Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
295
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
53
Pronosticuri maine
30
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
446
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
80
American
85
African
20
Asiatic
18
Australijski
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Internacional
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
VIT - INL,
21:00
Br1
São Paulo
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
CTH - SAP,
21:00
Br1
Atlético PR
35%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 21:00
APR - FLA,
21:00
Br1
Botafogo
43%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
GRE - BOT,
23:30
Br1
Bahia
59%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
CRI - BAH,
23:30
Br1
Cruzeiro
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
VDG - CRZ,
23:30
Br1
Fortaleza
41%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 23:30
CUE - FOR,
23:30
Br1
Espanyol
48%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 18:30
RLO - ESP,
18:30
Es2
Denmark
62%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 18:00
SVN - DNK,
18:00
Eu
England
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
SRB - ENG,
21:00
Eu
Netherlands
62%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 15:00
POL - NLD,
15:00
Eu
Wuhan Three Towns
35%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 14:00
QIN - WTT,
14:00
Cn1
Chengdu Qianbao
38%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 13:35
SHS - CHE,
13:35
Cn1
Unity ON
34%
Probabilitatea de a remiza
17/06/2024 00:00
UNI - FUT,
00:00
Ca2
json_m
Pronostic
Viliya Vileyka
-
Berezino
L
L
L
L
L
L
13/08/2023 11:00 GMT
2
1 - 4
FT
L
W
W
W
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
39
14
47
2
1
-
3
1 - 3
6.90
-
-
-
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
1
99
Peste
6.90
1 - 3
6.90
-
-
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
50
25
25
1
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
24%
1
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
19
81
Da
1
-
3
1 - 3
6.90
-
-
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
86%
21
1
-
3
1 - 3
6.90
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
46%
Oaspete -1
1
-
3
1 - 3
6.90
-
FT
1 - 4
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region North
By3
Viliya Vileyka
Berezino
13/08/2023 11:00
1
-
3
1 - 3
6.90
FT
1 - 4
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
25/06
2023
Berezino
7 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
13/08
2022
Viliya Vileyka
9 - 0
(4 - 0)
Berezino
By3
07/05
2022
Berezino
0 - 0
(0 - 0)
Viliya Vileyka
By3
15/08
2021
Berezino
4 - 1
(2 - 1)
Viliya Vileyka
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
Viliya Vileyka
2
40%
Egalitati
1
20%
Berezino
2
40%
{"lg_-1":[2,1,2,5],"lg_-1_6":[2,1,2,5],"lg_373":[2,1,2,5],"lg_373_6":[2,1,2,5]}
Clasare 13/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
4
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Torpedo Minsk
15
9
4
3
2
16
21
-5
6
SDJuShOR-3
11
9
3
2
4
15
12
3
7
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
16
22
-6
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
31
12
10
1
1
48
13
35
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
31
7
24
3
Molodechno-2018 II
21
12
7
0
5
38
17
21
4
Falko Cherkassy
19
12
6
1
5
63
21
42
5
Livadija
19
12
6
1
5
25
18
7
6
Berezino
15
12
5
0
7
25
48
-23
7
Viliya Vileyka
4
12
1
1
10
16
69
-53
8
FK Krupki
3
12
1
0
11
8
61
-53
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
66
3
63
2
Bobovnya
25
13
7
4
2
27
17
10
3
Neman Stolbtsy
20
12
6
2
4
34
22
12
4
FS Respect
16
13
4
4
5
21
26
-5
5
Starye Dorogi
13
12
3
4
5
15
34
-19
6
FK Lyuban
12
12
3
3
6
14
25
-11
7
FK Slutsk-2
11
13
3
2
8
14
39
-25
8
FK Kletsk
9
13
2
3
8
14
39
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
39
13
13
0
0
53
9
44
2
Gorki
36
13
12
0
1
85
2
83
3
Klimovichy
28
13
9
1
3
43
18
25
4
FK Krasnopole
24
13
8
0
5
34
29
5
5
FK Kostyukovichi
13
13
4
1
8
16
26
-10
6
Sozh Krichev
12
13
3
3
7
33
37
-4
7
Niva Chavusy
10
13
2
4
7
16
18
-2
8
Dribin
10
13
3
1
9
25
65
-40
9
Slavgorod
8
13
2
2
9
13
61
-48
10
Vikhra
8
13
2
2
9
17
70
-53
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
10
6
0
4
19
18
1
5
Zarya Krugloe
15
11
5
0
6
17
22
-5
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
9
2
0
7
9
31
-22
8
Bykhov
3
11
1
0
10
8
68
-60
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
45
15
15
0
0
106
7
99
2
Pripyat Olshany
34
13
11
1
1
72
16
56
3
Nadezhda Gorodishche
27
15
8
3
4
43
28
15
4
Gantsevichi
26
15
7
5
3
50
30
20
5
Volna Pinsk II
19
15
5
4
6
27
39
-12
6
FC Mikashevichi
17
15
5
2
8
21
31
-10
7
FK Ivanovo
16
14
4
4
6
31
32
-1
8
DUSSH Stolin
13
16
3
4
9
21
48
-27
9
FK Luninets
11
14
3
2
9
25
46
-21
10
Volat Lyakhavichi
1
16
0
1
15
9
128
-119
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
36
14
12
0
2
54
10
44
2
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
3
Vertikal Kalinkovichi
23
14
7
2
5
38
22
16
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
14
5
1
8
22
28
-6
6
Svetlogorsk
15
15
5
0
10
23
51
-28
7
FK Zhlobin
12
14
4
0
10
14
44
-30
8
Dnepr Rogachev
10
15
3
1
11
24
69
-45
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
13
11
0
2
51
22
29
2
FK Shchuchyn
21
13
7
0
6
36
17
19
3
Smorgon II
20
10
6
2
2
22
18
4
4
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
5
FK Lida-2
10
11
3
1
7
15
24
-9
6
Ostrovets II
8
11
2
2
7
9
26
-17
7
FK Oshmyany
7
11
2
1
8
8
36
-28
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
28
12
9
1
2
41
17
24
2
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
3
Smena Volkovysk
21
11
7
0
4
38
21
17
4
Neman Mosty
21
11
6
3
2
25
16
9
5
FSK Grodnensky
13
13
4
1
8
15
28
-13
6
Chayka Zelva
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
11
1
2
8
17
42
-25
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
44
16
14
2
0
136
5
131
2
Krechet Bereza
36
15
12
0
3
59
34
25
3
FK Vysokoe
35
16
11
2
3
70
34
36
4
Ivatsevichi
31
14
10
1
3
66
18
48
5
Agro-Pelishche
26
15
8
2
5
55
29
26
6
FK Kobrin
19
16
6
1
9
38
63
-25
7
FK Drohichyn
15
15
5
0
10
33
91
-58
8
Kommunalnik Beloozersk
10
16
3
1
12
14
55
-41
9
Port SK
4
15
1
1
13
12
94
-82
10
FK Pruzhany
3
14
1
0
13
14
74
-60
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
VIL
meciuri
Toate
05/08
2023
Falko Cherkassy
10 - 2
( - )
Viliya Vileyka
By3
29/07
2023
Viliya Vileyka
2 - 3
( - )
FK Krupki
By3
22/07
2023
Livadija
4 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
15/07
2023
Viliya Vileyka
1 - 8
( - )
Molodechno-2018 II
By3
08/07
2023
FK Kolos
5 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
02/07
2023
Viktoriya Maryina Horka
6 - 0
( - )
Viliya Vileyka
By3
25/06
2023
Berezino
7 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
17/06
2023
Viliya Vileyka
0 - 5
( - )
Falko Cherkassy
By3
11/06
2023
FK Krupki
0 - 2
( - )
Viliya Vileyka
By3
03/06
2023
Viliya Vileyka
3 - 3
( - )
Livadija
By3
27/05
2023
Molodechno-2018 II
6 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
06/05
2023
Viliya Vileyka
2 - 12
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
6
100%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,10,12],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[1,1,10,12],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
BER
meciuri
Toate
05/08
2023
Berezino
1 - 3
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
30/07
2023
Berezino
2 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
22/07
2023
FK Krupki
0 - 7
( - )
Berezino
By3
15/07
2023
Berezino
1 - 0
( - )
Livadija
By3
08/07
2023
Molodechno-2018 II
6 - 0
( - )
Berezino
By3
01/07
2023
Berezino
1 - 4
( - )
FK Kolos
By3
25/06
2023
Berezino
7 - 1
( - )
Viliya Vileyka
By3
17/06
2023
Viktoriya Maryina Horka
5 - 1
( - )
Berezino
By3
11/06
2023
Falko Cherkassy
12 - 1
( - )
Berezino
By3
03/06
2023
Berezino
3 - 2
( - )
FK Krupki
By3
27/05
2023
Livadija
4 - 1
( - )
Berezino
By3
06/05
2023
FK Kolos
10 - 0
( - )
Berezino
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,0,7,12],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[5,null,7,12],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
VIL
gazde meciuri:
Toate
29/07
2023
Viliya Vileyka
2 - 3
( - )
FK Krupki
By3
15/07
2023
Viliya Vileyka
1 - 8
( - )
Molodechno-2018 II
By3
17/06
2023
Viliya Vileyka
0 - 5
( - )
Falko Cherkassy
By3
03/06
2023
Viliya Vileyka
3 - 3
( - )
Livadija
By3
06/05
2023
Viliya Vileyka
2 - 12
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
20%
Pierderi
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
BER
meciuri in calitate de oaspete
Toate
22/07
2023
FK Krupki
0 - 7
( - )
Berezino
By3
08/07
2023
Molodechno-2018 II
6 - 0
( - )
Berezino
By3
17/06
2023
Viktoriya Maryina Horka
5 - 1
( - )
Berezino
By3
11/06
2023
Falko Cherkassy
12 - 1
( - )
Berezino
By3
27/05
2023
Livadija
4 - 1
( - )
Berezino
By3
06/05
2023
FK Kolos
10 - 0
( - )
Berezino
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Viliya Vileyka
Meciuri jucate:
12
Berezino
Meciuri jucate:
12
Goluri
(Marcate/Primite)
16
1.33
5.75
69
25
2.08
4
48
Sub/Peste
1.5
0
12
0%
100%
1
11
8%
92%
2.5
1
11
8%
92%
1
11
8%
92%
3.5
1
11
8%
92%
2
10
17%
83%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
3
75%
25%
8
4
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
11
8%
92%
2
10
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
10
2
83%
17%
10
2
83%
17%
VIL
Meciuri urmatoare
Dificultate
BER
Uşor 1
Greu 5
Berezino (G)
By3
13/08/2023
FK Kolos (G)
By3
23/08/2023
Viliya Vileyka (O)
By3
13/08/2023
Molodechno-2018 II (G)
By3
16/08/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program