Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Spartak Myjava
-
Zemplin Michalovce
3° - 8°C
D
D
L
L
D
L
25/02/2017 17:00 GMT
1
Spartak Myjava probabilitatea de a câștiga
46%
W
L
L
W
L
W
Slovacia Fortuna Liga
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
46
29
25
1
3
-
1
3 - 1
3.92
3°-8°
-
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
22
78
Peste
3.92
3 - 1
3.92
3°-8°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
39
39
21
1
3°-8°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
18%
1
1
3
-
1
3 - 1
3°-8°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
35
65
Da
3
-
1
3 - 1
3.92
3°-8°
-
-
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
75%
1X
3
-
1
3 - 1
3.92
3°-8°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
34%
Gazda -1
3
-
1
3 - 1
3.92
3°-8°
-
Cancl.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Sk1
Spartak Myjava
Zemplin Michalovce
25/02/2017 17:00
23%
17%
15%
Kolar
Mensah
Skutka
3
-
1
3 - 1
3.92
3°-8°
-
-
-
Cancl.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Fortuna Liga
2. Liga
24/09
2016
Zemplin Michalovce
3 - 2
(2 - 1)
Spartak Myjava
Sk1
16/04
2016
Spartak Myjava
3 - 0
(1 - 0)
Zemplin Michalovce
Sk1
07/11
2015
Zemplin Michalovce
1 - 2
(1 - 0)
Spartak Myjava
Sk1
15/08
2015
Spartak Myjava
2 - 1
(1 - 0)
Zemplin Michalovce
Sk1
14/04
2012
Zemplin Michalovce
1 - 4
( - )
Spartak Myjava
Sk2
22/10
2011
Spartak Myjava
3 - 0
( - )
Zemplin Michalovce
Sk2
06/08
2011
Zemplin Michalovce
1 - 0
( - )
Spartak Myjava
Sk2
Spartak Myjava
5
83%
Egalitati
0
0%
Zemplin Michalovce
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,0,2,7],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_91":[3,null,1,4],"lg_91_6":[3,null,1,4],"lg_241":[2,null,1,3],"lg_241_6":[2,null,1,3]}
MYJ
meciuri
Toate
10/12
2016
Spartak Myjava
1 - 1
(1 - 0)
Slovan Bratislava
Sk1
03/12
2016
Tatran Presov
1 - 1
(0 - 0)
Spartak Myjava
Sk1
27/11
2016
Spartak Trnava
3 - 0
(2 - 0)
Spartak Myjava
Sk1
20/11
2016
Spartak Myjava
1 - 2
(0 - 0)
MSK Zilina
Sk1
05/11
2016
MFK Ruzomberok
0 - 0
(0 - 0)
Spartak Myjava
Sk1
29/10
2016
Spartak Myjava
1 - 2
(1 - 2)
Dunajska Streda
Sk1
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[0,3,3,6],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_91":[null,3,3,6],"lg_91_6":[null,3,3,6]}
ZMI
meciuri
Toate
Fortuna Liga
Slovensky Pohar
21/02
2017
Zemplin Michalovce
2 - 0
(0 - 0)
Spartak Trnava
Sk1
11/12
2016
MSK Zilina
7 - 1
(4 - 0)
Zemplin Michalovce
Sk1
26/11
2016
Dunajska Streda
2 - 1
(1 - 1)
Zemplin Michalovce
Sk1
22/11
2016
Zemplin Michalovce
3 - 2
( - )
FC Nitra
SiC
19/11
2016
Zemplin Michalovce
1 - 3
(0 - 3)
Sport Podbrezova
Sk1
05/11
2016
Zemplin Michalovce
5 - 1
(2 - 0)
Zlate Moravce
Sk1
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_91":[2,null,3,5],"lg_91_6":[2,null,3,5],"lg_338":[1,null,null,1],"lg_338_6":[1,null,null,1]}
MYJ
gazde meciuri:
Toate
10/12
2016
Spartak Myjava
1 - 1
(1 - 0)
Slovan Bratislava
Sk1
20/11
2016
Spartak Myjava
1 - 2
(0 - 0)
MSK Zilina
Sk1
29/10
2016
Spartak Myjava
1 - 2
(1 - 2)
Dunajska Streda
Sk1
Victorii
0
0%
Egalitati
1
33%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_91":[null,1,2,3],"lg_91_6":[null,1,2,3]}
ZMI
meciuri in calitate de oaspete
Toate
11/12
2016
MSK Zilina
7 - 1
(4 - 0)
Zemplin Michalovce
Sk1
26/11
2016
Dunajska Streda
2 - 1
(1 - 1)
Zemplin Michalovce
Sk1
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_91":[null,null,2,2],"lg_91_6":[null,null,2,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Spartak Myjava
Meciuri jucate:
6
Zemplin Michalovce
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
4
0.67
1.5
9
13
2.17
2.5
15
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
3
3
50%
50%
1
5
17%
83%
3.5
6
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
MYJ
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZMI
Uşor 1
Greu 5
Zemplin Michalovce (G)
Sk1
25/02/2017
2
FK Senica (O)
Sk1
04/03/2017
2
Zlate Moravce (O)
Sk1
11/03/2017
1
Sport Podbrezova (G)
Sk1
18/03/2017
3
Dunajska Streda (O)
Sk1
01/04/2017
4
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
08/04/2017
4
Spartak Myjava (O)
Sk1
25/02/2017
1
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
01/03/2017
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
05/03/2017
5
SKM Liptovsky Hradok (O)
SiC
08/03/2017
AS Trencin (O)
Sk1
12/03/2017
3
Tatran Presov (O)
Sk1
18/03/2017
3
MSK Zilina (O)
Sk1
15/04/2017
4
Spartak Trnava (G)
Sk1
22/04/2017
4
Tatran Presov (G)
Sk1
26/04/2017
5
Slovan Bratislava (O)
Sk1
06/05/2017
5
AS Trencin (G)
Sk1
13/05/2017
3
Zemplin Michalovce (G)
Sk1
19/05/2017
2
FK Senica (G)
Sk1
27/05/2017
2
Slovan Bratislava (G)
SiC
27/09/2017
5
Trencianske Stankovce (G)
Cfr
17/07/2020
FK Poprad (G)
Cfr
22/07/2020
1
CSK Uherský Brod (G)
Cfr
31/07/2020
1
AS Trencin (G)
SiC
16/09/2020
3
CSK Uherský Brod (O)
Cfr
14/07/2021
1
STK Samorin (G)
Sk2
15/07/2022
2
Petrzalka (G)
Sk2
22/07/2022
2
MSK Zilina B (G)
Sk2
30/07/2022
4
Slavoj Trebisov (O)
Sk2
06/08/2022
2
MFK Dubnica (G)
Sk2
12/08/2022
1
FK Puchov (O)
Sk2
20/08/2022
3
Slovan Bratislava Youth (G)
Sk2
26/08/2022
3
Dolny Kubin (G)
Sk2
02/09/2022
1
FK Raca (O)
Sk2
11/09/2022
2
MŠK Považská Bystrica (G)
Sk2
16/09/2022
4
Kalna n. Hronom (O)
SiC
21/09/2022
FK Pohronie (G)
Sk2
07/10/2022
3
KFC Komarno (O)
Sk2
15/10/2022
5
Dolny Kubin (G)
SiC
19/10/2022
1
FC Košice (G)
Sk2
22/10/2022
2
FK Humenné (O)
Sk2
29/10/2022
3
Tatran Presov (O)
Sk2
01/11/2022
5
STK Samorin (O)
Sk2
06/11/2022
2
AS Trencin (O)
SiC
09/11/2022
3
Petrzalka (O)
Sk2
13/11/2022
2
MSK Zilina B (O)
Sk2
26/02/2023
4
Slavoj Trebisov (G)
Sk2
03/03/2023
2
MFK Dubnica (O)
Sk2
11/03/2023
1
FK Puchov (G)
Sk2
17/03/2023
3
Slovan Bratislava Youth (O)
Sk2
26/03/2023
3
Dolny Kubin (O)
Sk2
31/03/2023
1
FK Raca (G)
Sk2
07/04/2023
2
MŠK Považská Bystrica (O)
Sk2
15/04/2023
4
Tatran Presov (G)
Sk2
21/04/2023
5
FK Pohronie (O)
Sk2
28/04/2023
3
KFC Komarno (G)
Sk2
05/05/2023
5
FC Košice (O)
Sk2
12/05/2023
2
FK Humenné (G)
Sk2
19/05/2023
3
FK Puchov (O)
Sk2
29/07/2023
3
Slavoj Trebisov (G)
Sk2
04/08/2023
2
Petrzalka (O)
Sk2
13/08/2023
2
Dolny Kubin (G)
Sk2
18/08/2023
1
FK Humenné (O)
Sk2
26/08/2023
3
Spisska Nova Ves (G)
Sk2
01/09/2023
1
Liptovsky Mikulas (G)
Sk2
08/09/2023
2
Tatran Presov (G)
Sk2
15/09/2023
5
KFC Komarno (O)
Sk2
23/09/2023
5
MSK Zilina B (G)
Sk2
29/09/2023
4
FK Pohronie (O)
Sk2
06/10/2023
3
PFK Piestany (O)
SiC
10/10/2023
Slovan Bratislava Youth (G)
Sk2
13/10/2023
3
OFK Malženice (O)
Sk2
21/10/2023
2
FK Poprad (O)
SiC
25/10/2023
1
STK Samorin (O)
Sk2
29/10/2023
2
MŠK Považská Bystrica (G)
Sk2
05/11/2023
4
SK Odeva Lipany (O)
SiC
08/11/2023
2
FK Puchov (G)
Sk2
11/11/2023
3
Slavoj Trebisov (O)
Sk2
02/12/2023
2
Petrzalka (G)
Sk2
01/03/2024
2
Dolny Kubin (O)
Sk2
10/03/2024
1
FK Humenné (G)
Sk2
15/03/2024
3
Spisska Nova Ves (O)
Sk2
23/03/2024
1
Liptovsky Mikulas (G)
Sk2
29/03/2024
2
Tatran Presov (O)
Sk2
06/04/2024
5
KFC Komarno (G)
Sk2
12/04/2024
5
MSK Zilina B (O)
Sk2
21/04/2024
4
FK Pohronie (G)
Sk2
24/04/2024
3
Slovan Bratislava Youth (O)
Sk2
28/04/2024
3
OFK Malženice (G)
Sk2
03/05/2024
2
STK Samorin (G)
Sk2
10/05/2024
2
MŠK Považská Bystrica (O)
Sk2
17/05/2024
4
FK Senica (O)
Sk1
01/04/2017
2
Slovan Bratislava (G)
SiC
04/04/2017
5
Zlate Moravce (O)
Sk1
08/04/2017
1
Slovan Bratislava (O)
SiC
11/04/2017
5
Sport Podbrezova (O)
Sk1
15/04/2017
3
Dunajska Streda (G)
Sk1
22/04/2017
4
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
26/04/2017
4
MSK Zilina (G)
Sk1
06/05/2017
4
Spartak Trnava (O)
Sk1
13/05/2017
4
Spartak Myjava (O)
Sk1
19/05/2017
1
Slovan Bratislava (G)
Sk1
27/05/2017
5
Spartak Trnava (O)
Sk1
22/07/2017
4
FC Nitra (O)
Sk1
29/07/2017
2
Sport Podbrezova (O)
Sk1
05/08/2017
3
Tatran Presov (G)
Sk1
12/08/2017
3
AS Trencin (O)
Sk1
19/08/2017
3
Zlate Moravce (G)
Sk1
26/08/2017
1
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
09/09/2017
4
FK Senica (G)
Sk1
16/09/2017
2
Slovan Bratislava (O)
Sk1
19/09/2017
5
Dunajska Streda (G)
Sk1
24/09/2017
4
MSK Zilina (O)
Sk1
30/09/2017
4
MFK Snina (O)
SiC
04/10/2017
Spartak Trnava (G)
Sk1
14/10/2017
4
Iskra Borcice (O)
SiC
18/10/2017
FC Nitra (G)
Sk1
21/10/2017
2
Sport Podbrezova (G)
Sk1
28/10/2017
3
Tatran Presov (O)
Sk1
03/11/2017
3
Zlate Moravce (O)
Sk1
25/11/2017
1
AS Trencin (G)
Sk1
28/11/2017
3
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
02/12/2017
4
FK Senica (O)
Sk1
09/12/2017
2
Slovan Bratislava (G)
Sk1
18/02/2018
5
Dunajska Streda (O)
Sk1
24/02/2018
4
MSK Zilina (G)
Sk1
03/03/2018
4
Tatran Presov (G)
Sk1
10/03/2018
3
Sport Podbrezova (O)
Sk1
17/03/2018
3
FC Nitra (G)
Sk1
31/03/2018
2
FK Senica (O)
Sk1
07/04/2018
2
Zlate Moravce (G)
Sk1
14/04/2018
1
Zlate Moravce (O)
Sk1
21/04/2018
1
FK Senica (G)
Sk1
28/04/2018
2
FC Nitra (O)
Sk1
05/05/2018
2
Sport Podbrezova (G)
Sk1
12/05/2018
3
Tatran Presov (O)
Sk1
19/05/2018
3
Dunajska Streda (O)
Sk1
29/07/2018
4
Slovan Bratislava (G)
Sk1
05/08/2018
5
Spartak Trnava (O)
Sk1
11/08/2018
4
FK Senica (G)
Sk1
18/08/2018
2
MSK Zilina (G)
Sk1
21/08/2018
4
Zlate Moravce (O)
Sk1
25/08/2018
1
Sport Podbrezova (G)
Sk1
01/09/2018
3
SKF Sered (O)
Sk1
15/09/2018
3
FC Nitra (O)
Sk1
22/09/2018
2
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
29/09/2018
4
AS Trencin (O)
Sk1
06/10/2018
3
Slovan Šimonovany (O)
SiC
10/10/2018
MSK Zilina (O)
Sk1
20/10/2018
4
SK Odeva Lipany (G)
SiC
23/10/2018
2
Dunajska Streda (G)
Sk1
27/10/2018
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
03/11/2018
5
Spartak Trnava (G)
Sk1
11/11/2018
4
FK Senica (O)
Sk1
24/11/2018
2
Zlate Moravce (G)
Sk1
01/12/2018
1
Sport Podbrezova (O)
Sk1
08/12/2018
3
SKF Sered (G)
Sk1
16/02/2019
3
FC Nitra (G)
Sk1
23/02/2019
2
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
02/03/2019
4
AS Trencin (G)
Sk1
09/03/2019
3
FK Poprad (G)
SiC
13/03/2019
1
MSK Zilina (O)
Sk1
16/03/2019
4
SKF Sered (G)
Sk1
30/03/2019
3
MSK Zilina (O)
SiC
02/04/2019
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
07/04/2019
5
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
13/04/2019
4
MSK Zilina (G)
SiC
17/04/2019
4
Dunajska Streda (G)
Sk1
20/04/2019
4
MSK Zilina (G)
Sk1
27/04/2019
4
SKF Sered (O)
Sk1
04/05/2019
3
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
11/05/2019
4
Slovan Bratislava (G)
Sk1
18/05/2019
5
Dunajska Streda (O)
Sk1
24/05/2019
4
MSK Zilina (G)
Sk1
20/07/2019
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
27/07/2019
5
Zlate Moravce (O)
Sk1
03/08/2019
1
FK Senica (G)
Sk1
10/08/2019
2
Dunajska Streda (O)
Sk1
18/08/2019
4
SKF Sered (G)
Sk1
24/08/2019
3
Spartak Trnava (O)
Sk1
31/08/2019
4
AS Trencin (G)
Sk1
14/09/2019
3
FC Nitra (O)
Sk1
21/09/2019
2
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
28/09/2019
4
FK Pohronie (O)
Sk1
05/10/2019
1
MSK Zilina (O)
Sk1
19/10/2019
4
Slovan Bratislava (G)
Sk1
27/10/2019
5
Zlate Moravce (G)
Sk1
02/11/2019
1
FK Senica (O)
Sk1
09/11/2019
2
Dunajska Streda (G)
Sk1
23/11/2019
4
SKF Sered (O)
Sk1
30/11/2019
3
Spartak Trnava (G)
Sk1
07/12/2019
4
AS Trencin (O)
Sk1
15/02/2020
3
FC Nitra (G)
Sk1
22/02/2020
2
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
01/03/2020
4
FK Pohronie (G)
Sk1
07/03/2020
1
Dunajska Streda (O)
Sk1
13/06/2020
4
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
21/06/2020
4
Spartak Trnava (G)
Sk1
27/06/2020
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
04/07/2020
5
MSK Zilina (O)
Sk1
11/07/2020
4
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
14/07/2020
4
Mezokovesdi SE (G)
Cfr
02/08/2020
1
Spartak Trnava (G)
Sk1
08/08/2020
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
11/08/2020
5
FK Senica (O)
Sk1
15/08/2020
2
Zlate Moravce (G)
Sk1
25/08/2020
1
MSK Zilina (O)
Sk1
30/08/2020
4
AS Trencin (G)
Sk1
12/09/2020
3
TJ Mladosť Kalša (O)
SiC
15/09/2020
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
19/09/2020
4
FK Pohronie (G)
Sk1
26/09/2020
1
MFK Vranov (O)
SiC
29/09/2020
SKF Sered (O)
Sk1
03/10/2020
3
Dunajska Streda (G)
Sk1
17/10/2020
4
FC Nitra (O)
Sk1
24/10/2020
2
Spartak Trnava (O)
Sk1
31/10/2020
4
Slovan Bratislava (G)
Sk1
07/11/2020
5
FK Senica (G)
Sk1
21/11/2020
2
Zlate Moravce (O)
Sk1
28/11/2020
1
MSK Zilina (G)
Sk1
05/12/2020
4
AS Trencin (O)
Sk1
13/12/2020
3
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
16/12/2020
4
FK Pohronie (O)
Sk1
14/02/2021
1
SKF Sered (G)
Sk1
20/02/2021
3
Dunajska Streda (O)
Sk1
27/02/2021
4
FC Nitra (G)
Sk1
06/03/2021
2
FC Nitra (G)
Sk1
13/03/2021
2
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
20/03/2021
4
MFK Kosice (G)
SiC
24/03/2021
4
FK Senica (G)
Sk1
03/04/2021
2
FK Pohronie (G)
Sk1
10/04/2021
1
SKF Sered (O)
Sk1
17/04/2021
3
FK Senica (O)
Sk1
24/04/2021
2
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
01/05/2021
4
FK Pohronie (O)
Sk1
08/05/2021
1
SKF Sered (G)
Sk1
15/05/2021
3
FC Nitra (O)
Sk1
22/05/2021
2
SK Odeva Lipany (G)
Cfr
30/06/2021
2
Sport Podbrezova (G)
Cfr
03/07/2021
3
Slavoj Trebisov (G)
Cfr
07/07/2021
2
FK Dukla BB (G)
Cfr
10/07/2021
3
Partizán Bardejov (G)
Cfr
17/07/2021
1
Dunajska Streda (G)
Sk1
25/07/2021
4
FK Pohronie (O)
Sk1
31/07/2021
1
AS Trencin (G)
Sk1
07/08/2021
3
Slovan Bratislava (O)
Sk1
14/08/2021
5
Liptovsky Mikulas (G)
Sk1
21/08/2021
2
Tatran Presov (O)
SiC
24/08/2021
3
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
28/08/2021
4
Spartak Trnava (G)
Sk1
11/09/2021
4
MFK Slovan Sabinov (O)
SiC
14/09/2021
Zlate Moravce (G)
Sk1
18/09/2021
1
SKF Sered (O)
Sk1
25/09/2021
3
MSK Zilina (G)
Sk1
02/10/2021
4
FK Senica (O)
Sk1
16/10/2021
2
Dunajska Streda (O)
Sk1
24/10/2021
4
FK Pohronie (G)
Sk1
30/10/2021
1
AS Trencin (O)
Sk1
05/11/2021
3
KFC Komarno (O)
SiC
10/11/2021
3
Slovan Bratislava (G)
Sk1
21/11/2021
5
Liptovsky Mikulas (O)
Sk1
27/11/2021
2
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
04/12/2021
4
Spartak Trnava (O)
Sk1
10/12/2021
4
Zlate Moravce (O)
Sk1
18/12/2021
1
SKF Sered (G)
Sk1
11/02/2022
3
MSK Zilina (O)
Sk1
19/02/2022
4
FK Senica (G)
Sk1
26/02/2022
2
AS Trencin (G)
Sk1
05/03/2022
3
FK Senica (O)
Sk1
12/03/2022
2
Zlate Moravce (G)
Sk1
19/03/2022
1
FK Pohronie (G)
Sk1
02/04/2022
1
Liptovsky Mikulas (O)
Sk1
08/04/2022
2
Zlate Moravce (O)
Sk1
18/04/2022
1
FK Senica (G)
Sk1
23/04/2022
2
FK Pohronie (O)
Sk1
30/04/2022
1
Liptovsky Mikulas (G)
Sk1
13/05/2022
2
AS Trencin (O)
Sk1
21/05/2022
3
FK Dukla BB (G)
Sk1
15/07/2022
3
Liptovsky Mikulas (O)
Sk1
23/07/2022
2
Slovan Bratislava (O)
Sk1
30/07/2022
5
AS Trencin (O)
Sk1
05/08/2022
3
Spartak Trnava (G)
Sk1
14/08/2022
4
MFK Skalica (G)
Sk1
20/08/2022
3
MSK Zilina (O)
Sk1
26/08/2022
4
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
31/08/2022
4
Dunajska Streda (O)
Sk1
03/09/2022
4
MFK Rožňava (O)
SiC
14/09/2022
Zlate Moravce (O)
Sk1
17/09/2022
1
FK Dukla BB (O)
Sk1
01/10/2022
3
Liptovsky Mikulas (G)
Sk1
08/10/2022
2
Sport Podbrezova (G)
Sk1
12/10/2022
3
Slovan Bratislava (G)
Sk1
16/10/2022
5
AS Trencin (G)
Sk1
22/10/2022
3
MFK Dubnica (O)
SiC
25/10/2022
1
MFK Skalica (O)
Sk1
05/11/2022
3
Spartak Trnava (O)
SiC
08/11/2022
4
MSK Zilina (G)
Sk1
12/11/2022
4
Spartak Trnava (O)
Sk1
24/11/2022
4
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
11/02/2023
4
Dunajska Streda (G)
Sk1
18/02/2023
4
Sport Podbrezova (O)
Sk1
24/02/2023
3
Zlate Moravce (G)
Sk1
04/03/2023
1
Zlate Moravce (O)
Sk1
11/03/2023
1
Liptovsky Mikulas (G)
Sk1
18/03/2023
2
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
01/04/2023
4
AS Trencin (O)
Sk1
08/04/2023
3
MFK Skalica (G)
Sk1
15/04/2023
3
Liptovsky Mikulas (O)
Sk1
22/04/2023
2
MFK Skalica (O)
Sk1
29/04/2023
3
AS Trencin (G)
Sk1
06/05/2023
3
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
13/05/2023
4
Zlate Moravce (G)
Sk1
20/05/2023
1
Dunajska Streda (G)
Sk1
29/07/2023
4
AS Trencin (O)
Sk1
05/08/2023
3
FK Dukla BB (G)
Sk1
11/08/2023
3
FC Košice (G)
Sk1
25/08/2023
2
MFK Skalica (O)
Sk1
02/09/2023
3
Spartak Trnava (G)
Sk1
16/09/2023
4
Sport Podbrezova (G)
Sk1
23/09/2023
3
MFK Vranov (O)
SiC
27/09/2023
MFK Ruzomberok (O)
Sk1
30/09/2023
4
MSK Zilina (G)
Sk1
07/10/2023
4
Zlate Moravce (O)
Sk1
20/10/2023
1
FKM Nove Zamky (O)
SiC
25/10/2023
Dunajska Streda (O)
Sk1
28/10/2023
4
Slovan Bratislava (O)
Sk1
01/11/2023
5
AS Trencin (G)
Sk1
04/11/2023
3
Lokomotíva DNV (O)
SiC
08/11/2023
FK Dukla BB (O)
Sk1
11/11/2023
3
Slovan Bratislava (G)
Sk1
25/11/2023
5
FC Košice (O)
Sk1
01/12/2023
2
MFK Skalica (G)
Sk1
09/12/2023
3
Spartak Trnava (O)
Sk1
17/12/2023
4
Sport Podbrezova (O)
Sk1
10/02/2024
3
MFK Ruzomberok (G)
Sk1
17/02/2024
4
MSK Zilina (O)
Sk1
24/02/2024
4
Zlate Moravce (G)
Sk1
02/03/2024
1
Spartak Trnava (G)
SiC
06/03/2024
4
Zlate Moravce (O)
Sk1
09/03/2024
1
FC Košice (G)
Sk1
15/03/2024
2
MFK Skalica (O)
Sk1
30/03/2024
3
AS Trencin (G)
Sk1
06/04/2024
3
FK Dukla BB (O)
Sk1
13/04/2024
3
MFK Skalica (G)
Sk1
20/04/2024
3
FK Dukla BB (G)
Sk1
27/04/2024
3
AS Trencin (O)
Sk1
04/05/2024
3
Zlate Moravce (G)
Sk1
11/05/2024
1
FC Košice (O)
Sk1
18/05/2024
2
Vezi complet
Sport Podbrezova - Slovan Bratislava
11/05/2024 15:30
2
MFK Ruzomberok - MSK Zilina
11/05/2024 17:30
2
Dunajska Streda - Spartak Trnava
12/05/2024 17:30
1
AS Trencin - FK Dukla BB
11/05/2024 18:00
2
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce
11/05/2024 18:00
1
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program