Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
113
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
11
Pronosticuri maine
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1286
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1845
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
38
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
385
American
170
African
83
Asiatic
157
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Fiorentina
42%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 20:45
CAG - FIO,
20:45
It1
Bochum
38%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 20:30
BOC - DUS,
20:30
De1
Nijmegen
41%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 18:45
NEC - GAE,
18:45
Nl1
Utrecht
35%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 21:00
UTR - SPA,
21:00
Nl1
AS Bari
49%
Probabilitatea de a remiza
23/05/2024 20:30
TER - BAR,
20:30
It2
Raith Rovers
40%
Probabilitatea de a câștiga
23/05/2024 21:00
RAI - RCF,
21:00
Sc1
json_m
Pronostic
Vorwärts Steyr
-
LASK Juniors
13°C
L
D
D
W
L
W
30/05/2020 14:30 GMT
X
3 - 0
FT
D
D
L
D
D
W
Erste Division (Austria)
Club Friendly
Erste Division (Austria)
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
34
35
32
X
1
-
1
1 - 1
1.50
13°
-
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
70
30
Sub
1.50
1 - 1
1.50
13°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
25
50
25
X
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
18%
X
X
1
-
1
1 - 1
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
41
59
Da
1
-
1
1 - 1
1.50
13°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
69%
X1
1
-
1
1 - 1
1.50
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
%
Oaspete
1
-
1
1 - 1
1.50
13°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Vorwärts Steyr
LASK Juniors
30/05/2020 14:30
1
-
1
1 - 1
1.50
13°
FT
3 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Erste Division
Regionalliga Central
28/02
2020
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
02/08
2019
LASK Juniors
3 - 1
(1 - 1)
Vorwärts Steyr
At2
17/05
2019
LASK Juniors
4 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
26/10
2018
Vorwärts Steyr
2 - 1
(1 - 0)
LASK Juniors
At2
10/04
2018
LASK Juniors
3 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
AtC
08/09
2017
Vorwärts Steyr
2 - 1
(2 - 1)
LASK Juniors
AtC
13/04
2017
Vorwärts Steyr
1 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
AtC
02/09
2016
LASK Juniors
2 - 3
(2 - 1)
Vorwärts Steyr
AtC
07/11
2015
LASK Juniors
2 - 1
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
AtC
24/07
2015
Vorwärts Steyr
2 - 1
(1 - 1)
LASK Juniors
AtC
27/03
2015
Vorwärts Steyr
0 - 2
(0 - 1)
LASK Juniors
AtC
30/08
2014
LASK Juniors
1 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
AtC
08/03
2014
Vorwärts Steyr
0 - 2
( - )
LASK Juniors
AtC
09/08
2013
LASK Juniors
1 - 0
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
AtC
25/05
2012
Vorwärts Steyr
0 - 4
(2 - 0)
LASK Juniors
AtC
22/04
2012
LASK Juniors
1 - 0
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
AtC
04/11
2011
LASK Juniors
1 - 1
(0 - 1)
Vorwärts Steyr
AtC
16/09
2011
Vorwärts Steyr
6 - 0
(2 - 0)
LASK Juniors
AtC
Vorwärts Steyr
2
33%
Egalitati
1
17%
LASK Juniors
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,3,9,18],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_95":[1,1,2,4],"lg_95_6":[1,1,2,4],"lg_704":[5,2,7,14],"lg_704_6":[4,null,2,6]}
VOR
meciuri
Toate
Erste Division
OFB Pokal
06/03
2020
Blau Weiss Linz
2 - 0
(2 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
28/02
2020
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
23/02
2020
Wacker Innsbruck
1 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
30/11
2019
Vorwärts Steyr
2 - 0
(0 - 0)
Kapfenberg
At2
22/11
2019
Kapfenberg
2 - 1
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
09/11
2019
FC Liefering
1 - 3
(0 - 1)
Vorwärts Steyr
At2
01/11
2019
Vorwärts Steyr
2 - 2
(1 - 1)
Grazer AK
At2
25/10
2019
SV Lafnitz
1 - 1
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
18/10
2019
Vorwärts Steyr
3 - 1
(2 - 1)
Austria Lustenau
At2
04/10
2019
SV Ried
1 - 0
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
29/09
2019
Austria Klagenfurt
1 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
25/09
2019
Vorwärts Steyr
3 - 4
(0 - 2)
SV Ried
AuC
22/09
2019
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
Austria Wien II
At2
13/09
2019
SKU Amstetten
2 - 1
(1 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
31/08
2019
Vorwärts Steyr
3 - 2
(0 - 0)
FC Dornbirn
At2
23/08
2019
Horn
1 - 4
(0 - 0)
Vorwärts Steyr
At2
16/08
2019
Vorwärts Steyr
1 - 0
(1 - 0)
Floridsdorfer AC
At2
09/08
2019
Vorwärts Steyr
0 - 1
(0 - 0)
Blau Weiss Linz
At2
02/08
2019
LASK Juniors
3 - 1
(1 - 1)
Vorwärts Steyr
At2
26/07
2019
Vorwärts Steyr
2 - 0
(0 - 0)
Wacker Innsbruck
At2
19/07
2019
TuS Bad Gleichenberg
2 - 3
(1 - 1)
Vorwärts Steyr
AuC
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,6,7,21],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_95":[7,6,6,19],"lg_95_6":[2,2,2,6],"lg_303":[1,null,1,2],"lg_303_6":[1,null,1,2]}
LAS
meciuri
Toate
Erste Division
OFB Pokal
10/03
2020
Kapfenberg
2 - 2
(0 - 2)
LASK Juniors
At2
28/02
2020
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
21/02
2020
LASK Juniors
1 - 2
(0 - 1)
SV Lafnitz
At2
29/11
2019
Floridsdorfer AC
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
23/11
2019
LASK Juniors
2 - 2
(1 - 2)
Floridsdorfer AC
At2
08/11
2019
Horn
1 - 3
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
01/11
2019
FC Liefering
0 - 4
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
26/10
2019
LASK Juniors
2 - 4
(0 - 2)
Austria Wien II
At2
19/10
2019
FC Dornbirn
2 - 2
(1 - 1)
LASK Juniors
At2
04/10
2019
LASK Juniors
0 - 2
(0 - 1)
Austria Klagenfurt
At2
27/09
2019
SKU Amstetten
1 - 2
(1 - 2)
LASK Juniors
At2
24/09
2019
FC Gleisdorf 09
3 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
AuC
20/09
2019
SV Ried
3 - 1
(1 - 1)
LASK Juniors
At2
15/09
2019
LASK Juniors
0 - 5
(0 - 2)
Blau Weiss Linz
At2
30/08
2019
Grazer AK
2 - 1
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
23/08
2019
LASK Juniors
8 - 5
(2 - 2)
Austria Lustenau
At2
16/08
2019
Wacker Innsbruck
2 - 1
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
09/08
2019
LASK Juniors
1 - 0
(0 - 0)
Kapfenberg
At2
02/08
2019
LASK Juniors
3 - 1
(1 - 1)
Vorwärts Steyr
At2
26/07
2019
SV Lafnitz
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
19/07
2019
SV Hall
1 - 5
(0 - 2)
LASK Juniors
AuC
Victorii
1
17%
Egalitati
4
67%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,6,8,21],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_95":[6,6,7,19],"lg_95_6":[1,4,1,6],"lg_303":[1,null,1,2],"lg_303_6":[1,null,1,2]}
VOR
gazde meciuri:
Toate
Erste Division
OFB Pokal
28/02
2020
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
30/11
2019
Vorwärts Steyr
2 - 0
(0 - 0)
Kapfenberg
At2
01/11
2019
Vorwärts Steyr
2 - 2
(1 - 1)
Grazer AK
At2
18/10
2019
Vorwärts Steyr
3 - 1
(2 - 1)
Austria Lustenau
At2
25/09
2019
Vorwärts Steyr
3 - 4
(0 - 2)
SV Ried
AuC
22/09
2019
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
Austria Wien II
At2
31/08
2019
Vorwärts Steyr
3 - 2
(0 - 0)
FC Dornbirn
At2
16/08
2019
Vorwärts Steyr
1 - 0
(1 - 0)
Floridsdorfer AC
At2
09/08
2019
Vorwärts Steyr
0 - 1
(0 - 0)
Blau Weiss Linz
At2
26/07
2019
Vorwärts Steyr
2 - 0
(0 - 0)
Wacker Innsbruck
At2
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,3,2,10],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_95":[5,3,1,9],"lg_95_6":[3,3,null,6],"lg_303":[null,null,1,1],"lg_303_6":[null,null,1,1]}
LAS
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Erste Division
OFB Pokal
10/03
2020
Kapfenberg
2 - 2
(0 - 2)
LASK Juniors
At2
28/02
2020
Vorwärts Steyr
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
29/11
2019
Floridsdorfer AC
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
08/11
2019
Horn
1 - 3
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
01/11
2019
FC Liefering
0 - 4
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
19/10
2019
FC Dornbirn
2 - 2
(1 - 1)
LASK Juniors
At2
27/09
2019
SKU Amstetten
1 - 2
(1 - 2)
LASK Juniors
At2
24/09
2019
FC Gleisdorf 09
3 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
AuC
20/09
2019
SV Ried
3 - 1
(1 - 1)
LASK Juniors
At2
30/08
2019
Grazer AK
2 - 1
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
16/08
2019
Wacker Innsbruck
2 - 1
(0 - 1)
LASK Juniors
At2
26/07
2019
SV Lafnitz
0 - 0
(0 - 0)
LASK Juniors
At2
19/07
2019
SV Hall
1 - 5
(0 - 2)
LASK Juniors
AuC
Victorii
2
33%
Egalitati
4
67%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,5,4,13],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_95":[3,5,3,11],"lg_95_6":[2,4,null,6],"lg_303":[1,null,1,2],"lg_303_6":[1,null,1,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Vorwärts Steyr
Meciuri jucate:
21
LASK Juniors
Meciuri jucate:
21
Goluri
(Marcate/Primite)
32
1.52
1.29
27
38
1.81
1.81
38
Sub/Peste
1.5
5
16
24%
76%
4
17
19%
81%
2.5
11
10
52%
48%
5
16
24%
76%
3.5
13
8
62%
38%
10
11
48%
52%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
13
8
62%
38%
13
8
62%
38%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
5
16
24%
76%
5
16
24%
76%
Marcat un gol (Da/Nu)
16
5
76%
24%
15
6
71%
29%
VOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
LAS
Uşor 1
Greu 5
LASK Juniors (G)
Cfr
30/05/2020
Floridsdorfer AC (O)
At2
05/06/2020
Horn (G)
At2
10/06/2020
FC Dornbirn (O)
At2
13/06/2020
SKU Amstetten (G)
At2
21/06/2020
Austria Wien II (O)
At2
24/06/2020
Vorwärts Steyr (O)
Cfr
30/05/2020
Wacker Innsbruck (G)
At2
06/06/2020
Austria Lustenau (O)
At2
10/06/2020
Grazer AK (G)
At2
13/06/2020
Blau Weiss Linz (O)
At2
20/06/2020
SV Ried (G)
At2
23/06/2020
Austria Klagenfurt (G)
At2
28/06/2020
SV Ried (G)
At2
03/07/2020
Austria Lustenau (O)
At2
11/07/2020
SV Lafnitz (G)
At2
17/07/2020
Grazer AK (O)
At2
25/07/2020
FC Liefering (G)
At2
31/07/2020
Karlsruher SC (G)
Cfr
22/08/2020
Jahn Regensburg (O)
Cfr
06/09/2020
ASK-BSC Bruck/Leitha (G)
AuC
09/09/2020
SKU Amstetten (O)
At2
13/09/2020
Kapfenberg (G)
At2
18/09/2020
Grazer AK (O)
At2
25/09/2020
Austria Klagenfurt (G)
At2
30/09/2020
Austria Lustenau (O)
At2
03/10/2020
First Vienna (O)
AuC
17/10/2020
Rapid Wien II (G)
At2
23/10/2020
Horn (O)
At2
26/10/2020
Floridsdorfer AC (G)
At2
30/10/2020
Blau Weiss Linz (G)
At2
08/11/2020
SV Ried (O)
Cfr
13/11/2020
SV Lafnitz (O)
At2
20/11/2020
LASK Juniors (G)
At2
28/11/2020
FC Liefering (O)
At2
05/12/2020
FC Dornbirn (G)
At2
12/12/2020
Wacker Innsbruck (O)
At2
12/02/2021
Austria Wien II (G)
At2
19/02/2021
SKU Amstetten (G)
At2
27/02/2021
Kapfenberg (O)
At2
05/03/2021
Grazer AK (G)
At2
12/03/2021
Austria Klagenfurt (O)
At2
20/03/2021
Austria Lustenau (G)
At2
02/04/2021
Rapid Wien II (O)
At2
05/04/2021
Horn (G)
At2
09/04/2021
Floridsdorfer AC (O)
At2
13/04/2021
Blau Weiss Linz (O)
At2
17/04/2021
SV Lafnitz (G)
At2
25/04/2021
LASK Juniors (O)
At2
30/04/2021
FC Liefering (G)
At2
07/05/2021
FC Dornbirn (O)
At2
13/05/2021
Wacker Innsbruck (G)
At2
16/05/2021
Austria Wien II (O)
At2
22/05/2021
Hartberg (O)
Cfr
30/06/2021
Grödig (O)
Cfr
03/07/2021
Donau Linz (O)
Cfr
09/07/2021
Zebau Bad Ischl (O)
Cfr
09/07/2021
FC Kitzbühel (O)
AuC
16/07/2021
Horn (O)
At2
23/07/2021
Blau Weiss Linz (G)
At2
01/08/2021
SKU Amstetten (O)
At2
06/08/2021
Wacker Innsbruck (G)
At2
13/08/2021
LASK Juniors (G)
At2
20/08/2021
Grazer AK (O)
At2
27/08/2021
SKU Amstetten (G)
Cfr
02/09/2021
Austria Wien II (O)
At2
10/09/2021
Austria Lustenau (G)
At2
18/09/2021
SV Ried (G)
AuC
21/09/2021
Kapfenberg (O)
At2
24/09/2021
Rapid Wien II (G)
At2
01/10/2021
SV Ried (O)
Cfr
08/10/2021
Floridsdorfer AC (O)
At2
15/10/2021
SV Lafnitz (G)
At2
22/10/2021
FC Liefering (O)
At2
29/10/2021
FC Dornbirn (G)
At2
06/11/2021
St Polten (O)
At2
19/11/2021
Horn (G)
At2
12/02/2022
Blau Weiss Linz (O)
At2
21/02/2022
SKU Amstetten (G)
At2
27/02/2022
Wacker Innsbruck (O)
At2
04/03/2022
LASK Juniors (O)
At2
11/03/2022
Grazer AK (G)
At2
18/03/2022
Austria Wien II (G)
At2
01/04/2022
Austria Lustenau (O)
At2
09/04/2022
Kapfenberg (G)
At2
15/04/2022
Rapid Wien II (O)
At2
18/04/2022
Floridsdorfer AC (G)
At2
22/04/2022
SV Lafnitz (O)
At2
29/04/2022
FC Liefering (G)
At2
06/05/2022
FC Dornbirn (O)
At2
13/05/2022
St Polten (G)
At2
22/05/2022
WSC Hertha (O)
AuC
17/07/2022
Rapid Wien II (G)
At2
22/07/2022
FC Liefering (O)
At2
02/08/2022
FC Dornbirn (G)
At2
06/08/2022
Floridsdorfer AC (O)
At2
12/08/2022
Grazer AK (G)
At2
21/08/2022
Kapfenberg (O)
At2
26/08/2022
Admira (G)
At2
02/09/2022
Austria Wien II (O)
At2
09/09/2022
SKU Amstetten (O)
At2
16/09/2022
Horn (G)
At2
30/09/2022
St Polten (G)
At2
07/10/2022
Blau Weiss Linz (O)
At2
15/10/2022
SV Lafnitz (G)
At2
21/10/2022
First Vienna (O)
At2
28/10/2022
Sturm Graz II (G)
At2
05/11/2022
FC Dornbirn (O)
At2
11/11/2022
Blau Weiss Linz (G)
At2
24/02/2023
SV Lafnitz (O)
At2
03/03/2023
Kapfenberg (G)
At2
10/03/2023
Horn (O)
At2
17/03/2023
Floridsdorfer AC (G)
At2
31/03/2023
Grazer AK (O)
At2
08/04/2023
Rapid Wien II (O)
At2
21/04/2023
SKU Amstetten (G)
At2
25/04/2023
FC Liefering (G)
At2
30/04/2023
St Polten (O)
At2
07/05/2023
Austria Wien II (G)
At2
12/05/2023
Sturm Graz II (O)
At2
21/05/2023
First Vienna (G)
At2
26/05/2023
Admira (O)
At2
04/06/2023
Austria Klagenfurt (G)
AuC
22/07/2023
LASK Juniors (G)
AtC
28/07/2023
Wallern / Marienkirchen (O)
AtC
04/08/2023
FC Gleisdorf 09 (G)
AtC
11/08/2023
TuS Bad Gleichenberg (O)
AtC
18/08/2023
Ried II (G)
AtC
25/08/2023
ASK Voitsberg (G)
AtC
01/09/2023
ASK Klagenfurt (G)
AtC
15/09/2023
Wolfsberger AC II (O)
AtC
19/09/2023
Union Vöcklamarkt (O)
AtC
22/09/2023
USV Allerheiligen (G)
AtC
29/09/2023
DSC (O)
AtC
06/10/2023
St Anna am Aigen (G)
AtC
13/10/2023
Union Gurten (O)
AtC
21/10/2023
WSC Hertha (G)
AtC
27/10/2023
SC Weiz (O)
AtC
03/11/2023
LASK Juniors (O)
AtC
01/03/2024
Wallern / Marienkirchen (G)
AtC
08/03/2024
FC Gleisdorf 09 (O)
AtC
15/03/2024
TuS Bad Gleichenberg (G)
AtC
22/03/2024
Ried II (O)
AtC
30/03/2024
ASK Voitsberg (O)
AtC
05/04/2024
Wolfsberger AC II (G)
AtC
12/04/2024
ASK Klagenfurt (O)
AtC
21/04/2024
Union Vöcklamarkt (G)
AtC
26/04/2024
USV Allerheiligen (O)
AtC
03/05/2024
DSC (G)
AtC
10/05/2024
St Anna am Aigen (O)
AtC
18/05/2024
Union Gurten (G)
AtC
24/05/2024
WSC Hertha (O)
AtC
31/05/2024
SC Weiz (G)
AtC
07/06/2024
SKU Amstetten (G)
At2
27/06/2020
Austria Klagenfurt (O)
At2
04/07/2020
FC Dornbirn (G)
At2
11/07/2020
Austria Wien II (O)
At2
17/07/2020
FC Liefering (G)
At2
24/07/2020
Horn (G)
At2
31/07/2020
Rapid Wien (O)
Cfr
19/08/2020
Austria Wien (O)
Cfr
22/08/2020
TSV 1860 (G)
Cfr
30/08/2020
Wolfsberger AC (O)
Cfr
06/09/2020
Austria Wien II (G)
At2
12/09/2020
Rapid Wien II (O)
At2
18/09/2020
Austria Lustenau (O)
At2
26/09/2020
FC Liefering (G)
At2
29/09/2020
Horn (O)
At2
02/10/2020
Kapfenberg (G)
At2
23/10/2020
SKU Amstetten (O)
At2
26/10/2020
Grazer AK (G)
At2
30/10/2020
Floridsdorfer AC (O)
At2
06/11/2020
Sturm Graz (G)
Cfr
13/11/2020
FC Dornbirn (G)
At2
21/11/2020
Vorwärts Steyr (O)
At2
28/11/2020
Austria Klagenfurt (G)
At2
04/12/2020
Blau Weiss Linz (O)
At2
11/12/2020
Wacker Innsbruck (G)
At2
19/02/2021
SV Lafnitz (O)
At2
23/02/2021
Austria Wien II (O)
At2
26/02/2021
Rapid Wien II (G)
At2
05/03/2021
Austria Lustenau (G)
At2
12/03/2021
Horn (G)
At2
02/04/2021
Kapfenberg (O)
At2
05/04/2021
SKU Amstetten (G)
At2
09/04/2021
Grazer AK (O)
At2
14/04/2021
Floridsdorfer AC (G)
At2
17/04/2021
FC Liefering (O)
At2
20/04/2021
FC Dornbirn (O)
At2
24/04/2021
Vorwärts Steyr (G)
At2
30/04/2021
Austria Klagenfurt (O)
At2
09/05/2021
Blau Weiss Linz (G)
At2
12/05/2021
SV Lafnitz (G)
At2
16/05/2021
Wacker Innsbruck (O)
At2
23/05/2021
Würzburger Kickers (G)
Cfr
01/07/2021
Union Gurten (G)
Cfr
09/07/2021
Admira II (G)
Cfr
15/07/2021
Slavia Praha (G)
Cfr
15/07/2021
SV Lafnitz (G)
At2
23/07/2021
Rapid Wien II (O)
At2
30/07/2021
FC Dornbirn (G)
At2
07/08/2021
Grazer AK (O)
At2
13/08/2021
Vorwärts Steyr (O)
At2
20/08/2021
Blau Weiss Linz (G)
At2
27/08/2021
LASK Linz (G)
Cfr
02/09/2021
Horn (O)
At2
10/09/2021
Austria Wien II (G)
At2
17/09/2021
Austria Lustenau (O)
At2
24/09/2021
St Polten (G)
At2
01/10/2021
FC Liefering (O)
At2
15/10/2021
Wacker Innsbruck (O)
At2
22/10/2021
SKU Amstetten (G)
At2
31/10/2021
Kapfenberg (O)
At2
05/11/2021
Blau Weiss Linz (G)
Cfr
11/11/2021
Hartberg (G)
Cfr
11/11/2021
Floridsdorfer AC (G)
At2
19/11/2021
SV Lafnitz (O)
At2
26/11/2021
Rapid Wien II (G)
At2
18/02/2022
FC Dornbirn (O)
At2
26/02/2022
Grazer AK (G)
At2
04/03/2022
Vorwärts Steyr (G)
At2
11/03/2022
Blau Weiss Linz (O)
At2
19/03/2022
Horn (G)
At2
01/04/2022
Austria Wien II (O)
At2
08/04/2022
Austria Lustenau (G)
At2
15/04/2022
St Polten (O)
At2
18/04/2022
Wacker Innsbruck (G)
At2
29/04/2022
FC Liefering (G)
At2
03/05/2022
SKU Amstetten (O)
At2
06/05/2022
Kapfenberg (G)
At2
13/05/2022
Floridsdorfer AC (O)
At2
22/05/2022
Leoben (O)
AtC
22/07/2022
Union Gurten (G)
AtC
29/07/2022
USV Allerheiligen (O)
AtC
05/08/2022
SK Treibach (G)
AtC
13/08/2022
Ried II (O)
AtC
19/08/2022
SAK Klagenfurt (G)
AtC
27/08/2022
St Anna am Aigen (O)
AtC
03/09/2022
DSC (G)
AtC
10/09/2022
Union Vöcklamarkt (O)
AtC
16/09/2022
SC Weiz (G)
AtC
24/09/2022
Wolfsberger AC II (O)
AtC
02/10/2022
SC Kalsdorf (G)
AtC
07/10/2022
FC Gleisdorf 09 (G)
AtC
15/10/2022
WSC Hertha (O)
AtC
22/10/2022
TuS Bad Gleichenberg (G)
AtC
28/10/2022
Leoben (G)
AtC
04/03/2023
Union Gurten (O)
AtC
11/03/2023
USV Allerheiligen (G)
AtC
18/03/2023
SK Treibach (O)
AtC
25/03/2023
Ried II (G)
AtC
31/03/2023
SAK Klagenfurt (O)
AtC
06/04/2023
St Anna am Aigen (G)
AtC
18/04/2023
DSC (O)
AtC
21/04/2023
Union Vöcklamarkt (G)
AtC
28/04/2023
SC Weiz (O)
AtC
05/05/2023
Wolfsberger AC II (G)
AtC
13/05/2023
SC Kalsdorf (O)
AtC
19/05/2023
FC Gleisdorf 09 (O)
AtC
26/05/2023
WSC Hertha (G)
AtC
02/06/2023
TuS Bad Gleichenberg (O)
AtC
09/06/2023
Vorwärts Steyr (O)
AtC
28/07/2023
ASK Voitsberg (G)
AtC
04/08/2023
Wolfsberger AC II (O)
AtC
13/08/2023
ASK Klagenfurt (G)
AtC
18/08/2023
Union Vöcklamarkt (O)
AtC
25/08/2023
USV Allerheiligen (G)
AtC
01/09/2023
DSC (O)
AtC
08/09/2023
St Anna am Aigen (G)
AtC
15/09/2023
Union Gurten (O)
AtC
22/09/2023
WSC Hertha (G)
AtC
29/09/2023
SC Weiz (O)
AtC
06/10/2023
Ried II (O)
AtC
13/10/2023
Wallern / Marienkirchen (G)
AtC
22/10/2023
TuS Bad Gleichenberg (G)
AtC
05/11/2023
FC Gleisdorf 09 (O)
AtC
07/11/2023
Vorwärts Steyr (G)
AtC
01/03/2024
ASK Voitsberg (O)
AtC
08/03/2024
Wolfsberger AC II (G)
AtC
17/03/2024
ASK Klagenfurt (O)
AtC
24/03/2024
Union Vöcklamarkt (G)
AtC
29/03/2024
USV Allerheiligen (O)
AtC
05/04/2024
DSC (G)
AtC
12/04/2024
St Anna am Aigen (O)
AtC
21/04/2024
Union Gurten (G)
AtC
28/04/2024
SC Weiz (G)
AtC
10/05/2024
WSC Hertha (O)
AtC
14/05/2024
Ried II (G)
AtC
17/05/2024
Wallern / Marienkirchen (O)
AtC
26/05/2024
FC Gleisdorf 09 (G)
AtC
31/05/2024
TuS Bad Gleichenberg (O)
AtC
07/06/2024
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program