Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
31
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
34
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
42
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
254
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
49
Amerykański
56
Afrykanin
4
Azjatycki
13
Australijski
Międzynarodowy
13
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
5
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
5
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo remisu
18/06/2024 01:30
ATM - PAL,
01:30
Br1
Belgium
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 18:00
BEL - SVK,
18:00
Eu
France
45%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 21:00
AUT - FRA,
21:00
Eu
Ukraine
47%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 15:00
ROM - UKR,
15:00
Eu
Trelleborgs FF
42%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 19:00
TRE - IK ,
19:00
Se2
Boston River
36%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 22:00
BOR - CEL,
22:00
Uy1
FC AGMK
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 17:00
OLY - AGM,
17:00
Uz1
Dinamo Samarkand
48%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 17:00
LOK - DIN,
17:00
Uz1
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Esperança de Lagos
-
SC Olhanense
17°C
D
W
L
W
L
W
13/12/2021 21:00 GMT
2
0 - 2
FT
W
L
W
W
D
D
Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
27
16
57
2
1
-
2
1 - 2
2.67
17°
2.30
2.70
3.30
2.30
FT
0 - 2
(0 - 1)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
47
53
Pow.
2.67
1 - 2
2.67
17°
1.90
1.90
1.90
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
23
44
33
X
17°
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
25%
X
2
1
-
2
1 - 2
17°
6.00
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
35
65
Tak
1
-
2
1 - 2
2.67
17°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
84%
21
1
-
2
1 - 2
2.67
17°
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
57%
Goście -0.75
1
-
2
1 - 2
2.67
17°
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 13, Série F
Pt3
Esperança de Lagos
SC Olhanense
13/12/2021 21:00
1
-
2
1 - 2
2.67
17°
FT
0 - 2
(0 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
27/03
2021
SC Olhanense
2 - 1
( - )
Esperança de Lagos
Pt3
13/01
2021
Esperança de Lagos
0 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
16/02
2020
Esperança de Lagos
2 - 1
(2 - 1)
SC Olhanense
Pt3
22/09
2019
SC Olhanense
4 - 1
(0 - 0)
Esperança de Lagos
Pt3
Esperança de Lagos
1
25%
Remisy
0
0%
SC Olhanense
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_259":[1,null,3,4],"lg_259_6":[1,null,3,4]}
Klasyfikacja 13/12/2021
Série A
Série A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vilaverdense FC
29
11
9
2
0
28
9
19
2
Marítimo B
29
11
9
2
0
28
11
17
3
SC Vianense
15
10
5
0
5
15
16
-1
4
Maria da Fonte
14
11
4
2
5
13
14
-1
5
Merelinense FC
14
11
4
2
5
16
18
-2
6
AD Os Limianos
12
8
3
3
2
13
11
2
7
AD Camacha
12
11
3
3
5
16
16
0
8
Pedras Salgadas
9
11
2
3
6
12
18
-6
9
Forjães SC
8
11
2
2
7
13
27
-14
10
Câmara de Lobos
4
9
1
1
7
9
23
-14
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Group
Relegation Group
Série B
Série B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
USC Paredes
19
9
6
1
2
13
5
8
2
SC Mirandela
19
9
6
1
2
11
9
2
3
São Martinho
18
9
5
3
1
12
4
8
4
Amarante
17
9
5
2
2
16
9
7
5
FC Tirsense
14
9
3
5
1
6
3
3
6
SC Vila Real
12
9
3
3
3
12
14
-2
7
Santa Marta Penaguiao
9
9
3
0
6
6
17
-11
8
AC Vila Meã
8
9
2
2
5
8
9
-1
9
Berco SC
8
9
2
2
5
9
12
-3
10
Macedo de Cavaleiros
1
9
0
1
8
2
13
-11
Championship Group
Relegation Group
Série C
Série C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Leça FC
22
9
7
1
1
20
5
15
2
SC Salgueiros
22
9
7
1
1
12
8
4
3
Castro Daire
19
9
6
1
2
14
7
7
4
Gondomar SC
16
9
5
1
3
17
7
10
5
SC Espinho
14
9
4
2
3
8
7
1
6
GD Santa Cruz de Alvarenga
11
9
3
2
4
8
9
-1
7
Valadares Gaia
8
9
2
2
5
10
10
0
8
CF União de Coimbra 1919
6
9
1
3
5
8
13
-5
9
CD Gouveia
5
9
1
2
6
4
16
-12
10
Ferreira de Aves
4
9
1
1
7
3
22
-19
Championship Group
Relegation Group
Série D
Série D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GD Fontinhas
22
9
7
1
1
14
6
8
2
Sertanense FC
21
9
7
0
2
20
7
13
3
AC Marinhense
16
9
5
1
3
10
10
0
4
GD Peniche
15
9
4
3
2
12
10
2
5
ARC Oleiros
11
9
3
2
4
7
10
-3
6
Benfica C. Branco
10
9
2
4
3
5
8
-3
7
Vitória Sernache
9
9
2
3
4
14
13
1
8
Clube Condeixa
9
9
3
0
6
10
12
-2
9
SC Praiense
8
9
2
2
5
7
11
-4
10
União Idanhense
4
9
0
4
5
6
18
-12
Championship Group
Relegation Group
Série E
Série E
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Pêro Pinheiro
17
9
5
2
2
12
9
3
2
Belenenses
15
9
5
0
4
14
8
6
3
SU Sintrense
15
9
3
6
0
10
5
5
4
Loures
13
9
4
1
4
13
13
0
5
GD O Coruchense
11
9
3
2
4
11
12
-1
6
Operário dos Açores
11
9
3
2
4
6
7
-1
7
O Elvas
11
9
3
2
4
8
12
-4
8
SC Ideal
10
9
2
4
3
10
13
-3
9
Sacavenense
10
9
2
4
3
6
9
-3
10
Rabo de Peixe
9
9
2
3
4
8
10
-2
Championship Group
Relegation Group
Série F
Série F
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CD Pinhalnovense
18
9
5
3
1
16
8
8
2
Lusitano GC
17
9
5
2
2
17
9
8
3
Louletano
16
9
4
4
1
21
10
11
4
SC Olhanense
16
7
5
1
1
12
6
6
5
Juventude de Évora
11
9
2
5
2
10
7
3
6
Imortal Albufeira
11
8
2
5
1
6
6
0
7
Esperança de Lagos
10
8
3
1
4
13
13
0
8
FC Barreirense
8
9
1
5
3
6
8
-2
9
GUS Montemor
5
9
1
2
6
6
18
-12
10
FC Serpa
3
9
1
0
8
4
26
-22
Championship Group
Relegation Group
Promotion Série North
Promotion Série North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Salgueiros
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Vilaverdense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
USC Paredes
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Série South
Promotion Série South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Belenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Sertanense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pêro Pinheiro
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
GD Fontinhas
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Série 1
Relegation Série 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Os Limianos
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Vianense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Forjães SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 2
Relegation Série 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Pedras Salgadas
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Macedo de Cavaleiros
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 3
Relegation Série 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Vila Real
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Tirsense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Berco SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 4
Relegation Série 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AC Vila Meã
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Santa Marta Penaguiao
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 5
Relegation Série 5
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Espinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Valadares Gaia
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GD Santa Cruz de Alvarenga
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 6
Relegation Série 6
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ferreira de Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
2
CD Gouveia
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Castro Daire
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF União de Coimbra 1919
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 7
Relegation Série 7
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ARC Oleiros
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Idanhense
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 8
Relegation Série 8
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GD Peniche
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
GD O Coruchense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Vitória Sernache
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 9
Relegation Série 9
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SU Sintrense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Sacavenense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
O Elvas
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 10
Relegation Série 10
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
SC Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Operário dos Açores
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Rabo de Peixe
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 11
Relegation Série 11
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Barreirense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Juventude de Évora
0
0
0
0
0
0
0
0
3
GUS Montemor
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Serpa
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 12
Relegation Série 12
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Imortal Albufeira
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Esperança de Lagos
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
ESP
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
06/12
2021
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Esperança de Lagos
Pt3
28/11
2021
Esperança de Lagos
2 - 1
(0 - 1)
GUS Montemor
Pt3
07/11
2021
Lusitano GC
1 - 0
(1 - 0)
Esperança de Lagos
Pt3
31/10
2021
Esperança de Lagos
4 - 2
(2 - 0)
CD Pinhalnovense
Pt3
24/10
2021
Juventude de Évora
5 - 3
(1 - 2)
Esperança de Lagos
Pt3
03/10
2021
Esperança de Lagos
2 - 0
(0 - 0)
FC Serpa
Pt3
25/09
2021
Clube Condeixa
2 - 2
(1 - 1)
Esperança de Lagos
PtC
19/09
2021
Louletano
2 - 1
(0 - 1)
Esperança de Lagos
Pt3
29/08
2021
Esperança de Lagos
1 - 2
(1 - 1)
FC Barreirense
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,4,9],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_259":[3,1,4,8],"lg_259_6":[3,1,2,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
SC
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
05/12
2021
Juventude de Évora
0 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
20/11
2021
Rio Ave
2 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
PtC
07/11
2021
FC Serpa
0 - 3
( - )
SC Olhanense
Pt3
31/10
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GUS Montemor
Pt3
26/10
2021
Louletano
2 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
17/10
2021
Castro Daire
2 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
PtC
09/10
2021
SC Olhanense
0 - 1
(0 - 1)
CD Pinhalnovense
Pt3
03/10
2021
SC Olhanense
3 - 2
(1 - 0)
Lusitano GC
Pt3
25/09
2021
SC Olhanense
1 - 0
( - )
GD Santa Cruz de Alvarenga
PtC
19/09
2021
FC Barreirense
1 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
Pt3
11/09
2021
SC Olhanense
1 - 0
(1 - 0)
Juventude de Évora
PtC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,2,2,11],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[5,1,1,7],"lg_259_6":[4,1,1,6],"lg_333":[2,1,1,4],"lg_333_6":[2,1,1,4]}
ESP
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
28/11
2021
Esperança de Lagos
2 - 1
(0 - 1)
GUS Montemor
Pt3
31/10
2021
Esperança de Lagos
4 - 2
(2 - 0)
CD Pinhalnovense
Pt3
03/10
2021
Esperança de Lagos
2 - 0
(0 - 0)
FC Serpa
Pt3
29/08
2021
Esperança de Lagos
1 - 2
(1 - 1)
FC Barreirense
Pt3
Zwycięstwa
3
75%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_259":[3,null,1,4],"lg_259_6":[3,null,1,4]}
SC
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
05/12
2021
Juventude de Évora
0 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
20/11
2021
Rio Ave
2 - 1
(0 - 1)
SC Olhanense
PtC
07/11
2021
FC Serpa
0 - 3
( - )
SC Olhanense
Pt3
26/10
2021
Louletano
2 - 2
(0 - 1)
SC Olhanense
Pt3
17/10
2021
Castro Daire
2 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
PtC
19/09
2021
FC Barreirense
1 - 2
(1 - 1)
SC Olhanense
Pt3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[3,1,null,4],"lg_259_6":[3,1,null,4],"lg_333":[null,1,1,2],"lg_333_6":[null,1,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Esperança de Lagos
Rozegrane mecze:
9
SC Olhanense
Rozegrane mecze:
11
Bramki
(Strzelone/Stracone)
15
1.67
1.67
15
17
1.55
0.91
10
Pon./Pow.
1.5
2
7
22%
78%
5
6
45%
55%
2.5
3
6
33%
67%
5
6
45%
55%
3.5
6
3
67%
33%
8
3
73%
27%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
3
67%
33%
5
6
45%
55%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
7
22%
78%
5
6
45%
55%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
7
2
78%
22%
10
1
91%
9%
ESP
następne mecze
Trudność
SC
Łatwo 1
Ciężko 5
SC Olhanense (G)
Pt3
13/12/2021
1
FC Barreirense (G)
Pt3
19/12/2021
3
Louletano (G)
Pt3
08/01/2022
3
Lusitano GC (G)
Pt3
06/02/2022
2
Juventude de Évora (G)
Pt3
09/02/2022
3
GUS Montemor (G)
Pt3
13/02/2022
2
Esperança de Lagos (G)
Pt3
13/12/2021
2
GUS Montemor (G)
Pt3
29/01/2022
2
Louletano (G)
Pt3
02/02/2022
3
FC Serpa (G)
Pt3
06/02/2022
3
Imortal Albufeira (G)
Pt3
12/02/2022
3
Juventude de Évora (G)
Pt3
20/02/2022
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program