Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1468
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2284
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
70
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
179
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
13
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charlotte Independence
51%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 01:30
ATL - CHA,
01:30
UsC
Houston Dynamo
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 02:00
HOU - DCI,
02:00
UsC
Memphis 901
35%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 02:30
DAL - MEM,
02:30
UsC
San Jose Earthquakes
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 04:00
SJE - OAR,
04:00
UsC
Orange County SC
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 04:00
ORC - LUN,
04:00
UsC
Sacramento Republic
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Indy Eleven
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Charleston Battery
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Prawdopodobieństwo remisu
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Prawdopodobieństwo remisu
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
Flamengo
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 02:00
CDP - FLA,
02:00
CLA
River Plate
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 02:00
NAC - RIV,
02:00
CLA
São Paulo
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Defensa y Justicia
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 04:00
ALR - DEF,
04:00
CS
Atlético PR
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Fortaleza
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Sportivo Ameliano
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
08/05/2024 02:30
SPA - DAN,
02:30
CS
Boca Juniors
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Prognoza
Niva Dolbizno
-
Dinamo Brest Malorita
W
W
W
05/06/2021 16:30 GMT
2
2 - 3
FT
W
W
W
L
W
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
37
25
38
2
1
-
2
1 - 2
1.17
-
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
77
23
Pon.
1.17
1 - 2
1.17
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
54
18
28
1
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
21%
1
2
1
-
2
1 - 2
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
31
69
Tak
1
-
2
1 - 2
1.17
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
75%
21
1
-
2
1 - 2
1.17
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
38%
Goście 0
1
-
2
1 - 2
1.17
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Brest Region West
By3
Niva Dolbizno
Dinamo Brest Malorita
05/06/2021 16:30
1
-
2
1 - 2
1.17
FT
2 - 3
(1 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 05/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Ivanovo
7
3
2
1
0
8
5
3
2
DYuSSh-3 Pinsk
6
2
2
0
0
11
0
11
3
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
6
0
6
4
FK Luninets
6
2
2
0
0
3
1
2
5
Pripyat Olshany
3
3
1
0
2
5
8
-3
6
Granit Mikashevichi
1
3
0
1
2
3
12
-9
7
Nadezhda Gorodishche
0
3
0
0
3
0
4
-4
8
DUSSH Stolin
0
2
0
0
2
3
9
-6
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
9
3
3
0
0
14
1
13
2
Dinamo Brest Malorita
6
2
2
0
0
21
1
20
3
BZHS Brest
6
3
2
0
1
23
5
18
4
Krechet Bereza
4
3
1
1
1
2
7
-5
5
FK Vysokoe
4
3
1
1
1
5
11
-6
6
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
7
FK Drohichyn
0
3
0
0
3
2
20
-18
8
FK Pruzhany
0
3
0
0
3
2
25
-23
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
9
4
3
0
1
13
2
11
2
MKK-Dnepr
6
2
2
0
0
10
2
8
3
Montazhnik
6
4
1
3
0
7
5
2
4
FK Zhlobin
5
4
1
2
1
8
9
-1
5
Vertikal Kalinkovichi
4
4
1
1
2
6
17
-11
6
Khimik Svetlogorsk
3
4
0
3
1
5
11
-6
7
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
8
MNPZ Mozyr
1
4
0
1
3
1
4
-3
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
9
3
3
0
0
18
2
16
2
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
6
6
0
4
Neman Mosty
4
3
1
1
1
6
3
3
5
HCS-Olympia
4
3
1
1
1
10
9
1
6
FK Lida-2
4
2
1
1
0
7
6
1
7
Cementnik
4
3
1
1
1
7
7
0
8
Smena Volkovysk
4
3
1
1
1
6
6
0
9
FK Oshmyany
3
3
1
0
2
6
12
-6
10
FK Shchuchyn
2
2
0
2
0
5
5
0
11
FK Svislach
2
3
0
2
1
6
9
-3
12
FK Slonim Siti
1
3
0
1
2
3
9
-6
13
Belaya Rus
0
3
0
0
3
3
13
-10
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Kolos
12
4
4
0
0
8
1
7
2
SMI Autotrans
10
4
3
1
0
27
11
16
3
FK Uzda
7
3
2
1
0
16
5
11
4
FC Molodechno
6
2
2
0
0
21
1
20
5
Viliya Vileyka
6
4
2
0
2
13
5
8
6
Falko Cherkassy
6
4
2
0
2
6
4
2
7
FC Smolevichi
3
3
1
0
2
3
4
-1
8
Livadija
0
3
0
0
3
5
19
-14
9
FK Krupki
0
4
0
0
4
3
26
-23
10
Berezino
0
3
0
0
3
1
27
-26
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
12
4
4
0
0
22
2
20
2
FK Kletsk
9
3
3
0
0
7
2
5
3
Partizan Salihorsk
7
3
2
1
0
11
4
7
4
Neman Stolbtsy
6
3
2
0
1
9
3
6
5
Starye Dorogi
4
3
1
1
1
5
5
0
6
Viktoriya Maryina Horka
4
4
1
1
2
8
9
-1
7
Energetik-BGATU
3
3
1
0
2
6
7
-1
8
Stroitel Kopyl
3
2
1
0
1
2
6
-4
9
FC Veras Nesvizh
1
3
0
1
2
0
10
-10
10
FK Lyuban
0
3
0
0
3
2
10
-8
11
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
3
17
-14
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Osipovichi
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
8
2
6
3
Belshina II
3
2
1
0
1
3
1
2
4
Gorki
3
2
1
0
1
3
2
1
5
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
3
6
-3
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Spartak Shklov
0
3
0
0
3
2
10
-8
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dorozhnik Orsha
9
3
3
0
0
10
3
7
2
Gazovik Vitebsk
6
2
2
0
0
16
0
16
3
Gorodok lions
6
3
2
0
1
3
6
-3
4
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Prodtsentr Vitebsk
0
2
0
0
2
2
4
-2
6
FK Chashniki
0
3
0
0
3
0
19
-19
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Miory
9
3
3
0
0
9
4
5
2
FK Senno
6
2
2
0
0
4
1
3
3
FC Polotsk
3
3
1
0
2
5
5
0
4
FK Glubokoe
3
2
1
0
1
4
4
0
5
FK Lepel
0
2
0
0
2
2
5
-3
6
Postavy
0
2
0
0
2
1
6
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
NIV
meczy
Wszystkie
29/05
2021
Krechet Bereza
0 - 6
(0 - 3)
Niva Dolbizno
By3
15/05
2021
Niva Dolbizno
3 - 1
(2 - 1)
FK Kobrin
By3
01/05
2021
FK Drohichyn
0 - 5
( - )
Niva Dolbizno
By3
Zwycięstwa
3
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
DIN
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
29/05
2021
Dinamo Brest Malorita
11 - 0
(5 - 0)
FK Kostyukovichi
ByC
16/05
2021
Dinamo Brest Malorita
19 - 0
(8 - 0)
FK Pruzhany
By3
01/05
2021
BZHS Brest
1 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
17/10
2020
Dinamo Brest Malorita
6 - 0
(2 - 0)
Gorki
By3
10/10
2020
Dinamo Brest Malorita
2 - 4
(0 - 2)
Ostrovets FC
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
NIV
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
15/05
2021
Niva Dolbizno
3 - 1
(2 - 1)
FK Kobrin
By3
Zwycięstwa
1
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
DIN
mecze w roli gościa:
Wszystkie
01/05
2021
BZHS Brest
1 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Niva Dolbizno
Rozegrane mecze:
3
Dinamo Brest Malorita
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
14
4.67
0.33
1
41
6.83
1.17
7
Pon./Pow.
1.5
0
3
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
3
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
0
3
0%
100%
2
4
33%
67%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
2
33%
67%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
1
67%
33%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
0
100%
0%
6
0
100%
0%
NIV
następne mecze
Trudność
DIN
Łatwo 1
Ciężko 5
Dinamo Brest Malorita (G)
By3
05/06/2021
3
BZHS Brest (G)
By3
12/06/2021
FK Vysokoe (G)
By3
19/06/2021
FK Pruzhany (G)
By3
26/06/2021
FK Drohichyn (G)
By3
10/07/2021
FK Kobrin (G)
By3
17/07/2021
Niva Dolbizno (G)
By3
05/06/2021
FK Vysokoe (G)
By3
12/06/2021
FK Drohichyn (G)
By3
19/06/2021
FK Slutsk (G)
ByC
23/06/2021
3
Krechet Bereza (G)
By3
26/06/2021
FK Kobrin (G)
By3
04/07/2021
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program