Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
10
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1487
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
360
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
104
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
FK Chita
-
Sakhalin Y-Sakh.
16°C
W
D
L
D
L
L
06/08/2019 11:30 GMT
2
0 - 0
FT
W
W
W
D
D
W
Rosja Division 2 - Wschód
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
23
36
41
2
0
-
2
0 - 2
2.12
16°
2.24
3.00
3.55
2.24
1
1
1
FT
0 - 0
(0 - 0)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
58
42
Pon.
2.12
0 - 2
2.12
16°
2.14
2.14
1.70
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
45
5
50
2
16°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
21%
2
2
0
-
2
0 - 2
16°
3.40
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
51
49
Nie
0
-
2
0 - 2
2.12
16°
2.25
1.60
2.25
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
77%
2X
0
-
2
0 - 2
2.12
16°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
24%
Goście -1
0
-
2
0 - 2
2.12
16°
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 2
Ru3
FK Chita
Sakhalin Y-Sakh.
06/08/2019 11:30
24%
20%
12%
Gagloev
Esikov
Bolshunov
0
-
2
0 - 2
2.12
16°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
08/05
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(0 - 1)
FK Chita
Ru3
25/04
2019
FK Chita
1 - 1
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
09/09
2018
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 1
(3 - 0)
FK Chita
Ru3
26/08
2018
FK Chita
1 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
27/05
2018
FK Chita
0 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
09/10
2017
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 2
( - )
FK Chita
Ru3
01/10
2017
FK Chita
0 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
06/08
2017
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
03/06
2017
FK Chita
2 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
09/10
2016
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 3
( - )
FK Chita
Ru3
02/10
2016
FK Chita
1 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
07/08
2016
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
25/05
2016
FK Chita
0 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
02/10
2015
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
14/08
2015
FK Chita
2 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
26/04
2014
FK Chita
4 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
23/10
2013
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
26/07
2013
FK Chita
0 - 2
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
25/04
2013
FK Chita
0 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
29/10
2012
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
18/07
2012
FK Chita
1 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
29/05
2012
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
08/07
2011
FK Chita
2 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
27/06
2011
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
16/10
2010
Sakhalin Y-Sakh.
0 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
08/08
2010
FK Chita
1 - 1
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
11/06
2010
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 1
( - )
FK Chita
Ru3
10/10
2008
FK Chita
1 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
04/07
2008
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 4
( - )
FK Chita
Ru3
19/05
2008
FK Chita
1 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
13/09
2007
FK Chita
1 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
08/07
2007
Sakhalin Y-Sakh.
0 - 0
( - )
FK Chita
Ru3
04/05
2007
FK Chita
0 - 0
( - )
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
FK Chita
1
17%
Remisy
1
17%
Sakhalin Y-Sakh.
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,10,11,33],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_274":[12,10,11,33],"lg_274_6":[1,1,4,6]}
Klasyfikacja 06/08/2019
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Chita
3
1
1
0
0
4
2
2
2
Sakhalin Y-Sakh.
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Irtysh Omsk
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dynamo Barnaul
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Zenit Irkutsk
0
1
0
0
1
0
1
-1
6
FC Novosibirsk
0
1
0
0
1
2
4
-2
Promotion
Relegation
FK
meczy
Wszystkie
Division 2 - East
Kubok
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/07
2019
Zenit Irkutsk
0 - 0
(0 - 0)
FK Chita
RuC
28/05
2019
FK Chita
1 - 2
(1 - 0)
Irtysh Omsk
Ru3
25/05
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
18/05
2019
Zenit Irkutsk
1 - 0
(0 - 0)
FK Chita
Ru3
08/05
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(0 - 1)
FK Chita
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_274":[1,1,3,5],"lg_274_6":[1,1,3,5],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
SAK
meczy
Wszystkie
Division 2 - South
Division 2 - East
03/08
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
28/05
2019
Sibir-2 Novosibirsk
2 - 5
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
18/05
2019
Irtysh Omsk
1 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
08/05
2019
Sakhalin Y-Sakh.
2 - 1
(0 - 1)
FK Chita
Ru3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[4,2,0,6],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_273":[null,1,null,1],"lg_273_6":[null,1,null,1],"lg_274":[4,1,null,5],"lg_274_6":[4,1,null,5]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
03/08
2019
FK Chita
4 - 2
(3 - 1)
FC Novosibirsk
Ru3
28/05
2019
FK Chita
1 - 2
(1 - 0)
Irtysh Omsk
Ru3
25/05
2019
FK Chita
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Barnaul
Ru3
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_274":[1,1,1,3],"lg_274_6":[1,1,1,3]}
SAK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - South
Division 2 - East
03/08
2019
Zenit Irkutsk
0 - 1
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
28/05
2019
Sibir-2 Novosibirsk
2 - 5
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
18/05
2019
Irtysh Omsk
1 - 2
(0 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/05
2019
Dynamo Barnaul
0 - 0
(0 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
2
40%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,2,0,5],"lg_-1_6":[3,2,0,5],"lg_273":[null,1,null,1],"lg_273_6":[null,1,null,1],"lg_274":[3,1,null,4],"lg_274_6":[3,1,null,4]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Chita
Rozegrane mecze:
6
Sakhalin Y-Sakh.
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
1
1.17
7
10
1.67
0.67
4
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
2.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
FK
następne mecze
Trudność
SAK
Łatwo 1
Ciężko 5
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
06/08/2019
3
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
14/08/2019
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
17/08/2019
1
Luch-Energiya (G)
RuC
21/08/2019
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
28/08/2019
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
06/09/2019
1
FK Chita (G)
Ru3
06/08/2019
2
FK Blagoveshchensk (G)
RuC
10/08/2019
FC Novosibirsk (G)
Ru3
17/08/2019
2
Irtysh Omsk (G)
Ru3
25/08/2019
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
28/08/2019
1
SKA-Khabarovsk (G)
RuC
03/09/2019
4
Irtysh Omsk (G)
Ru3
17/09/2019
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
20/09/2019
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
29/09/2019
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
02/10/2019
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
10/10/2019
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
13/10/2019
3
Kuban Holding (G)
Cfr
25/03/2020
4
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
11/04/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
14/04/2020
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
25/04/2020
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
04/05/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
15/05/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
18/05/2020
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
26/05/2020
3
FC Novosibirsk (G)
Ru3
29/05/2020
2
Dolgiye Prudy (G)
Ru3
09/08/2020
2
FC Tver (G)
Ru3
12/08/2020
5
Zenit Irkutsk (G)
RuC
19/08/2020
1
Znamya Truda (G)
Ru3
23/08/2020
3
FK Kolomna (G)
Ru3
26/08/2020
1
Luki-Energiya (G)
Ru3
09/09/2020
1
FK Smolensk (G)
Ru3
12/09/2020
1
Dynamo-2 Moscow (G)
Ru3
24/09/2020
4
FK Leningradets (G)
Ru3
27/09/2020
5
Zvezda SPb (G)
Ru3
06/10/2020
3
Zenit-2 (G)
Ru3
09/10/2020
4
FK Murom (G)
Ru3
13/10/2020
4
Kazanka Moscow (G)
Ru3
16/10/2020
3
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
22/10/2020
1
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
29/10/2020
4
Rodina Moscow (G)
Ru3
01/11/2020
5
FK Orenburg-2 (G)
Cfr
19/03/2021
2
Kazanka Moscow (G)
Ru3
03/04/2021
3
FK Murom (G)
Ru3
06/04/2021
4
Zenit-2 (G)
Ru3
14/04/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
17/04/2021
3
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
21/04/2021
1
FK Leningradets (G)
Ru3
26/04/2021
5
Dynamo-2 Moscow (G)
Ru3
29/04/2021
4
FK Smolensk (G)
Ru3
08/05/2021
1
Luki-Energiya (G)
Ru3
11/05/2021
1
FK Kolomna (G)
Ru3
20/05/2021
1
Znamya Truda (G)
Ru3
23/05/2021
3
Rodina Moscow (G)
Ru3
01/06/2021
5
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
04/06/2021
4
FC Tver (G)
Ru3
12/06/2021
5
Dolgiye Prudy (G)
Ru3
15/06/2021
2
Dynamo Petersburg (G)
RuC
14/07/2021
1
FC Tver (G)
Ru3
24/07/2021
5
FK Leningradets (G)
Ru3
01/08/2021
5
FK Smolensk (G)
Ru3
07/08/2021
1
Baltika-BFU (G)
Ru3
15/08/2021
2
Luki-Energiya (G)
Ru3
21/08/2021
1
Zenit-2 (G)
Ru3
28/08/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
03/09/2021
3
Dynamo Petersburg (G)
Ru3
10/09/2021
1
Kairat Moskva (G)
Ru3
14/09/2021
3
Krasava Odintsovo (G)
Ru3
18/09/2021
3
FC Tver (G)
Ru3
26/09/2021
5
FK Leningradets (G)
Ru3
30/09/2021
5
FK Smolensk (G)
Ru3
04/10/2021
1
Baltika-BFU (G)
Ru3
10/10/2021
2
Luki-Energiya (G)
Ru3
14/10/2021
1
Zenit-2 (G)
Ru3
19/10/2021
4
Zvezda SPb (G)
Ru3
25/10/2021
3
Dynamo Petersburg (G)
Ru3
31/10/2021
1
Kairat Moskva (G)
Ru3
04/11/2021
3
Krasava Odintsovo (G)
Ru3
07/11/2021
3
Znamya Truda (G)
Ru3
03/04/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
10/04/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
16/04/2022
1
FC Chertanovo (G)
Ru3
30/04/2022
2
Znamya Truda (G)
Ru3
07/05/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
14/05/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
21/05/2022
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2 (G)
Ru3
28/05/2022
4
FC Chertanovo (G)
Ru3
05/06/2022
2
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
06/09/2019
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
09/09/2019
1
FC Novosibirsk (G)
Ru3
20/09/2019
2
FK Chita (G)
Ru3
29/09/2019
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
02/10/2019
1
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
10/10/2019
1
FK Chita (G)
Ru3
13/10/2019
2
Lada Dimitrovgrad (G)
Cfr
18/03/2020
2
Saturn (G)
Cfr
24/03/2020
2
FC Novosibirsk (G)
Ru3
14/04/2020
2
Irtysh Omsk (G)
Ru3
22/04/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
25/04/2020
1
Dynamo Barnaul (G)
Ru3
04/05/2020
1
Irtysh Omsk (G)
Ru3
07/05/2020
1
FC Novosibirsk (G)
Ru3
18/05/2020
2
FK Chita (G)
Ru3
26/05/2020
2
Zenit Irkutsk (G)
Ru3
29/05/2020
1
FK Khimki Youth (G)
Ru3
10/08/2020
2
Saturn (G)
Ru3
15/08/2020
2
FK Kolomna (G)
RuC
19/08/2020
1
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
23/08/2020
1
Sokol Saratov (G)
Ru3
29/08/2020
5
Avangard Kursk (G)
Ru3
06/09/2020
3
FK Kaluga (G)
Ru3
12/09/2020
3
Fakel Youth (G)
Ru3
20/09/2020
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
27/09/2020
2
Salyut Belgorod (G)
Ru3
04/10/2020
4
Strogino Moscow (G)
Ru3
11/10/2020
4
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
18/10/2020
1
Krasnyi-SGAFKST (G)
Ru3
24/10/2020
3
FK Ryazan (G)
Ru3
29/10/2020
3
Khimik Novomoskovsk (G)
Ru3
03/11/2020
4
Kvant Obninsk (G)
Ru3
08/11/2020
2
Saturn (G)
Ru3
01/04/2021
2
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
06/04/2021
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
11/04/2021
2
Salyut Belgorod (G)
Ru3
18/04/2021
4
Strogino Moscow (G)
Ru3
23/04/2021
4
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
29/04/2021
1
Sokol Saratov (G)
Ru3
03/05/2021
5
Avangard Kursk (G)
Ru3
10/05/2021
3
FK Kaluga (G)
Ru3
15/05/2021
3
Fakel Youth (G)
Ru3
21/05/2021
1
Krasnyi-SGAFKST (G)
Ru3
25/05/2021
3
FK Ryazan (G)
Ru3
30/05/2021
3
Khimik Novomoskovsk (G)
Ru3
04/06/2021
4
Kvant Obninsk (G)
Ru3
10/06/2021
2
FK Khimki Youth (G)
Ru3
15/06/2021
2
Dinamo Vladivostok (G)
RuC
14/07/2021
4
Fakel Youth (G)
Ru3
23/07/2021
1
FK Ryazan (G)
Ru3
04/08/2021
3
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
08/08/2021
3
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
15/08/2021
5
FK Kaluga (G)
Ru3
21/08/2021
3
Zenit Penza (G)
Ru3
02/09/2021
4
Sokol Saratov (G)
Ru3
05/09/2021
5
Salyut Belgorod (G)
Ru3
11/09/2021
4
Avangard Kursk (G)
Ru3
14/09/2021
3
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
26/09/2021
4
Fakel Youth (G)
Ru3
03/10/2021
1
FK Ryazan (G)
Ru3
10/10/2021
3
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
13/10/2021
3
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
19/10/2021
5
FK Kaluga (G)
Ru3
22/10/2021
3
Zenit Penza (G)
Ru3
31/10/2021
4
Sokol Saratov (G)
Ru3
03/11/2021
5
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
07/11/2021
4
Salyut Belgorod (G)
Ru3
11/11/2021
4
Avangard Kursk (G)
Ru3
14/11/2021
3
FK Kolomna (G)
Ru3
04/04/2022
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
10/04/2022
2
Saturn (G)
Ru3
16/04/2022
2
Kvant Obninsk (G)
Ru3
23/04/2022
2
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
29/04/2022
1
FK Kolomna (G)
Ru3
07/05/2022
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
14/05/2022
2
Saturn (G)
Ru3
21/05/2022
2
Kvant Obninsk (G)
Ru3
28/05/2022
2
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
05/06/2022
1
FK Ryazan (G)
Ru3
24/07/2022
3
Avangard Kursk (G)
Ru3
30/07/2022
3
Kvant Obninsk (G)
Ru3
06/08/2022
2
Strogino Moscow (G)
Ru3
10/08/2022
4
Akademiya Tambov (G)
Ru3
14/08/2022
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
21/08/2022
1
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
24/08/2022
2
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
27/08/2022
3
Kosmos Elektrostal (G)
RuC
31/08/2022
Sakhalinets (G)
Ru3
04/09/2022
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
10/09/2022
5
Rodina-2 Moscow (G)
Ru3
18/09/2022
FK Ryazan (G)
Ru3
22/09/2022
3
Avangard Kursk (G)
Ru3
26/09/2022
3
Kvant Obninsk (G)
Ru3
02/10/2022
2
Strogino Moscow (G)
Ru3
08/10/2022
4
Akademiya Tambov (G)
Ru3
15/10/2022
Metallurg Lipetsk (G)
Ru3
19/10/2022
1
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
24/10/2022
3
Sakhalinets (G)
Ru3
30/10/2022
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
05/11/2022
5
Rodina-2 Moscow (G)
Ru3
09/11/2022
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
13/11/2022
2
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program