Баскетбол
Прогнози за днес
Прогнози за утре
Прогнози от вчера
САЩ
[+]
НБА
Женска НБА
НКАА
НБА Джи Лига
КИТ
НИТ
КБИ
Venezuela
[+]
Superliga
Австралия
[+]
НБЛ
НБЛ Жени
НБЛ1 Централна - Жени
НБЛ1 Централна
НБЛ1 Юг
НБЛ1 Юг - Жени
НБЛ1 Запад
НБЛ1 Запад - Жени
НБЛ1 Изток - Жени
НБЛ1 Изток
НБЛ1 Север - Жени
НБЛ1 Север
Австрия
[+]
Втора Лига
Суперлига
Купа на Австрия
Суперлига - Жени
Азия
[+]
Първенство на Азия П16
ЕАСЛ
WASL
Купа на Азия
Албания
[+]
Суперлига
Аржентина
[+]
Лига А
Лига Феменина
Супер купа
Торнео Супер 20
Африка
[+]
АфроБаскет
БАЛ
Бахрейн
[+]
Висша лига
Беларус
[+]
Висша лига
Висша лига - Жени
Белгия
[+]
Купа на Белгия
Топ Дивизия - Жени
Pro Basketball League
Боливия
[+]
Либобаскет
Босна и Херцеговина
[+]
Първенство БиХ
Първенство БиХ - жени
Бразилия
[+]
НББ
Супер 8
ЛБФ - Жени
България
[+]
НБЛ
Купа на България
Германия
[+]
ББЛ
Купа на Германия
Про А
ДББЛ Жени
Про Б
Грузия
[+]
Суперлига
Купа на Грузия
Гърция
[+]
Баскет Лига
А1 Жени
А2 Жени
Купа на Гърция
Купа на Гърция - Жени
А2
Дания
[+]
Баскетлиген
Купа на Дания
Купа на Дания - Жени
Дамелигаен - Жени
Европа
[+]
Евролига
WBBL - Жени
Латвийско-Естонска лига
Еврокъп
Евролига Жени
АБА Лига 2
Еврокъп Жени
WABA лига - Жени
ЕНБЛ
BNXT League
НЛБ
Алпе Адрия Къп
Шампионска Лига
ФИБА Купа на Европа
Европейско първенство за жени
БИБЛ
Европейска женска баскетболна лига
Федерална купа - жени
ЕвроБаскет
Лига Унике - Жени
Лига Унике
Естония
[+]
Корвпали Майстрилига
Израел
[+]
Супер Лига
Лига Леумит
ЖБЛ - Жени
Купа на Израел
Индонезия
[+]
ИБЛ
Иран
[+]
Супер Лига
Ирландия
[+]
СуперЛига
Исландия
[+]
Висша лига
Висша лига - Жени
Купа на Исландия
Испания
[+]
ACB - Лига Ендеса
ЛЕБ - Оро
ЛЕБ - Плата
Женска лига
Купа на Испания
Купа на Испания - Жени
Италия
[+]
Лега А
Серия А2
Серия А1 - Жени
Купа на Италия - Жени
Купа на Италия
Казахстан
[+]
Национална лига
Висша лига
Национална лига Жени
Канада
[+]
НБЛ
У Спортс
Суперлига
Катар
[+]
КБЛ
Кипър
[+]
Дивизия А
Китай
[+]
БАК
WCBA - Жени
Колумбия
[+]
ЛБП
Косово
[+]
Суперлига
Суперлига - Жени
Латвия
[+]
ЛБЛ
Ливан
[+]
Дивизия 1
Литва
[+]
ЛКЛ
НКЛ
Купа на Крал Миндаугас
Мотеру Лига - жени
Люксембург
[+]
Тотал лига
Тотал лига - Жени
Мексико
[+]
ЛНБП
ЛМБПФ Жени
КИБАКОПА
Нидерландия
[+]
ЖБЛ - Жени
ДБЛ Купа
DBL
Нова Зеландия
[+]
НБЛ
Норвегия
[+]
БЛНО
Квинелиген - Жени
Обединено Кралство
[+]
ББЛ
WBBL - Жени
ББЛ Трофи
Парагвай
[+]
ЛНБ
Полша
[+]
Енерга Баскет Лига
Купа на Полша - Жени
1. Лига
Португалия
[+]
ЛПБ
Купа на Лигата
ЛФБ Жени
Пролига
Купа на Португалия
Купа на Португалия - Жени
Пуерто Рико
[+]
БСН
Румъния
[+]
Дивизия А
Национална лига Жени
Купа на Румъния
Русия
[+]
ВТБ Обединена Лига
Суперлига А - Жени
Купа на Русия
Супер Лига
Купа на Русия - Жени
Саудитска Арабия
[+]
Висша лига
Свят
[+]
Интерконтинентална Купа
Панамерикански Игри Жени
Олимпийски игри - Жени
Американска шампионска лига
АмериКъп
Северна Македония
[+]
Първа Лига
Първа Лига - Жени
Словакия
[+]
Екстралига
Екстралига Жени
Словения
[+]
Лига Нова КБМ
Купа на Словения
1 СКЛ Жени
Сърбия
[+]
Суперлига
1. ЖЛС Жени
Първа лига
Корац Къп
Тайван
[+]
Т1 Лига
П. лига+
СБЛ
WSBL - Жени
Турция
[+]
Супер Лига
ТКБЛ - Жени
ТБЛ
КБСЛ - Жени
ТБ2Л
Купа на Турция - Жени
Купа на Турция
Украйна
[+]
ФБУ Суперлига
Суперлига - Жени
Унгария
[+]
Дивизия 1
Дивизия 1 Жени
Купа на Унгария - Жени
Уругвай
[+]
Лига на Уругвай
Филипини
[+]
Купа на комисионерите
Купа на Филипините
Финландия
[+]
Корсилига
Корсилига Жени
I Дивизия А
I Дивизия Жени
Купа на Финландия
Купа на Финландия - Жени
Франция
[+]
ЛНБ
Купа на Франция
Espoirs U21
Про Б
Лига 2 Жени
ЛФБ Жени
Купа на Франция - Жени
Хърватия
[+]
Висша лига
Първа Лига
Висша лига - Жени
Купа на Хърватия
Черна Гора
[+]
Първа А Лига
Чехия
[+]
НБЛ
ZBL - Жени
1. Лига
Купа на Чехия - Жени
Купа на Чехия
Чили
[+]
ЛНБ
Купа на Чили
ЛНБ 2
Швейцария
[+]
СБ Лига
СБ Лига - Жени
Швеция
[+]
Баскетболна лига
Баскететан Жени
Баскетлиган Жени
Суперетан
Южна Корея
[+]
КБЛ
КБЛ Купа
WKBL - Жени
Япония
[+]
Б. Лига
Ж Лига - Жени
Б2 Лига
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Прогнози баскетбол за Беларус Висша лига
Прогнози
Класиране
Програма
Резултати
Домакин - Гост
Вер. %
1
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой точки
Коеф.
Q1
Q2
Q3
Q4
Рез.
Беларус Висша лига
PLB
Grodno GrSU
Rubon II
12/05/2024 13:00
64
35
1
76
-
70
76
70
149.2
-
-
-
Premier League - 7th place
PLB
Gomel
Minsk 3
11/05/2024 14:30
40
60
2
67
-
77
67
77
145.3
-
-
-
Premier League - 3rd place
PLB
Borisfen
Rubon
10/05/2024 18:00
74
26
1
88
-
74
88
74
162.1
-
-
-
Premier League - 5th place
PLB
Impuls
Minsk 2
10/05/2024 18:00
66
34
1
78
-
69
78
69
150.6
-
-
-
Premier League - Semi-finals
PLB
Gomel
Minsk 2
04/05/2024 14:00
34
66
2
70
-
75
70
75
149.7
-
-
-
27
26
20
21
12
17
22
21
FT
81
85
PLB
Minsk 3
Impuls
04/05/2024 13:00
55
45
1
90
-
65
90
65
151.5
-
-
-
23
23
17
27
14
21
23
33
FT
77
104
PLB
Borisfen
Grodno
04/05/2024 12:00
39
61
2
74
-
80
74
80
155.3
-
-
-
18
15
9
24
14
20
13
14
FT
54
73
PLB
Rubon
Minsk
03/05/2024 18:00
31
69
2
74
-
87
74
87
161.3
-
-
-
12
27
20
20
17
29
14
24
FT
63
100
PLB
Borisfen
Grodno
02/05/2024 18:30
45
55
2
73
-
83
73
83
156.3
-
-
-
17
22
28
13
12
18
15
29
FT
72
82
PLB
Minsk
Rubon
28/04/2024 15:30
81
19
1
98
-
75
98
75
167.3
-
-
-
28
23
21
11
18
14
19
9
FT
86
57
PLB
Grodno
Borisfen
28/04/2024 13:00
67
33
1
80
-
76
80
76
158.1
-
-
-
24
17
18
17
13
21
14
18
FT
69
73
PLB
Minsk 2
Gomel
27/04/2024 13:30
80
20
1
81
-
61
81
61
149.1
-
-
-
14
20
27
18
29
16
36
14
FT
106
68
PLB
Impuls
Minsk 3
27/04/2024 13:00
48
52
2
75
-
76
75
76
147.9
-
-
-
24
7
24
14
23
20
18
11
FT
89
52
PLB
Brest
Grodno GrSU
27/04/2024 13:00
28
72
2
75
-
79
75
79
150.2
-
-
-
22
16
15
22
15
20
16
26
FT
68
84
Premier League - Semi-finals
PLB
Minsk
Rubon
26/04/2024 19:00
77
23
1
98
-
73
98
73
166.7
-
-
-
23
11
32
20
14
16
27
28
FT
96
75
PLB
Grodno
Borisfen
26/04/2024 17:30
61
39
1
82
-
76
82
76
159.6
-
-
-
27
28
13
15
21
18
16
14
2
FT
77
75
PLB
Rubon II
Brest
21/04/2024 14:00
62
38
1
74
-
68
74
68
145.8
-
-
-
23
27
24
22
19
17
16
18
FT
82
84
Premier League - Quarter-finals
PLB
Minsk 3
Minsk
21/04/2024 13:00
35
65
2
66
-
73
66
73
144
-
-
-
9
32
12
28
8
23
8
29
FT
37
112
PLB
Gomel
Grodno
20/04/2024 15:00
10
90
2
66
-
95
66
95
159.2
-
-
-
9
18
5
33
16
25
20
21
FT
50
97
PLB
Rubon
Impuls
20/04/2024 14:00
65
35
1
84
-
78
84
78
163.4
-
-
-
23
13
17
18
24
16
15
31
FT
79
78
PLB
Minsk 2
Borisfen
20/04/2024 13:00
16
84
2
71
-
84
71
84
157.1
-
-
-
17
33
20
20
20
13
19
16
FT
76
82
PLB
Minsk
Minsk 3
18/04/2024 18:00
60
40
1
68
-
65
68
65
142.4
-
-
-
19
11
26
13
25
4
23
14
FT
93
42
PLB
Impuls
Rubon
17/04/2024 18:00
53
47
1
78
-
75
78
75
157.7
-
-
-
23
22
13
25
18
18
8
19
FT
62
84
PLB
Borisfen
Minsk 2
16/04/2024 18:00
71
29
1
87
-
72
87
72
158
-
-
-
32
8
29
15
30
21
25
23
FT
116
67
PLB
Grodno
Gomel
16/04/2024 17:30
92
8
1
112
-
55
112
55
164.9
-
-
-
38
4
29
15
18
11
19
6
FT
104
36
PLB
Grodno GrSU
Minsk 3
15/04/2024 17:30
58
42
1
67
-
66
67
66
137.8
-
-
-
13
17
9
18
12
16
24
9
FT
58
60
PLB
Gomel
Rubon II
14/04/2024 16:00
33
67
2
67
-
93
67
93
158.1
-
-
-
28
33
24
15
22
16
19
23
FT
93
87
PLB
Minsk 3
Grodno GrSU
12/04/2024 18:30
63
37
1
67
-
65
67
65
137.6
-
-
-
19
17
11
22
13
15
21
16
FT
64
70
PLB
Brest
Minsk 2
12/04/2024 18:00
57
43
1
78
-
73
78
73
146.6
-
-
-
22
17
8
16
8
25
18
17
FT
56
75
PLB
Rubon II
Gomel
12/04/2024 17:00
69
31
1
105
-
63
105
63
159
-
-
-
25
17
17
19
25
13
20
17
FT
87
66
PLB
Grodno GrSU
Minsk 3
09/04/2024 17:30
55
45
1
68
-
65
68
65
137.6
-
-
-
8
15
22
15
12
20
12
21
FT
54
71
PLB
Minsk 2
Brest
09/04/2024 17:00
42
58
2
73
-
75
73
75
147.8
-
-
-
24
5
18
11
18
12
14
18
FT
74
46
PLB
Gomel
Rubon II
09/04/2024 16:00
18
81
2
65
-
98
65
98
161.1
-
-
-
19
17
24
6
18
25
14
15
FT
75
63
PLB
Borisfen 2
Brest
07/04/2024 15:00
38
62
2
71
-
72
71
72
147.5
-
-
-
14
30
14
12
14
25
21
23
FT
63
90
PLB
Grodno GrSU
Gomel 2
07/04/2024 13:00
93
7
1
89
-
42
89
42
132.2
-
-
-
19
2
34
10
27
9
19
7
FT
99
28
PLB
Minsk 3
SDUSHOR Minsk
07/04/2024 13:00
72
28
1
90
-
65
90
65
147.5
-
-
-
24
20
27
11
27
18
14
11
FT
92
60
PLB
Gomel
Rubon
06/04/2024 16:00
24
76
2
63
-
96
63
96
161.1
-
-
-
15
26
13
28
28
25
24
34
FT
80
113
PLB
Grodno
Borisfen
06/04/2024 13:00
61
39
1
78
-
73
78
73
155.6
-
-
-
33
21
23
17
19
12
19
26
FT
94
76
PLB
Impuls
Minsk 2
05/04/2024 19:00
63
37
1
77
-
75
77
75
152.8
-
-
-
26
10
11
20
18
20
23
16
FT
78
66
PLB
SDUSHOR Minsk
Rubon II
03/04/2024 16:00
40
60
2
72
-
74
72
74
148.4
-
-
-
12
18
19
22
24
15
16
20
FT
71
75
PLB
Gomel 2
Borisfen 2
31/03/2024 15:00
32
68
2
69
-
79
69
79
144.9
-
-
-
22
19
20
20
17
20
13
29
FT
72
88
PLB
Brest
Minsk 3
31/03/2024 14:00
36
64
2
73
-
74
73
74
147.8
-
-
-
18
23
15
14
20
18
22
12
FT
75
67
PLB
Rubon II
Grodno GrSU
31/03/2024 14:00
63
37
1
72
-
68
72
68
142.5
-
-
-
21
24
19
24
8
24
24
24
FT
72
96
PLB
Minsk 2
Borisfen
30/03/2024 15:00
16
84
2
71
-
85
71
85
157.6
-
-
-
16
15
24
19
17
17
14
22
FT
71
73
PLB
Gomel
Impuls
30/03/2024 15:00
28
72
2
65
-
84
65
84
154.7
-
-
-
18
15
19
13
6
21
20
23
FT
63
72
PLB
Rubon
Grodno
30/03/2024 13:00
31
69
2
73
-
87
73
87
161.9
-
-
-
18
26
24
22
13
27
24
27
FT
79
102
PLB
SDUSHOR Minsk
Brest
28/03/2024 18:00
53
47
1
77
-
76
77
76
149.3
-
-
-
16
17
24
16
21
25
18
14
FT
79
72
PLB
Minsk 3
Gomel 2
27/03/2024 16:00
92
8
1
92
-
51
92
51
135.7
-
-
-
21
17
19
5
24
10
23
10
FT
87
42
PLB
Borisfen 2
Rubon II
27/03/2024 15:30
16
84
2
73
-
94
73
94
162.5
-
-
-
25
25
7
22
17
20
16
31
FT
65
98
PLB
Rubon
Minsk 2
26/03/2024 18:00
63
37
1
82
-
71
82
71
154.9
-
-
-
20
13
18
18
26
10
16
29
FT
80
70
PLB
Gomel 2
SDUSHOR Minsk
24/03/2024 14:00
18
82
2
52
-
96
52
96
142.2
-
-
-
10
19
16
19
21
21
24
13
FT
71
72
PLB
Rubon II
Minsk 3
24/03/2024 13:00
61
39
1
68
-
64
68
64
137.4
-
-
-
18
19
15
20
25
17
14
21
FT
72
77
PLB
Grodno GrSU
Borisfen 2
24/03/2024 12:00
88
12
1
96
-
55
96
55
148.8
-
-
-
29
10
23
20
23
20
23
14
FT
98
64
PLB
Minsk 2
Grodno
23/03/2024 14:30
17
83
2
71
-
84
71
84
153.4
-
-
-
15
17
17
27
20
18
24
26
FT
76
88
PLB
Borisfen
Gomel
23/03/2024 14:00
90
10
1
105
-
62
105
62
166.7
-
-
-
19
14
32
9
21
15
39
21
FT
111
59
PLB
Impuls
Rubon
23/03/2024 13:00
53
47
1
77
-
75
77
75
157.4
-
-
-
27
19
20
25
17
17
20
16
FT
84
77
PLB
Gomel
Minsk 2
20/03/2024 17:30
32
68
2
62
-
76
62
76
147.2
-
-
-
22
20
22
15
10
22
22
18
FT
76
75
PLB
Impuls
Grodno
19/03/2024 17:00
20
80
2
72
-
84
72
84
156
-
-
-
16
21
11
30
14
12
10
21
FT
51
84
PLB
Rubon
Borisfen
19/03/2024 17:00
28
71
2
75
-
78
75
78
157.2
-
-
-
33
25
16
13
13
27
19
30
FT
81
95
PLB
Brest
Gomel 2
17/03/2024 14:00
79
21
1
89
-
47
89
47
136.7
-
-
-
22
14
20
11
22
14
32
11
FT
96
50
PLB
Minsk 3
Grodno GrSU
17/03/2024 12:00
47
53
2
75
-
77
75
77
146.5
-
-
-
18
18
22
11
17
10
13
21
FT
70
60
PLB
Impuls
Borisfen
16/03/2024 13:00
21
79
2
71
-
85
71
85
158.5
-
-
-
22
17
17
19
18
21
20
22
FT
77
79
PLB
Grodno
Gomel
16/03/2024 12:00
95
5
1
99
-
56
99
56
160.2
-
-
-
31
14
24
15
18
12
21
10
FT
94
51
PLB
Gomel 2
Minsk 3
13/03/2024 14:00
16
84
2
49
-
84
49
84
133.5
-
-
-
0
12
5
21
7
28
2
14
FT
14
75
PLB
Minsk 2
Impuls
12/03/2024 18:00
57
43
1
82
-
74
82
74
155.4
-
-
-
22
15
10
15
15
24
21
14
5
10
AOT
73
78
PLB
Rubon
Gomel
10/03/2024 14:30
83
17
1
90
-
61
90
61
158.6
-
-
-
26
18
28
12
27
18
22
16
FT
103
64
PLB
Borisfen
Grodno
10/03/2024 14:30
52
48
1
80
-
76
80
76
156.2
-
-
-
18
20
9
25
13
19
27
14
FT
67
78
PLB
Grodno GrSU
SDUSHOR Minsk
10/03/2024 12:00
72
28
1
80
-
68
80
68
147
-
-
-
15
6
33
14
21
23
25
20
FT
94
63
PLB
Rubon II
Brest
10/03/2024 11:30
60
40
1
69
-
66
69
66
138.5
-
-
-
22
22
34
15
22
21
19
16
FT
97
74
PLB
Borisfen 2
Minsk 3
10/03/2024 11:00
27
73
2
72
-
80
72
80
148.2
-
-
-
4
16
9
24
15
20
16
17
FT
44
77
PLB
SDUSHOR Minsk
Borisfen 2
03/03/2024 14:00
76
24
1
82
-
65
82
65
145.9
-
-
-
32
12
21
15
20
19
29
18
FT
102
64
PLB
Brest
Grodno GrSU
03/03/2024 13:00
41
59
2
70
-
73
70
73
144.4
-
-
-
13
19
17
16
18
16
15
27
FT
63
78
PLB
Rubon II
Gomel 2
03/03/2024 13:00
90
10
1
91
-
51
91
51
142.3
-
-
-
33
8
24
3
17
6
27
4
FT
101
21
PLB
Borisfen
Minsk 2
02/03/2024 14:00
72
28
1
91
-
68
91
68
157.7
-
-
-
24
23
22
13
12
7
29
38
FT
87
81
PLB
Impuls
Gomel
02/03/2024 13:00
80
20
1
81
-
61
81
61
148.8
-
-
-
27
19
24
26
26
19
28
20
FT
105
84
PLB
Grodno
Rubon
02/03/2024 12:00
81
19
1
98
-
73
98
73
169.3
-
-
-
30
6
20
19
30
14
21
21
FT
101
60
PLB
SDUSHOR Minsk
Minsk 3
29/02/2024 15:00
52
48
1
77
-
74
77
74
148
-
-
-
12
16
12
19
18
17
12
21
FT
54
73
PLB
Minsk 2
Gomel
20/02/2024 15:00
79
21
1
88
-
62
88
62
149.9
-
-
-
18
12
24
21
16
19
23
24
FT
81
76
PLB
Brest
Borisfen 2
18/02/2024 15:30
60
40
1
85
-
69
85
69
157.9
-
-
-
24
7
27
12
22
9
8
26
FT
81
54
PLB
Gomel 2
Grodno GrSU
18/02/2024 13:00
17
83
2
52
-
94
52
94
142.2
-
-
-
18
16
10
20
10
8
6
16
FT
44
60
PLB
Gomel
Borisfen
17/02/2024 15:30
8
92
2
58
-
101
58
101
162
-
-
-
20
26
16
28
19
17
23
17
FT
78
88
PLB
Grodno
Minsk 2
17/02/2024 12:00
84
16
1
98
-
73
98
73
164.4
-
-
-
12
11
13
13
19
12
16
18
FT
60
54
PLB
Rubon
Impuls
17/02/2024 12:00
62
38
1
84
-
79
84
79
164
-
-
-
26
17
28
14
21
20
21
16
FT
96
67
PLB
Minsk 3
Rubon II
15/02/2024 15:00
56
44
1
72
-
70
72
70
145.1
-
-
-
15
23
27
18
23
15
19
12
FT
84
68
PLB
Minsk 2
Borisfen
14/02/2024 17:00
28
72
2
68
-
74
68
74
149.1
-
-
-
16
21
14
26
15
20
26
15
FT
71
82
PLB
Borisfen 2
Gomel 2
11/02/2024 13:00
82
18
1
88
-
62
88
62
146.9
-
-
-
14
13
13
17
8
20
33
21
FT
68
71
PLB
Minsk 3
Brest
11/02/2024 13:00
67
33
1
69
-
67
69
67
142.2
-
-
-
17
17
15
21
17
14
16
13
13
16
AOT
78
81
PLB
Grodno GrSU
Rubon II
11/02/2024 12:00
60
40
1
75
-
67
75
67
144.5
-
-
-
17
27
17
13
23
12
11
31
FT
68
83
PLB
Borisfen
Rubon
10/02/2024 14:00
75
25
1
92
-
73
92
73
164.5
-
-
-
19
20
20
24
18
17
24
13
FT
81
74
PLB
Grodno
Impuls
10/02/2024 12:00
85
15
1
96
-
69
96
69
162.9
-
-
-
17
18
29
11
19
13
30
9
FT
95
51
PLB
Brest
SDUSHOR Minsk
07/02/2024 17:00
59
41
1
85
-
78
85
78
155.4
-
-
-
19
18
14
12
9
12
22
24
FT
64
66
PLB
Rubon II
Borisfen 2
07/02/2024 17:00
79
21
1
85
-
54
85
54
140.7
-
-
-
25
12
21
17
27
23
25
15
FT
98
67
PLB
Borisfen 2
Grodno GrSU
04/02/2024 14:00
29
71
2
73
-
80
73
80
152.4
-
-
-
12
26
17
20
11
27
7
17
FT
47
90
PLB
SDUSHOR Minsk
Gomel 2
04/02/2024 12:00
84
16
1
91
-
60
91
60
144
-
-
-
25
15
16
20
27
6
20
18
FT
88
59
PLB
Borisfen
Impuls
03/02/2024 14:00
63
37
1
91
-
68
91
68
160.1
-
-
-
22
16
21
8
23
13
25
16
FT
91
53
PLB
Gomel
Grodno
03/02/2024 14:00
9
91
2
61
-
108
61
108
167.6
-
-
-
9
29
12
21
13
22
6
20
FT
40
92
PLB
Minsk 2
Rubon
03/02/2024 13:00
40
60
2
75
-
78
75
78
156.4
-
-
-
19
14
14
17
12
20
21
14
FT
66
65
PLB
Gomel 2
Brest
28/01/2024 14:00
18
82
2
52
-
83
52
83
135.9
-
-
-
8
27
5
25
13
21
17
27
FT
43
100
PLB
Rubon II
SDUSHOR Minsk
28/01/2024 13:00
69
31
1
75
-
61
75
61
138.9
-
-
-
19
11
13
22
30
16
18
19
FT
80
68
PLB
Grodno GrSU
Minsk 3
28/01/2024 12:00
59
41
1
68
-
64
68
64
137.4
-
-
-
19
14
17
17
14
8
17
19
FT
67
58
PLB
Gomel
Rubon
27/01/2024 14:00
24
76
2
63
-
94
63
94
162.9
-
-
-
14
29
14
29
19
24
18
23
FT
65
105
PLB
Grodno
Borisfen
27/01/2024 12:00
62
38
1
76
-
74
76
74
158.2
-
-
-
19
15
19
5
19
20
19
16
FT
76
56
PLB
Impuls
Minsk 2
26/01/2024 17:00
54
46
1
75
-
74
75
74
151.4
-
-
-
15
14
23
10
27
26
13
23
FT
78
73
PLB
Gomel
Impuls
24/01/2024 17:00
18
82
2
62
-
79
62
79
148.8
-
-
-
12
15
13
19
31
20
26
17
FT
82
71
PLB
Minsk 3
Borisfen 2
24/01/2024 15:00
85
15
1
90
-
56
90
56
146.7
-
-
-
30
7
22
11
24
13
20
12
FT
96
43
PLB
Rubon
Grodno
23/01/2024 16:30
32
68
2
76
-
82
76
82
162.2
-
-
-
9
25
22
28
16
27
22
35
FT
69
115
PLB
SDUSHOR Minsk
Grodno GrSU
21/01/2024 15:00
41
59
2
72
-
74
72
74
145.5
-
-
-
17
12
14
23
18
29
21
24
FT
70
88
PLB
Brest
Rubon II
21/01/2024 13:00
34
66
2
76
-
78
76
78
151
-
-
-
18
10
23
16
12
16
16
12
FT
69
54
PLB
Borisfen
Gomel
20/01/2024 14:00
92
8
1
105
-
62
105
62
166.9
-
-
-
27
18
24
18
36
10
29
9
FT
116
55
PLB
Impuls
Rubon
20/01/2024 13:00
40
60
2
70
-
78
70
78
153.6
-
-
-
21
17
23
14
23
26
18
28
16
11
AOT
101
96
PLB
Minsk 2
Grodno
18/01/2024 16:00
20
80
2
72
-
84
72
84
157.7
-
-
-
17
25
19
17
19
22
16
22
FT
71
86
PLB
Borisfen 2
SDUSHOR Minsk
14/01/2024 17:00
52
48
1
80
-
79
80
79
153
-
-
-
26
11
13
24
20
21
13
12
FT
72
68
PLB
Gomel 2
Rubon II
14/01/2024 12:00
11
89
2
52
-
93
52
93
143.5
-
-
-
15
34
11
34
12
28
14
22
FT
52
118
PLB
Grodno GrSU
Brest
14/01/2024 12:00
70
30
1
69
-
67
69
67
139.2
-
-
-
17
20
18
12
19
17
21
17
FT
75
66
PLB
Impuls
Grodno
13/01/2024 14:00
24
76
2
72
-
89
72
89
160.1
-
-
-
17
24
8
20
12
20
17
15
FT
54
79
PLB
Gomel
Minsk 2
13/01/2024 14:00
24
76
2
62
-
79
62
79
145.9
-
-
-
16
29
18
22
15
20
20
30
FT
69
101
PLB
Rubon
Borisfen
13/01/2024 12:00
31
69
2
74
-
84
74
84
159.6
-
-
-
23
26
21
19
24
21
19
25
FT
87
91
PLB
Borisfen
Minsk 2
19/12/2023 17:00
69
31
1
86
-
67
86
67
155.1
-
-
-
33
17
19
15
18
25
32
16
FT
102
73
PLB
Gomel 2
Borisfen 2
17/12/2023 15:00
24
76
2
53
-
83
53
83
137.9
-
-
-
9
17
17
17
30
18
13
18
FT
69
70
PLB
Brest
Minsk 3
17/12/2023 13:00
33
67
2
73
-
74
73
74
146.7
-
-
-
23
10
9
33
18
21
23
23
FT
73
87
PLB
Rubon II
Grodno GrSU
17/12/2023 13:00
64
36
1
69
-
64
69
64
135.8
-
-
-
18
28
19
17
22
11
17
18
FT
76
74
PLB
Borisfen
Impuls
16/12/2023 14:00
68
32
1
86
-
68
86
68
157.2
-
-
-
21
17
18
29
15
10
25
27
FT
79
83
PLB
Rubon
Minsk 2
16/12/2023 13:00
68
32
1
84
-
79
84
79
160.5
-
-
-
19
19
26
6
22
16
22
28
FT
89
69
PLB
Grodno
Gomel
16/12/2023 12:00
94
5
1
101
-
51
101
51
158.7
-
-
-
27
11
30
16
36
20
30
21
FT
123
68
PLB
Minsk 2
Impuls
13/12/2023 16:30
59
41
1
82
-
70
82
70
154.5
-
-
-
11
24
19
17
9
17
24
16
FT
63
74
PLB
SDUSHOR Minsk
Brest
13/12/2023 14:00
57
43
1
82
-
72
82
72
150.5
-
-
-
13
6
23
13
16
13
14
12
FT
66
44
PLB
Borisfen
Grodno
12/12/2023 18:00
59
41
1
83
-
82
83
82
162
-
-
-
15
27
17
23
17
20
16
19
FT
65
89
PLB
Minsk 3
Gomel 2
10/12/2023 15:00
90
10
1
92
-
51
92
51
137.3
-
-
-
20
7
15
8
18
15
21
4
FT
74
34
PLB
Rubon II
Borisfen 2
10/12/2023 12:00
70
30
1
83
-
68
83
68
156.3
-
-
-
16
10
20
11
30
15
14
12
FT
80
48
PLB
Rubon
Gomel
09/12/2023 14:00
86
14
1
88
-
61
88
61
155.4
-
-
-
24
21
29
15
38
14
22
15
FT
113
65
PLB
Impuls
Gomel
05/12/2023 17:00
83
17
1
80
-
59
80
59
146.7
-
-
-
28
7
27
10
16
22
19
21
FT
90
60
PLB
Grodno
Rubon
05/12/2023 16:30
76
24
1
98
-
71
98
71
166.1
-
-
-
32
16
36
22
25
16
19
16
FT
112
70
PLB
Gomel
Borisfen
02/12/2023 15:30
6
94
2
58
-
101
58
101
157.1
-
-
-
20
30
12
22
17
37
18
19
FT
67
108
PLB
Grodno
Minsk 2
02/12/2023 12:00
75
25
1
94
-
69
94
69
159.9
-
-
-
31
20
20
17
29
24
21
23
FT
101
84
PLB
Rubon
Impuls
02/12/2023 12:00
69
31
1
82
-
72
82
72
157
-
-
-
27
18
18
20
21
19
26
23
FT
92
80
PLB
Minsk 2
Gomel
29/11/2023 17:00
78
22
1
88
-
62
88
62
149.4
-
-
-
25
11
20
13
14
14
21
3
FT
80
41
PLB
Gomel 2
SDUSHOR Minsk
26/11/2023 14:00
23
77
2
61
-
85
61
85
139.3
-
-
-
6
20
15
24
10
19
18
19
FT
49
82
PLB
Rubon II
Minsk 3
26/11/2023 13:00
56
44
1
69
-
64
69
64
134.8
-
-
-
13
16
11
18
20
11
25
18
FT
69
63
PLB
Grodno GrSU
Borisfen 2
26/11/2023 12:00
68
32
1
81
-
67
81
67
149.7
-
-
-
25
12
22
13
23
17
23
14
FT
93
56
PLB
Grodno
Impuls
25/11/2023 12:00
74
25
1
91
-
71
91
71
161.8
-
-
-
32
18
22
8
31
18
14
17
FT
99
61
PLB
SDUSHOR Minsk
Rubon II
23/11/2023 15:30
49
51
2
73
-
83
73
83
152.7
-
-
-
17
17
21
23
13
14
15
18
FT
66
72
PLB
Minsk 3
Grodno GrSU
22/11/2023 18:00
58
42
1
68
-
65
68
65
135.7
-
-
-
20
13
14
20
23
15
21
25
FT
78
73
PLB
Borisfen
Rubon
22/11/2023 17:00
75
25
1
92
-
72
92
72
160.5
-
-
-
18
23
22
23
27
16
21
23
FT
88
85
PLB
Brest
Gomel 2
22/11/2023 15:00
84
16
1
88
-
61
88
61
144
-
-
-
22
7
14
15
18
11
20
14
FT
74
47
PLB
Borisfen 2
Minsk 3
20/11/2023 16:00
31
69
2
74
-
76
74
76
148.9
-
-
-
15
15
15
22
18
19
14
17
FT
62
73
PLB
Rubon II
Brest
19/11/2023 13:00
74
26
1
86
-
64
86
64
149.6
-
-
-
17
20
17
22
14
19
15
17
FT
63
78
PLB
Grodno GrSU
SDUSHOR Minsk
19/11/2023 12:00
72
28
1
92
-
69
92
69
156
-
-
-
28
4
17
19
22
12
10
20
FT
77
55
PLB
Minsk 2
Rubon
18/11/2023 14:00
51
48
1
82
-
70
82
70
154.3
-
-
-
25
20
20
19
7
22
23
19
FT
75
80
PLB
Impuls
Borisfen
18/11/2023 13:00
20
80
2
74
-
84
74
84
158.9
-
-
-
13
25
26
18
16
17
11
24
FT
66
84
PLB
Gomel
Grodno
18/11/2023 12:00
15
85
2
61
-
101
61
101
162.5
-
-
-
10
25
16
22
20
31
12
17
FT
58
95
PLB
Impuls
Minsk 2
15/11/2023 18:00
54
46
1
75
-
74
75
74
150
-
-
-
13
22
23
22
23
18
37
15
FT
96
77
PLB
Gomel
Rubon
15/11/2023 17:00
19
81
2
61
-
84
61
84
152.8
-
-
-
19
19
21
27
14
22
21
17
FT
75
85
PLB
Grodno
Borisfen
14/11/2023 16:30
54
46
1
80
-
75
80
75
157.1
-
-
-
24
12
16
17
23
25
19
34
FT
82
88
PLB
Brest
Grodno GrSU
12/11/2023 14:00
30
70
2
74
-
79
74
79
151.6
-
-
-
26
16
15
14
1
22
27
20
FT
69
72
PLB
Rubon II
Gomel 2
12/11/2023 13:00
90
10
1
85
-
61
85
61
145.7
-
-
-
22
10
21
15
23
7
25
3
FT
91
35
PLB
SDUSHOR Minsk
Borisfen 2
12/11/2023 12:00
43
57
2
75
-
80
75
80
152.8
-
-
-
21
18
10
21
22
21
21
13
FT
74
73
PLB
Gomel
Impuls
11/11/2023 15:00
21
79
2
61
-
82
61
82
148.6
-
-
-
23
19
20
24
12
14
21
27
FT
76
84
PLB
Rubon
Grodno
11/11/2023 12:00
35
64
2
75
-
81
75
81
158.5
-
-
-
14
28
18
23
17
26
13
20
FT
62
97
PLB
Borisfen
Minsk 2
07/11/2023 14:00
77
23
1
80
-
67
80
67
149.4
-
-
-
21
9
35
15
20
21
18
23
FT
94
68
PLB
Brest
Borisfen 2
05/11/2023 13:00
57
43
1
82
-
79
82
79
155.9
-
-
-
22
13
26
20
17
31
27
30
FT
92
94
PLB
Gomel 2
Grodno GrSU
05/11/2023 13:00
16
84
2
54
-
84
54
84
136.5
-
-
-
3
23
9
23
15
11
9
22
FT
36
79
PLB
SDUSHOR Minsk
Minsk 3
05/11/2023 12:00
48
52
2
76
-
78
76
78
149.8
-
-
-
7
12
11
19
13
20
5
23
FT
36
74
PLB
Borisfen
Gomel
04/11/2023 14:00
95
5
1
92
-
54
92
54
151.6
-
-
-
35
18
21
16
39
16
17
20
FT
112
70
PLB
Rubon
Impuls
04/11/2023 13:00
42
58
2
70
-
76
70
76
150.3
-
-
-
14
21
24
29
15
30
12
25
FT
65
105
PLB
Minsk 2
Grodno
04/11/2023 13:00
26
74
2
68
-
89
68
89
157.6
-
-
-
16
22
17
22
15
29
11
8
FT
59
81
PLB
Grodno GrSU
Rubon II
29/10/2023 13:00
46
54
2
74
-
75
74
75
145.8
-
-
-
25
24
14
10
14
22
32
14
FT
85
70
PLB
Minsk 3
Brest
29/10/2023 13:00
61
39
1
67
-
66
67
66
137.4
-
-
-
26
20
11
25
33
13
29
14
FT
99
72
PLB
Borisfen 2
Gomel 2
29/10/2023 13:00
74
26
1
86
-
61
86
61
143.9
-
-
-
17
9
20
23
22
16
22
16
FT
81
64
PLB
Gomel
Minsk 2
28/10/2023 13:00
20
80
2
61
-
82
61
82
147
-
-
-
15
28
16
11
13
17
10
15
FT
54
71
PLB
Rubon
Borisfen
28/10/2023 12:00
31
69
2
74
-
83
74
83
156.5
-
-
-
28
25
12
13
28
32
7
12
FT
75
82
PLB
Impuls
Grodno
27/10/2023 17:00
23
77
2
74
-
87
74
87
160.9
-
-
-
10
21
17
23
24
10
31
26
FT
82
80
PLB
Gomel 2
Minsk 3
26/10/2023 16:00
38
62
2
60
-
82
60
82
142.1
-
-
-
8
22
6
15
4
22
12
25
FT
30
84
PLB
Brest
SDUSHOR Minsk
25/10/2023 17:00
53
47
1
77
-
76
77
76
151.5
-
-
-
21
12
16
20
19
22
34
15
FT
90
69
PLB
Borisfen 2
Rubon II
25/10/2023 16:00
41
59
2
74
-
75
74
75
149
-
-
-
26
25
13
33
27
21
27
20
FT
93
99
PLB
Grodno
Minsk 2
24/10/2023 16:30
66
34
1
80
-
71
80
71
152.8
-
-
-
30
10
23
16
26
16
17
24
FT
96
66
PLB
Borisfen 2
Grodno GrSU
23/10/2023 13:30
48
52
2
72
-
74
72
74
141.6
-
-
-
15
20
21
16
17
28
20
16
FT
73
80
PLB
Minsk 3
Rubon II
22/10/2023 15:00
53
47
1
73
-
72
73
72
143.4
-
-
-
17
22
16
26
26
23
13
5
FT
72
76
PLB
SDUSHOR Minsk
Gomel 2
22/10/2023 12:00
53
47
1
80
-
76
80
76
128.1
-
-
-
23
11
17
13
20
5
26
8
FT
86
37
PLB
Borisfen
Impuls
21/10/2023 14:00
83
17
1
86
-
64
86
64
152.7
-
-
-
25
22
21
19
20
12
28
19
FT
94
72
PLB
Grodno
Gomel
21/10/2023 12:00
87
13
1
92
-
55
92
55
155.3
-
-
-
30
17
32
13
30
9
21
7
FT
113
46
PLB
Rubon
Minsk 2
21/10/2023 12:00
47
53
2
75
-
77
75
77
152.4
-
-
-
16
12
19
22
31
11
18
26
FT
84
71
PLB
Minsk 2
Impuls
18/10/2023 18:00
64
36
1
82
-
75
82
75
153.5
-
-
-
20
21
18
8
21
12
23
26
FT
82
67
PLB
Rubon
Gomel
18/10/2023 17:00
73
27
1
85
-
62
85
62
153.3
-
-
-
30
20
23
20
24
20
22
18
FT
99
78
PLB
Borisfen
Grodno
17/10/2023 17:00
53
46
1
85
-
76
85
76
159.4
-
-
-
13
23
18
15
19
14
23
20
FT
73
72
PLB
Gomel 2
Brest
15/10/2023 15:00
45
55
2
61
-
82
61
82
146
-
-
-
15
22
6
22
16
21
15
18
FT
52
83
PLB
Rubon II
SDUSHOR Minsk
15/10/2023 13:00
65
35
1
71
-
64
71
64
140.3
-
-
-
10
18
21
16
24
12
20
14
FT
75
60
PLB
Grodno GrSU
Minsk 3
15/10/2023 12:00
60
40
1
80
-
76
80
76
146.4
-
-
-
14
23
19
8
16
15
14
11
FT
63
57
PLB
Minsk 2
Borisfen
14/10/2023 14:30
30
70
2
72
-
85
72
85
151.9
-
-
-
20
18
17
27
20
22
18
23
FT
75
90
PLB
Impuls
Gomel
14/10/2023 13:00
77
23
1
85
-
63
85
63
148.5
-
-
-
14
9
30
10
16
17
25
25
FT
85
61
PLB
Grodno
Rubon
14/10/2023 12:00
74
25
1
88
-
71
88
71
159.5
-
-
-
30
16
29
16
28
17
29
12
FT
116
61
PLB
SDUSHOR Minsk
Grodno GrSU
11/10/2023 15:00
46
54
2
74
-
82
74
82
153.8
-
-
-
5
22
15
20
15
17
9
10
FT
44
69
PLB
Brest
Rubon II
08/10/2023 13:00
38
62
2
75
-
76
75
76
148.8
-
-
-
17
18
16
18
21
23
24
19
9
14
AOT
87
92
PLB
Minsk 3
Borisfen 2
08/10/2023 12:00
44
56
2
76
-
77
76
77
111.1
-
-
-
25
12
11
18
19
16
30
8
FT
85
54
PLB
Gomel
Borisfen
07/10/2023 15:00
10
90
2
61
-
95
61
95
153.5
-
-
-
14
23
9
34
15
27
19
25
FT
57
109
PLB
Impuls
Rubon
07/10/2023 12:00
64
35
1
81
-
74
81
74
156.2
-
-
-
22
18
14
14
17
20
13
19
FT
66
71
PLB
Borisfen 2
SDUSHOR Minsk
01/10/2023 14:00
36
64
2
66
-
93
66
93
117.4
-
-
-
16
15
21
16
8
12
26
16
FT
71
59
PLB
Gomel 2
Rubon II
01/10/2023 13:00
38
62
2
66
-
93
66
93
117.2
-
-
-
13
26
8
27
12
34
10
26
FT
43
113
PLB
Grodno GrSU
Brest
01/10/2023 12:00
61
39
1
73
-
67
73
67
143.6
-
-
-
23
13
22
19
18
16
13
18
FT
76
66
PLB
Minsk 2
Gomel
30/09/2023 14:30
87
13
1
85
-
59
85
59
144
-
-
-
28
13
30
10
31
15
24
10
FT
113
48
PLB
Borisfen
Rubon
30/09/2023 14:00
68
32
1
75
-
74
75
74
151
-
-
-
25
13
22
18
25
16
25
17
FT
97
64
PLB
Grodno
Impuls
30/09/2023 12:00
73
27
1
87
-
71
87
71
159.1
-
-
-
20
20
26
6
15
19
27
8
FT
88
53
PLB
Minsk 2
Rubon
23/09/2023 14:30
41
59
2
61
-
85
61
85
148.9
-
-
-
25
18
28
18
10
22
19
12
FT
82
70
PLB
Gomel
Grodno
23/09/2023 12:00
23
77
2
61
-
101
61
101
161.7
-
-
-
9
33
8
36
11
16
13
26
FT
41
111
PLB
Impuls
Borisfen
23/09/2023 12:00
22
78
2
74
-
84
74
84
156.5
-
-
-
17
17
19
28
22
30
13
19
FT
71
94
<
Май 2024
Баскетбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма