Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
126
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
31
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
821
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1479
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
55
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
357
American
87
African
59
Asiatic
102
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
18.05.2024 | Sub/Peste 9.5 colțuri pronosticuri
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
9.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul colțuri
Timp
Coef.cel mai inalt
Colțuri
18.05.2024
Us2
El Paso Locomotive
Memphis 901
18/05/2024 03:00
57
43
Sub
5
-
3
5 - 3
8.42
28°
-
FT
2 - 5
Us2
CS Switchbacks
Rhode Island
18/05/2024 03:00
53
47
Sub
4
-
5
4 - 5
9.03
17°
-
FT
2 - 9
Ca1
Pacific
Atlético Ottawa
18/05/2024 04:00
67
33
Sub
6
-
3
6 - 3
7.42
8°
-
FT
3 - 5
Nz2
Western Suburbs
Wellington Phoenix (R)
18/05/2024 04:00
19
81
Peste
9
-
8
9 - 8
15.59
14°
-
FT
9 - 4
Nz2
North Wellington
Napier City Rovers
18/05/2024 04:00
48
52
Peste
5
-
6
5 - 6
9.96
14°
-
FT
5 - 12
Nz2
Miramar
Waterside Karori
18/05/2024 04:30
43
57
Peste
5
-
6
5 - 6
11.18
14°
-
FT
8 - 1
Nz2
Petone
Wellington Olympic
18/05/2024 04:30
44
56
Peste
3
-
11
3 - 11
11.39
14°
-
FT
4 - 6
Nz2
Twenty 11
Universities
18/05/2024 04:45
84
16
Sub
2
-
2
2 - 2
1.94
6°
-
FT
Nz2
Cashmere Technical
Nomads United
18/05/2024 04:45
62
38
Sub
4
-
5
4 - 5
6.29
11°
-
FT
1 - 7
Nz2
West Coast Rangers
East Coast Bays
18/05/2024 05:00
31
69
Peste
6
-
6
6 - 6
11.70
17°
-
FT
1 - 7
Nz2
Island Bay United
Stop Out
18/05/2024 05:00
38
62
Peste
5
-
5
5 - 5
11.50
13°
-
FT
3 - 2
Nz2
Tauranga City United
Hamilton Wanderers
18/05/2024 05:00
54
46
Sub
4
-
5
4 - 5
9.43
18°
-
FT
4 - 9
Nz2
Auckland United
Manurewa
18/05/2024 05:00
38
62
Peste
5
-
6
5 - 6
10.79
17°
-
FT
6 - 5
Nz2
Selwyn United
Christchurch United
18/05/2024 05:00
73
27
Sub
2
-
4
2 - 4
4.88
10°
-
FT
3 - 4
Jp3
FC Imabari
Fukushima United
18/05/2024 06:00
60
40
Sub
4
-
5
4 - 5
7.74
19°
-
FT
7 - 3
Jp4
Briobecca Urayasu
Honda FC
18/05/2024 06:00
51
49
Sub
4
-
5
4 - 5
8.73
28°
-
FT
2 - 6
Jp4
Honda Lock SC
TIAMO Hirakata
18/05/2024 06:00
80
20
Sub
1
-
5
1 - 5
3.48
22°
-
FT
4 - 1
AuS
Adelaide U21
Adelaide Raiders
18/05/2024 06:30
41
59
Peste
5
-
7
5 - 7
10.39
6°
-
FT
AuN
Adamstown FC
Broadmeadow
18/05/2024 06:30
46
54
Peste
5
-
6
5 - 6
9.60
14°
-
FT
1 - 15
AuN
Lambton Jaffas
Lake Macquarie FC
18/05/2024 06:30
34
66
Peste
5
-
6
5 - 6
12.29
14°
-
FT
7 - 3
Jp2
Tokushima Vortis
Roasso Kumamoto
18/05/2024 07:00
54
46
Sub
6
-
3
6 - 3
8.96
20°
-
FT
7 - 6
Jp2
Yokohama FC
Shimizu S-Pulse
18/05/2024 07:00
49
51
Peste
6
-
5
6 - 5
9.97
23°
-
FT
9 - 8
Jp2
JEF United Chiba
Ehime FC
18/05/2024 07:00
38
62
Peste
6
-
4
6 - 4
11.19
27°
-
FT
10 - 3
Jp2
Thespakusatsu
Iwaki FC
18/05/2024 07:00
51
49
Sub
3
-
4
3 - 4
9.27
27°
-
FT
4 - 5
Jp2
Mito HollyHock
Oita Trinita
18/05/2024 07:00
57
43
Sub
3
-
6
3 - 6
8.21
26°
-
FT
5 - 6
Jp2
Montedio Yamagata
Blaublitz Akita
18/05/2024 07:00
40
60
Peste
5
-
5
5 - 5
9.97
25°
-
FT
10 - 2
AuV
Manningham United Blues
Oakleigh Cannons
18/05/2024 07:00
45
55
Peste
4
-
6
4 - 6
10.34
13°
-
FT
1 - 3
Kr3
Busan Kyotong
Pocheon FC
18/05/2024 07:00
47
53
Peste
5
-
5
5 - 5
9.66
22°
-
FT
7 - 3
Jp3
Kamatamare Sanuki
Omiya Ardija
18/05/2024 07:00
52
48
Sub
4
-
5
4 - 5
9.15
25°
-
FT
6 - 4
Jp3
Nara Club
FC Gifu
18/05/2024 07:00
54
46
Sub
3
-
4
3 - 4
8.53
27°
-
FT
6 - 8
Jp3
Kataller Toyama
FC Osaka
18/05/2024 07:00
59
41
Sub
4
-
5
4 - 5
8.09
27°
-
FT
8 - 1
Jp3
Nagano Parceiro
Zweigen Kanazawa
18/05/2024 07:00
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
8.95
25°
-
FT
5 - 1
Jp3
Matsumoto Yamaga
Giravanz K.
18/05/2024 07:00
43
57
Peste
6
-
4
6 - 4
10.57
25°
-
FT
5 - 8
Jp3
Grulla Morioka
YSCC
18/05/2024 07:00
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
9.74
22°
-
FT
8 - 6
AuA
O'Connor Knights
Canberra Olympic
18/05/2024 07:00
34
66
Peste
10
-
3
10 - 3
11.28
10°
-
FT
8 - 1
Nz2
Melville United
Bay Olympic
18/05/2024 07:00
22
78
Peste
3
-
7
3 - 7
13.78
14°
-
FT
1 - 3
AuA
Cooma Tigers
Gungahlin United
18/05/2024 07:15
71
29
Sub
4
-
5
4 - 5
4.23
6°
-
FT
9 - 9
Nz2
Western Springs
Eastern Suburbs (NZL)
18/05/2024 07:30
32
68
Peste
8
-
6
8 - 6
11.16
15°
-
FT
3 - 7
Jp2
Kagoshima United
V-Varen Nagasaki
18/05/2024 08:00
41
59
Peste
6
-
6
6 - 6
11.13
25°
-
FT
8 - 7
Kr3
Paju Citizen
Yangpyeong FC
18/05/2024 08:00
75
25
Sub
2
-
3
2 - 3
7.51
24°
-
FT
3 - 4
Kr3
Changwon City
Siheung Citizen
18/05/2024 08:00
63
37
Sub
5
-
3
5 - 3
7.38
24°
-
FT
5 - 5
Kr3
Hwaseong FC
Ulsan Citizen
18/05/2024 08:00
67
33
Sub
4
-
5
4 - 5
7.38
23°
-
FT
1 - 4
Jp4
Kochi United SC
MIO Biwako Kusatsu
18/05/2024 08:00
66
34
Sub
3
-
5
3 - 5
7.10
23°
-
FT
3 - 10
Au1
Wellington Phoenix
Melbourne Victory
18/05/2024 08:30
29
71
Peste
4
-
8
4 - 8
13.13
14°
-
AET
FT
11 - 3
AuV
St Albans Saints
Port Melbourne SC
18/05/2024 09:00
35
65
Peste
3
-
7
3 - 7
13.70
11°
-
FT
4 - 3
AuW
Balcatta
Stirling Lions
18/05/2024 09:00
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
8.43
8°
-
FT
6 - 12
AuW
Armadale SC
Floreat Athena
18/05/2024 09:00
39
61
Peste
8
-
2
8 - 2
10.44
8°
-
FT
14 - 5
AuW
Western Knights
Fremantle City
18/05/2024 09:00
33
67
Peste
7
-
6
7 - 6
11.92
-
FT
6 - 7
AuQ
Brisbane City
Olympic FC QLD
18/05/2024 09:00
54
46
Sub
3
-
6
3 - 6
9.03
19°
-
FT
6 - 4
AuN
Valentine Phoenix
Maitland FC
18/05/2024 09:00
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
10.22
15°
-
FT
6 - 1
HK1
Resources Capital
Tai Po FC
18/05/2024 09:00
56
44
Sub
4
-
5
4 - 5
8.34
26°
-
FT
4 - 9
HK1
Southern District
Kitchee SC
18/05/2024 09:00
37
63
Peste
5
-
8
5 - 8
10.05
26°
-
FT
6 - 4
AuN
NWS Spirit
APIA Tigers
18/05/2024 09:30
51
49
Sub
2
-
7
2 - 7
8.96
14°
-
FT
0 - 6
AuS
N.E. MetroStars
Adelaide Comets
18/05/2024 09:30
41
59
Peste
6
-
6
6 - 6
10.43
12°
-
FT
7 - 1
CnC
Langfang Glory City
Heilongjiang Lava
18/05/2024 09:30
71
29
Sub
0
-
4
0 - 4
5.00
-
Pen.
FT
15 - 2
CnC
Shenzhen Jixiang
Nanjing Fengfan
18/05/2024 09:30
38
62
Peste
0
-
10
0 - 10
10.19
27°
-
FT
AuQ
Redlands United
Peninsula Power
18/05/2024 10:00
62
38
Sub
4
-
5
4 - 5
7.53
19°
-
FT
3 - 6
Jp3
Ryukyu
Tegevajaro Miyazaki
18/05/2024 10:00
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
8.15
23°
-
FT
4 - 2
Cz3
Motorlet Praha
FK Kraluv Dvur
18/05/2024 10:15
34
66
Peste
8
-
5
8 - 5
12.60
12°
-
FT
3 - 5
Cz3
Slovan Rosice
Slovacko B
18/05/2024 10:15
58
42
Sub
6
-
3
6 - 3
8.50
15°
-
FT
4 - 2
Cz3
TJ Tatran Bohunice
Frydek-Mistek
18/05/2024 10:15
43
57
Peste
6
-
4
6 - 4
10.72
14°
-
FT
5 - 6
Cz4
Neratovice-Byskovice
Brandys n. Labem
18/05/2024 10:15
57
43
Sub
8
-
1
8 - 1
8.58
12°
-
FT
Cz4
Újezd Praha 4
Meteor Praha VIII
18/05/2024 10:15
66
34
Sub
5
-
4
5 - 4
7.25
12°
-
FT
Cz4
Štětí
SK Kladno
18/05/2024 10:15
60
40
Sub
2
-
7
2 - 7
7.36
12°
-
FT
Cz4
OEZ Letohrad
Spoje Praha
18/05/2024 10:15
81
19
Sub
3
-
4
3 - 4
3.50
13°
-
FT
Cz4
Havlickuv Brod
Sokol Tasovice
18/05/2024 10:15
70
30
Sub
4
-
3
4 - 3
5.18
13°
-
FT
AuS
Croydon Kings
FK Beograd
18/05/2024 10:30
34
66
Peste
8
-
4
8 - 4
11.24
6°
-
FT
AuS
Adelaide Olympic
Adelaide City
18/05/2024 10:30
45
55
Peste
5
-
6
5 - 6
10.78
12°
-
FT
2 - 8
AuQ
Gold Coast United
WDSC Wolves FC
18/05/2024
55
45
Sub
2
-
3
2 - 3
8.49
14°
-
Postp.
Cz3
FK Prepere
Sokol Zivanice
18/05/2024 10:30
44
56
Peste
5
-
5
5 - 5
10.36
11°
-
FT
7 - 3
Cz3
Znojmo
Banik Ostrava B
18/05/2024 10:30
55
45
Sub
4
-
4
4 - 4
8.13
13°
-
FT
Cz4
FK Komarov
Aritma Prague
18/05/2024 10:30
62
38
Sub
4
-
2
4 - 2
8.61
11°
-
FT
5 - 6
Cz4
FC Rokycany
SK Klatovy
18/05/2024 10:30
88
12
Sub
1
-
5
1 - 5
1.27
11°
-
FT
4 - 8
Ua2
Prykarpattya
Viktoriya Mykolaivka
18/05/2024 11:00
54
46
Sub
3
-
5
3 - 5
8.77
12°
-
FT
AuN
Hills Brumbies
Blacktown City
18/05/2024 11:00
52
48
Sub
3
-
6
3 - 6
9.38
11°
-
FT
2 - 9
AuN
St George Saints
Sutherland Sharks
18/05/2024 11:00
44
56
Peste
7
-
3
7 - 3
10.46
8°
-
FT
1 - 5
AuN
WS Wanderers Youth
Marconi Stallions
18/05/2024 11:00
61
39
Sub
4
-
5
4 - 5
7.87
14°
-
FT
5 - 3
AuV
Hume City FC
Thunder SC
18/05/2024 11:00
55
45
Sub
4
-
5
4 - 5
9.27
12°
-
FT
10 - 4
AuW
Perth Glory Youth
ECU Joondalup
18/05/2024 11:00
57
43
Sub
4
-
5
4 - 5
8.13
8°
-
FT
8 - 6
AuQ
QLD Lions
Gold Coast Knights
18/05/2024 11:00
52
48
Sub
5
-
4
5 - 4
9.15
19°
-
FT
6 - 4
CnC
Shaanxi Union
GZ Evergrande FC
18/05/2024 11:00
82
18
Sub
0
-
6
0 - 6
3.88
-
Pen.
FT
5 - 1
CnC
Guangdong GZ-Power
Wuxi Wugou
18/05/2024 11:00
76
24
Sub
0
-
4
0 - 4
4.03
-
FT
6 - 3
ItP
Frosinone U19
Juventus U19
18/05/2024 11:00
51
49
Sub
5
-
3
5 - 3
8.70
20°
-
FT
9 - 5
AuN
Manly United
Wollongong FC
18/05/2024 11:15
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
9.93
14°
-
FT
2 - 9
AuN
St George City FA
Sydney United
18/05/2024 11:15
58
42
Sub
6
-
3
6 - 3
7.60
8°
-
FT
4 - 5
My1
Darul Takzim
Negeri Sembilan
18/05/2024 11:30
77
23
Sub
0
-
0
0 - 0
7.40
31°
-
FT
8 - 0
CnC
Hunan Xiangtao
Hebei KungFu
18/05/2024 11:30
66
34
Sub
0
-
9
0 - 9
6.00
28°
-
FT
1 - 4
Au1
CC Mariners
Sydney FC
18/05/2024 11:45
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
9.59
8°
-
FT
5 - 5
Sg1
Lion City
Young Lions
18/05/2024 12:00
47
53
Peste
6
-
4
6 - 4
9.56
30°
-
FT
5 - 5
Sg1
Albirex Niigata (S)
Hougang United
18/05/2024 12:00
45
55
Peste
9
-
1
9 - 1
9.90
30°
-
FT
1 - 8
Pt2
CD Feirense
Vilaverdense FC
18/05/2024 12:00
38
62
Peste
7
-
6
7 - 6
10.77
16°
-
FT
4 - 6
Vn1
Song Lam Nghe An
Sanna Khanh Hoa
18/05/2024 12:00
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
10.35
27°
-
FT
7 - 2
Ua2
Karpaty Lviv
Livyi Bereh Kyiv
18/05/2024 12:00
62
38
Sub
4
-
5
4 - 5
7.62
16°
-
FT
5 - 4
Ua2
Epitsentr Dunayivtsi
Inhulets Petrove
18/05/2024 12:00
49
51
Peste
4
-
6
4 - 6
10.41
13°
-
FT
2 - 8
Ua2
FC Ahrobiznes
SC Poltava
18/05/2024 12:00
70
30
Sub
3
-
4
3 - 4
5.31
11°
-
FT
Ua2
Nyva Buzova
Yarud Mariupol
18/05/2024 12:00
66
34
Sub
6
-
3
6 - 3
7.39
20°
-
FT
3 - 6
By2
Belshina Bobruisk
Niva Dolbizno
18/05/2024 12:00
53
47
Sub
5
-
4
5 - 4
8.68
22°
-
FT
4 - 5
Bd1
Fortis
Sheikh Jamal DhC
18/05/2024 12:00
54
46
Sub
6
-
3
6 - 3
8.64
36°
-
FT
6 - 3
Pl3
Lech II Poznan
Sandecja
18/05/2024 12:00
53
47
Sub
5
-
4
5 - 4
8.46
20°
-
FT
Lv2
Tukums II
Supernova Riga
18/05/2024 12:00
47
53
Peste
4
-
6
4 - 6
10.21
24°
-
FT
0 - 5
Lt2
FK Garliava
FK Riteriai
18/05/2024 12:00
51
49
Sub
2
-
6
2 - 6
9.06
22°
-
FT
2 - 10
Ke2
Migori Youth
Gusii
18/05/2024 12:00
74
26
Sub
4
-
2
4 - 2
4.52
25°
-
FT
12 - 0
De4
1. FC Koln II
Fortuna Dusseldorf II
18/05/2024 12:00
59
41
Sub
3
-
5
3 - 5
7.18
19°
-
FT
4 - 0
Pl3
Pogoń Siedlce
Chojniczanka
18/05/2024 12:45
46
54
Peste
6
-
6
6 - 6
10.54
21°
-
FT
7 - 2
Ru1
Dynamo Moscow
Krylia Sovetov
18/05/2024 13:00
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.28
18°
-
FT
Vn1
Binh Dinh FC
Hai Phong FC
18/05/2024 13:00
41
59
Peste
5
-
5
5 - 5
10.95
-
FT
5 - 1
Th1
Prachuap
Chiangrai United
18/05/2024 13:00
61
39
Sub
4
-
2
4 - 2
7.54
29°
-
FT
7 - 5
Th1
Muangthong United
Chonburi FC
18/05/2024 13:00
36
64
Peste
5
-
7
5 - 7
10.23
33°
-
FT
5 - 7
By2
FK Slonim
FC Molodechno
18/05/2024 13:00
57
43
Sub
2
-
4
2 - 4
7.83
22°
-
FT
Ru4
Dinamo Kirov
NoSta Novotroitsk
18/05/2024 13:00
94
6
Sub
0
-
3
0 - 3
0.42
-
FT
Lt2
FK Minija Kretinga
NFA Kaunas
18/05/2024 13:00
52
48
Sub
3
-
6
3 - 6
9.37
22°
-
FT
3 - 11
Zm1
Napsa Stars
Nkwazi FC
18/05/2024 13:00
55
45
Sub
4
-
4
4 - 4
9.12
27°
-
FT
6 - 4
Mo1
Jia Hua
CD Monte Carlo
18/05/2024
68
32
Sub
6
-
3
6 - 3
5.90
26°
-
Postp.
De5
Anker Wismar
Staaken
18/05/2024 13:00
74
26
Sub
2
-
3
2 - 3
6.05
-
FT
5 - 4
De5
FC Bitburg
Quierschied
18/05/2024 13:00
84
16
Sub
1
-
2
1 - 2
3.52
-
FT
ItP
Inter U19
Atalanta U19
18/05/2024 13:00
46
54
Peste
6
-
5
6 - 5
9.87
20°
-
FT
6 - 5
ItP
Roma U19
Bologna U19
18/05/2024 13:00
51
49
Sub
7
-
2
7 - 2
9.00
27°
-
FT
7 - 3
ItP
Empoli U19
Lazio U19
18/05/2024 13:00
45
55
Peste
5
-
5
5 - 5
9.56
25°
-
FT
2 - 8
De5
Budissa Bautzen
VFC Plauen
18/05/2024 13:17
95
5
Sub
2
-
1
2 - 1
0.66
16°
-
FT
1 - 5
De5
VfB Auerbach
Bischofswerdaer FV 08
18/05/2024 13:17
97
3
Sub
3
-
0
3 - 0
0.47
13°
-
FT
Ee1
Tammeka Tartu
Paide
18/05/2024 13:30
30
70
Peste
8
-
7
8 - 7
12.90
23°
-
FT
9 - 3
Th1
Trat FC
Lamphun Warrior
18/05/2024 13:30
44
56
Peste
5
-
5
5 - 5
10.84
28°
-
FT
4 - 9
De3
SSV Ulm
Verl
18/05/2024 13:30
54
46
Sub
6
-
3
6 - 3
8.92
18°
-
FT
1 - 6
De3
VfB Lubeck
RW Essen
18/05/2024 13:30
51
49
Sub
3
-
4
3 - 4
9.37
17°
-
FT
4 - 8
De3
Hallescher FC
Borussia Dortmund II
18/05/2024 13:30
47
53
Peste
5
-
5
5 - 5
9.84
16°
-
FT
6 - 5
De3
Jahn Regensburg
Saarbrücken
18/05/2024 13:30
40
60
Peste
7
-
5
7 - 5
11.94
19°
-
FT
6 - 4
De3
Preußen Münster
Unterhaching
18/05/2024 13:30
43
57
Peste
6
-
5
6 - 5
10.58
19°
-
FT
4 - 4
De3
Erzgebirge Aue
Waldhof Mannheim
18/05/2024 13:30
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
9.93
13°
-
FT
5 - 12
De3
SC Freiburg II
Viktoria Köln
18/05/2024 13:30
57
43
Sub
4
-
3
4 - 3
8.46
19°
-
FT
3 - 1
De3
TSV 1860
Arminia Bielefeld
18/05/2024 13:30
47
53
Peste
5
-
5
5 - 5
9.66
20°
-
FT
5 - 8
De3
SV Sandhausen
Ingolstadt
18/05/2024 13:30
46
54
Peste
6
-
6
6 - 6
10.36
16°
-
FT
1 - 6
De3
Dynamo Dresden
MSV Duisburg
18/05/2024 13:30
36
64
Peste
6
-
4
6 - 4
12.40
17°
-
FT
10 - 2
BeW
Club Brugge W
RSC Anderlecht W
18/05/2024 13:30
62
38
Sub
5
-
4
5 - 4
7.76
17°
-
FT
3 - 8
Cz4
SK Český Brod
Olympie Brezova
18/05/2024 13:30
80
20
Sub
3
-
4
3 - 4
4.41
14°
-
FT
Cn1
Qingdao West Coast
Shanghai SIPG
18/05/2024 13:35
41
59
Peste
4
-
7
4 - 7
10.74
16°
-
FT
1 - 18
Dk3
Frederiksberg Alliancen 2000
Fremad Amager
18/05/2024 13:45
57
43
Sub
6
-
2
6 - 2
8.92
19°
-
FT
2 - 6
Bd1
Bashundhara Kings
Bangladesh Police
18/05/2024 13:45
58
42
Sub
5
-
3
5 - 3
9.05
37°
-
FT
8 - 2
Es2
FC Andorra
Burgos CF
18/05/2024 14:00
55
45
Sub
3
-
6
3 - 6
8.47
10°
-
FT
7 - 1
Id1
Persib Bandung
Bali United Pusam
18/05/2024 14:00
45
55
Peste
6
-
5
6 - 5
9.76
23°
-
FT
5 - 4
Kz1
FK Atyrau
FC Astana
18/05/2024 14:00
64
36
Sub
4
-
5
4 - 5
7.98
20°
-
FT
4 - 5
Th1
Uthai Thani FC
Buriram United
18/05/2024 14:00
55
45
Sub
3
-
6
3 - 6
8.93
34°
-
FT
1 - 10
Fi2
TPS Turku
FC KTP
18/05/2024 14:00
32
68
Peste
6
-
6
6 - 6
11.26
17°
-
FT
3 - 5
By2
Dinamo Minsk II
BATE II
18/05/2024 14:00
56
44
Sub
4
-
5
4 - 5
8.79
-
FT
6 - 2
Dk3
Brabrand IF
Skive IK
18/05/2024 14:00
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.36
19°
-
FT
3 - 4
Dk3
Aarhus Fremad
Esbjerg fB
18/05/2024 14:00
36
64
Peste
7
-
7
7 - 7
11.21
19°
-
FT
4 - 5
Dk3
FC Roskilde
Middelfart G & BK
18/05/2024 14:00
39
61
Peste
8
-
5
8 - 5
11.30
20°
-
FT
2 - 14
Fi3
MyPa
FC Kiffen
18/05/2024 14:00
34
66
Peste
5
-
6
5 - 6
10.52
20°
-
FT
9 - 7
Ru4
Dynamo Stavropol
Stroitel Kamensk-Shakht.
18/05/2024 14:00
94
6
Sub
5
-
0
5 - 0
0.55
14°
-
FT
Ru4
Rubin-2 Kazan
Dynamo Barnaul
18/05/2024 14:00
92
8
Sub
0
-
1
0 - 1
0.59
-
FT
Lv2
AFA Olaine
FK Smiltene
18/05/2024 14:00
31
69
Peste
6
-
4
6 - 4
12.92
23°
-
FT
12 - 2
Ke2
Assad
Dimba Patriots
18/05/2024 14:00
68
32
Sub
3
-
4
3 - 4
7.41
28°
-
FT
Ke2
Coast Stima
Luanda Villa
18/05/2024 14:00
75
25
Sub
4
-
3
4 - 3
3.24
29°
-
FT
Ug1
Busoga United
Bul FC
18/05/2024 14:00
59
41
Sub
2
-
4
2 - 4
8.41
27°
-
FT
Et1
Kedus Giorgis
Hadiya Hosaena
18/05/2024 14:00
71
29
Sub
4
-
2
4 - 2
6.88
26°
-
FT
1 - 4
De4
Kickers Offenbach
TSV Steinbach
18/05/2024 14:00
33
67
Peste
9
-
6
9 - 6
12.13
16°
-
FT
3 - 3
De4
TuS Koblenz
Mainz II
18/05/2024 14:00
51
49
Sub
4
-
5
4 - 5
8.66
15°
-
FT
6 - 6
De4
TSG Balingen
Hessen Kassel
18/05/2024 14:00
51
49
Sub
3
-
5
3 - 5
9.15
18°
-
FT
1 - 6
De4
FC Homburg
Stuttgarter Kickers
18/05/2024 14:00
51
49
Sub
4
-
5
4 - 5
8.75
16°
-
FT
4 - 12
De4
SGV Freiberg
VfR Aalen
18/05/2024 14:00
51
49
Sub
8
-
1
8 - 1
8.86
13°
-
FT
4 - 3
De4
Bahlinger SC
TSV Schott Mainz
18/05/2024 14:00
54
46
Sub
3
-
4
3 - 4
8.24
19°
-
FT
3 - 4
De4
FSV Frankfurt
Barockstadt Fulda-Lehnerz
18/05/2024 14:00
49
51
Peste
5
-
5
5 - 5
9.64
16°
-
FT
2 - 5
De4
VfB Stuttgart II
Hoffenheim II
18/05/2024 14:00
53
47
Sub
3
-
5
3 - 5
9.39
19°
-
FT
4 - 5
De4
Astoria Walldorf
Eintracht Frankfurt II
18/05/2024 14:00
57
43
Sub
4
-
4
4 - 4
8.60
16°
-
FT
1 - 4
De4
Wiedenbrück 2000
SV Lippstadt
18/05/2024 14:00
54
46
Sub
5
-
3
5 - 3
9.39
18°
-
FT
6 - 2
De4
Wuppertaler SV
Düren Merzenich
18/05/2024 14:00
64
36
Sub
4
-
5
4 - 5
6.88
17°
-
FT
7 - 10
De4
Monchengladbach II
FC Bocholt
18/05/2024 14:00
63
37
Sub
3
-
4
3 - 4
7.44
19°
-
FT
9 - 4
De4
SV Rödinghausen
Fortuna Köln
18/05/2024 14:00
66
34
Sub
6
-
3
6 - 3
6.01
17°
-
FT
De4
FC Wegberg-Beeck
Gütersloh
18/05/2024 14:00
71
29
Sub
4
-
4
4 - 4
5.20
19°
-
FT
5 - 1
De4
Paderborn 07 II
RW Oberhausen
18/05/2024 14:00
64
36
Sub
3
-
5
3 - 5
8.11
18°
-
FT
De4
Alemannia Aachen
Velbert
18/05/2024 14:00
64
36
Sub
4
-
4
4 - 4
6.08
16°
-
FT
5 - 1
De4
Viktoria Aschaffenburg
SpVgg Ansbach
18/05/2024 14:00
76
24
Sub
2
-
4
2 - 4
4.55
13°
-
FT
De4
1. FC Nurnberg II
Schalding-Heining
18/05/2024 14:00
72
28
Sub
3
-
3
3 - 3
4.96
12°
-
FT
9 - 4
De4
TSV Buchbach
TSV Aubstadt
18/05/2024 14:00
75
25
Sub
3
-
5
3 - 5
4.50
19°
-
FT
4 - 6
De4
1. FC Eintracht Bamberg
Bayern Munchen II
18/05/2024 14:00
65
35
Sub
3
-
6
3 - 6
6.44
13°
-
FT
4 - 1
De4
Wacker Burghausen
FC Augsburg II
18/05/2024 14:00
83
17
Sub
3
-
3
3 - 3
3.97
20°
-
FT
6 - 6
De4
Würzburger Kickers
Vilzing
18/05/2024 14:00
65
35
Sub
9
-
0
9 - 0
6.48
12°
-
FT
5 - 3
De4
Schweinfurt
SpVgg Bayreuth
18/05/2024 14:00
74
26
Sub
4
-
4
4 - 4
3.16
15°
-
FT
De5
Optik Rathenow
TSG Neustrelitz
18/05/2024 14:00
77
23
Sub
5
-
2
5 - 2
4.86
19°
-
FT
5 - 7
De5
Dynamo Schwerin
TuS Makkabi Berlin
18/05/2024 14:00
69
31
Sub
3
-
6
3 - 6
6.38
-
FT
De5
Krieschow
Ludwigsfelder FC
18/05/2024 14:00
99
1
Sub
1
-
0
1 - 0
0.25
17°
-
FT
De5
Motor Marienberg
Germania Halberstadt
18/05/2024 14:00
90
10
Sub
2
-
1
2 - 1
1.70
-
FT
De5
Magdeburg II
FC Grimma
18/05/2024 14:00
91
9
Sub
2
-
1
2 - 1
1.35
-
FT
De5
Einheit Rudolstadt
Einheit Wernigerode
18/05/2024 14:00
97
3
Sub
1
-
2
1 - 2
0.29
16°
-
FT
De5
Union Sandersdorf
Arnstadt
18/05/2024 14:00
92
8
Sub
4
-
1
4 - 1
1.12
17°
-
FT
De5
Nordmark Satrup
Todesfelde
18/05/2024 14:00
78
22
Sub
0
-
5
0 - 5
3.69
-
FT
De5
Preußen Reinfeld
Oldenburger SV
18/05/2024 14:00
77
23
Sub
5
-
1
5 - 1
3.15
18°
-
FT
4 - 5
De5
SV Eichede
VfR Neumünster
18/05/2024 14:00
73
27
Sub
5
-
2
5 - 2
6.32
16°
-
FT
7 - 2
De5
Inter Türkspor Kiel
Bordesholm
18/05/2024 14:00
80
20
Sub
2
-
1
2 - 1
5.02
18°
-
FT
De5
Union Neumünster
Hohenwestedt
18/05/2024 14:00
67
33
Sub
6
-
3
6 - 3
5.65
19°
-
FT
8 - 3
De5
Heider SV
Eckernforder SV
18/05/2024 14:00
78
22
Sub
1
-
6
1 - 6
5.31
20°
-
FT
De5
TSB Flensburg
Weiche-Flensburg II
18/05/2024 14:00
91
9
Sub
1
-
1
1 - 1
0.89
18°
-
FT
De5
E. Stadtallendorf
Waldgirmes
18/05/2024 14:00
93
7
Sub
0
-
3
0 - 3
0.62
16°
-
FT
4 - 6
De5
FK Pirmasens
Karbach
18/05/2024 14:00
80
20
Sub
5
-
0
5 - 0
3.51
18°
-
FT
De5
Mechtersheim
FV Engers 07
18/05/2024 14:00
76
24
Sub
5
-
2
5 - 2
4.29
16°
-
FT
8 - 3
De5
Auersmacher
Eintracht Trier
18/05/2024 14:00
64
36
Sub
1
-
8
1 - 8
7.98
-
FT
De5
Coburg
Hankofen-Hailing
18/05/2024 14:00
99
1
Sub
1
-
1
1 - 1
0.26
-
FT
De5
Abtswind
Jahn Regensburg II
18/05/2024 14:00
98
2
Sub
1
-
2
1 - 2
0.31
12°
-
FT
De5
Bayern Hof
Neudrossenfeld
18/05/2024 14:00
92
8
Sub
3
-
0
3 - 0
1.42
13°
-
FT
De5
Neumarkt Germany
DJK Gebenbach
18/05/2024 14:00
91
9
Sub
2
-
2
2 - 2
1.73
12°
-
FT
De5
Fortuna Regensburg
SC Eltersdorf
18/05/2024 14:00
87
13
Sub
0
-
5
0 - 5
2.62
-
FT
De5
Donaustauf
VfB Eichstätt
18/05/2024 14:00
93
7
Sub
0
-
3
0 - 3
0.72
18°
-
FT
De5
Cham
Ingolstadt II
18/05/2024 14:00
86
14
Sub
4
-
1
4 - 1
2.86
14°
-
FT
De5
ATSV Erlangen
Kornburg
18/05/2024 14:00
82
18
Sub
3
-
4
3 - 4
4.23
12°
-
FT
2 - 4
De5
Sonthofen
TSV 1860 II
18/05/2024 14:00
67
33
Sub
4
-
4
4 - 4
7.79
-
FT
De5
FC Ismaning
Kirchheimer SC
18/05/2024 14:00
75
25
Sub
4
-
3
4 - 3
5.72
20°
-
FT
6 - 2
De5
SV Heimstetten
Nördlingen
18/05/2024 14:00
80
20
Sub
4
-
4
4 - 4
4.38
15°
-
FT
4 - 3
De5
Kottern
Dachau
18/05/2024 14:00
72
28
Sub
4
-
4
4 - 4
5.60
19°
-
FT
De5
Gundelfingen
Landsberg
18/05/2024 14:00
90
10
Sub
3
-
2
3 - 2
2.00
20°
-
FT
De5
VfR Garching
Deisenhofen
18/05/2024 14:00
78
22
Sub
3
-
3
3 - 3
5.24
17°
-
FT
6 - 1
De5
Kirchanschöring
Schwaben Augsburg
18/05/2024 14:00
78
22
Sub
3
-
5
3 - 5
5.59
20°
-
FT
De5
Erlbach
TSV 1896 Rain
18/05/2024 14:00
96
4
Sub
0
-
2
0 - 2
1.24
-
FT
De5
FC Pipinsried
Türkspor Augsburg
18/05/2024 14:00
82
18
Sub
3
-
1
3 - 1
4.39
19°
-
FT
DeW
Turbine Potsdam W
Borussia M'gladbach W
18/05/2024 14:00
60
40
Sub
4
-
5
4 - 5
7.90
18°
-
FT
8 - 2
Vn1
The Cong
Nam Dinh FC
18/05/2024 14:15
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
8.50
27°
-
FT
4 - 6
My1
Selangor FA
Kedah FA
18/05/2024 14:15
81
19
Sub
0
-
2
0 - 2
6.00
26°
-
FT
1 - 3
Fo2
Víkingur II
FC Suduroy
18/05/2024 14:15
85
15
Sub
4
-
0
4 - 0
1.28
8°
-
FT
Ua1
Dynamo Kiev
Kryvbas Kryvyi Rih
18/05/2024 14:30
45
55
Peste
7
-
5
7 - 5
10.98
20°
-
FT
4 - 9
Mw1
Creck
FOMO
18/05/2024 14:30
58
42
Sub
8
-
1
8 - 1
8.21
-
FT
7 - 3
Mw1
Big Bullets
Ekwendeni Hammers
18/05/2024 14:30
86
14
Sub
3
-
1
3 - 1
3.10
22°
-
FT
9 - 1
Mw1
Kamuzu Barracks
Moyale Barracks
18/05/2024 14:30
72
28
Sub
4
-
2
4 - 2
4.67
20°
-
FT
9 - 0
Fo2
B71 Sandoy
TB Tvoroyri
18/05/2024 14:30
59
41
Sub
3
-
4
3 - 4
7.99
8°
-
FT
9 - 1
Hr2
Zrinski Jurjevac
NK Sesvete
18/05/2024 14:50
41
59
Peste
6
-
4
6 - 4
10.44
26°
-
FT
14 - 2
Pl1
Korona Kielce
Ruch Chorzow
18/05/2024 15:00
44
56
Peste
6
-
4
6 - 4
10.60
19°
-
FT
7 - 4
Za1
Real Kings
Chippa United
18/05/2024 15:00
51
49
Sub
4
-
4
4 - 4
9.19
21°
-
FT
5 - 6
Za1
Sekhukhune Utd
AmaZulu FC
18/05/2024 15:00
56
44
Sub
5
-
4
5 - 4
8.44
23°
-
FT
14 - 1
Za1
Kaizer Chiefs
Polokwane City
18/05/2024 15:00
46
54
Peste
5
-
5
5 - 5
9.84
22°
-
FT
1 - 2
Za1
Cape Town City
Richards Bay
18/05/2024 15:00
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.36
19°
-
FT
4 - 3
Za1
SuperSport United
Moroka Swallows
18/05/2024 15:00
58
42
Sub
6
-
2
6 - 2
8.92
24°
-
FT
10 - 1
Za1
TS Galaxy FC
Orlando Pirates
18/05/2024 15:00
61
39
Sub
4
-
5
4 - 5
8.02
25°
-
FT
3 - 5
Za1
Stellenbosch FC
Sundowns FC
18/05/2024 15:00
75
25
Sub
2
-
4
2 - 4
5.82
20°
-
FT
3 - 5
Za1
Golden Arrows
Ajax Cape Town
18/05/2024 15:00
56
44
Sub
4
-
4
4 - 4
8.44
21°
-
FT
8 - 3
Si1
NK Radomlje
NK CM Celje
18/05/2024 15:00
52
48
Sub
4
-
5
4 - 5
9.47
21°
-
FT
4 - 10
Si1
NK Aluminij
NK Domzale
18/05/2024 15:00
42
58
Peste
4
-
6
4 - 6
10.79
23°
-
FT
8 - 3
Si1
ND Mura
NK Rogaška
18/05/2024 15:00
40
60
Peste
5
-
6
5 - 6
10.78
22°
-
FT
3 - 2
Pl2
Zaglebie Sosnowiec
Miedz Legnica
18/05/2024 15:00
46
54
Peste
5
-
5
5 - 5
10.83
22°
-
FT
7 - 5
Az1
Sabah FK
Sumqayit FK
18/05/2024 15:00
54
46
Sub
4
-
3
4 - 3
9.44
17°
-
FT
1 - 6
Az1
Kapaz PFK
Zira FK
18/05/2024 15:00
54
46
Sub
4
-
4
4 - 4
8.14
18°
-
FT
2 - 7
Az1
Sebail FK
Neftchi Baku
18/05/2024 15:00
48
52
Peste
5
-
7
5 - 7
10.09
17°
-
FT
4 - 6
Lt1
Transinvest
FA Siauliai
18/05/2024 15:00
65
35
Sub
5
-
4
5 - 4
7.40
17°
-
FT
7 - 2
Fi2
JIPPO Joensuu
KäPa Helsinki
18/05/2024 15:00
39
61
Peste
7
-
6
7 - 6
10.26
15°
-
FT
2 - 4
By2
FK Lida
Shakhtyor Petrikov
18/05/2024 15:00
66
34
Sub
4
-
4
4 - 4
6.33
19°
-
FT
6 - 3
My1
Perak FA
PDRM FA
18/05/2024 15:00
66
34
Sub
3
-
3
3 - 3
8.00
26°
-
FT
4 - 3
Pl3
Olimpia Grudziadz
KKS Kalisz
18/05/2024 15:00
46
54
Peste
6
-
6
6 - 6
10.31
19°
-
FT
4 - 2
Fi3
HJS Akatemia
VJS
18/05/2024 15:00
44
56
Peste
3
-
7
3 - 7
10.28
23°
-
FT
5 - 9
Fi3
Pöxyt
FC Honka Espoo
18/05/2024 15:00
52
48
Sub
5
-
4
5 - 4
9.47
-
FT
6 - 4
Uy2
CA Rentistas
Sportivo Cerrito
18/05/2024 15:00
57
43
Sub
5
-
4
5 - 4
8.41
12°
-
FT
7 - 5
Ru4
Spartak Nalchik
Druzhba Maykop
18/05/2024 15:00
97
3
Sub
3
-
1
3 - 1
0.51
14°
-
FT
Ru4
FK Biolog
Angusht Nazran
18/05/2024 15:00
82
18
Sub
6
-
1
6 - 1
2.21
16°
-
FT
Zm1
Prison Leopards
Green Eagles
18/05/2024 15:00
75
25
Sub
4
-
3
4 - 3
5.22
20°
-
FT
Zm1
Red Arrows FC
Zanaco FC
18/05/2024 15:00
66
34
Sub
3
-
2
3 - 2
7.71
24°
-
FT
9 - 1
Zm1
Mutondo Stars
Kabwe Warriors
18/05/2024 15:00
63
37
Sub
4
-
5
4 - 5
9.12
25°
-
FT
Zm1
Forest Rangers
ZESCO United
18/05/2024 15:00
74
26
Sub
3
-
4
3 - 4
5.27
24°
-
FT
Zm1
Trident
Power Dynamos
18/05/2024 15:00
86
14
Sub
1
-
4
1 - 4
1.99
25°
-
FT
Zm1
Mufulira Wanderers
Konkola Blades
18/05/2024 15:00
68
32
Sub
5
-
4
5 - 4
6.81
23°
-
FT
Mo1
Windsor Arch Ka I
Universidade de Macau
18/05/2024
70
30
Sub
1
-
2
1 - 2
5.14
26°
-
Postp.
BrM
Santarritense U20
Inter de Minas U20
18/05/2024 15:00
69
31
Sub
0
-
0
0 - 0
7.00
27°
-
FT
0 - 1
De5
Dietkirchen
SV Adler Weidenhausen
18/05/2024 15:00
82
18
Sub
1
-
3
1 - 3
2.49
18°
-
FT
De5
Viktoria Griesheim
Bayern Alzenau
18/05/2024 15:00
84
16
Sub
3
-
2
3 - 2
2.77
18°
-
FT
1 - 7
De5
SV Steinbach
FC 1906 Erlensee
18/05/2024 15:00
84
16
Sub
2
-
1
2 - 1
4.27
17°
-
FT
ItW
Sassuolo W
Juventus W
18/05/2024 15:00
61
39
Sub
4
-
3
4 - 3
8.31
22°
-
FT
6 - 4
Cz4
SK Union 2013
Slavia Hradec Králové
18/05/2024 15:00
89
11
Sub
2
-
3
2 - 3
2.52
14°
-
FT
De1
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
18/05/2024 15:30
40
60
Peste
7
-
5
7 - 5
12.54
17°
-
FT
8 - 3
De1
Wolfsburg
Mainz
18/05/2024 15:30
53
47
Sub
5
-
4
5 - 4
9.02
16°
-
FT
1 - 3
De1
Hoffenheim
Bayern München
18/05/2024 15:30
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
10.22
16°
-
FT
6 - 5
De1
Werder Bremen
Bochum
18/05/2024 15:30
51
49
Sub
4
-
5
4 - 5
8.95
19°
-
FT
8 - 8
De1
Stuttgart
Borussia M'gladbach
18/05/2024 15:30
58
42
Sub
4
-
3
4 - 3
7.24
18°
-
FT
De1
Heidenheim
Köln
18/05/2024 15:30
44
56
Peste
5
-
5
5 - 5
11.40
17°
-
FT
5 - 12
De1
Bayer Leverkusen
Augsburg
18/05/2024 15:30
40
60
Peste
7
-
6
7 - 6
11.02
19°
-
FT
De1
Union Berlin
Freiburg
18/05/2024 15:30
57
43
Sub
5
-
2
5 - 2
8.40
17°
-
FT
3 - 7
De1
Borussia Dortmund
Darmstadt
18/05/2024 15:30
54
46
Sub
5
-
3
5 - 3
8.69
20°
-
FT
7 - 3
Ru1
Lokomotiv Moscow
Fakel Voronezh
18/05/2024 15:30
44
56
Peste
7
-
3
7 - 3
10.94
17°
-
FT
Nl3
ACV
Katwijk
18/05/2024 15:30
47
53
Peste
7
-
5
7 - 5
9.80
20°
-
FT
Nl3
Quick Boys
GVVV
18/05/2024 15:30
53
47
Sub
7
-
2
7 - 2
9.30
17°
-
FT
5 - 5
Nl3
Spakenburg
ADO '20
18/05/2024 15:30
43
57
Peste
5
-
5
5 - 5
10.01
20°
-
FT
Nl3
Kozakken Boys
De Treffers
18/05/2024 15:30
47
53
Peste
5
-
6
5 - 6
9.63
22°
-
FT
6 - 10
Nl3
Jong Almere City
Rijnsburgse Boys
18/05/2024 15:30
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
8.56
20°
-
FT
5 - 4
Nl3
Noordwijk
Scheveningen
18/05/2024 15:30
40
60
Peste
7
-
5
7 - 5
10.86
19°
-
FT
4 - 5
Nl3
FC Lisse
Koninklijke HFC
18/05/2024 15:30
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.26
17°
-
FT
8 - 6
Nl3
HHC Hardenberg
AFC Amsterdam
18/05/2024 15:30
53
47
Sub
4
-
5
4 - 5
9.22
21°
-
FT
Nl3
Jong Sparta Rotterdam
Excelsior Maassluis
18/05/2024 15:30
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.44
20°
-
FT
6 - 4
De4
Eimsbütteler TV
SSV Jeddeloh
18/05/2024 15:30
58
42
Sub
3
-
4
3 - 4
7.92
18°
-
FT
8 - 6
De4
BW Lohne
VfB Oldenburg
18/05/2024 15:30
65
35
Sub
4
-
4
4 - 4
5.84
19°
-
FT
2 - 8
De4
SC Weiche-08
Eintracht Norderstedt
18/05/2024 15:30
70
30
Sub
4
-
3
4 - 3
5.44
17°
-
FT
De4
Meppen
Teutonia Hamburg
18/05/2024 15:30
71
29
Sub
5
-
3
5 - 3
6.18
19°
-
FT
De4
TSV Havelse
Drochtersen/Assel
18/05/2024 15:30
75
25
Sub
4
-
3
4 - 3
4.64
19°
-
FT
De4
Holstein Kiel II
Kilia Kiel
18/05/2024 15:30
81
19
Sub
1
-
4
1 - 4
3.10
17°
-
FT
De4
Phönix Lübeck
Bremer SV
18/05/2024 15:30
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
7.89
17°
-
FT
TnC
Ahly Sfaxien
Étoile Sahel Sousse
18/05/2024 15:30
89
11
Sub
0
-
4
0 - 4
1.50
-
FT
0 - 5
De5
SV Morlautern
A. Waldalgesheim
18/05/2024 15:30
81
19
Sub
2
-
2
2 - 2
2.32
-
FT
De5
Baumholder
TuS RW Koblenz
18/05/2024 15:30
89
11
Sub
2
-
4
2 - 4
3.09
-
FT
De5
TSG Pfeddersheim
Cosmos Koblenz
18/05/2024 15:30
75
25
Sub
3
-
4
3 - 4
5.66
18°
-
FT
De5
FC Nöttingen
Reutlingen
18/05/2024 15:30
72
28
Sub
4
-
3
4 - 3
5.32
19°
-
FT
De5
Denzlingen
FV Ravensburg
18/05/2024 15:30
64
36
Sub
2
-
5
2 - 5
6.37
19°
-
FT
De5
Mutschelbach
Göppinger SV
18/05/2024 15:30
72
28
Sub
3
-
3
3 - 3
4.66
19°
-
FT
De5
Hollenbach
Backnang
18/05/2024 15:30
85
15
Sub
2
-
2
2 - 2
1.95
17°
-
FT
De5
Oberachern
FC Villingen
18/05/2024 15:30
88
12
Sub
3
-
2
3 - 2
1.40
19°
-
FT
De5
Bissingen
FC Holzhausen
18/05/2024 15:30
78
22
Sub
6
-
0
6 - 0
3.30
19°
-
FT
De5
SG Sonnenhof
Normannia Schw.Gmünd
18/05/2024 15:30
75
25
Sub
3
-
3
3 - 3
4.44
19°
-
FT
De5
VfR Mannheim
Offenburger FV
18/05/2024 15:30
65
35
Sub
6
-
2
6 - 2
6.67
19°
-
FT
8 - 1
De5
1. CfR Pforzheim
TSV Essingen
18/05/2024 15:30
78
22
Sub
5
-
4
5 - 4
4.02
19°
-
FT
6 - 3
AtE
SR Donaufeld Wien
FCM Traiskirchen
18/05/2024 15:30
58
42
Sub
7
-
2
7 - 2
7.52
21°
-
FT
12 - 2
AtL
Andelsbuch
Lauterach
18/05/2024 15:30
96
4
Sub
0
-
4
0 - 4
0.27
18°
-
FT
Cz4
Břidličná
MFK Vítkovice
18/05/2024 15:30
92
8
Sub
0
-
4
0 - 4
1.16
14°
-
FT
Wl1
Caernarfon Town
Pen-y-Bont FC
18/05/2024 15:45
46
54
Peste
7
-
5
7 - 5
9.81
19°
-
FT
4 - 7
Rs1
Zeleznicar Pancevo
FK Novi Pazar
18/05/2024 16:00
57
43
Sub
5
-
4
5 - 4
8.35
25°
-
FT
5 - 1
Rs1
Radnicki Nis
Javor Ivanjica
18/05/2024 16:00
48
52
Peste
7
-
3
7 - 3
9.52
25°
-
FT
9 - 6
Rs1
IMT Novi Beograd
FK Vozdovac
18/05/2024 16:00
61
39
Sub
5
-
4
5 - 4
7.80
25°
-
FT
2 - 7
Ee1
Trans Narva
Flora Tallinn
18/05/2024 16:00
30
70
Peste
5
-
9
5 - 9
12.30
24°
-
FT
4 - 4
Kz1
FK Aktobe
FK Ordabasy
18/05/2024 16:00
66
34
Sub
5
-
4
5 - 4
8.05
20°
-
FT
5 - 2
Uz1
FK Andijan
Metallurg Bekabad
18/05/2024 16:00
57
43
Sub
5
-
4
5 - 4
8.51
21°
-
FT
1 - 0
Uz1
Qyzylqum
FK Olympic
18/05/2024 16:00
74
26
Sub
3
-
3
3 - 3
7.14
18°
-
FT
2 - 2
Is2
Leiknir Reykjavik
IR Reykjavik
18/05/2024 16:00
57
43
Sub
6
-
3
6 - 3
7.92
9°
-
FT
5 - 10
Is2
Trottur Reykjavik
UMF Njardvik
18/05/2024 16:00
33
67
Peste
6
-
4
6 - 4
11.53
9°
-
FT
16 - 2
Ao1
União de Malanje
Wiliet
18/05/2024 16:00
97
3
Sub
0
-
3
0 - 3
0.30
28°
-
FT
Ao1
Recreativo Libolo
Sporting Cabinda
18/05/2024 16:00
98
2
Sub
1
-
1
1 - 1
0.32
-
FT
By2
ABFF U17
FC Baranovichi
18/05/2024 16:00
56
44
Sub
5
-
4
5 - 4
7.50
-
FT
Se4
Oskarshamns AIK
Ängelholms FF
18/05/2024 16:00
54
46
Sub
4
-
5
4 - 5
8.63
15°
-
FT
4 - 7
Se4
Eskilsminne
Torslanda IK
18/05/2024 16:00
48
52
Peste
7
-
3
7 - 3
10.15
18°
-
FT
2 - 4
Se4
Falkenbergs FF
Torns IF
18/05/2024 16:00
29
71
Peste
9
-
5
9 - 5
11.76
19°
-
FT
10 - 2
Fi3
Atlantis II
PEPO
18/05/2024 16:00
55
45
Sub
7
-
2
7 - 2
8.96
-
FT
3 - 2
Fi3
JPS
JBK Pietarsaari
18/05/2024 16:00
55
45
Sub
5
-
4
5 - 4
9.43
-
FT
3 - 3
WSL
Tottenham W
West Ham W
18/05/2024 16:00
54
46
Sub
3
-
2
3 - 2
8.54
20°
-
FT
10 - 1
WSL
Arsenal LFC W
Brighton W
18/05/2024 16:00
39
61
Peste
8
-
3
8 - 3
10.12
20°
-
FT
7 - 3
WSL
Aston Villa W
Man City W
18/05/2024 16:00
46
54
Peste
4
-
6
4 - 6
10.63
17°
-
FT
1 - 8
WSL
Bristol City W
Everton LFC W
18/05/2024 16:00
48
52
Peste
3
-
7
3 - 7
10.09
17°
-
FT
4 - 4
WSL
Leicester City W
Liverpool W
18/05/2024 16:00
34
66
Peste
5
-
5
5 - 5
12.82
19°
-
FT
2 - 6
WSL
Man Utd W
Chelsea W
18/05/2024 16:00
55
45
Sub
6
-
3
6 - 3
9.13
22°
-
FT
4 - 7
Ru4
Kuban Holding
FK Taganrog
18/05/2024 16:00
88
12
Sub
0
-
5
0 - 5
2.60
16°
-
FT
9 - 1
Ru4
SKChF Sevastopol
Alania-d
18/05/2024 16:00
97
3
Sub
1
-
1
1 - 1
0.40
-
FT
Lv2
Valmiera II
Marupe
18/05/2024 16:00
59
41
Sub
4
-
3
4 - 3
8.68
-
FT
8 - 2
Is3
Vikingur Olafsvik
Trottur Vogum
18/05/2024 16:00
90
10
Sub
2
-
3
2 - 3
2.24
4°
-
FT
Is3
IF Hottur
KFG Gardabaer
18/05/2024 16:00
74
26
Sub
1
-
4
1 - 4
4.45
5°
-
FT
Is3
UMF Selfoss
Fjardabyggd/Leiknir
18/05/2024 16:00
53
47
Sub
6
-
3
6 - 3
7.67
9°
-
FT
4 - 5
BrW
Corinthians W
Real Brasília W
18/05/2024 16:00
46
54
Peste
8
-
3
8 - 3
10.06
30°
-
FT
9 - 1
De5
Blau Weiß Bornreihe
Eilvese
18/05/2024 16:00
87
13
Sub
0
-
3
0 - 3
1.97
20°
-
FT
De5
Dudenhofen
Gonsenheim
18/05/2024 16:00
68
32
Sub
3
-
3
3 - 3
5.88
19°
-
FT
AtE
FC Mauerwerk
Wiener SK
18/05/2024 16:00
56
44
Sub
4
-
5
4 - 5
8.40
21°
-
FT
2 - 6
Cz4
Hvězda Cheb
FK Louny
18/05/2024 16:00
77
23
Sub
1
-
3
1 - 3
5.50
15°
-
FT
Es2
CD Leganes
Sporting Gijón
18/05/2024 16:15
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
10.35
21°
-
FT
4 - 7
Es2
SD Huesca
Racing Santander
18/05/2024 16:15
39
61
Peste
6
-
6
6 - 6
12.65
22°
-
FT
6 - 4
Pt1
Boavista FC
FC Vizela
18/05/2024 16:30
46
54
Peste
5
-
5
5 - 5
9.88
15°
-
FT
9 - 2
Pt1
Estrela Amadora
Gil Vicente
18/05/2024 16:30
47
53
Peste
6
-
4
6 - 4
10.27
19°
-
FT
4 - 3
Pt1
SC Farense
Portimonense SC
18/05/2024 16:30
41
59
Peste
5
-
6
5 - 6
10.04
22°
-
FT
2 - 4
Pt1
FC Arouca
Vitória Guimarães
18/05/2024 16:30
49
51
Peste
4
-
6
4 - 6
10.16
16°
-
FT
3 - 7
Bg1
CSKA-Sofia
Krumovgrad
18/05/2024 16:45
43
57
Peste
8
-
4
8 - 4
9.69
24°
-
FT
6 - 8
At1
Blau Weiss Linz
Austria Wien
18/05/2024 17:00
57
43
Sub
2
-
7
2 - 7
7.88
22°
-
FT
8 - 10
At1
SCR Altach
Austria Lustenau
18/05/2024 17:00
49
51
Peste
7
-
3
7 - 3
9.88
18°
-
FT
7 - 2
At1
Wolfsberger AC
WSG Tirol
18/05/2024 17:00
46
54
Peste
5
-
5
5 - 5
9.73
21°
-
FT
6 - 7
Bg2
Ludogorets II
Spartak Varna
18/05/2024 17:00
68
32
Sub
3
-
5
3 - 5
5.94
21°
-
FT
Bg2
Litex Lovech
Maritsa Plovdiv
18/05/2024 17:00
53
47
Sub
6
-
2
6 - 2
8.45
22°
-
FT
Bg2
Svoge
Chernomorets 1919
18/05/2024 17:00
56
44
Sub
6
-
3
6 - 3
8.18
24°
-
FT
5 - 6
Bg2
Chernomorets Balchik
Dunav Ruse
18/05/2024 17:00
56
44
Sub
3
-
6
3 - 6
7.98
14°
-
FT
0 - 3
Bg2
Spartak Pleven
Belasitsa
18/05/2024 17:00
58
42
Sub
3
-
3
3 - 3
8.55
23°
-
FT
Bg2
CSKA 1948 II
FK Bdin Vidin
18/05/2024 17:00
59
41
Sub
5
-
1
5 - 1
7.79
24°
-
FT
Il1
Hapoel Hadera
Hapoel Tel Aviv
18/05/2024 17:00
69
31
Sub
1
-
4
1 - 4
6.52
26°
-
FT
2 - 5
Il1
FC Ashdod
Hapoel Katamon
18/05/2024 17:00
73
27
Sub
4
-
4
4 - 4
6.84
26°
-
FT
6 - 9
Hr1
Rudeš Zagreb
Lokomotiva Zagreb
18/05/2024 17:00
40
60
Peste
5
-
5
5 - 5
10.33
26°
-
FT
1 - 9
Sk1
Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok
18/05/2024 17:00
53
47
Sub
5
-
4
5 - 4
9.10
20°
-
FT
4 - 2
Sk1
MSK Zilina
Dunajska Streda
18/05/2024 17:00
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
9.98
19°
-
FT
2 - 3
Sk1
Spartak Trnava
Sport Podbrezova
18/05/2024 17:00
41
59
Peste
6
-
7
6 - 7
10.67
20°
-
FT
5 - 3
Sk1
Zlate Moravce
AS Trencin
18/05/2024 17:00
60
40
Sub
3
-
5
3 - 5
9.06
19°
-
FT
1 - 5
Sk1
FK Dukla BB
MFK Skalica
18/05/2024 17:00
46
54
Peste
6
-
6
6 - 6
10.33
18°
-
FT
Sk1
FC Košice
Zemplin Michalovce
18/05/2024 17:00
48
52
Peste
4
-
6
4 - 6
9.62
19°
-
FT
2 - 5
Mk1
Academy Pandev
Makedonija GP
18/05/2024 17:00
70
30
Sub
2
-
4
2 - 4
6.20
17°
-
FT
Mk1
FC Struga
FK Shkupi
18/05/2024 17:00
48
52
Peste
5
-
6
5 - 6
9.89
20°
-
FT
Mk1
Rabotnicki Skopje
Shkendija 79
18/05/2024 17:00
65
35
Sub
3
-
6
3 - 6
7.28
25°
-
FT
Mk1
Bregalnica Stip
Sileks Kratovo
18/05/2024 17:00
74
26
Sub
5
-
2
5 - 2
7.57
25°
-
FT
7 - 5
Mk1
Vardar Skopje
Tikves Kavadarci
18/05/2024 17:00
65
35
Sub
4
-
3
4 - 3
6.87
26°
-
FT
7 - 2
Mk1
Voska Sport
FK Gostivar
18/05/2024 17:00
70
30
Sub
3
-
3
3 - 3
6.59
22°
-
FT
6 - 8
Dk2
AC Horsens
B93 København
18/05/2024 17:00
51
49
Sub
4
-
4
4 - 4
8.94
19°
-
FT
7 - 5
Gh1
All Stars FC
Great Olympics
18/05/2024 17:00
71
29
Sub
4
-
5
4 - 5
5.48
29°
-
FT
2 - 8
Gh1
Berekum Chelsea
Asante Kotoko
18/05/2024 17:00
84
16
Sub
3
-
5
3 - 5
3.28
28°
-
FT
Lt1
FK Panevezys
Hegelmann Litauen
18/05/2024 17:00
56
44
Sub
5
-
4
5 - 4
8.99
18°
-
FT
2 - 4
By1
FK Minsk
FK Vitebsk
18/05/2024 17:00
84
16
Sub
1
-
1
1 - 1
2.43
21°
-
FT
Ao1
Petro Atletico
Kabuscorp SC
18/05/2024 17:00
81
19
Sub
4
-
3
4 - 3
4.79
28°
-
FT
8 - 0
Rs2
Radnicki Sr. Mitrovica
Jedinstvo Ub
18/05/2024 17:00
66
34
Sub
5
-
3
5 - 3
6.84
25°
-
FT
9 - 6
Rs2
FK Smederevo
Tekstilac Odzaci
18/05/2024 17:00
66
34
Sub
5
-
4
5 - 4
6.10
24°
-
FT
5 - 6
Rs2
Graficar Belgrade
OFK Beograd
18/05/2024 17:00
67
33
Sub
5
-
3
5 - 3
5.76
24°
-
FT
Rs2
Macva Sabac
FK Indjija
18/05/2024 17:00
73
27
Sub
3
-
4
3 - 4
6.37
24°
-
FT
Fi3
OTP
Närpes Kraft
18/05/2024 17:00
49
51
Peste
6
-
6
6 - 6
9.75
14°
-
FT
2 - 7
Ba2
Vis Simm-Bau
NK Tomislav
18/05/2024 17:00
74
26
Sub
3
-
2
3 - 2
5.29
18°
-
FT
Ba2
Rudar Kakanj
Stupcanica
18/05/2024 17:00
86
14
Sub
3
-
2
3 - 2
2.81
22°
-
FT
Ba2
Sloboda Tuzla
Celik Zenica
18/05/2024 17:00
71
29
Sub
6
-
2
6 - 2
6.23
23°
-
FT
Ba2
Jedinstvo Bihac
Gornji Rahić
18/05/2024 17:00
81
19
Sub
1
-
2
1 - 2
4.69
18°
-
FT
Ba2
Budućnost Banovići
Gorazde
18/05/2024 17:00
72
28
Sub
5
-
2
5 - 2
4.80
22°
-
FT
Ba2
Gradina Srebrenik
Mladost DK
18/05/2024 17:00
74
26
Sub
4
-
4
4 - 4
6.29
23°
-
FT
Ba2
Zvijezda Gradacac
Radnik Hadzici
18/05/2024 17:00
75
25
Sub
3
-
2
3 - 2
4.14
19°
-
FT
Cz3
Jiskra Domazlice
D. Ceske Budejovice B
18/05/2024 17:00
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
8.59
16°
-
FT
Ru4
Legion-Dynamo M.
Nart Cherkessk
18/05/2024 17:00
66
34
Sub
5
-
2
5 - 2
5.33
17°
-
FT
10 - 2
Et1
Awassa Kenema
Defence Force
18/05/2024 17:00
70
30
Sub
2
-
4
2 - 4
7.23
19°
-
FT
0 - 10
Fo2
HB II
KÍ Klaksvik II
18/05/2024 17:00
93
7
Sub
1
-
3
1 - 3
0.99
9°
-
FT
Fo2
Hoyvik
AB Argir
18/05/2024 17:00
85
15
Sub
2
-
1
2 - 1
1.94
9°
-
FT
4 - 4
AtL
FC Hard
Rotenberg
18/05/2024 17:00
100
0
Sub
1
-
0
1 - 0
0.13
20°
-
FT
AtL
FC Alberschwende
FC Egg
18/05/2024 17:00
98
2
Sub
0
-
2
0 - 2
0.28
18°
-
FT
AtL
Ritzing
Marz
18/05/2024 17:00
89
11
Sub
3
-
1
3 - 1
2.10
18°
-
Cancl.
AtL
Horitschon
Klingenbach
18/05/2024 17:00
89
11
Sub
0
-
2
0 - 2
0.95
18°
-
FT
AtL
Halbturn
Schattendorf
18/05/2024 17:00
83
17
Sub
4
-
4
4 - 4
3.02
21°
-
FT
AtL
SV Gloggnitz
Kottingbrunn
18/05/2024 17:00
89
11
Sub
0
-
2
0 - 2
3.06
18°
-
FT
AtL
Scheiblingkirchen
Wiener Neustadt
18/05/2024 17:00
87
13
Sub
1
-
3
1 - 3
2.45
19°
-
FT
AtL
Bad Ischl
Vortuna Bad Leonfelden
18/05/2024 17:00
88
12
Sub
2
-
2
2 - 2
2.67
19°
-
FT
Cz4
Horovicko
Jiskra Domažlice II
18/05/2024 17:00
78
22
Sub
2
-
2
2 - 2
4.47
13°
-
FT
9 - 2
Cz4
FK Tachov
Banik Sokolov
18/05/2024 17:00
92
8
Sub
1
-
3
1 - 3
1.50
14°
-
FT
Cz4
Spartak Sobeslav
Viktoria Marianske L.
18/05/2024 17:00
88
12
Sub
1
-
1
1 - 1
0.96
17°
-
FT
Cz4
Senco Doubravka
Otava Katovice
18/05/2024 17:00
87
13
Sub
2
-
4
2 - 4
1.29
16°
-
FT
Cz4
Sokol Nespeky
Admira Praha II
18/05/2024 17:00
68
32
Sub
1
-
4
1 - 4
6.57
17°
-
FT
Cz4
Ostrov
SK Slany
18/05/2024 17:00
68
32
Sub
3
-
4
3 - 4
6.58
16°
-
FT
Cz4
FK Dobrovice
Kosmonosy
18/05/2024 17:00
84
16
Sub
1
-
4
1 - 4
3.54
13°
-
FT
Cz4
Vysoké Mýto
SK Benešov
18/05/2024 17:00
75
25
Sub
3
-
3
3 - 3
5.92
14°
-
FT
Cz4
Jiskra Usti nad Orlici
Hlinsko
18/05/2024 17:00
90
10
Sub
1
-
2
1 - 2
0.78
14°
-
FT
Cz4
Zdar n. Sazavou
Tatran Ždírec
18/05/2024 17:00
70
30
Sub
3
-
4
3 - 4
5.19
14°
-
FT
9 - 5
Cz4
SFK Vrchovina
Velke Mezirici
18/05/2024 17:00
59
41
Sub
4
-
5
4 - 5
8.37
14°
-
FT
Cz4
Valasske Mezirici
Jesenik
18/05/2024 17:00
86
14
Sub
3
-
2
3 - 2
2.11
20°
-
FT
Cz4
Řepiště
ŠSK Bílovec
18/05/2024 17:00
88
12
Sub
0
-
3
0 - 3
1.03
17°
-
FT
Cz4
Hlubina
Havirov
18/05/2024 17:00
85
15
Sub
3
-
2
3 - 2
2.23
18°
-
FT
AtW
Pinzgau Saalfelden
SV Wals-Grünau
18/05/2024 17:00
89
11
Sub
2
-
5
2 - 5
2.47
17°
-
FT
AtW
SC Imst
VfB Hohenems
18/05/2024 17:00
92
8
Sub
1
-
2
1 - 2
1.09
5°
-
FT
AtW
TSV St. Johann
Austria Salzburg
18/05/2024 17:00
86
14
Sub
2
-
1
2 - 1
1.87
18°
-
FT
L1
Bolton Wanderers
Oxford United
18/05/2024 17:15
40
60
Peste
7
-
6
7 - 6
10.56
22°
-
FT
7 - 3
Pl1
Slask Wroclaw
Radomiak Radom
18/05/2024 17:30
51
49
Sub
6
-
3
6 - 3
9.44
15°
-
FT
6 - 3
Pl2
GKS Katowice
Wisla Krakow
18/05/2024 17:30
51
49
Sub
0
-
9
0 - 9
9.49
21°
-
FT
3 - 2
Uy1
Atlético Fénix
CA Progreso
18/05/2024 17:30
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
10.17
12°
-
FT
2 - 7
Hr2
Cibalia Vinkovci
NK Jarun
18/05/2024 17:30
47
53
Peste
6
-
4
6 - 4
9.71
26°
-
FT
8 - 3
Hr2
Orijent Rijeka
NK Solin
18/05/2024 17:30
41
59
Peste
6
-
4
6 - 4
11.75
21°
-
FT
6 - 4
Si2
ND Triglav
NK Dekani
18/05/2024 17:30
44
56
Peste
6
-
4
6 - 4
9.69
21°
-
FT
6 - 5
Si2
ND Beltinci
NK Fuzinar
18/05/2024 17:30
33
67
Peste
7
-
5
7 - 5
13.43
23°
-
FT
3 - 2
Si2
NK Tolmin
ND Gorica
18/05/2024 17:30
51
49
Sub
2
-
7
2 - 7
9.19
-
FT
CI1
Stella Club
AS Indenié
18/05/2024 17:30
69
31
Sub
4
-
3
4 - 3
5.08
30°
-
FT
CI1
RC Abidjan
Bouaké FC
18/05/2024 17:30
76
24
Sub
4
-
2
4 - 2
4.72
30°
-
Aban.
CI1
SO Armée
Mouna
18/05/2024 17:30
90
10
Sub
1
-
3
1 - 3
2.11
32°
-
FT
CI1
Lys Sassandra
CO Korhogo
18/05/2024 17:30
75
25
Sub
2
-
4
2 - 4
4.59
28°
-
FT
CI1
SC Gagnoa
San Pédro
18/05/2024 17:30
87
13
Sub
1
-
5
1 - 5
4.27
29°
-
FT
Pl3
Olimpia Elblag
Polonia Bytom
18/05/2024 17:30
45
55
Peste
5
-
5
5 - 5
9.67
18°
-
FT
4 - 7
Fi3
Lahden Reipas
Grankulla IFK
18/05/2024 17:30
52
48
Sub
3
-
6
3 - 6
9.02
17°
-
FT
4 - 1
Me2
Internacional Podgorica
FK Kom
18/05/2024 17:30
74
26
Sub
3
-
3
3 - 3
6.48
25°
-
FT
Me2
FK Otrant
FK Berane
18/05/2024 17:30
75
25
Sub
3
-
2
3 - 2
5.41
24°
-
FT
Me2
FK Podgorica
Bokelj Kotor
18/05/2024 17:30
70
30
Sub
4
-
5
4 - 5
7.65
25°
-
FT
4 - 4
Me2
FK Grbalj
Iskra Danilovgrad
18/05/2024 17:30
82
18
Sub
3
-
3
3 - 3
4.65
20°
-
FT
Me2
FK Lovcen
OFK Igalo
18/05/2024 17:30
76
24
Sub
3
-
3
3 - 3
5.41
20°
-
FT
Fo2
NSÍ II
B36 II
18/05/2024 17:30
87
13
Sub
0
-
4
0 - 4
2.28
8°
-
FT
AtL
St. Margarethen
Edelserpentin
18/05/2024 17:30
96
4
Sub
0
-
2
0 - 2
1.29
21°
-
FT
AtL
St. Valentin
SPG Kornspitz Pregarten
18/05/2024 17:30
92
8
Sub
2
-
3
2 - 3
0.70
22°
-
FT
3 - 5
Hu1
MOL Fehervar
Diosgyori VTK
18/05/2024 17:45
63
37
Sub
4
-
4
4 - 4
7.02
21°
-
FT
9 - 1
Hu1
Puskas Akademia
Debrecen VSC
18/05/2024 17:45
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
7.39
22°
-
FT
6 - 0
Hu1
Paksi FC
Kisvárda FC
18/05/2024 17:45
43
57
Peste
7
-
5
7 - 5
10.60
22°
-
FT
4 - 7
It1
Lecce
Atalanta
18/05/2024 18:00
42
58
Peste
8
-
5
8 - 5
10.64
20°
-
FT
2 - 5
Tr1
Kayserispor
Konyaspor
18/05/2024 18:00
55
45
Sub
4
-
5
4 - 5
8.08
22°
-
FT
1 - 9
Tr1
Istanbul Basaksehir
Trabzonspor
18/05/2024 18:00
51
49
Sub
4
-
4
4 - 4
9.43
21°
-
FT
6 - 4
Tr1
Gaziantep
Fatih Karagümrük
18/05/2024 18:00
57
43
Sub
4
-
5
4 - 5
7.65
24°
-
FT
6 - 12
Tr1
Rizespor
Kasımpasa SK
18/05/2024 18:00
53
47
Sub
4
-
4
4 - 4
8.55
4°
-
FT
5 - 4
Tr1
MKE Ankaragücü
Pendikspor
18/05/2024 18:00
55
45
Sub
5
-
4
5 - 4
8.16
24°
-
FT
4 - 4
Tr1
Besiktas JK
Hatayspor
18/05/2024 18:00
46
54
Peste
7
-
3
7 - 3
10.14
21°
-
FT
7 - 3
Tr1
Samsunspor
Alanyaspor
18/05/2024 18:00
56
44
Sub
5
-
3
5 - 3
8.65
12°
-
FT
4 - 1
Ru1
PFC Sochi
FK Krasnodar
18/05/2024 18:00
48
52
Peste
4
-
6
4 - 6
10.24
15°
-
FT
Ch1
Yverdon-Sport
FC Luzern
18/05/2024 18:00
39
61
Peste
5
-
5
5 - 5
10.75
15°
-
FT
4 - 7
Ch1
Stade Lausanne Ouchy
Lausanne-Sport
18/05/2024 18:00
53
47
Sub
4
-
5
4 - 5
9.38
16°
-
FT
3 - 3
Ch1
Grasshoppers
FC Basel
18/05/2024 18:00
39
61
Peste
4
-
6
4 - 6
11.89
17°
-
FT
6 - 4
Rs1
Radnik Surdulica
Spartak Subotica
18/05/2024 18:00
58
42
Sub
4
-
4
4 - 4
7.80
19°
-
FT
3 - 3
Ee1
Nomme Kalju
FC Kuressaare
18/05/2024 18:00
45
55
Peste
7
-
3
7 - 3
10.00
19°
-
FT
5 - 0
Kz1
Kaisar Kyzylorda
Zhenis
18/05/2024 18:00
63
37
Sub
4
-
3
4 - 3
8.13
19°
-
FT
4 - 4
Fr3
FC Sochaux
Versailles 78
18/05/2024 18:00
52
48
Sub
5
-
4
5 - 4
9.26
15°
-
FT
5 - 5
Fr3
Villefranche
AS Nancy
18/05/2024 18:00
58
42
Sub
3
-
6
3 - 6
7.29
19°
-
FT
14 - 2
Fr3
US Avranches
Chamois Niortais
18/05/2024 18:00
39
61
Peste
5
-
6
5 - 6
9.91
17°
-
FT
5 - 5
Fr3
Red Star FC93
SAS Épinal
18/05/2024 18:00
59
41
Sub
6
-
3
6 - 3
7.69
17°
-
FT
8 - 5
Fr3
Le Mans FC
Marignane Gignac CB
18/05/2024 18:00
62
38
Sub
5
-
4
5 - 4
6.57
20°
-
FT
8 - 5
Fr3
LB Châteauroux
SO Cholet
18/05/2024 18:00
48
52
Peste
6
-
5
6 - 5
9.52
19°
-
FT
3 - 6
Fr3
Monts d'Or Azergues
US Orléans
18/05/2024 18:00
71
29
Sub
4
-
3
4 - 3
5.86
19°
-
FT
6 - 4
Fr3
FC Rouen
Dijon FCO
18/05/2024 18:00
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
8.15
18°
-
FT
5 - 4
Fr3
Martigues
Nîmes Olympique
18/05/2024 18:00
59
41
Sub
5
-
4
5 - 4
8.19
22°
-
FT
5 - 2
Lu1
FC Differdange 03
FC Wiltz
18/05/2024 18:00
64
36
Sub
5
-
3
5 - 3
7.58
15°
-
FT
Lu1
Jeunesse Esch
Victoria Rosport
18/05/2024 18:00
43
57
Peste
6
-
4
6 - 4
10.93
15°
-
FT
3 - 6
Lu1
UNA Strassen
FC Mondercange
18/05/2024 18:00
72
28
Sub
4
-
5
4 - 5
4.63
14°
-
FT
6 - 7
Lu1
UN Käerjéng
RFCU Luxemburg
18/05/2024 18:00
77
23
Sub
2
-
3
2 - 3
4.94
15°
-
FT
5 - 3
Lu1
US Mondorf
CS Fola Esch
18/05/2024 18:00
61
39
Sub
3
-
3
3 - 3
8.31
15°
-
FT
Lu1
FC Marisca Miersch
Union Titus Pétange
18/05/2024 18:00
77
23
Sub
2
-
2
2 - 2
3.77
15°
-
FT
4 - 2
Lu1
FC Schifflingen
Swift Hesperange
18/05/2024 18:00
81
19
Sub
3
-
2
3 - 2
3.63
14°
-
FT
Lu1
F91 Dudelange
FC Niedercorn
18/05/2024 18:00
66
34
Sub
4
-
5
4 - 5
7.67
15°
-
FT
Cl2
La Serena
Unión San Felipe
18/05/2024 18:00
42
58
Peste
5
-
5
5 - 5
10.37
17°
-
FT
7 - 7
Cz3
Karlovy Vary
Povltavska FA
18/05/2024 18:00
35
65
Peste
4
-
7
4 - 7
13.09
16°
-
FT
Cz3
Slovan Velvary
Banik Most - Sous
18/05/2024 18:00
55
45
Sub
6
-
3
6 - 3
7.88
17°
-
FT
9 - 10
Lv2
Rīgas FS II
Riga FC II
18/05/2024 18:00
22
78
Peste
6
-
4
6 - 4
12.50
22°
-
FT
4 - 5
Lt2
Vilniaus BFA
FK Banga-2
18/05/2024 18:00
49
51
Peste
5
-
5
5 - 5
9.56
19°
-
FT
9 - 2
Bf1
Rail Club Kadiogo
Etoile Filante
18/05/2024 18:00
86
14
Sub
4
-
2
4 - 2
1.68
39°
-
FT
2 - 5
Bf1
ASF Bobo
Vitesse FC (BFA)
18/05/2024 18:00
98
2
Sub
0
-
4
0 - 4
0.31
35°
-
FT
Bf1
Majestic
Sporting Cascades
18/05/2024 18:00
99
1
Sub
2
-
0
2 - 0
0.17
38°
-
FT
Bf1
ASEC Koudougou
Royal
18/05/2024 18:00
97
3
Sub
1
-
2
1 - 2
0.47
39°
-
FT
Fr4
US Boulogne
FC Lorient B
18/05/2024 18:00
94
6
Sub
2
-
3
2 - 3
1.75
16°
-
FT
5 - 6
Fr4
US Granville
FC Chambly
18/05/2024 18:00
87
13
Sub
4
-
2
4 - 2
2.01
17°
-
FT
Fr4
Trelissac FC
SO Romorantin
18/05/2024 18:00
95
5
Sub
2
-
0
2 - 0
0.64
20°
-
FT
Fr4
Guingamp B
US Saint-Malo
18/05/2024 18:00
94
6
Sub
3
-
0
3 - 0
1.15
17°
-
FT
5 - 3
Fr4
Dinan-Léhon FC
Stade Briochin
18/05/2024 18:00
85
15
Sub
3
-
1
3 - 1
2.13
17°
-
FT
Fr4
V. Châteaubriant
FCM Aubervilliers
18/05/2024 18:00
97
3
Sub
0
-
1
0 - 1
0.94
20°
-
FT
Fr4
Avoine OCC
Les Herbiers VF
18/05/2024 18:00
82
18
Sub
4
-
2
4 - 2
2.31
20°
-
FT
Fr4
CA Bastia
RC France Colombes
18/05/2024 18:00
92
8
Sub
3
-
3
3 - 3
1.61
19°
-
FT
3 - 5
Fr4
AS Beauvais Oise
Vire
18/05/2024 18:00
94
6
Sub
4
-
0
4 - 0
1.35
18°
-
FT
Fr4
Chamalières FC
Sporting Toulon
18/05/2024 18:00
77
23
Sub
2
-
4
2 - 4
3.52
15°
-
FT
Fr4
Bourg-Peronnas
Saint-Quentin
18/05/2024 18:00
97
3
Sub
3
-
0
3 - 0
0.41
18°
-
FT
Fr4
US Créteil-Lusitanos
ES Wasquehal
18/05/2024 18:00
91
9
Sub
5
-
1
5 - 1
1.45
17°
-
FT
5 - 5
Fr4
Macon
FR Haguenau
18/05/2024 18:00
96
4
Sub
0
-
2
0 - 2
0.72
-
FT
Fr4
AF Bobigny
Feignies Aulnoye
18/05/2024 18:00
96
4
Sub
0
-
2
0 - 2
0.35
18°
-
FT
Fr4
SR Colmar
AJ Auxerre B
18/05/2024 18:00
89
11
Sub
1
-
2
1 - 2
1.93
16°
-
FT
Fr4
AS Furiani-Agliani
FC Fleury 91
18/05/2024 18:00
94
6
Sub
3
-
0
3 - 0
1.41
-
FT
Fr4
Libourne-Saint-Seurin
Olympique Saumur
18/05/2024 18:00
86
14
Sub
2
-
3
2 - 3
1.81
19°
-
FT
9 - 5
Fr4
Bourges Foot 18
La Roche VF
18/05/2024 18:00
84
16
Sub
2
-
3
2 - 3
2.69
17°
-
FT
6 - 2
Fr4
Blois Foot 41
Bergerac Périgord
18/05/2024 18:00
87
13
Sub
3
-
2
3 - 2
1.95
17°
-
FT
Fr4
AS Cannes
Évian Thonon Gaillard
18/05/2024 18:00
82
18
Sub
5
-
3
5 - 3
3.15
21°
-
FT
1 - 8
Fr4
Aubagne FC
ASF Andrézieux
18/05/2024 18:00
83
17
Sub
2
-
2
2 - 2
2.78
21°
-
FT
8 - 1
Fr4
Bourgoin Jallieu
Olympique Ales
18/05/2024 18:00
80
20
Sub
3
-
3
3 - 3
4.00
18°
-
FT
Fr4
Le Puy Foot
Hyeres FC
18/05/2024 18:00
66
34
Sub
4
-
3
4 - 3
5.77
14°
-
FT
6 - 6
Fr4
RC Grasse
Jura Sud
18/05/2024 18:00
77
23
Sub
5
-
2
5 - 2
4.43
18°
-
FT
6 - 2
Fr4
Toulouse B
EFC Fréjus-St-Raphaël
18/05/2024 18:00
77
23
Sub
2
-
5
2 - 5
4.24
20°
-
FT
6 - 10
Fr4
Angers B
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
18/05/2024 18:00
82
18
Sub
2
-
3
2 - 3
2.96
20°
-
FT
3 - 3
Fr4
Angouleme CFC
Gobelins FC
18/05/2024 18:00
73
27
Sub
2
-
5
2 - 5
5.06
17°
-
FT
Es3
Barakaldo CF
CD Atlético Paso
18/05/2024 18:00
94
6
Sub
5
-
0
5 - 0
0.56
16°
-
FT
De5
Arminia Ludwigshafen
1.FC Kaiserslautern II
18/05/2024 18:00
78
22
Sub
5
-
1
5 - 1
3.55
19°
-
FT
6 - 3
ItW
AC Milan W
Sampdoria W
18/05/2024 18:00
40
60
Peste
8
-
2
8 - 2
11.37
22°
-
FT
7 - 8
AtL
SC Pinkafeld
Leithaprodersdorf
18/05/2024 18:00
87
13
Sub
3
-
2
3 - 2
2.54
18°
-
FT
5 - 8
AtL
Haitzendorf
St. Peter
18/05/2024 18:00
92
8
Sub
4
-
0
4 - 0
1.50
20°
-
FT
Be1
Westerlo
KV Mechelen
18/05/2024 18:15
41
59
Peste
6
-
5
6 - 5
10.53
18°
-
FT
Sa1
Al Hazm
Al Riyadh SC
18/05/2024 18:20
48
52
Peste
7
-
3
7 - 3
9.58
29°
-
FT
3 - 2
Sa1
Taawoun FC
Shabab Riyadh
18/05/2024 18:20
48
52
Peste
5
-
5
5 - 5
10.09
33°
-
FT
5 - 8
Sc2
Inverness CT
Hamilton Academical
18/05/2024 18:30
55
45
Sub
5
-
4
5 - 4
8.67
16°
-
FT
8 - 4
Cl1
Everton de Vina
Deportes Copiapó
18/05/2024 18:30
32
68
Peste
7
-
6
7 - 6
11.22
14°
-
FT
9 - 8
Ee2
Tallinna Kalev II
FC Elva
18/05/2024 18:30
55
45
Sub
3
-
3
3 - 3
9.06
19°
-
FT
8 - 3
Is2
Dalvik/Reynir
Fjölnir
18/05/2024 18:30
78
22
Sub
1
-
3
1 - 3
2.26
0°
-
FT
3 - 5
Is3
Reynir Sandgerdi
Volsungur
18/05/2024 18:30
88
12
Sub
1
-
0
1 - 0
2.50
9°
-
FT
4 - 4
Pt1
Moreirense FC
GD Estoril
18/05/2024 19:00
51
49
Sub
4
-
4
4 - 4
9.49
15°
-
FT
2 - 6
Pt1
Sporting CP
GD Chaves
18/05/2024 19:00
55
45
Sub
7
-
2
7 - 2
9.19
19°
-
FT
5 - 3
Me1
Jedinstvo BP
OFK Petrovac
18/05/2024 19:00
68
32
Sub
4
-
4
4 - 4
7.14
16°
-
FT
Me1
FK Jezero
Rudar Pljevlja
18/05/2024 19:00
86
14
Sub
2
-
3
2 - 3
4.08
15°
-
FT
Me1
Sutjeska Niksic
Decic Tuzi
18/05/2024 19:00
70
30
Sub
5
-
4
5 - 4
6.33
20°
-
FT
Me1
Arsenal Tivat
Mladost Donja Gorica
18/05/2024 19:00
67
33
Sub
4
-
2
4 - 2
7.73
24°
-
FT
1 - 9
Me1
FK Buducnost
Mornar Bar
18/05/2024 19:00
59
41
Sub
7
-
2
7 - 2
8.67
25°
-
FT
8 - 4
Md1
Petrocub S-G
Zimbru Chisinau
18/05/2024 19:00
62
38
Sub
7
-
2
7 - 2
8.29
14°
-
FT
1 - 3
Md1
Sheriff Tiraspol
FC Bălti
18/05/2024 19:00
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
8.98
12°
-
FT
6 - 0
Md1
FC Milsami
Dacia Chisinau
18/05/2024 19:00
49
51
Peste
7
-
3
7 - 3
9.89
14°
-
FT
3 - 1
Sn1
ASC Diambars
Guédiawaye FC
18/05/2024 19:00
63
37
Sub
6
-
3
6 - 3
7.43
26°
-
FT
4 - 2
Sn1
US Gorée
ASC Linguère
18/05/2024 19:00
87
13
Sub
2
-
3
2 - 3
3.13
31°
-
FT
Sn1
Dakar Sacré-Cœur
AS Génération Foot
18/05/2024 19:00
71
29
Sub
4
-
3
4 - 3
4.52
31°
-
FT
CyC
Omonia Nicosia
Pafos FC
18/05/2024 19:00
55
45
Sub
3
-
6
3 - 6
8.98
27°
-
FT
4 - 8
EsW
Real Sociedad W
Barcelona W
18/05/2024 19:00
49
51
Peste
5
-
9
5 - 9
9.97
14°
-
FT
8 - 2
AtC
St Anna am Aigen
Vorwärts Steyr
18/05/2024 19:00
70
30
Sub
3
-
2
3 - 2
5.47
19°
-
FT
8 - 4
AtL
Lafnitz II
Tillmitsch
18/05/2024 19:00
80
20
Sub
4
-
2
4 - 2
4.02
21°
-
FT
Hr1
Slaven Belupo
Dinamo Zagreb
18/05/2024 19:10
54
46
Sub
4
-
5
4 - 5
8.61
19°
-
FT
3 - 4
Bg1
Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofia
18/05/2024 19:15
72
28
Sub
5
-
4
5 - 4
7.42
23°
-
FT
1 - 6
Il1
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Haifa
18/05/2024 19:30
62
38
Sub
3
-
3
3 - 3
8.00
22°
-
FT
7 - 2
Il1
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
18/05/2024 19:30
51
49
Sub
6
-
3
6 - 3
9.29
28°
-
FT
10 - 1
Il1
Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
18/05/2024 19:30
55
45
Sub
5
-
4
5 - 4
8.77
23°
-
FT
1 - 5
Ar4
Ituzaingó
Claypole
18/05/2024 19:30
60
40
Sub
6
-
3
6 - 3
8.01
12°
-
FT
4 - 2
CI1
Zoman
ASEC Mimosas
18/05/2024 19:45
71
29
Sub
4
-
5
4 - 5
7.13
30°
-
FT
Pl1
Piast Gliwice
Jagiellonia
18/05/2024 20:00
43
57
Peste
5
-
7
5 - 7
11.02
21°
-
FT
6 - 4
Ro1
CS Univ Craiova
Sepsi OSK
18/05/2024 20:00
43
57
Peste
8
-
2
8 - 2
10.42
23°
-
FT
10 - 8
Ro1
CFR Cluj
Farul Constanta
18/05/2024 20:00
51
49
Sub
5
-
4
5 - 4
9.43
20°
-
FT
7 - 1
Pl2
Gornik Leczna
Stal Rzeszow
18/05/2024 20:00
54
46
Sub
5
-
4
5 - 4
9.21
20°
-
FT
12 - 6
Uy1
River Plate (URU)
Rampla Juniors
18/05/2024 20:00
56
44
Sub
4
-
5
4 - 5
8.18
13°
-
FT
6 - 4
By1
FC Gomel
Torpedo Zhodino
18/05/2024 20:00
83
17
Sub
0
-
2
0 - 2
2.02
21°
-
FT
Ec1
Libertad FC (ECU)
El Nacional Quito
18/05/2024 20:00
57
43
Sub
4
-
4
4 - 4
8.82
22°
-
FT
Sa1
Al Ahli Jeddah
Abha Club
18/05/2024 20:00
60
40
Sub
3
-
2
3 - 2
8.61
33°
-
FT
8 - 0
Br4
Santo André/SP
Agua Santa/SP
18/05/2024 20:00
47
53
Peste
6
-
4
6 - 4
9.57
30°
-
FT
1 - 1
Br4
Iporá/GO
Capital FC
18/05/2024 20:00
71
29
Sub
6
-
1
6 - 1
5.05
32°
-
FT
1 - 3
Br4
Santa Cruz de Natal RN
Sousa/PB
18/05/2024 20:00
67
33
Sub
5
-
3
5 - 3
7.26
30°
-
FT
5 - 5
BrP
Mauaense
Manthiqueira
18/05/2024 20:00
75
25
Sub
5
-
4
5 - 4
6.98
30°
-
FT
6 - 1
BrP
Colorado Caieiras
Flamengo SP
18/05/2024 20:00
61
39
Sub
7
-
1
7 - 1
5.92
32°
-
FT
7 - 6
BrP
AEA
Tanabi
18/05/2024 20:00
84
16
Sub
0
-
6
0 - 6
3.38
-
FT
2 - 8
BrP
Tupã
Inter de Bebedouro
18/05/2024 20:00
81
19
Sub
2
-
5
2 - 5
5.38
-
FT
6 - 5
BrP
União Mogi
Mauá
18/05/2024 20:00
77
23
Sub
3
-
3
3 - 3
7.35
30°
-
FT
2 - 8
BrP
Bragantino U20
Guarani U20
18/05/2024 20:00
61
39
Sub
5
-
2
5 - 2
6.64
32°
-
FT
8 - 6
BrP
Santos U20
Jabaquara U20
18/05/2024 20:00
49
51
Peste
5
-
6
5 - 6
9.57
24°
-
FT
BrP
Palmeiras U20
Flamengo SP U20
18/05/2024 20:00
60
40
Sub
6
-
3
6 - 3
7.69
29°
-
FT
6 - 1
BrP
Sertãozinho U20
Francana U20
18/05/2024 20:00
81
19
Sub
2
-
3
2 - 3
2.03
-
FT
5 - 4
BrP
Bandeirante U20
Comercial U20
18/05/2024 20:00
66
34
Sub
3
-
5
3 - 5
4.91
-
FT
5 - 5
BrM
Contagem U20
Futgol U20
18/05/2024 20:00
68
32
Sub
0
-
0
0 - 0
7.00
-
FT
BrW
Atlético Mineiro W
Grêmio W
18/05/2024
48
52
Peste
2
-
8
2 - 8
9.90
29°
-
Postp.
Ar1
Independiente Rivadavia
Godoy Cruz
18/05/2024 20:30
63
37
Sub
3
-
4
3 - 4
7.66
12°
-
FT
1 - 8
It2
Catanzaro
Brescia Calcio
18/05/2024 20:30
48
52
Peste
3
-
7
3 - 7
10.21
23°
-
AET
FT
10 - 4
Ar2
CA San Miguel
Deportivo Maipú
18/05/2024 20:30
53
47
Sub
6
-
3
6 - 3
8.84
12°
-
FT
3 - 2
Ar2
Talleres (RdE)
CA Güemes
18/05/2024 20:30
45
55
Peste
5
-
7
5 - 7
10.05
12°
-
FT
4 - 2
Ie2
Longford Town
Athlone Town
18/05/2024 20:30
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
7.48
19°
-
FT
3 - 6
Ar3
Cañuelas FC
Sacachispas
18/05/2024 20:30
68
32
Sub
3
-
4
3 - 4
7.40
12°
-
FT
5 - 6
Ar3
Villa Dálmine
Sportivo Italiano
18/05/2024 20:30
65
35
Sub
4
-
3
4 - 3
7.61
11°
-
FT
2 - 9
Ar3
Argentino Merlo
Villa San Carlos
18/05/2024 20:30
55
45
Sub
2
-
4
2 - 4
9.39
12°
-
FT
7 - 5
Ar3
Liniers
Flandria
18/05/2024 20:30
54
46
Sub
5
-
3
5 - 3
8.98
12°
-
FT
2 - 5
Ar3
Deportivo Armenio
Colegiales
18/05/2024 20:30
62
38
Sub
5
-
4
5 - 4
8.02
13°
-
FT
4 - 5
Ar3
Los Andes
Excursionistas BsAs
18/05/2024 20:30
65
35
Sub
5
-
2
5 - 2
7.68
12°
-
FT
2 - 4
Ar4
Sportivo Barracas
Victoriano Arenas
18/05/2024 20:30
66
34
Sub
3
-
4
3 - 4
7.48
12°
-
FT
5 - 3
Ar4
Deportivo Muñiz
CA Lugano
18/05/2024 20:30
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
8.27
12°
-
FT
5 - 3
Br4
Avenida/RS
Cianorte/PR
18/05/2024
36
64
Peste
7
-
5
7 - 5
11.69
16°
-
Postp.
It1
Torino
Milan
18/05/2024 20:45
62
38
Sub
3
-
5
3 - 5
6.78
16°
-
FT
3 - 8
Be1
Standard Liège
KAA Gent
18/05/2024 20:45
52
48
Sub
2
-
7
2 - 7
9.30
15°
-
FT
5 - 11
SM
SS Murata
SP Tre Penne
18/05/2024 20:45
76
24
Sub
1
-
5
1 - 5
4.53
19°
-
FT
4 - 8
Es2
CD Eldense
Levante UD
18/05/2024 21:00
52
48
Sub
5
-
4
5 - 4
8.85
19°
-
FT
5 - 1
Es2
CD Tenerife
SD Amorebieta
18/05/2024 21:00
43
57
Peste
8
-
2
8 - 2
10.92
18°
-
FT
5 - 5
Bo1
GV San José
Independiente Petrolero
18/05/2024 21:00
45
55
Peste
7
-
6
7 - 6
10.03
15°
-
FT
11 - 2
Cl1
Cobreloa
Deportes Iquique
18/05/2024 21:00
53
47
Sub
4
-
3
4 - 3
8.97
19°
-
FT
9 - 0
Py1
Olimpia Asunción
Club Guaraní
18/05/2024 21:00
49
51
Peste
5
-
8
5 - 8
10.10
15°
-
FT
8 - 4
Cl2
Deportes Temuco
Barnechea
18/05/2024 21:00
53
47
Sub
4
-
3
4 - 3
8.81
13°
-
FT
4 - 4
Uy2
Cooper
Oriental (URU)
18/05/2024 21:00
58
42
Sub
6
-
3
6 - 3
7.18
-
FT
6 - 3
CAF
Esperance ST
Ahly Cairo
18/05/2024 21:00
52
48
Sub
3
-
6
3 - 6
8.52
26°
-
FT
0 - 3
Br4
Juazeirense
CSE/AL
18/05/2024 21:00
44
56
Peste
7
-
6
7 - 6
10.12
31°
-
FT
17 - 2
Br4
Manauara
Princesa Solimões
18/05/2024 21:00
55
45
Sub
7
-
2
7 - 2
7.96
28°
-
FT
8 - 5
Br4
Maranhão/MA
Águia de Marabá/PA
18/05/2024 21:00
44
56
Peste
7
-
3
7 - 3
10.13
29°
-
FT
6 - 2
Br4
Atlético/CE
Maracanã/CE
18/05/2024 21:00
54
46
Sub
3
-
4
3 - 4
8.46
30°
-
FT
6 - 5
Br4
Sergipe/SE
Petrolina/PE
18/05/2024 21:00
58
42
Sub
4
-
4
4 - 4
9.18
27°
-
FT
12 - 2
Br4
Novo Hamburgo/RS
Brasil de Pelotas
18/05/2024
67
33
Sub
3
-
4
3 - 4
7.27
14°
-
Postp.
Br4
Patrocinense/MG
Maringá FC/PR
18/05/2024 21:00
65
35
Sub
3
-
6
3 - 6
6.18
25°
-
FT
5 - 9
Br4
Nova Iguacu/RJ
Audax Rio/RJ
18/05/2024 21:00
52
48
Sub
3
-
5
3 - 5
9.36
29°
-
FT
9 - 2
BrP
Rio Branco/PR
Paraná Clube
18/05/2024 21:00
77
23
Sub
0
-
3
0 - 3
5.75
19°
-
FT
1 - 13
Pt1
Sporting Braga
FC Porto
18/05/2024 21:30
44
56
Peste
5
-
7
5 - 7
10.51
14°
-
FT
4 - 8
Br4
Porto Velho
Manaus FC/AM
18/05/2024 21:30
77
23
Sub
3
-
3
3 - 3
4.30
31°
-
FT
Ar3
Comunicaciones BA
Sportivo Dock Sud
18/05/2024 21:45
64
36
Sub
4
-
3
4 - 3
6.39
12°
-
FT
4 - 8
Ve1
Deportivo La Guaira
Hermanos Colmenares
18/05/2024 22:00
61
39
Sub
4
-
4
4 - 4
8.22
28°
-
FT
7 - 2
Pe1
Sporting Cristal
Unión Comercio
18/05/2024 22:00
53
47
Sub
6
-
3
6 - 3
9.35
19°
-
FT
8 - 3
Br3
CS Alagoano
Sampaio Correa
18/05/2024 22:00
32
68
Peste
9
-
5
9 - 5
12.29
27°
-
FT
6 - 3
Br3
Volta Redonda
Nautico
18/05/2024 22:00
41
59
Peste
5
-
5
5 - 5
9.65
28°
-
FT
3 - 5
Ca1
Forge FC
Vancouver FC
18/05/2024 22:00
33
67
Peste
6
-
5
6 - 5
12.45
20°
-
FT
9 - 4
Br4
Ipatinga/MG
Real Noroeste ES
18/05/2024 22:00
72
28
Sub
2
-
4
2 - 4
6.38
28°
-
FT
9 - 6
Br4
Portuguesa/RJ
Itabuna
18/05/2024 22:00
65
35
Sub
6
-
3
6 - 3
8.19
28°
-
FT
7 - 0
Br4
ASA/AL
Jacuipense/BA
18/05/2024 22:00
60
40
Sub
4
-
2
4 - 2
8.63
24°
-
FT
5 - 8
Br2
Amazonas
Paysandu
18/05/2024 22:30
70
30
Sub
4
-
5
4 - 5
7.03
28°
-
FT
6 - 9
Ec1
CS Emelec
Macará
18/05/2024 22:30
63
37
Sub
5
-
4
5 - 4
7.63
29°
-
FT
11 - 2
Pe2
Alianza Huánuco
San Marcos
18/05/2024 22:30
60
40
Sub
4
-
5
4 - 5
8.19
25°
-
FT
5 - 1
BrR
River
Rio Negro RR
18/05/2024 22:30
74
26
Sub
2
-
5
2 - 5
4.84
-
FT
Ar1
River Plate
Belgrano Córdoba
18/05/2024 23:00
56
44
Sub
6
-
3
6 - 3
8.67
12°
-
FT
7 - 1
Uy1
Defensor Sporting
CA Peñarol
18/05/2024 23:00
66
34
Sub
5
-
4
5 - 4
7.97
12°
-
FT
8 - 3
Br4
São José EC
Inter Limeira/SP
18/05/2024 23:00
54
46
Sub
4
-
4
4 - 4
8.65
29°
-
FT
5 - 6
Bo1
Nacional Potosí
Real Santa Cruz
18/05/2024 23:30
55
45
Sub
4
-
4
4 - 4
8.98
13°
-
FT
13 - 6
Cl1
Univ de Chile
Universidad Católica
18/05/2024 23:30
49
51
Peste
7
-
5
7 - 5
9.60
13°
-
FT
9 - 4
Br2
Goiás
Botafogo SP
18/05/2024 23:30
55
45
Sub
5
-
3
5 - 3
9.03
27°
-
FT
1 - 2
Py1
Tacuary FBC
Libertad
18/05/2024 23:30
58
42
Sub
5
-
4
5 - 4
8.14
15°
-
FT
6 - 4
BrP
Laranja Mecânica
Paranavaí/PR
18/05/2024 23:30
76
24
Sub
4
-
0
4 - 0
6.00
26°
-
FT
4 - 9
Ar2
Quilmes AC
Gimnasia Jujuy
19/05/2024 00:00
62
38
Sub
4
-
5
4 - 5
7.73
11°
-
FT
2 - 0
Pe2
Juan Aurich
Carlos Stein
19/05/2024 00:00
38
62
Peste
10
-
0
10 - 0
10.00
19°
-
Cancl.
Pe2
Juan Pablo II College
Unión Huaral
19/05/2024 00:00
70
30
Sub
0
-
0
0 - 0
7.33
-
Cancl.
Br4
União Rondonópolis MT
Real Brasil/DF
19/05/2024 00:00
63
37
Sub
5
-
4
5 - 4
8.07
29°
-
FT
1 - 1
Br4
Rio Branco/AC
São Raimundo/RR
19/05/2024 00:00
70
30
Sub
3
-
5
3 - 5
6.69
28°
-
FT
3 - 6
Co1
La Equidad
Deportes Tolima
19/05/2024 00:15
44
56
Peste
6
-
5
6 - 5
10.15
14°
-
FT
2 - 5
Br3
Ferroviária/SP
Confiança
19/05/2024 00:30
55
45
Sub
5
-
3
5 - 3
8.25
24°
-
FT
3 - 6
Br3
Botafogo PB
EC São José
19/05/2024
55
45
Sub
4
-
5
4 - 5
8.94
29°
-
Postp.
Ar1
Defensa y Justicia
Gimnasia La Plata
19/05/2024 01:00
53
47
Sub
6
-
3
6 - 3
9.26
11°
-
FT
3 - 7
Pe1
FBC Melgar
Sport Huancayo
19/05/2024 01:00
56
44
Sub
5
-
4
5 - 4
8.16
19°
-
FT
7 - 2
Ec1
Ind del Valle
LDU Quito
19/05/2024 01:00
53
47
Sub
4
-
5
4 - 5
9.33
18°
-
FT
7 - 3
Us2
Loudoun United
Monterey Bay
19/05/2024 01:00
62
38
Sub
3
-
6
3 - 6
8.71
16°
-
FT
3 - 2
Us2
Indy Eleven
Hartford Athletic
19/05/2024 01:00
43
57
Peste
6
-
5
6 - 5
10.12
26°
-
FT
12 - 6
Us2
Pittsburgh Riverhounds
North Carolina FC
19/05/2024 01:00
64
36
Sub
5
-
4
5 - 4
8.37
21°
-
FT
6 - 4
Ca1
Cavalry FC
York 9 FC
19/05/2024 01:00
42
58
Peste
6
-
7
6 - 7
10.58
-7°
-
FT
9 - 6
Nz2
Auckland City
Birkenhead United
19/05/2024
40
60
Peste
7
-
6
7 - 6
10.40
9°
-
Postp.
Ar1
Instituto Córdoba
Unión Santa Fe
19/05/2024 01:30
60
40
Sub
5
-
4
5 - 4
8.09
12°
-
FT
5 - 6
Us2
Tampa Bay Rowdies
Tulsa Roughnecks
19/05/2024 01:30
37
63
Peste
9
-
4
9 - 4
11.56
31°
-
FT
8 - 8
Bo1
Oriente Petrolero
Univ de Vinto
19/05/2024 02:00
46
54
Peste
6
-
4
6 - 4
10.29
15°
-
FT
3 - 3
Ve1
Metropolitanos
UCV FC
19/05/2024 02:00
51
49
Sub
4
-
3
4 - 3
9.30
24°
-
FT
1 - 5
Mx2
Atlante FC
Cancun
19/05/2024 02:00
37
63
Peste
7
-
5
7 - 5
10.98
30°
-
Pen.
FT
11 - 2
Br2
Sport Recife
Avai FC
19/05/2024 02:00
49
51
Peste
8
-
4
8 - 4
9.56
28°
-
FT
1 - 11
Cl2
San Luis Quillota
Deportes Santa Cruz
19/05/2024 02:00
49
51
Peste
5
-
5
5 - 5
9.54
12°
-
FT
10 - 4
Ar2
Estudiantes BsAs
Alvarado Mar del Plata
19/05/2024 02:10
58
42
Sub
3
-
5
3 - 5
7.56
11°
-
FT
4 - 2
Co1
Once Caldas
Ind Santa Fe
19/05/2024 02:30
42
58
Peste
5
-
5
5 - 5
10.24
17°
-
FT
4 - 1
Nz2
Nelson Suburbs
Ferrymead Bays
19/05/2024 02:30
72
28
Sub
4
-
3
4 - 3
5.24
8°
-
FT
Ni1
Diriangén FC
Real Estelí
19/05/2024 03:00
82
18
Sub
2
-
3
2 - 3
2.79
28°
-
FT
6 - 2
Sv1
CD FAS
Alianza FC
19/05/2024 03:30
69
31
Sub
3
-
5
3 - 5
6.67
25°
-
FT
2 - 5
Us2
Oakland Roots
Orange County SC
19/05/2024 04:00
46
54
Peste
4
-
6
4 - 6
9.53
13°
-
FT
4 - 0
Gt2
Suchitepéquez
CD Marquense
19/05/2024 04:00
68
32
Sub
4
-
5
4 - 5
7.17
27°
-
Pen.
FT
2 - 3
Us2
Las Vegas Lights
Louisville City
19/05/2024 04:30
35
65
Peste
7
-
7
7 - 7
11.68
31°
-
FT
3 - 7
Us2
Phoenix Rising
Miami FC II
19/05/2024 04:30
45
55
Peste
5
-
5
5 - 5
10.36
23°
-
FT
Mx3
Los Cabos United
Alacranes Durango
19/05/2024 05:00
58
42
Sub
8
-
1
8 - 1
8.12
24°
-
FT
3 - 8
Jp4
Reinmeer Aomori FC
Tochigi Uva
19/05/2024 05:00
70
30
Sub
2
-
6
2 - 6
5.51
14°
-
FT
Jp3
Gainare Tottori
Sagamihara
19/05/2024 06:00
49
51
Peste
6
-
4
6 - 4
9.51
21°
-
FT
4 - 9
Jp4
Criacao Shinjuku
Verspah Oita
19/05/2024 06:00
62
38
Sub
4
-
4
4 - 4
7.53
23°
-
FT
2 - 5
Jp4
Veertien Mie
Suzuka Unlimited
19/05/2024 06:00
64
36
Sub
2
-
5
2 - 5
6.94
18°
-
FT
1 - 1
Jp4
Maruyasu Okazaki
Yokogawa Musashino
19/05/2024 06:00
65
35
Sub
4
-
5
4 - 5
7.55
18°
-
FT
0 - 9
AuN
Weston Bears
Edgeworth Eagles
19/05/2024 06:30
33
67
Peste
5
-
7
5 - 7
12.79
11°
-
FT
8 - 8
AuN
Newcastle Olympic
Cooks Hill United
19/05/2024 06:30
46
54
Peste
5
-
5
5 - 5
11.96
17°
-
FT
8 - 7
AuN
New Lambton
Charlestown City
19/05/2024 06:30
59
41
Sub
4
-
3
4 - 3
8.30
17°
-
FT
1 - 10
Jp2
Fagiano Okayama
Ventforet Kofu
19/05/2024 07:00
36
64
Peste
6
-
4
6 - 4
12.68
18°
-
FT
4 - 3
Jp2
Renofa Yamaguchi
Fujieda MYFC
19/05/2024 07:00
56
44
Sub
4
-
4
4 - 4
8.84
19°
-
FT
2 - 4
AuQ
Sunshine Coast
Brisbane Roar U21
19/05/2024 07:00
57
43
Sub
5
-
4
5 - 4
7.35
20°
-
FT
9 - 7
Jp3
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
19/05/2024 07:00
61
39
Sub
6
-
3
6 - 3
8.09
21°
-
FT
5 - 7
AuA
Tuggeranong United
Yoogali
19/05/2024 07:00
61
39
Sub
4
-
2
4 - 2
7.75
11°
-
FT
5 - 2
AuA
Canberra FC
Monaro Panthers
19/05/2024 07:00
34
66
Peste
6
-
7
6 - 7
11.97
11°
-
FT
9 - 1
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program