Germania
[+]
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
4
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
4
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
1071
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
30
Pronosticuri maine
143
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
802
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
60
Favorite
Liste
[+]
Britanic
18
Top European
4
European
145
American
81
African
37
Asiatic
66
Australijski
23
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
1
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
2
Braziliei Série A
4
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
10
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Germania Oberliga Bremen
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
28.04.2024
15:00
Blumenthaler SV
0 - 13
Werder Bremen II
13:00
Hemelingen
3 - 2
FC Oberneuland
27.04.2024
16:00
Vahr-Blockdiek
2 - 0
Komet Arsten
14:30
Aumund-Vegesack
5 - 3
Geestemünde
14:00
Brinkumer SV
1 - 3
Union Bremen
13:00
Vatan Sport
2 - 2
OSC Bremerhaven
12:30
BTS Neustadt
2 - 3
Woltmershausen
26.04.2024
19:00
Leher Turnerschaft
2 - 2
TuRa Bremen
24.04.2024
18:30
Hemelingen
2 - 2
Brinkumer SV
23.04.2024
19:00
BTS Neustadt
3 - 0
TuRa Bremen
21.04.2024
11:00
Geestemünde
3 - 2
Komet Arsten
20.04.2024
14:30
Aumund-Vegesack
4 - 2
Vatan Sport
14:00
TuRa Bremen
0 - 3
Vahr-Blockdiek
14:00
Werder Bremen II
5 - 0
Leher Turnerschaft
13:00
Woltmershausen
3 - 4
Hemelingen
13:00
OSC Bremerhaven
2 - 0
Brinkumer SV
19.04.2024
19:30
FC Oberneuland
4 - 0
Blumenthaler SV
18:30
Union Bremen
4 - 0
BTS Neustadt
14.04.2024
15:00
Komet Arsten
1 - 2
TuRa Bremen
15:00
Blumenthaler SV
1 - 2
Woltmershausen
13:00
Hemelingen
1 - 2
Union Bremen
13:00
Vahr-Blockdiek
0 - 9
Werder Bremen II
13.04.2024
14:00
Brinkumer SV
2 - 1
Aumund-Vegesack
13:00
Vatan Sport
2 - 4
Geestemünde
13:00
BTS Neustadt
2 - 1
OSC Bremerhaven
12.04.2024
19:00
Leher Turnerschaft
1 - 1
FC Oberneuland
10.04.2024
18:15
Brinkumer SV
0 - 5
Werder Bremen II
07.04.2024
15:00
Union Bremen
2 - 1
Blumenthaler SV
11:00
Geestemünde
3 - 1
TuRa Bremen
06.04.2024
14:30
Aumund-Vegesack
3 - 7
BTS Neustadt
14:00
Werder Bremen II
12 - 0
Komet Arsten
14:00
Woltmershausen
2 - 3
Leher Turnerschaft
13:00
Vatan Sport
1 - 5
Brinkumer SV
13:00
OSC Bremerhaven
1 - 3
Hemelingen
05.04.2024
19:30
FC Oberneuland
3 - 1
Vahr-Blockdiek
01.04.2024
14:00
Leher Turnerschaft
2 - 2
Aumund-Vegesack
30.03.2024
13:00
Vatan Sport
1 - 3
FC Oberneuland
29.03.2024
13:00
BTS Neustadt
4 - 2
Geestemünde
28.03.2024
19:30
Aumund-Vegesack
5 - 1
Woltmershausen
24.03.2024
15:00
Blumenthaler SV
2 - 2
OSC Bremerhaven
15:00
Leher Turnerschaft
2 - 2
Union Bremen
13:00
Hemelingen
6 - 3
Aumund-Vegesack
23.03.2024
16:00
Vahr-Blockdiek
1 - 2
Woltmershausen
14:00
TuRa Bremen
1 - 3
Werder Bremen II
14:00
Brinkumer SV
2 - 1
Geestemünde
13:00
BTS Neustadt
6 - 0
Vatan Sport
22.03.2024
19:30
FC Oberneuland
4 - 1
Komet Arsten
17.03.2024
15:00
Union Bremen
0 - 0
Vahr-Blockdiek
11:00
Geestemünde
1 - 5
Werder Bremen II
16.03.2024
14:30
Aumund-Vegesack
2 - 2
Blumenthaler SV
14:00
Woltmershausen
1 - 5
Komet Arsten
14:00
Brinkumer SV
0 - 2
BTS Neustadt
13:00
OSC Bremerhaven
2 - 2
Leher Turnerschaft
15.03.2024
19:30
FC Oberneuland
0 - 2
TuRa Bremen
13.03.2024
19:30
Vatan Sport
1 - 6
Hemelingen
03.03.2024
15:00
Vatan Sport
2 - 2
Leher Turnerschaft
11:00
Geestemünde
1 - 4
FC Oberneuland
02.03.2024
14:30
Aumund-Vegesack
5 - 1
Vahr-Blockdiek
14:00
BTS Neustadt
1 - 4
Hemelingen
14:00
Woltmershausen
0 - 11
Werder Bremen II
14:00
Brinkumer SV
1 - 3
Blumenthaler SV
13:00
OSC Bremerhaven
3 - 0
Komet Arsten
01.03.2024
20:00
Union Bremen
1 - 3
TuRa Bremen
25.02.2024
15:30
Blumenthaler SV
2 - 2
BTS Neustadt
15:00
Leher Turnerschaft
0 - 0
Brinkumer SV
15:00
Komet Arsten
2 - 1
Aumund-Vegesack
13:00
Hemelingen
5 - 2
Geestemünde
24.02.2024
16:00
Vahr-Blockdiek
2 - 1
Vatan Sport
14:00
TuRa Bremen
3 - 2
OSC Bremerhaven
23.02.2024
19:30
FC Oberneuland
2 - 4
Woltmershausen
<
Aprilie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program