Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
287
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
34
Prognozy na jutro
283
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
731
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
91
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
101
Amerykański
153
Afrykanin
6
Azjatycki
82
Australijski
12
Międzynarodowy
12
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Dnepr Rogachev
-
Vertikal Kalinkovichi
L
L
L
L
L
L
04/09/2022 12:00 GMT
2
0 - 19
FT
W
L
W
L
L
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
29
8
63
2
0
-
6
0 - 6
9.33
-
-
-
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
1
99
Pow.
9.33
0 - 6
9.33
-
-
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
23
31
46
2
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
29%
2
2
0
-
6
0 - 6
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
51
49
Nie
0
-
6
0 - 6
9.33
-
-
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
92%
21
0
-
6
0 - 6
9.33
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
25%
Goście -2
0
-
6
0 - 6
9.33
-
FT
0 - 19
(0 - 9)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Gomel Region
By3
Dnepr Rogachev
Vertikal Kalinkovichi
04/09/2022 12:00
0
-
6
0 - 6
9.33
FT
0 - 19
(0 - 9)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
Dnepr Rogachev
0
0%
Remisy
0
0%
Vertikal Kalinkovichi
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 04/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
2
FK Krumkachy
29
12
9
2
1
33
8
25
3
Torpedo Minsk
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
23
13
7
2
4
38
17
21
5
Energetik-BGATU
18
12
5
3
4
28
21
7
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
12
1
1
10
13
55
-42
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gorki
30
12
10
0
2
71
7
64
2
Servolyuks
27
12
9
0
3
41
14
27
3
Spartak Shklov
25
11
8
1
2
41
18
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
15
33
-18
6
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
7
Kirovsk
7
12
2
1
9
13
71
-58
8
Zarya Krugloe
5
12
1
2
9
7
40
-33
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Pripyat Olshany
28
12
9
1
2
52
21
31
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
12
3
3
6
17
41
-24
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
30
10
10
0
0
65
6
59
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
33
14
11
0
3
68
10
58
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
5
Vertikal Kalinkovichi
25
14
8
1
5
40
31
9
6
FK Zhlobin
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
13
1
2
10
8
69
-61
10
Dnepr Rogachev
0
14
0
0
14
7
134
-127
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
32
14
10
2
2
42
23
19
2
FK Svislach
29
14
9
2
3
50
25
25
3
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
4
FK Slonim Siti
26
14
8
2
4
31
18
13
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
14
3
3
8
21
37
-16
9
Chayka Zelva
11
15
2
5
8
18
41
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
4
FK Miory
29
14
9
2
3
45
23
22
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
Postavy
16
14
4
4
6
23
41
-18
7
FC Polotsk
14
14
3
5
6
35
43
-8
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
5
14
1
2
11
16
45
-29
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
21
3
3
0
0
11
0
11
2
DYuSSh-3 Pinsk
18
3
2
0
1
8
2
6
3
Pripyat Olshany
9
2
1
0
1
6
8
-2
4
Ivatsevichi
6
3
1
0
2
4
9
-5
5
FK Luninets
3
3
1
0
2
6
5
1
6
FK Vysokoe
3
2
0
0
2
0
11
-11
Play-off 1/8-finals
DNE
meczy
Wszystkie
27/08
2022
MNPZ Mozyr
18 - 2
(10 - 1)
Dnepr Rogachev
By3
20/08
2022
Iput DYuSSh
7 - 2
(4 - 2)
Dnepr Rogachev
By3
14/08
2022
GOLHU Gomel
3 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
07/08
2022
Dnepr Rogachev
2 - 5
(1 - 2)
Svetlogorsk
By3
30/07
2022
FK Zhlobin
3 - 0
(1 - 0)
Dnepr Rogachev
By3
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
09/07
2022
DUSSH-2 Rechitsa
10 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
03/07
2022
Dnepr Rogachev
0 - 20
(0 - 8)
Bumprom
By3
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
12/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 2
( - )
Iput DYuSSh
By3
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
21/05
2022
Svetlogorsk
14 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,0,14,14],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,14,14],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
VER
meczy
Wszystkie
27/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
20/08
2022
Bumprom
12 - 2
(6 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
13/08
2022
Vetka DYuSSh
0 - 8
(0 - 2)
Vertikal Kalinkovichi
By3
10/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 3
(1 - 2)
MNPZ Mozyr
By3
30/07
2022
Iput DYuSSh
5 - 2
(1 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
17/07
2022
GOLHU Gomel
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
09/07
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 2
(2 - 0)
Svetlogorsk
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
18/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
11/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
0 - 3
( - )
Bumprom
By3
04/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
21/05
2022
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,1,5,14],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[8,1,5,14],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
DNE
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
07/08
2022
Dnepr Rogachev
2 - 5
(1 - 2)
Svetlogorsk
By3
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
03/07
2022
Dnepr Rogachev
0 - 20
(0 - 8)
Bumprom
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
12/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 2
( - )
Iput DYuSSh
By3
05/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 23
( - )
GOLHU Gomel
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
6
100%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,0,7,7],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,7,7],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
VER
mecze w roli gościa:
Wszystkie
20/08
2022
Bumprom
12 - 2
(6 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
13/08
2022
Vetka DYuSSh
0 - 8
(0 - 2)
Vertikal Kalinkovichi
By3
30/07
2022
Iput DYuSSh
5 - 2
(1 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
17/07
2022
GOLHU Gomel
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
18/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
21/05
2022
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,0,3,7],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,3,7],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Dnepr Rogachev
Rozegrane mecze:
14
Vertikal Kalinkovichi
Rozegrane mecze:
14
Bramki
(Strzelone/Stracone)
7
0.5
9.57
134
40
2.86
2.21
31
Pon./Pow.
1.5
0
14
0%
100%
2
12
14%
86%
2.5
1
13
7%
93%
3
11
21%
79%
3.5
3
11
21%
79%
5
9
36%
64%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
4
10
29%
71%
7
7
50%
50%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
14
0%
100%
5
9
36%
64%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
10
29%
71%
12
2
86%
14%
DNE
następne mecze
Trudność
VER
Łatwo 1
Ciężko 5
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
04/09/2022
Bumprom (G)
By3
10/09/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
18/09/2022
Vetka DYuSSh (G)
By3
24/09/2022
Dnepr Rogachev (G)
By3
04/09/2022
FK Zhlobin (G)
By3
10/09/2022
1
Svetlogorsk (G)
By3
18/09/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
24/09/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program