Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
161
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
351
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1651
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2263
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
65
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
32
Top Europejski
64
Europejski
567
Amerykański
213
Afrykanin
78
Azjatycki
126
Australijski
43
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
6
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Taawoun FC
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/05/2024 17:00
ALR - TAA,
17:00
Sa1
json_m
Prognoza
DUSSH-2 Rechitsa
-
Vertikal Kalinkovichi
W
W
W
W
W
L
20/05/2023 16:00 GMT
2
1 - 1
FT
W
W
D
W
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
28
8
64
2
3
-
4
3 - 4
4.00
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
20
80
Pow.
4.00
3 - 4
4.00
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
10
24
66
2
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
42%
2
2
3
-
4
3 - 4
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
4
96
Tak
3
-
4
3 - 4
4.00
-
-
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
92%
21
3
-
4
3 - 4
4.00
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
64%
Goście -0.75
3
-
4
3 - 4
4.00
-
FT
1 - 1
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Gomel Region
By3
DUSSH-2 Rechitsa
Vertikal Kalinkovichi
20/05/2023 16:00
3
-
4
3 - 4
4.00
FT
1 - 1
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
27/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
18/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
DUSSH-2 Rechitsa
0
0%
Remisy
0
0%
Vertikal Kalinkovichi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
Klasyfikacja 20/05/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Uni Minsk
4
2
1
1
0
5
3
2
3
Serebryanka
3
2
1
0
1
7
3
4
4
FK Krumkachy
3
2
1
0
1
4
3
1
5
Torpedo Minsk
3
1
1
0
0
2
1
1
6
Urozhaynaya
1
1
0
1
0
2
2
0
7
SDJuShOR-3
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
BGU Minsk
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Energetik
0
2
0
0
2
0
9
-9
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
12
2
10
2
FK Kolos
3
1
1
0
0
10
0
10
3
Livadija
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
3
2
1
5
Molodechno-2018 II
0
1
0
0
1
2
3
-1
6
FK Krupki
0
1
0
0
1
0
4
-4
7
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
2
12
-10
8
Berezino
0
1
0
0
1
0
10
-10
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
14
0
14
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
8
0
8
3
Bobovnya
3
1
1
0
0
6
0
6
4
FS Respect
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Lyuban
0
1
0
0
1
0
6
-6
7
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
0
7
-7
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gantsevichi
9
3
3
0
0
22
2
20
2
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
17
1
16
3
Pripyat Olshany
9
3
3
0
0
12
3
9
4
FK Luninets
4
2
1
1
0
9
1
8
5
Volna Pinsk II
4
3
1
1
1
4
5
-1
6
Nadezhda Gorodishche
3
3
1
0
2
7
11
-4
7
FC Mikashevichi
2
3
0
2
1
3
5
-2
8
DUSSH Stolin
1
3
0
1
2
3
9
-6
9
FK Ivanovo
1
3
0
1
2
3
10
-7
10
Volat Lyakhavichi
0
4
0
0
4
2
35
-33
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DUSSH-2 Rechitsa
6
2
2
0
0
6
1
5
2
Vertikal Kalinkovichi
6
2
2
0
0
6
2
4
3
GOLHU Gomel
6
2
2
0
0
2
0
2
4
MNPZ Mozyr
3
2
1
0
1
21
2
19
5
Iput DYuSSh
3
2
1
0
1
4
2
2
6
Svetlogorsk
0
2
0
0
2
2
5
-3
7
FK Zhlobin
0
2
0
0
2
1
6
-5
8
Dnepr Rogachev
0
2
0
0
2
2
26
-24
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Fakel Novogrudok
3
1
1
0
0
4
0
4
2
FSK Dyatlovo
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Smorgon II
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lida-2
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Shchuchyn
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
FK Oshmyany
0
1
0
0
1
0
4
-4
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
3
1
1
0
0
2
0
2
2
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Smena Volkovysk
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Grodnensky
0
1
0
0
1
0
1
-1
6
Chayka Zelva
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
FK Svislach
0
1
0
0
1
0
2
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
3
1
1
0
0
12
0
12
2
FC Polotsk
3
1
1
0
0
8
1
7
3
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
5
DYuSSh Orsha
3
1
1
0
0
1
0
1
6
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Gorodok lions
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Glubokoe
0
1
0
0
1
1
8
-7
10
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
12
-12
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
9
3
3
0
0
26
0
26
2
FK Vysokoe
9
3
3
0
0
13
4
9
3
Ivatsevichi
6
3
2
0
1
19
4
15
4
Agro-Pelishche
6
3
2
0
1
13
5
8
5
Krechet Bereza
6
3
2
0
1
9
6
3
6
FK Kobrin
6
3
2
0
1
8
9
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
3
4
1
0
3
2
9
-7
8
FK Drohichyn
3
3
1
0
2
4
18
-14
9
Port SK
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
3
27
-24
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
DUS
meczy
Wszystkie
14/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
5 - 1
(0 - 1)
Dnepr Rogachev
By3
06/05
2023
Iput DYuSSh
0 - 1
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
24/09
2022
DUSSH-2 Rechitsa
3 - 1
( - )
FK Zhlobin
By3
18/09
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
(0 - 3)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
10/09
2022
Vetka DYuSSh
0 - 6
(0 - 2)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
03/09
2022
DUSSH-2 Rechitsa
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
VER
meczy
Wszystkie
06/05
2023
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
24/09
2022
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
( - )
GOLHU Gomel
By3
18/09
2022
Svetlogorsk
2 - 5
(1 - 3)
Vertikal Kalinkovichi
By3
10/09
2022
Vertikal Kalinkovichi
3 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
04/09
2022
Dnepr Rogachev
0 - 19
(0 - 9)
Vertikal Kalinkovichi
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[5,1,null,6],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
DUS
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
14/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
5 - 1
(0 - 1)
Dnepr Rogachev
By3
24/09
2022
DUSSH-2 Rechitsa
3 - 1
( - )
FK Zhlobin
By3
03/09
2022
DUSSH-2 Rechitsa
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
Zwycięstwa
2
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
VER
mecze w roli gościa:
Wszystkie
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
18/09
2022
Svetlogorsk
2 - 5
(1 - 3)
Vertikal Kalinkovichi
By3
04/09
2022
Dnepr Rogachev
0 - 19
(0 - 9)
Vertikal Kalinkovichi
By3
Zwycięstwa
3
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
DUSSH-2 Rechitsa
Rozegrane mecze:
6
Vertikal Kalinkovichi
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
24
4
1.33
8
34
5.67
0.83
5
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
DUS
następne mecze
Trudność
VER
Łatwo 1
Ciężko 5
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
20/05/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
27/05/2023
Svetlogorsk (G)
By3
03/06/2023
FK Zhlobin (G)
By3
10/06/2023
1
MNPZ Mozyr (G)
By3
17/06/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
24/06/2023
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
20/05/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
27/05/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
03/06/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
10/06/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
17/06/2023
Svetlogorsk (G)
By3
24/06/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
01/07/2023
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
08/07/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
15/07/2023
Svetlogorsk (G)
By3
22/07/2023
FK Zhlobin (G)
By3
29/07/2023
1
MNPZ Mozyr (G)
By3
05/08/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
12/08/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
19/08/2023
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
26/08/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
02/09/2023
Svetlogorsk (G)
By3
09/09/2023
FK Zhlobin (G)
By3
16/09/2023
1
MNPZ Mozyr (G)
By3
23/09/2023
FK Zhlobin (G)
By3
01/07/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
08/07/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
16/07/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
22/07/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
29/07/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
05/08/2023
Svetlogorsk (G)
By3
12/08/2023
FK Zhlobin (G)
By3
19/08/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
26/08/2023
Dnepr Rogachev (G)
By3
02/09/2023
Iput DYuSSh (G)
By3
09/09/2023
MNPZ Mozyr (G)
By3
16/09/2023
GOLHU Gomel (G)
By3
23/09/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program