Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
1071
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
31
Прогнози за утре
143
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
802
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
60
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
18
Топ Европейски
4
Европейски
145
Американски
81
Африкански
37
Азиатски
66
Австралийски
23
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
1
Първа Бундеслига
Серия А
1
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
2
Бразилейро Серия A
4
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
10
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
28.04.2024 | Прогнози за голмайстори
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Голмайстори
Корнери
20:00
Време
Първенство
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
28.04.2024
Pa1
Коста дел Есте
Пласа Амадор
28/04/2024 04:00
33%
32%
25%
Walters
Phillips
Lopez
2
-
1
2 - 1
3.66
26°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Pa1
Тауро
Алианса
28/04/2024 04:00
31%
16%
13%
Diaz
de Leon
Ospina
1
-
0
1 - 0
2.02
27°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Us2
Ел Пасо Локомотив
Тълса Р.
28/04/2024 04:00
40%
19%
19%
Moreno
Seagrist
Stojanovic
2
-
2
2 - 2
3.08
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Us2
Сакраменто Рипъблик
Лаудън Юнайтед
28/04/2024 05:00
37%
19%
19%
Amann
Ricketts
López
3
-
0
3 - 0
3.17
19°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Us2
Оукланд Руутс
Колорадо Спрингс
28/04/2024 05:00
35%
20%
15%
Rodriguez
Logue
Bryan Tamacas
2
-
0
2 - 0
2.21
14°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Us2
Ориндж Каунти СК
Монтерей Бей
28/04/2024 05:00
25%
16%
16%
Tristan Trager
Lara
Boone
0
-
2
0 - 2
2.13
17°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Us1
ФК Лос Анджелис
Портланд Тимбърс
28/04/2024 05:30
57%
52%
48%
Evander
Felipe Mora
Bouanga
2
-
2
2 - 2
3.78
17°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Ru4
СКА-Хабаровск-2
Kompozit
28/04/2024 06:00
60%
42%
40%
Kukushkin
Ponomarev
Gryaznov
0
-
2
0 - 2
2.25
6°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 1)
AuW
Мелбърн Сити (Ж)
Нюкасъл Джетс (Ж)
28/04/2024 06:00
44%
35%
24%
Sarina Bolden
Hannah Wilkinson
Ayres
2
-
1
2 - 1
4.59
21°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Jp2
Фагияно Окаяма
Шимизу Ес-Пулс
28/04/2024 07:00
29%
26%
20%
Lucas Braga
Takashi Inui
Gleyson
1
-
2
1 - 2
2.50
25°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Jp2
Роасо Кумамото
Оита Тринита
28/04/2024 07:00
40%
35%
19%
Watanabe
Kumashiro
Shun Nagasawa
2
-
2
2 - 2
3.23
23°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Jp3
Гайнаре Тотори
Рюкю
28/04/2024 07:00
41%
18%
15%
Shirai
Tomidokoro
Tanaka
1
-
1
1 - 1
2.12
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Jp1
Токио Верди
Ависпа Фукуока
28/04/2024 08:00
29%
24%
18%
Someno
Zahedi
Hijiri Onaga
1
-
1
1 - 1
2.22
26°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp1
Санфрече
Кавазаки Фронтейл
28/04/2024 08:00
71%
19%
16%
Yuki Ohashi
Nakano
Kawamura
1
-
0
1 - 0
1.99
24°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
Jp2
Блаублиц Акита
Йокохама
28/04/2024 08:00
18%
15%
14%
Sato
Caprini
Ito
1
-
1
1 - 1
1.63
19°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Jp2
Точиги
Иваки ФК
28/04/2024 08:00
26%
19%
18%
Teruyama
Tanimura
Yamaguchi
0
-
1
0 - 1
1.50
27°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Jp2
Токушима Вортис
Монтедио Ямагата
28/04/2024 08:00
25%
16%
16%
Issaka
Takahashi
Takae
0
-
2
0 - 2
2.26
19°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Jp2
Кагошима Юнайтед
Ренофа Ямагучи
28/04/2024 08:00
18%
16%
13%
Hirase
Kawano
Noyori
0
-
2
0 - 2
1.54
25°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Kr1
Поханг Стийлърс
Инчеон Юнайтед
28/04/2024 08:00
50%
32%
22%
Stefan Mugosa
Jeong Jae-Hee
Park Seung-ho
2
-
1
2 - 1
2.77
19°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Kr1
Чонбук Хюндай Моторс
Тегу ФК
28/04/2024 08:00
37%
26%
24%
Seon-min Moon
Yoshino
Song Min-Kyu
2
-
2
2 - 2
3.02
24°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
AuN
Сидни Олимпик
Блектаун Сити
28/04/2024 08:00
26%
22%
20%
Kuol
Fernandez
Mallia
1
-
2
1 - 2
3.68
23°
-
-
-
FT
3 - 3
(1 - 1)
AuN
Рокдейл Сити Сънс
Уулонгонг Луувс
28/04/2024 08:00
53%
48%
35%
Uroševski
Ofuka
Lachlan Scott
3
-
2
3 - 2
4.00
23°
-
-
-
FT
3 - 1
(3 - 1)
AuN
ВС Уондърърс U21
АПИА Тайгърс
28/04/2024 08:00
69%
44%
44%
Blair
Gibson
Segreto
2
-
3
2 - 3
4.27
23°
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 2)
AuN
CCM Академия
Съдърланд Шаркс
28/04/2024 08:00
25%
16%
12%
Smyth
Niyonkuru
Cakovski J.
1
-
1
1 - 1
2.00
23°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 2)
AuQ
Бризбейн Сити
Пенинсула Пауър
28/04/2024 08:00
27%
22%
20%
Joshua Woolley
Masashi Yokoyama
Josah Hitchcock
2
-
2
2 - 2
3.25
24°
-
-
-
FT
2 - 4
(1 - 3)
AuQ
Съншайн Коуст
Рочдейл Роувърс
28/04/2024 08:00
37%
21%
16%
Brown
Theodore
Zanos
2
-
1
2 - 1
2.63
22°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Kr2
Сувон Блууингс
Гиеонгнам
28/04/2024 08:00
50%
46%
31%
Hyun Kim
Ki-jong Won
Suk-yong Son
2
-
1
2 - 1
3.28
25°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Kr2
Чоннам Драгънс
Анянг
28/04/2024 08:00
48%
35%
35%
Matheus Oliveira
Danrlei
Kim Un
1
-
2
1 - 2
3.39
23°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Kr3
Янпхьон
Хвасон
28/04/2024 08:00
26%
17%
17%
Lim Chang-Seok
Kim Chang-Dae
Luan Costa
1
-
3
1 - 3
3.88
26°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Kr3
Дженджу КХНП
Улсан Ситизен
28/04/2024 08:00
32%
17%
17%
Leonardo Kalil
Gun-Kyu Cho
Hyeong-kyeong
2
-
0
2 - 0
2.17
24°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Kr3
Сихунг Ситизън
Чунчон
28/04/2024 08:00
50%
46%
38%
Camilo
Oh Seong-Jin
Jeong Hyeon-Woo
3
-
1
3 - 1
3.17
22°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp3
Фукушима Юнайтед
Грула Мориока
28/04/2024 08:00
14%
14%
12%
Dohana
Mori
Kagami
2
-
2
2 - 2
3.10
28°
-
-
-
FT
9 - 0
(6 - 0)
Jp3
Мацумото Ямага
Каталер Тояма
28/04/2024 08:00
19%
18%
18%
Nonomura
Yamaguchi
Yoshihira
2
-
2
2 - 2
3.00
25°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Jp3
Цвайген Каназава
Гифу
28/04/2024 08:00
32%
29%
28%
Otani
Yuya Taguchi
Fujioka
2
-
2
2 - 2
3.05
22°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Jp3
Каматамаре Сануки
Ванрауре
28/04/2024 08:00
16%
15%
15%
Yohei Ono
Eguchi
Shota Kawanishi
1
-
1
1 - 1
2.32
25°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
AuA
Тагеранонг Юнайтед
Канбера ФК
28/04/2024 08:00
51%
32%
32%
Pratezina
Seselja
Vucetic
1
-
2
1 - 2
3.99
18°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 2)
AuA
Гангалин Юнайтед
Монаро Пантерс
28/04/2024 08:00
73%
64%
61%
Ahmed-Shaibu
Strika
Ceruti
3
-
2
3 - 2
3.84
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Jp1
Урава Ред Даймъндс
Нагоя Грампус
28/04/2024 09:00
29%
17%
12%
Kensuke Nagai
Tsukasa Morishima
Ken Masui
0
-
2
0 - 2
2.38
28°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Jp1
Кашива Рейсол
Саган Тосу
28/04/2024 09:00
40%
17%
12%
Kosuke Kinoshita
Matheus Sávio
Taiyo Koga
2
-
0
2 - 0
2.48
27°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Jp1
Гамба Осака
Кашима Антлърс
28/04/2024 09:00
26%
19%
19%
Takashi Usami
Yuma Suzuki
Sakamoto
2
-
1
2 - 1
2.56
26°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Ru2
Енисей
Волгар Астрахан
28/04/2024 09:00
22%
15%
15%
Lomakin
Krotov
Tkachuk
3
-
1
3 - 1
3.16
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Kr3
Йоджу Седжон
Чангуон Сити
28/04/2024 09:00
25%
16%
16%
Ryu
Jin Se-Min
Joon-Hyung Son
0
-
2
0 - 2
1.83
26°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 2)
Jp3
ФК Осака
Азул Кларо Нумазу
28/04/2024 09:00
43%
19%
15%
Wada
Tsukui
Yuma Mori
1
-
1
1 - 1
2.00
26°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
AuQ
Бризбейн U21
Олимпик ФК
28/04/2024 10:00
74%
31%
27%
Daniel Leck
Nikolovski
Ozzi
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
AuQ
Голд Коуст Юнайтед
Куинсланд Лайънс
28/04/2024 10:00
59%
51%
35%
Pengelly
Fiechtner
Lucas
2
-
3
2 - 3
4.57
22°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
HK1
Хонг Конг U23
Китчи
28/04/2024 10:00
62%
40%
31%
Walter
Shin Wook Kim
Mikael
0
-
4
0 - 4
5.20
27°
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
CnW
Чунцин Йонгчуан (W)
Хенан Гангтие (Ж)
28/04/2024 10:00
54%
21%
19%
Adeboyejo
Zhou
Shuyu
1
-
1
1 - 1
2.40
27°
-
-
-
CnW
Джъдзян Хангжу (Ж)
Шънси (Ж)
28/04/2024 10:00
18%
Ciying
1
-
0
1 - 0
2.45
20°
-
Kr1
Улсан Хюндай
Чеджу Юнайтед
28/04/2024 10:30
45%
41%
25%
Joo Min-Kyu
Lee Dong-Gyeong
Martin Ádám
2
-
1
2 - 1
2.65
21°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Cn3
Guangxi Hengchen
Хайнан Стар
28/04/2024 10:30
80%
53%
26%
Zhang Xiao
Wang
Guo
1
-
0
1 - 0
2.33
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Tw1
Тайчунг Футуро
Минг Чуан Юнивърсити
28/04/2024 10:30
18%
10%
10%
Estama
Cheng Hao
Kakeru Gunji
3
-
0
3 - 0
3.19
23°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Id1
Персебая
Персик Кедири
28/04/2024 11:00
29%
20%
15%
Silva
Bruno Moreira
Anderson Carneiro
1
-
1
1 - 1
2.00
31°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
At2
Санкт Пьолтен
Щрипфинг
28/04/2024 11:30
29%
17%
15%
Tadić
Pecirep
Gerhard Mena Dombaxi
3
-
1
3 - 1
4.33
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Cz2
Спарта Прага B
Виктория Жижков
28/04/2024 11:30
26%
25%
17%
Sixta
Šiler
Mokrovics
2
-
1
2 - 1
4.05
14°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Sk2
OFK Malženice
ФК Хумене
28/04/2024 11:30
23%
22%
20%
Hugo Ahl
Miloš Kapur
Jan Dzurík
1
-
2
1 - 2
2.50
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Sk2
Жилина B
Поважска Бистрица
28/04/2024 11:30
23%
19%
18%
Lukáš Slávik
Prazenka
Lukáš Prokop
1
-
3
1 - 3
3.70
14°
-
-
-
FT
2 - 4
(0 - 3)
Sk2
С. Братислава B
Спартак Миява
28/04/2024 11:30
32%
17%
15%
Isaac
Sylla
Mišovič
3
-
1
3 - 1
4.25
16°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Cn3
Guangdong GZ-Power
Shanghai Port II
28/04/2024 12:00
59%
23%
16%
Xia Dalong
Zhang Hao
Ji Zhengyu
1
-
0
1 - 0
0.50
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Cn3
Ичун Гранд Тайгър
Shenzhen Juniors
28/04/2024 12:00
17%
17%
17%
Geng Taili
Li
Zhao
1
-
0
1 - 0
1.13
28°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
Ee2
Дж. К. Табасалу
Флора Талин II
28/04/2024 12:30
58%
41%
30%
Rõivassepp
Suppi
Randväli
1
-
3
1 - 3
5.13
6°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Ee2
Талина Калев U21
Тарту Велко
28/04/2024 12:30
37%
29%
26%
Laasner
Põder
Mõttus
1
-
3
1 - 3
3.56
6°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 3)
Cn3
Хунан Ксянгтао
Shangyu Pterosaur
28/04/2024 12:30
39%
31%
20%
Leng Jixuan
Chen
Cui Wei
0
-
1
0 - 1
1.38
29°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
ByW
Бобруйчанка (Ж)
Сморгон (Ж)
28/04/2024 12:30
40%
Duben
4
-
2
4 - 2
5.42
13°
-
Ua1
Зоря Луганск
Оболон-Бровар
28/04/2024 13:00
17%
11%
11%
Guerrero
Denys Antyukh
Horbach
2
-
1
2 - 1
2.62
28°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Am1
Алашкерт
БКМА Ереван
28/04/2024 13:00
29%
24%
15%
Levan Kutalia
David Khurtsidze
Mimito Biai
3
-
0
3 - 0
2.99
28°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Lt1
Хегелман Литауен
Кауно Жалгирис
28/04/2024 13:00
32%
23%
17%
Kučys
Popescu
Matas Vareika
2
-
1
2 - 1
3.02
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Es4
Арандина
Марино де Луанко
28/04/2024 13:00
16%
15%
14%
Serrano Iranzo
Cuesta
Frodo
1
-
2
1 - 2
3.17
12°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Es4
Компостела
Реал Авилес
28/04/2024 13:00
32%
22%
22%
Poquet
Medina
Barreiro
2
-
1
2 - 1
2.88
13°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Es4
Ковадонга
Райо Кантабрия
28/04/2024 13:00
27%
24%
17%
Santamaria
Herrero
Celorio
1
-
1
1 - 1
0.50
12°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Es4
Депортиво Фабрил
Понтеведра
28/04/2024 13:00
26%
23%
22%
de Almeida
Charly
Sanchez
1
-
2
1 - 2
2.72
13°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Es4
Оуренсе
Р. Овиедо B
28/04/2024 13:00
29%
26%
21%
Abaradan Bouzaig
Gil
Di Renzo
2
-
0
2 - 0
1.96
15°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Es4
Расинг Клуб Виялбес
Корусо ФК
28/04/2024 13:00
17%
16%
10%
Davo
Anon
Miguez
1
-
2
1 - 2
3.88
12°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Es4
Торелавега
Гуихуело
28/04/2024 13:00
10%
9%
9%
Bernardo
Pana
Toti
0
-
1
0 - 1
2.06
13°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Es4
Реал Валядолид B
Кайон
28/04/2024 13:00
15%
15%
12%
Villar
Salas
Chuki
2
-
3
2 - 3
4.00
13°
-
-
-
FT
5 - 2
(3 - 0)
Es4
Сан Хуан
Утебо
28/04/2024 13:00
25%
11%
10%
O. Barrero
Forcen
Nene
0
-
1
0 - 1
2.00
16°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Es4
Депортиво Алавес Б
Калахора
28/04/2024 13:00
39%
26%
15%
Ropero
Harrouch Sannadi
de Leon
2
-
0
2 - 0
2.38
14°
-
-
-
FT
3 - 2
(3 - 2)
Es4
Атлетик Билбао Б
Герника Клуб
28/04/2024 13:00
39%
25%
19%
Izeta
Varela
Olabarrieta
2
-
0
2 - 0
2.46
15°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Es4
Барбастро
Реал Сосиедад C
28/04/2024 13:00
12%
11%
11%
Mariezkurrena
Prat
Gorosabel
1
-
1
1 - 1
1.25
17°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Es4
Исара
Наксара
28/04/2024 13:00
10%
9%
8%
Martinez
Gomez
Albin
1
-
0
1 - 0
2.25
16°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Es4
УД Логронес
Бреа
28/04/2024 13:00
32%
21%
19%
Jony
Saenz
Arias
3
-
0
3 - 0
2.50
16°
-
-
-
FT
4 - 1
(3 - 1)
Es4
Вайе Егес
Туделано
28/04/2024 13:00
22%
17%
11%
Simeone
Rodriguez
Colau
1
-
2
1 - 2
2.60
15°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Es4
Депортиво Арагон
Баракалдо
28/04/2024 13:00
19%
14%
14%
Santiago
Bujan
Orozco
0
-
2
0 - 2
2.43
19°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Lv2
Албертс
Супернова Рига
28/04/2024 13:00
58%
48%
33%
Korzāns
Priedītis
Indrāns
1
-
1
1 - 1
2.00
18°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Es3
Атлетико Пасо
Гимнастика Сеговиана
28/04/2024 13:00
16%
16%
16%
Menudo
Segovia
Plomer
1
-
2
1 - 2
2.50
14°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Es3
Хетафе B
Гуадалахара
28/04/2024 13:00
27%
24%
20%
Carbonell
Calcada
Garcia
2
-
0
2 - 0
2.27
15°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Es3
Илескас
Полидепортиво Касереньо
28/04/2024 13:00
12%
12%
11%
Vinuela
Clausi
Fernandez
0
-
1
0 - 1
1.88
14°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Es3
Ллерененсе
Монтихо
28/04/2024 13:00
20%
12%
10%
Villajos
Platero
Bayo
1
-
0
1 - 0
2.08
14°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Es3
Менсахеро
Унион Адарве
28/04/2024 13:00
25%
20%
13%
Sanchez
Harta
Alburquerque
2
-
2
2 - 2
3.50
17°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Es3
Навалкарнеро
КД Усариа
28/04/2024 13:00
26%
18%
11%
Alcalde
Perez
Diaz
0
-
1
0 - 1
1.88
14°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Es3
Нумансия
КФ Талавера
28/04/2024 13:00
30%
17%
16%
Lupu
Szymanowski
Gonzalez
1
-
1
1 - 1
1.75
12°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Es3
Сан Себастиан Рейес
СД Бадахос
28/04/2024 13:00
38%
32%
16%
Juancho
Arasa
Perero
2
-
0
2 - 0
2.43
15°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Es3
Вияновенсе
Сан Фернандо
28/04/2024 13:00
15%
13%
13%
Fuentes Gomez
Gonzalez
Bermudez
2
-
0
2 - 0
2.29
16°
-
-
-
FT
3 - 3
(2 - 1)
Pt3
Спортинг Брага II
Академика Коимбра
28/04/2024 13:00
26%
17%
13%
Perea
Silva
Henrique
0
-
1
0 - 1
2.02
17°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
EsW
Eibar W
Атлетик Билбао Ж
28/04/2024 13:00
21%
14%
14%
Patricia Zugasti
Nahikari García
Ane Azkona
1
-
2
1 - 2
2.83
13°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Nl1
НЕК Ниймеген
АЗ Алкмаар
28/04/2024 13:15
40%
35%
17%
Koki Ogawa
Pavlidis
de Wit
1
-
3
1 - 3
3.62
14°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Nl1
ФК Зволе
Хераклес Алмело
28/04/2024 13:15
25%
22%
18%
Lennart Thy
Odysseus Velanas
Mohamed Sankoh
2
-
1
2 - 1
2.81
17°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Nl2
ФК Айндховен
Телстар
28/04/2024 13:15
27%
20%
20%
Zakaria Eddahchouri
Mohammed Tahiri
Ozan Kökcü
2
-
1
2 - 1
3.59
16°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
It1
Интер (Милано)
Торино
28/04/2024 13:30
35%
31%
21%
Marcus Thuram
Martínez
Duván Zapata
3
-
1
3 - 1
3.03
15°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Pl1
Радомяк Радом
Заглембие Любин
28/04/2024 13:30
26%
20%
16%
Dawid Kurminowski
Pedro Henrique
Juan Muñoz
2
-
1
2 - 1
2.77
20°
-
-
-
FT
3 - 4
(0 - 3)
Ro1
Оцелул Галац
ФК Херманщад
28/04/2024 13:30
20%
20%
15%
Alexandru Pop
Paraschiv
Frédéric Maciel
1
-
1
1 - 1
2.10
21°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Th1
Чианграй Юнайтед
Ратчабури
28/04/2024 13:30
24%
12%
11%
Bill
Miguel Bianconi
Veloso
1
-
0
1 - 0
2.33
36°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tw1
Тайпауър
Тайнан Сити
28/04/2024 13:30
23%
20%
16%
Ange Samuel
Jean Moser
Lin Wei-Chieh
1
-
2
1 - 2
2.77
28°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Tw1
Ханг Юен
Тайпе Татунг
28/04/2024 13:30
23%
10%
9%
Hsu
Yicheng
Judelin Aveska
1
-
3
1 - 3
3.15
23°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
Pl2
Арка Гдиня
Р. Жешов
28/04/2024 13:40
37%
20%
16%
Karol Czubak
Michal Marcjanik
Kobacki
2
-
1
2 - 1
2.82
17°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Fr1
Метц
Лил
28/04/2024 14:00
35%
28%
15%
Jonathan David
Georges Mikautadze
Edon Zhegrova
1
-
2
1 - 2
3.03
13°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Ru1
Ахмат (Грозни)
Нижни Новгород
28/04/2024 14:00
16%
14%
13%
Mohamed Konaté
Svetoslav Kovachev
Gamid Agalarov
3
-
0
3 - 0
3.14
29°
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 1)
Se2
Хелзингборг
Йостерсундс
28/04/2024 14:00
64%
22%
17%
Silverholt
Ordóñez
Acquah
1
-
1
1 - 1
1.63
14°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ru2
Шинник
Сокол Саратов
28/04/2024 14:00
18%
16%
12%
Dmitri Samoilov
Andreev
Aleynikov
2
-
0
2 - 0
2.31
14°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Lv1
БФС Даугавпилс
ФК Лиепая
28/04/2024 14:00
43%
20%
17%
Traore
Golijanin
Baghdasaryan
2
-
1
2 - 1
2.57
18°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Th1
Трат ФК
БЕК Теро Сасана
28/04/2024 14:00
24%
22%
17%
Jorge Fellipe
Jeong Woo-Geun
Nattawut Sombatyotha
2
-
1
2 - 1
3.13
29°
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 1)
Fi2
ПК-35 Вантаа
КТП
28/04/2024 14:00
48%
37%
30%
Banza
Harbas
Rantanen
2
-
1
2 - 1
2.58
12°
-
-
-
FT
1 - 5
(1 - 4)
No3
Халден
В. Хаугесун
28/04/2024 14:00
47%
47%
47%
Harvey
Søderlund
Osdautaj
1
-
2
1 - 2
2.75
8°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 3)
No3
Тромсдален
Алта
28/04/2024 14:00
80%
46%
46%
Larsen
Hafstad
Caspersen Egerton
3
-
1
3 - 1
3.30
2°
-
-
-
FT
4 - 2
(1 - 0)
Ru4
Обнинск
Химки 2
28/04/2024 14:00
45%
45%
23%
Larin
Malozemov
Trofimov
0
-
3
0 - 3
3.05
15°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ru4
Рязан
Арсенал-2 Тула
28/04/2024 14:00
37%
19%
19%
Lee Sa
Arutyunov
Grebenshchikov
0
-
1
0 - 1
1.90
16°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Ru4
Чертаново М.
Зенит 2
28/04/2024 14:00
58%
41%
39%
Frantsuzov
Yakimenko
Igor Bugaenko
1
-
2
1 - 2
3.75
16°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Ru4
Твер
ФК Сатурн
28/04/2024 14:00
47%
25%
25%
Ilya Gritsak
Artem Galadzhan
Mikhail Ivankov
1
-
0
1 - 0
1.33
15°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
ByW
Беларус (Ж) U19
ДЮСШ Пинского (Ж)
28/04/2024 14:00
48%
26%
26%
Vatsuro
Belenkaya
Vaschuk
6
-
0
6 - 0
10.58
12°
-
-
-
De4
Виктория Берлин
Херта Берлин II
28/04/2024 14:00
33%
17%
15%
Falcão
Derry Scherhant
Mustafa Abdullatif
2
-
1
2 - 1
2.73
19°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
De4
Берлинек АК 07
Грайфсвалдер FC
28/04/2024 14:00
27%
15%
15%
Benyamina
Eshele
Coşkun
0
-
3
0 - 3
2.92
22°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
De4
Цвикау
Йена
28/04/2024 14:00
29%
23%
19%
Löder
Jahn Herrmann
Sezer
2
-
2
2 - 2
2.82
22°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
De5
Хемелинген
Обернойланд
28/04/2024 14:00
47%
43%
35%
Helmdach
Kucuk
Sey
3
-
4
3 - 4
4.88
19°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
ItP
Каляри U19
Лече U19
28/04/2024 14:00
28%
24%
17%
Rares Burnete
Sofiane Achour
Kingstone Mutandwa
2
-
1
2 - 1
2.53
19°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Ru3
Калуга
Текстилчик
28/04/2024 14:00
25%
19%
14%
Kamenshchikov
Skvortsov
Evseev
1
-
1
1 - 1
1.50
16°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Ru3
Волга Уляновск
Иртиш Омск
28/04/2024 14:00
14%
11%
8%
Khabibullin
Voronin
Dibirgadzhiev
1
-
1
1 - 1
2.20
14°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
De5
Alsterbrüder
Вандсбекер Конкордия
28/04/2024 14:15
43%
33%
32%
Tahirsylaj
Verago
Ajruli
4
-
2
4 - 2
6.50
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
De2
Магдебург
ВФЛ Оснабрюк
28/04/2024 14:30
17%
14%
13%
Luc Castaignos
Jan Luca Schuler
Herbert Bockhorn
3
-
0
3 - 0
2.92
21°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
De2
Нюрнберг
Карлсруе
28/04/2024 14:30
26%
21%
21%
Marvin Wanitzek
Budu Zivzivadze
Matanović
0
-
2
0 - 2
2.29
20°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
De2
Веен Висбаден
Гройтер Фюрт
28/04/2024 14:30
19%
18%
13%
Armindo Sieb
Branimir Hrgota
Prtajin
1
-
1
1 - 1
1.88
16°
-
-
-
FT
3 - 5
(2 - 3)
Sc1
Сейнт Мирън
Глазгоу Рейнджърс
28/04/2024 14:30
54%
24%
23%
James Tavernier
Cyriel Dessers
Abdallah Sima
1
-
2
1 - 2
2.75
10°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Be1
Рейсинг Генк
Клуб Брюж
28/04/2024 14:30
35%
27%
27%
Igor Thiago
Andreas Skov Olsen
Tolu Arokodare
1
-
2
1 - 2
2.97
16°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Ee1
Тамека Тарту
Левадия Талин
28/04/2024 14:30
69%
65%
48%
Felipe Felicio
Mihkel Ainsalu
Richie Musaba
0
-
3
0 - 3
3.13
18°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Kz1
ФК Шахтьор
Аксу Степногорск
28/04/2024 14:30
24%
Róger Cañas
2
-
0
2 - 0
2.25
5°
-
Cancl.
Kz1
Жетису
Актобе
28/04/2024 14:30
73%
56%
24%
Maksim Samorodov
Idris Umaev
Gaby Kiki
0
-
1
0 - 1
2.08
16°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
De3
РВ Есен
Инголщат
28/04/2024 14:30
40%
18%
18%
Jannik Mause
David Kopacz
Moussa Doumbouya
2
-
2
2 - 2
3.17
17°
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Cn3
Rizhao Yuqi
Xi'an Ronghai
28/04/2024 14:30
17%
17%
17%
Shi
Huaxin
Bai
2
-
0
2 - 0
1.13
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
WSL
Евертън (Ж)
Арсенал (Ж)
28/04/2024 14:30
38%
31%
28%
Alessia Russo
Mead
Stina Blackstenius
0
-
3
0 - 3
3.00
9°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Ru3
Спартак Кострома
Авангард Курск
28/04/2024 14:30
11%
9%
8%
Markin
Saplinov
Kiselev
1
-
0
1 - 0
1.83
13°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
CnW
Hainan Qiongzhong W
Гуандонг Хайин (Ж)
28/04/2024 14:35
79%
42%
Yuan
Liu
0
-
1
0 - 1
1.00
-
-
Es1
Кадис
Реал Майорка
28/04/2024 15:00
16%
12%
9%
Abdón Prats
Darwin Machís
Muriqi
1
-
1
1 - 1
1.49
16°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Se1
Малмьо ФФ
АИК
28/04/2024 15:00
76%
47%
39%
Isaac Kiese Thelin
Nanasi
Erik Botheim
1
-
1
1 - 1
2.22
14°
-
-
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
Se1
ИФК Вернамо
Халмстадс БК
28/04/2024 15:00
28%
20%
14%
Zeljkovic
Phil Ofosu-Ayeh
Jonathan Svedberg
1
-
2
1 - 2
3.17
19°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 3)
Es2
Спортинг Хихон
Виляреал Б
28/04/2024 15:00
24%
24%
22%
Alex Forés
Gaspar Campos
Juan Otero
2
-
1
2 - 1
2.75
13°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Dk1
Виборг ФФ
Рандерс ФК
28/04/2024 15:00
43%
27%
21%
Mohammed Fuseini
Anosike Ementa
Jensen
2
-
2
2 - 2
3.16
18°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Dk1
Одензе
Хвидовре
28/04/2024 15:00
31%
21%
20%
Thomsen
Bashkim Kadrii
Louicius Don Deedson
3
-
2
3 - 2
3.88
17°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Dk2
ФК Хелзингор
Кьоге
28/04/2024 15:00
23%
22%
21%
Semovski
Jubril Adedeji
Arias
1
-
1
1 - 1
2.00
14°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Am1
Пюник
ФК Урарту
28/04/2024 15:00
41%
33%
16%
Yusuf Otubanjo
Hovhannes Harutyunyan
Lucas Villela
2
-
0
2 - 0
2.34
28°
-
-
-
FT
5 - 0
(2 - 0)
Lt1
Банга
ФА Шауляй
28/04/2024 15:00
22%
16%
13%
Paulauskas
Ikaunieks
Petkevičius
1
-
1
1 - 1
1.70
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Th1
Лампхун Уариор
Кхон Каен Юнайтед
28/04/2024 15:00
27%
24%
17%
Akarapong Pumwisat
Dennis Murillo
Mohammed Osman
2
-
0
2 - 0
2.42
38°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
Mt1
Наксар Лайънс
Валета
28/04/2024 15:00
25%
19%
16%
Pablo
Federico Matías Falcone
Wilian Marcilio
1
-
1
1 - 1
2.40
17°
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Mt1
Балзан
Моста
28/04/2024 15:00
17%
14%
11%
Blackwood
Leonardo
Farrugia
2
-
2
2 - 2
3.04
17°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr3
Караджабей Блд.
Алтънорду
28/04/2024 15:00
21%
17%
14%
Aslıyüksek
Uzun
Toprak
1
-
3
1 - 3
3.17
15°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
Tr3
Ван Бююкшехир Блд
Анкара Демирспор
28/04/2024 15:00
23%
18%
13%
Harun Kavaklidere
Mücahit Can Akçay
Bilal
2
-
1
2 - 1
2.75
19°
-
-
-
FT
6 - 1
(5 - 0)
Tr3
Х. Трабзон
Серик Беледиеспор
28/04/2024 15:00
19%
16%
15%
Alihan Tuncer
Çiçek
Depe
2
-
1
2 - 1
2.77
18°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Tr3
Ичел Идман Юрду
Халиде Едип Адивар
28/04/2024 15:00
26%
22%
10%
Bavuk
Erdem Onur Beytaş
Onur Ari
1
-
0
1 - 0
2.00
29°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Tr3
Анкараспор
Назили Беледиеспор
28/04/2024 15:00
20%
15%
12%
Ömer Faruk Sezgin
Gur
Tasbakir
3
-
0
3 - 0
2.54
23°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr3
Ерокспор
Адияманспор
28/04/2024 15:00
29%
24%
22%
Ali Yavuz Kol
Karaman
Çam
3
-
0
3 - 0
2.88
17°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Tr3
Зонгулдак
Кършехир Беледиеспор
28/04/2024 15:00
15%
15%
14%
Bektaş
Mehmet Gürkan Öztürk
Hakan Çevik
3
-
0
3 - 0
2.57
12°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Tr3
Кастамонуспор
Испарта 32 Спор
28/04/2024 15:00
27%
16%
12%
Yusuf Türk
Eken
Yiğitali Bayrak
3
-
0
3 - 0
3.13
24°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Tr3
76 Игдир Беледие Спор
Караман
28/04/2024 15:00
23%
22%
18%
Mustafa Tahir Babaoğlu
Halil İbrahim Sönmez
İbrahim Can Köse
2
-
1
2 - 1
2.50
29°
-
-
-
FT
7 - 1
(4 - 1)
Tr3
Сариер
Ерзинспор
28/04/2024 15:00
19%
19%
18%
Umut Bulut
Süleyman Güneş
Soy
1
-
2
1 - 2
2.67
15°
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Tr3
Сомаспор
Амедспор
28/04/2024 15:00
32%
17%
13%
Berk İsmail Ünsal
Çapar
Ünsal
0
-
1
0 - 1
2.04
22°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr3
Фетиеспор
Етимесгут
28/04/2024 15:00
20%
10%
9%
Dereli
Yılmaz
Çakır
2
-
0
2 - 0
2.33
26°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr3
Инеголспор
Арнавуткьой Беледиеспор
28/04/2024 15:00
18%
15%
14%
Baştan
Cerem Talha Dinçer
Emre Toptan
1
-
1
1 - 1
2.33
20°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr3
Дюзджеспор
68 Аскарай Блд.
28/04/2024 15:00
16%
12%
11%
Abdioğlu
Findik
Ahmet Sun
2
-
2
2 - 2
3.06
15°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Tr3
Денизлиспор
Утас Усакспор
28/04/2024 15:00
34%
15%
10%
Turac Böke
Gökhan Süzen
Oktay Kisaoglu
3
-
1
3 - 1
3.50
26°
-
-
-
FT
4 - 1
(3 - 1)
Tr3
Менемен Блд.
Беледийе Деринчеспор
28/04/2024 15:00
31%
18%
15%
Rüzgar
Derin
Özkan Yildirim
3
-
2
3 - 2
4.25
23°
-
-
-
FT
7 - 1
(4 - 1)
Sk2
Липтовски Микулаш
Петржалка
28/04/2024 15:00
29%
24%
20%
Bartos
Danek
Appiah
1
-
2
1 - 2
2.79
18°
-
-
-
FT
2 - 4
(1 - 2)
Ru4
Akademiya Tambov
28/04/2024 15:00
57%
47%
25%
Evgenyev
Purak
Chasovskikh
0
-
1
0 - 1
1.25
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ru4
ФК Енисей-2
Луки-Енергия
28/04/2024 15:00
43%
31%
Nikita Shepet
Aleksandr Reyz
3
-
2
3 - 2
3.67
11°
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ru4
Труда
Baltika-BFU
28/04/2024 15:00
67%
47%
47%
David Cherkasov
Kirill Nikolaev
Nikita Tereshchuk
1
-
2
1 - 2
3.33
15°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Ru4
Владимир
Rodina-M Moscow
28/04/2024 15:00
53%
49%
41%
Sergey Sorokin
Tsipushtanov
Burkov
1
-
2
1 - 2
2.75
8°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Lv2
FK Ogre
Leevon / PPK
28/04/2024 15:00
42%
42%
33%
Muiznieks
Kravcenko
Baumanis
0
-
2
0 - 2
1.17
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Lv2
ФК Смилтене
Тукумс 2000 2
28/04/2024 15:00
48%
46%
25%
Šaboha
Prohorenkovs
Stevenson
1
-
3
1 - 3
3.13
19°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
De4
Нордерщед
Килия Кил
28/04/2024 15:00
25%
22%
19%
Kevin Feucht
Nick Gutmann
Brendel
2
-
1
2 - 1
2.71
21°
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
De4
Teutonia Hamburg
Фьоникс Любек
28/04/2024 15:00
21%
20%
19%
Fabian Istefo
Taritaš
Haris Huseni
1
-
1
1 - 1
1.87
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 0)
De4
Аален
ФСВ Франкфурт
28/04/2024 15:00
22%
14%
14%
Unlucifci
Boutakhrit
Oluwabori Ayompo Falaye
0
-
1
0 - 1
2.39
18°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
De5
ФК Грима
Кришоу
28/04/2024 15:00
32%
24%
24%
Hebler
Bednarczyk
Jackisch
1
-
2
1 - 2
2.95
22°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
De5
Айнхайт Вернигероде
Людвигсфелдер FC
28/04/2024 15:00
27%
24%
20%
Eirich
Lisowski
Baro
2
-
2
2 - 2
2.63
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
De5
ETSV Hamburg
Halstenbek-Rellingen
28/04/2024 15:00
39%
32%
27%
Schramm
Jobmann
Christian Stark
3
-
3
3 - 3
7.17
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
De5
Ниендорф ТСФ
Зюдерелбе
28/04/2024 15:00
32%
32%
28%
Komurcu
Guraltunkeser
Ali
1
-
3
1 - 3
3.72
21°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Ru3
Торпедо Миас
Машук
28/04/2024 15:00
21%
15%
11%
Khutov
Zamyatin
Tlekhugov
1
-
2
1 - 2
3.33
21°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Bg1
Хебър
Локомотив (София)
28/04/2024 15:15
20%
12%
12%
Georgi Nikolov
Marin
Papazov
2
-
1
2 - 1
3.28
22°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Nl1
Спарта Ротердам
Волендам
28/04/2024 15:30
37%
34%
22%
Tobias Lauritsen
Arno Verschueren
Robert Mühren
3
-
1
3 - 1
3.27
13°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Nl1
Ваалвийк
Утрехт
28/04/2024 15:30
30%
19%
15%
Sam Lammers
David Min
Isac Lidberg
1
-
2
1 - 2
3.22
13°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
At1
ЛАСК Линц
Рапид Виена
28/04/2024 15:30
37%
31%
18%
Marco Grüll
Robert Žulj
Ljubičić
1
-
2
1 - 2
2.89
20°
-
-
-
FT
5 - 0
(3 - 0)
At1
Хартберг
А. Клагенфурт
28/04/2024 15:30
32%
31%
29%
Andy Irving
Sinan Karweina
Maximilian Entrup
1
-
2
1 - 2
3.73
20°
-
-
-
FT
3 - 2
(3 - 0)
Ua1
Колос Коваливка
Александрия
28/04/2024 15:30
11%
9%
8%
Danil Skorko
Rodion Plaksa
Shulianskyi
1
-
1
1 - 1
2.20
19°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
No2
Мьондален
Волеренга
28/04/2024 15:30
71%
28%
27%
Daniel Håkans
Petter Strand
Mathias Bringaker
1
-
2
1 - 2
2.53
3°
-
-
-
FT
5 - 3
(3 - 1)
Hr2
Дугополье
Шибеник
28/04/2024 15:50
50%
19%
14%
Ivan Delic
Majic
Bozic
0
-
2
0 - 2
2.31
20°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
EPL
Борнeмут
Брайтън
28/04/2024 16:00
19%
16%
15%
Dominic Solanke
João Pedro
Justin Kluivert
1
-
1
1 - 1
2.00
11°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
EPL
Тотнъм
Арсенал
28/04/2024 16:00
29%
24%
24%
Leandro Trossard
Martin Ødegaard
Heung-min Son
1
-
3
1 - 3
3.13
10°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 3)
It1
Болоня
Удинезе Калчо
28/04/2024 16:00
24%
18%
18%
Joshua Zirkzee
Lewis Ferguson
Giovanni Fabbian
1
-
0
1 - 0
1.88
21°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Fr1
Страсбург
Ница
28/04/2024 16:00
27%
11%
11%
Terem Moffi
Evann Guessand
Jérémie Boga
0
-
1
0 - 1
2.21
12°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Fr1
Лориен
Тулуза
28/04/2024 16:00
25%
22%
10%
Thijs Dallinga
Vincent Sierro
Yann Gboho
0
-
2
0 - 2
2.45
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
Fr1
Клермон
Стад Реймс
28/04/2024 16:00
16%
16%
13%
Oumar Diakité
Mohamed Daramy
Junya Ito
1
-
2
1 - 2
2.55
11°
-
-
-
FT
4 - 1
(1 - 1)
Tr1
Пендикспор
Кайсериспор
28/04/2024 16:00
19%
10%
10%
Aylton Boa Morte
Mehdi Bourabia
Ali Karimi
0
-
2
0 - 2
1.88
16°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Tr1
Аланияспор
Истанбулспор АС
28/04/2024 16:00
25%
17%
17%
Oguz Aydin
Carlos Eduardo
Ahmed Hassan
3
-
0
3 - 0
2.77
23°
-
-
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Pl1
Стал Мелец
Легия Варшава
28/04/2024 16:00
32%
15%
13%
Ilya Shkurin
Marc Gual
Mariano Soso
1
-
1
1 - 1
2.11
20°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Cz1
Бохемианс 1905
Пардубице
28/04/2024 16:00
29%
15%
14%
Tomas Zlatohlavek
Krystof Danek
Ladislav Krobot
1
-
1
1 - 1
2.20
22°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Cz1
Баумит Яблонец
Млада Болеслав
28/04/2024 16:00
27%
20%
18%
Lamin Jawo
Daniel Mareček
Vasil Kušej
0
-
2
0 - 2
2.46
18°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Cz1
Сигма Оломоуц
Спарта Прага
28/04/2024 16:00
47%
27%
17%
Veljko Birmancevic
Jan Kuchta
Lukáš Haraslín
0
-
2
0 - 2
2.14
20°
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 2)
Cz1
Злин
Карвина
28/04/2024 16:00
27%
17%
16%
Slončík
Vukadin Vukadinović
Jakub Janetzky
2
-
2
2 - 2
3.07
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Cz1
Виктория Пилзен
Теплице
28/04/2024 16:00
30%
16%
16%
Pavel Šulc
Rafiu Durosinmi
Erik Jirka
2
-
1
2 - 1
2.88
22°
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Cz1
Баник Острава
Слован Либерец
28/04/2024 16:00
43%
18%
16%
Ewerton
Jiří Klíma
Lubomir Tupta
2
-
2
2 - 2
3.32
21°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
Cz1
Храдец Кралове
Славия Прага
28/04/2024 16:00
36%
29%
14%
Mojmir Chytil
Václav Jurečka
Mick van Buren
0
-
2
0 - 2
2.47
20°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 2)
Cz1
Чешке Будьовице
Словачко
28/04/2024 16:00
22%
18%
14%
Marek Havlík
Jan Suchan
Pavel Juroška
1
-
2
1 - 2
2.53
20°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Si1
Целе
Олимпия Любляна
28/04/2024 16:00
32%
28%
22%
Raul Florucz
Rui Pedro
Gregor Bajde
2
-
3
2 - 3
3.41
21°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Fi1
Гнистан
СЯК Сейняйоки
28/04/2024 16:00
79%
65%
60%
Latonen
Jaime Moreno
Tatar
1
-
1
1 - 1
1.25
4°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Se2
Йоребру
Браге
28/04/2024 16:00
56%
50%
33%
Saeid
Johan Arvidsson
Kalle Holmberg
1
-
2
1 - 2
2.75
8°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Pl2
Медж Легница
Знич Прушкув
28/04/2024 16:00
21%
15%
13%
Kamil Drygas
Nagamatsu
Damian Michalik
1
-
1
1 - 1
1.67
21°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Pl2
Полония Варшава
Катовице
28/04/2024 16:00
36%
21%
16%
Sebastian Bergier
Arkadiusz Jedrych
Antoni Kozubal
1
-
2
1 - 2
2.86
21°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 0)
Dk2
Вендсисел ФФ
Хобро
28/04/2024 16:00
28%
20%
19%
Muamer Brajanac
Lasse Steffensen
Ayo Simon Okosun
1
-
2
1 - 2
2.90
14°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
Al1
КФ Егнатия
Влазния Шкодер
28/04/2024 16:00
24%
18%
17%
Bekim Balaj
Jurguens Josafat Montenegro Vallejo
Raphael Dwamena
1
-
1
1 - 1
1.64
21°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Eg1
Ал Масри
Ел Дакелйх
28/04/2024 16:00
26%
16%
15%
Ben Youssef
Guenaoui
Mido Gaber
2
-
0
2 - 0
2.12
20°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tr2
Гьозтепе
Генчлербирлиги
28/04/2024 16:00
21%
20%
17%
Kayan
Amilton
Bostan
3
-
1
3 - 1
3.28
23°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Tr2
Гиресунспор
Сакарияспор
28/04/2024 16:00
30%
17%
15%
Del Valle
Kasongo
Roshi
0
-
2
0 - 2
2.36
17°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
Tr2
Кечиоренгюджю
Умраниеспор
28/04/2024 16:00
11%
10%
9%
Yildiz
Diniyev
Glumac
0
-
2
0 - 2
2.40
21°
-
-
-
FT
4 - 2
(4 - 1)
Tr2
Тузласпор
Бодрумспор
28/04/2024 16:00
20%
16%
14%
Bayrakdar
Dumanli
Ozer
0
-
2
0 - 2
2.16
17°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr2
Ерзурум ББ
Корум
28/04/2024 16:00
26%
25%
19%
Verheydt
Tozlu
Sagat
1
-
3
1 - 3
3.75
22°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Tr2
Коджаелиспор
Бандирмаспор
28/04/2024 16:00
22%
22%
21%
Candeias
Tanque
Djitté
2
-
2
2 - 2
3.04
17°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Tr2
Санлъурфаспор
Еюпспор
28/04/2024 16:00
38%
36%
20%
Bruno
Kutucu
O. Ampem
0
-
2
0 - 2
2.46
28°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Tr2
Болуспор
Алтай
28/04/2024 16:00
14%
14%
13%
Posmac
Oulare
Avramovski
3
-
0
3 - 0
2.59
13°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
Tr2
Аданаспор
Маниса
28/04/2024 16:00
25%
15%
15%
Sandro Lima
Gurbulak
Fernándes
1
-
1
1 - 1
2.38
27°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
By1
ФК Гомел
Минск
28/04/2024 16:00
33%
22%
22%
Effaghe
Barsukov
Pukhov
2
-
1
2 - 1
2.81
18°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Ng1
Гомбе Юнайтед
Лоби Старс
28/04/2024 16:00
11%
10%
9%
Danbani
Suur
Chinedu Sunday Chukwu
0
-
2
0 - 2
1.82
35°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Se3
Стокхолм Интернационал
Умеа ФК
28/04/2024 16:00
84%
71%
57%
Cissoko
Mattsson
Hofvander
2
-
3
2 - 3
3.75
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
No3
Арендал
Орн
28/04/2024 16:00
47%
31%
24%
D. Johnsen
Rogulj
Kvinge
2
-
1
2 - 1
3.35
6°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Fi3
Inter Turku II
Хонка Еспоо
28/04/2024 16:00
81%
55%
30%
Voca
Kekarainen
Otto Lehtisalo
2
-
1
2 - 1
2.50
-
-
-
FT
5 - 3
(1 - 2)
WSL
Астън Вила (Ж)
Уест Хам (Ж)
28/04/2024 16:00
23%
19%
19%
Daly
Viviane Asseyi
Riko Ueki
3
-
1
3 - 1
3.27
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
WSL
Тотнъм (Ж)
Брайтън (Ж)
28/04/2024 16:00
43%
24%
16%
Elisabeth Terland
Martha Thomas
Celin Bizet Ildhusøy
2
-
1
2 - 1
2.72
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Ru4
Салют-Белгород
Зенит Пенза
28/04/2024 16:00
65%
24%
24%
Kashmin
Daniil Konoplev
Ilya Krylov
1
-
1
1 - 1
2.10
15°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
De4
Bremer SV
Аймсбутелер
28/04/2024 16:00
26%
21%
18%
Goguadze
Dominik Akyol
Maurice Osei Boakye
2
-
2
2 - 2
3.40
-
-
-
FT
5 - 0
(2 - 0)
ByW
ФК Минск (Ж)
Динамо Брест (Ж)
28/04/2024 16:00
73%
73%
65%
Biela
Voskobovich
D. Kuta
6
-
2
6 - 2
7.28
12°
-
-
-
De4
Аугсбург II
Бухбах
28/04/2024 16:00
18%
14%
14%
Japaur
Hofgärtner
Lucas Ehrlich
2
-
1
2 - 1
2.80
18°
-
-
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
BrP
ЕКУС
Мауаензе
28/04/2024 16:00
10%
10%
Luiz Phillipe
Matheus Vinícius
1
-
2
1 - 2
3.29
31°
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
De5
Зазел
Торнеш
28/04/2024 16:00
46%
28%
24%
Dreca
Siegfried
Gomes
4
-
1
4 - 1
4.38
20°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
De5
Блументалер
Вердер Бремен II
28/04/2024 16:00
57%
52%
32%
Imasuen
Lukowicz
Kuhn
2
-
6
2 - 6
6.33
16°
-
-
-
FT
0 - 13
(0 - 6)
It4
Калдиеро Терме
Чизерано
28/04/2024 16:00
40%
17%
13%
Zerbato
Rachid Arma
Nessi
2
-
1
2 - 1
3.75
20°
-
-
-
FT
3 - 2
(0 - 0)
It4
Дезенцано Калвина
Арконатезе
28/04/2024 16:00
26%
14%
13%
Quaggio
Paloschi
Guarneri
2
-
2
2 - 2
2.70
18°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
It4
Палацоло 1913
Караваджо
28/04/2024 16:00
14%
11%
11%
Gualandris
Ravasi
Di Masi
2
-
0
2 - 0
2.17
17°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
It4
Леняно
Казатезе
28/04/2024 16:00
16%
15%
11%
Isella
Stefanoni
Romano
0
-
2
0 - 2
2.25
13°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
It4
Кливенс
Кастеланцезе
28/04/2024 16:00
11%
9%
8%
Nicola Danieli
Diallo
Guidone
1
-
0
1 - 0
1.50
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
It4
Крема
Фолгоре Каратезе
28/04/2024 16:00
11%
9%
9%
Barranco
Panatti
Paolo Marchi
1
-
1
1 - 1
1.63
16°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
It4
Пиаченца Калчо
Реал Калепина
28/04/2024 16:00
36%
15%
12%
Recino
Ndoye
Marquez
1
-
0
1 - 0
0.83
15°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
It4
Клуб Милано
Тритий
28/04/2024 16:00
19%
17%
11%
Dioh
Rankovic
Giovanni Foschianib
2
-
0
2 - 0
1.83
15°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
It4
Брузапорто
Варезина
28/04/2024 16:00
23%
18%
16%
Castelli
Orellana
Manicone
1
-
2
1 - 2
3.00
17°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
It4
Понте Сан Пиетро
Вила д'Алме
28/04/2024 16:00
20%
20%
10%
Carlo Ferrario
Giorgio Siani
Matteo Perrotti
0
-
1
0 - 1
1.83
17°
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 0)
It4
Ценая
Гивидзано
28/04/2024 16:00
15%
15%
12%
Lepri
Carcani
Orlandi
1
-
3
1 - 3
3.25
22°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
It4
Филайн
Понсако
28/04/2024 16:00
21%
20%
12%
Diarra
Bruni
Zhupa
1
-
0
1 - 0
2.17
22°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
It4
Гросето
Орвиетана Калчо
28/04/2024 16:00
23%
16%
12%
Marzierli
Riccobono
Rinaldini
2
-
0
2 - 0
2.25
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
It4
Серавеца
Пианезе
28/04/2024 16:00
31%
23%
17%
Mignani
Benedetti
Ledonne
1
-
2
1 - 2
3.23
19°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
It4
Санджованезe1927
Поджибонси
28/04/2024 16:00
27%
16%
13%
Bellini
Motti
Ermes Purro
0
-
2
0 - 2
2.11
22°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
It4
Гаворано
Реал Форте Куерчета
28/04/2024 16:00
17%
17%
16%
Souare
Podesta
Regoli
2
-
1
2 - 1
2.70
21°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
It4
Тау Алтопашио
Сан Донато Таварнеле
28/04/2024 16:00
23%
15%
13%
Capparella
Andolfi
Noccioli
2
-
1
2 - 1
3.17
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
It4
Ливорно
Спортинг Трестина
28/04/2024 16:00
16%
13%
12%
Tascini
Giordani
Di Nolfo
1
-
1
1 - 1
1.96
18°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
ItP
Фрозиноне U19
Емполи U19
28/04/2024 16:00
35%
20%
19%
Giacomo Corona
Herculano Nabian
Sodero
2
-
2
2 - 2
3.46
24°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
Ru3
Динамо Брянск
Химик Дзержинск
28/04/2024 16:00
13%
9%
9%
Zhumabekov
Antsiferov
Belyakov
0
-
2
0 - 2
2.33
14°
-
-
-
FT
4 - 4
(2 - 0)
Ru1
Спартак (Москва)
Локомотив Москва
28/04/2024 16:15
21%
18%
17%
Quincy Promes
Aleksandr Sobolev
Rifat Zhemaletdinov
1
-
1
1 - 1
2.00
15°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 0)
De1
Мьонхенгладбах
Унион Берлин
28/04/2024 16:30
30%
19%
19%
Robin Hack
Alassane Pléa
Rocco Reitz
2
-
0
2 - 0
2.39
16°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
No3
Нутоден
Lysekloster
28/04/2024 16:30
16%
Jørgensen
1
-
0
1 - 0
0.75
3°
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Ae2
Диба Ал Фуджайра
Ал Араби
28/04/2024 16:55
22%
20%
20%
Vander
Al-Marbuii
Adailton
3
-
1
3 - 1
4.38
30°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Ae2
Ал Таид
Ал Хамрия
28/04/2024 16:55
23%
23%
13%
Pouriya
N. Silva de Oliveria
Muteb Mansour Al-Mutairi
3
-
1
3 - 1
3.04
31°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 0)
Ae2
Дубай Сити Клуб
Ал Джазира Хамра
28/04/2024 16:55
18%
16%
16%
Galal
Sanqoor
E. Fahad
1
-
2
1 - 2
4.30
31°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Br1
Фламенго РЖ
Ботафого РЖ
28/04/2024 17:00
61%
51%
51%
de la Cruz
Danilo Barbosa
Tiquinho Soares
2
-
1
2 - 1
3.15
28°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Sc1
Дънди
Селтик
28/04/2024 17:00
27%
18%
15%
Kyogo Furuhashi
Luis Palma
Idah
1
-
3
1 - 3
3.04
7°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Be1
Серкъл Брюж
Андерлехт
28/04/2024 17:00
53%
43%
35%
Anders Dreyer
Kévin Denkey
Kasper Dolberg
1
-
2
1 - 2
2.72
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Dk1
Нордселанд
Брьондби
28/04/2024 17:00
32%
30%
23%
Andreas Schjelderup
Nicolai Vallys
Ohi Omoijuanfo
2
-
3
2 - 3
3.90
16°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Gr1
Олимпиакос
Ламия
28/04/2024 17:00
61%
19%
15%
Ayoub El Kaabi
Daniel Podence
Konstantinos Fortounis
3
-
0
3 - 0
3.25
21°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Ee1
Транс Нарва
Пайде
28/04/2024 17:00
69%
25%
20%
Robi Saarma
Sergo Kukhianidze
Jepihhin
1
-
2
1 - 2
2.75
13°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Is1
Вестри
ХК Копавогур
28/04/2024 17:00
37%
21%
Jónasson
Gertsen
1
-
1
1 - 1
2.20
0°
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Is1
Акранес
Хафнарфьордур
28/04/2024 17:00
79%
46%
46%
Jónsson
Hafsteinsson
Harðarson
3
-
2
3 - 2
3.60
7°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
NLn
Бракли Таун
Чорли
28/04/2024 17:00
21%
16%
15%
Newton
Roberts
Hall
1
-
1
1 - 1
2.32
10°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
NLs
Уортинг
Мейдстоун Юнaйтед
28/04/2024 17:00
34%
26%
19%
Pearce
Dolaghan
Levi Amantchi
1
-
3
1 - 3
4.50
10°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Ru2
Камаз
ФК Акрон Толиати
28/04/2024 17:00
19%
15%
12%
Abu-Said Eldarushev
Ponce
Anton Kilin
1
-
1
1 - 1
2.40
12°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ru2
Арсенал Тула
Алания Владикавказ
28/04/2024 17:00
38%
22%
17%
Jonathan Okoronkwo
Mashukov
Gagloev
2
-
1
2 - 1
3.08
13°
-
-
-
FT
3 - 3
(1 - 1)
Ru2
Ленинградец
СКА Хабаровск
28/04/2024 17:00
17%
13%
13%
Eduard Sukhanov
Kozhemyakin
Petrov
1
-
2
1 - 2
3.00
14°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Mk1
Академия Пандев
Вардар Скопие
28/04/2024 17:00
15%
10%
8%
<TBD>
Vane Krstevski
Matej Cvetanoski
2
-
0
2 - 0
2.16
22°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Mk1
Воска Спорт
Брегалница Щип
28/04/2024 17:00
19%
14%
10%
Marušić
Alen Jasharovski
Webster
2
-
1
2 - 1
2.83
19°
-
-
-
FT
4 - 0
(3 - 0)
Mk1
Работнички
Македония ГП
28/04/2024 17:00
11%
10%
10%
Aime Marcelin Gando Biala
<TBD>
Stojanovski
2
-
1
2 - 1
3.07
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Mk1
Струга
Силекс
28/04/2024 17:00
32%
30%
25%
Marjan Radeski
<TBD>
Ibraimi
2
-
1
2 - 1
2.89
19°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
Mk1
Шкупи
Тиквеш Кавадарци
28/04/2024 17:00
18%
17%
17%
Grønner
Spahiu
Arbi Vosha
2
-
1
2 - 1
2.58
23°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 0)
Mk1
Шкендия 79
ФК Гостивар
28/04/2024 17:00
24%
21%
19%
Olanrewaju Muhammed Kehinde
Aganspahic
Krasniqi
2
-
2
2 - 2
3.44
19°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Lt1
Судува
Жалгирис
28/04/2024 17:00
25%
20%
19%
Fofana
Bopesu
Antal
0
-
2
0 - 2
2.34
19°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Tn1
Етоaл дьо Сахел
Клуб Африкан
28/04/2024 17:00
13%
10%
10%
Hamza Jelassi
Youssef Abdelli
Yassine Chamakhi
1
-
1
1 - 1
1.29
18°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tn1
Марса
УС Татауин
28/04/2024 17:00
8%
7%
6%
Winley
Diallo
Adem Boulila
0
-
1
0 - 1
2.29
22°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Tn1
Олимпик Бежа
Слиман
28/04/2024 17:00
19%
10%
9%
Bouguerra
Kilangalanga
Bachir Mkaddem
2
-
0
2 - 0
2.45
24°
-
-
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
Se3
Асириска Форен
Тебю
28/04/2024 17:00
53%
40%
40%
Sunesson
Aphrem
Lindgren
2
-
2
2 - 2
4.08
10°
-
-
-
FT
3 - 2
(0 - 2)
Se3
Солентюна
Питео ИФ
28/04/2024 17:00
27%
24%
24%
Fahlgren Hällström
Stenstrand
Mitku
1
-
1
1 - 1
2.20
8°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Se4
Юнгшиле СК
Ескилсмине
28/04/2024 17:00
27%
27%
18%
Getachew
Poppler
Stoltz
0
-
2
0 - 2
2.17
20°
-
-
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
No3
Хьод
Флекерьой
28/04/2024 17:00
82%
67%
46%
Elias Heggland Myrlid
Hjelmeseth
Sindre Osestad
2
-
1
2 - 1
3.25
9°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Rs2
Раднички Белград
Дъбочица Лесковац
28/04/2024 17:00
11%
10%
10%
Stanislav Krapukhin
Đorđe Belić
Dushan Savikj
1
-
1
1 - 1
2.00
24°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Rs2
Младост Нови Сад
Колубара
28/04/2024 17:00
11%
11%
10%
Dragan Kokanovic
Bojan Čečarić
Miljan Vukadinović
2
-
0
2 - 0
2.37
25°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Rs2
Пролетер Нови Сад
Металац
28/04/2024 17:00
12%
10%
10%
Žakula
Arambašić
Abah
0
-
1
0 - 1
2.42
25°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Isl
Мохун Баган
Одиша
28/04/2024 17:00
47%
40%
35%
Dimitri Petratos
Armando Sadiku
Jason Cummings
2
-
1
2 - 1
2.75
33°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
WSL
Лестър Сити (Ж)
Манчестър Юнайтед W
28/04/2024 17:00
29%
21%
20%
Nikita Parris
Lena Petermann
Toone
1
-
3
1 - 3
3.95
10°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ru4
Динамо-2 Москва
Irkutsk
28/04/2024 17:00
47%
37%
24%
Khubulov
Chupaev
Denis Bokov
1
-
0
1 - 0
1.17
15°
-
-
-
FT
6 - 1
(3 - 0)
Lv2
Marupe
Ригас 2
28/04/2024 17:00
81%
79%
59%
Deruzinskis
Valutadatils
Jacenkovs
0
-
2
0 - 2
1.17
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Pt3
Амора ФК
Дезембро
28/04/2024 17:00
11%
11%
10%
Gracio
Manel Liz
Marques
0
-
2
0 - 2
1.92
17°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Pt3
Калдас СК
Оливейра Хоспитал
28/04/2024 17:00
39%
24%
16%
Tarzan
Villela
Farinha
1
-
0
1 - 0
2.04
15°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Pt3
Перо Пинейро
Спортинг Лисабон II
28/04/2024 17:00
22%
13%
11%
Nel
Menino
Ferreira Nel
0
-
3
0 - 3
2.50
15°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
BrG
Гаучо/РС
Пасо Фундо
28/04/2024 17:00
35%
18%
18%
Gaudencio
Gustavo Miranda
Luiz
0
-
2
0 - 2
2.10
23°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
EsW
Реал Сосиедад Ж
Атлетико Мадрид Ж
28/04/2024 17:00
25%
25%
20%
Rasheedat Ajibade
Sheila Guijarro
Leicy Santos
0
-
2
0 - 2
2.15
14°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Es1
Гранада
Осасуна
28/04/2024 17:15
15%
12%
10%
Uzuni
Lucas Boyé
Sanchez
2
-
0
2 - 0
2.15
15°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Es2
Алкоркон
Елденсе
28/04/2024 17:15
23%
16%
15%
Iván Chapela
Ortuno
Mario Soberón
2
-
2
2 - 2
3.25
16°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Es2
Реал Овиедо
Тенерифе
28/04/2024 17:15
17%
17%
15%
Borja Bastón
Sebas Moyano
Paulino de la Fuente
1
-
0
1 - 0
2.27
12°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Mt1
ФК Биркиркара
Сайрънс
28/04/2024 17:15
40%
25%
12%
Andrei Cosmin Ciolacu
Maxuell Samurai
Andrea Zammit
3
-
0
3 - 0
2.56
17°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Mt1
Санта Лучия
Гзира Юнайтед
28/04/2024 17:15
28%
27%
16%
Thaylor
Gabriel Bohrer Mentz
Brooklyn Borg
1
-
1
1 - 1
2.32
17°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
Se1
Юргарденс
ГАИС
28/04/2024 17:30
56%
40%
24%
Tokmac Chol Nguen
Alexander Ahl Holmström
Jack Cooper-Love
1
-
2
1 - 2
2.50
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Se1
Хакен
Норкьопинг
28/04/2024 17:30
43%
37%
34%
Zeidane Inoussa
Arnór Ingvi Traustason
Amor Layouni
3
-
1
3 - 1
3.43
18°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Pt1
Портимонензе
Морейрензе
28/04/2024 17:30
19%
14%
13%
André Luis
Carlinhos
Madson
1
-
3
1 - 3
3.33
17°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
De3
Фрайбург II
ССВ Улм
28/04/2024 17:30
18%
16%
14%
Leo Scienza
Higl
Lucas Röser
0
-
2
0 - 2
2.25
12°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Ba3
Omarska
Любич Пърнявор
28/04/2024 17:30
27%
18%
17%
Zizak
Bosnic
Nikola Kopanja
2
-
1
2 - 1
2.60
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Nl1
Витес Арнем
Фортуна Ситард
28/04/2024 17:45
16%
12%
10%
Sierhuis
Alen Halilovic
Rodrigo Guth
3
-
1
3 - 1
3.35
15°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Nl2
НАК Бреда
Йонг ПСВ
28/04/2024 17:45
27%
23%
15%
Dominik Janošek
Nassoh
Tom Boere
2
-
1
2 - 1
3.96
14°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Bg1
Лудогорец
Крумовград
28/04/2024 17:45
46%
34%
31%
Jakub Piotrowski
Rwan Seco
Kwadwo Duah
2
-
0
2 - 0
2.25
19°
-
-
-
FT
3 - 3
(0 - 2)
No1
Фредрикстад
Сандефьорд
28/04/2024 18:00
27%
51%
29%
Stian Molde
Henrik Kjelsrud Johansen
Stian Molde
2
-
1
2 - 1
2.77
9°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
No1
Трьомсьо
Сарпсборг 08
28/04/2024 18:00
83%
49%
39%
Nordås
Nordås
Franklin Tebo Uchenna
2
-
1
2 - 1
3.08
6°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
No1
КФУМ
Бран
28/04/2024 18:00
85%
85%
45%
Bård Finne
Joachim Soltvedt
Heggebø
1
-
3
1 - 3
3.75
7°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
No1
Лилестрьом
Хам-Кам
28/04/2024 18:00
59%
40%
19%
Thomas Lehne Olsen
Espen Garnås
Eric Kitolano
2
-
1
2 - 1
2.61
6°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
No1
Молде
Хаугесунд
28/04/2024 18:00
44%
44%
44%
Kristian Eriksen
Eirik Hestad
Magnus Wolff Eikrem
2
-
1
2 - 1
2.69
11°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
No1
Стрьомсгодсет
Кристиансунд
28/04/2024 18:00
44%
44%
44%
Heine Gikling Bruseth
Dan Peter Ulvestad
Ruben Alte
2
-
3
2 - 3
3.17
2°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 2)
At1
Ред Бул Залцбург
Щурм Грац
28/04/2024 18:00
66%
32%
26%
Karim Konaté
Oscar Gloukh
Otar Kiteishvili
2
-
3
2 - 3
3.42
22°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 2)
Ua1
Кривбас Кривой Рог
Metalist 1925 Kharkiv
28/04/2024 18:00
16%
16%
15%
Kozhushko
Luniov
Danylo Beskorovaynyi
2
-
1
2 - 1
2.67
15°
-
-
-
FT
3 - 0
(3 - 0)
NL
Бромли
Олтринкам
28/04/2024 18:00
33%
18%
17%
Michael Cheek
Conn-Clarke
Corey Whitely
1
-
1
1 - 1
2.35
12°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
Ru2
Торпедо Москва
ФК Химки
28/04/2024 18:00
18%
13%
12%
Rudenko
Sergey Varatynov
Ravil Netfullin
1
-
2
1 - 2
3.02
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
By1
Славия Мозир
Арсенал Дзяржинск
28/04/2024 18:00
63%
48%
19%
Chikida
Radikovskiy
Dros
1
-
1
1 - 1
2.30
18°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Hu2
Гирмот СЕ
Козармишлени СЕ
28/04/2024 18:00
36%
27%
20%
Kirchner
Márk Madarász
Medgyes
2
-
2
2 - 2
3.03
22°
-
-
-
FT
3 - 5
(3 - 1)
Hu2
Budapesti VSC
Чаквари
28/04/2024 18:00
10%
9%
8%
Patrik Hidi
Patrik Bacsa
Sebestyén Ihrig-Farkas
1
-
0
1 - 0
1.33
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Hu2
Сегед
Шорокшар
28/04/2024 18:00
24%
14%
10%
Bíró
Borveto
Dávid Márkvárt
1
-
0
1 - 0
2.26
17°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Hu2
Мошонмадяровар
Гьор
28/04/2024 18:00
22%
18%
15%
Marcell Huszár
Claudiu Vasile Bumba
Bumba
0
-
3
0 - 3
2.83
21°
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Hu2
Печи МФК
Халадас
28/04/2024 18:00
17%
14%
14%
Racz
Rajmund Horváth
Kelemen
1
-
1
1 - 1
2.06
24°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Hu2
Казинцбарцикай
Хонвед Будапеща
28/04/2024 18:00
28%
16%
15%
Patrik Pinte
Pethő
Kerezsi Zalán Márk
1
-
1
1 - 1
2.13
19°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Hu2
Вашаш (Будапеща)
Тисакечке
28/04/2024 18:00
33%
26%
17%
Milán Tóth
Soma Novothny
András Radó
2
-
0
2 - 0
2.36
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Hu2
Будафоки
БФК Сиофок
28/04/2024 18:00
20%
12%
12%
Dávid Kovács
Vasvári
Bálint Oláh
2
-
1
2 - 1
2.50
23°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
No2
Lyn Oslo
Ранхайм
28/04/2024 18:00
70%
42%
29%
Bye
Hellum
John Hou Saeter
2
-
3
2 - 3
3.75
7°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Ng1
Спортинг Лагос
Абиа Уориърс
28/04/2024 18:00
16%
14%
11%
Obi
Jonathan Alukwu
Lokosa
1
-
1
1 - 1
2.33
33°
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Ng1
Енимба
Катсина Юнайтед
28/04/2024 18:00
26%
10%
10%
Chijioke
Eze
Nnachi
2
-
0
2 - 0
2.13
32°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ng1
Шуутинг Старс
Съншайн Старс
28/04/2024 18:00
11%
10%
9%
Monday
Ayinde
Ademola
1
-
0
1 - 0
1.79
29°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Ng1
Аква Юнайтед
Кано Пиларс
28/04/2024 18:00
25%
22%
17%
Mustapha
Ali
Friday
2
-
1
2 - 1
2.58
27°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Ng1
Енугу Рейнджърс
Плато Юнайтед
28/04/2024 18:00
15%
13%
10%
Ogunleye
Obaje
Saviour
1
-
0
1 - 0
2.46
33°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Si2
NK Bistrica
Белтинци
28/04/2024 18:00
20%
18%
13%
Caks
Martincic
Luka Pihler
2
-
3
2 - 3
3.38
-
-
-
Si2
Ядран Декани
Биле
28/04/2024 18:00
18%
13%
9%
Suso
Fortuna
Suso K.
2
-
0
2 - 0
1.95
19°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 0)
ByW
Динамо-БГУФК (Ж)
Днепър Могилев (Ж)
28/04/2024 18:00
75%
75%
75%
Kapysha
Pilipenko
Shuppo
9
-
2
9 - 2
8.67
12°
-
-
-
Fr1
Стад Рене
Стад Брестоа
28/04/2024 18:05
25%
22%
22%
Romain Del Castillo
Arnaud Kalimuendo
Benjamin Bourigeaud
2
-
2
2 - 2
2.93
12°
-
-
-
FT
4 - 5
(2 - 1)
EPL
Нотингам Форест
Манчестър Сити
28/04/2024 18:30
42%
22%
12%
Erling Haaland
Álvarez
Foden
0
-
4
0 - 4
2.96
11°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
De1
Майнц 05
Кьолн
28/04/2024 18:30
23%
17%
16%
Jonathan Burkardt
Davie Selke
Jae-Sung Lee
1
-
1
1 - 1
2.20
16°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Pl1
Лех Познан
Краковия Краков
28/04/2024 18:30
25%
23%
23%
Mikael Ishak
Benjamin Källman
Kristoffer Velde
3
-
1
3 - 1
3.03
22°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Rs1
Войводина
Цървена звезда
28/04/2024 18:30
28%
25%
25%
Katai
Ivanovic
Kanga
1
-
2
1 - 2
2.90
24°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Si1
Рогашка
Копер
28/04/2024 18:30
22%
13%
12%
Timothé Nkada
Nejc Gradišar
Mijić
1
-
2
1 - 2
2.55
22°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Fi1
ИФК Мариехамн
Илвес Тампере
28/04/2024 18:30
70%
44%
33%
Muhamed Tehe Olawale
Adam Larsson
Oskari Sallinen
2
-
1
2 - 1
3.04
6°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Sk1
Дунайска Стреда
Слован Братислава
28/04/2024 18:30
36%
23%
22%
Tigran Barseghyan
Aleksandar Čavrić
Marcelli
1
-
2
1 - 2
2.51
22°
-
-
-
FT
5 - 3
(3 - 0)
Fi2
ДЖИППО
Яро
28/04/2024 18:30
42%
26%
26%
Björkskog
Myrevik
Moses
0
-
1
0 - 1
1.42
7°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Fi2
КаПа
ДжаПС
28/04/2024 18:30
50%
45%
26%
Holopainen
Tolonen
Linus Rönnberg
1
-
3
1 - 3
3.63
10°
-
-
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Qa1
АЛ Маркия
Ум Салал
28/04/2024 18:30
27%
24%
17%
Gorré
Andy Delort
Tannane
1
-
3
1 - 3
3.08
29°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Qa1
Шамал
Ал-Гарафа
28/04/2024 18:30
48%
38%
25%
Brahimi
Ricardo Gomes
Ahmed Alganehi
2
-
3
2 - 3
3.57
27°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Qa1
Катар СК
Ал-Духаил
28/04/2024 18:30
30%
28%
28%
Bruno Tabata
Olunga
Almoez Ali
1
-
3
1 - 3
3.64
29°
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 2)
Qa1
Ал Райан
Ал-Сад
28/04/2024 18:30
61%
39%
26%
Róger Guedes
Afif
Rodrigo
2
-
3
2 - 3
3.74
33°
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Qa1
Ал Араби
Ал Муайдар
28/04/2024 18:30
45%
28%
20%
Omar Al-Somah
Youssef Msakni
Jassem Gaber Abdulsallam
2
-
0
2 - 0
2.30
29°
-
-
-
FT
4 - 3
(1 - 1)
Qa1
Ал Ахли Доха
Ал Вакра
28/04/2024 18:30
43%
36%
21%
Benyettou
Gelson Dala
Sekou Oumar Yansane
2
-
3
2 - 3
4.38
29°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Fi3
Нерпес Крафт
ЯБК
28/04/2024 18:30
35%
35%
Ostman
Wargh
3
-
1
3 - 1
4.79
7°
-
-
FT
1 - 5
(0 - 3)
Fi3
Вантаан
Pöxyt
28/04/2024 18:30
79%
42%
40%
Nurmi
Merinen
Olli Saksinen
1
-
0
1 - 0
2.00
10°
-
-
-
FT
6 - 0
(2 - 0)
Fi3
Илвес-Кисат
П-Ирот Раума
28/04/2024 18:30
52%
47%
40%
Nika Sichinava
Nika Sitchinava
Ahde
2
-
3
2 - 3
4.02
8°
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
KW
Ал Насер
Салмия СК
28/04/2024 18:55
36%
23%
15%
Salmawi
Zapata
Lima
3
-
1
3 - 1
3.31
29°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
It1
Аталанта
Емполи
28/04/2024 19:00
31%
26%
24%
Gianluca Scamacca
Ademola Lookman
Éderson
2
-
0
2 - 0
2.26
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
It1
Наполи
Рома
28/04/2024 19:00
25%
24%
23%
Khvicha Kvaratskhelia
Matteo Politano
Paulo Dybala
1
-
1
1 - 1
2.40
24°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 0)
Tr1
Трабзонспор
Газиантеп Б.Б.
28/04/2024 19:00
26%
23%
20%
Mahmoud Trezeguet
Paul Onuachu
Denis Dragus
3
-
1
3 - 1
3.11
12°
-
-
-
FT
4 - 2
(0 - 2)
Tr1
Ризеспор
Анкарагюджю
28/04/2024 19:00
32%
27%
24%
Efkan Bekiroğlu
Altin Zeqiri
Ibrahim Olawoyin
2
-
1
2 - 1
2.82
13°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 0)
Dk1
ФК Копенхаген
АГФ Орхус
28/04/2024 19:00
24%
21%
18%
Elias Achouri
Patrick Mortensen
Mohamed Elyounoussi
3
-
1
3 - 1
3.50
15°
-
-
-
FT
3 - 2
(0 - 0)
Cy1
Арис Лимасол
Пафос ФК
28/04/2024 19:00
24%
15%
12%
Yannick Gomis
Aleksandr Kokorin
Matija Špoljarić
1
-
0
1 - 0
2.35
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Cy1
АЕК Ларнака
Анортозис ФК
28/04/2024 19:00
24%
19%
15%
Sergio Castel Martínez
Hélder Ferreira
Sol
2
-
1
2 - 1
2.95
24°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Cy1
Омония Никозия
Апоел Никозия
28/04/2024 19:00
26%
22%
21%
Willy Semedo
Marquinhos
Andronikos Kakoullis
1
-
2
1 - 2
2.52
25°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Rs1
ФК Напредък
ФК Раднички 1923
28/04/2024 19:00
23%
17%
17%
Vidosavljevic
Bastajic
Bevis
1
-
2
1 - 2
2.79
23°
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Ru2
Урожай
Нефтехимик
28/04/2024 19:00
18%
15%
11%
Petrov
Matvey Pershin
Pavel Kotov
0
-
2
0 - 2
2.07
24°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Pl2
Гурник Ленчна
Нечеча
28/04/2024 19:00
16%
14%
13%
Marko Roginic
Jakub Branecki
Egzon Kryeziu
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ma1
ФУС Рабат
Хемис Земамра
28/04/2024 19:00
19%
18%
16%
Mohamed Habbali
Hamid Ahdad
Zakaria Bahrou
1
-
1
1 - 1
1.92
18°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Lt1
Дайнава
ФК Паневежис
28/04/2024 19:00
16%
12%
10%
Mbo
Baftalovskyi
Banevičius
1
-
1
1 - 1
2.13
15°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Eg1
Араб Контракторс
Семуха Клуб
28/04/2024 19:00
14%
13%
10%
Hassan
Farid
Amr Kalawa
0
-
1
0 - 1
1.63
28°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Lv2
Рига ФК 2
Сканстес
28/04/2024 19:00
40%
23%
23%
Marchuk
Datsenko
Cheglakov
1
-
1
1 - 1
2.25
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Pt3
ФК Алверка
Варзим СК
28/04/2024 19:00
56%
15%
11%
Costa
Luiz Miguel
Bernardo
1
-
0
1 - 0
2.45
16°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
EsW
Реал Мадрид (Ж)
Лас Планас Ж
28/04/2024 19:00
32%
25%
22%
Caroline Møller
Feller
Athenea del Castillo
4
-
0
4 - 0
3.83
16°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Ar2
Браун де Адроге
Колон Санта Фе
28/04/2024 19:10
33%
22%
14%
Ignacio Lago
Federico Jourdan
Alexis Sabella
0
-
1
0 - 1
1.25
19°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 3)
Ru1
Динамо (Москва)
Зенит
28/04/2024 19:15
33%
27%
23%
Cassierra
Bitello
Tyukavin
1
-
2
1 - 2
2.86
14°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Is1
Викингур Рейкявик
КА Акурейри
28/04/2024 19:15
59%
33%
33%
Sigurpálsson
Djuric
Gunnar Vatnhamar
3
-
0
3 - 0
3.16
11°
-
-
-
FT
4 - 2
(3 - 1)
Es1
Виляреал
Райо Валекано
28/04/2024 19:30
37%
14%
13%
Alexander Sørloth
Alberto Moreno
José Luis Morales
2
-
0
2 - 0
2.30
19°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Es2
Леванте
Картагена
28/04/2024 19:30
19%
15%
15%
Mohamed Bouldini
Pablo Martínez
Adrián de la Fuente
2
-
0
2 - 0
2.46
19°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Es2
Реал Валядолид
Уеска
28/04/2024 19:30
14%
13%
11%
Monchu
Mamadou Sylla
Víctor Meseguer
1
-
0
1 - 0
2.01
13°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Be1
Унион Сент Жилоа
Антверп
28/04/2024 19:30
31%
28%
22%
Gustaf Nilsson
Dennis Eckert Ayensa
Mohamed Amoura
2
-
1
2 - 1
2.78
14°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 1)
Gr1
ПАОК Солун
АЕК Атина
28/04/2024 19:30
34%
30%
23%
Ezequiel Ponce
Levi García
Niclas Eliasson
1
-
2
1 - 2
2.67
21°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Cl2
Депортес Реколета
Магаланес
28/04/2024 19:30
48%
26%
21%
Larrivey
Federico Martin
Óscar Salinas
1
-
2
1 - 2
2.63
15°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Fr1
Лион
Монако
28/04/2024 20:00
34%
31%
28%
Alexandre Lacazette
Takumi Minamino
Folarin Balogun
1
-
3
1 - 3
3.65
11°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Pt1
Ещорил
Фамаликао
28/04/2024 20:00
30%
27%
21%
Cádiz
Cassiano
Marques
1
-
1
1 - 1
2.18
16°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Al1
Тирана
Партизани Тирана
28/04/2024 20:00
31%
17%
16%
Kristal Abazaj
Hasani
Liridon Latifi
1
-
1
1 - 1
2.23
20°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
By1
Шахтьор Солигорск
Слуцк
28/04/2024 20:00
19%
Kovalevich
3
-
0
3 - 0
2.59
14°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
No3
Волеренга 2
Strindheim IL
28/04/2024 20:00
58%
33%
33%
Kosberg
Nytoft
Solem
1
-
3
1 - 3
3.92
7°
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 2)
Ba3
Сутиеска Фоча
Радник Биелина
28/04/2024 20:00
18%
14%
12%
Stevanovic
Aleksandar Vasić
Albijanic
0
-
2
0 - 2
2.22
13°
-
-
-
No1
Одд
Викинг
28/04/2024 20:15
42%
36%
29%
Syver Aas
Bork Bang-Kittilsen
Tewelde
2
-
1
2 - 1
2.65
7°
-
-
-
FT
3 - 3
(2 - 1)
Be1
РВД Моленбек
КВ Кортрийк
28/04/2024 20:15
30%
27%
24%
Shuto Abe
Davies
Makhtar Gueye
3
-
1
3 - 1
3.30
14°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Bg1
Черно море
Локомотив Пловдив
28/04/2024 20:15
44%
21%
19%
Atanas Iliev
Giovanny
Alex Fernandes
2
-
1
2 - 1
3.02
18°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
De1
Дармщад 98
Хайденхайм
28/04/2024 20:30
22%
20%
19%
Eren Dinkçi
Tim Skarke
Kleindienst
1
-
2
1 - 2
2.85
16°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gr1
Панатинайкос
Арис Солун
28/04/2024 20:30
37%
26%
20%
Fotis Ioannidis
Bernard
Alexander Jeremejeff
2
-
0
2 - 0
2.43
21°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Rs1
Партизан Белград
Бачка Топола
28/04/2024 20:30
39%
36%
30%
Saldanha
Cirkovic
Pantovic
3
-
2
3 - 2
4.08
24°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
De3
Унтерхахинг
Мюнхен 1860
28/04/2024 20:30
22%
18%
16%
Patrick Hobsch
Keller
Morris Schröter
2
-
1
2 - 1
2.84
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Ec1
Имбабура
Индепендиенте дел Вале
28/04/2024 20:30
37%
26%
17%
Michael Hoyos
Ibarra
Lopez
1
-
1
1 - 1
2.30
21°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
WSL
Бристол Сити (Ж)
Манчестър Сити (Ж)
28/04/2024 20:45
62%
40%
27%
Khadija Shaw
Lauren Hemp
Khadija Monifa Shaw
0
-
3
0 - 3
3.50
12°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 0)
Ro1
ЧФР Клуж
Сепси
28/04/2024 21:00
32%
32%
16%
Philip Otele
Daniel Bîrligea
Karlo Muhar
1
-
0
1 - 0
1.56
21°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Ar2
Депортиво Морон
Алдосиви
28/04/2024 21:00
42%
26%
12%
Rodrigo Agustín Colazo
Elías Torres
Ezequiel Rescaldani
1
-
1
1 - 1
2.20
19°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Ar2
Гилермо Браун
Арсенал Саранди
28/04/2024 21:00
14%
8%
8%
Tomás Ortiz
Alexis Segovia
Abel Amaya
0
-
1
0 - 1
2.33
17°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
No3
IK Junkeren
Стьордалс Блинк
28/04/2024 21:00
78%
74%
46%
Unhjem
Robin Johansen Hermanstad
Jørgen Havig
2
-
3
2 - 3
4.00
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Si2
НД Горица
Приморие
28/04/2024 21:00
27%
17%
17%
Luka Baruca
Salo
Haris Kadric
1
-
1
1 - 1
2.27
19°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 0)
Pt3
Фелгейраш
Лузитания ФК
28/04/2024 21:00
24%
22%
20%
Monteiro
Bruninho
Pereira
2
-
0
2 - 0
2.49
13°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
BrG
ГЕ Глория
Бразил Фароупиля
28/04/2024 21:00
37%
37%
19%
Leo Kanu
Danilo Pires
Baiano
1
-
0
1 - 0
2.23
21°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
BrG
Веранополиш
ЕК Крузейро
28/04/2024 21:00
19%
Erik Cesar
1
-
0
1 - 0
1.88
15°
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
BrG
Сао Габриел
Лажеаденсе
28/04/2024 21:00
12%
Diego
1
-
1
1 - 1
1.06
22°
-
BrG
Пелотас/РС
Айморе РС
28/04/2024 21:00
22%
15%
12%
Cadu
Centeno
Leonardo Czermainsk da Rosa Ferraz
1
-
1
1 - 1
1.43
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
BrG
ГЕ Баже
Монсуун
28/04/2024 21:00
14%
d. Lima Medeiros
0
-
1
0 - 1
0.67
18°
-
Ru1
Балтика
ЦСКА (Москва)
28/04/2024 21:30
33%
31%
14%
Fedor Chalov
Anton Zabolotnyi
Alex
1
-
2
1 - 2
2.85
19°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Is1
КР Рейкявик
Брейдаблик
28/04/2024 21:30
43%
34%
34%
Kristófer Kristinsson
Benjamin Stokke
Fjeldsted
1
-
2
1 - 2
2.87
9°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 0)
Ar2
Сан Телмо
Депортиво Мадрин
28/04/2024 21:30
18%
16%
14%
Salerno
Barreto
Fernández
1
-
0
1 - 0
2.08
19°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Ar3
Фландрия
Архентино де Килмес
28/04/2024 21:30
25%
19%
13%
Facundo Lando
Cuenca
Miño
1
-
2
1 - 2
2.55
19°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ar4
Атлас
Аржентино Росарио
28/04/2024 21:30
43%
22%
16%
Vega
Anriquez
Ruiz
1
-
1
1 - 1
2.47
20°
-
-
-
FT
3 - 3
(1 - 2)
Ar4
Сентрал Байестер
Беразатеги
28/04/2024 21:30
31%
27%
22%
Durante
Salomone
Flores
1
-
4
1 - 4
2.75
19°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ar4
Хувентуд Унида СМ
Kлуб Лухан
28/04/2024 21:30
17%
16%
16%
Dinocco
Chimino
Tarrio
1
-
2
1 - 2
2.88
21°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Ar4
Лугано
Ел Порвенир
28/04/2024 21:30
23%
21%
20%
Sarmiento
Maciel
G. Vidal
0
-
1
0 - 1
1.88
19°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Uy2
Такуарембо ФК
Ориентал
28/04/2024 21:30
42%
23%
23%
Furtado
Furtado Pablo
Santiago Vargas
1
-
3
1 - 3
3.88
18°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Br4
Бразилензе
Анаполис
28/04/2024 21:30
28%
24%
22%
Bruno Cosendey
Tobinha
Zotti
1
-
1
1 - 1
2.10
31°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
It1
Фиорентина
Сасуоло Калчо
28/04/2024 21:45
21%
21%
20%
Domenico Berardi
Nicolás González
Giacomo Bonaventura
3
-
1
3 - 1
3.02
19°
-
-
-
FT
5 - 1
(1 - 0)
Es1
Реал Бетис
Севиля
28/04/2024 22:00
30%
27%
20%
Youssef En-Nesyri
Willian José
Isco
1
-
1
1 - 1
2.19
19°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Fr1
Олимпик Марсилия
Лaнс
28/04/2024 22:00
33%
16%
13%
Pierre-Emerick Aubameyang
Florian Sotoca
Wesley Saïd
2
-
1
2 - 1
2.63
18°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Br1
Крузейро MG
Витория
28/04/2024 22:00
65%
45%
21%
Rafael Elias
Lucas Silva
Wagner Leonardo
2
-
2
2 - 2
2.70
28°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Br1
Коринтианс СП
Флуминензе РЖ
28/04/2024 22:00
37%
29%
19%
Cano
Lima
Ganso
1
-
1
1 - 1
1.88
30°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Es2
Албасете Баломпие
Ейбар
28/04/2024 22:00
43%
24%
21%
Jon Bautista
Ager Aketxe
Stoichkov
0
-
1
0 - 1
1.93
13°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Ar2
Сан Мартин
Атлетико Рафаела
28/04/2024 22:00
14%
13%
13%
Maximiliano Gutiérrez
Casa
Federico González
1
-
0
1 - 0
1.63
21°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Ar2
Гимназия Хухуй
Депортиво Маипу
28/04/2024 22:00
14%
14%
9%
Rasic
Viguet
Sosa
0
-
2
0 - 2
2.33
15°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Cl1
Уачипато
Универсидад Чили
28/04/2024 22:00
34%
18%
14%
Cristian Palacios
Maximiliano Guerrero
Gutiérrez
2
-
3
2 - 3
2.95
11°
-
-
-
57
0 - 2
(0 - 2)
Br2
Коритиба
Бруски ФК/СК
28/04/2024 22:00
11%
7%
7%
Anderson Rosa
Rodolfo Potiguar
Joílson
1
-
1
1 - 1
1.00
25°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Br4
Соуза
Игуату
28/04/2024 22:00
29%
21%
16%
Aruá
Marquinho
Histone
2
-
1
2 - 1
2.78
32°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
BrG
Еспортиво/RS
Униао РС
28/04/2024 22:00
17%
Kelvin
2
-
0
2 - 0
2.14
15°
-
FT
5 - 1
(1 - 1)
BrG
Интер Санта Мария
Futebol Com Vida
28/04/2024 22:00
19%
17%
Michel
Jean Roberto
1
-
0
1 - 0
0.50
20°
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Pt1
Порто
Спортинг Лисабон
28/04/2024 22:30
60%
35%
31%
Viktor Gyökeres
Paulinho
Evanilson
2
-
3
2 - 3
2.62
14°
-
-
-
87
2 - 2
(2 - 0)
Ar2
Химнасия Мендоса
Химнасия и Тиро
28/04/2024 22:30
15%
12%
10%
Maximiliano Ibáñez
Spetale
Romano
1
-
1
1 - 1
2.33
18°
-
-
-
84
0 - 0
(0 - 0)
Ar2
Клуб Атлетико Гемес
Феро Карил Оесте
28/04/2024 22:30
20%
20%
16%
Retamar
Lautaro Belleggia
Levato
1
-
1
1 - 1
1.83
22°
-
-
-
89
0 - 3
(0 - 3)
Pe1
Алианса Атлетико
АДТ Тарма
28/04/2024 22:30
35%
28%
20%
Rojas
Fernandez
Posito
1
-
1
1 - 1
2.40
31°
-
-
-
75
0 - 2
(0 - 1)
Br3
СС Алагоано
Феровиария
28/04/2024 22:30
17%
15%
7%
Gabriel Taliari
Tomás Bastos
Bruno Cardoso
1
-
1
1 - 1
0.75
28°
-
-
-
+6'
91
1 - 1
(1 - 1)
Br3
Лондрина
Ипиранга ФК
28/04/2024 22:30
29%
17%
11%
Erick
William Barbio
João Pedro
2
-
2
2 - 2
3.00
27°
-
-
-
86
0 - 3
(0 - 2)
Bo1
Дъ Стронгест
Университарио де Винто
28/04/2024 23:00
21%
20%
16%
Ortega
Maximiliano Ezequiel Nunez
Triverio
2
-
1
2 - 1
2.60
14°
-
-
-
59
1 - 1
(1 - 1)
Co1
Патриотас Бояка
Депортиво Пасто
28/04/2024 23:00
10%
9%
9%
De Las Salas
Chavez
Londono
1
-
1
1 - 1
1.91
14°
-
-
-
56
0 - 2
(0 - 2)
Ec1
Макара
Аукас
28/04/2024 23:00
65%
27%
23%
Medina
Cano
Pons
1
-
1
1 - 1
2.31
21°
-
-
-
61
0 - 1
(0 - 1)
Do1
Делфинес Дел Есте
Сибао ФК
28/04/2024
67%
65%
36%
Rivaldo Correa
Juan David Díaz
Reyes
1
-
3
1 - 3
3.36
-
-
-
Postp.
Br4
Конкордия AC/СК
Бразил де Пелотас
28/04/2024 23:00
28%
13%
12%
Rodriguinho
Tetê
Marcos Vinicius de Oliveira
2
-
0
2 - 0
2.07
30°
-
-
-
63
1 - 0
(0 - 0)
Gt1
Мюнисипал
Малакатеко
28/04/2024 23:30
23%
20%
17%
Martínez
José Carlos Martínez
Rotondi
1
-
0
1 - 0
2.02
26°
-
-
-
HT
3 - 0
(3 - 0)
Ca1
Кавалри
Пасифик
29/04/2024 00:00
28%
18%
16%
Ali Musse
Ayman Sellouf
Sergio Camargo
1
-
2
1 - 2
2.83
-7°
-
-
-
15
0 - 0
Br4
Миксто/МТ
КРАК
29/04/2024 00:00
20%
13%
11%
Janderson
Kayron
Lucas Gonçalves
0
-
2
0 - 2
0.71
34°
-
-
-
21
0 - 0
Br1
Форталеза
РБ Брагантино
29/04/2024 00:30
40%
35%
35%
Hércules
Eduardo Sasha
Borbas
1
-
2
1 - 2
3.19
30°
-
-
-
Br1
Жувентуде
Атлетико ПР
29/04/2024 00:30
54%
39%
32%
Jean Carlos
Agustín Canobbio
Gonzalo Mastriani
1
-
2
1 - 2
2.58
15°
-
-
-
Hn1
Дженезис
Лобос УПНФМ
29/04/2024 00:30
18%
11%
10%
Roberto Ramón Moreira Aldana
Erling Gutiérrez
Jose Reyes
1
-
0
1 - 0
1.08
32°
-
-
-
Hn1
Маратон Сан Педро
Оланчо
29/04/2024 00:30
25%
11%
9%
Clayvin Julian Zúniga Bernárdez
Vega
Nicolás Royón
1
-
1
1 - 1
2.03
35°
-
-
-
Hn1
Олимпия
Виктория Ла Сейба
29/04/2024 00:30
26%
25%
15%
Bengtson
Justin Arboleda Buenaños
Edwin Solano
2
-
1
2 - 1
2.88
28°
-
-
-
Hn1
Реал Сосиедад
Реал Еспаня
29/04/2024 00:30
20%
12%
11%
Rony Darío Martínez Alméndarez
Jhow Benavidez
Edder Gerardo Delgado Zerón
2
-
1
2 - 1
2.63
34°
-
-
-
Hn1
Вида Ла Сейба
Мотагуа
29/04/2024 00:30
34%
14%
14%
Auzmendi
Lucas Ariel Campana
Castillo
0
-
2
0 - 2
2.33
31°
-
-
-
Br2
Гояс GO
Понте Прета
29/04/2024 00:30
10%
9%
7%
Pablo Dyego
Eliel
Maílton
1
-
1
1 - 1
2.34
29°
-
-
-
Py1
Клуб Гуарани
Насионал Асунсион
29/04/2024 00:30
30%
24%
16%
Alcaraz
González
Juan Santacruz
1
-
0
1 - 0
2.18
30°
-
-
-
Py1
2 де Майо
Либертад
29/04/2024 00:30
32%
25%
16%
Melgarejo
Cardozo
Viera
0
-
1
0 - 1
2.09
30°
-
-
-
Bo1
Индепендиенте Петролеро
CD Сан Антонио
29/04/2024 01:00
57%
38%
31%
Daniel Passira
Pasadore
Godoy
1
-
4
1 - 4
4.25
17°
-
-
-
Cl1
Коло Коло
Унион Ла Калера
29/04/2024 01:00
22%
22%
19%
Erick Wiemberg
Cepeda
Emmanuel Gigliotti
2
-
1
2 - 1
3.02
15°
-
-
-
Co1
Депортиво Кали
Джуниър Баранкиля
29/04/2024 01:00
26%
24%
20%
Juan Córdoba
Carlos Bacca
Luis Sandoval
3
-
1
3 - 1
3.07
23°
-
-
-
Co1
Онсе Калдас
Америка де Кали
29/04/2024 01:00
21%
17%
16%
Moreno
Rodrigo Holgado
Billy Arce
1
-
1
1 - 1
2.18
16°
-
-
-
Co1
Атлетико Букараманга
Алианса Петролера
29/04/2024 01:00
25%
18%
17%
Daniel Mosquera
Misael Martínez
Joider Micolta
2
-
1
2 - 1
2.83
23°
-
-
-
Co1
Хагуарес Кордоба
Инд. Санта Фе
29/04/2024 01:00
37%
14%
10%
Hugo Rodallega
Francisco Chaverra
Dani Torres
0
-
1
0 - 1
2.43
27°
-
-
-
Co1
Рионегро Агилас
ФК Форталеза (Колумбия)
29/04/2024 01:00
25%
20%
15%
Jesús Rivas
Jesús Arrieta
Adrián Parra
2
-
1
2 - 1
2.63
16°
-
-
-
Co1
Милионариос
Бояка Чико
29/04/2024 01:00
49%
18%
18%
Leonardo Castro
Juan Pablo Vargas
Plazas
2
-
1
2 - 1
3.59
14°
-
-
-
Co1
Ла Екидад
Депортиво Перейра
29/04/2024 01:00
20%
17%
16%
Élan Ricardo
Quintero
Yesús Cabrera
1
-
1
1 - 1
2.38
14°
-
-
-
Co1
Енвигадо
Меделин
29/04/2024 01:00
23%
13%
13%
Bayron Garcés
Mender García
Leyser Chaverra
2
-
2
2 - 2
3.01
19°
-
-
-
Br3
Ботафого ПБ
СЕР Кашиаш
29/04/2024 01:00
17%
10%
9%
Pipico
Natan Costa
Pedro Carrerete
2
-
1
2 - 1
2.79
26°
-
-
-
Cl2
Юнион Сан Фелипе
Рейнджърс Талка
29/04/2024 01:00
33%
30%
21%
Egaña
David Salazar
Gustavo Gotti
1
-
2
1 - 2
2.82
15°
-
-
-
Ar2
Ол Бойс
Чакарита Джуниърс
29/04/2024 01:10
18%
14%
13%
Pisano
Cocimano
Pombo
0
-
2
0 - 2
2.13
16°
-
-
-
Pe1
Мелгар
Алианца Лима
29/04/2024 01:30
40%
35%
32%
Cuesta
Waterman
Bordacahar
1
-
2
1 - 2
2.55
18°
-
-
-
Br3
Волта Редонда
Флореста
29/04/2024 01:30
19%
16%
15%
Ítalo Carvalho
Samuel Granada
Ítalo
1
-
0
1 - 0
2.04
25°
-
-
-
Br1
Интернасионал РС
Атлетико ГО
29/04/2024 02:00
56%
39%
Wesley
Fernando
2
-
0
2 - 0
2.18
19°
-
-
Ec1
Емелек
Барселона Гуаякил
29/04/2024 02:00
27%
24%
20%
J. Cortez Casierra
Corozo
Facundo Castelli
1
-
1
1 - 1
1.91
26°
-
-
-
Ve1
Пуерто Кабейо
Ангостура ФК
29/04/2024 02:30
21%
19%
17%
Rubén Emir Rojas Ordosgoitti
Jorge Luis Gómez Rodríguez
Lovera
1
-
2
1 - 2
3.10
29°
-
-
-
Gt1
Антигуа ГФК
Депортиво Ксинабаджул
29/04/2024 03:00
23%
17%
11%
Bradley
Cristian Alexis Hernández
Williams
2
-
0
2 - 0
1.93
21°
-
-
-
Py1
Серо Портеньо
Генерал Кабалеро
29/04/2024 03:00
40%
27%
25%
Domínguez
Iturbe
Churín
2
-
0
2 - 0
2.45
26°
-
-
-
Ar2
Расинг Кордоба
Килмес
29/04/2024 03:10
19%
16%
15%
González
Parisi
Santiago Puzzo
0
-
2
0 - 2
2.13
16°
-
-
-
Cl1
Депортес Икике
Палестино
29/04/2024 03:30
32%
27%
18%
Pino
Bryan Carrasco
Puch
1
-
2
1 - 2
2.89
19°
-
-
-
Pe1
Унив. де Депортес
Комерсиантес Унидос
29/04/2024 04:00
26%
26%
20%
Dorregaray
Rivera
Valera
2
-
0
2 - 0
2.46
20°
-
-
-
Pe1
Депортиво Гарсиласо
Лос Чанкас
29/04/2024 04:00
24%
23%
15%
Ugarriza
Gentile
Erustes
2
-
0
2 - 0
1.63
8°
-
-
-
2024-04-28
<
Март 2024
Футбол прогнози
>
{"3":"\u041c\u0430\u0440\u0442 2024","4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма