Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
166
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
42
Прогнози за утре
346
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1408
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
2057
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
53
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
30
Топ Европейски
57
Европейски
523
Американски
189
Африкански
52
Азиатски
120
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
3
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
12
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
8
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
1
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
5
Копа Судамерикана
5
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Лийдс Юнайтед
45%
Вероятност за равенство
16/05/2024 22:00
LEE - NOR,
22:00
CH
Реал Бетис
48%
Вероятност за победа
16/05/2024 20:30
LPA - BET,
20:30
Es1
Барселона
64%
Вероятност за победа
16/05/2024 22:30
UDA - FCB,
22:30
Es1
Реал Сосиедад
39%
Вероятност за победа
16/05/2024 23:00
RSO - VAL,
23:00
Es1
Бари
39%
Вероятност за равенство
16/05/2024 21:30
BAR - Тер,
21:30
It2
АГФ Орхус
47%
Вероятност за победа
16/05/2024 19:00
АГФ - Сил,
19:00
Dk1
ФК Копенхаген
44%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:00
CPH - Мид,
21:00
Dk1
БСК Йънг Бойс
42%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:30
БСК - Сан,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Neman-Belkard Grodno
-
FK Shchuchyn
П
П
П
П
П
З
27/08/2023 17:00
2
1 - 2
FT
Р
П
П
П
З
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
37
16
47
2
1
-
3
1 - 3
3.51
-
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
30
70
Над
3.51
1 - 3
3.51
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
30
41
29
X
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
19%
X
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
18
82
Да
1
-
3
1 - 3
3.51
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
84%
21
1
-
3
1 - 3
3.51
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
41%
Гост -1
1
-
3
1 - 3
3.51
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FK Shchuchyn
27/08/2023 17:00
1
-
3
1 - 3
3.51
FT
1 - 2
Мачове между двата отбора:
Всички
17/09
2022
Neman-Belkard Grodno
0 - 3
( - )
FK Shchuchyn
By3
02/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 1
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
Neman-Belkard Grodno
0
0%
Равенства
1
50%
FK Shchuchyn
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
Класиране към 27/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
БГУ Минск
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Тоерпедо Минск
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
39
14
13
0
1
75
3
72
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Неман-Агро
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
45
15
15
0
0
61
9
52
2
Горки
39
15
13
0
2
90
4
86
3
Klimovichy
31
15
10
1
4
46
25
21
4
FK Krasnopole
27
15
9
0
6
37
31
6
5
Niva Chavusy
16
15
4
4
7
20
19
1
6
Sozh Krichev
15
15
4
3
8
38
42
-4
7
FK Kostyukovichi
13
15
4
1
10
17
30
-13
8
Dribin
13
15
4
1
10
27
68
-41
9
Vikhra
11
15
3
2
10
23
75
-52
10
Slavgorod
8
15
2
2
11
14
70
-56
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Torpeda
29
11
9
2
0
65
7
58
2
Днепър Могилев II
28
11
9
1
1
55
10
45
3
Drut Belynichi
22
12
7
1
4
45
18
27
4
Спартак Шклов
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
13
6
0
7
19
28
-9
6
Kolos Kirovsk
12
11
4
0
7
23
51
-28
7
Ptich
6
11
2
0
9
11
39
-28
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Припят Олшани
42
17
13
3
1
91
22
69
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
6
FK Ivanovo
20
17
5
5
7
41
38
3
7
20
17
6
2
9
28
39
-11
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
17
3
2
12
28
68
-40
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
42
16
14
0
2
60
10
50
2
MNPZ Mozyr
40
16
13
1
2
61
14
47
3
29
16
9
2
5
52
25
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
16
6
3
7
30
28
2
5
Iput DYuSSh
19
16
6
1
9
27
35
-8
6
ФК Жлобин
15
16
5
0
11
23
58
-35
7
Svetlogorsk
12
16
4
0
12
20
55
-35
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
74
-48
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
12
2
1
9
11
40
-29
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
36
13
12
0
1
51
6
45
2
FK Miory
33
13
11
0
2
51
22
29
3
Postavy
25
13
8
1
4
32
17
15
4
DYuSSh Orsha
21
13
6
3
4
40
22
18
5
Niva Tolochin
21
13
7
0
6
29
26
3
6
FK Senno
20
13
6
2
5
41
26
15
7
ФК Полоцк
12
13
4
0
9
26
39
-13
8
Gorodok lions
10
13
3
1
9
43
47
-4
9
FK Lepel
7
13
2
1
10
9
74
-65
10
FK Glubokoe
5
13
1
2
10
14
57
-43
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
3
Krechet Bereza
39
17
13
0
4
65
39
26
4
Ивацевичи
37
17
12
1
4
78
23
55
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
17
5
0
12
36
104
-68
9
FK Pruzhany
6
17
2
0
15
21
88
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
NEM
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
20/08
2023
Neman-Belkard Grodno
3 - 0
( - )
FSK Dyatlovo
By3
13/08
2023
FSK Grodnensky
1 - 5
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
06/08
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
30/07
2023
FK Slonim Siti
1 - 5
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
23/07
2023
Чайка Зелва
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
23/07
2023
Neman-Belkard Grodno
0 - 2
( - )
Чайка Зелва
By3
15/07
2023
Smena Volkovysk
4 - 0
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
03/07
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 0
( - )
FK Svislach
By3
01/07
2023
Neman-Belkard Grodno
8 - 2
( - )
FK Slonim Siti
By3
25/06
2023
Neman-Belkard Grodno
6 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
18/06
2023
Neman Mosty
1 - 1
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
04/06
2023
Neman-Belkard Grodno
5 - 3
( - )
Чайка Зелва
By3
28/05
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Smena Volkovysk
By3
07/05
2023
FK Svislach
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
28/05
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 6
(1 - 2)
Жодино Южное
ByC
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[11,1,3,15],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[11,1,2,14],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
19/08
2023
Smena Volkovysk
1 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
12/08
2023
FK Shchuchyn
6 - 1
( - )
FK Lida-2
By3
05/08
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
FSK Dyatlovo
By3
05/08
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
FSK Dyatlovo
By3
02/08
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
22/07
2023
FK Shchuchyn
1 - 2
( - )
Ошмяни
By3
16/07
2023
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
08/07
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
02/07
2023
FK Shchuchyn
9 - 1
( - )
Smorgon II
By3
24/06
2023
FK Lida-2
5 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
03/06
2023
Ошмяни
1 - 8
( - )
FK Shchuchyn
By3
28/05
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
06/05
2023
Smorgon II
2 - 0
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
28/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 5
(2 - 1)
Смaргон
ByC
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,1,7,16],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[8,1,6,15],"lg_373_6":[3,1,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NEM
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
20/08
2023
Neman-Belkard Grodno
3 - 0
( - )
FSK Dyatlovo
By3
06/08
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
23/07
2023
Neman-Belkard Grodno
0 - 2
( - )
Чайка Зелва
By3
03/07
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 0
( - )
FK Svislach
By3
01/07
2023
Neman-Belkard Grodno
8 - 2
( - )
FK Slonim Siti
By3
25/06
2023
Neman-Belkard Grodno
6 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
04/06
2023
Neman-Belkard Grodno
5 - 3
( - )
Чайка Зелва
By3
28/05
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Smena Volkovysk
By3
28/05
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 6
(1 - 2)
Жодино Южное
ByC
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,1,8],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
гостувания:
Всички
19/08
2023
Smena Volkovysk
1 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
02/08
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
24/06
2023
FK Lida-2
5 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
03/06
2023
Ошмяни
1 - 8
( - )
FK Shchuchyn
By3
28/05
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
06/05
2023
Smorgon II
2 - 0
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[2,1,5,8],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Neman-Belkard Grodno
Изиграни мачове:
15
FK Shchuchyn
Изиграни мачове:
16
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
50
3.33
1.6
24
45
2.81
1.5
24
Под/Над
1.5
0
15
0%
100%
3
13
19%
81%
2.5
4
11
27%
73%
6
10
38%
63%
3.5
5
10
33%
67%
8
8
50%
50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
8
7
53%
47%
10
6
63%
38%
Сухи мрежи (Да/Не)
5
10
33%
67%
2
14
13%
88%
Отбелязан гол (Да/Не)
13
2
87%
13%
12
4
75%
25%
NEM
следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Shchuchyn (Д)
By3
27/08/2023
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
27/08/2023
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма