Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
151
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
397
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2665
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
180
African
80
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Roma
38%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 21:00
ROM - B04,
21:00
UEL
Tala'ea Al Jaish
47%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 18:00
FUT - TAL,
18:00
Eg1
Al Hazm
46%
Probabilitatea de a câștiga
02/05/2024 17:00
AL - AL ,
17:00
Sa1
Vasco da Gama
37%
Probabilitatea de a remiza
02/05/2024 00:00
FOR - VDG,
00:00
BrC
Botafogo
46%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 00:00
BOT - VIT,
00:00
BrC
Palmeiras
43%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 02:30
PAL - BOT,
02:30
BrC
json_m
Pronostic
TEC VV
-
FC Groningen
5°C
W
D
L
L
D
D
02/12/2020 19:45 GMT
2
FC Groningen probabilitatea de a câștiga
64%
W
D
L
W
W
D
6th locul Derde Divisie
Țările de Jos Cupa KNVB
6th locul Eerste Divisie
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
15
21
64
2
1
-
2
1 - 2
2.84
5°
-
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
43
57
Peste
2.84
1 - 2
2.84
5°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
14
35
51
2
5°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
33%
2
2
1
-
2
1 - 2
5°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
33
67
Da
1
-
2
1 - 2
2.84
5°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
85%
2X
1
-
2
1 - 2
2.84
5°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
%
Oaspete
1
-
2
1 - 2
2.84
5°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
1st Round
NlC
TEC VV
FC Groningen
02/12/2020 19:45
1
-
2
1 - 2
2.84
5°
Cancl.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
TEC
meciuri
Toate
26/09
2020
TEC VV
3 - 1
(2 - 0)
Excelsior Maassluis
Nl3
19/09
2020
TEC VV
1 - 1
(0 - 0)
GVVV
Nl3
12/09
2020
Katwijk
2 - 1
(1 - 1)
TEC VV
Nl3
06/09
2020
TEC VV
1 - 2
(1 - 0)
Koninklijke HFC
Nl3
08/03
2020
Koninklijke HFC
1 - 1
(1 - 0)
TEC VV
Nl3
01/03
2020
TEC VV
1 - 1
(1 - 0)
Jong Sparta Rott.
Nl3
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_214":[1,3,2,6],"lg_214_6":[1,3,2,6]}
GRO
meciuri
Toate
29/11
2020
FC Groningen
1 - 0
(0 - 0)
Willem II Tilburg
Nl1
21/11
2020
FC Groningen
1 - 1
(1 - 1)
Vitesse Arnhem
Nl1
08/11
2020
Feyenoord
2 - 0
(0 - 0)
FC Groningen
Nl1
31/10
2020
FC Groningen
2 - 1
(1 - 0)
VVV Venlo
Nl1
25/10
2020
Fortuna Sittard
1 - 3
(0 - 2)
FC Groningen
Nl1
18/10
2020
FC Groningen
0 - 0
(0 - 0)
FC Utrecht
Nl1
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_16":[3,2,1,6],"lg_16_6":[3,2,1,6]}
TEC
gazde meciuri:
Toate
26/09
2020
TEC VV
3 - 1
(2 - 0)
Excelsior Maassluis
Nl3
19/09
2020
TEC VV
1 - 1
(0 - 0)
GVVV
Nl3
06/09
2020
TEC VV
1 - 2
(1 - 0)
Koninklijke HFC
Nl3
01/03
2020
TEC VV
1 - 1
(1 - 0)
Jong Sparta Rott.
Nl3
Victorii
1
25%
Egalitati
2
50%
Pierderi
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_214":[1,2,1,4],"lg_214_6":[1,2,1,4]}
GRO
meciuri in calitate de oaspete
Toate
08/11
2020
Feyenoord
2 - 0
(0 - 0)
FC Groningen
Nl1
25/10
2020
Fortuna Sittard
1 - 3
(0 - 2)
FC Groningen
Nl1
Victorii
1
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_16":[1,null,1,2],"lg_16_6":[1,null,1,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
TEC VV
Meciuri jucate:
6
FC Groningen
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
8
1.33
1.33
8
7
1.17
0.83
5
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
2.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
TEC
Meciuri urmatoare
Dificultate
GRO
Uşor 1
Greu 5
FC Groningen (G)
NlC
02/12/2020
Jong Utrecht (G)
Cfr
16/07/2021
FC Den Bosch (O)
Cfr
30/07/2021
GVVV (G)
Cfr
03/08/2021
ASWH (O)
Nl3
21/08/2021
Noordwijk (G)
Nl3
28/08/2021
TEC VV (O)
NlC
02/12/2020
AZ Alkmaar (O)
Nl1
06/12/2020
RKC Waalwijk (G)
Nl1
12/12/2020
FC Emmen (O)
NlC
15/12/2020
Sparta Rotterdam (O)
Nl1
19/12/2020
Heracles Almelo (G)
Nl1
23/12/2020
HHC Hardenberg (O)
Nl3
04/09/2021
Excelsior Maassluis (G)
Nl3
11/09/2021
AFC Amsterdam (O)
Nl3
19/09/2021
Gemert (O)
NlC
22/09/2021
Koninklijke HFC (G)
Nl3
26/09/2021
Scheveningen (G)
Nl3
02/10/2021
Quick Boys (O)
Nl3
09/10/2021
De Treffers (G)
Nl3
17/10/2021
Kozakken Boys (O)
Nl3
30/10/2021
Rijnsburgse Boys (G)
Nl3
06/11/2021
Jong Sparta Rott. (O)
Nl3
13/11/2021
Jong Volendam (O)
Nl3
27/11/2021
Katwijk (G)
Nl3
12/02/2022
GVVV (G)
Nl3
19/02/2022
IJsselmeervogels (O)
Nl3
26/02/2022
Spakenburg (O)
Nl3
05/03/2022
Jong Sparta Rott. (G)
Nl3
13/03/2022
Scheveningen (O)
Nl3
19/03/2022
Rijnsburgse Boys (O)
Nl3
22/03/2022
Kozakken Boys (G)
Nl3
26/03/2022
De Treffers (O)
Nl3
02/04/2022
Quick Boys (G)
Nl3
06/04/2022
IJsselmeervogels (G)
Nl3
09/04/2022
ASWH (G)
Nl3
16/04/2022
Excelsior Maassluis (O)
Nl3
18/04/2022
Spakenburg (G)
Nl3
23/04/2022
Koninklijke HFC (O)
Nl3
30/04/2022
HHC Hardenberg (G)
Nl3
07/05/2022
Katwijk (O)
Nl3
14/05/2022
Jong Volendam (G)
Nl3
21/05/2022
Noordwijk (O)
Nl3
26/05/2022
AFC Amsterdam (G)
Nl3
28/05/2022
GVVV (O)
Nl3
04/06/2022
TOP Oss (O)
Cfr
23/07/2022
Quick Boys (G)
Nl3
20/08/2022
OFC Oostzaan (O)
Nl3
27/08/2022
AFC Amsterdam (G)
Nl3
04/09/2022
Excelsior Maassluis (O)
Nl3
07/09/2022
De Treffers (O)
Nl3
11/09/2022
Rijnsburgse Boys (O)
Nl3
17/09/2022
VV UNA (G)
NlC
21/09/2022
HHC Hardenberg (G)
Nl3
24/09/2022
Katwijk (O)
Nl3
01/10/2022
IJsselmeervogels (G)
Nl3
04/10/2022
Koninklijke HFC (G)
Nl3
09/10/2022
Jong Sparta Rott. (O)
Nl3
15/10/2022
Spakenburg (O)
NlC
19/10/2022
Kozakken Boys (G)
Nl3
29/10/2022
FC Lisse (O)
Nl3
05/11/2022
Spakenburg (G)
Nl3
12/11/2022
Jong Volendam (O)
Nl3
19/11/2022
Noordwijk (G)
Nl3
26/11/2022
Scheveningen (O)
Nl3
03/12/2022
Quick Boys (O)
Nl3
10/12/2022
AFC Amsterdam (O)
Nl3
28/01/2023
De Treffers (G)
Nl3
04/02/2023
IJsselmeervogels (O)
Nl3
11/02/2023
Excelsior Maassluis (G)
Nl3
25/02/2023
Rijnsburgse Boys (G)
Nl3
04/03/2023
OFC Oostzaan (G)
Nl3
18/03/2023
Katwijk (G)
Nl3
25/03/2023
Koninklijke HFC (O)
Nl3
01/04/2023
Jong Sparta Rott. (G)
Nl3
07/04/2023
HHC Hardenberg (O)
Nl3
10/04/2023
Kozakken Boys (O)
Nl3
15/04/2023
FC Lisse (G)
Nl3
22/04/2023
Spakenburg (O)
Nl3
06/05/2023
Jong Volendam (G)
Nl3
14/05/2023
Noordwijk (O)
Nl3
20/05/2023
Scheveningen (G)
Nl3
27/05/2023
BVV Barendrecht (G)
Nl3
03/06/2023
SteDoCo (O)
Nl3
07/06/2023
SteDoCo (G)
Nl3
10/06/2023
DOVO (G)
NlC
12/08/2023
Gemert (G)
Nl4
20/08/2023
OSS '20 (O)
Nl4
27/08/2023
VV Baronie (G)
Nl4
02/09/2023
GVV Unitas (O)
Nl4
09/09/2023
Groene Ster (G)
Nl4
17/09/2023
Meerssen (G)
NlC
20/09/2023
HSV Hoek (O)
Nl4
23/09/2023
TOGB (O)
Nl4
30/09/2023
Kloetinge (G)
Nl4
07/10/2023
SV AWC (O)
Nl4
15/10/2023
VV UNA (G)
Nl4
28/10/2023
Katwijk (O)
NlC
01/11/2023
Sportlust (O)
Nl4
04/11/2023
SteDoCo (O)
Nl4
18/11/2023
Meerssen (G)
Nl4
26/11/2023
BVV Barendrecht (O)
Nl4
02/12/2023
Blauw Geel '38 (G)
Nl4
09/12/2023
OJC Rosmalen (O)
Nl4
16/12/2023
Gemert (O)
Nl4
14/01/2024
VV Baronie (O)
Nl4
27/01/2024
GVV Unitas (G)
Nl4
03/02/2024
HV&CV Quick (G)
Nl4
11/02/2024
Groene Ster (O)
Nl4
18/02/2024
HSV Hoek (G)
Nl4
24/02/2024
TOGB (G)
Nl4
02/03/2024
OSS '20 (G)
Nl4
09/03/2024
Kloetinge (O)
Nl4
16/03/2024
SV AWC (G)
Nl4
24/03/2024
VV UNA (O)
Nl4
30/03/2024
Sportlust (G)
Nl4
06/04/2024
HV&CV Quick (O)
Nl4
14/04/2024
SteDoCo (G)
Nl4
20/04/2024
Meerssen (O)
Nl4
05/05/2024
BVV Barendrecht (G)
Nl4
11/05/2024
Blauw Geel '38 (O)
Nl4
18/05/2024
OJC Rosmalen (G)
Nl4
25/05/2024
FC Utrecht (O)
Nl1
09/01/2021
Willem II Tilburg (O)
Nl1
14/01/2021
FC Twente (G)
Nl1
17/01/2021
Vitesse Arnhem (O)
Nl1
23/01/2021
ADO Den Haag (G)
Nl1
26/01/2021
Heracles Almelo (O)
Nl1
30/01/2021
PEC Zwolle (G)
Nl1
13/02/2021
SC Heerenveen (O)
Nl1
21/02/2021
Feyenoord (G)
Nl1
24/02/2021
Fortuna Sittard (G)
Nl1
28/02/2021
AFC Ajax (O)
Nl1
07/03/2021
FC Emmen (G)
Nl1
13/03/2021
RKC Waalwijk (O)
Nl1
20/03/2021
VVV Venlo (O)
Nl1
03/04/2021
SC Heerenveen (G)
Nl1
11/04/2021
PSV Eindhoven (O)
Nl1
24/04/2021
Sparta Rotterdam (G)
Nl1
02/05/2021
FC Emmen (O)
Nl1
09/05/2021
AZ Alkmaar (G)
Nl1
13/05/2021
PEC Zwolle (O)
Nl1
16/05/2021
FC Utrecht (O)
Nl1
19/05/2021
ZVV Pelikaan (O)
Cfr
03/07/2021
FC Emmen (G)
Cfr
09/07/2021
Racing Genk (O)
Cfr
10/07/2021
Verl (O)
Cfr
16/07/2021
VfL Osnabruck (O)
Cfr
17/07/2021
SC Heerenveen (G)
Cfr
23/07/2021
FC Volendam (G)
Cfr
23/07/2021
Almere City FC (O)
Cfr
31/07/2021
Mönchengladbach (O)
Cfr
31/07/2021
Venezia FC (G)
Cfr
06/08/2021
SC Cambuur (O)
Nl1
15/08/2021
FC Utrecht (G)
Nl1
21/08/2021
PSV Eindhoven (O)
Nl1
28/08/2021
SC Heerenveen (G)
Nl1
12/09/2021
Willem II Tilburg (O)
Nl1
18/09/2021
Vitesse Arnhem (G)
Nl1
22/09/2021
AFC Ajax (O)
Nl1
25/09/2021
FC Twente (G)
Nl1
01/10/2021
Sparta Rotterdam (O)
Nl1
17/10/2021
AZ Alkmaar (G)
Nl1
24/10/2021
Helmond Sport (G)
NlC
27/10/2021
NEC Nijmegen (O)
Nl1
31/10/2021
RKC Waalwijk (G)
Nl1
07/11/2021
Go Ahead Eagles (O)
Nl1
21/11/2021
Fortuna Sittard (O)
Nl1
27/11/2021
PEC Zwolle (G)
Nl1
03/12/2021
Feyenoord (G)
Nl1
12/12/2021
SBV Excelsior (O)
NlC
15/12/2021
Heracles Almelo (O)
Nl1
18/12/2021
AZ Alkmaar (O)
Nl1
21/12/2021
PSV Eindhoven (G)
Nl1
16/01/2022
NEC Nijmegen (G)
NlC
19/01/2022
Vitesse Arnhem (O)
Nl1
22/01/2022
Go Ahead Eagles (G)
Nl1
06/02/2022
Fortuna Sittard (G)
Nl1
12/02/2022
PEC Zwolle (O)
Nl1
20/02/2022
Willem II Tilburg (G)
Nl1
26/02/2022
Feyenoord (O)
Nl1
05/03/2022
NEC Nijmegen (G)
Nl1
12/03/2022
FC Utrecht (O)
Nl1
20/03/2022
AFC Ajax (G)
Nl1
02/04/2022
SC Heerenveen (O)
Nl1
10/04/2022
Heracles Almelo (G)
Nl1
24/04/2022
RKC Waalwijk (O)
Nl1
01/05/2022
Sparta Rotterdam (G)
Nl1
07/05/2022
FC Twente (O)
Nl1
11/05/2022
SC Cambuur (G)
Nl1
15/05/2022
Werder Bremen (O)
Cfr
23/07/2022
BW Lohne (O)
Cfr
24/07/2022
CA Osasuna (G)
Cfr
30/07/2022
FC Volendam (G)
Nl1
07/08/2022
AFC Ajax (O)
Nl1
14/08/2022
Go Ahead Eagles (G)
Nl1
21/08/2022
NEC Nijmegen (O)
Nl1
26/08/2022
Vitesse Arnhem (G)
Nl1
04/09/2022
SC Cambuur (O)
Nl1
11/09/2022
Sparta Rotterdam (O)
Nl1
17/09/2022
AZ Alkmaar (G)
Nl1
01/10/2022
RKC Waalwijk (G)
Nl1
07/10/2022
FC Twente (O)
Nl1
16/10/2022
FC Dordrecht (O)
NlC
19/10/2022
PSV Eindhoven (G)
Nl1
23/10/2022
FC Emmen (O)
Nl1
30/10/2022
FC Utrecht (O)
Nl1
06/11/2022
Fortuna Sittard (G)
Nl1
13/11/2022
SBV Excelsior (O)
Nl1
08/01/2023
Spakenburg (G)
NlC
12/01/2023
Feyenoord (G)
Nl1
15/01/2023
SC Heerenveen (O)
Nl1
22/01/2023
SC Cambuur (G)
Nl1
26/01/2023
FC Volendam (O)
Nl1
29/01/2023
FC Twente (G)
Nl1
05/02/2023
PSV Eindhoven (O)
Nl1
11/02/2023
FC Emmen (G)
Nl1
18/02/2023
SBV Excelsior (G)
Nl1
25/02/2023
Feyenoord (O)
Nl1
04/03/2023
AZ Alkmaar (O)
Nl1
11/03/2023
SC Heerenveen (G)
Nl1
19/03/2023
Fortuna Sittard (O)
Nl1
02/04/2023
FC Utrecht (G)
Nl1
07/04/2023
RKC Waalwijk (O)
Nl1
15/04/2023
NEC Nijmegen (G)
Nl1
25/04/2023
Go Ahead Eagles (O)
Nl1
07/05/2023
AFC Ajax (G)
Nl1
16/05/2023
Vitesse Arnhem (O)
Nl1
21/05/2023
Sparta Rotterdam (G)
Nl1
28/05/2023
Jong Ajax (G)
Nl2
11/08/2023
Jong Utrecht (O)
Nl2
21/08/2023
Willem II Tilburg (G)
Nl2
27/08/2023
TOP Oss (O)
Nl2
01/09/2023
ADO Den Haag (G)
Nl2
15/09/2023
Jong PSV (G)
Nl2
18/09/2023
Helmond Sport (O)
Nl2
22/09/2023
FC Den Bosch (G)
Nl2
29/09/2023
NAC Breda (O)
Nl2
06/10/2023
De Graafschap (O)
Nl2
20/10/2023
FC Emmen (G)
Nl2
23/10/2023
SC Cambuur (O)
Nl2
29/10/2023
Rijnsburgse Boys (O)
NlC
01/11/2023
FC Dordrecht (G)
Nl2
05/11/2023
Roda Kerkrade (O)
Nl2
12/11/2023
FC Eindhoven (G)
Nl2
24/11/2023
Jong AZ Alkmaar (O)
Nl2
27/11/2023
VVV Venlo (G)
Nl2
01/12/2023
SC Telstar (G)
Nl2
08/12/2023
MVV Maastricht (O)
Nl2
15/12/2023
Willem II Tilburg (O)
NlC
19/12/2023
Jong Utrecht (G)
Nl2
22/12/2023
SBV Excelsior (O)
NlC
16/01/2024
FC Emmen (O)
Nl2
19/01/2024
Jong Ajax (O)
Nl2
22/01/2024
Jong AZ Alkmaar (G)
Nl2
26/01/2024
FC Dordrecht (O)
Nl2
02/02/2024
Fortuna Sittard (G)
NlC
08/02/2024
TOP Oss (G)
Nl2
11/02/2024
FC Eindhoven (O)
Nl2
18/02/2024
Helmond Sport (G)
Nl2
23/02/2024
Feyenoord (O)
NlC
29/02/2024
FC Den Bosch (O)
Nl2
04/03/2024
MVV Maastricht (G)
Nl2
08/03/2024
Jong PSV (O)
Nl2
11/03/2024
De Graafschap (G)
Nl2
15/03/2024
ADO Den Haag (O)
Nl2
29/03/2024
NAC Breda (G)
Nl2
07/04/2024
VVV Venlo (O)
Nl2
14/04/2024
SC Cambuur (G)
Nl2
20/04/2024
Willem II Tilburg (O)
Nl2
26/04/2024
SC Telstar (O)
Nl2
03/05/2024
Roda Kerkrade (G)
Nl2
10/05/2024
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program