Cehia
[+]
Synot liga
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
166
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
52
Pronosticuri maine
346
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1408
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2057
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
53
Favorite
Liste
[+]
Britanic
30
Top European
57
European
523
American
189
African
52
Asiatic
120
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
8
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Cehia Division D
2023/2024
2022/2023
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
12.05.2024
16:30
Líšeň II
1 - 0
Pelhřimov
16:30
TJ Sokol Lanzhot
1 - 3
SFK Vrchovina
16:30
Sokol Tasovice
1 - 2
Slavoj Polna
10:15
Velke Mezirici
0 - 0
Humpolec
10:15
1. FC Brno B
3 - 0
Velka Bites
11.05.2024
16:30
FSC Stará Říše
2 - 2
Zdar n. Sazavou
14:00
Dálnice Speřice
1 - 1
Havlickuv Brod
10:15
Tatran Ždírec
0 - 0
MSK Breclav
05.05.2024
16:30
Zdar n. Sazavou
0 - 1
MSK Breclav
16:30
FSC Stará Říše
0 - 3
1. FC Brno B
16:30
Pelhřimov
2 - 1
Sokol Tasovice
16:30
Slavoj Polna
3 - 2
Dálnice Speřice
16:30
Velka Bites
4 - 1
Velke Mezirici
15:00
Humpolec
3 - 2
TJ Sokol Lanzhot
04.05.2024
16:30
SFK Vrchovina
1 - 3
Líšeň II
10:15
Havlickuv Brod
1 - 1
Tatran Ždírec
28.04.2024
16:00
Sokol Tasovice
3 - 2
SFK Vrchovina
16:00
Líšeň II
4 - 0
Humpolec
16:00
Dálnice Speřice
1 - 0
Pelhřimov
16:00
Tatran Ždírec
2 - 1
Slavoj Polna
16:00
TJ Sokol Lanzhot
0 - 1
Velka Bites
10:15
Velke Mezirici
2 - 1
FSC Stará Říše
10:15
1. FC Brno B
3 - 1
Zdar n. Sazavou
27.04.2024
10:15
MSK Breclav
0 - 0
Havlickuv Brod
21.04.2024
16:00
Slavoj Polna
2 - 1
MSK Breclav
16:00
Zdar n. Sazavou
2 - 1
Havlickuv Brod
16:00
Pelhřimov
0 - 1
Tatran Ždírec
15:00
Humpolec
0 - 1
Sokol Tasovice
10:15
1. FC Brno B
0 - 1
Velke Mezirici
20.04.2024
16:00
FSC Stará Říše
0 - 2
TJ Sokol Lanzhot
16:00
SFK Vrchovina
6 - 0
Dálnice Speřice
16:00
Velka Bites
5 - 1
Líšeň II
14.04.2024
15:30
Líšeň II
6 - 0
FSC Stará Říše
15:30
Sokol Tasovice
0 - 0
Velka Bites
15:30
TJ Sokol Lanzhot
0 - 1
1. FC Brno B
15:30
Dálnice Speřice
2 - 2
Humpolec
10:15
Velke Mezirici
2 - 4
Zdar n. Sazavou
13.04.2024
15:30
Tatran Ždírec
3 - 2
SFK Vrchovina
10:15
MSK Breclav
1 - 1
Pelhřimov
10:15
Havlickuv Brod
2 - 0
Slavoj Polna
07.04.2024
15:30
FSC Stará Říše
1 - 2
Sokol Tasovice
15:30
Pelhřimov
0 - 2
Havlickuv Brod
15:30
Velka Bites
2 - 0
Dálnice Speřice
15:30
Zdar n. Sazavou
1 - 2
Slavoj Polna
15:00
Humpolec
1 - 0
Tatran Ždírec
10:15
Velke Mezirici
2 - 1
TJ Sokol Lanzhot
10:15
1. FC Brno B
1 - 0
Líšeň II
06.04.2024
15:30
SFK Vrchovina
2 - 0
MSK Breclav
31.03.2024
15:00
Sokol Tasovice
1 - 1
1. FC Brno B
30.03.2024
15:00
Dálnice Speřice
1 - 0
FSC Stará Říše
10:15
MSK Breclav
4 - 1
Humpolec
10:15
Havlickuv Brod
1 - 1
SFK Vrchovina
29.03.2024
15:00
Líšeň II
2 - 0
Velke Mezirici
15:00
TJ Sokol Lanzhot
2 - 1
Zdar n. Sazavou
15:00
Slavoj Polna
0 - 1
Pelhřimov
11:00
Tatran Ždírec
4 - 2
Velka Bites
24.03.2024
15:00
FSC Stará Říše
1 - 3
Tatran Ždírec
15:00
Zdar n. Sazavou
4 - 2
Pelhřimov
15:00
TJ Sokol Lanzhot
2 - 0
Líšeň II
15:00
Humpolec
1 - 2
Havlickuv Brod
10:15
Velke Mezirici
1 - 1
Sokol Tasovice
10:15
1. FC Brno B
2 - 0
Dálnice Speřice
23.03.2024
15:00
SFK Vrchovina
1 - 4
Slavoj Polna
15:00
Velka Bites
2 - 1
MSK Breclav
17.03.2024
15:00
Líšeň II
1 - 0
Zdar n. Sazavou
15:00
Dálnice Speřice
0 - 2
Velke Mezirici
15:00
Sokol Tasovice
1 - 3
TJ Sokol Lanzhot
15:00
Tatran Ždírec
1 - 4
1. FC Brno B
15:00
Slavoj Polna
2 - 1
Humpolec
15:00
Pelhřimov
1 - 1
SFK Vrchovina
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program