Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
126
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
28
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
821
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1479
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
55
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
357
Amerykański
87
Afrykanin
59
Azjatycki
102
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
Dinamo Brest Malorita
-
Ostrovets FC
W
W
W
L
W
W
10/10/2020 12:00 GMT
1
2 - 4
FT
W
W
W
L
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
42
29
28
1
3
-
2
3 - 2
4.00
-
-
-
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
20
80
Pow.
4.00
3 - 2
4.00
-
-
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
37
21
42
2
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
18%
2
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
6
94
Tak
3
-
2
3 - 2
4.00
-
-
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
71%
1X
3
-
2
3 - 2
4.00
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
42%
Gospodarze -0.5
3
-
2
3 - 2
4.00
-
FT
2 - 4
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 22, Group A
By3
Dinamo Brest Malorita
Ostrovets FC
10/10/2020 12:00
3
-
2
3 - 2
4.00
FT
2 - 4
(0 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
11/07
2020
Ostrovets FC
2 - 2
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 10/10/2020
Group A
Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
45
19
14
3
2
56
16
40
2
FC Baranovichi
44
19
14
2
3
72
20
52
3
Dinamo Brest Malorita
41
19
13
2
4
69
25
44
4
DYuSSh-3 Pinsk
40
19
12
4
3
58
23
35
5
Meliorator Zhitkovichi
32
19
10
2
7
39
27
12
6
Ostrovets FC
29
18
9
2
7
41
23
18
7
Ivatsevichi
23
19
7
2
10
39
52
-13
8
BGU Minsk
15
19
4
3
12
33
42
-9
9
Pershiy Regien
14
18
4
2
12
17
72
-55
10
Neman Stolbtsy
12
19
2
6
11
21
62
-41
11
Chayka Zelva
2
20
0
2
18
12
95
-83
Promotion
Promotion Play-off
Group B
Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev
54
19
18
0
1
101
9
92
2
Shakhtyor Petrikov
43
18
14
1
3
73
16
57
3
FK Osipovichi
37
19
12
1
6
44
31
13
4
Gorki
34
19
10
4
5
34
20
14
5
Viktoriya Maryina Horka
28
19
8
4
7
40
35
5
6
MKK-Dnepr
27
18
8
3
7
40
40
0
7
SMI Autotrans
26
19
8
2
9
43
47
-4
8
Bumprom
23
19
7
2
10
28
50
-22
9
FC Polotsk
13
20
4
1
15
27
78
-51
10
Energetik-BGATU
9
19
2
3
14
28
55
-27
11
FK Zhlobin
7
19
2
1
16
12
89
-77
Promotion
Promotion Play-off
Promotion Round
Promotion Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Molodechno
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Baranovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Osipovichi
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DYuSSh-3 Pinsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Shakhtyor Petrikov
0
0
0
0
0
0
0
0
DIN
meczy
Wszystkie
03/10
2020
Ivatsevichi
0 - 10
(0 - 4)
Dinamo Brest Malorita
By3
26/09
2020
Pershiy Regien
2 - 4
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
19/09
2020
Dinamo Brest Malorita
4 - 0
(2 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/09
2020
FC Molodechno
1 - 0
(0 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
05/09
2020
Dinamo Brest Malorita
3 - 0
(3 - 0)
Chayka Zelva
By3
29/08
2020
BGU Minsk
2 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
22/08
2020
Dinamo Brest Malorita
8 - 1
(3 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/08
2020
Dinamo Brest Malorita
2 - 3
(0 - 2)
FC Baranovichi
By3
25/07
2020
Meliorator Zhitkovichi
0 - 3
(0 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
11/07
2020
Ostrovets FC
2 - 2
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
04/07
2020
Dinamo Brest Malorita
9 - 1
(3 - 0)
Pershiy Regien
By3
27/06
2020
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 1
(3 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
20/06
2020
Dinamo Brest Malorita
2 - 2
(0 - 0)
FC Molodechno
By3
13/06
2020
Chayka Zelva
0 - 4
(0 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
30/05
2020
Dinamo Brest Malorita
3 - 0
(1 - 0)
BGU Minsk
By3
23/05
2020
Neman Stolbtsy
2 - 3
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
10/05
2020
Dinamo Brest Malorita
5 - 1
(2 - 1)
Ivatsevichi
By3
25/04
2020
FC Baranovichi
2 - 3
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
18/04
2020
Dinamo Brest Malorita
0 - 2
(0 - 0)
Meliorator Zhitkovichi
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[13,2,4,19],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[13,2,4,19],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
OST
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
03/10
2020
Chayka Zelva
0 - 5
(0 - 3)
Ostrovets FC
By3
26/09
2020
Ostrovets FC
4 - 0
(1 - 0)
FC Baranovichi
By3
19/09
2020
Meliorator Zhitkovichi
0 - 3
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
05/09
2020
Ostrovets FC
0 - 3
(0 - 1)
FK Minsk
ByC
29/08
2020
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 2
(4 - 1)
Ostrovets FC
By3
22/08
2020
Ostrovets FC
2 - 3
(0 - 1)
FC Molodechno
By3
08/08
2020
Ostrovets FC
2 - 1
(1 - 0)
BGU Minsk
By3
01/08
2020
Neman Stolbtsy
0 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
25/07
2020
Ostrovets FC
0 - 3
(0 - 1)
Ivatsevichi
By3
11/07
2020
Ostrovets FC
2 - 2
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
04/07
2020
FC Baranovichi
2 - 0
(2 - 0)
Ostrovets FC
By3
27/06
2020
Ostrovets FC
1 - 2
(0 - 1)
Meliorator Zhitkovichi
By3
13/06
2020
Pershiy Regien
1 - 0
(1 - 0)
Ostrovets FC
By3
06/06
2020
Energetik-BGU
2 - 6
(1 - 1)
Ostrovets FC
ByC
30/05
2020
Ostrovets FC
1 - 1
(0 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
23/05
2020
FC Molodechno
2 - 0
(1 - 0)
Ostrovets FC
By3
10/05
2020
Ostrovets FC
8 - 0
(2 - 0)
Chayka Zelva
By3
02/05
2020
BGU Minsk
0 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
25/04
2020
Ostrovets FC
2 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
18/04
2020
Ivatsevichi
2 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,2,8,20],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[9,2,7,18],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
DIN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
19/09
2020
Dinamo Brest Malorita
4 - 0
(2 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/09
2020
Dinamo Brest Malorita
3 - 0
(3 - 0)
Chayka Zelva
By3
22/08
2020
Dinamo Brest Malorita
8 - 1
(3 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/08
2020
Dinamo Brest Malorita
2 - 3
(0 - 2)
FC Baranovichi
By3
04/07
2020
Dinamo Brest Malorita
9 - 1
(3 - 0)
Pershiy Regien
By3
20/06
2020
Dinamo Brest Malorita
2 - 2
(0 - 0)
FC Molodechno
By3
30/05
2020
Dinamo Brest Malorita
3 - 0
(1 - 0)
BGU Minsk
By3
10/05
2020
Dinamo Brest Malorita
5 - 1
(2 - 1)
Ivatsevichi
By3
18/04
2020
Dinamo Brest Malorita
0 - 2
(0 - 0)
Meliorator Zhitkovichi
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,1,2,9],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[6,1,2,9],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
OST
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
03/10
2020
Chayka Zelva
0 - 5
(0 - 3)
Ostrovets FC
By3
19/09
2020
Meliorator Zhitkovichi
0 - 3
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
29/08
2020
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 2
(4 - 1)
Ostrovets FC
By3
01/08
2020
Neman Stolbtsy
0 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
04/07
2020
FC Baranovichi
2 - 0
(2 - 0)
Ostrovets FC
By3
13/06
2020
Pershiy Regien
1 - 0
(1 - 0)
Ostrovets FC
By3
06/06
2020
Energetik-BGU
2 - 6
(1 - 1)
Ostrovets FC
ByC
23/05
2020
FC Molodechno
2 - 0
(1 - 0)
Ostrovets FC
By3
02/05
2020
BGU Minsk
0 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
18/04
2020
Ivatsevichi
2 - 3
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,4,10],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[5,null,4,9],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Dinamo Brest Malorita
Rozegrane mecze:
19
Ostrovets FC
Rozegrane mecze:
20
Bramki
(Strzelone/Stracone)
69
3.63
1.32
25
47
2.35
1.4
28
Pon./Pow.
1.5
1
18
5%
95%
1
19
5%
95%
2.5
2
17
11%
89%
5
15
25%
75%
3.5
5
14
26%
74%
12
8
60%
40%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
11
8
58%
42%
8
12
40%
60%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
13
32%
68%
7
13
35%
65%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
17
2
89%
11%
15
5
75%
25%
DIN
następne mecze
Trudność
OST
Łatwo 1
Ciężko 5
Ostrovets FC (G)
By3
10/10/2020
2
Gorki (G)
By3
17/10/2020
3
Gorki (G)
By3
24/10/2020
3
BZHS Brest (G)
By3
01/05/2021
FK Pruzhany (G)
By3
15/05/2021
FK Kostyukovichi (G)
ByC
29/05/2021
Dinamo Brest Malorita (G)
By3
10/10/2020
1
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
17/10/2020
1
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
24/10/2020
1
FK Slonim Siti (G)
By3
01/05/2021
HCS-Olympia (G)
By3
15/05/2021
FK Oshmyany (G)
By3
27/05/2021
1
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program