Баскетбол
Прогнози за днес
Прогнози за утре
Прогнози от вчера
САЩ
[+]
НБА
Женска НБА
НКАА
НБА Джи Лига
КИТ
НИТ
КБИ
Venezuela
[+]
Superliga
Австралия
[+]
НБЛ
НБЛ Жени
НБЛ1 Централна - Жени
НБЛ1 Централна
НБЛ1 Юг
НБЛ1 Юг - Жени
НБЛ1 Запад
НБЛ1 Запад - Жени
НБЛ1 Изток - Жени
НБЛ1 Изток
НБЛ1 Север - Жени
НБЛ1 Север
Австрия
[+]
Втора Лига
Суперлига
Купа на Австрия
Суперлига - Жени
Азия
[+]
Първенство на Азия П16
ЕАСЛ
WASL
Купа на Азия
Албания
[+]
Суперлига
Аржентина
[+]
Лига А
Лига Феменина
Супер купа
Торнео Супер 20
Африка
[+]
АфроБаскет
БАЛ
Бахрейн
[+]
Висша лига
Беларус
[+]
Висша лига
Висша лига - Жени
Белгия
[+]
Купа на Белгия
Топ Дивизия - Жени
Pro Basketball League
Боливия
[+]
Либобаскет
Босна и Херцеговина
[+]
Първенство БиХ
Първенство БиХ - жени
Бразилия
[+]
НББ
Супер 8
ЛБФ - Жени
България
[+]
НБЛ
Купа на България
Германия
[+]
ББЛ
Купа на Германия
Про А
ДББЛ Жени
Про Б
Грузия
[+]
Суперлига
Купа на Грузия
Гърция
[+]
Баскет Лига
А1 Жени
А2 Жени
Купа на Гърция
Купа на Гърция - Жени
А2
Дания
[+]
Баскетлиген
Купа на Дания
Купа на Дания - Жени
Дамелигаен - Жени
Европа
[+]
Евролига
WBBL - Жени
Латвийско-Естонска лига
Еврокъп
Евролига Жени
АБА Лига 2
Еврокъп Жени
WABA лига - Жени
ЕНБЛ
BNXT League
НЛБ
Алпе Адрия Къп
Шампионска Лига
ФИБА Купа на Европа
Европейско първенство за жени
БИБЛ
Европейска женска баскетболна лига
Федерална купа - жени
ЕвроБаскет
Лига Унике - Жени
Лига Унике
Естония
[+]
Корвпали Майстрилига
Израел
[+]
Супер Лига
Лига Леумит
ЖБЛ - Жени
Купа на Израел
Индонезия
[+]
ИБЛ
Иран
[+]
Супер Лига
Ирландия
[+]
СуперЛига
Исландия
[+]
Висша лига
Висша лига - Жени
Купа на Исландия
Испания
[+]
ACB - Лига Ендеса
ЛЕБ - Оро
ЛЕБ - Плата
Женска лига
Купа на Испания
Купа на Испания - Жени
Италия
[+]
Лега А
Серия А2
Серия А1 - Жени
Купа на Италия - Жени
Купа на Италия
Казахстан
[+]
Национална лига
Висша лига
Национална лига Жени
Канада
[+]
НБЛ
У Спортс
Суперлига
Катар
[+]
КБЛ
Кипър
[+]
Дивизия А
Китай
[+]
БАК
WCBA - Жени
Колумбия
[+]
ЛБП
Косово
[+]
Суперлига
Суперлига - Жени
Латвия
[+]
ЛБЛ
Ливан
[+]
Дивизия 1
Литва
[+]
ЛКЛ
НКЛ
Купа на Крал Миндаугас
Мотеру Лига - жени
Люксембург
[+]
Тотал лига
Тотал лига - Жени
Мексико
[+]
ЛНБП
ЛМБПФ Жени
КИБАКОПА
Нидерландия
[+]
ЖБЛ - Жени
ДБЛ Купа
DBL
Нова Зеландия
[+]
НБЛ
Норвегия
[+]
БЛНО
Квинелиген - Жени
Обединено Кралство
[+]
ББЛ
WBBL - Жени
ББЛ Трофи
Парагвай
[+]
ЛНБ
Полша
[+]
Енерга Баскет Лига
Купа на Полша - Жени
1. Лига
Португалия
[+]
ЛПБ
Купа на Лигата
ЛФБ Жени
Пролига
Купа на Португалия
Купа на Португалия - Жени
Пуерто Рико
[+]
БСН
Румъния
[+]
Дивизия А
Национална лига Жени
Купа на Румъния
Русия
[+]
ВТБ Обединена Лига
Суперлига А - Жени
Купа на Русия
Супер Лига
Купа на Русия - Жени
Саудитска Арабия
[+]
Висша лига
Свят
[+]
Интерконтинентална Купа
Панамерикански Игри Жени
Олимпийски игри - Жени
Американска шампионска лига
АмериКъп
Северна Македония
[+]
Първа Лига
Първа Лига - Жени
Словакия
[+]
Екстралига
Екстралига Жени
Словения
[+]
Лига Нова КБМ
Купа на Словения
1 СКЛ Жени
Сърбия
[+]
Суперлига
1. ЖЛС Жени
Първа лига
Корац Къп
Тайван
[+]
Т1 Лига
П. лига+
СБЛ
WSBL - Жени
Турция
[+]
Супер Лига
ТКБЛ - Жени
ТБЛ
КБСЛ - Жени
ТБ2Л
Купа на Турция - Жени
Купа на Турция
Украйна
[+]
ФБУ Суперлига
Суперлига - Жени
Унгария
[+]
Дивизия 1
Дивизия 1 Жени
Купа на Унгария - Жени
Уругвай
[+]
Лига на Уругвай
Филипини
[+]
Купа на комисионерите
Купа на Филипините
Финландия
[+]
Корсилига
Корсилига Жени
I Дивизия А
I Дивизия Жени
Купа на Финландия
Купа на Финландия - Жени
Франция
[+]
ЛНБ
Купа на Франция
Espoirs U21
Про Б
Лига 2 Жени
ЛФБ Жени
Купа на Франция - Жени
Хърватия
[+]
Висша лига
Първа Лига
Висша лига - Жени
Купа на Хърватия
Черна Гора
[+]
Първа А Лига
Чехия
[+]
НБЛ
ZBL - Жени
1. Лига
Купа на Чехия - Жени
Купа на Чехия
Чили
[+]
ЛНБ
Купа на Чили
ЛНБ 2
Швейцария
[+]
СБ Лига
СБ Лига - Жени
Швеция
[+]
Баскетболна лига
Баскететан Жени
Баскетлиган Жени
Суперетан
Южна Корея
[+]
КБЛ
КБЛ Купа
WKBL - Жени
Япония
[+]
Б. Лига
Ж Лига - Жени
Б2 Лига
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Прогнози баскетбол за Португалия Пролига
Прогнози
Класиране
Програма
Резултати
Домакин - Гост
Вер. %
1
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой точки
Коеф.
Q1
Q2
Q3
Q4
Рез.
Proliga - Final
PT2
Galitos Barreiro
CA Queluz
11/05/2024 17:00
60
40
1
88
-
84
88
84
171.3
-
-
-
PT2
CA Queluz
Galitos Barreiro
04/05/2024 23:15
53
47
1
84
-
79
84
79
164.7
-
-
-
28
17
14
29
13
14
26
15
FT
81
75
Proliga - Semi-finals
PT2
Galitos Barreiro
Santo Andre
28/04/2024 20:00
70
30
1
86
-
82
86
82
165.4
-
-
-
25
12
22
23
17
19
30
16
FT
94
70
PT2
CA Queluz
Maia
27/04/2024 22:15
62
38
1
82
-
74
82
74
155.6
-
-
-
30
20
25
20
23
19
23
25
FT
101
84
PT2
Galitos Barreiro
Santo Andre
26/04/2024 23:30
60
40
1
90
-
86
90
86
166.7
-
-
-
25
21
34
18
28
16
15
16
FT
102
71
PT2
Santo Andre
Galitos Barreiro
21/04/2024 20:00
39
61
2
79
-
82
79
82
159
-
-
-
27
20
12
16
23
16
20
21
FT
82
73
PT2
Maia
CA Queluz
20/04/2024 20:45
53
47
1
84
-
80
84
80
161.2
-
-
-
24
31
18
18
17
15
20
21
FT
79
85
Кръг 14
PT2
Braga
Illiabum
14/04/2024 20:00
42
58
2
74
-
75
74
75
148.3
-
-
-
25
16
11
17
18
20
18
23
FT
72
76
PT2
Academica
Imortal B
14/04/2024 17:00
36
64
2
75
-
79
75
79
147.8
-
-
-
11
13
13
19
15
10
15
16
FT
54
58
PT2
Galitos Aveiro
Barreirense
14/04/2024 17:00
51
49
1
84
-
74
84
74
155
-
-
-
16
11
15
16
14
12
16
19
FT
61
58
PT2
Sampaense
Ginasio Olhanense
14/04/2024 17:00
53
46
1
86
-
83
86
83
165.9
-
-
-
26
21
12
21
18
12
21
14
FT
77
68
PT2
Vasco Da Gama
Benfica Lisboa B
14/04/2024 17:00
64
36
1
92
-
78
92
78
164.3
-
-
-
22
17
12
23
26
21
28
18
FT
88
79
PT2
CAB Madeira
Maia
13/04/2024 17:00
53
47
1
79
-
76
79
76
157.3
-
-
-
21
11
17
10
23
14
27
9
FT
88
44
PT2
CA Queluz
Sangalhos
13/04/2024 17:00
47
53
2
77
-
81
77
81
153.6
-
-
-
16
15
21
18
23
11
19
19
FT
79
63
PT2
Galitos Barreiro
Illiabum
13/04/2024 17:00
65
35
1
90
-
82
90
82
169.3
-
-
-
18
11
22
19
22
17
17
18
FT
79
65
PT2
Santo Andre
Braga
13/04/2024 17:00
60
40
1
73
-
71
73
71
146.3
-
-
-
18
22
17
11
12
22
17
19
FT
64
74
PT2
Illiabum
CA Queluz
30/03/2024 21:00
52
48
1
80
-
76
80
76
157.4
-
-
-
24
14
18
27
21
28
23
21
FT
86
90
PT2
Sampaense
Imortal B
30/03/2024 19:30
31
69
2
80
-
83
80
83
156.5
-
-
-
27
25
21
16
17
15
13
22
5
14
AOT
83
92
PT2
Barreirense
Vasco Da Gama
30/03/2024 18:00
60
40
1
82
-
77
82
77
165.8
-
-
-
16
17
12
26
19
21
13
16
FT
60
80
PT2
Benfica Lisboa B
Academica
30/03/2024 18:00
69
31
1
76
-
71
76
71
147.6
-
-
-
17
21
11
15
7
17
18
11
FT
53
64
PT2
Sangalhos
CAB Madeira
30/03/2024 18:00
57
43
1
81
-
80
81
80
157.7
-
-
-
15
18
17
20
18
18
19
16
FT
69
72
PT2
Braga
Galitos Barreiro
30/03/2024 18:00
29
71
2
82
-
86
82
86
165.2
-
-
-
14
14
19
20
22
26
19
26
FT
74
86
PT2
Maia
Santo Andre
29/03/2024 19:00
36
64
2
76
-
91
76
91
165.1
-
-
-
17
24
17
16
28
19
22
20
FT
84
79
PT2
CA Queluz
Braga
24/03/2024 18:30
46
54
2
79
-
82
79
82
160.3
-
-
-
20
12
15
10
24
16
22
16
FT
81
54
PT2
Galitos Aveiro
Imortal B
24/03/2024 18:00
71
29
1
81
-
75
81
75
158.9
-
-
-
16
25
15
19
17
20
19
15
FT
67
79
PT2
Santo Andre
Sangalhos
24/03/2024 18:00
49
51
2
73
-
77
73
77
155
-
-
-
20
24
18
10
15
14
14
10
FT
67
58
PT2
Vasco Da Gama
Ginasio Olhanense
24/03/2024 17:00
75
25
1
79
-
66
79
66
155.9
-
-
-
18
17
23
28
21
12
31
16
FT
93
73
PT2
Sampaense
Benfica Lisboa B
23/03/2024 23:00
32
68
2
78
-
86
78
86
161.3
-
-
-
21
17
16
10
13
20
19
24
FT
69
71
PT2
Galitos Aveiro
Ginasio Olhanense
23/03/2024 20:45
67
33
1
88
-
78
88
78
161.9
-
-
-
23
21
20
12
18
27
33
31
FT
94
91
PT2
Galitos Barreiro
Maia
23/03/2024 20:00
57
42
1
92
-
84
92
84
167.8
-
-
-
23
23
17
15
25
18
18
15
FT
83
71
PT2
Academica
Barreirense
23/03/2024 17:00
40
60
2
64
-
69
64
69
141.5
-
-
-
15
17
16
15
17
17
11
15
FT
59
64
PT2
CAB Madeira
Illiabum
21/03/2024 20:00
51
49
1
82
-
79
82
79
160.4
-
-
-
22
10
14
18
17
18
14
21
12
10
AOT
79
77
PT2
Benfica Lisboa B
Galitos Aveiro
17/03/2024 21:00
56
44
1
74
-
70
74
70
150
-
-
-
9
17
16
13
21
17
13
8
FT
59
55
PT2
Imortal B
Vasco Da Gama
17/03/2024 20:30
56
44
1
82
-
77
82
77
165.1
-
-
-
27
18
20
16
18
21
22
13
FT
87
68
PT2
Barreirense
Sampaense
17/03/2024 17:00
69
31
1
76
-
71
76
71
154.9
-
-
-
11
15
25
9
8
19
12
21
FT
56
64
PT2
Braga
CAB Madeira
17/03/2024 16:30
36
64
2
70
-
80
70
80
154.2
-
-
-
14
13
25
36
15
10
26
23
FT
80
82
PT2
Maia
CA Queluz
16/03/2024 20:45
81
19
1
88
-
77
88
77
159.6
-
-
-
21
16
19
16
12
28
16
20
FT
68
80
PT2
Illiabum
Santo Andre
16/03/2024 20:00
44
56
2
76
-
82
76
82
156.4
-
-
-
15
21
29
18
8
22
21
22
FT
73
83
PT2
Sangalhos
Galitos Barreiro
16/03/2024 20:00
38
62
2
79
-
84
79
84
159.2
-
-
-
22
17
20
18
24
30
17
15
FT
83
80
PT2
Ginasio Olhanense
Academica
16/03/2024 18:30
40
60
2
80
-
85
80
85
159.9
-
-
-
18
15
30
29
16
14
10
18
FT
74
76
PT2
Imortal B
Academica
10/03/2024 20:30
55
45
1
81
-
80
81
80
158.1
-
-
-
25
10
17
13
15
13
25
10
FT
82
46
PT2
Sangalhos
CA Queluz
10/03/2024 19:30
72
28
1
84
-
75
84
75
160.9
-
-
-
24
12
17
19
18
22
15
16
FT
74
69
PT2
Benfica Lisboa B
Vasco Da Gama
10/03/2024 17:30
63
37
1
82
-
76
82
76
160.3
-
-
-
16
18
22
20
20
27
18
10
FT
76
75
PT2
Barreirense
Galitos Aveiro
10/03/2024 17:00
59
41
1
78
-
72
78
72
156.4
-
-
-
23
8
11
15
14
22
26
19
FT
74
64
PT2
Maia
CAB Madeira
10/03/2024 16:15
49
51
2
78
-
80
78
80
158.1
-
-
-
18
19
16
14
22
20
24
20
FT
80
73
PT2
Braga
Santo Andre
09/03/2024 20:30
42
58
2
82
-
86
82
86
164.6
-
-
-
16
13
11
15
22
20
8
24
FT
57
72
PT2
Illiabum
Galitos Barreiro
09/03/2024 20:00
34
66
2
76
-
86
76
86
164.6
-
-
-
15
23
20
15
23
21
16
26
FT
74
85
PT2
Ginasio Olhanense
Sampaense
09/03/2024 18:30
53
46
1
81
-
78
81
78
159
-
-
-
20
13
22
24
11
19
16
22
FT
69
78
PT2
Sangalhos
Santo Andre
06/03/2024 23:00
46
54
2
81
-
82
81
82
160.9
-
-
-
25
28
22
21
16
22
19
26
FT
82
97
PT2
Vasco Da Gama
Barreirense
03/03/2024 17:00
55
45
1
81
-
71
81
71
158.3
-
-
-
24
22
30
23
20
22
32
32
FT
106
99
PT2
Imortal B
Sampaense
03/03/2024 16:30
44
56
2
69
-
77
69
77
153.7
-
-
-
19
13
18
14
26
15
15
12
FT
78
54
PT2
Academica
Benfica Lisboa B
02/03/2024 23:00
53
47
1
74
-
73
74
73
150.4
-
-
-
16
9
12
26
13
17
17
14
FT
58
66
PT2
Galitos Barreiro
Braga
02/03/2024 20:00
57
43
1
87
-
86
87
86
165.9
-
-
-
28
22
21
22
23
15
25
22
FT
97
81
PT2
CA Queluz
Illiabum
02/03/2024 19:15
42
58
2
79
-
85
79
85
158.3
-
-
-
17
20
19
19
16
18
30
20
FT
82
77
PT2
Santo Andre
Maia
02/03/2024 19:00
46
54
2
76
-
79
76
79
151.8
-
-
-
29
22
16
20
18
14
19
26
0
7
AOT
82
89
PT2
CAB Madeira
Sangalhos
02/03/2024 18:00
48
52
2
81
-
83
81
83
159.2
-
-
-
20
20
26
15
19
22
8
20
FT
73
77
PT2
Imortal B
Galitos Aveiro
25/02/2024 20:30
47
53
2
82
-
83
82
83
161.7
-
-
-
18
26
22
22
19
14
15
30
FT
74
92
PT2
Ginasio Olhanense
Vasco Da Gama
25/02/2024 18:30
53
47
1
78
-
71
78
71
155.6
-
-
-
16
25
17
19
34
20
24
26
FT
91
90
PT2
Braga
CA Queluz
25/02/2024 17:30
61
39
1
91
-
86
91
86
167.8
-
-
-
30
19
17
24
27
15
18
17
FT
92
75
PT2
Benfica Lisboa B
Sampaense
24/02/2024 19:30
74
26
1
88
-
80
88
80
164
-
-
-
24
18
13
19
22
12
17
22
FT
76
71
PT2
Ginasio Olhanense
Galitos Aveiro
24/02/2024 18:30
30
70
2
81
-
83
81
83
160.2
-
-
-
21
16
26
18
15
16
16
20
FT
78
70
PT2
Barreirense
Academica
24/02/2024 17:00
56
44
1
85
-
82
85
82
163.6
-
-
-
15
22
25
17
18
10
10
17
FT
68
66
PT2
Illiabum
CAB Madeira
24/02/2024 17:00
59
41
1
79
-
76
79
76
156.7
-
-
-
21
14
21
30
19
17
23
19
FT
84
80
PT2
Galitos Barreiro
Sangalhos
18/02/2024 20:00
52
48
1
83
-
81
83
81
160.5
-
-
-
22
23
19
17
20
17
29
18
FT
90
75
PT2
CAB Madeira
Braga
18/02/2024 19:30
49
51
2
87
-
88
87
88
165.7
-
-
-
25
18
24
22
16
17
22
22
FT
87
79
PT2
CA Queluz
Maia
18/02/2024 19:15
51
49
1
84
-
78
84
78
162.5
-
-
-
24
13
14
21
16
27
15
11
FT
69
72
PT2
Academica
Ginasio Olhanense
18/02/2024 19:00
61
39
1
79
-
76
79
76
154.8
-
-
-
20
13
19
16
21
23
21
26
FT
81
78
PT2
Galitos Aveiro
Benfica Lisboa B
17/02/2024 20:30
67
33
1
86
-
76
86
76
163.6
-
-
-
17
23
24
7
23
22
21
23
FT
85
75
PT2
Santo Andre
Illiabum
17/02/2024 19:00
42
58
2
76
-
81
76
81
155
-
-
-
7
14
20
20
19
22
20
13
FT
66
69
PT2
Sampaense
Barreirense
17/02/2024 18:30
39
61
2
83
-
89
83
89
176.7
-
-
-
28
16
8
20
14
14
14
20
FT
64
70
PT2
Vasco Da Gama
Imortal B
17/02/2024 17:00
69
31
1
83
-
76
83
76
159.4
-
-
-
25
27
25
16
28
18
26
28
FT
104
89
PT2
Braga
Illiabum
10/02/2024 23:15
37
63
2
74
-
81
74
81
152.9
-
-
-
15
9
6
20
20
13
19
19
FT
89
64
PT2
Academica
Sangalhos
04/02/2024 17:00
23
77
2
74
-
78
74
78
147
-
-
-
19
21
14
17
6
27
10
20
FT
49
85
PT2
Barreirense
Benfica Lisboa B
04/02/2024 17:00
56
44
1
88
-
86
88
86
167
-
-
-
16
17
16
18
16
16
19
16
18
15
AOT
85
82
PT2
Braga
Illiabum
04/02/2024 17:00
43
57
2
81
-
84
81
84
160.2
-
-
-
15
9
6
20
20
13
19
19
FT
60
61
PT2
CA Queluz
CAB Madeira
04/02/2024 17:00
61
39
1
80
-
75
80
75
159.7
-
-
-
21
20
20
22
14
13
24
21
FT
79
76
PT2
Galitos Aveiro
Vasco Da Gama
04/02/2024 17:00
55
45
1
82
-
71
82
71
157.3
-
-
-
33
16
22
20
24
22
25
19
FT
104
77
PT2
Imortal B
Ginasio Olhanense
04/02/2024 17:00
56
44
1
88
-
82
88
82
164.4
-
-
-
20
31
29
14
23
14
14
18
FT
86
77
PT2
Maia
Sampaense
04/02/2024 17:00
75
25
1
82
-
74
82
74
156.6
-
-
-
27
20
24
18
26
21
14
9
FT
91
68
PT2
Santo Andre
Galitos Barreiro
04/02/2024 17:00
37
63
2
82
-
86
82
86
164
-
-
-
22
20
19
16
17
16
13
17
FT
71
69
Кръг 13
PT2
Benfica Lisboa B
Imortal B
28/01/2024 17:00
67
33
1
83
-
79
83
79
154.4
-
-
-
20
16
15
18
22
27
18
14
8
7
AOT
83
82
PT2
Vasco Da Gama
Braga
27/01/2024 23:00
44
56
2
82
-
86
82
86
164.5
-
-
-
22
24
26
20
11
22
16
23
FT
75
89
PT2
Sangalhos
Maia
27/01/2024 20:30
52
48
1
87
-
86
87
86
162.7
-
-
-
19
12
16
17
22
14
13
24
FT
70
67
PT2
Illiabum
Academica
27/01/2024 20:00
86
14
1
83
-
70
83
70
151.9
-
-
-
23
19
19
21
13
16
12
13
FT
67
69
PT2
Sampaense
Galitos Aveiro
27/01/2024 18:30
37
63
2
85
-
89
85
89
163.9
-
-
-
22
18
17
25
23
22
19
21
FT
81
86
PT2
Ginasio Olhanense
Santo Andre
27/01/2024 18:30
38
62
2
76
-
82
76
82
162.5
-
-
-
16
24
25
22
17
17
19
29
FT
77
92
PT2
Galitos Barreiro
CA Queluz
27/01/2024 17:00
61
39
1
89
-
86
89
86
169.3
-
-
-
29
22
24
19
23
23
26
21
FT
102
85
PT2
CAB Madeira
Barreirense
27/01/2024 17:00
58
42
1
85
-
80
85
80
166
-
-
-
20
14
25
16
30
22
12
12
FT
87
64
Кръг 12
PT2
Imortal B
Barreirense
21/01/2024 19:30
33
67
2
73
-
75
73
75
153.6
-
-
-
16
21
20
22
11
33
22
15
FT
69
91
PT2
Academica
Vasco Da Gama
20/01/2024 23:30
52
48
1
78
-
70
78
70
151.6
-
-
-
20
22
12
19
15
13
12
24
FT
59
78
PT2
Braga
Galitos Aveiro
20/01/2024 23:15
73
27
1
83
-
72
83
72
158.8
-
-
-
16
18
23
12
22
17
17
18
FT
78
65
PT2
Maia
Illiabum
20/01/2024 20:45
53
47
1
86
-
84
86
84
161.1
-
-
-
17
20
17
22
20
20
19
26
FT
73
88
PT2
Sangalhos
Sampaense
20/01/2024 20:30
76
24
1
88
-
72
88
72
158.4
-
-
-
27
20
23
15
13
16
13
20
FT
76
71
PT2
CA Queluz
Ginasio Olhanense
20/01/2024 19:15
72
28
1
87
-
78
87
78
166.2
-
-
-
20
15
24
19
27
21
32
20
FT
103
75
PT2
Santo Andre
Benfica Lisboa B
20/01/2024 19:00
64
36
1
73
-
70
73
70
149.2
-
-
-
13
16
15
14
16
24
29
11
FT
73
65
PT2
Galitos Barreiro
CAB Madeira
20/01/2024 18:15
63
37
1
82
-
80
82
80
162.4
-
-
-
25
19
24
25
24
24
23
21
FT
96
89
Кръг 11
PT2
CAB Madeira
Imortal B
14/01/2024 17:00
81
19
1
82
-
76
82
76
157.2
-
-
-
23
19
23
17
21
20
26
23
FT
93
79
PT2
Maia
Vasco Da Gama
13/01/2024 20:30
76
24
1
82
-
76
82
76
160
-
-
-
18
28
14
15
26
14
20
17
FT
78
74
PT2
Galitos Aveiro
Academica
13/01/2024 20:30
42
58
2
82
-
90
82
90
161.2
-
-
-
28
20
27
15
13
21
21
8
FT
89
64
PT2
Illiabum
Sangalhos
13/01/2024 20:00
71
29
1
82
-
80
82
80
155.6
-
-
-
17
26
16
22
15
13
22
13
FT
70
74
PT2
Barreirense
Santo Andre
13/01/2024 20:00
47
53
2
81
-
84
81
84
167.6
-
-
-
22
23
16
29
16
27
22
20
FT
76
99
PT2
Ginasio Olhanense
Galitos Barreiro
13/01/2024 18:30
26
74
2
81
-
82
81
82
159.8
-
-
-
16
22
25
19
14
15
19
27
FT
74
83
PT2
Sampaense
Braga
13/01/2024 18:30
27
73
2
78
-
85
78
85
163.9
-
-
-
14
19
13
29
28
25
17
17
FT
72
90
PT2
Benfica Lisboa B
CAQ Queluz
12/01/2024 23:45
35
65
2
71
-
82
71
82
157.5
-
-
-
21
19
14
14
17
22
24
26
FT
76
81
Кръг 10
PT2
CAQ Queluz
Barreirense
07/01/2024 19:15
56
44
1
86
-
84
86
84
166.8
-
-
-
25
18
9
13
26
19
24
28
FT
84
78
PT2
Ginasio Olhanense
CAB Madeira
07/01/2024 13:00
26
74
2
74
-
81
74
81
159.6
-
-
-
18
15
18
20
13
15
25
26
FT
74
76
PT2
Academica
Braga
06/01/2024 23:30
29
71
2
70
-
73
70
73
148
-
-
-
12
20
14
13
10
17
15
11
FT
51
61
PT2
Maia
Galitos Aveiro
06/01/2024 20:45
55
45
1
80
-
76
80
76
153.3
-
-
-
22
17
17
22
26
16
11
17
FT
76
72
PT2
Sangalhos
Vasco Da Gama
06/01/2024 20:30
58
42
1
84
-
73
84
73
158.2
-
-
-
23
17
30
21
14
23
24
26
FT
91
87
PT2
Illiabum
Sampaense
06/01/2024 20:00
82
18
1
83
-
76
83
76
156.4
-
-
-
24
12
19
17
14
20
31
8
FT
88
57
PT2
Santo Andre
Imortal B
06/01/2024 19:00
78
22
1
82
-
76
82
76
154.3
-
-
-
16
15
14
18
23
10
16
16
FT
69
59
PT2
Galitos Barreiro
Benfica Lisboa B
06/01/2024 17:00
85
15
1
89
-
78
89
78
163.1
-
-
-
26
19
20
21
20
19
20
16
FT
86
75
Кръг 9
PT2
Imortal B
CAQ Queluz
17/12/2023 19:30
35
65
2
78
-
82
78
82
153.4
-
-
-
23
25
16
23
19
21
25
15
FT
83
84
PT2
Vasco Da Gama
Illiabum
17/12/2023 18:00
41
59
2
85
-
86
85
86
164
-
-
-
20
25
12
17
25
21
25
19
6
12
AOT
88
94
PT2
Benfica Lisboa B
Ginasio Olhanense
17/12/2023 16:30
53
46
1
72
-
71
72
71
150.6
-
-
-
36
12
18
16
13
19
21
19
FT
88
66
PT2
Galitos Aveiro
Sangalhos
16/12/2023 23:00
54
46
1
86
-
81
86
81
157.7
-
-
-
19
20
17
19
21
27
11
15
FT
68
81
PT2
Braga
Maia
16/12/2023 20:30
45
55
2
79
-
80
79
80
162
-
-
-
10
38
20
16
21
18
30
14
FT
81
86
PT2
Barreirense
Galitos Barreiro
16/12/2023 20:00
47
53
2
81
-
88
81
88
167.6
-
-
-
17
18
12
17
18
25
21
17
FT
68
77
PT2
Santo Andre
CAB Madeira
16/12/2023 19:00
56
44
1
83
-
82
83
82
162.1
-
-
-
17
23
22
22
23
20
18
24
FT
80
89
PT2
Academica
Sampaense
16/12/2023 17:00
61
39
1
76
-
69
76
69
151.4
-
-
-
14
20
15
17
15
26
17
24
FT
61
87
Кръг 8
PT2
Illiabum
Galitos Aveiro
09/12/2023 20:00
63
37
1
81
-
80
81
80
158.8
-
-
-
26
18
18
15
26
12
9
15
FT
79
60
PT2
Ginasio Olhanense
Barreirense
09/12/2023 18:30
42
58
2
75
-
78
75
78
160.7
-
-
-
25
10
17
22
10
24
21
26
FT
73
82
PT2
Galitos Barreiro
Imortal B
09/12/2023 17:00
76
24
1
83
-
76
83
76
157.3
-
-
-
21
9
16
18
20
24
19
12
FT
76
63
PT2
Sampaense
Vasco Da Gama
08/12/2023 23:00
28
72
2
80
-
90
80
90
167.6
-
-
-
23
17
19
22
16
23
25
21
7
12
AOT
90
95
PT2
CAQ Queluz
Santo Andre
08/12/2023 22:15
49
51
2
84
-
93
84
93
171.9
-
-
-
28
31
27
18
19
23
27
26
FT
101
98
PT2
Sangalhos
Braga
08/12/2023 20:30
56
44
1
84
-
82
84
82
157.6
-
-
-
16
16
21
19
15
10
11
22
FT
63
67
PT2
CAB Madeira
Benfica Lisboa B
08/12/2023 18:00
48
52
2
78
-
79
78
79
154.5
-
-
-
26
18
26
19
23
15
27
16
FT
102
68
PT2
Maia
Academica
07/12/2023 23:00
67
33
1
79
-
76
79
76
152.3
-
-
-
23
12
13
19
16
13
23
25
FT
75
69
Кръг 7
PT2
Illiabum
Braga
03/12/2023 22:30
55
45
1
86
-
82
86
82
165.6
-
-
-
20
15
16
21
20
19
18
8
FT
74
63
PT2
Benfica Lisboa B
Barreirense
03/12/2023 21:00
43
57
2
71
-
78
71
78
155.2
-
-
-
8
16
23
14
18
16
17
22
FT
66
68
PT2
Vasco Da Gama
Galitos Aveiro
02/12/2023 23:00
54
45
1
80
-
70
80
70
155.4
-
-
-
19
17
27
10
20
30
20
27
FT
86
84
PT2
Ginasio Olhanense
Imortal B
02/12/2023 18:30
49
51
2
79
-
84
79
84
160.5
-
-
-
22
12
19
16
18
17
24
19
FT
83
64
PT2
Sampaense
Maia
02/12/2023 18:30
34
66
2
78
-
90
78
90
167.8
-
-
-
22
19
23
15
17
28
15
27
FT
77
89
PT2
Galitos Barreiro
Santo Andre
02/12/2023 17:00
52
48
1
85
-
81
85
81
167.4
-
-
-
20
22
22
18
23
20
18
22
FT
83
82
PT2
Sangalhos
Academica
01/12/2023 20:30
51
49
1
84
-
80
84
80
159.9
-
-
-
18
16
19
13
25
13
21
18
FT
83
60
PT2
CAB Madeira
CAQ Queluz
01/12/2023 18:00
45
55
2
79
-
80
79
80
162.2
-
-
-
26
19
21
27
17
16
7
18
FT
71
80
Кръг 6
PT2
Academica
Illiabum
25/11/2023 23:30
40
60
2
70
-
72
70
72
147.1
-
-
-
13
18
14
19
17
23
11
26
FT
55
86
PT2
Maia
Sangalhos
25/11/2023 20:45
64
36
1
80
-
73
80
73
153.5
-
-
-
23
16
17
28
16
14
19
13
FT
75
71
PT2
Galitos Aveiro
Sampaense
25/11/2023 20:30
67
33
1
82
-
78
82
78
162.6
-
-
-
18
25
21
14
21
20
20
11
FT
80
70
PT2
Barreirense
CAB Madeira
25/11/2023 20:00
36
64
2
80
-
92
80
92
173.4
-
-
-
26
16
24
22
21
20
15
23
FT
86
81
PT2
Imortal B
Benfica Lisboa B
25/11/2023 19:30
68
32
1
84
-
77
84
77
159.3
-
-
-
17
24
13
9
17
15
18
20
FT
65
68
PT2
CAQ Queluz
Galitos Barreiro
25/11/2023 19:15
45
55
2
89
-
92
89
92
173.8
-
-
-
24
20
24
17
19
24
16
19
FT
83
80
PT2
Santo Andre
Ginasio Olhanense
25/11/2023 19:00
76
24
1
84
-
78
84
78
162.4
-
-
-
21
24
26
13
13
26
25
23
FT
85
86
PT2
Braga
Vasco Da Gama
25/11/2023 17:00
67
33
1
82
-
76
82
76
158.8
-
-
-
24
26
25
24
25
13
23
21
FT
97
84
Кръг 5
PT2
Benfica Lisboa B
Santo Andre
19/11/2023 17:00
33
67
2
72
-
82
72
82
155.7
-
-
-
16
27
29
26
12
30
27
17
FT
84
100
PT2
Vasco Da Gama
Academica
18/11/2023 23:00
51
49
1
90
-
73
90
73
165
-
-
-
20
27
20
19
21
15
16
12
FT
77
73
PT2
Galitos Aveiro
Braga
18/11/2023 20:30
53
47
1
78
-
76
78
76
157.9
-
-
-
14
26
20
21
26
24
27
19
FT
87
90
PT2
Barreirense
Imortal B
18/11/2023 20:00
68
32
1
83
-
76
83
76
157
-
-
-
15
27
21
24
19
8
25
20
FT
80
79
PT2
Illiabum
Maia
18/11/2023 20:00
60
40
1
79
-
75
79
75
157.9
-
-
-
11
22
20
15
15
21
17
23
FT
63
81
PT2
Ginasio Olhanense
CAQ Queluz
18/11/2023 18:30
39
60
2
79
-
82
79
82
160.7
-
-
-
18
17
19
17
24
20
22
31
FT
83
85
PT2
Sampaense
Sangalhos
18/11/2023 18:30
48
52
2
84
-
85
84
85
164.7
-
-
-
20
28
19
19
13
20
11
21
FT
63
88
PT2
CAB Madeira
Galitos Barreiro
18/11/2023 17:00
45
55
2
79
-
80
79
80
162.6
-
-
-
21
22
13
25
26
23
19
22
FT
79
92
Кръг 4
PT2
Sangalhos
Illiabum
05/11/2023 20:00
49
51
2
70
-
81
70
81
151.8
-
-
-
15
18
10
25
30
16
19
15
7
13
AOT
81
87
PT2
Vasco Da Gama
Maia
05/11/2023 18:00
70
30
1
81
-
76
81
76
163.3
-
-
-
22
13
24
19
18
14
21
21
FT
85
67
PT2
Imortal B
CAB Madeira
05/11/2023 13:00
43
57
2
80
-
91
80
91
158.2
-
-
-
15
26
20
28
18
26
21
17
FT
74
97
PT2
Academica
Galitos Aveiro
04/11/2023 23:30
52
48
1
86
-
73
86
73
156.8
-
-
-
6
14
19
12
15
18
8
15
FT
48
59
PT2
Braga
Sampaense
04/11/2023 20:30
77
23
1
82
-
68
82
68
153.4
-
-
-
25
26
20
25
28
19
22
16
FT
95
86
PT2
Santo Andre
Barreirense
04/11/2023 19:30
54
46
1
79
-
78
79
78
161.8
-
-
-
26
22
24
24
11
14
25
20
FT
86
80
PT2
CAQ Queluz
Benfica Lisboa B
04/11/2023 19:15
54
46
1
84
-
80
84
80
163
-
-
-
27
16
21
17
25
19
24
26
FT
97
78
PT2
Galitos Barreiro
Ginasio Olhanense
04/11/2023 17:00
71
29
1
74
-
71
74
71
152.1
-
-
-
20
21
27
14
18
21
22
22
FT
87
78
Кръг 3
PT2
Benfica Lisboa B
Galitos Barreiro
29/10/2023 21:00
45
55
2
81
-
82
81
82
161.9
-
-
-
13
18
23
19
19
22
16
20
FT
71
79
PT2
Barreirense
CAQ Queluz
29/10/2023 17:00
66
34
1
90
-
88
90
88
171.4
-
-
-
16
20
27
23
8
16
12
21
FT
63
80
PT2
Imortal B
Santo Andre
29/10/2023 17:00
42
58
2
80
-
81
80
81
160.9
-
-
-
29
22
15
13
22
12
19
20
FT
85
67
PT2
Braga
Academica
28/10/2023 22:15
53
47
1
77
-
73
77
73
146.4
-
-
-
29
8
12
22
27
23
24
12
FT
92
65
PT2
Vasco Da Gama
Sangalhos
28/10/2023 22:00
48
52
2
79
-
83
79
83
156.8
-
-
-
18
19
31
12
16
24
24
18
FT
89
73
PT2
Galitos Aveiro
Maia
28/10/2023 19:30
64
36
1
88
-
74
88
74
159.4
-
-
-
22
24
18
26
24
20
17
22
FT
81
92
PT2
Sampaense
Illiabum
28/10/2023 17:30
29
71
2
78
-
92
78
92
167.7
-
-
-
22
21
7
20
24
27
10
16
FT
63
84
PT2
CAB Madeira
Ginasio Olhanense
28/10/2023 16:00
62
38
1
79
-
78
79
78
162.1
-
-
-
21
16
17
20
33
13
17
28
FT
88
77
Кръг 2
PT2
Sampaense
Academica
21/10/2023 22:00
23
77
2
78
-
92
78
92
168.6
-
-
-
20
26
30
30
15
27
19
17
FT
84
100
PT2
Sangalhos
Galitos Aveiro
21/10/2023 19:30
54
46
1
71
-
68
71
68
121.5
-
-
-
15
11
17
19
25
14
13
21
FT
70
65
PT2
Illiabum
Vasco Da Gama
21/10/2023 19:00
68
32
1
82
-
76
82
76
159.9
-
-
-
17
13
15
9
13
18
26
23
FT
71
63
PT2
Maia
Braga
21/10/2023 19:00
61
39
1
88
-
80
88
80
135.8
-
-
-
17
14
19
25
16
20
30
21
FT
82
80
PT2
CAQ Queluz
Imortal B
21/10/2023 18:15
49
51
2
82
-
85
82
85
141.6
-
-
-
25
20
17
11
23
10
11
10
FT
76
51
PT2
Ginasio Olhanense
Benfica Lisboa B
21/10/2023 17:30
53
47
1
85
-
84
85
84
166.1
-
-
-
17
21
12
11
19
11
15
24
FT
63
67
PT2
Galitos Barreiro
Barreirense
21/10/2023 16:00
57
43
1
86
-
76
86
76
167.2
-
-
-
11
26
23
10
14
27
13
23
FT
61
86
PT2
CAB Madeira
Santo Andre W
21/10/2023 16:00
52
48
1
73
-
72
73
72
123.4
-
-
-
20
20
25
24
18
30
13
17
FT
76
91
Кръг 1
PT2
Benfica Lisboa B
CAB Madeira
15/10/2023 20:00
67
33
1
81
-
70
81
70
115.7
-
-
-
17
24
16
17
12
10
14
15
FT
59
66
PT2
Imortal B
Galitos Barreiro
15/10/2023 18:30
38
62
2
82
-
85
82
85
124.9
-
-
-
21
22
22
21
23
17
18
13
FT
84
73
PT2
Academica
Maia
14/10/2023 22:30
62
38
1
81
-
69
81
69
153.3
-
-
-
21
15
11
18
19
24
13
11
FT
64
68
PT2
Galitos Aveiro
Illiabum
14/10/2023 22:00
51
49
1
82
-
81
82
81
162.5
-
-
-
23
25
23
17
17
23
25
20
FT
88
85
PT2
Vasco Da Gama
Sampaense
14/10/2023 22:00
59
41
1
90
-
78
90
78
164.6
-
-
-
29
20
12
23
39
23
27
24
FT
107
90
PT2
Barreirense
Ginasio Olhanense
14/10/2023 19:00
61
39
1
88
-
84
88
84
171.9
-
-
-
26
22
25
13
15
22
24
26
FT
90
83
PT2
Santo Andre W
CAQ Queluz
14/10/2023 18:00
65
35
1
82
-
78
82
78
162.9
-
-
-
21
30
17
22
14
28
19
20
FT
71
100
<
Май 2024
Баскетбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма