Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
15
Футбол
Прогнози за днес
91
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
9
Прогнози за утре
345
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
871
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1778
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
17
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
41
Топ Европейски
37
Европейски
398
Американски
55
Африкански
28
Азиатски
119
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
2
Лига Европа
2
Лига на конференциите
2
Премиър лийг
9
Примера дивисион
Първа Бундеслига
9
Серия А
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
10
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
2
Лига Европа
2
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
2
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
2
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
19.04.2024 | Прогнози за голмайстори
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Голмайстори
Корнери
20:00
Време
Първенство
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
19.04.2024
Pe1
Алианца Лима
Спорт Бойс
19/04/2024 04:00
28%
28%
24%
Barcos
Waterman
Cabellos
1
-
0
1 - 0
1.95
21°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Co1
Америка де Кали
Депортиво Пасто
19/04/2024 04:20
40%
22%
14%
Rodrigo Holgado
Cristian Barrios
Edwar López
2
-
1
2 - 1
2.71
21°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ca1
Vancouver FC
ХФКс Уондърърс
19/04/2024 05:00
23%
17%
13%
Massimo Ferrin
Daniel Nimick
Hundal
2
-
1
2 - 1
2.74
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Kr3
Теджън Корейл
Паджу Ситизън
19/04/2024 09:00
59%
36%
23%
Lee Chang-Hun
Jang Dong-Hyeok
Ha Jae-Hyeon
1
-
0
1 - 0
2.17
22°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Kz2
Акжайк Орал
Каспий Актау
19/04/2024
51%
17%
14%
Agapov
Evgeniy Kobzar
Zaven Badoyan
1
-
2
1 - 2
2.65
19°
-
-
-
Postp.
Kz2
Улитау
Жетисай
19/04/2024 12:00
9%
9%
6%
Kuandyk Nursultanov
Nurali Mamirbaev
Moldakaraev
1
-
0
1 - 0
0.00
23°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
AuV
Хайделберг Юнайтед
Морленд Сити
19/04/2024 12:30
54%
47%
20%
Sheppard
Pin
Asahi Yokokawa
3
-
0
3 - 0
3.50
16°
-
-
-
FT
3 - 2
(0 - 1)
AuV
Данденонг Сити
Южен Мелбърн
19/04/2024 12:45
42%
36%
26%
Sawyer
Bonada
Archibald
0
-
2
0 - 2
2.10
12°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 3)
Bd1
Абахани Лимитед
Джамал
19/04/2024 12:45
71%
29%
20%
Cornelius Stewart
Jonathan Fernandes
Shajjad Hossain
1
-
1
1 - 1
2.48
37°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Bd1
Полиция Бангладеш
Шейх Ръсел
19/04/2024 12:45
38%
34%
21%
Landry Ndikumana
Edis Ibargüen
Kodai Iida
1
-
1
1 - 1
2.28
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
AuV
Оукли Кенънс
Олбанс Сейнтс
19/04/2024 13:15
38%
31%
16%
Salmon
Guest
Valentini
3
-
0
3 - 0
2.83
14°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
AuT
Гленорчи Найтс
Кингбъро Лайънс
19/04/2024 13:15
86%
86%
86%
Dillon
Cordwell
Walpole
5
-
4
5 - 4
6.49
8°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
AuT
Ривърсайд Олимпик
Лонсестън Юнайтед
19/04/2024 13:15
57%
29%
20%
Kenneh
Reissig
Marshall
3
-
1
3 - 1
4.33
8°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 1)
AuQ
Голд Коуст Найтс
Бризбейн Сити
19/04/2024 13:30
51%
39%
30%
Debele
Tyson Martin
Russell
3
-
0
3 - 0
3.56
21°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Kz2
Яси Туркистан
ФК Тараз
19/04/2024 14:00
24%
16%
15%
Rakhmet
Kaldybekov
Orynbasar
0
-
3
0 - 3
4.17
28°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Kz2
Академия Кайрат
СД Фемили
19/04/2024 14:00
8%
Baizhan Madelkhan
0
-
1
0 - 1
2.25
20°
-
FT
3 - 3
(2 - 2)
Cn1
Джъдзян
Тиендзин Теда
19/04/2024 15:00
69%
19%
18%
Andrea Compagno
Shi Yan
Ademi
0
-
2
0 - 2
2.45
19°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Th1
Порт ФК
Чианграй Юнайтед
19/04/2024 15:00
31%
27%
21%
Hamilton
Tardeli
Bordin Phala
2
-
1
2 - 1
2.67
33°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
FrW
Париж (Ж)
Сент Етиен Ж
19/04/2024 15:30
40%
39%
37%
Clara Matéo
Gaëtane Thiney
Julie Dufour
4
-
0
4 - 0
3.79
11°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Al1
Ерзени
Тирана
19/04/2024 16:00
29%
24%
19%
Liridon Latifi
Kristal Abazaj
Hasani
0
-
1
0 - 1
1.47
14°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Al1
Кукеси
Скендербеу Корча
19/04/2024 16:00
13%
10%
10%
Mario Beshiraj
Sebastian La Torre
Nicolai Solodovnicov
2
-
0
2 - 0
2.21
11°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Ir1
Насажи Мазандаран
Терактор Сази
19/04/2024 16:00
16%
13%
11%
Rahman Jafari
Abdi
Aref Rostami
0
-
1
0 - 1
1.89
21°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Il2
Бней Яхуда
ФК Назарет Илит
19/04/2024 16:00
22%
20%
18%
Barry
Farhud
Atar
2
-
1
2 - 1
2.77
21°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 2)
Il2
Ирони Кирят Шмона
Апоел Ум Ал Фахм
19/04/2024 16:00
23%
16%
14%
Stephens
Gabay
Levi
2
-
1
2 - 1
2.50
18°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
Il2
Ирони Тибериас
Рамат Хашарон
19/04/2024 16:00
23%
22%
14%
Habiballa
Kola
Edri
2
-
2
2 - 2
3.02
23°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Il2
Макаби Кабилио Яфа
Макаби Херцлия
19/04/2024 16:00
41%
25%
13%
Itzhak
Beit Yaakov
Doumbia
3
-
3
3 - 3
3.00
21°
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 0)
Il2
Апоел Акра
Секция Нес Циона
19/04/2024 16:00
26%
23%
13%
Hagani
Assayag
Sallalich
1
-
1
1 - 1
2.00
20°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Il2
Кафр Касим
Апоел Афула
19/04/2024 16:00
17%
16%
16%
Abu Alshech
Rivollier
Zidan
2
-
1
2 - 1
3.13
30°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Il2
Апоел Ирони Ришон
Апоел Кфар Саба
19/04/2024 16:00
11%
9%
8%
Cohen
Golani
Sason
1
-
1
1 - 1
1.97
21°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Il2
Апоел Рамат Ган
Ихуд Бней Шфарам
19/04/2024 16:00
23%
12%
11%
Dror
Gidi Kanuk
Yaniv Mizrahi
2
-
1
2 - 1
2.50
21°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Eg1
Баладейет Ел Махала
Араб Контракторс
19/04/2024 17:00
45%
38%
16%
Ashraf
Salim
Ochaya
2
-
1
2 - 1
3.00
20°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
By1
Смaргон
ФК Гомел
19/04/2024 17:00
51%
Pukhov
1
-
2
1 - 2
2.57
7°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Isl
Одиша
Керала Бластърс
19/04/2024 17:00
45%
31%
21%
Roy Krishna
Diego Maurício
Dimitrios Diamantakos
2
-
1
2 - 1
2.82
33°
-
-
-
AET
FT
2 - 1
1 - 1
(0 - 0)
Kg1
Илбрис
Алай Ош
19/04/2024 17:00
15%
Asinov
1
-
2
1 - 2
2.98
17°
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Bg1
Ботев (Враца)
Етър
19/04/2024 17:30
19%
9%
9%
Brayan Perea
Boubacar Traorè
Marco Majouga
2
-
1
2 - 1
2.64
12°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Ro1
ФК Херманщад
ФК Ботошани
19/04/2024 17:30
23%
19%
12%
Paraschiv
Silviu Balaure
Cristian Neguț
1
-
0
1 - 0
2.09
5°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Ir1
Естеглал Техеран
Каспиан Казвин
19/04/2024 17:30
14%
13%
11%
Armin Sohrabian
Amirmasoud Sarabadani
Arman Ramezani
2
-
1
2 - 1
2.75
26°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 0)
Ba3
Козара Градишка
Модрица
19/04/2024 17:30
36%
36%
16%
Bokic
Rastoka
Pljevaljcic
3
-
1
3 - 1
3.39
13°
-
-
-
FT
4 - 1
(1 - 1)
Ir1
Фулад Хузестан
Мес Рефсенджан
19/04/2024 17:40
22%
15%
15%
Muntadher Mohammed
Ghobeishavi
Jalalaldin Alimohammadi
2
-
2
2 - 2
3.57
35°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Fi1
СЯК Сейняйоки
Илвес Тампере
19/04/2024 18:00
26%
18%
16%
Santeri Haarala
Lauri Ala-Myllymäki
Jake Dunwoody
2
-
1
2 - 1
2.80
2°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Fi1
Интер Турку
КуПС Куопио
19/04/2024 18:00
18%
17%
16%
Axel Vidjeskog
Savolainen
Nissilä
2
-
2
2 - 2
2.73
0°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Am1
Арцах
БКМА Ереван
19/04/2024 18:00
53%
29%
26%
Artur Miranyan
Gladon
Edgar Movsesyan
3
-
0
3 - 0
2.75
17°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Hr2
Радник Сесвете
НК Ярун
19/04/2024 18:00
17%
16%
15%
Topic
Sušak
Alghoul
3
-
1
3 - 1
3.46
13°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 1)
Hr2
Зрински Юревац
Бело Бърдо
19/04/2024 18:00
37%
13%
12%
Dogan
Mujagic
Stanic
2
-
0
2 - 0
2.13
13°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Sa1
Ал Насър Рияд
Ал Фейха
19/04/2024 18:00
54%
47%
40%
Cristiano Ronaldo
Talisca
Cristiano Ronaldo
3
-
1
3 - 1
3.83
31°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
Sa1
Ал Рияд
Ал Таи
19/04/2024 18:00
30%
29%
16%
Saleh Al Abbas
Bernard Mensah
Andre Gray
3
-
2
3 - 2
3.28
31°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ng1
Хартленд
Шуутинг Старс
19/04/2024 18:00
13%
11%
10%
Pyagbara
Okafor
Chukwude
1
-
2
1 - 2
2.69
31°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Si2
NK Tolmin
ND Dravinja
19/04/2024 18:00
24%
11%
11%
Mocnik
Ramsak
Vodopivec
2
-
1
2 - 1
3.13
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Si2
Белтинци
НК Крка
19/04/2024 18:00
27%
14%
14%
Caks
Luka Pihler
Kosic
1
-
0
1 - 0
1.93
13°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Sk1
АС Тренчин
ФК Кошице
19/04/2024 18:30
24%
23%
16%
Eynel Soares
Rahim Ibrahim
Hilary Gong
3
-
0
3 - 0
2.83
6°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Fi2
КаПа
СалПа
19/04/2024 18:30
26%
20%
19%
Kristian Yli-Hietanen
Marius Söderbäck
Huhtala
2
-
1
2 - 1
2.63
0°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Ru1
ФК Краснодар
Факел Воронеж
19/04/2024 19:00
40%
24%
16%
Eduard Spertsyan
Córdoba
Olakunle Olusegun
2
-
1
2 - 1
3.29
17°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Pl1
Корона Келце
Радомяк Радом
19/04/2024 19:00
19%
19%
16%
Pedro Henrique
Nono
Martin Remacle
1
-
1
1 - 1
2.40
8°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
Cy1
Отелос Атиену
Етникос Ахнас
19/04/2024 19:00
27%
25%
17%
Cabrera
Marios Ilia
Marios Elia
1
-
2
1 - 2
2.70
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
Cy1
Докса Катокопия
Неа Саламина
19/04/2024 19:00
19%
17%
12%
Fiorin Durmishaj
Diego Dorregaray
Miguelito
1
-
2
1 - 2
2.50
21°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Pl2
С. Жешов
Подбескидзе
19/04/2024 19:00
31%
13%
12%
Adler Da Silva
Szymon Lyczko
Wachowiak
3
-
0
3 - 0
2.88
10°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 0)
Pl2
Полония Варшава
Заглембие С.
19/04/2024 19:00
16%
16%
14%
Mateusz Michalski
Kobusiński
Bajdur
2
-
0
2 - 0
2.38
6°
-
-
-
FT
3 - 3
(1 - 2)
Ge1
Телави
Сабуртало
19/04/2024 19:00
28%
26%
24%
Sylla
Kokhreidze
Mamatsashvili
0
-
2
0 - 2
2.06
15°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Ee2
Флора Талин II
Виймси ЯК
19/04/2024 19:00
38%
31%
30%
Rõivassepp
Maksim Kalimullin
Randväli
2
-
1
2 - 1
3.00
-1°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
No3
Шайд
Хйелсос
19/04/2024 19:00
15%
12%
12%
Jens Bonde Aslaksrud
Halvorsen
Askengren
2
-
2
2 - 2
2.68
6°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Sk2
Похроние
С. Братислава B
19/04/2024 19:00
23%
16%
16%
Isaac
Horvat
Samuel Urgela
3
-
1
3 - 1
3.17
4°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Lv2
Тукумс 2000 2
Афа Олайне
19/04/2024 19:00
28%
17%
16%
Konstantīns Fjodorovs
Brics
Galajs
3
-
2
3 - 2
4.39
1°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Lt2
ФК Ритериай
Банга 2
19/04/2024 19:00
9%
7%
6%
Rimpa
Usavicius
J. Zdanovic
2
-
0
2 - 0
0.00
6°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
At2
Леобен
Лиеферинг
19/04/2024 19:10
45%
20%
19%
Deni Alar
Winfred Amoah
Thomas Hirschhofer
2
-
2
2 - 2
3.33
7°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
At2
Адмира Тренквалд
Капфенберг
19/04/2024 19:10
16%
15%
14%
Albin Gashi
Ristanić
Lukas Malicsek
1
-
0
1 - 0
1.56
9°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
At2
Амщетен
Щурм Грац II
19/04/2024 19:10
24%
18%
17%
Amady Camara
Grgić
Kiedl
2
-
3
2 - 3
3.96
8°
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
At2
Фърст Виена
Лафниц
19/04/2024 19:10
38%
36%
31%
David Peham
Kelvin Boateng
André Leipold
3
-
2
3 - 2
3.83
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
At2
SV Horn II
Рийд
19/04/2024 19:10
26%
23%
22%
Wilfried Eza
Mark Große
Nikki Havenaar
1
-
4
1 - 4
4.17
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
It1
Генуа
Лацио
19/04/2024 19:30
20%
16%
16%
Albert Guðmundsson
Ciro Immobile
Mateo Retegui
1
-
2
1 - 2
2.83
15°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
De2
Нюрнберг
Падерборн
19/04/2024 19:30
46%
23%
14%
Can Uzun
Adriano Grimaldi
Lukas Schleimer
2
-
1
2 - 1
2.85
5°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
De2
Елверсберг
Шалке 04
19/04/2024 19:30
22%
19%
17%
Kenan Karaman
Simon Terodde
Luca Schnellbacher
2
-
1
2 - 1
2.88
7°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
By1
БАТЕ Борисов
Днепър Могилев
19/04/2024 19:30
34%
22%
Panyukov
Lukashov
2
-
1
2 - 1
2.67
13°
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
De4
Бургхаузен
СпФгг Байрот
19/04/2024 19:30
19%
17%
15%
Felix Bachschmid
Winklbauer
Bošnjak
1
-
0
1 - 0
1.98
5°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
De5
Будиса Бауцен
SC Freital
19/04/2024 19:30
24%
22%
20%
Kappler
Hagemann
Hentsch
1
-
2
1 - 2
2.63
7°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
De5
Унион 60 Бремен
БТШ Нойщад
19/04/2024 19:30
49%
44%
36%
Dorgeloh
Kirsch
Ehresmann
1
-
3
1 - 3
5.14
8°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
DeW
РБ Лайпциг (жени)
Байер Леверкузен (Ж)
19/04/2024 19:30
26%
18%
16%
Vanessa Fudalla
Karczewska
Karólína Lea Vilhjálmsdóttir
1
-
1
1 - 1
2.00
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tr1
Бешикташ
Анкарагюджю
19/04/2024 20:00
33%
22%
21%
Efkan Bekiroğlu
Semih Kilicsoy
Milot Rashica
2
-
1
2 - 1
2.78
12°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Dk1
Рандерс ФК
Одензе
19/04/2024 20:00
36%
33%
31%
Louicius Don Deedson
Mohammed Fuseini
Bashkim Kadrii
2
-
2
2 - 2
3.15
6°
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 0)
Bg1
Крумовград
Славия
19/04/2024 20:00
15%
14%
13%
Kolev
Tasev
Galin Ivanov
2
-
1
2 - 1
2.67
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Dk2
Хилерьод
Кьоге
19/04/2024 20:00
26%
22%
22%
Pingel
Semovski
Jubril Adedeji
2
-
1
2 - 1
2.92
7°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Dk2
Б93 Копенхаген
Нествед БК
19/04/2024 20:00
26%
18%
15%
Jeppe Erenbjerg
Clemmensen
Ladefoged
1
-
3
1 - 3
4.24
6°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Dk2
Хорсенс
ФК Хелзингор
19/04/2024 20:00
17%
15%
11%
Simon Becher
Aron Sigurðarson
Elijah Just
2
-
0
2 - 0
2.25
7°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Tr2
Алтай
Маниса
19/04/2024 20:00
36%
18%
14%
Sandro Lima
Gurbulak
Topalli
1
-
3
1 - 3
4.08
19°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 2)
De3
Сандхаузен
Арминия Б
19/04/2024 20:00
23%
14%
14%
Richard Meier
Otto
Greil
2
-
0
2 - 0
2.29
8°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Se3
Stocksund
Васалундс
19/04/2024 20:00
72%
60%
55%
Wågberg
Miedinger
Douglas Karlberg
1
-
4
1 - 4
3.25
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Se4
Ariana
Енгелхолм
19/04/2024 20:00
47%
17%
Eriksson
Nilsson
0
-
1
0 - 1
2.00
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
Dk3
Роскилде
АБ Гладсакс
19/04/2024 20:00
23%
19%
17%
Arabaci
Nielsen
Baskaya
2
-
0
2 - 0
2.38
5°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Dk3
Фремад Амагер
Фредериксберг Алиансен
19/04/2024 20:00
17%
14%
13%
Nygaard Andersen
Jerailly Wielzen
Ørneborg
1
-
0
1 - 0
2.25
6°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Si2
Триглав
Рудар Велене
19/04/2024 20:00
16%
16%
14%
Horvat
Oliver Kregar
Dakic
2
-
0
2 - 0
2.29
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Fo1
ХБ Торсхавн
Стреймур
19/04/2024 20:00
33%
23%
22%
Samuelsen
Johansson
Bartal Wardum
3
-
0
3 - 0
3.22
5°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
De4
Мепен
Spelle-Venhaus
19/04/2024 20:00
54%
43%
16%
Marek Janssen
Christopher Schepp
Lars Spit
3
-
0
3 - 0
3.00
8°
-
-
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
De4
Лукенвалде
Виктория Берлин
19/04/2024 20:00
32%
27%
17%
Falcão
Jorden Winter
Christian Flath
2
-
3
2 - 3
3.90
8°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
De4
Локомотиве Лайпциг
Ханза Рощок II
19/04/2024 20:00
24%
15%
13%
Sirch
Atilgan
Ziane
2
-
0
2 - 0
2.40
8°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
De4
БФК Динамо
Рот-Вайс Ерфурт
19/04/2024 20:00
33%
21%
20%
Rufat Dadashov
Michael Joseph Arantes Seaton
Vasileios Dedidis
3
-
1
3 - 1
3.47
8°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
De4
Ашафенбург
Аугсбург II
19/04/2024 20:00
17%
15%
14%
Hofgärtner
Lucas Ehrlich
Japaur
1
-
1
1 - 1
2.02
8°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
De4
Бухбах
Меминген
19/04/2024 20:00
16%
13%
11%
Tobias Sztaf
Sammy Ammari
Steer
2
-
0
2 - 0
2.46
4°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 2)
De4
Вюрцбургер Кикерс
Швайнфурт
19/04/2024 20:00
57%
32%
21%
Saliou Sané
Benjika Caciel
Marius Wegmann
3
-
0
3 - 0
3.44
6°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
AtE
Нойзидъл
Трайскирхен
19/04/2024 20:00
43%
23%
17%
Salko Mujanovic
Helleparth
Matúš Paukner
2
-
1
2 - 1
3.88
10°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 1)
De5
Вандсбекер Конкордия
Зазел
19/04/2024 20:15
52%
49%
42%
Tahirsylaj
Ajruli
Dreca
1
-
3
1 - 3
4.08
8°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 3)
At1
Щурм Грац
Рапид Виена
19/04/2024 20:30
47%
23%
19%
Marco Grüll
Alexander Prass
Matthias Seidl
1
-
1
1 - 1
2.23
12°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ro1
Фарул Констанца
ЧФР Клуж
19/04/2024 20:30
32%
25%
20%
Daniel Bîrligea
Philip Otele
Karlo Muhar
0
-
2
0 - 2
2.29
10°
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Ch2
Шафхаузен
Ксамакс
19/04/2024 20:30
20%
14%
13%
Jesse Hautier
Franck Surdez
Kenan Fatkič
1
-
1
1 - 1
2.10
5°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
De4
Лооне
Teutonia Hamburg
19/04/2024 20:30
23%
22%
20%
Jannik Zahmel
Wohlers
Ifeadigo
1
-
3
1 - 3
3.60
8°
-
-
-
FT
3 - 3
(1 - 2)
De4
Йеделох
Bremer SV
19/04/2024 20:30
20%
13%
13%
Goguadze
Kasra Ghawilu
Muzaffer Can Degirmenci
2
-
3
2 - 3
3.42
8°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
De5
Виктория Хамбург
Алтона
19/04/2024 20:30
48%
31%
24%
El-Nemr
Bergmann
Przondziono
1
-
2
1 - 2
2.72
8°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
De5
Зюдерелбе
Дасендорф
19/04/2024 20:30
40%
40%
38%
Guraltunkeser
Komurcu
Harnik
2
-
3
2 - 3
2.88
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
De5
Обернойланд
Блументалер
19/04/2024 20:30
32%
31%
22%
Lammers
Sey
Tunc
3
-
1
3 - 1
3.75
8°
-
-
-
FT
4 - 0
(2 - 0)
AtE
ШК Рапид Виена
Леобендорф
19/04/2024 20:30
26%
23%
20%
Hedl
Pranjic
Sahanek
2
-
2
2 - 2
2.67
9°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
AtE
Кремсер СК
Драсбург
19/04/2024 20:30
20%
19%
16%
Jannick Schibany
Stephen Schimandl
Lang
2
-
1
2 - 1
3.00
8°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
AtE
ТВЛ Електа
Донауфелд Виена
19/04/2024 20:30
30%
24%
18%
Orgolitsch
Holzer
Antonio Babic
3
-
4
3 - 4
4.04
9°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
AtE
Винер СК
Мансдорф
19/04/2024 20:30
34%
29%
22%
Buzuk
Mario Vucenovic
Meister
2
-
2
2 - 2
3.44
9°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
AtE
Оберварт / Ротентурм
Аустрия Виена 2
19/04/2024 20:30
25%
13%
12%
Hosiner
Rocco Sutterlüty
Mikolaj Sawicki
0
-
3
0 - 3
3.00
8°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Nl2
Ден Бош
НАК Бреда
19/04/2024 21:00
28%
27%
17%
Kacper Kostorz
Dominik Janošek
Sejdiu
1
-
3
1 - 3
3.19
8°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 2)
Nl2
Дордрехт
ТОП Ос
19/04/2024 21:00
28%
17%
16%
Rene Kriwak
Suray
Shiloh ’t Zand
2
-
0
2 - 0
2.24
8°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Nl2
Рода Керкраде
Де Граафшап
19/04/2024 21:00
34%
28%
28%
Walid Ould-Chikh
Enrique Peña Zauner
Lennerd Daneels
3
-
1
3 - 1
3.47
9°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Nl2
Телстар
Еммен
19/04/2024 21:00
32%
20%
18%
Zakaria Eddahchouri
Mohammed Tahiri
Ben Scholte
3
-
1
3 - 1
3.84
8°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 0)
Nl2
Хелмонд Спорт
Йонг Аякс
19/04/2024 21:00
25%
24%
22%
Kaars
Gabriel Misehouy
Giannis-Fivos Botos
2
-
1
2 - 1
3.59
8°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 0)
Ru2
Родина Москва
ФК Химки
19/04/2024 21:00
16%
13%
12%
Rudenko
Sergey Varatynov
Ravil Netfullin
0
-
2
0 - 2
2.25
6°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Be2
Зулте Варегем
Лиерс Кемпензонен
19/04/2024 21:00
17%
14%
13%
Zinho Gano
Abdoulaye Traoré
Jelle Vossen
1
-
0
1 - 0
0.83
9°
-
-
-
FT
4 - 1
(3 - 1)
Be2
Берсот Вилрейк
Патро Ейсден
19/04/2024 21:00
22%
15%
14%
Tom Reyners
Thibaud Verlinden
Mardochee Nzita
2
-
0
2 - 0
1.46
9°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Be2
Ломел Юнайтед
Ваасланд-Беверен
19/04/2024 21:00
35%
28%
27%
Goduine Koyalipou
Zalán Vancsa
Arthur
3
-
1
3 - 1
3.34
9°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Be2
Остенде
Стандарт Лиеж II
19/04/2024 21:00
12%
10%
10%
Berte
Perez
Henderson
1
-
0
1 - 0
2.00
9°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Be2
ФК Сераинг
Дайнзе
19/04/2024 21:00
34%
21%
17%
Pape Moussa Fall
Jellert Van Landschoot
Teo Quintero
1
-
2
1 - 2
2.55
9°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Be2
РФК Лиеж
КРС Генк II
19/04/2024 21:00
34%
24%
21%
Adriano Bertaccini
Thomas Claes
Konstantinos Karetsas
3
-
2
3 - 2
4.25
10°
-
-
-
FT
5 - 0
(2 - 0)
Be2
Франс Борейнс
ФСВ Дендер
19/04/2024 21:00
40%
15%
15%
Bruny Nsimba
Lennard Hens
Ali Akman
1
-
2
1 - 2
2.69
10°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Ch2
Белиндзона
FC Baden
19/04/2024 21:00
21%
15%
11%
Davide Giampà
Samba
Pollero
2
-
1
2 - 1
2.82
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
PL2
ФК Нотингам U21
Астън Вила U23
19/04/2024 21:00
70%
50%
48%
Omari Kellyman
Kobei Moore
Alex Mighten
3
-
3
3 - 3
5.03
11°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
PL2
Нюкасъл Юнaйтед U23
Лийдс Юнайтед U21
19/04/2024 21:00
35%
28%
26%
Luca Thomas
McGurk
Jay Turner-Cooke
3
-
2
3 - 2
4.17
8°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
WSL
Брайтън (Ж)
Евертън (Ж)
19/04/2024 21:00
52%
17%
15%
Elisabeth Terland
Katie Robinson
Madison Haley
2
-
1
2 - 1
3.62
12°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
BeW
Шарлероа Ж
Зюлте-Варегем Ж
19/04/2024 21:00
13%
12%
8%
Faity
Jadoulle
Kerkhove A.
1
-
0
1 - 0
2.03
9°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Ch2
Аарау
Тюн
19/04/2024 21:15
33%
20%
18%
Valon Fazliu
Koro Koné
Shkelqim Demhasaj
1
-
2
1 - 2
2.65
7°
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Ch2
Сион
FC Stade Nyonnais
19/04/2024 21:15
21%
21%
21%
Reto Ziegler
Dejan Sorgic
Liam Chipperfield
2
-
1
2 - 1
2.80
9°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
De1
Айнтрахт Франкфурт
Аугсбург
19/04/2024 21:30
28%
23%
22%
Omar Marmoush
Phillip Tietz
Demirovic
1
-
1
1 - 1
2.30
8°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 1)
It2
Палермо
Парма
19/04/2024 21:30
31%
29%
27%
Dennis Man
Adrian Benedyczak
Matteo Brunori
1
-
2
1 - 2
2.73
15°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
It2
Реджана
Козенца Калчо
19/04/2024 21:30
16%
10%
10%
Natan Girma
Cedric Gondo
Francesco Forte
1
-
1
1 - 1
2.28
16°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 2)
Es2
Тенерифе
Леганес
19/04/2024 21:30
18%
18%
17%
Miguel de la Fuente
Sergio González
Ángel Rodríguez
1
-
1
1 - 1
1.77
20°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Pl1
Раков Ченстохова
Гурник Забже
19/04/2024 21:30
24%
19%
17%
Bartosz Nowak
Daisuke Yokota
Łukasz Zwoliński
2
-
1
2 - 1
2.61
6°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
At2
Брегенц
Флоридсдорфер АК
19/04/2024 21:30
38%
21%
16%
Brückler
Yannick Woudstra
Murat Satin
3
-
1
3 - 1
3.50
5°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Pl2
Знич Прушкув
Висла Краков
19/04/2024 21:30
34%
31%
25%
Ángel Rodado
Joan Román
Szymon Sobczak
1
-
4
1 - 4
5.50
6°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 0)
BeW
Уайт Стар Волуве Ж
Мехелен Ж
19/04/2024 21:30
9%
9%
9%
Toloba A.
Nuyens
Ella Van Kerkhoven
0
-
2
0 - 2
2.42
9°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
BeW
Гент Ж
РСК Андерлехт Ж
19/04/2024 21:30
28%
27%
22%
Maximus
Delabre
Jacobs
1
-
3
1 - 3
3.70
9°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
It1
Каляри Калчо
Ювентус
19/04/2024 21:45
31%
22%
13%
Dušan Vlahović
Federico Chiesa
Adrien Rabiot
0
-
2
0 - 2
2.24
15°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 0)
Ie1
Бохемианс
Дрогеда Юнайтед
19/04/2024 21:45
22%
18%
15%
Flores
Akintunde
James Clarke
1
-
0
1 - 0
1.49
11°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Ie1
Дери Сити
Шамрок Роувърс
19/04/2024 21:45
54%
36%
23%
Pat Hoban
Danny Mullen
Greene
2
-
1
2 - 1
2.51
13°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 0)
Ie1
Галуей Юнайтед
Шелбурн
19/04/2024 21:45
33%
14%
14%
Will Jarvis
Coyle
Boyd
0
-
3
0 - 3
2.97
11°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Ie1
Сейнт Патрикс
Уотърфорд Юнайтед
19/04/2024 21:45
20%
15%
11%
Turner
Ruairi Keating
Nolan
2
-
0
2 - 0
2.36
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Ie1
Слиго Роувърс
Дъндолк
19/04/2024 21:45
30%
15%
14%
Max Mata
Chapman
Fabrice Hartmann
2
-
1
2 - 1
2.90
11°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Sc2
Инвърнес КТ
Рейт Роувърс
19/04/2024 21:45
27%
18%
14%
Lewis Vaughan
Billy McKay
Easton
1
-
2
1 - 2
2.65
7°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ie2
Брей Уондърърс
Трийти Юнайтед
19/04/2024 21:45
45%
21%
20%
Mahdy
Grogan
Thomas Considine
1
-
1
1 - 1
2.40
12°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 0)
Ie2
Коб Рамблърс
Фин Харпс
19/04/2024 21:45
42%
25%
22%
Tony McNamee
Success Edogun
McKevitt
1
-
2
1 - 2
2.92
13°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Ie2
Кери
Атлон Таун
19/04/2024 21:45
50%
24%
20%
Amechi
Kelliher
Dean Ebbe
1
-
1
1 - 1
2.33
11°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Ie2
Уексфорд Ютс
Юсиди
19/04/2024 21:45
65%
48%
32%
Curtis
Behan
Rowe
2
-
2
2 - 2
3.10
10°
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 2)
L1
Оксфорд Юнайтед
Стивънидж Боро
19/04/2024 22:00
21%
20%
15%
Rúben Rodrigues
Cameron Brannagan
Josh Murphy
1
-
1
1 - 1
2.49
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
Es1
Атлетик Билбао
Гранада
19/04/2024 22:00
23%
21%
16%
Álex Berenguer
Iñaki Williams
Guruzeta
1
-
0
1 - 0
1.92
16°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Fr1
Ница
Лориен
19/04/2024 22:00
34%
17%
15%
Terem Moffi
Evann Guessand
Jérémie Boga
2
-
1
2 - 1
2.58
16°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Ma1
Юсуфиа Берешид
Олимпик Сафи
19/04/2024 22:00
11%
8%
7%
Abdelkhalek Ait Ourehbi
El Hamzaoui
Saleh Al Sellami
1
-
0
1 - 0
1.32
18°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Ec1
Делфин
Макара
19/04/2024 22:00
29%
17%
14%
Facundo Pons
Mina
Janpol Morales
1
-
1
1 - 1
1.99
27°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Pt1
Рио Аве
Ароука
19/04/2024 22:15
31%
23%
22%
Cristo González
Rafa Mujica
Mujica
0
-
2
0 - 2
2.23
18°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Is1
Стярнан
Валур Рейкявик
19/04/2024 22:15
31%
24%
24%
Eggert Aron Guðmundsson
Atlason
Haraldsson
1
-
3
1 - 3
3.65
4°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Pe1
Унион Комерсио
Унив. де Депортес
19/04/2024 23:00
25%
18%
18%
Valera
Polo
Dorregaray
1
-
2
1 - 2
2.68
22°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ec1
Аукас
Емелек
20/04/2024 00:30
46%
37%
29%
Medina
Facundo Castelli
Jean Carlos Blanco
1
-
1
1 - 1
2.45
13°
-
-
-
FT
3 - 1
(3 - 0)
Ec1
Оренсе
ЛДУ Кито
20/04/2024 00:30
69%
39%
32%
Arce
Agustín Herrera
Piovi
1
-
2
1 - 2
2.50
29°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Br2
Ботафого СП
Америка МГ
20/04/2024 01:00
16%
8%
7%
Osman
Robinho
Salatiel
1
-
1
1 - 1
2.04
24°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Br2
Новоризонтино
Клуб де Регатас Бразилия
20/04/2024 01:00
14%
13%
12%
Anselmo Ramon
Renato
João Paulo
0
-
2
0 - 2
2.22
23°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Uy2
Плаза Колония
Рентистас
20/04/2024 01:00
22%
19%
17%
Ramirez Kevin
Ramírez
Velázquez
1
-
2
1 - 2
2.50
21°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ve1
Карабобо
Каракас
20/04/2024 02:00
16%
14%
13%
Pernía
Ender Jesús Echenique Peña
Jose Balza
1
-
1
1 - 1
2.09
26°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ve1
Самора
Португеса
20/04/2024 02:00
19%
17%
13%
Richard Jose Blanco Delgado
Ramírez
Andrés Montero
1
-
2
1 - 2
2.53
30°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Ve1
Метрополитанос
Ангостура ФК
20/04/2024 02:00
24%
22%
18%
Jorge Luis Gómez Rodríguez
Lovera
Contreras
0
-
2
0 - 2
2.45
23°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Ar2
Сан Мартин Тукуман
Гилермо Браун
20/04/2024 02:10
42%
14%
13%
Arias
Juan Cuevas
Banegas
1
-
0
1 - 0
2.07
21°
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Br2
Операрио
Авай СК
20/04/2024 03:00
8%
8%
7%
Denílson
Waguininho
Gabriel Poveda
0
-
2
0 - 2
2.03
16°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Cl1
Унион Ла Калера
Евертън де Виня
20/04/2024 03:30
55%
37%
20%
Rodrigo Contreras
Braian Martínez
Emmanuel Gigliotti
1
-
3
1 - 3
3.39
23°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Py1
2 де Майо
Серо Портеньо
20/04/2024 03:30
34%
29%
13%
Domínguez
Iturbe
Churín
0
-
1
0 - 1
1.92
23°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 1)
Hn1
Виктория Ла Сейба
Лобос УПНФМ
20/04/2024 04:00
18%
12%
12%
Alexy Vega
Barrios
Frelys Edilson López Saravia
3
-
0
3 - 0
2.95
26°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Pe1
Сиенчано
Депортиво Гарсиласо
20/04/2024 04:00
68%
34%
17%
Garces
Ayarza
Rodriguez
2
-
0
2 - 0
2.38
11°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Pa1
Арабе Унидо
Алианса
20/04/2024 04:00
18%
12%
12%
Emanuel
Guevara
Brown
2
-
0
2 - 0
2.42
29°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Co1
Атлетико Букараманга
Бояка Чико
20/04/2024 04:10
29%
21%
16%
Daniel Mosquera
Misael Martínez
Joider Micolta
3
-
0
3 - 0
2.82
22°
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Ca1
Пасифик
Валюр
20/04/2024 05:00
21%
19%
13%
Ayman Sellouf
Easton Ongaro
Walter Ponce
2
-
1
2 - 1
2.62
4°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
AuV
Грийн Гъли
Порт Мелбърн Шаркс
20/04/2024 06:00
32%
23%
20%
Josh Hope
Tavere
Mesourouni
1
-
2
1 - 2
2.83
17°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Jp1
Йокохама Маринос
Кашива Рейсол
20/04/2024
49%
30%
20%
Kosuke Kinoshita
Anderson Lopes
Asahi Uenaka
1
-
1
1 - 1
2.38
8°
-
-
-
Postp.
Ru2
СКА Хабаровск
Енисей
20/04/2024 07:00
22%
15%
14%
Lomakin
Okladnikov
Denis Tikhonov
0
-
1
0 - 1
2.01
8°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Kr1
Гуанджу ФК
Улсан Хюндай
20/04/2024
39%
38%
37%
Lee Dong-Gyeong
Dong-gyeong Lee
Gabriel Henrique de Souza de Oliveira
1
-
2
1 - 2
2.71
14°
-
-
-
Postp.
AuT
Дейвънпорт Сити
Саут Хобарт
20/04/2024 07:30
76%
55%
48%
Ichimura
Denehey
Alex Walter
1
-
3
1 - 3
3.01
17°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Jp1
Консадоле Сапоро
Санфрече
20/04/2024 08:00
59%
15%
15%
Yuki Ohashi
Nakano
Kawamura
0
-
2
0 - 2
2.29
8°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 0)
Jp1
Киото Санга
Албирекс Ниигата
20/04/2024 08:00
23%
21%
19%
Kaito Taniguchi
Sota Kawasaki
Yuta Toyokawa
1
-
1
1 - 1
2.31
24°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Jp1
Саган Тосу
Кашима Антлърс
20/04/2024 08:00
22%
20%
19%
Hayato Nakama
Yuma Suzuki
Aleksandar Cavric
0
-
2
0 - 2
1.68
19°
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 1)
Jp2
Монтедио Ямагата
Ехиме
20/04/2024 08:00
26%
23%
21%
Matsuda
Issaka
Takae
1
-
1
1 - 1
2.20
15°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Jp2
Вентфорет Кофу
Теспакусацу
20/04/2024 08:00
17%
16%
16%
Miyazaki
Utaka
Adailton
2
-
0
2 - 0
2.41
26°
-
-
-
FT
4 - 1
(3 - 0)
Jp2
Шимизу Ес-Пулс
Вегалта Сендай
20/04/2024 08:00
30%
24%
20%
Koya Kitagawa
Nakayama
Lucas Braga
1
-
1
1 - 1
2.40
13°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 0)
Jp2
Фуджиеда МИФК
Токушима Вортис
20/04/2024 08:00
14%
11%
11%
Watari
Nagata
Kazaki Nakagawa
1
-
1
1 - 1
2.10
22°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Jp2
Фагияно Окаяма
Роасо Кумамото
20/04/2024 08:00
30%
26%
22%
Kumashiro
Gleyson
Ryotaro Onishi
2
-
1
2 - 1
2.77
20°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Kr1
Сувон ФК
Чеджу Юнайтед
20/04/2024 08:00
25%
20%
15%
Yuri
Seung-Woo Lee
Ji Dong-Won
1
-
2
1 - 2
2.64
14°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
AuV
Манингам Юнайтед Блус
Хюм Сити
20/04/2024 08:00
56%
27%
25%
Lloyd Isgrove
Abdallah
Josh Bingham
0
-
2
0 - 2
2.17
17°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 0)
Kr2
Бучеон ФК 1995
Пусан Ай Парк
20/04/2024 08:00
40%
32%
27%
Chan Kim
Min-hyeok Lim
Dong-su Lee
0
-
2
0 - 2
2.38
15°
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Kr3
Бусан Киотонг
Кимхае
20/04/2024 08:00
23%
23%
19%
Pyo Geon-Hee
Yang J.
Lee Jung-Ho
0
-
3
0 - 3
2.66
16°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 2)
Kr3
Чунчон
Улсан Ситизен
20/04/2024 08:00
23%
15%
13%
Koo
Min
Jung Jong-Hun
0
-
1
0 - 1
1.50
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Kr3
Daegu II
Сихунг Ситизън
20/04/2024 08:00
48%
31%
27%
Dimitri
Ji-Hong
Oh Seong-Jin
0
-
1
0 - 1
1.50
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Jp3
Грула Мориока
Рюкю
20/04/2024 08:00
37%
15%
15%
Haruto Shirai
Tomidokoro
Fukatsu
1
-
2
1 - 2
2.73
17°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Jp3
Мацумото Ямага
Каматамаре Сануки
20/04/2024 08:00
33%
28%
25%
Yohei Ono
Niina Tominaga
Yamaguchi
2
-
1
2 - 1
2.73
19°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
AuA
Куума Тайгърс
Канбера ФК
20/04/2024 08:00
47%
26%
23%
Ahmed-Shaibu
Domenici
Taneski
1
-
2
1 - 2
4.34
14°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 0)
AuA
О'Конър Найтс
Тагеранонг Юнайтед
20/04/2024 08:00
41%
25%
17%
Ihegie
Adams
Kresic
3
-
0
3 - 0
4.03
17°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
2024-04-19
<
Април 2024
Футбол прогнози
>
{"3":"\u041c\u0430\u0440\u0442 2024","4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма