Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
64
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
11
Pronosticuri maine
69
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
403
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
718
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
123
American
124
African
10
Asiatic
77
Australijski
44
Internaţional
17
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
9
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
5
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charlotte FC
47%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 01:30
CHA - ORL,
01:30
Us1
DC United
40%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 01:30
DCU - ATL,
01:30
Us1
Columbus Crew
47%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 01:30
INM - COL,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 01:30
MTL - NYR,
01:30
Us1
Toronto FC
37%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 01:30
TFC - NAS,
01:30
Us1
FC Cincinnati
41%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 01:45
CIN - PHI,
01:45
Us1
Saint Louis City
39%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 02:30
SLC - CLR,
02:30
Us1
Real Salt Lake
49%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 02:30
SKC - RSL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 02:30
HOU - SEA,
02:30
Us1
Minnesota United
39%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 02:30
DAL - MIN,
02:30
Us1
Los Angeles FC
56%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 02:30
AUS - LAF,
02:30
Us1
New York City FC
43%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 04:30
LAG - NYC,
04:30
Us1
Portland Timbers
44%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 04:30
SJE - POT,
04:30
Us1
Internacional
46%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 02:30
INL - CTH,
02:30
Br1
Cruzeiro
61%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 02:30
CRZ - FLU,
02:30
Br1
Atlético Mineiro
49%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 23:30
VIT - ATM,
23:30
Br1
Flamengo
40%
Probabilitatea de a remiza
21/06/2024 01:00
FLA - BAH,
01:00
Br1
Palmeiras
38%
Probabilitatea de a remiza
21/06/2024 02:30
PAL - RBB,
02:30
Br1
Slovenia
38%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 15:00
SVN - SRB,
15:00
Eu
England
47%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 18:00
DNK - ENG,
18:00
Eu
Spain
47%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 21:00
ESP - ITA,
21:00
Eu
FK Tukums 2000
40%
Probabilitatea de a remiza
20/06/2024 17:00
TUK - LIE,
17:00
Lv1
Valmieras FK
56%
Probabilitatea de a câștiga
20/06/2024 18:00
VAL - MLR,
18:00
Lv1
Argentina
76%
Probabilitatea de a câștiga
21/06/2024 02:00
ARJ - CAN,
02:00
Ca
json_m
Pronostic
Universidad Católica
-
CD Huachipato
20°C
L
W
W
W
D
L
01/12/2019 22:00 GMT
1
Universidad Católica probabilitatea de a câștiga
39%
D
L
D
W
W
W
Chile Primera Division
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
39
38
23
1
1
-
0
1 - 0
1.63
20°
-
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
67
33
Sub
1.63
1 - 0
1.63
20°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
39
44
16
X
20°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
17%
X
1
1
-
0
1 - 0
20°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
53
47
Nu
1
-
0
1 - 0
1.63
20°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
77%
1X
1
-
0
1 - 0
1.63
20°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
39%
Gazda 0
1
-
0
1 - 0
1.63
20°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29
Cl1
Universidad Católica
CD Huachipato
01/12/2019 22:00
34%
20%
17%
Fuenzalida
Pinares
Aued
1
-
0
1 - 0
1.63
20°
-
-
-
Cancl.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Primera Division
Copa Chile
28/07
2019
CD Huachipato
0 - 1
(0 - 0)
Universidad Católica
Cl1
06/10
2018
CD Huachipato
3 - 0
(0 - 0)
Universidad Católica
Cl1
06/05
2018
Universidad Católica
3 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
21/10
2017
CD Huachipato
3 - 1
(0 - 1)
Universidad Católica
Cl1
07/09
2017
CD Huachipato
3 - 2
( - )
Universidad Católica
ClC
24/08
2017
Universidad Católica
1 - 1
( - )
CD Huachipato
ClC
07/05
2017
CD Huachipato
2 - 1
(1 - 1)
Universidad Católica
Cl1
01/10
2016
Universidad Católica
2 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
29/02
2016
Universidad Católica
2 - 2
(2 - 1)
CD Huachipato
Cl1
26/09
2015
CD Huachipato
0 - 1
(0 - 1)
Universidad Católica
Cl1
07/03
2015
CD Huachipato
3 - 5
( - )
Universidad Católica
Cl1
04/10
2014
Universidad Católica
0 - 3
( - )
CD Huachipato
Cl1
15/02
2014
Universidad Católica
7 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
06/02
2014
Universidad Católica
1 - 2
( - )
CD Huachipato
ClC
29/01
2014
CD Huachipato
1 - 0
( - )
Universidad Católica
ClC
15/09
2013
CD Huachipato
0 - 4
( - )
Universidad Católica
Cl1
16/03
2013
CD Huachipato
1 - 2
( - )
Universidad Católica
Cl1
20/10
2012
Universidad Católica
0 - 2
( - )
CD Huachipato
Cl1
28/04
2012
CD Huachipato
2 - 2
( - )
Universidad Católica
Cl1
20/08
2011
CD Huachipato
1 - 1
( - )
Universidad Católica
Cl1
20/02
2011
Universidad Católica
2 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
13/11
2010
Universidad Católica
2 - 0
( - )
CD Huachipato
Cl1
01/05
2010
CD Huachipato
1 - 3
( - )
Universidad Católica
Cl1
17/08
2009
Universidad Católica
3 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
01/03
2009
CD Huachipato
2 - 0
( - )
Universidad Católica
Cl1
18/08
2008
Universidad Católica
0 - 4
( - )
CD Huachipato
Cl1
08/03
2008
CD Huachipato
3 - 1
( - )
Universidad Católica
Cl1
30/09
2007
CD Huachipato
0 - 0
( - )
Universidad Católica
Cl1
07/04
2007
Universidad Católica
2 - 0
( - )
CD Huachipato
Cl1
28/10
2006
Universidad Católica
3 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
03/06
2006
CD Huachipato
1 - 2
( - )
Universidad Católica
Cl1
10/09
2005
CD Huachipato
0 - 0
( - )
Universidad Católica
Cl1
09/04
2005
Universidad Católica
2 - 0
( - )
CD Huachipato
Cl1
27/08
2004
CD Huachipato
1 - 2
( - )
Universidad Católica
Cl1
10/03
2004
Universidad Católica
5 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
02/08
2003
CD Huachipato
1 - 3
( - )
Universidad Católica
Cl1
14/06
2003
Universidad Católica
1 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
31/05
2003
CD Huachipato
1 - 2
( - )
Universidad Católica
Cl1
15/02
2003
Universidad Católica
3 - 2
( - )
CD Huachipato
Cl1
06/10
2002
CD Huachipato
3 - 1
( - )
Universidad Católica
Cl1
06/04
2002
Universidad Católica
2 - 2
( - )
CD Huachipato
Cl1
15/09
2001
CD Huachipato
1 - 1
( - )
Universidad Católica
Cl1
07/04
2001
Universidad Católica
2 - 1
( - )
CD Huachipato
Cl1
Universidad Católica
2
33%
Egalitati
1
17%
CD Huachipato
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[22,9,12,43],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_122":[22,8,9,39],"lg_122_6":[3,null,3,6],"lg_491":[null,1,3,4],"lg_491_6":[null,1,3,4]}
Clasare 01/12/2019
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
UNC
meciuri
Toate
Primera Division
Copa Chile
16/10
2019
Unión La Calera
1 - 0
(0 - 0)
Universidad Católica
Cl1
13/10
2019
Universidad Católica
2 - 0
(1 - 0)
Unión La Calera
ClC
06/10
2019
Universidad Católica
5 - 0
(2 - 0)
Cobresal
Cl1
28/09
2019
Curicó Unido
1 - 4
(1 - 2)
Universidad Católica
Cl1
15/09
2019
Universidad Católica
0 - 0
(0 - 0)
O Higgins
Cl1
08/09
2019
Unión La Calera
2 - 1
(2 - 1)
Universidad Católica
ClC
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_122":[2,1,1,4],"lg_122_6":[2,1,1,4],"lg_491":[1,null,1,2],"lg_491_6":[1,null,1,2]}
CDH
meciuri
Toate
17/10
2019
Colo Colo
2 - 2
(1 - 0)
CD Huachipato
Cl1
05/10
2019
CD Huachipato
1 - 2
(1 - 0)
Unión La Calera
Cl1
29/09
2019
Cobresal
1 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
14/09
2019
CD Huachipato
2 - 0
(1 - 0)
Curicó Unido
Cl1
01/09
2019
O Higgins
0 - 3
(0 - 2)
CD Huachipato
Cl1
25/08
2019
CD Huachipato
4 - 3
(1 - 1)
Antofagasta
Cl1
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_122":[3,2,1,6],"lg_122_6":[3,2,1,6]}
UNC
gazde meciuri:
Toate
Primera Division
Copa Chile
13/10
2019
Universidad Católica
2 - 0
(1 - 0)
Unión La Calera
ClC
06/10
2019
Universidad Católica
5 - 0
(2 - 0)
Cobresal
Cl1
15/09
2019
Universidad Católica
0 - 0
(0 - 0)
O Higgins
Cl1
Victorii
2
67%
Egalitati
1
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_122":[1,1,null,2],"lg_122_6":[1,1,null,2],"lg_491":[1,null,null,1],"lg_491_6":[1,null,null,1]}
CDH
meciuri in calitate de oaspete
Toate
17/10
2019
Colo Colo
2 - 2
(1 - 0)
CD Huachipato
Cl1
29/09
2019
Cobresal
1 - 1
(1 - 1)
CD Huachipato
Cl1
01/09
2019
O Higgins
0 - 3
(0 - 2)
CD Huachipato
Cl1
Victorii
1
33%
Egalitati
2
67%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,2,0,3],"lg_-1_6":[1,2,0,3],"lg_122":[1,2,null,3],"lg_122_6":[1,2,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Universidad Católica
Meciuri jucate:
6
CD Huachipato
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
12
2
0.67
4
13
2.17
1.33
8
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
2.5
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
UNC
Meciuri urmatoare
Dificultate
CDH
Uşor 1
Greu 5
CD Huachipato (G)
Cl1
01/12/2019
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
08/12/2019
1
Colo Colo (G)
ClC
18/01/2020
5
Santiago Wanderers (O)
Cl1
26/01/2020
2
O Higgins (G)
Cl1
02/02/2020
2
Antofagasta (O)
Cl1
09/02/2020
4
Universidad Católica (O)
Cl1
01/12/2019
4
Everton de Vina (G)
Cl1
08/12/2019
3
Univ de Chile (G)
Cl1
26/01/2020
4
CD Palestino (O)
Cl1
01/02/2020
4
Univ de Concepcion (G)
Cl1
08/02/2020
2
Deportivo Pasto (G)
CS
12/02/2020
2
CA Lanús (O)
CS
12/02/2020
4
Colo Colo (O)
Cl1
16/02/2020
5
Deportes Iquique (G)
Cl1
21/02/2020
1
CA Lanús (G)
CS
27/02/2020
4
Unión La Calera (O)
Cl1
28/02/2020
1
Internacional (O)
CLA
03/03/2020
2
América de Cali (G)
CLA
10/03/2020
1
Cobresal (O)
Cl1
14/03/2020
3
Unión Española (G)
Cl1
30/08/2020
3
Coquimbo Unido (G)
Cl1
05/09/2020
5
CD Huachipato (O)
Cl1
09/09/2020
3
Audax Italiano (G)
Cl1
13/09/2020
2
Grêmio (G)
CLA
17/09/2020
2
América de Cali (O)
CLA
24/09/2020
1
Everton de Vina (O)
Cl1
26/09/2020
3
Grêmio (O)
CLA
30/09/2020
2
Univ de Chile (G)
Cl1
04/10/2020
4
Univ de Concepcion (G)
Cl1
10/10/2020
2
Internacional (G)
CLA
23/10/2020
2
Sol de América (O)
CS
29/10/2020
1
La Serena (G)
Cl1
01/11/2020
5
Sol de América (G)
CS
06/11/2020
1
CD Palestino (O)
Cl1
08/11/2020
4
Curicó Unido (O)
Cl1
11/11/2020
3
Cobresal (G)
Cl1
16/11/2020
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
19/11/2020
5
Antofagasta (G)
Cl1
23/11/2020
4
River Plate (URU) (O)
CS
26/11/2020
2
River Plate (URU) (G)
CS
04/12/2020
2
Vélez Sársfield (O)
CS
09/12/2020
2
Vélez Sársfield (G)
CS
16/12/2020
2
Colo Colo (G)
Cl1
19/12/2020
5
Univ de Chile (O)
Cl1
23/12/2020
4
Audax Italiano (O)
Cl1
27/12/2020
2
Santiago Wanderers (G)
Cl1
31/12/2020
2
CD Huachipato (G)
Cl1
04/01/2021
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
08/01/2021
1
Curicó Unido (G)
Cl1
10/01/2021
3
Unión Española (O)
Cl1
15/01/2021
3
Everton de Vina (G)
Cl1
19/01/2021
3
CD Palestino (G)
Cl1
26/01/2021
4
O Higgins (O)
Cl1
30/01/2021
2
La Serena (O)
Cl1
05/02/2021
5
Unión La Calera (G)
Cl1
11/02/2021
1
Univ de Concepcion (O)
Cl1
14/02/2021
2
Liverpool (URU) (O)
CLA
24/02/2021
2
Liverpool (URU) (G)
CLA
03/03/2021
2
Libertad (G)
CLA
10/03/2021
3
Libertad (O)
CLA
17/03/2021
3
Colo Colo (G)
ClS
21/03/2021
5
Ñublense (O)
Cl1
29/03/2021
2
CD Palestino (G)
Cl1
05/04/2021
4
Audax Italiano (O)
Cl1
11/04/2021
2
Curicó Unido (G)
Cl1
17/04/2021
3
Atlético Nacional (O)
CLA
23/04/2021
1
Argentinos Juniors (G)
CLA
30/04/2021
4
Deportes Melipilla (O)
Cl1
03/05/2021
2
Nacional (URU) (G)
CLA
06/05/2021
3
Unión La Calera (G)
Cl1
08/05/2021
1
Argentinos Juniors (O)
CLA
13/05/2021
4
Nacional (URU) (O)
CLA
19/05/2021
3
Unión Española (O)
Cl1
23/05/2021
3
Atlético Nacional (G)
CLA
27/05/2021
1
Cobresal (G)
Cl1
31/05/2021
3
Santiago Wanderers (O)
Cl1
05/06/2021
2
Deportes Iquique (O)
ClC
23/06/2021
1
Deportes Iquique (G)
ClC
27/06/2021
1
Everton de Vina (O)
ClC
01/07/2021
3
Everton de Vina (G)
ClC
03/07/2021
3
Palmeiras (G)
CLA
15/07/2021
1
Colo Colo (G)
Cl1
17/07/2021
5
Palmeiras (O)
CLA
22/07/2021
1
O Higgins (G)
Cl1
26/07/2021
2
Antofagasta (O)
Cl1
29/07/2021
4
Univ de Chile (O)
Cl1
01/08/2021
4
La Serena (G)
Cl1
08/08/2021
5
CD Huachipato (O)
Cl1
16/08/2021
3
Everton de Vina (G)
Cl1
23/08/2021
3
Ñublense (G)
Cl1
26/08/2021
2
CD Palestino (O)
Cl1
28/08/2021
4
Audax Italiano (G)
Cl1
08/09/2021
2
Curicó Unido (O)
Cl1
13/09/2021
3
Deportes Melipilla (G)
Cl1
30/09/2021
2
Unión La Calera (O)
Cl1
03/10/2021
1
Unión Española (G)
Cl1
07/10/2021
3
Cobresal (O)
Cl1
16/10/2021
3
Santiago Wanderers (G)
Cl1
20/10/2021
2
Colo Colo (O)
Cl1
24/10/2021
5
O Higgins (O)
Cl1
31/10/2021
2
Antofagasta (G)
Cl1
04/11/2021
4
Univ de Chile (G)
Cl1
07/11/2021
4
La Serena (O)
Cl1
13/11/2021
5
Ñublense (G)
ClS
18/11/2021
2
CD Huachipato (G)
Cl1
28/11/2021
3
Everton de Vina (O)
Cl1
04/12/2021
3
Colo Colo (G)
ClS
23/01/2022
5
Coquimbo Unido (O)
Cl1
06/02/2022
5
Unión Española (G)
Cl1
14/02/2022
3
Curicó Unido (G)
Cl1
21/02/2022
3
CD Palestino (O)
Cl1
27/02/2022
4
Cobresal (O)
Cl1
07/03/2022
3
Everton de Vina (G)
Cl1
12/03/2022
3
O Higgins (O)
Cl1
19/03/2022
2
Univ de Chile (G)
Cl1
02/04/2022
4
Talleres Córdoba (O)
CLA
07/04/2022
3
La Serena (G)
Cl1
10/04/2022
5
Sporting Cristal (G)
CLA
13/04/2022
3
CD Huachipato (O)
Cl1
17/04/2022
3
Colo Colo (G)
Cl1
24/04/2022
5
Flamengo (G)
CLA
29/04/2022
2
Sporting Cristal (O)
CLA
05/05/2022
3
Ñublense (O)
Cl1
08/05/2022
2
Unión La Calera (G)
Cl1
14/05/2022
1
Flamengo (O)
CLA
18/05/2022
2
Audax Italiano (O)
Cl1
21/05/2022
2
Talleres Córdoba (G)
CLA
25/05/2022
3
Antofagasta (G)
Cl1
29/05/2022
4
Unión San Felipe (O)
ClC
18/06/2022
1
Unión San Felipe (G)
ClC
25/06/2022
1
São Paulo (G)
CS
01/07/2022
1
Coquimbo Unido (G)
Cl1
03/07/2022
5
São Paulo (O)
CS
08/07/2022
1
Curicó Unido (O)
Cl1
17/07/2022
3
CD Palestino (G)
Cl1
24/07/2022
4
Cobresal (G)
Cl1
31/07/2022
3
Everton de Vina (O)
Cl1
06/08/2022
3
O Higgins (G)
Cl1
12/08/2022
2
Audax Italiano (O)
ClC
17/08/2022
2
Audax Italiano (G)
ClC
21/08/2022
2
Univ de Chile (O)
Cl1
27/08/2022
4
La Serena (O)
Cl1
10/09/2022
5
CD Huachipato (G)
Cl1
15/09/2022
3
Univ de Chile (O)
ClC
25/09/2022
4
Colo Colo (O)
Cl1
05/10/2022
5
Ñublense (G)
Cl1
08/10/2022
2
Univ de Chile (G)
ClC
14/10/2022
4
Unión Española (O)
Cl1
20/10/2022
3
Unión La Calera (O)
Cl1
24/10/2022
1
Audax Italiano (G)
Cl1
01/11/2022
2
Antofagasta (O)
Cl1
06/11/2022
4
Everton de Vina (O)
Cl1
22/01/2023
3
Curicó Unido (G)
Cl1
29/01/2023
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
03/02/2023
5
Cobresal (G)
Cl1
12/02/2023
3
Audax Italiano (O)
Cl1
19/02/2023
2
CD Palestino (G)
Cl1
26/02/2023
4
Ñublense (O)
Cl1
04/03/2023
2
Audax Italiano (O)
CS
07/03/2023
2
Unión Española (G)
Cl1
12/03/2023
3
CD Magallanes (O)
Cl1
20/03/2023
2
Colo Colo (G)
Cl1
15/04/2023
5
O Higgins (G)
Cl1
23/04/2023
2
CD Huachipato (G)
Cl1
11/05/2023
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
14/05/2023
1
Unión La Calera (G)
Cl1
21/05/2023
1
Univ de Chile (O)
Cl1
29/06/2023
4
Santiago Wanderers (G)
ClC
03/07/2023
2
Everton de Vina (G)
Cl1
08/07/2023
3
Curicó Unido (O)
Cl1
17/07/2023
3
Coquimbo Unido (G)
Cl1
24/07/2023
5
Cobresal (O)
Cl1
29/07/2023
3
Audax Italiano (G)
Cl1
05/08/2023
2
Everton de Vina (G)
ClC
10/08/2023
3
CD Palestino (O)
Cl1
13/08/2023
4
Colo Colo (G)
ClC
17/08/2023
5
Colo Colo (O)
ClC
20/08/2023
5
Ñublense (G)
Cl1
26/08/2023
2
Unión Española (O)
Cl1
01/09/2023
3
CD Magallanes (G)
Cl1
24/09/2023
2
Colo Colo (O)
Cl1
01/10/2023
5
O Higgins (O)
Cl1
07/10/2023
2
Univ de Chile (G)
Cl1
11/11/2023
4
CD Huachipato (O)
Cl1
25/11/2023
3
Deportes Copiapó (G)
Cl1
02/12/2023
1
Unión La Calera (O)
Cl1
09/12/2023
1
Ñublense (G)
Cl1
23/02/2024
2
CD Palestino (O)
Cl1
02/03/2024
4
Coquimbo Unido (G)
CS
05/03/2024
5
Everton de Vina (G)
Cl1
11/03/2024
3
Audax Italiano (G)
Cl1
18/03/2024
2
Unión La Calera (O)
Cl1
22/03/2024
1
CD Huachipato (O)
Cl1
30/03/2024
3
Cobresal (G)
Cl1
06/04/2024
3
Deportes Iquique (O)
Cl1
14/04/2024
1
Colo Colo (G)
Cl1
20/04/2024
5
Deportes Copiapó (O)
Cl1
27/04/2024
1
Unión Española (O)
Cl1
05/05/2024
3
O Higgins (G)
Cl1
11/05/2024
2
Univ de Chile (O)
Cl1
18/05/2024
4
Cobreloa (G)
Cl1
25/05/2024
1
Coquimbo Unido (O)
Cl1
03/06/2024
5
Unión La Calera (G)
Cl1
20/07/2024
1
Ñublense (O)
Cl1
27/07/2024
2
CD Palestino (G)
Cl1
03/08/2024
4
Everton de Vina (O)
Cl1
10/08/2024
3
Audax Italiano (O)
Cl1
17/08/2024
2
CD Huachipato (G)
Cl1
24/08/2024
3
Cobresal (O)
Cl1
27/08/2024
3
Deportes Iquique (G)
Cl1
31/08/2024
1
Colo Colo (O)
Cl1
14/09/2024
5
Deportes Copiapó (G)
Cl1
24/09/2024
1
Unión Española (G)
Cl1
28/09/2024
3
O Higgins (O)
Cl1
05/10/2024
2
Univ de Chile (G)
Cl1
19/10/2024
4
Cobreloa (O)
Cl1
03/11/2024
1
Coquimbo Unido (G)
Cl1
10/11/2024
5
Cobresal (G)
Cl1
22/02/2020
3
Deportivo Pasto (O)
CS
27/02/2020
2
Curicó Unido (O)
Cl1
03/03/2020
3
Audax Italiano (G)
Cl1
11/03/2020
2
Unión Española (O)
Cl1
15/03/2020
3
Coquimbo Unido (O)
Cl1
29/08/2020
5
Deportes Iquique (O)
Cl1
05/09/2020
1
Universidad Católica (G)
Cl1
09/09/2020
4
Santiago Wanderers (O)
Cl1
13/09/2020
2
La Serena (G)
Cl1
25/09/2020
5
Colo Colo (O)
Cl1
03/10/2020
5
Antofagasta (G)
Cl1
10/10/2020
4
Everton de Vina (G)
Cl1
14/10/2020
3
Unión La Calera (O)
Cl1
20/10/2020
1
CA Fénix Pilar (O)
CS
28/10/2020
1
O Higgins (G)
Cl1
31/10/2020
2
CA Fénix Pilar (G)
CS
04/11/2020
1
La Serena (O)
Cl1
15/11/2020
5
Deportes Iquique (G)
Cl1
19/11/2020
1
Univ de Concepcion (O)
Cl1
23/11/2020
2
Colo Colo (G)
Cl1
05/12/2020
5
O Higgins (O)
Cl1
09/12/2020
2
Antofagasta (O)
Cl1
14/12/2020
4
Curicó Unido (G)
Cl1
17/12/2020
3
Univ de Chile (O)
Cl1
20/12/2020
4
Coquimbo Unido (G)
Cl1
27/12/2020
5
Universidad Católica (O)
Cl1
04/01/2021
4
Unión La Calera (G)
Cl1
07/01/2021
1
Audax Italiano (O)
Cl1
12/01/2021
2
Santiago Wanderers (G)
Cl1
16/01/2021
2
Unión Española (G)
Cl1
19/01/2021
3
Cobresal (O)
Cl1
08/02/2021
3
CD Palestino (G)
Cl1
12/02/2021
4
Everton de Vina (O)
Cl1
14/02/2021
3
Antofagasta (O)
CS
17/03/2021
4
Cobresal (G)
Cl1
28/03/2021
3
Univ de Chile (O)
Cl1
03/04/2021
4
Antofagasta (G)
CS
07/04/2021
4
Ñublense (G)
Cl1
17/04/2021
2
San Lorenzo (O)
CS
22/04/2021
2
12 de Octubre (G)
CS
28/04/2021
2
O Higgins (G)
Cl1
02/05/2021
2
Rosario Central (G)
CS
06/05/2021
4
Curicó Unido (O)
Cl1
09/05/2021
3
12 de Octubre (O)
CS
13/05/2021
2
Rosario Central (O)
CS
20/05/2021
4
Colo Colo (G)
Cl1
23/05/2021
5
San Lorenzo (G)
CS
27/05/2021
2
Antofagasta (O)
Cl1
31/05/2021
4
Everton de Vina (G)
Cl1
06/06/2021
3
San Antonio Unido (O)
ClC
23/06/2021
San Antonio Unido (G)
ClC
26/06/2021
Deportes Temuco (O)
ClC
01/07/2021
2
Deportes Temuco (G)
ClC
05/07/2021
2
CD Palestino (O)
Cl1
15/07/2021
4
Audax Italiano (O)
Cl1
20/07/2021
2
La Serena (G)
Cl1
25/07/2021
5
Unión Española (O)
Cl1
28/07/2021
3
Unión La Calera (G)
Cl1
01/08/2021
1
Unión Española (O)
ClC
05/08/2021
3
Santiago Wanderers (O)
Cl1
08/08/2021
2
Unión Española (G)
ClC
12/08/2021
3
Universidad Católica (G)
Cl1
16/08/2021
4
Deportes Melipilla (O)
Cl1
22/08/2021
2
Univ de Chile (G)
Cl1
29/08/2021
4
Ñublense (O)
Cl1
13/09/2021
2
Cobresal (O)
Cl1
17/09/2021
3
CD Palestino (G)
Cl1
24/09/2021
4
O Higgins (O)
Cl1
29/09/2021
2
Curicó Unido (G)
Cl1
05/10/2021
3
Colo Colo (O)
Cl1
10/10/2021
5
Antofagasta (G)
Cl1
15/10/2021
4
Everton de Vina (O)
Cl1
21/10/2021
3
Audax Italiano (G)
Cl1
25/10/2021
2
La Serena (O)
Cl1
29/10/2021
5
Unión Española (G)
Cl1
03/11/2021
3
Unión La Calera (O)
Cl1
08/11/2021
1
Santiago Wanderers (G)
Cl1
15/11/2021
2
Universidad Católica (O)
Cl1
28/11/2021
4
Deportes Melipilla (G)
Cl1
05/12/2021
2
Deportes Copiapó (O)
Cl1
22/01/2022
1
Deportes Copiapó (G)
Cl1
26/01/2022
1
Curicó Unido (O)
Cl1
08/02/2022
3
Audax Italiano (G)
Cl1
12/02/2022
2
O Higgins (O)
Cl1
18/02/2022
2
Colo Colo (G)
Cl1
27/02/2022
5
Unión Española (O)
Cl1
05/03/2022
3
Unión La Calera (O)
Cl1
13/03/2022
1
La Serena (G)
Cl1
20/03/2022
5
Cobresal (G)
Cl1
03/04/2022
3
Everton de Vina (O)
Cl1
09/04/2022
3
Universidad Católica (G)
Cl1
17/04/2022
4
Antofagasta (O)
Cl1
23/04/2022
4
Coquimbo Unido (O)
Cl1
09/05/2022
5
Ñublense (G)
Cl1
15/05/2022
2
Univ de Chile (O)
Cl1
21/05/2022
4
CD Palestino (G)
Cl1
29/05/2022
4
Puerto Montt (O)
ClC
19/06/2022
2
Puerto Montt (G)
ClC
26/06/2022
2
Curicó Unido (G)
Cl1
03/07/2022
3
Audax Italiano (O)
Cl1
09/07/2022
2
O Higgins (G)
Cl1
18/07/2022
2
Colo Colo (O)
Cl1
23/07/2022
5
Unión Española (G)
Cl1
30/07/2022
3
Unión La Calera (G)
Cl1
08/08/2022
1
La Serena (O)
Cl1
14/08/2022
5
Coquimbo Unido (G)
ClC
19/08/2022
5
Coquimbo Unido (O)
ClC
23/08/2022
5
Cobresal (O)
Cl1
28/08/2022
3
Everton de Vina (G)
Cl1
10/09/2022
3
Universidad Católica (O)
Cl1
15/09/2022
4
Ñublense (G)
ClC
25/09/2022
2
Ñublense (O)
ClC
28/09/2022
2
Antofagasta (G)
Cl1
01/10/2022
4
Coquimbo Unido (G)
Cl1
08/10/2022
5
CD Magallanes (G)
ClC
13/10/2022
2
CD Magallanes (O)
ClC
16/10/2022
2
Ñublense (O)
Cl1
22/10/2022
2
Univ de Chile (G)
Cl1
30/10/2022
4
CD Palestino (O)
Cl1
05/11/2022
4
Univ de Chile (O)
Cl1
23/01/2023
4
Cobresal (G)
Cl1
29/01/2023
3
O Higgins (O)
Cl1
07/02/2023
2
Coquimbo Unido (O)
Cl1
18/02/2023
5
CD Palestino (O)
Cl1
03/03/2023
4
Curicó Unido (O)
Cl1
12/03/2023
3
Everton de Vina (G)
Cl1
18/03/2023
3
Colo Colo (G)
Cl1
01/04/2023
5
Unión Española (G)
Cl1
06/04/2023
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
16/04/2023
1
Unión La Calera (G)
Cl1
22/04/2023
1
Universidad Católica (O)
Cl1
11/05/2023
4
Ñublense (G)
Cl1
14/05/2023
2
Audax Italiano (O)
Cl1
20/05/2023
2
Deportes Temuco (G)
ClC
29/06/2023
2
CD Magallanes (G)
Cl1
03/07/2023
2
Univ de Chile (G)
Cl1
08/07/2023
4
Cobresal (O)
Cl1
14/07/2023
3
O Higgins (G)
Cl1
22/07/2023
2
Colo Colo (O)
Cl1
29/07/2023
5
Coquimbo Unido (G)
Cl1
05/08/2023
5
Unión Española (O)
Cl1
13/08/2023
3
Curicó Unido (G)
Cl1
03/09/2023
3
CD Palestino (G)
Cl1
15/09/2023
4
Everton de Vina (O)
Cl1
24/09/2023
3
Deportes Copiapó (G)
Cl1
30/09/2023
1
Unión La Calera (O)
Cl1
07/10/2023
1
CD Magallanes (O)
Cl1
12/11/2023
2
Universidad Católica (G)
Cl1
25/11/2023
4
Ñublense (O)
Cl1
03/12/2023
2
Audax Italiano (G)
Cl1
08/12/2023
2
Colo Colo (G)
ClS
11/02/2024
5
Cobreloa (O)
Cl1
19/02/2024
1
Unión La Calera (G)
Cl1
25/02/2024
1
Colo Colo (O)
Cl1
03/03/2024
5
Cobresal (O)
Cl1
09/03/2024
3
Deportes Copiapó (G)
Cl1
17/03/2024
1
Universidad Católica (G)
Cl1
30/03/2024
4
Estudiantes La Plata (G)
CLA
04/04/2024
4
Grêmio (O)
CLA
10/04/2024
2
O Higgins (O)
Cl1
14/04/2024
2
CD Palestino (O)
Cl1
17/04/2024
4
Deportes Iquique (G)
Cl1
21/04/2024
1
The Strongest (G)
CLA
25/04/2024
5
Univ de Chile (G)
Cl1
28/04/2024
4
Coquimbo Unido (O)
Cl1
04/05/2024
5
Unión Española (G)
Cl1
11/05/2024
3
The Strongest (O)
CLA
16/05/2024
5
Audax Italiano (G)
Cl1
21/05/2024
2
Everton de Vina (G)
Cl1
25/05/2024
3
Estudiantes La Plata (O)
CLA
30/05/2024
4
Grêmio (G)
CLA
05/06/2024
2
Ñublense (O)
Cl1
20/06/2024
2
Cobreloa (G)
Cl1
20/07/2024
1
Unión La Calera (O)
Cl1
27/07/2024
1
Colo Colo (G)
Cl1
03/08/2024
5
Cobresal (G)
Cl1
10/08/2024
3
Deportes Copiapó (O)
Cl1
17/08/2024
1
Universidad Católica (O)
Cl1
24/08/2024
4
CD Palestino (G)
Cl1
27/08/2024
4
O Higgins (G)
Cl1
31/08/2024
2
Deportes Iquique (O)
Cl1
14/09/2024
1
Univ de Chile (O)
Cl1
24/09/2024
4
Coquimbo Unido (G)
Cl1
28/09/2024
5
Unión Española (O)
Cl1
05/10/2024
3
Audax Italiano (G)
Cl1
19/10/2024
2
Everton de Vina (O)
Cl1
03/11/2024
3
Ñublense (G)
Cl1
10/11/2024
2
Vezi complet
Ñublense - CD Huachipato
20/06/2024 21:00
1
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program