Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
304
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
736
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
28
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
139
African
11
Asiatic
73
Australijski
44
Internaţional
5
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Starye Dorogi
-
Stroitel Kopyl
W
L
L
L
W
D
08/08/2021 15:00 GMT
X
0 - 1
FT
D
L
L
W
D
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
33
40
27
X
2
-
2
2 - 2
3.50
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
30
70
Peste
3.50
2 - 2
3.50
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
10
41
49
2
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
20%
2
X
2
-
2
2 - 2
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
31
69
Da
2
-
2
2 - 2
3.50
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
73%
X1
2
-
2
2 - 2
3.50
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
67%
Oaspete +0.5
2
-
2
2 - 2
3.50
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
Stroitel Kopyl
08/08/2021 15:00
2
-
2
2 - 2
3.50
FT
0 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
30/06
2021
Stroitel Kopyl
1 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
Starye Dorogi
0
0%
Egalitati
1
100%
Stroitel Kopyl
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Clasare 08/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
31
11
10
1
0
66
5
61
2
FK Luninets
30
12
10
0
2
27
13
14
3
Ivatsevichi
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Pripyat Olshany
15
10
5
0
5
31
30
1
5
FK Ivanovo
13
12
4
1
7
22
41
-19
6
Nadezhda Gorodishche
10
11
3
1
7
20
31
-11
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
31
12
10
1
1
75
8
67
2
Niva Dolbizno
29
12
9
2
1
59
12
47
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
Krechet Bereza
14
11
4
2
5
14
24
-10
5
FK Kobrin
13
10
4
1
5
22
33
-11
6
FK Pruzhany
9
10
3
0
7
17
57
-40
7
FK Vysokoe
6
12
1
3
8
12
58
-46
8
FK Drohichyn
4
11
1
1
9
13
55
-42
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
22
8
7
1
0
37
5
32
2
Bumprom
19
8
6
1
1
28
3
25
3
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
4
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
5
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
6
FK Zhlobin
5
8
1
2
5
12
32
-20
7
Khimik Svetlogorsk
3
8
0
3
5
9
30
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
43
15
14
1
0
104
7
97
2
Cementnik
28
15
8
4
3
37
16
21
3
HCS-Olympia
26
15
7
5
3
39
22
17
4
FK Slonim Siti
24
14
7
3
4
41
25
16
5
FK Shchuchyn
23
14
6
5
3
28
30
-2
6
FSK Grodnensky
22
13
7
1
5
19
41
-22
7
Smena Volkovysk
20
15
5
5
5
35
32
3
8
FK Lida-2
19
14
5
4
5
24
33
-9
9
Chayka Zelva
16
14
5
1
8
24
33
-9
10
FK Svislach
16
14
4
4
6
21
44
-23
11
Neman Mosty
14
14
4
2
8
16
27
-11
12
FK Oshmyany
9
15
3
0
12
19
63
-44
13
Belaya Rus
1
14
0
1
13
9
43
-34
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
35
15
11
2
2
55
23
32
3
FK Kolos
32
15
10
2
3
40
21
19
4
SMI Autotrans
29
15
9
2
4
64
35
29
5
Falko Cherkassy
23
15
7
2
6
32
30
2
6
FC Smolevichi
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
14
2
1
11
23
66
-43
10
Berezino
4
13
1
1
11
16
86
-70
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
30
13
9
3
1
42
8
34
3
Neman Stolbtsy
24
13
8
0
5
47
18
29
4
Viktoriya Maryina Horka
24
14
7
3
4
40
28
12
5
FK Kletsk
22
13
6
4
3
23
26
-3
6
Energetik-BGATU
20
13
6
2
5
34
30
4
7
Starye Dorogi
13
13
3
4
6
18
28
-10
8
Stroitel Kopyl
12
12
3
3
6
19
25
-6
9
FK Slutsk-2
10
13
2
4
7
21
51
-30
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
13
1
1
11
10
59
-49
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
FK Osipovichi
25
12
8
1
3
40
13
27
3
Gorki
21
12
7
0
5
30
16
14
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
12
1
2
9
8
43
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
FC Polotsk
6
1
1
0
0
2
1
1
4
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
5
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
1
1
0
1
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
13
1
1
0
0
7
0
7
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
4
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
1
0
0
1
4
7
-3
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
STA
meciuri
Toate
31/07
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 2
(1 - 1)
Starye Dorogi
By3
25/07
2021
Starye Dorogi
1 - 2
(0 - 1)
FK Slutsk-2
By3
17/07
2021
Starye Dorogi
0 - 4
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
10/07
2021
FK Lyuban
4 - 0
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
03/07
2021
Starye Dorogi
3 - 1
(1 - 1)
FK Kletsk
By3
30/06
2021
Stroitel Kopyl
1 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
26/06
2021
Neman Stolbtsy
2 - 1
(0 - 0)
Starye Dorogi
By3
19/06
2021
Starye Dorogi
1 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
12/06
2021
BGU Minsk
3 - 0
(2 - 0)
Starye Dorogi
By3
05/06
2021
Starye Dorogi
4 - 4
(1 - 3)
Energetik-BGATU
By3
29/05
2021
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
16/05
2021
FK Slutsk-2
1 - 5
(1 - 2)
Starye Dorogi
By3
01/05
2021
Starye Dorogi
0 - 4
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,6,13],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[3,4,6,13],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
STR
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
31/07
2021
Stroitel Kopyl
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
24/07
2021
Energetik-BGATU
5 - 3
(1 - 1)
Stroitel Kopyl
By3
11/07
2021
FC Veras Nesvizh
3 - 2
(1 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
03/07
2021
Stroitel Kopyl
6 - 1
(3 - 0)
FK Slutsk-2
By3
30/06
2021
Stroitel Kopyl
1 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
27/06
2021
Stroitel Kopyl
0 - 2
(0 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
19/06
2021
Stroitel Kopyl
3 - 2
(1 - 1)
FK Lyuban
By3
15/06
2021
FK Kletsk
0 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
12/06
2021
Stroitel Kopyl
2 - 3
(0 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
02/06
2021
BGU Minsk
6 - 0
(3 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
30/05
2021
Stroitel Kopyl
0 - 4
(0 - 1)
FK Orsha
ByC
15/05
2021
Stroitel Kopyl
2 - 0
(0 - 0)
Energetik-BGATU
By3
06/06
2020
Stroitel Kopyl
1 - 3
(0 - 0)
FK Orsha
ByC
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,3,8,14],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[3,3,6,12],"lg_373_6":[1,2,3,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
STA
gazde meciuri:
Toate
25/07
2021
Starye Dorogi
1 - 2
(0 - 1)
FK Slutsk-2
By3
17/07
2021
Starye Dorogi
0 - 4
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
03/07
2021
Starye Dorogi
3 - 1
(1 - 1)
FK Kletsk
By3
19/06
2021
Starye Dorogi
1 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
05/06
2021
Starye Dorogi
4 - 4
(1 - 3)
Energetik-BGATU
By3
29/05
2021
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
01/05
2021
Starye Dorogi
0 - 4
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,3,3,7],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_373":[1,3,3,7],"lg_373_6":[1,3,2,6]}
STR
meciuri in calitate de oaspete
Toate
24/07
2021
Energetik-BGATU
5 - 3
(1 - 1)
Stroitel Kopyl
By3
11/07
2021
FC Veras Nesvizh
3 - 2
(1 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
15/06
2021
FK Kletsk
0 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
02/06
2021
BGU Minsk
6 - 0
(3 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
20%
Pierderi
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Starye Dorogi
Meciuri jucate:
13
Stroitel Kopyl
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
18
1.38
2.15
28
20
1.43
2.29
32
Sub/Peste
1.5
1
12
8%
92%
2
12
14%
86%
2.5
3
10
23%
77%
6
8
43%
57%
3.5
7
6
54%
46%
6
8
43%
57%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
5
62%
38%
7
7
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
12
8%
92%
3
11
21%
79%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
5
62%
38%
8
6
57%
43%
STA
Meciuri urmatoare
Dificultate
STR
Uşor 1
Greu 5
Stroitel Kopyl (G)
By3
08/08/2021
Energetik-BGATU (O)
By3
14/08/2021
1
BGU Minsk (G)
By3
18/08/2021
2
Partizan Salihorsk (O)
By3
25/08/2021
Neman Stolbtsy (G)
By3
28/08/2021
1
FK Kletsk (O)
By3
04/09/2021
Starye Dorogi (O)
By3
08/08/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
15/08/2021
Neman Stolbtsy (O)
By3
18/08/2021
1
FK Kletsk (G)
By3
21/08/2021
FK Lyuban (O)
By3
25/08/2021
Viktoriya Maryina Horka (O)
By3
29/08/2021
3
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program