Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
33
Прогнози за утре
283
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
731
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
91
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
101
Американски
153
Африкански
6
Азиатски
82
Австралийски
12
Интернационални
12
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
4
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Neman Mosty
-
FK Slonim Siti
З
З
З
Р
Р
П
04/09/2022 16:00
2
1 - 5
FT
П
П
П
П
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
26
23
52
2
1
-
3
1 - 3
4.25
-
-
-
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
15
85
Над
4.25
1 - 3
4.25
-
-
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
15
40
45
2
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
23%
2
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
17
83
Да
1
-
3
1 - 3
4.25
-
-
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
78%
21
1
-
3
1 - 3
4.25
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
49%
Гост -1.5
1
-
3
1 - 3
4.25
-
FT
1 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 19, Group Grodno Region
By3
Neman Mosty
FK Slonim Siti
04/09/2022 16:00
1
-
3
1 - 3
4.25
FT
1 - 5
(0 - 4)
Мачове между двата отбора
Всички
19/06
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
08/08
2021
Neman Mosty
4 - 2
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
26/05
2021
FK Slonim Siti
1 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
Neman Mosty
1
33%
Равенства
1
33%
FK Slonim Siti
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
Класиране към 04/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
2
Крумкачи
29
12
9
2
1
33
8
25
3
Тоерпедо Минск
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
23
13
7
2
4
38
17
21
5
Енергетик-БГАТУ
18
12
5
3
4
28
21
7
6
БГУ Минск
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
12
1
1
10
13
55
-42
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Виктория Марийна Горка
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Неман-Агро
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
Клецк
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Горки
30
12
10
0
2
71
7
64
2
Servolyuks
27
12
9
0
3
41
14
27
3
Спартак Шклов
25
11
8
1
2
41
18
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
15
33
-18
6
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
7
Kirovsk
7
12
2
1
9
13
71
-58
8
Zarya Krugloe
5
12
1
2
9
7
40
-33
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Припят Олшани
28
12
9
1
2
52
21
31
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
12
3
3
6
17
41
-24
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Гранит
3
12
1
0
11
14
62
-48
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
30
10
10
0
0
65
6
59
2
Ивацевичи
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
33
14
11
0
3
68
10
58
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
5
25
14
8
1
5
40
31
9
6
ФК Жлобин
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
13
1
2
10
8
69
-61
10
Dnepr Rogachev
0
14
0
0
14
7
134
-127
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
32
14
10
2
2
42
23
19
2
FK Svislach
29
14
9
2
3
50
25
25
3
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
4
FK Slonim Siti
26
14
8
2
4
31
18
13
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
14
3
3
8
21
37
-16
9
Чайка Зелва
11
15
2
5
8
18
41
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
4
FK Miory
29
14
9
2
3
45
23
22
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
Postavy
16
14
4
4
6
23
41
-18
7
ФК Полоцк
14
14
3
5
6
35
43
-8
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
5
14
1
2
11
16
45
-29
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
21
3
3
0
0
11
0
11
2
Стэнлес Пинск
18
3
2
0
1
8
2
6
3
Припят Олшани
9
2
1
0
1
6
8
-2
4
Ивацевичи
6
3
1
0
2
4
9
-5
5
FK Luninets
3
3
1
0
2
6
5
1
6
FK Vysokoe
3
2
0
0
2
0
11
-11
Плейофи осминафинали
NEM
мачове
Всички
28/08
2022
Neman Mosty
1 - 4
(1 - 0)
FK Shchuchyn
By3
21/08
2022
Neman Mosty
0 - 2
(0 - 1)
Neman-Belkard Grodno
By3
14/08
2022
Neman Mosty
3 - 8
(2 - 3)
FK Svislach
By3
07/08
2022
Neman Mosty
0 - 0
(0 - 0)
FSK Grodnensky
By3
31/07
2022
Neman Mosty
1 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
10/07
2022
FSK Dyatlovo
1 - 3
(0 - 1)
Neman Mosty
By3
03/07
2022
Fakel Novogrudok
2 - 4
(2 - 1)
Neman Mosty
By3
26/06
2022
Чайка Зелва
2 - 1
(1 - 1)
Neman Mosty
By3
19/06
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
12/06
2022
FK Shchuchyn
1 - 2
(1 - 1)
Neman Mosty
By3
05/06
2022
Neman-Belkard Grodno
4 - 3
( - )
Neman Mosty
By3
22/05
2022
FK Svislach
5 - 0
(3 - 0)
Neman Mosty
By3
08/05
2022
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
23/04
2022
Smena Volkovysk
2 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,3,8,14],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[3,3,8,14],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
FK
мачове
Всички
28/08
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
FSK Dyatlovo
By3
21/08
2022
FK Slonim Siti
3 - 0
(1 - 0)
Fakel Novogrudok
By3
14/08
2022
FK Slonim Siti
5 - 2
(1 - 1)
Чайка Зелва
By3
07/08
2022
FK Slonim Siti
2 - 1
(0 - 1)
Smena Volkovysk
By3
31/07
2022
FK Slonim Siti
2 - 0
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
10/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
03/07
2022
FK Svislach
3 - 1
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
26/06
2022
FK Slonim Siti
5 - 2
(2 - 2)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
12/06
2022
FSK Dyatlovo
4 - 0
(1 - 0)
FK Slonim Siti
By3
04/06
2022
Fakel Novogrudok
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/05
2022
Чайка Зелва
0 - 5
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
07/05
2022
Smena Volkovysk
3 - 2
(1 - 2)
FK Slonim Siti
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,2,4,14],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,2,4,14],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
NEM
Домакински мачове
Всички
28/08
2022
Neman Mosty
1 - 4
(1 - 0)
FK Shchuchyn
By3
21/08
2022
Neman Mosty
0 - 2
(0 - 1)
Neman-Belkard Grodno
By3
14/08
2022
Neman Mosty
3 - 8
(2 - 3)
FK Svislach
By3
07/08
2022
Neman Mosty
0 - 0
(0 - 0)
FSK Grodnensky
By3
31/07
2022
Neman Mosty
1 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
Победи
0
0%
Равенства
2
40%
Загуби
3
60%
{"lg_-1":[0,2,3,5],"lg_-1_6":[0,2,3,5],"lg_373":[null,2,3,5],"lg_373_6":[null,2,3,5]}
FK
Гостувания
Всички
10/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
03/07
2022
FK Svislach
3 - 1
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
12/06
2022
FSK Dyatlovo
4 - 0
(1 - 0)
FK Slonim Siti
By3
04/06
2022
Fakel Novogrudok
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/05
2022
Чайка Зелва
0 - 5
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
07/05
2022
Smena Volkovysk
3 - 2
(1 - 2)
FK Slonim Siti
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,2,4,7],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,2,4,7],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Neman Mosty
Изиграни мачове:
14
FK Slonim Siti
Изиграни мачове:
14
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
21
1.5
2.64
37
31
2.21
1.29
18
Под/Над
1.5
1
13
7%
93%
3
11
21%
79%
2.5
4
10
29%
71%
4
10
29%
71%
3.5
6
8
43%
57%
6
8
43%
57%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
10
4
71%
29%
7
7
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
13
7%
93%
5
9
36%
64%
Отбелязан гол (Да/Не)
10
4
71%
29%
10
4
71%
29%
NEM
Следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Slonim Siti (Д)
By3
04/09/2022
Чайка Зелва (Д)
By3
11/09/2022
1
Fakel Novogrudok (Д)
By3
18/09/2022
FSK Dyatlovo (Д)
By3
25/09/2022
Neman Mosty (Г)
By3
04/09/2022
FSK Grodnensky (Г)
By3
11/09/2022
FK Svislach (Д)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
25/09/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма