Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
15
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1502
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
59
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
361
Amerykański
87
Afrykanin
62
Azjatycki
111
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
Gorki
-
Spartak Shklov
8°C
W
W
W
L
D
W
21/05/2022 14:00 GMT
1
5 - 0
FT
D
L
W
D
L
D
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
58
22
20
1
2
-
1
2 - 1
2.50
8°
-
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
50
50
Pow.
2.50
2 - 1
2.50
8°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
80
10
10
1
8°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
46%
1
1
2
-
1
2 - 1
8°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
37
63
Tak
2
-
1
2 - 1
2.50
8°
-
-
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
80%
1X
2
-
1
2 - 1
2.50
8°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
58%
Gospodarze -0.75
2
-
1
2 - 1
2.50
8°
-
FT
5 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 4, Group Mogilev Region
By3
Gorki
Spartak Shklov
21/05/2022 14:00
2
-
1
2 - 1
2.50
8°
FT
5 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
14/08
2021
Spartak Shklov
1 - 4
(0 - 3)
Gorki
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
Gorki
3
100%
Remisy
0
0%
Spartak Shklov
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Klasyfikacja 21/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Energetik-BGATU
12
4
4
0
0
12
2
10
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Torpedo Minsk
6
2
2
0
0
5
2
3
4
FK Krumkachy
6
2
2
0
0
3
0
3
5
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
6
Urozhaynaya
3
3
1
0
2
2
6
-4
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
BGU Minsk
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
4
0
0
4
3
11
-8
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
4
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
6
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Neman Stolbtsy
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
9
-8
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krasnopole
3
1
1
0
0
9
0
9
2
Servolyuks
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
4
1
3
4
Spartak Shklov
1
1
0
1
0
1
1
0
5
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
6
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Sozh Krichev
0
1
0
0
1
1
5
-4
8
Kirovsk
0
1
0
0
1
0
9
-9
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Pripyat Olshany
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Granit Mikashevichi
0
3
0
0
3
1
13
-12
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kobrin
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Zhlobin
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Vertikal Kalinkovichi
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Bumprom
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
6
3
3
2
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
4
FK Svislach
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
6
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
4
4
0
7
FSK Dyatlovo
3
2
1
0
1
4
4
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Neman Mosty
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Veles 2020
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Postavy
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
FC Polotsk
0
1
0
0
1
2
4
-2
9
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
GOR
meczy
Wszystkie
07/05
2022
Zarya Krugloe
1 - 4
(0 - 2)
Gorki
By3
25/09
2021
Gorki
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
18/09
2021
FK Kostyukovichi
0 - 4
(0 - 0)
Gorki
By3
11/09
2021
Gorki
1 - 4
(1 - 1)
Belshina II
By3
04/09
2021
FK Osipovichi
1 - 1
( - )
Gorki
By3
28/08
2021
Gorki
2 - 0
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,1,6],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
SPA
meczy
Wszystkie
07/05
2022
Spartak Shklov
1 - 1
( - )
Niva Chavusy
By3
18/09
2021
FK Krasnopole
6 - 2
(2 - 1)
Spartak Shklov
By3
11/09
2021
Spartak Shklov
5 - 2
(2 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
04/09
2021
Belshina II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
28/08
2021
Spartak Shklov
0 - 5
(0 - 3)
FK Osipovichi
By3
21/08
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_373":[1,3,2,6],"lg_373_6":[1,3,2,6]}
GOR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
25/09
2021
Gorki
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
11/09
2021
Gorki
1 - 4
(1 - 1)
Belshina II
By3
28/08
2021
Gorki
2 - 0
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
SPA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
18/09
2021
FK Krasnopole
6 - 2
(2 - 1)
Spartak Shklov
By3
04/09
2021
Belshina II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
21/08
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
2
67%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[0,2,1,3],"lg_-1_6":[0,2,1,3],"lg_373":[null,2,1,3],"lg_373_6":[null,2,1,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Gorki
Rozegrane mecze:
6
Spartak Shklov
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
15
2.5
1
6
10
1.67
2.67
16
Pon./Pow.
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
0
6
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
0
100%
0%
5
1
83%
17%
GOR
następne mecze
Trudność
SPA
Łatwo 1
Ciężko 5
Spartak Shklov (G)
By3
21/05/2022
FC Baranovichi (G)
ByC
28/05/2022
2
FK Krasnopole (G)
By3
04/06/2022
Niva Chavusy (G)
By3
11/06/2022
Sozh Krichev (G)
By3
18/06/2022
Servolyuks (G)
By3
25/06/2022
Gorki (G)
By3
21/05/2022
3
Servolyuks (G)
By3
28/05/2022
Zarya Krugloe (G)
By3
04/06/2022
Sozh Krichev (G)
By3
12/06/2022
Kirovsk (G)
By3
18/06/2022
FK Krasnopole (G)
By3
25/06/2022
Kirovsk (G)
By3
02/07/2022
Zarya Krugloe (G)
By3
06/08/2022
Spartak Shklov (G)
By3
14/08/2022
Kirovsk (G)
By3
20/08/2022
FK Krasnopole (G)
By3
27/08/2022
Niva Chavusy (G)
By3
03/09/2022
Sozh Krichev (G)
By3
10/09/2022
Servolyuks (G)
By3
18/09/2022
FK Svislach (G)
By3
02/10/2022
FK Svislach (G)
By3
08/10/2022
Niva Chavusy (G)
By3
06/08/2022
Gorki (G)
By3
14/08/2022
3
Servolyuks (G)
By3
21/08/2022
Zarya Krugloe (G)
By3
27/08/2022
Sozh Krichev (G)
By3
04/09/2022
Kirovsk (G)
By3
10/09/2022
FK Krasnopole (G)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (G)
By3
04/10/2022
Neman-Belkard Grodno (G)
By3
08/10/2022
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program