Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
95
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
276
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
559
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
818
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
112
Αμερική
157
Αφρική
11
Ασία
82
Αυστραλία
33
Διεθνές
14
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
6
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Partizan Salihorsk
-
Viktoriya Maryina Horka
W
16/05/2021 15:00 GMT
1
1 - 1
FT
W
L
L
W
L
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
40
26
34
1
2
-
0
2 - 0
2.09
-
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
58
42
Κάτω
2.09
2 - 0
2.09
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
13%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
61
39
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.09
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
74%
12
2
-
0
2 - 0
2.09
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
40%
Γηπεδούχος -0.75
2
-
0
2 - 0
2.09
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 2, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
16/05/2021 15:00
2
-
0
2 - 0
2.09
FT
1 - 1
(0 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 16/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
6
2
2
0
0
11
0
11
2
Ivatsevichi
3
1
1
0
0
5
0
5
3
FK Luninets
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Ivanovo
1
1
0
1
0
2
2
0
5
Granit Mikashevichi
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Nadezhda Gorodishche
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
Pripyat Olshany
0
1
0
0
1
0
5
-5
8
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
6
2
2
0
0
8
1
7
2
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
3
Dinamo Brest Malorita
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Krechet Bereza
1
1
0
1
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
1
1
0
1
0
0
0
0
6
BZHS Brest
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
5
-5
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
6
2
2
0
0
7
0
7
2
MKK-Dnepr
3
1
1
0
0
2
1
1
3
Montazhnik
2
2
0
2
0
3
3
0
4
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
5
FK Zhlobin
1
1
0
1
0
2
2
0
6
Vertikal Kalinkovichi
1
1
0
1
0
1
1
0
7
MNPZ Mozyr
0
2
0
0
2
1
3
-2
8
Khimik Svetlogorsk
0
1
0
0
1
0
6
-6
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
6
2
2
0
0
9
0
9
2
Cementnik
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
2
0
2
4
HCS-Olympia
3
2
1
0
1
7
6
1
5
FK Oshmyany
3
2
1
0
1
4
3
1
6
Chayka Zelva
3
1
1
0
0
1
0
1
7
FK Svislach
2
2
0
2
0
5
5
0
8
FK Shchuchyn
1
1
0
1
0
1
1
0
9
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Neman Mosty
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Smena Volkovysk
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
FK Slonim Siti
0
1
0
0
1
0
5
-5
13
Belaya Rus
0
2
0
0
2
3
11
-8
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
5
0
5
2
FC Smolevichi
3
1
1
0
0
3
1
2
3
FK Kolos
3
1
1
0
0
2
1
1
4
SMI Autotrans
1
1
0
1
0
5
5
0
5
FK Uzda
1
1
0
1
0
5
5
0
6
FC Molodechno
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
Livadija
0
1
0
0
1
0
5
-5
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
3
1
1
0
0
6
1
5
2
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
4
0
4
3
Neman Stolbtsy
3
2
1
0
1
5
2
3
4
Energetik-BGATU
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
4
2
2
6
FK Kletsk
3
1
1
0
0
2
0
2
7
Stroitel Kopyl
3
1
1
0
0
2
0
2
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
1
6
-5
10
FC Veras Nesvizh
0
1
0
0
1
0
5
-5
11
FK Lyuban
0
2
0
0
2
2
9
-7
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Osipovichi
6
2
2
0
0
9
2
7
2
Dnepr Mogilev II
6
2
2
0
0
6
2
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
3
0
3
4
Belshina II
3
1
1
0
0
3
0
3
5
FK Krasnopole
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Spartak Shklov
0
3
0
0
3
2
10
-8
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
11
0
11
2
Niva Tolochin
3
2
1
0
1
5
3
2
3
Dorozhnik Orsha
3
1
1
0
0
3
2
1
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
Prodtsentr Vitebsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Chashniki
0
2
0
0
2
0
14
-14
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
3
1
1
0
0
3
0
3
2
FK Miory
3
1
1
0
0
3
2
1
3
FK Senno
3
1
1
0
0
2
1
1
4
FK Lepel
0
1
0
0
1
2
3
-1
5
FC Polotsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
Postavy
0
1
0
0
1
0
3
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
PAR
παιχνίδια
Όλα
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Νίκες
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
VIK
παιχνίδια
Όλα
01/05
2021
Starye Dorogi
0 - 4
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
24/10
2020
Ostrovets FC
5 - 0
(1 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
17/10
2020
Viktoriya Maryina Horka
4 - 7
(1 - 4)
Ostrovets FC
By3
10/10
2020
Viktoriya Maryina Horka
3 - 2
(1 - 1)
FK Zhlobin
By3
03/10
2020
Viktoriya Maryina Horka
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev
By3
26/09
2020
Bumprom
3 - 2
(1 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
PAR
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Νίκες
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
VIK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
01/05
2021
Starye Dorogi
0 - 4
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
24/10
2020
Ostrovets FC
5 - 0
(1 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
26/09
2020
Bumprom
3 - 2
(1 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
Νίκες
1
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Partizan Salihorsk
Αγώνες:
1
Viktoriya Maryina Horka
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
4
4
2
2
13
2.17
3.5
21
Πάνω/κάτω
1.5
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
1
0
100%
0%
3
3
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
1
0%
100%
1
5
17%
83%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
1
0
100%
0%
4
2
67%
33%
PAR
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
VIK
Ανετα 1
δύσκολος 5
Viktoriya Maryina Horka (Γ)
By3
16/05/2021
3
Cementnik (Φ)
ByC
30/05/2021
FK Slutsk-2 (Φ)
By3
02/06/2021
Stroitel Kopyl (Γ)
By3
06/06/2021
Energetik-BGATU (Φ)
By3
13/06/2021
1
BGU Minsk (Γ)
By3
16/06/2021
2
Partizan Salihorsk (Φ)
By3
16/05/2021
FK Kletsk (Φ)
By3
29/05/2021
Neman Stolbtsy (Φ)
By3
03/06/2021
1
FK Lyuban (Φ)
By3
06/06/2021
FK Slutsk-2 (Φ)
By3
16/06/2021
FC Veras Nesvizh (Φ)
By3
19/06/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα