Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
111
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
101
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
452
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1040
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
30
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
87
Αφρική
39
Ασία
74
Αυστραλία
38
Διεθνές
69
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
FC Polotsk
-
Postavy
23°C
L
W
W
W
L
L
19/08/2023 14:30 GMT
2
1 - 4
FT
W
L
D
W
W
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
34
27
38
2
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
42
58
Πάνω
2.90
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
28
62
10
X
23°
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
24%
X
2
1
-
2
1 - 2
23°
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
23
77
Ναι
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
-
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
72%
21
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
38%
Φιλοξενούμενη 0
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
-
FT
1 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
Postavy
19/08/2023 14:30
1
-
2
1 - 2
2.90
23°
FT
1 - 4
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
28/08
2022
FC Polotsk
3 - 3
(2 - 2)
Postavy
By3
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
26/06
2021
Postavy
2 - 2
(1 - 1)
FC Polotsk
By3
16/05
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 0)
Postavy
By3
FC Polotsk
1
20%
Ισοπαλίες
3
60%
Postavy
1
20%
{"lg_-1":[1,3,1,5],"lg_-1_6":[1,3,1,5],"lg_373":[1,3,1,5],"lg_373_6":[1,3,1,5]}
Βαθμολογία 19/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Gorki
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Pripyat Olshany
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
FC Mikashevichi
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
Vertikal Kalinkovichi
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
FK Zhlobin
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ivatsevichi
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
FK Kobrin
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FC
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
29/07
2023
Gazovik Vitebsk
9 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
01/07
2023
DYuSSh Orsha
7 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
17/06
2023
FK Senno
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,0,9,13],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,8,12],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
POS
παιχνίδια
Όλα
30/07
2023
Postavy
3 - 1
( - )
FK Glubokoe
By3
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
16/07
2023
Postavy
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
Gazovik Vitebsk
1 - 3
( - )
Postavy
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,1,4,12],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[7,1,4,12],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FC
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
POS
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
17/06
2023
FK Lepel
0 - 8
( - )
Postavy
By3
10/06
2023
Gazovik Vitebsk
1 - 3
( - )
Postavy
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FC Polotsk
Αγώνες:
13
Postavy
Αγώνες:
12
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
25
1.92
3.38
44
28
2.33
1.33
16
Πάνω/κάτω
1.5
0
13
0%
100%
3
9
25%
75%
2.5
1
12
8%
92%
3
9
25%
75%
3.5
7
6
54%
46%
5
7
42%
58%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
7
6
54%
46%
6
6
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
2
11
15%
85%
4
8
33%
67%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
9
4
69%
31%
10
2
83%
17%
FC
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
POS
Ανετα 1
δύσκολος 5
Postavy (Γ)
By3
19/08/2023
FK Miory (Φ)
By3
26/08/2023
FK Senno (Γ)
By3
02/09/2023
Niva Tolochin (Φ)
By3
09/09/2023
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
16/09/2023
Gorodok lions (Φ)
By3
23/09/2023
FC Polotsk (Φ)
By3
19/08/2023
1
Gazovik Vitebsk (Γ)
By3
27/08/2023
FK Lepel (Γ)
By3
03/09/2023
FK Miory (Φ)
By3
09/09/2023
FK Senno (Γ)
By3
17/09/2023
Niva Tolochin (Φ)
By3
23/09/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα