Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
33
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
42
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
256
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
49
Amerykański
56
Afrykanin
4
Azjatycki
13
Australijski
Międzynarodowy
13
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
5
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
5
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo remisu
18/06/2024 01:30
ATM - PAL,
01:30
Br1
Belgium
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 18:00
BEL - SVK,
18:00
Eu
France
45%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 21:00
AUT - FRA,
21:00
Eu
Ukraine
47%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 15:00
ROM - UKR,
15:00
Eu
Trelleborgs FF
42%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 19:00
TRE - IK ,
19:00
Se2
Boston River
36%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 22:00
BOR - CEL,
22:00
Uy1
FC AGMK
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 17:00
OLY - AGM,
17:00
Uz1
Dinamo Samarkand
48%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 17:00
LOK - DIN,
17:00
Uz1
json_m
Prognoza
GUS Montemor
-
SC Olhanense
24°C
L
L
L
L
D
L
29/01/2022 16:00 GMT
2
1 - 1
FT
W
W
L
W
W
D
Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
15
17
68
2
0
-
1
0 - 1
0.88
24°
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
82
18
Pon.
0.88
0 - 1
0.88
24°
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
11
55
34
X
24°
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
37%
X
2
0
-
1
0 - 1
24°
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
68
32
Nie
0
-
1
0 - 1
0.88
24°
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
85%
2X
0
-
1
0 - 1
0.88
24°
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
68%
Goście -0.75
0
-
1
0 - 1
0.88
24°
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 18, Série F
Pt3
GUS Montemor
SC Olhanense
29/01/2022 16:00
0
-
1
0 - 1
0.88
24°
FT
1 - 1
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
31/10
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GUS Montemor
Pt3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_259":[null,null,1,1],"lg_259_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 29/01/2022
Série A
Série A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vilaverdense FC
36
15
11
3
1
34
15
19
2
Marítimo B
33
15
10
3
2
33
17
16
3
AD Os Limianos
22
13
6
4
3
23
19
4
4
Maria da Fonte
20
14
6
2
6
19
17
2
5
SC Vianense
19
14
6
1
7
18
21
-3
6
AD Camacha
15
13
4
3
6
19
18
1
7
Merelinense FC
15
13
4
3
6
19
22
-3
8
Pedras Salgadas
13
13
3
4
6
16
21
-5
9
Forjães SC
11
14
3
2
9
21
38
-17
10
Câmara de Lobos
10
14
3
1
10
16
30
-14
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Group
Relegation Group
Série B
Série B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
USC Paredes
28
13
9
1
3
19
8
11
2
SC Mirandela
26
12
8
2
2
16
10
6
3
FC Tirsense
24
13
6
6
1
9
3
6
4
Amarante
22
13
6
4
3
26
16
10
5
São Martinho
22
12
6
4
2
16
7
9
6
SC Vila Real
17
13
4
5
4
17
19
-2
7
AC Vila Meã
12
13
3
3
7
10
13
-3
8
Berco SC
11
13
3
2
8
13
21
-8
9
Santa Marta Penaguiao
10
13
3
1
9
10
26
-16
10
Macedo de Cavaleiros
5
13
1
2
10
8
21
-13
Championship Group
Relegation Group
Série C
Série C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Salgueiros
34
13
11
1
1
21
9
12
2
Leça FC
29
13
9
2
2
23
8
15
3
Castro Daire
26
12
8
2
2
18
8
10
4
Gondomar SC
23
13
7
2
4
25
15
10
5
SC Espinho
18
13
5
3
5
16
13
3
6
Valadares Gaia
15
12
4
3
5
15
12
3
7
GD Santa Cruz de Alvarenga
12
12
3
3
6
9
12
-3
8
Ferreira de Aves
8
13
2
2
9
4
24
-20
9
CF União de Coimbra 1919
7
12
1
4
7
11
18
-7
10
CD Gouveia
5
13
1
2
10
5
28
-23
Championship Group
Relegation Group
Série D
Série D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sertanense FC
29
13
9
2
2
23
8
15
2
GD Fontinhas
26
12
8
2
2
18
10
8
3
AC Marinhense
21
13
6
3
4
15
14
1
4
GD Peniche
19
12
5
4
3
15
11
4
5
Benfica C. Branco
14
12
3
5
4
9
13
-4
6
Clube Condeixa
13
12
4
1
7
11
14
-3
7
ARC Oleiros
13
12
3
4
5
8
12
-4
8
Vitória Sernache
12
12
2
6
4
18
17
1
9
SC Praiense
11
12
3
2
7
11
17
-6
10
União Idanhense
7
12
0
7
5
11
23
-12
Championship Group
Relegation Group
Série E
Série E
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Belenenses
21
13
6
3
4
18
10
8
2
Pêro Pinheiro
21
12
6
3
3
13
10
3
3
SU Sintrense
20
13
4
8
1
13
8
5
4
Loures
20
13
6
2
5
21
19
2
5
Operário dos Açores
19
13
5
4
4
11
9
2
6
Sacavenense
15
12
3
6
3
7
9
-2
7
GD O Coruchense
15
13
4
3
6
16
19
-3
8
Rabo de Peixe
13
13
3
4
6
9
12
-3
9
SC Ideal
13
12
3
4
5
14
18
-4
10
O Elvas
12
12
3
3
6
8
16
-8
Championship Group
Relegation Group
Série F
Série F
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Louletano
25
12
7
4
1
30
11
19
2
Lusitano GC
23
11
7
2
2
19
9
10
3
SC Olhanense
19
8
6
1
1
14
6
8
4
CD Pinhalnovense
18
9
5
3
1
16
8
8
5
Juventude de Évora
17
12
4
5
3
16
8
8
6
Esperança de Lagos
13
11
4
1
6
15
19
-4
7
Imortal Albufeira
11
11
2
5
4
7
16
-9
8
FC Serpa
10
12
3
1
8
11
28
-17
9
FC Barreirense
9
12
1
6
5
8
15
-7
10
GUS Montemor
5
12
1
2
9
7
23
-16
Championship Group
Relegation Group
Promotion Série North
Promotion Série North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Salgueiros
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Vilaverdense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
USC Paredes
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Série South
Promotion Série South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Belenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Sertanense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pêro Pinheiro
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
GD Fontinhas
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Série 1
Relegation Série 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Os Limianos
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Vianense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Forjães SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 2
Relegation Série 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Pedras Salgadas
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Macedo de Cavaleiros
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 3
Relegation Série 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Vila Real
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Tirsense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Berco SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 4
Relegation Série 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AC Vila Meã
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Santa Marta Penaguiao
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 5
Relegation Série 5
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Espinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Valadares Gaia
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GD Santa Cruz de Alvarenga
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 6
Relegation Série 6
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ferreira de Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
2
CD Gouveia
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Castro Daire
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF União de Coimbra 1919
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 7
Relegation Série 7
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ARC Oleiros
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Idanhense
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 8
Relegation Série 8
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GD Peniche
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
GD O Coruchense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Vitória Sernache
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 9
Relegation Série 9
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SU Sintrense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Sacavenense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
O Elvas
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 10
Relegation Série 10
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Operário dos Açores
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Rabo de Peixe
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 11
Relegation Série 11
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Barreirense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Juventude de Évora
0
0
0
0
0
0
0
0
3
GUS Montemor
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Serpa
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 12
Relegation Série 12
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Imortal Albufeira
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Esperança de Lagos
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
GUS
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
23/01
2022
GUS Montemor
0 - 1
(0 - 0)
Lusitano GC
Pt3
09/01
2022
GUS Montemor
0 - 2
(0 - 0)
Juventude de Évora
Pt3
19/12
2021
FC Serpa
2 - 1
(0 - 1)
GUS Montemor
Pt3
12/12
2021
Louletano
5 - 1
(3 - 0)
GUS Montemor
Pt3
05/12
2021
GUS Montemor
0 - 0
(0 - 0)
FC Barreirense
Pt3
28/11
2021
Esperança de Lagos
2 - 1
(0 - 1)
GUS Montemor
Pt3
07/11
2021
GUS Montemor
0 - 2
(0 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
31/10
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GUS Montemor
Pt3
24/10
2021
Lusitano GC
4 - 1
(3 - 0)
GUS Montemor
Pt3
03/10
2021
GUS Montemor
1 - 3
( - )
CD Pinhalnovense
Pt3
25/09
2021
GUS Montemor
0 - 2
( - )
Vilaverdense FC
PtC
19/09
2021
Juventude de Évora
0 - 0
(0 - 0)
GUS Montemor
Pt3
12/09
2021
GUS Montemor
2 - 1
( - )
FC Serpa
Pt3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,2,10,13],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_259":[1,2,9,12],"lg_259_6":[null,1,5,6],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
SC
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
13/12
2021
Esperança de Lagos
0 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
05/12
2021
Juventude de Évora
0 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
20/11
2021
Rio Ave
2 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
PtC
07/11
2021
FC Serpa
0 - 3
( - )
SC Olhanense
Pt3
31/10
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GUS Montemor
Pt3
26/10
2021
Louletano
2 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
17/10
2021
Castro Daire
2 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
PtC
09/10
2021
SC Olhanense
0 - 1
(0 - 1)
CD Pinhalnovense
Pt3
03/10
2021
SC Olhanense
3 - 2
(1 - 0)
Lusitano GC
Pt3
25/09
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GD Santa Cruz de Alvarenga
PtC
19/09
2021
FC Barreirense
1 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
Pt3
11/09
2021
SC Olhanense
1 - 0
(1 - 0)
Juventude de Évora
PtC
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,2,2,12],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_259":[6,1,1,8],"lg_259_6":[4,1,1,6],"lg_333":[2,1,1,4],"lg_333_6":[2,1,1,4]}
GUS
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
23/01
2022
GUS Montemor
0 - 1
(0 - 0)
Lusitano GC
Pt3
09/01
2022
GUS Montemor
0 - 2
(0 - 0)
Juventude de Évora
Pt3
05/12
2021
GUS Montemor
0 - 0
(0 - 0)
FC Barreirense
Pt3
07/11
2021
GUS Montemor
0 - 2
(0 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
03/10
2021
GUS Montemor
1 - 3
( - )
CD Pinhalnovense
Pt3
25/09
2021
GUS Montemor
0 - 2
( - )
Vilaverdense FC
PtC
12/09
2021
GUS Montemor
2 - 1
( - )
FC Serpa
Pt3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_259":[1,1,4,6],"lg_259_6":[1,1,4,6],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
SC
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
13/12
2021
Esperança de Lagos
0 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
05/12
2021
Juventude de Évora
0 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
20/11
2021
Rio Ave
2 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
PtC
07/11
2021
FC Serpa
0 - 3
( - )
SC Olhanense
Pt3
26/10
2021
Louletano
2 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
17/10
2021
Castro Daire
2 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
PtC
19/09
2021
FC Barreirense
1 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,1,7],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[4,1,null,5],"lg_259_6":[4,1,null,5],"lg_333":[null,1,1,2],"lg_333_6":[null,1,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
GUS Montemor
Rozegrane mecze:
13
SC Olhanense
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
7
0.54
1.92
25
19
1.58
0.83
10
Pon./Pow.
1.5
4
9
31%
69%
5
7
42%
58%
2.5
7
6
54%
46%
6
6
50%
50%
3.5
10
3
77%
23%
9
3
75%
25%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
7
46%
54%
5
7
42%
58%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
11
15%
85%
6
6
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
7
46%
54%
11
1
92%
8%
GUS
następne mecze
Trudność
SC
Łatwo 1
Ciężko 5
SC Olhanense (G)
Pt3
29/01/2022
1
Imortal Albufeira (G)
Pt3
06/02/2022
3
Esperança de Lagos (G)
Pt3
13/02/2022
2
FC Barreirense (G)
Pt3
20/02/2022
3
Louletano (G)
Pt3
06/03/2022
3
FC Barreirense (G)
Pt3
20/03/2022
3
GUS Montemor (G)
Pt3
29/01/2022
2
Louletano (G)
Pt3
02/02/2022
3
FC Serpa (G)
Pt3
06/02/2022
3
Imortal Albufeira (G)
Pt3
12/02/2022
3
Juventude de Évora (G)
Pt3
20/02/2022
3
FC Barreirense (G)
Pt3
26/02/2022
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program