Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
23
Прогнози за утре
283
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
680
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
74
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
96
Американски
153
Африкански
6
Азиатски
61
Австралийски
6
Интернационални
12
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
4
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
FK Slonim Siti
-
FK Svislach
Р
З
З
П
П
П
03/06/2023 16:00
2
1 - 2
FT
З
П
З
З
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
38
10
52
2
1
-
3
1 - 3
3.38
-
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
32
68
Над
3.38
1 - 3
3.38
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
50
25
25
1
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
26%
1
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
41
59
Да
1
-
3
1 - 3
3.38
-
-
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
90%
21
1
-
3
1 - 3
3.38
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
26%
Гост -1.5
1
-
3
1 - 3
3.38
-
FT
1 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Gorodno Region West
By3
FK Slonim Siti
FK Svislach
03/06/2023 16:00
1
-
3
1 - 3
3.38
FT
1 - 2
Мачове между двата отбора
Всички
17/09
2022
FK Slonim Siti
1 - 3
(0 - 1)
FK Svislach
By3
03/07
2022
FK Svislach
3 - 1
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
11/08
2021
FK Slonim Siti
4 - 3
(2 - 1)
FK Svislach
By3
05/06
2021
FK Svislach
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
FK Slonim Siti
2
50%
Равенства
0
0%
FK Svislach
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,2,4],"lg_373_6":[2,null,2,4]}
Класиране към 03/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
2
Тоерпедо Минск
7
3
2
1
0
10
4
6
3
SDJuShOR-3
6
3
2
0
1
8
3
5
4
Крумкачи
6
3
2
0
1
8
5
3
5
БГУ Минск
6
3
2
0
1
7
4
3
6
Uni Minsk
4
4
1
1
2
5
7
-2
7
Serebryanka
3
4
1
0
3
8
13
-5
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
3
0
0
3
0
13
-13
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
17
4
13
2
Livadija
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Виктория Марийна Горка
4
2
1
1
0
13
3
10
4
FK Kolos
4
2
1
1
0
11
1
10
5
Molodechno-2018 II
3
2
1
0
1
8
4
4
6
Berezino
0
2
0
0
2
1
14
-13
7
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
3
18
-15
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
2
18
-16
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bobovnya
9
3
3
0
0
11
1
10
2
Partizan Salihorsk
6
2
2
0
0
19
0
19
3
Неман-Агро
6
2
2
0
0
10
1
9
4
FS Respect
6
3
2
0
1
8
5
3
5
FK Lyuban
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Starye Dorogi
1
2
0
1
1
2
10
-8
7
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
2
14
-12
8
Клецк
0
3
0
0
3
1
16
-15
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Горки
9
3
3
0
0
33
0
33
2
Klimovichy
9
3
3
0
0
15
1
14
3
Servolyuks
9
3
3
0
0
12
1
11
4
Dribin
6
3
2
0
1
7
14
-7
5
Sozh Krichev
4
3
1
1
1
13
7
6
6
FK Kostyukovichi
3
3
1
0
2
5
7
-2
7
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
2
17
-15
8
Niva Chavusy
1
3
0
1
2
3
5
-2
9
Slavgorod
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
Vikhra
0
3
0
0
3
3
26
-23
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
9
3
3
0
0
17
3
14
2
Torpeda
6
2
2
0
0
22
1
21
3
Спартак Шклов
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Drut Belynichi
3
3
1
0
2
6
7
-1
5
Zarya Krugloe
3
3
1
0
2
3
8
-5
6
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
7
Bykhov
3
3
1
0
2
4
25
-21
8
Ptich
0
1
0
0
1
0
2
-2
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Припят Олшани
12
4
4
0
0
23
4
19
3
Gantsevichi
12
5
4
0
1
28
11
17
4
Volna Pinsk II
7
4
2
1
1
7
7
0
5
Nadezhda Gorodishche
6
4
2
0
2
11
11
0
6
FK Luninets
4
3
1
1
1
12
7
5
7
2
4
0
2
2
3
9
-6
8
DUSSH Stolin
2
5
0
2
3
5
18
-13
9
FK Ivanovo
1
4
0
1
3
5
13
-8
10
Volat Lyakhavichi
1
6
0
1
5
5
48
-43
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
12
4
4
0
0
16
1
15
2
10
4
3
1
0
14
4
10
3
MNPZ Mozyr
9
4
3
0
1
27
2
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
7
4
2
1
1
7
4
3
5
Iput DYuSSh
6
4
2
0
2
7
4
3
6
Svetlogorsk
3
4
1
0
3
5
10
-5
7
ФК Жлобин
0
4
0
0
4
2
21
-19
8
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
4
36
-32
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
6
2
2
0
0
7
4
3
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
4
2
2
3
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
4
Fakel Novogrudok
3
2
1
0
1
7
4
3
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
3
4
-1
6
FK Lida-2
1
2
0
1
1
1
3
-2
7
Ошмяни
0
2
0
0
2
0
7
-7
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Чайка Зелва
6
3
2
0
1
3
2
1
3
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
5
FK Svislach
3
3
1
0
2
4
6
-2
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FSK Grodnensky
1
3
0
1
2
1
3
-2
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
9
0
9
2
FK Miory
9
3
3
0
0
10
6
4
3
FK Senno
7
3
2
1
0
16
2
14
4
DYuSSh Orsha
4
3
1
1
1
4
4
0
5
ФК Полоцк
3
3
1
0
2
9
5
4
6
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
3
5
-2
7
FK Lepel
3
3
1
0
2
3
15
-12
8
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Gorodok lions
0
3
0
0
3
4
14
-10
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
15
5
5
0
0
43
0
43
2
FK Vysokoe
12
4
4
0
0
20
6
14
3
Krechet Bereza
12
5
4
0
1
22
10
12
4
Ивацевичи
9
4
3
0
1
26
4
22
5
9
4
3
0
1
15
11
4
6
Agro-Pelishche
6
4
2
0
2
16
10
6
7
Kommunalnik Beloozersk
3
6
1
0
5
2
23
-21
8
FK Drohichyn
3
4
1
0
3
4
28
-24
9
Port SK
0
5
0
0
5
4
31
-27
10
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
5
34
-29
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
FK
мачове
Всички
27/05
2023
FSK Grodnensky
1 - 1
( - )
FK Slonim Siti
By3
25/09
2022
FK Slonim Siti
3 - 4
(2 - 3)
Neman-Belkard Grodno
By3
17/09
2022
FK Slonim Siti
1 - 3
(0 - 1)
FK Svislach
By3
11/09
2022
FSK Grodnensky
1 - 2
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
04/09
2022
Neman Mosty
1 - 5
(0 - 4)
FK Slonim Siti
By3
28/08
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
FSK Dyatlovo
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
мачове
Всички
27/05
2023
FK Svislach
1 - 2
( - )
Чайка Зелва
By3
20/05
2023
Smena Volkovysk
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
07/05
2023
FK Svislach
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
23/10
2022
FK Svislach
1 - 2
( - )
Виктория Марийна Горка
By3
15/10
2022
Виктория Марийна Горка
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
08/10
2022
Горки
2 - 0
( - )
FK Svislach
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
FK
Домакински мачове
Всички
25/09
2022
FK Slonim Siti
3 - 4
(2 - 3)
Neman-Belkard Grodno
By3
17/09
2022
FK Slonim Siti
1 - 3
(0 - 1)
FK Svislach
By3
28/08
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
FSK Dyatlovo
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
FK
Гостувания
Всички
20/05
2023
Smena Volkovysk
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
15/10
2022
Виктория Марийна Горка
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
08/10
2022
Горки
2 - 0
( - )
FK Svislach
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Slonim Siti
Изиграни мачове:
6
FK Svislach
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
15
2.5
1.83
11
8
1.33
2
12
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
FK
Следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Svislach (Д)
By3
03/06/2023
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
11/06/2023
Smena Volkovysk (Д)
By3
17/06/2023
Чайка Зелва (Г)
By3
24/06/2023
1
Neman Mosty (Г)
By3
09/07/2023
FSK Grodnensky (Д)
By3
15/07/2023
FK Slonim Siti (Г)
By3
03/06/2023
Neman Mosty (Д)
By3
11/06/2023
FSK Grodnensky (Г)
By3
17/06/2023
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
02/07/2023
Smena Volkovysk (Д)
By3
08/07/2023
Чайка Зелва (Г)
By3
15/07/2023
1
FK Svislach (Г)
By3
22/07/2023
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
30/07/2023
Smena Volkovysk (Г)
By3
05/08/2023
Чайка Зелва (Д)
By3
12/08/2023
1
FK Slonim Siti (Д)
By3
22/07/2023
Neman Mosty (Г)
By3
30/07/2023
FSK Grodnensky (Д)
By3
05/08/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма