Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
191
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
816
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1498
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
62
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
362
Amerykański
86
Afrykanin
62
Azjatycki
115
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
FK Chita
-
Dynamo Barnaul
9° - 10°C
L
W
W
L
L
L
20/09/2019 10:30 GMT
1
3 - 0
FT
W
D
L
L
L
W
Rosja Division 2 - Wschód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
41
34
25
1
1
-
0
1 - 0
1.99
9°-10°
-
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
60
40
Pon.
1.99
1 - 0
1.99
9°-10°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
18
55
27
X
9°-10°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
23%
X
1
1
-
0
1 - 0
9°-10°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
67
33
Nie
1
-
0
1 - 0
1.99
9°-10°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
75%
1X
1
-
0
1 - 0
1.99
9°-10°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
41%
Gospodarze -0.5
1
-
0
1 - 0
1.99
9°-10°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 10
Ru3
FK Chita
Dynamo Barnaul
20/09/2019 10:30
18%
10%
10%
Markov
Uan
Korotkov
1
-
0
1 - 0
1.99
9°-10°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
14/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
25/05
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
10/10
2018
Dynamo Barnaul
2 - 1
(2 - 1)
FK Chita
Ru3
30/09
2018
FK Chita
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
07/08
2018
Dynamo Barnaul
3 - 0
(2 - 0)
FK Chita
Ru3
07/05
2018
Dynamo Barnaul
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
24/04
2018
FK Chita
0 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
10/09
2017
Dynamo Barnaul
0 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
27/08
2017
FK Chita
1 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
14/05
2017
Dynamo Barnaul
1 - 3
( - )
FK Chita
Ru3
30/04
2017
FK Chita
3 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
11/09
2016
Dynamo Barnaul
3 - 4
( - )
FK Chita
Ru3
29/08
2016
FK Chita
3 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
03/05
2016
FK Chita
3 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
12/10
2015
FK Chita
2 - 2
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
02/08
2015
Dynamo Barnaul
1 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
22/05
2015
FK Chita
2 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
20/09
2014
Dynamo Barnaul
1 - 2
( - )
FK Chita
Ru3
20/08
2014
FK Chita
0 - 3
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
03/05
2013
Dynamo Barnaul
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
22/09
2012
FK Chita
3 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
27/07
2012
Dynamo Barnaul
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
19/05
2012
FK Chita
0 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
18/07
2011
Dynamo Barnaul
2 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
17/06
2011
FK Chita
1 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
25/09
2010
Dynamo Barnaul
2 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
18/08
2010
Dynamo Barnaul
1 - 3
( - )
FK Chita
Ru3
28/04
2010
FK Chita
2 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
06/09
2007
Dynamo Barnaul
3 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
01/07
2007
FK Chita
0 - 0
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
25/04
2007
Dynamo Barnaul
3 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
06/09
2006
FK Chita
1 - 2
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
27/08
2006
Dynamo Barnaul
1 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
26/04
2006
FK Chita
1 - 1
( - )
Dynamo Barnaul
Ru3
FK Chita
0
0%
Remisy
3
50%
Dynamo Barnaul
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,12,11,34],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_274":[11,12,11,34],"lg_274_6":[null,3,3,6]}
Klasyfikacja 20/09/2019
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Irtysh Omsk
22
8
7
1
0
14
2
12
2
FK Chita
10
7
3
1
3
6
6
0
3
Dynamo Barnaul
10
8
3
1
4
7
8
-1
4
Sakhalin Y-Sakh.
10
7
3
1
3
6
9
-3
5
FC Novosibirsk
8
7
2
2
3
10
11
-1
6
Zenit Irkutsk
3
7
1
0
6
2
9
-7
Promotion
Relegation
FK
meczy
Wszystkie
Division 2 - East
Kubok
17/09
2019
FK Chita
0 - 1
(0 - 0)
Irtysh Omsk
Ru3
06/09
2019
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Irkutsk
Ru3
28/08
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Chita
Ru3
21/08
2019
FK Chita
0 - 1
(0 - 1)
Luch-Energiya
RuC
17/08
2019
Irtysh Omsk
2 - 0
(0 - 0)
FK Chita
Ru3
14/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
06/08
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/07
2019
Zenit Irkutsk
0 - 0
(0 - 0)
FK Chita
RuC
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,4,9],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_274":[3,1,3,7],"lg_274_6":[2,1,3,6],"lg_335":[null,1,1,2],"lg_335_6":[null,1,1,2]}
DYN
meczy
Wszystkie
Division 2 - East
Kubok
17/09
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Dynamo Barnaul
Ru3
09/09
2019
FC Novosibirsk
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
06/09
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
28/08
2019
Dynamo Barnaul
0 - 1
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
25/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 2
(1 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
17/08
2019
Dynamo Barnaul
2 - 0
(1 - 0)
Zenit Irkutsk
Ru3
14/08
2019
Dynamo Barnaul
1 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
09/08
2019
Irtysh Omsk
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Barnaul
RuC
06/08
2019
Irtysh Omsk
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
28/07
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
FC Novosibirsk
RuC
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,5,10],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_274":[3,1,4,8],"lg_274_6":[2,1,3,6],"lg_335":[null,1,1,2],"lg_335_6":[null,1,1,2]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - East
Kubok
17/09
2019
FK Chita
0 - 1
(0 - 0)
Irtysh Omsk
Ru3
06/09
2019
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Irkutsk
Ru3
21/08
2019
FK Chita
0 - 1
(0 - 1)
Luch-Energiya
RuC
06/08
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
Zwycięstwa
2
40%
Remisy
1
20%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[2,1,2,5],"lg_-1_6":[2,1,2,5],"lg_274":[2,1,1,4],"lg_274_6":[2,1,1,4],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
DYN
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - East
Kubok
17/09
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Dynamo Barnaul
Ru3
09/09
2019
FC Novosibirsk
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
06/09
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
09/08
2019
Irtysh Omsk
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Barnaul
RuC
06/08
2019
Irtysh Omsk
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
1
20%
Przegrane
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_274":[1,1,2,4],"lg_274_6":[1,1,2,4],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Chita
Rozegrane mecze:
9
Dynamo Barnaul
Rozegrane mecze:
10
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
0.67
0.78
7
7
0.7
1.1
11
Pon./Pow.
1.5
7
2
78%
22%
4
6
40%
60%
2.5
8
1
89%
11%
7
3
70%
30%
3.5
8
1
89%
11%
10
0
100%
0%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
8
11%
89%
3
7
30%
70%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
5
44%
56%
4
6
40%
60%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
6
33%
67%
6
4
60%
40%
FK
następne mecze
Trudność
DYN
Łatwo 1
Ciężko 5
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
20/09/2019
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
29/09/2019
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
02/10/2019
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
10/10/2019
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
13/10/2019
3
Kuban Holding (G)
Cfr
25/03/2020
4
FK Chita (G)
Ru3
20/09/2019
2
Irtysh Omsk (G)
Ru3
28/09/2019
3
Irtysh Omsk (G)
Ru3
06/10/2019
3
FK Chita (G)
Ru3
11/04/2020
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
14/04/2020
1
FC Novosibirsk (G)
Ru3
22/04/2020
4
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
11/04/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
14/04/2020
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
25/04/2020
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
04/05/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
15/05/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
18/05/2020
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
26/05/2020
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
29/05/2020
2
Dolgiye Prudy (G)
Ru3
09/08/2020
2
FC Tver (G)
Ru3
12/08/2020
5
Zenit Irkutsk (G)
RuC
19/08/2020
1
Znamya Truda (G)
Ru3
23/08/2020
3
FK Kolomna (G)
Ru3
26/08/2020
1
Luki-Energiya (G)
Ru3
09/09/2020
1
FK Smolensk (G)
Ru3
12/09/2020
1
Dynamo-2 Moscow (G)
Ru3
24/09/2020
4
FK Leningradets (G)
Ru3
27/09/2020
5
Zvezda SPb (G)
Ru3
06/10/2020
3
Zenit-2 (G)
Ru3
09/10/2020
4
FK Murom (G)
Ru3
13/10/2020
4
Kazanka Moscow (G)
Ru3
16/10/2020
3
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
22/10/2020
1
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
29/10/2020
4
Rodina Moscow (G)
Ru3
01/11/2020
5
FK Orenburg-2 (G)
Cfr
19/03/2021
2
Kazanka Moscow (G)
Ru3
03/04/2021
3
FK Murom (G)
Ru3
06/04/2021
4
Zenit-2 (G)
Ru3
14/04/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
17/04/2021
3
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
21/04/2021
1
FK Leningradets (G)
Ru3
26/04/2021
5
Dynamo-2 Moscow (G)
Ru3
29/04/2021
4
FK Smolensk (G)
Ru3
08/05/2021
1
Luki-Energiya (G)
Ru3
11/05/2021
1
FK Kolomna (G)
Ru3
20/05/2021
1
Znamya Truda (G)
Ru3
23/05/2021
3
Rodina Moscow (G)
Ru3
01/06/2021
5
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
04/06/2021
4
FC Tver (G)
Ru3
12/06/2021
5
Dolgiye Prudy (G)
Ru3
15/06/2021
2
Dynamo Petersburg (G)
RuC
14/07/2021
1
FC Tver (G)
Ru3
24/07/2021
5
FK Leningradets (G)
Ru3
01/08/2021
5
FK Smolensk (G)
Ru3
07/08/2021
1
Baltika-BFU (G)
Ru3
15/08/2021
2
Luki-Energiya (G)
Ru3
21/08/2021
1
Zenit-2 (G)
Ru3
28/08/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
03/09/2021
3
Dynamo Petersburg (G)
Ru3
10/09/2021
1
Kairat Moskva (G)
Ru3
14/09/2021
3
Krasava Odintsovo (G)
Ru3
18/09/2021
3
FC Tver (G)
Ru3
26/09/2021
5
FK Leningradets (G)
Ru3
30/09/2021
5
FK Smolensk (G)
Ru3
04/10/2021
1
Baltika-BFU (G)
Ru3
10/10/2021
2
Luki-Energiya (G)
Ru3
14/10/2021
1
Zenit-2 (G)
Ru3
19/10/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
25/10/2021
3
Dynamo Petersburg (G)
Ru3
31/10/2021
1
Kairat Moskva (G)
Ru3
04/11/2021
3
Krasava Odintsovo (G)
Ru3
07/11/2021
3
Znamya Truda (G)
Ru3
03/04/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
10/04/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
16/04/2022
1
FC Chertanovo (G)
Ru3
30/04/2022
2
Znamya Truda (G)
Ru3
07/05/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
14/05/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
21/05/2022
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2 (G)
Ru3
28/05/2022
4
FC Chertanovo (G)
Ru3
05/06/2022
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
25/04/2020
3
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
04/05/2020
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
07/05/2020
4
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
15/05/2020
1
FK Chita (G)
Ru3
18/05/2020
2
Irtysh Omsk (G)
Ru3
29/05/2020
3
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
09/08/2020
2
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
12/08/2020
2
FC Novosibirsk (G)
RuC
19/08/2020
4
Zvezda Perm (G)
Ru3
23/08/2020
4
FK Tyumen (G)
Ru3
26/08/2020
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
07/09/2020
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
10/09/2020
5
KAMAZ N. Chelny (G)
Ru3
21/09/2020
2
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
24/09/2020
1
FC Novosibirsk (G)
Ru3
29/09/2020
4
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
04/10/2020
5
Volna Nizhegorodskaya (G)
Ru3
07/10/2020
3
Lada Togliatti (G)
Ru3
14/10/2020
1
Lada Dimitrovgrad (G)
Ru3
17/10/2020
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
07/11/2020
4
Lada Dimitrovgrad (G)
Ru3
07/04/2021
2
Lada Togliatti (G)
Ru3
10/04/2021
1
Krylia-2 Sovetov (G)
Ru3
13/04/2021
1
Volna Nizhegorodskaya (G)
Ru3
17/04/2021
3
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
20/04/2021
5
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
27/04/2021
1
KAMAZ N. Chelny (G)
Ru3
30/04/2021
2
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
07/05/2021
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
10/05/2021
3
FK Tyumen (G)
Ru3
19/05/2021
5
Zvezda Perm (G)
Ru3
22/05/2021
4
Krylia-2 Sovetov (G)
Ru3
03/06/2021
1
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
12/06/2021
2
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
15/06/2021
2
FC Novosibirsk (G)
RuC
14/07/2021
4
Amkar Perm (G)
Ru3
20/07/2021
5
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
23/07/2021
1
Irtysh Omsk (G)
RuC
28/07/2021
3
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
04/08/2021
2
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
07/08/2021
2
FC Saransk (G)
RuC
11/08/2021
4
FK Tyumen (G)
RuC
12/08/2021
5
FK Tyumen (G)
Ru3
18/08/2021
5
Zvezda Perm (G)
Ru3
21/08/2021
4
Fakel Voronezh (G)
RuC
25/08/2021
5
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
02/09/2021
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
05/09/2021
3
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
08/09/2021
5
Torpedo Miass (G)
Ru3
14/09/2021
2
Spartak Tuymazy (G)
Ru3
17/09/2021
3
FK Nizhny Novgorod (G)
RuC
22/09/2021
2
Volga Ulyanovsk (G)
Ru3
27/09/2021
5
Lada Togliatti (G)
Ru3
30/09/2021
1
FC Novosibirsk (G)
Ru3
09/10/2021
4
Irtysh Omsk (G)
Ru3
17/10/2021
3
Irtysh Omsk (G)
Ru3
30/10/2021
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
02/11/2021
4
Lada Togliatti (G)
Ru3
09/11/2021
1
Torpedo Miass (G)
Ru3
10/04/2022
2
Spartak Tuymazy (G)
Ru3
13/04/2022
3
FK Ural-2 (G)
Ru3
21/04/2022
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
24/04/2022
5
Zvezda Perm (G)
Ru3
05/05/2022
4
FK Tyumen (G)
Ru3
08/05/2022
5
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
18/05/2022
2
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
21/05/2022
2
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
01/06/2022
1
Amkar Perm (G)
Ru3
04/06/2022
5
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
24/07/2022
2
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
27/07/2022
2
Amkar Perm (G)
Ru3
10/08/2022
5
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
13/08/2022
1
Temp Barnaul (G)
RuC
17/08/2022
Khimik-Avgust (G)
Ru3
21/08/2022
FC Novosibirsk (G)
Ru3
27/08/2022
4
Torpedo Miass (G)
Ru3
06/09/2022
2
FK Tyumen (G)
Ru3
09/09/2022
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
21/09/2022
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
24/09/2022
5
Irtysh Omsk (G)
Ru3
02/10/2022
3
Irtysh Omsk (G)
Ru3
09/10/2022
3
FK Chelyabinsk (G)
Ru3
16/10/2022
5
FK Ural-2 (G)
Ru3
22/10/2022
3
FK Tyumen (G)
Ru3
29/10/2022
5
Torpedo Miass (G)
Ru3
01/11/2022
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
13/11/2022
4
Zenit-Izhevsk (G)
Ru3
13/04/2023
1
Amkar Perm (G)
Ru3
16/04/2023
5
NoSta Novotroitsk (G)
Ru3
26/04/2023
2
FK Orenburg-2 (G)
Ru3
29/04/2023
2
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program