Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
387
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
279
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
995
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
95
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
132
American
133
African
49
Asiatic
91
Australijski
38
Internaţional
40
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Probabilitatea de a remiza
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Pronostic
Villa Mitre
-
Santamarina Tandil
18°C
D
W
W
L
W
L
21/05/2023 20:30 GMT
1
2 - 0
FT
W
L
W
D
L
D
Argentina Torneo Federal A
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
43
28
29
1
1
-
0
1 - 0
2.08
18°
1.25
1.25
5.00
10.00
no
no
no
FT
2 - 0
(2 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
58
42
Sub
2.08
1 - 0
2.08
18°
1.95
1.95
1.85
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
30
45
25
X
18°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
19%
X
1
1
-
0
1 - 0
18°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
67
33
Nu
1
-
0
1 - 0
2.08
18°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
72%
12
1
-
0
1 - 0
2.08
18°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
43%
Gazda -0.5
1
-
0
1 - 0
2.08
18°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group A
Ar3
Villa Mitre
Santamarina Tandil
21/05/2023 20:30
1
-
0
1 - 0
2.08
18°
FT
2 - 0
(2 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Torneo Federal A
Copa Argentina
26/03
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
15/09
2011
Santamarina Tandil
1 - 0
( - )
Villa Mitre
ArC
30/04
2011
Villa Mitre
2 - 2
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
03/04
2011
Santamarina Tandil
0 - 2
( - )
Villa Mitre
Ar3
20/03
2011
Villa Mitre
0 - 1
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
07/02
2011
Santamarina Tandil
1 - 1
( - )
Villa Mitre
Ar3
28/11
2010
Villa Mitre
1 - 1
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
03/10
2010
Santamarina Tandil
0 - 0
( - )
Villa Mitre
Ar3
18/10
2009
Santamarina Tandil
2 - 0
( - )
Villa Mitre
Ar3
30/08
2009
Villa Mitre
1 - 1
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
05/04
2009
Santamarina Tandil
0 - 2
( - )
Villa Mitre
Ar3
09/02
2009
Villa Mitre
0 - 1
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
17/11
2008
Santamarina Tandil
3 - 1
( - )
Villa Mitre
Ar3
21/09
2008
Villa Mitre
2 - 2
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
23/03
2008
Villa Mitre
1 - 1
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
25/01
2008
Santamarina Tandil
1 - 0
( - )
Villa Mitre
Ar3
04/11
2007
Villa Mitre
0 - 0
( - )
Santamarina Tandil
Ar3
02/09
2007
Santamarina Tandil
2 - 1
( - )
Villa Mitre
Ar3
Villa Mitre
1
17%
Egalitati
3
50%
Santamarina Tandil
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,9,7,18],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_529":[2,9,6,17],"lg_529_6":[1,4,1,6],"lg_478":[null,null,1,1],"lg_478_6":[null,null,1,1]}
Clasare 21/05/2023
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Club Olimpo
22
10
6
4
0
20
7
13
2
Villa Mitre
15
9
4
3
2
8
3
5
3
Liniers Bahía Blanca
15
10
4
3
3
9
9
0
4
Sansinena
14
10
4
2
4
10
13
-3
5
CA Germinal
13
10
3
4
3
12
11
1
6
Santamarina Tandil
13
10
3
4
3
8
10
-2
7
Club Cipolletti
11
10
3
2
5
10
12
-2
8
Circulo Deportivo
10
10
3
1
6
8
12
-4
9
Sol de Mayo
7
9
2
1
6
9
17
-8
Promotion Play-off
Relegation
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Argentino Monte Maíz
22
9
7
1
1
19
8
11
2
Ciudad Bolivar
21
10
6
3
1
17
10
7
3
Juventud Unida SL
17
10
5
2
3
8
6
2
4
SCyB Atenas
14
10
4
2
4
10
12
-2
5
Huracán Las Heras
11
9
3
2
4
7
9
-2
6
San Martín Mendoza
11
10
3
2
5
6
10
-4
7
Ferro Carril Oeste (GP)
10
9
3
1
5
8
9
-1
8
CS Estudiantes (SL)
8
10
1
5
4
9
13
-4
9
Sportivo Penarol
5
9
1
2
6
7
14
-7
Promotion Play-off
Relegation
Group C
Group C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CA Douglas Haig
20
10
6
2
2
12
5
7
2
Sportivo Las Parejas
19
10
6
1
3
12
4
8
3
Indep. de Chivilcoy
17
10
5
2
3
13
7
6
4
Sportivo Belgrano
16
10
5
1
4
15
11
4
5
El Linqueño
15
10
4
3
3
14
10
4
6
Unión Sunchales
14
10
4
2
4
7
9
-2
7
Gimnasia C. Uruguay
8
9
2
2
5
10
17
-7
8
Def. Pronunciamiento
8
10
2
2
6
8
21
-13
9
Def. Belgrano (VR)
6
9
1
3
5
7
14
-7
Promotion Play-off
Relegation
Group D
Group D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sol de América
18
10
5
3
2
14
5
9
2
Gimnasia y Tiro
18
10
5
3
2
12
8
4
3
Sarmiento Resistencia
16
10
5
1
4
7
5
2
4
Juventud Antoniana
15
10
4
3
3
6
6
0
5
Boca Unidos
15
10
4
3
3
9
13
-4
6
San Martín Formosa
13
10
4
1
5
7
8
-1
7
Central Norte Salta
11
10
3
2
5
10
9
1
8
Crucero del Norte
9
9
2
3
4
7
12
-5
9
9 de Julio Rafaela
7
9
2
1
6
7
13
-6
Promotion Play-off
Relegation
VIL
meciuri
Toate
13/05
2023
Liniers Bahía Blanca
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
07/05
2023
Sansinena
0 - 2
(0 - 2)
Villa Mitre
Ar3
28/04
2023
Villa Mitre
3 - 1
(1 - 0)
Circulo Deportivo
Ar3
23/04
2023
Club Olimpo
1 - 0
(1 - 0)
Villa Mitre
Ar3
16/04
2023
Villa Mitre
1 - 0
(0 - 0)
Sol de Mayo
Ar3
08/04
2023
CA Germinal
1 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
01/04
2023
Villa Mitre
2 - 0
(1 - 0)
Club Cipolletti
Ar3
26/03
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
11/03
2023
Villa Mitre
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,3,2,9],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_529":[4,3,2,9],"lg_529_6":[3,1,2,6]}
SAN
meciuri
Toate
18/05
2023
Santamarina Tandil
1 - 0
(1 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
13/05
2023
Sansinena
2 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
07/05
2023
Circulo Deportivo
0 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
01/05
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Club Olimpo
Ar3
24/04
2023
Sol de Mayo
3 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
15/04
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(1 - 1)
CA Germinal
Ar3
09/04
2023
Club Cipolletti
1 - 3
(1 - 2)
Santamarina Tandil
Ar3
26/03
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
19/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
12/03
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(0 - 1)
Sansinena
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,3,10],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_529":[3,4,3,10],"lg_529_6":[2,2,2,6]}
VIL
gazde meciuri:
Toate
28/04
2023
Villa Mitre
3 - 1
(1 - 0)
Circulo Deportivo
Ar3
16/04
2023
Villa Mitre
1 - 0
(0 - 0)
Sol de Mayo
Ar3
01/04
2023
Villa Mitre
2 - 0
(1 - 0)
Club Cipolletti
Ar3
11/03
2023
Villa Mitre
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
Victorii
3
75%
Egalitati
1
25%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_529":[3,1,null,4],"lg_529_6":[3,1,null,4]}
SAN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
13/05
2023
Sansinena
2 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
07/05
2023
Circulo Deportivo
0 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
24/04
2023
Sol de Mayo
3 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
09/04
2023
Club Cipolletti
1 - 3
(1 - 2)
Santamarina Tandil
Ar3
19/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
Victorii
2
40%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
60%
{"lg_-1":[2,0,3,5],"lg_-1_6":[2,0,3,5],"lg_529":[2,null,3,5],"lg_529_6":[2,null,3,5]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Villa Mitre
Meciuri jucate:
9
Santamarina Tandil
Meciuri jucate:
10
Goluri
(Marcate/Primite)
8
0.89
0.33
3
8
0.8
1
10
Sub/Peste
1.5
6
3
67%
33%
4
6
40%
60%
2.5
8
1
89%
11%
7
3
70%
30%
3.5
8
1
89%
11%
9
1
90%
10%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
1
8
11%
89%
4
6
40%
60%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
3
67%
33%
4
6
40%
60%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
5
44%
56%
6
4
60%
40%
VIL
Meciuri urmatoare
Dificultate
SAN
Uşor 1
Greu 5
Santamarina Tandil (G)
Ar3
21/05/2023
3
Club Cipolletti (O)
Ar3
28/05/2023
3
CA Germinal (G)
Ar3
03/06/2023
3
Sol de Mayo (O)
Ar3
10/06/2023
1
Club Olimpo (G)
Ar3
17/06/2023
5
Circulo Deportivo (O)
Ar3
23/06/2023
2
Villa Mitre (O)
Ar3
21/05/2023
2
Club Cipolletti (G)
Ar3
03/06/2023
1
CA Germinal (O)
Ar3
10/06/2023
1
Sol de Mayo (G)
Ar3
17/06/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
23/06/2023
3
Circulo Deportivo (G)
Ar3
27/06/2023
2
Sansinena (G)
Ar3
27/06/2023
3
Liniers Bahía Blanca (G)
Ar3
01/07/2023
2
Santamarina Tandil (O)
Ar3
15/07/2023
3
Club Cipolletti (G)
Ar3
22/07/2023
3
CA Germinal (O)
Ar3
28/07/2023
3
Sol de Mayo (G)
Ar3
01/08/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
05/08/2023
5
Circulo Deportivo (G)
Ar3
19/08/2023
2
Sansinena (O)
Ar3
26/08/2023
3
Liniers Bahía Blanca (O)
Ar3
02/09/2023
2
Santamarina Tandil (G)
Ar3
12/09/2023
3
Club Cipolletti (O)
Ar3
16/09/2023
3
CA Germinal (G)
Ar3
23/09/2023
3
Sol de Mayo (O)
Ar3
30/09/2023
1
Club Olimpo (G)
Ar3
07/10/2023
5
Circulo Deportivo (O)
Ar3
14/10/2023
2
Sansinena (G)
Ar3
28/10/2023
3
Sansinena (G)
Ar3
01/07/2023
1
Liniers Bahía Blanca (O)
Ar3
07/07/2023
2
Villa Mitre (G)
Ar3
15/07/2023
2
Club Cipolletti (O)
Ar3
28/07/2023
1
CA Germinal (G)
Ar3
01/08/2023
1
Sol de Mayo (O)
Ar3
05/08/2023
1
Club Olimpo (G)
Ar3
19/08/2023
3
Circulo Deportivo (O)
Ar3
26/08/2023
2
Sansinena (O)
Ar3
02/09/2023
1
Liniers Bahía Blanca (G)
Ar3
08/09/2023
2
Villa Mitre (O)
Ar3
12/09/2023
2
Club Cipolletti (G)
Ar3
23/09/2023
1
CA Germinal (O)
Ar3
30/09/2023
1
Sol de Mayo (G)
Ar3
07/10/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
14/10/2023
3
Circulo Deportivo (G)
Ar3
28/10/2023
2
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program