Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
74
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
77
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
412
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
959
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
119
Αμερική
98
Αφρική
41
Ασία
82
Αυστραλία
37
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Niger
53%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 23:00
ERI - NIG,
23:00
WCQ
Botswana
36%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
SOM - BOT,
15:00
WCQ
Equatorial Guinea
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 15:00
EQG - MAL,
15:00
WCQ
Burkina Faso
44%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:00
BFA - SIE,
18:00
WCQ
Egypt
52%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
GNB - EGY ,
18:00
WCQ
Nigeria
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
BEN - NGA,
18:00
WCQ
Algeria
41%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:00
UGA - ALG ,
18:00
WCQ
Guinea
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GUI - MOZ,
21:00
WCQ
Ghana
65%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 21:00
GHA - CAR,
21:00
WCQ
Claypole
39%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CLA - MER,
20:00
Ar4
Deportivo Espanol
47%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 20:00
DES - CLU,
20:00
Ar4
Centro Español
38%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 20:00
CES - ELP,
20:00
Ar4
Mogadishu City
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 14:30
ELM - MOG,
14:30
So1
Kon Tum
46%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 10:00
PVF - KON,
10:00
Vn3
Hồ Chí Minh II
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 11:00
Hồ - TIE,
11:00
Vn3
Naft Gachsaran
60%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - SHA,
18:15
Ir2
Fajr Sepasi
47%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
PAR - FAJ,
18:15
Ir2
Chadormalu SC
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
10/06/2024 18:15
CHA - DAR,
18:15
Ir2
Naft M. Soleyman
69%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
NAF - KHO,
18:15
Ir2
Kheybar Khorramabad
66%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
SHA - KHE,
18:15
Ir2
Mes Kerman
42%
Πιθανότητα νίκης
10/06/2024 18:15
MES - MES,
18:15
Ir2
json_m
Πρόβλεψη
FK Miory
-
FC Polotsk
W
W
L
W
W
W
26/08/2023 13:00 GMT
1
11 - 0
FT
L
L
W
W
W
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
66
7
27
1
4
-
1
4 - 1
6.83
-
-
-
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
1
99
Πάνω
6.83
4 - 1
6.83
-
-
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
10
28
62
2
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
41%
2
1
4
-
1
4 - 1
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
8
92
Ναι
4
-
1
4 - 1
6.83
-
-
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
93%
12
4
-
1
4 - 1
6.83
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
27%
Γηπεδούχος -2
4
-
1
4 - 1
6.83
-
FT
11 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
FK Miory
FC Polotsk
26/08/2023 13:00
4
-
1
4 - 1
6.83
FT
11 - 0
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
06/08
2022
FK Miory
4 - 1
(1 - 1)
FC Polotsk
By3
04/06
2022
FC Polotsk
3 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/07
2021
FK Miory
0 - 4
(0 - 1)
FC Polotsk
By3
30/05
2021
FC Polotsk
1 - 2
(1 - 0)
FK Miory
By3
12/07
2009
FK Miory
0 - 4
( - )
FC Polotsk
ByC
FK Miory
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
FC Polotsk
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 26/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
39
14
13
0
1
75
3
72
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
45
15
15
0
0
61
9
52
2
Gorki
39
15
13
0
2
90
4
86
3
Klimovichy
31
15
10
1
4
46
25
21
4
FK Krasnopole
27
15
9
0
6
37
31
6
5
Niva Chavusy
16
15
4
4
7
20
19
1
6
Sozh Krichev
15
15
4
3
8
38
42
-4
7
FK Kostyukovichi
13
15
4
1
10
17
30
-13
8
Dribin
13
15
4
1
10
27
68
-41
9
Vikhra
11
15
3
2
10
23
75
-52
10
Slavgorod
8
15
2
2
11
14
70
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
29
11
9
2
0
65
7
58
2
Dnepr Mogilev II
28
11
9
1
1
55
10
45
3
Drut Belynichi
22
12
7
1
4
45
18
27
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
13
6
0
7
19
28
-9
6
Kolos Kirovsk
12
11
4
0
7
23
51
-28
7
Ptich
6
11
2
0
9
11
39
-28
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
17
13
3
1
91
22
69
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
6
FK Ivanovo
20
17
5
5
7
41
38
3
7
FC Mikashevichi
20
17
6
2
9
28
39
-11
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
17
3
2
12
28
68
-40
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
42
16
14
0
2
60
10
50
2
MNPZ Mozyr
40
16
13
1
2
61
14
47
3
Vertikal Kalinkovichi
29
16
9
2
5
52
25
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
16
6
3
7
30
28
2
5
Iput DYuSSh
19
16
6
1
9
27
35
-8
6
FK Zhlobin
15
16
5
0
11
23
58
-35
7
Svetlogorsk
12
16
4
0
12
20
55
-35
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
74
-48
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
36
13
12
0
1
51
6
45
2
FK Miory
33
13
11
0
2
51
22
29
3
Postavy
25
13
8
1
4
32
17
15
4
DYuSSh Orsha
21
13
6
3
4
40
22
18
5
Niva Tolochin
21
13
7
0
6
29
26
3
6
FK Senno
20
13
6
2
5
41
26
15
7
FC Polotsk
12
13
4
0
9
26
39
-13
8
Gorodok lions
10
13
3
1
9
43
47
-4
9
FK Lepel
7
13
2
1
10
9
74
-65
10
FK Glubokoe
5
13
1
2
10
14
57
-43
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
3
Krechet Bereza
39
17
13
0
4
65
39
26
4
Ivatsevichi
37
17
12
1
4
78
23
55
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
17
5
0
12
36
104
-68
9
FK Pruzhany
6
17
2
0
15
21
88
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FK
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
19/08
2023
FK Glubokoe
1 - 4
( - )
FK Miory
By3
29/07
2023
FK Miory
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
22/07
2023
DYuSSh Orsha
4 - 2
( - )
FK Miory
By3
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
01/07
2023
FK Lepel
1 - 9
( - )
FK Miory
By3
28/06
2023
FK Miory
0 - 13
(0 - 5)
BATE Borisov
ByC
25/06
2023
Postavy
1 - 5
( - )
FK Miory
By3
17/06
2023
FK Miory
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
03/06
2023
FK Miory
6 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
20/05
2023
FK Miory
3 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
06/05
2023
Niva Tolochin
0 - 1
( - )
FK Miory
By3
28/05
2022
Tekhnolog
3 - 0
(2 - 0)
FK Miory
ByC
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,0,4,15],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[11,null,2,13],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
FC
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
19/08
2023
FC Polotsk
1 - 4
( - )
Postavy
By3
29/07
2023
Gazovik Vitebsk
9 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
22/07
2023
FC Polotsk
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
01/07
2023
DYuSSh Orsha
7 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
17/06
2023
FK Senno
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
10/06
2023
FC Polotsk
3 - 4
( - )
FK Miory
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,0,10,14],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,9,13],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
29/07
2023
FK Miory
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
28/06
2023
FK Miory
0 - 13
(0 - 5)
BATE Borisov
ByC
17/06
2023
FK Miory
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
03/06
2023
FK Miory
6 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
20/05
2023
FK Miory
3 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,0,2,7],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
29/07
2023
Gazovik Vitebsk
9 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
01/07
2023
DYuSSh Orsha
7 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
17/06
2023
FK Senno
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
04/06
2023
Postavy
3 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Miory
Αγώνες:
15
FC Polotsk
Αγώνες:
14
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
51
3.4
2.53
38
26
1.86
3.43
48
Πάνω/κάτω
1.5
1
14
7%
93%
0
14
0%
100%
2.5
2
13
13%
87%
1
13
7%
93%
3.5
4
11
27%
73%
7
7
50%
50%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
9
6
60%
40%
8
6
57%
43%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
12
20%
80%
2
12
14%
86%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
12
3
80%
20%
10
4
71%
29%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FC
Ανετα 1
δύσκολος 5
FC Polotsk (Γ)
By3
26/08/2023
1
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
02/09/2023
Postavy (Γ)
By3
09/09/2023
FK Lepel (Γ)
By3
16/09/2023
FK Senno (Φ)
By3
23/09/2023
FK Miory (Φ)
By3
26/08/2023
FK Senno (Γ)
By3
03/09/2023
Niva Tolochin (Φ)
By3
09/09/2023
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
16/09/2023
Gorodok lions (Φ)
By3
23/09/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα