Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
103
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
21
Προβλέψεις για αύριο
105
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
474
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1058
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
103
Αφρική
36
Ασία
73
Αυστραλία
38
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
Postavy
-
FK Lepel
L
W
W
L
D
W
03/09/2023 12:00 GMT
1
3 - 0
FT
L
L
L
L
W
D
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
65
19
17
1
3
-
0
3 - 0
3.20
-
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
36
64
Πάνω
3.20
3 - 0
3.20
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
10
28
62
2
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
40%
2
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
51
49
Όχι
3
-
0
3 - 0
3.20
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
84%
1X
3
-
0
3 - 0
3.20
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
26%
Γηπεδούχος -2
3
-
0
3 - 0
3.20
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FK Lepel
03/09/2023 12:00
3
-
0
3 - 0
3.20
FT
3 - 0
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
24/07
2022
Postavy
2 - 2
(1 - 1)
FK Lepel
By3
22/05
2022
FK Lepel
2 - 3
( - )
Postavy
By3
24/07
2021
FK Lepel
2 - 1
(2 - 1)
Postavy
By3
05/06
2021
Postavy
1 - 1
(0 - 1)
FK Lepel
By3
Postavy
2
40%
Ισοπαλίες
2
40%
FK Lepel
1
20%
{"lg_-1":[2,2,1,5],"lg_-1_6":[2,2,1,5],"lg_373":[2,2,1,5],"lg_373_6":[2,2,1,5]}
Βαθμολογία 03/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
40
15
13
1
1
75
3
72
2
Bobovnya
29
15
8
5
2
29
18
11
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
48
16
16
0
0
63
9
54
2
Gorki
42
16
14
0
2
95
6
89
3
Klimovichy
31
16
10
1
5
48
30
18
4
FK Krasnopole
30
16
10
0
6
41
32
9
5
Niva Chavusy
19
16
5
4
7
24
19
5
6
Sozh Krichev
18
16
5
3
8
47
42
5
7
FK Kostyukovichi
13
16
4
1
11
17
34
-17
8
Dribin
13
16
4
1
11
27
70
-43
9
Vikhra
11
16
3
2
11
24
79
-55
10
Slavgorod
8
16
2
2
12
14
79
-65
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
31
12
10
1
1
58
10
48
2
Torpeda
29
12
9
2
1
66
11
55
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
5
Spartak Shklov
18
12
6
0
6
23
25
-2
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
9
12
3
0
9
16
42
-26
8
Bykhov
3
13
1
0
12
11
77
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
45
17
15
0
2
65
10
55
2
MNPZ Mozyr
43
17
14
1
2
70
14
56
3
Vertikal Kalinkovichi
29
17
9
2
6
54
29
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
24
17
7
3
7
34
30
4
5
Iput DYuSSh
20
17
6
2
9
28
36
-8
6
FK Zhlobin
15
17
5
0
12
23
63
-40
7
Svetlogorsk
12
17
4
0
13
20
64
-44
8
Dnepr Rogachev
11
17
3
2
12
27
75
-48
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
15
11
2
2
55
26
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
13
7
3
3
29
29
0
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
13
3
2
8
19
33
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
25
13
8
1
4
44
22
22
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
39
14
13
0
1
52
6
46
2
FK Miory
36
14
12
0
2
62
22
40
3
Postavy
25
14
8
1
5
32
18
14
4
DYuSSh Orsha
24
14
7
3
4
46
22
24
5
FK Senno
23
14
7
2
5
49
26
23
6
Niva Tolochin
21
14
7
0
7
29
29
0
7
Gorodok lions
13
14
4
1
9
46
47
-1
8
FC Polotsk
12
14
4
0
10
26
50
-24
9
FK Lepel
7
14
2
1
11
9
80
-71
10
FK Glubokoe
5
14
1
2
11
14
65
-51
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
18
14
0
4
70
42
28
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
6
18
2
0
16
21
91
-70
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
POS
παιχνίδια
Όλα
27/08
2023
Postavy
0 - 1
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
19/08
2023
FC Polotsk
1 - 4
( - )
Postavy
By3
30/07
2023
Postavy
3 - 1
( - )
FK Glubokoe
By3
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
16/07
2023
Postavy
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
Gazovik Vitebsk
1 - 3
( - )
Postavy
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,1,5,14],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[8,1,5,14],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
παιχνίδια
Όλα
26/08
2023
FK Lepel
0 - 6
( - )
DYuSSh Orsha
By3
19/08
2023
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
FK Lepel
By3
29/07
2023
FK Lepel
1 - 6
( - )
Niva Tolochin
By3
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FK Lepel
1 - 0
( - )
FK Senno
By3
08/07
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
FK Lepel
By3
01/07
2023
FK Lepel
1 - 9
( - )
FK Miory
By3
24/06
2023
Gorodok lions
17 - 0
( - )
FK Lepel
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
DYuSSh Orsha
8 - 0
( - )
FK Lepel
By3
03/06
2023
FK Lepel
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
27/05
2023
Niva Tolochin
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Senno
12 - 0
( - )
FK Lepel
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,1,11,14],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[2,1,11,14],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
POS
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
27/08
2023
Postavy
0 - 1
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
30/07
2023
Postavy
3 - 1
( - )
FK Glubokoe
By3
16/07
2023
Postavy
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[4,1,2,7],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
19/08
2023
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
FK Lepel
By3
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
08/07
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
FK Lepel
By3
24/06
2023
Gorodok lions
17 - 0
( - )
FK Lepel
By3
10/06
2023
DYuSSh Orsha
8 - 0
( - )
FK Lepel
By3
27/05
2023
Niva Tolochin
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
06/05
2023
FK Senno
12 - 0
( - )
FK Lepel
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[0,1,6,7],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,6,7],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Postavy
Αγώνες:
14
FK Lepel
Αγώνες:
14
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
32
2.29
1.29
18
9
0.64
5.71
80
Πάνω/κάτω
1.5
4
10
29%
71%
1
13
7%
93%
2.5
4
10
29%
71%
1
13
7%
93%
3.5
6
8
43%
57%
5
9
36%
64%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
7
7
50%
50%
6
8
43%
57%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
10
29%
71%
1
13
7%
93%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
11
3
79%
21%
7
7
50%
50%
POS
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Lepel (Γ)
By3
03/09/2023
FK Miory (Φ)
By3
09/09/2023
FK Senno (Γ)
By3
17/09/2023
Niva Tolochin (Φ)
By3
23/09/2023
Postavy (Φ)
By3
03/09/2023
Gorodok lions (Γ)
By3
09/09/2023
FK Miory (Φ)
By3
16/09/2023
FK Glubokoe (Γ)
By3
23/09/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα