Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
109
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
100
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
448
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1032
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
30
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
87
Αφρική
39
Ασία
74
Αυστραλία
38
Διεθνές
69
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
Neman Stolbtsy
-
Partizan Salihorsk
D
D
D
L
W
W
05/09/2021 13:00 GMT
2
1 - 3
FT
W
W
L
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
25
16
59
2
2
-
3
2 - 3
3.65
-
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
27
73
Πάνω
3.65
2 - 3
3.65
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
14
33
53
2
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
31%
2
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
8
92
Ναι
2
-
3
2 - 3
3.65
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
84%
21
2
-
3
2 - 3
3.65
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
59%
Φιλοξενούμενη -0.75
2
-
3
2 - 3
3.65
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Minsk Region South
By3
Neman Stolbtsy
Partizan Salihorsk
05/09/2021 13:00
2
-
3
2 - 3
3.65
FT
1 - 3
(0 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
04/07
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 05/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
29
12
9
2
1
36
4
32
2
MKK-Dnepr
28
11
9
1
1
44
8
36
3
GOLHU Gomel
18
10
5
3
2
20
12
8
4
Montazhnik
17
12
4
5
3
23
23
0
5
Vertikal Kalinkovichi
11
10
3
2
5
14
32
-18
6
MNPZ Mozyr
8
12
2
2
8
13
21
-8
7
FK Zhlobin
6
10
1
3
6
14
38
-24
8
Khimik Svetlogorsk
4
11
0
4
7
14
40
-26
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
58
20
19
1
0
143
8
135
2
HCS-Olympia
36
20
10
6
4
53
29
24
3
Cementnik
34
19
10
4
5
46
26
20
4
FK Lida-2
34
20
10
4
6
35
40
-5
5
FK Slonim Siti
33
20
10
3
7
60
41
19
6
Smena Volkovysk
32
20
9
5
6
48
48
0
7
FK Shchuchyn
31
19
8
7
4
45
43
2
8
FSK Grodnensky
31
19
10
1
8
28
53
-25
9
Neman Mosty
23
21
7
2
12
31
46
-15
10
FK Svislach
22
21
6
4
11
36
75
-39
11
Chayka Zelva
17
19
5
2
12
29
45
-16
12
FK Oshmyany
15
20
5
0
15
28
75
-47
13
Belaya Rus
1
20
0
1
19
13
66
-53
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Molodechno
48
17
16
0
1
92
12
80
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
17
3
1
13
24
100
-76
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
46
19
14
4
1
66
11
55
2
Partizan Salihorsk
42
18
13
3
2
55
12
43
3
Viktoriya Maryina Horka
39
19
12
3
4
57
31
26
4
FK Kletsk
34
19
10
4
5
36
44
-8
5
Neman Stolbtsy
33
19
10
3
6
54
22
32
6
Energetik-BGATU
33
19
10
3
6
52
34
18
7
Stroitel Kopyl
24
19
7
3
9
34
36
-2
8
Starye Dorogi
14
19
3
5
11
22
40
-18
9
FK Slutsk-2
14
19
3
5
11
31
72
-41
10
FK Lyuban
10
19
3
1
15
28
71
-43
11
FC Veras Nesvizh
5
19
1
2
16
16
78
-62
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
15
13
1
1
48
11
37
2
FK Osipovichi
33
16
10
3
3
55
15
40
3
Gorki
28
15
9
1
5
37
18
19
4
Belshina II
23
15
7
2
6
33
25
8
5
FK Krasnopole
13
16
4
1
11
17
54
-37
6
Spartak Shklov
9
16
2
3
11
15
44
-29
7
FK Kostyukovichi
9
15
2
3
10
13
51
-38
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
3
3
0
0
14
3
11
2
FK Senno
15
4
1
2
1
5
9
-4
3
FK Miory
10
3
2
0
1
8
7
1
4
Gorodok lions
7
3
0
1
2
4
8
-4
5
FC Polotsk
6
3
1
0
2
4
10
-6
6
Dorozhnik Orsha
4
4
1
1
2
8
6
2
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
19
4
3
0
1
14
4
10
2
Postavy
12
4
3
1
0
14
5
9
3
Niva Tolochin
11
4
2
1
1
5
8
-3
4
FK Lepel
10
3
2
0
1
9
1
8
5
Prodtsentr Vitebsk
10
3
0
0
3
0
9
-9
6
FK Chashniki
3
4
0
0
4
5
20
-15
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
7
1
1
0
0
1
0
1
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
1
0
0
1
0
1
-1
Possible next round
NEM
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
28/08
2021
Starye Dorogi
2 - 2
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
25/08
2021
Neman Stolbtsy
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
21/08
2021
Energetik-BGATU
0 - 0
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
18/08
2021
Neman Stolbtsy
0 - 1
(0 - 1)
Stroitel Kopyl
By3
14/08
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 2
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
08/08
2021
Neman Stolbtsy
3 - 0
( - )
FK Slutsk-2
By3
31/07
2021
Viktoriya Maryina Horka
2 - 1
(2 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
24/07
2021
Neman Stolbtsy
9 - 0
(4 - 0)
FK Lyuban
By3
17/07
2021
FK Kletsk
2 - 1
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
04/07
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
30/06
2021
FK Slutsk-2
2 - 8
(0 - 5)
Neman Stolbtsy
By3
26/06
2021
Neman Stolbtsy
2 - 1
(0 - 0)
Starye Dorogi
By3
20/06
2021
BGU Minsk
3 - 1
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
15/06
2021
Neman Stolbtsy
5 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
12/06
2021
Stroitel Kopyl
2 - 3
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
06/06
2021
Neman Stolbtsy
8 - 0
(5 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
03/06
2021
Neman Stolbtsy
4 - 1
(2 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
29/05
2021
Neman Stolbtsy
1 - 4
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
15/05
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 3)
Neman Stolbtsy
By3
01/05
2021
Neman Stolbtsy
0 - 2
( - )
FK Kletsk
By3
06/06
2020
Neman Stolbtsy
0 - 6
(0 - 1)
Granit Mikashevichi
ByC
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[10,3,8,21],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_373":[10,3,6,19],"lg_373_6":[2,3,1,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
PAR
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
25/08
2021
Partizan Salihorsk
5 - 1
(3 - 0)
Starye Dorogi
By3
22/08
2021
BGU Minsk
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
18/08
2021
Partizan Salihorsk
0 - 1
(0 - 1)
Energetik-BGATU
By3
15/08
2021
Stroitel Kopyl
1 - 2
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
08/08
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(0 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
01/08
2021
Partizan Salihorsk
6 - 0
(3 - 0)
FK Slutsk-2
By3
25/07
2021
Viktoriya Maryina Horka
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
17/07
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
10/07
2021
FK Kletsk
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/07
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/07
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 6
(0 - 4)
Partizan Salihorsk
By3
23/06
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(1 - 0)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
19/06
2021
Starye Dorogi
1 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
16/06
2021
Partizan Salihorsk
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
13/06
2021
Energetik-BGATU
1 - 0
(1 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
02/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(0 - 3)
Partizan Salihorsk
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
16/05
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[14,4,2,20],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[13,3,2,18],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[1,1,null,2],"lg_304_6":[1,1,null,2]}
NEM
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
25/08
2021
Neman Stolbtsy
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
18/08
2021
Neman Stolbtsy
0 - 1
(0 - 1)
Stroitel Kopyl
By3
08/08
2021
Neman Stolbtsy
3 - 0
( - )
FK Slutsk-2
By3
24/07
2021
Neman Stolbtsy
9 - 0
(4 - 0)
FK Lyuban
By3
26/06
2021
Neman Stolbtsy
2 - 1
(0 - 0)
Starye Dorogi
By3
15/06
2021
Neman Stolbtsy
5 - 0
( - )
Energetik-BGATU
By3
06/06
2021
Neman Stolbtsy
8 - 0
(5 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
03/06
2021
Neman Stolbtsy
4 - 1
(2 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
29/05
2021
Neman Stolbtsy
1 - 4
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
01/05
2021
Neman Stolbtsy
0 - 2
( - )
FK Kletsk
By3
06/06
2020
Neman Stolbtsy
0 - 6
(0 - 1)
Granit Mikashevichi
ByC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,1,4,11],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[6,1,2,9],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
PAR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
22/08
2021
BGU Minsk
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
15/08
2021
Stroitel Kopyl
1 - 2
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
25/07
2021
Viktoriya Maryina Horka
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
17/07
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
10/07
2021
FK Kletsk
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
01/07
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 6
(0 - 4)
Partizan Salihorsk
By3
19/06
2021
Starye Dorogi
1 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
13/06
2021
Energetik-BGATU
1 - 0
(1 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
02/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(0 - 3)
Partizan Salihorsk
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
Νίκες
6
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,1,1,10],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[7,1,1,9],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Neman Stolbtsy
Αγώνες:
21
Partizan Salihorsk
Αγώνες:
20
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
55
2.62
1.52
32
59
2.95
0.65
13
Πάνω/κάτω
1.5
3
18
14%
86%
3
17
15%
85%
2.5
4
17
19%
81%
7
13
35%
65%
3.5
10
11
48%
52%
11
9
55%
45%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
10
11
48%
52%
10
10
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
7
14
33%
67%
8
12
40%
60%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
15
6
71%
29%
17
3
85%
15%
NEM
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
PAR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Partizan Salihorsk (Γ)
By3
05/09/2021
Partizan Salihorsk (Φ)
By3
08/05/2022
FK Slutsk-2 (Φ)
By3
21/05/2022
FK Kletsk (Φ)
By3
04/06/2022
Starye Dorogi (Φ)
By3
11/06/2022
Bobovnya (Γ)
By3
18/06/2022
Neman Stolbtsy (Φ)
By3
05/09/2021
1
FK Kletsk (Γ)
By3
12/09/2021
FK Senno (Γ)
By3
03/10/2021
FK Senno (Φ)
By3
10/10/2021
Dnepr Mogilev II (Γ)
By3
17/10/2021
Dnepr Mogilev II (Φ)
By3
23/10/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα