Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
444
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Columbus Crew
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Pronostic
Volat Lyakhavichi
-
DUSSH Stolin
L
L
L
L
L
L
22/07/2023 11:00 GMT
X
0 - 4
FT
L
L
W
D
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
32
35
33
X
2
-
2
2 - 2
3.75
-
-
-
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
25
75
Peste
3.75
2 - 2
3.75
-
-
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
19
30
51
2
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
18%
2
X
2
-
2
2 - 2
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
40
60
Da
2
-
2
2 - 2
3.75
-
-
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
68%
X2
2
-
2
2 - 2
3.75
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
67%
Gazda +0.25
2
-
2
2 - 2
3.75
-
FT
0 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14, Group Brest Region East
By3
Volat Lyakhavichi
DUSSH Stolin
22/07/2023 11:00
2
-
2
2 - 2
3.75
FT
0 - 4
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
20/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
0
0%
Egalitati
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Clasare 22/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
22
9
7
1
1
40
10
30
2
FK Kolos
20
9
6
2
1
26
6
20
3
Molodechno-2018 II
18
9
6
0
3
35
13
22
4
Falko Cherkassy
16
9
5
1
3
50
14
36
5
Livadija
16
9
5
1
3
21
14
7
6
Berezino
9
9
3
0
6
15
44
-29
7
Viliya Vileyka
4
9
1
1
7
11
52
-41
8
FK Krupki
0
9
0
0
9
5
50
-45
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
24
9
8
0
1
52
3
49
2
Bobovnya
21
10
6
3
1
23
11
12
3
Neman Stolbtsy
17
9
5
2
2
30
13
17
4
FS Respect
15
10
4
3
3
19
19
0
5
FK Slutsk-2
11
10
3
2
5
13
26
-13
6
FK Lyuban
6
9
1
3
5
5
23
-18
7
FK Kletsk
6
10
1
3
6
9
32
-23
8
Starye Dorogi
4
9
0
4
5
7
31
-24
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
30
10
10
0
0
40
8
32
2
Gorki
27
10
9
0
1
74
2
72
3
Klimovichy
24
10
8
0
2
29
13
16
4
FK Krasnopole
21
10
7
0
3
32
24
8
5
FK Kostyukovichi
13
10
4
1
5
16
16
0
6
Sozh Krichev
8
10
2
2
6
29
29
0
7
Slavgorod
8
10
2
2
6
12
36
-24
8
Niva Chavusy
7
10
2
1
7
14
16
-2
9
Dribin
6
10
2
0
8
13
59
-46
10
Vikhra
3
10
1
0
9
10
66
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Torpeda
20
8
6
2
0
51
6
45
2
Dnepr Mogilev II
19
7
6
1
0
37
6
31
3
Spartak Shklov
15
8
5
0
3
16
13
3
4
Drut Belynichi
13
8
4
1
3
30
14
16
5
Zarya Krugloe
12
8
4
0
4
14
15
-1
6
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
7
Kolos Kirovsk
3
7
1
0
6
14
40
-26
8
Bykhov
3
8
1
0
7
6
53
-47
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
33
11
11
0
0
80
4
76
2
Pripyat Olshany
31
11
10
1
0
53
13
40
3
Gantsevichi
23
12
6
5
1
47
20
27
4
Nadezhda Gorodishche
17
11
5
2
4
35
26
9
5
FK Ivanovo
15
12
4
3
5
26
26
0
6
Volna Pinsk II
15
11
4
3
4
23
30
-7
7
FC Mikashevichi
11
12
3
2
7
14
27
-13
8
DUSSH Stolin
10
13
2
4
7
16
37
-21
9
FK Luninets
7
10
2
1
7
19
33
-14
10
Volat Lyakhavichi
1
13
0
1
12
9
106
-97
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MNPZ Mozyr
28
11
9
1
1
47
9
38
2
GOLHU Gomel
27
11
9
0
2
47
10
37
3
Vertikal Kalinkovichi
22
11
7
1
3
35
15
20
4
Iput DYuSSh
15
11
5
0
6
18
21
-3
5
DUSSH-2 Rechitsa
12
11
3
3
5
16
18
-2
6
FK Zhlobin
9
11
3
0
8
12
39
-27
7
Dnepr Rogachev
7
10
2
1
7
17
55
-38
8
Svetlogorsk
6
10
2
0
8
10
35
-25
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
27
9
9
0
0
41
12
29
2
FK Shchuchyn
15
9
5
0
4
27
12
15
3
Smorgon II
14
8
4
2
2
17
17
0
4
Fakel Novogrudok
12
8
4
0
4
17
18
-1
5
FK Lida-2
7
8
2
1
5
11
16
-5
6
Ostrovets II
5
8
1
2
5
5
18
-13
7
FK Oshmyany
4
8
1
1
6
4
29
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
8
6
1
1
30
12
18
2
Smena Volkovysk
15
9
5
0
4
28
19
9
3
FK Svislach
15
9
5
0
4
14
15
-1
4
Neman Mosty
14
7
4
2
1
14
8
6
5
FSK Grodnensky
13
11
4
1
6
14
23
-9
6
Chayka Zelva
9
11
3
0
8
17
30
-13
7
FK Slonim Siti
5
7
1
2
4
11
21
-10
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
27
10
9
0
1
35
6
29
2
FK Miory
27
10
9
0
1
38
16
22
3
DYuSSh Orsha
15
10
4
3
3
30
16
14
4
Niva Tolochin
15
10
5
0
5
15
16
-1
5
FK Senno
14
10
4
2
4
33
20
13
6
FC Polotsk
9
10
3
0
7
23
25
-2
7
Gorodok lions
7
10
2
1
7
41
37
4
8
FK Lepel
7
10
2
1
7
7
63
-56
9
FK Glubokoe
5
10
1
2
7
12
46
-34
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
34
12
11
1
0
92
2
90
2
Krechet Bereza
30
12
10
0
2
46
23
23
3
FK Vysokoe
25
11
8
1
2
49
25
24
4
Ivatsevichi
22
10
7
1
2
47
10
37
5
Agro-Pelishche
22
11
7
1
3
46
21
25
6
FK Kobrin
15
12
5
0
7
30
49
-19
7
FK Drohichyn
9
12
3
0
9
23
65
-42
8
Kommunalnik Beloozersk
7
13
2
1
10
8
43
-35
9
Port SK
4
12
1
1
10
11
65
-54
10
FK Pruzhany
3
11
1
0
10
11
60
-49
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
VOL
meciuri
Toate
19/07
2023
Gantsevichi
10 - 1
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
08/07
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 2
( - )
FK Luninets
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
24/06
2023
Nadezhda Gorodishche
9 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
17/06
2023
FK Ivanovo
7 - 1
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
10/06
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 2
( - )
FC Mikashevichi
By3
04/06
2023
Volna Pinsk II
9 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Pripyat Olshany
By3
20/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
06/05
2023
FK Luninets
8 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
6
100%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,1,12,13],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,1,12,13],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
DUS
meciuri
Toate
19/07
2023
FK Ivanovo
4 - 3
( - )
DUSSH Stolin
By3
15/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 4
( - )
FK Ivanovo
By3
09/07
2023
FC Mikashevichi
0 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
01/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
25/06
2023
Pripyat Olshany
3 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
17/06
2023
DUSSH Stolin
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
DUSSH Stolin
2 - 1
( - )
FK Luninets
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
06/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
FC Mikashevichi
By3
23/04
2023
Volna Pinsk II
2 - 1
(0 - 1)
DUSSH Stolin
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Pripyat Olshany
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,4,7,13],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[2,4,7,13],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
VOL
gazde meciuri:
Toate
08/07
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 2
( - )
FK Luninets
By3
10/06
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 2
( - )
FC Mikashevichi
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Pripyat Olshany
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
DUS
meciuri in calitate de oaspete
Toate
19/07
2023
FK Ivanovo
4 - 3
( - )
DUSSH Stolin
By3
09/07
2023
FC Mikashevichi
0 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
25/06
2023
Pripyat Olshany
3 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
23/04
2023
Volna Pinsk II
2 - 1
(0 - 1)
DUSSH Stolin
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Volat Lyakhavichi
Meciuri jucate:
13
DUSSH Stolin
Meciuri jucate:
13
Goluri
(Marcate/Primite)
9
0.69
8.15
106
16
1.23
2.85
37
Sub/Peste
1.5
0
13
0%
100%
1
12
8%
92%
2.5
2
11
15%
85%
3
10
23%
77%
3.5
2
11
15%
85%
5
8
38%
62%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
6
54%
46%
10
3
77%
23%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
13
0%
100%
1
12
8%
92%
Marcat un gol (Da/Nu)
7
6
54%
46%
11
2
85%
15%
VOL
Meciuri urmatoare
Dificultate
DUS
Uşor 1
Greu 5
DUSSH Stolin (G)
By3
22/07/2023
Pripyat Olshany (O)
By3
30/07/2023
Volat Lyakhavichi (O)
By3
22/07/2023
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
29/07/2023
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program