Croația
[+]
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
34
Pronosticuri maine
283
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
731
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
91
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
101
American
153
African
6
Asiatic
82
Australijski
12
Internaţional
12
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Croația 3. HNL North
2023/2024
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
01.06.2024
17:30
Virovitica
1 - 3
Varteks Varazdin
17:30
Granicar Kotoriba
1 - 4
Rudar Mursko Središće
17:30
Međimurje Čakovec
0 - 2
Polet
17:30
NK Koprivnica
1 - 1
Pitomača
30.05.2024
17:30
Dinamo Domašinec
4 - 1
Podravina Ludbreg
25.05.2024
17:30
Podravina Ludbreg
1 - 3
Međimurje Čakovec
17:30
Polet
3 - 2
Granicar Kotoriba
17:30
Varteks Varazdin
0 - 0
Dinamo Domašinec
17:30
Pitomača
3 - 1
Virovitica
17:30
Rudar Mursko Središće
6 - 0
NK Koprivnica
19.05.2024
17:30
NK Koprivnica
0 - 0
Polet
18.05.2024
17:30
Granicar Kotoriba
2 - 4
Međimurje Čakovec
17:30
Varteks Varazdin
3 - 0
Podravina Ludbreg
17:30
Dinamo Domašinec
2 - 2
Pitomača
17:30
Virovitica
2 - 0
Rudar Mursko Središće
11.05.2024
17:30
Podravina Ludbreg
2 - 3
Granicar Kotoriba
17:30
Međimurje Čakovec
4 - 1
NK Koprivnica
17:30
Pitomača
2 - 1
Varteks Varazdin
17:30
Polet
5 - 0
Virovitica
17:30
Rudar Mursko Središće
1 - 0
Dinamo Domašinec
05.05.2024
17:00
NK Koprivnica
1 - 3
Granicar Kotoriba
04.05.2024
17:00
Virovitica
2 - 0
Međimurje Čakovec
17:00
Varteks Varazdin
0 - 0
Rudar Mursko Središće
17:00
Pitomača
3 - 1
Podravina Ludbreg
17:00
Dinamo Domašinec
1 - 2
Polet
27.04.2024
17:00
Polet
2 - 0
Varteks Varazdin
17:00
Međimurje Čakovec
4 - 0
Dinamo Domašinec
17:00
Granicar Kotoriba
2 - 0
Virovitica
17:00
Rudar Mursko Središće
0 - 1
Pitomača
17:00
Podravina Ludbreg
4 - 1
NK Koprivnica
23.04.2024
17:00
Varteks Varazdin
3 - 1
Međimurje Čakovec
20.04.2024
17:00
Dinamo Domašinec
1 - 0
Granicar Kotoriba
17:00
Rudar Mursko Središće
2 - 0
Podravina Ludbreg
17:00
Virovitica
1 - 1
NK Koprivnica
17:00
Pitomača
2 - 3
Polet
13.04.2024
16:30
Granicar Kotoriba
1 - 3
Varteks Varazdin
16:30
NK Koprivnica
2 - 2
Dinamo Domašinec
16:30
Međimurje Čakovec
0 - 0
Pitomača
16:30
Polet
1 - 1
Rudar Mursko Središće
16:30
Podravina Ludbreg
0 - 1
Virovitica
06.04.2024
16:30
Polet
5 - 0
Podravina Ludbreg
16:30
Varteks Varazdin
2 - 0
NK Koprivnica
16:30
Dinamo Domašinec
2 - 1
Virovitica
16:30
Rudar Mursko Središće
3 - 1
Međimurje Čakovec
15:30
Pitomača
3 - 1
Granicar Kotoriba
30.03.2024
15:30
Virovitica
1 - 0
Varteks Varazdin
15:30
Granicar Kotoriba
0 - 2
Međimurje Čakovec
15:30
Rudar Mursko Središće
3 - 1
Pitomača
15:30
Podravina Ludbreg
0 - 2
NK Koprivnica
15:30
Polet
1 - 0
Dinamo Domašinec
24.03.2024
16:30
NK Koprivnica
3 - 4
Polet
23.03.2024
15:30
Varteks Varazdin
5 - 2
Granicar Kotoriba
15:30
Međimurje Čakovec
0 - 1
Rudar Mursko Središće
15:30
Pitomača
0 - 0
Podravina Ludbreg
15:30
Dinamo Domašinec
1 - 0
Virovitica
16.03.2024
15:30
Virovitica
1 - 0
Granicar Kotoriba
15:30
Rudar Mursko Središće
1 - 1
Varteks Varazdin
15:30
Podravina Ludbreg
2 - 1
Međimurje Čakovec
15:30
Polet
2 - 1
Pitomača
15:30
Dinamo Domašinec
2 - 0
NK Koprivnica
09.03.2024
15:30
NK Koprivnica
0 - 0
Virovitica
15:30
Pitomača
1 - 0
Dinamo Domašinec
15:30
Varteks Varazdin
3 - 2
Podravina Ludbreg
15:30
Međimurje Čakovec
2 - 2
Polet
15:30
Granicar Kotoriba
0 - 3
Rudar Mursko Središće
18.11.2023
13:30
Virovitica
1 - 2
Rudar Mursko Središće
13:30
Podravina Ludbreg
0 - 1
Granicar Kotoriba
13:30
Polet
1 - 0
Varteks Varazdin
13:30
Dinamo Domašinec
2 - 0
Međimurje Čakovec
13:30
NK Koprivnica
0 - 3
Pitomača
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program