Germania
[+]
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
6
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
5
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
16
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
4
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1036
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
195
Pronosticuri maine
982
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2343
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
286
Favorite
Liste
[+]
Britanic
56
Top European
56
European
568
American
165
African
83
Asiatic
108
Australijski
15
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
7
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
4
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Germania Oberliga Niedersachsen
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
01.05.2024
17:00
Kickers Emden
5 - 1
Blau Weiß Bornreihe
15:00
VfV 06 Hildesheim
0 - 4
Vorsfelde
30.04.2024
20:00
Heeslinger SC
1 - 3
Eintracht Celle
19:00
BSV Rehden
0 - 0
Arminia Hannover
19:00
Schöningen
0 - 1
Atlas Delmenhorst
18:30
Rotenburger SV
1 - 3
Bersenbrück
28.04.2024
15:30
Rotenburger SV
0 - 4
VfL Oldenburg
15:00
Vorsfelde
0 - 0
USI Lupo-Martini
15:00
VfV 06 Hildesheim
1 - 1
Eilvese
15:00
Germania Egestorf
0 - 1
Kickers Emden
27.04.2024
18:15
Bersenbrück
4 - 1
Heeslinger SC
16:00
Eintracht Celle
4 - 1
Arminia Hannover
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
1 - 1
Schöningen
26.04.2024
20:00
Meppen II
2 - 3
Atlas Delmenhorst
18:30
Blau Weiß Bornreihe
1 - 4
BSV Rehden
24.04.2024
18:45
Rotenburger SV
0 - 6
Kickers Emden
23.04.2024
18:45
Arminia Hannover
1 - 1
BSV Rehden
21.04.2024
15:00
Heeslinger SC
2 - 1
VfV 06 Hildesheim
15:00
USI Lupo-Martini
2 - 2
Bersenbrück
10:15
VfL Oldenburg
2 - 1
Atlas Delmenhorst
20.04.2024
18:00
Kickers Emden
4 - 0
Rotenburger SV
17:00
Arminia Hannover
1 - 0
Ramlingen/Ehlershausen
15:00
Eilvese
1 - 2
Germania Egestorf
14:00
Schöningen
2 - 0
Blau Weiß Bornreihe
14:00
BSV Rehden
3 - 0
Vorsfelde
14:00
Meppen II
0 - 1
Eintracht Celle
17.04.2024
19:30
BSV Rehden
2 - 2
Heeslinger SC
18:30
Ramlingen/Ehlershausen
1 - 4
Eilvese
18:15
VfV 06 Hildesheim
5 - 3
Germania Egestorf
18:00
Blau Weiß Bornreihe
0 - 1
Kickers Emden
14.04.2024
15:00
VfV 06 Hildesheim
3 - 1
USI Lupo-Martini
15:00
Blau Weiß Bornreihe
1 - 2
Arminia Hannover
15:00
Germania Egestorf
0 - 2
Heeslinger SC
15:00
Vorsfelde
2 - 2
Schöningen
14:00
Rotenburger SV
3 - 2
Eilvese
13.04.2024
16:00
Atlas Delmenhorst
2 - 0
Eintracht Celle
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
2 - 0
Meppen II
15:00
VfL Oldenburg
1 - 2
Kickers Emden
12.04.2024
19:30
Bersenbrück
1 - 2
BSV Rehden
10.04.2024
20:00
Heeslinger SC
1 - 1
Rotenburger SV
07.04.2024
14:00
USI Lupo-Martini
0 - 1
Germania Egestorf
06.04.2024
17:00
Arminia Hannover
2 - 0
Vorsfelde
15:00
Eintracht Celle
0 - 3
Ramlingen/Ehlershausen
15:00
Eilvese
0 - 2
VfL Oldenburg
15:00
Atlas Delmenhorst
1 - 2
Kickers Emden
14:00
Meppen II
1 - 0
Blau Weiß Bornreihe
14:00
Schöningen
2 - 3
Bersenbrück
14:00
BSV Rehden
1 - 4
VfV 06 Hildesheim
01.04.2024
15:00
Schöningen
2 - 3
Vorsfelde
30.03.2024
16:00
Blau Weiß Bornreihe
2 - 1
Rotenburger SV
16:00
Arminia Hannover
1 - 1
Heeslinger SC
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
1 - 2
VfL Oldenburg
28.03.2024
19:30
Vorsfelde
1 - 0
Germania Egestorf
19:00
Eintracht Celle
0 - 4
Kickers Emden
19:00
USI Lupo-Martini
3 - 1
Schöningen
17:00
Atlas Delmenhorst
1 - 0
BSV Rehden
24.03.2024
15:00
VfL Oldenburg
0 - 2
Heeslinger SC
15:00
VfV 06 Hildesheim
4 - 2
Schöningen
15:00
Blau Weiß Bornreihe
4 - 3
Eintracht Celle
15:00
Bersenbrück
1 - 4
Arminia Hannover
14:00
Rotenburger SV
0 - 2
USI Lupo-Martini
14:00
Vorsfelde
2 - 0
Meppen II
23.03.2024
18:00
Kickers Emden
3 - 0
Eilvese
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
1 - 6
Atlas Delmenhorst
14:00
Germania Egestorf
1 - 0
BSV Rehden
20.03.2024
20:00
Bersenbrück
3 - 1
Atlas Delmenhorst
19:00
Kickers Emden
2 - 1
Meppen II
17.03.2024
15:00
USI Lupo-Martini
2 - 1
VfL Oldenburg
15:00
Eintracht Celle
2 - 2
Vorsfelde
15:00
Arminia Hannover
1 - 2
VfV 06 Hildesheim
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program