Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
742
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
58
Прогнози за утре
600
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1466
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
179
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
20
Европейски
311
Американски
160
Африкански
71
Азиатски
97
Австралийски
11
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
9
Първа Бундеслига
1
Серия А
8
Лига 1
Ередивизия
2
Лига Португалия
1
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Атланта Юнайтед
41%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
ATL - LAF,
02:30
Us1
Шарлът ФК
40%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
CHA - PHI,
02:30
Us1
ДС Юнайтед
50%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
DCU - CHI,
02:30
Us1
Нашвил СК
37%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
MTL - NAS,
02:30
Us1
Ню Йорк Сити
50%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
NER - NYC,
02:30
Us1
Кълъмбъс Крю
37%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
ORL - COL,
02:30
Us1
Синсинати
56%
Вероятност за победа
26/05/2024 02:30
TFC - CIN,
02:30
Us1
Сиатъл Саундърс
36%
Вероятност за победа
26/05/2024 03:30
SLC - SEA,
03:30
Us1
Реал Солт Лейк
54%
Вероятност за победа
26/05/2024 03:30
DAL - RSL,
03:30
Us1
Минесота Юнайтед
50%
Вероятност за победа
26/05/2024 04:30
CLR - MIN,
04:30
Us1
Интер Маями КФ
40%
Вероятност за победа
26/05/2024 05:30
VAN - INM,
05:30
Us1
ЛА Галакси
39%
Вероятност за победа
26/05/2024 05:30
LAG - HOU,
05:30
Us1
Портланд Тимбърс
46%
Вероятност за победа
26/05/2024 05:30
POT - SKC,
05:30
Us1
Остин
45%
Вероятност за победа
26/05/2024 05:30
SJE - AUS,
05:30
Us1
Виляреал
41%
Вероятност за победа
25/05/2024 15:00
OSA - VIL,
15:00
Es1
Атлетико Мадрид
42%
Вероятност за победа
25/05/2024 17:15
RSO - ATM,
17:15
Es1
Кадис
45%
Вероятност за равенство
25/05/2024 19:30
UDA - CAD,
19:30
Es1
Атлетик Билбао
44%
Вероятност за победа
25/05/2024 19:30
RAY - ATB,
19:30
Es1
Реал Мадрид
46%
Вероятност за победа
25/05/2024 22:00
RMA - BET,
22:00
Es1
Милан
69%
Вероятност за победа
25/05/2024 21:45
MIL - SAL,
21:45
It1
Ювентус
50%
Вероятност за победа
25/05/2024 19:00
JUV - MON,
19:00
It1
Гент
43%
Вероятност за победа
25/05/2024 21:30
GNT - STR,
21:30
Be1
Манчестър Сити
49%
Вероятност за победа
25/05/2024 17:00
MCI - MUN,
17:00
FA
Илвес Тампере
36%
Вероятност за победа
25/05/2024 17:00
HJK - Илв,
17:00
Fi1
json_m
Прогноза
Smena Volkovysk
-
FK Shchuchyn
П
П
П
П
З
П
19/08/2023 17:00
1
1 - 1
FT
П
П
П
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
40
25
35
1
3
-
1
3 - 1
3.99
-
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
20
80
Над
3.99
3 - 1
3.99
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
5
85
10
X
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
34%
X
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
15
85
Да
3
-
1
3 - 1
3.99
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
75%
12
3
-
1
3 - 1
3.99
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
40%
Домакин -0.75
3
-
1
3 - 1
3.99
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18, Group Gorodno Region West
By3
Smena Volkovysk
FK Shchuchyn
19/08/2023 17:00
3
-
1
3 - 1
3.99
FT
1 - 1
Мачове между двата отбора:
Всички
24/09
2022
Smena Volkovysk
4 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
09/07
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Smena Volkovysk
By3
18/09
2021
Smena Volkovysk
3 - 3
(2 - 0)
FK Shchuchyn
By3
18/07
2021
FK Shchuchyn
1 - 1
(0 - 0)
Smena Volkovysk
By3
Smena Volkovysk
1
25%
Равенства
3
75%
FK Shchuchyn
0
0%
{"lg_-1":[1,3,0,4],"lg_-1_6":[1,3,0,4],"lg_373":[1,3,null,4],"lg_373_6":[1,3,null,4]}
Класиране към 19/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
БГУ Минск
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Тоерпедо Минск
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Неман-Агро
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Горки
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Днепър Могилев II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Спартак Шклов
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Припят Олшани
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
ФК Жлобин
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
12
2
1
9
11
40
-29
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
ФК Полоцк
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ивацевичи
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
SME
мачове
Всички
13/08
2023
Neman Mosty
0 - 5
( - )
Smena Volkovysk
By3
05/08
2023
Smena Volkovysk
6 - 0
( - )
FK Slonim Siti
By3
29/07
2023
Чайка Зелва
2 - 4
( - )
Smena Volkovysk
By3
15/07
2023
Smena Volkovysk
4 - 0
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
08/07
2023
FK Svislach
3 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
01/07
2023
Smena Volkovysk
5 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
25/06
2023
Smena Volkovysk
1 - 5
( - )
Neman Mosty
By3
18/06
2023
FK Slonim Siti
3 - 6
( - )
Smena Volkovysk
By3
10/06
2023
Smena Volkovysk
6 - 1
( - )
Чайка Зелва
By3
28/05
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Smena Volkovysk
By3
20/05
2023
Smena Volkovysk
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
06/05
2023
FSK Grodnensky
0 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,0,4,12],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,null,4,12],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
FK
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
12/08
2023
FK Shchuchyn
6 - 1
( - )
FK Lida-2
By3
05/08
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
FSK Dyatlovo
By3
05/08
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
FSK Dyatlovo
By3
02/08
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
22/07
2023
FK Shchuchyn
1 - 2
( - )
Ошмяни
By3
16/07
2023
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
08/07
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
02/07
2023
FK Shchuchyn
9 - 1
( - )
Smorgon II
By3
24/06
2023
FK Lida-2
5 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
03/06
2023
Ошмяни
1 - 8
( - )
FK Shchuchyn
By3
28/05
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
06/05
2023
Smorgon II
2 - 0
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
28/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 5
(2 - 1)
Смaргон
ByC
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,0,7,15],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[8,null,6,14],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
SME
домакински мачове:
Всички
05/08
2023
Smena Volkovysk
6 - 0
( - )
FK Slonim Siti
By3
15/07
2023
Smena Volkovysk
4 - 0
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
01/07
2023
Smena Volkovysk
5 - 0
( - )
FSK Grodnensky
By3
25/06
2023
Smena Volkovysk
1 - 5
( - )
Neman Mosty
By3
10/06
2023
Smena Volkovysk
6 - 1
( - )
Чайка Зелва
By3
20/05
2023
Smena Volkovysk
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
FK
гостувания:
Всички
02/08
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
24/06
2023
FK Lida-2
5 - 1
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
17/06
2023
FSK Dyatlovo
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
03/06
2023
Ошмяни
1 - 8
( - )
FK Shchuchyn
By3
28/05
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
FK Shchuchyn
By3
06/05
2023
Smorgon II
2 - 0
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,0,5,7],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,5,7],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Smena Volkovysk
Изиграни мачове:
12
FK Shchuchyn
Изиграни мачове:
15
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
43
3.58
1.75
21
44
2.93
1.53
23
Под/Над
1.5
1
11
8%
92%
3
12
20%
80%
2.5
1
11
8%
92%
5
10
33%
67%
3.5
1
11
8%
92%
7
8
47%
53%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
7
5
58%
42%
9
6
60%
40%
Сухи мрежи (Да/Не)
5
7
42%
58%
2
13
13%
87%
Отбелязан гол (Да/Не)
12
0
100%
0%
11
4
73%
27%
SME
следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Shchuchyn (Д)
By3
19/08/2023
Smorgon II (Г)
By3
27/08/2023
Smena Volkovysk (Г)
By3
19/08/2023
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
27/08/2023
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма