Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Sokol Saratov
-
Rodina Moscow
18°C
D
L
W
D
W
L
10/06/2022 17:00 GMT
2
1 - 0
FT
W
W
W
L
W
D
Rusia Division 2 - Center
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
28
35
37
2
2
-
3
2 - 3
3.00
18°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
40
60
Peste
3.00
2 - 3
3.00
18°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
16
60
25
X
18°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
22%
X
2
2
-
3
2 - 3
18°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
12
88
Da
2
-
3
2 - 3
3.00
18°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
72%
2X
2
-
3
2 - 3
3.00
18°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
37%
Oaspete 0
2
-
3
2 - 3
3.00
18°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 35, Promotion Group
Ru3
Sokol Saratov
Rodina Moscow
10/06/2022 17:00
2
-
3
2 - 3
3.00
18°
FT
1 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
02/04
2022
Rodina Moscow
2 - 2
( - )
Sokol Saratov
Ru3
0
0%
Egalitati
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_275":[null,1,null,1],"lg_275_6":[null,1,null,1]}
Clasare 10/06/2022
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Rodina Moscow
51
20
16
3
1
58
16
42
2
FC Saransk
44
20
14
2
4
43
20
23
3
Strogino Moscow
41
20
13
2
5
40
27
13
4
Peresvet Podolsk
31
20
9
4
7
36
27
9
5
SKA-Khabarovsk-2
29
20
8
5
7
29
23
6
6
FK Khimki Youth
26
20
7
5
8
31
23
8
7
Saturn
24
20
7
3
10
31
32
-1
8
FK Kolomna
20
20
6
2
12
32
57
-25
9
Avtomobilist Noginsk
20
20
6
2
12
26
51
-25
10
Kvant Obninsk
17
20
4
5
11
22
36
-14
11
Metallurg Vidnoye
9
20
2
3
15
22
58
-36
Promotion
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sokol Saratov
46
20
14
4
2
38
10
28
2
Dynamo Bryansk
41
20
11
8
1
37
11
26
3
Dinamo Vladivostok
39
20
10
9
1
38
14
24
4
Salyut Belgorod
39
20
12
3
5
32
20
12
5
FK Ryazan
36
20
11
3
6
27
17
10
6
Avangard Kursk
26
20
7
5
8
27
27
0
7
Arsenal-2 Tula
24
20
7
3
10
26
31
-5
8
Zenit Penza
21
20
6
3
11
19
32
-13
9
Sakhalin Y-Sakh.
17
20
5
2
13
14
36
-22
10
FK Kaluga
11
20
2
5
13
10
27
-17
11
Fakel Youth
6
20
1
3
16
6
49
-43
Promotion
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Rodina Moscow
48
10
7
2
1
19
8
11
2
Sokol Saratov
38
10
6
2
2
25
10
15
3
Salyut Belgorod
33
10
5
2
3
20
12
8
4
Dynamo Bryansk
33
10
5
3
2
16
10
6
5
Strogino Moscow
33
10
6
1
3
18
15
3
6
FC Saransk
27
10
3
4
3
13
12
1
7
Dinamo Vladivostok
27
10
2
6
2
12
16
-4
8
Avangard Kursk
23
10
5
1
4
14
16
-2
9
FK Khimki Youth
21
10
2
5
3
15
13
2
10
SKA-Khabarovsk-2
16
10
0
4
6
2
12
-10
11
FK Ryazan
13
10
0
5
5
5
13
-8
12
Peresvet Podolsk
12
10
0
3
7
10
32
-22
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zenit Penza
33
9
5
2
2
15
6
9
2
Sakhalin Y-Sakh.
32
10
6
1
3
18
13
5
3
FK Kaluga
31
9
8
1
0
23
6
17
4
Arsenal-2 Tula
30
9
3
2
4
14
18
-4
5
Saturn
25
9
3
1
5
14
16
-2
6
Avtomobilist Noginsk
24
9
4
1
4
11
10
1
7
Kvant Obninsk
24
9
3
3
3
9
9
0
8
Fakel Youth
18
10
5
0
5
15
13
2
9
Metallurg Vidnoye
17
10
3
1
6
15
22
-7
10
FK Kolomna
15
10
1
0
9
7
28
-21
Relegation
SOK
meciuri
Toate
Division 2 - Center
Kubok
04/06
2022
Strogino Moscow
1 - 1
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
28/05
2022
Sokol Saratov
0 - 2
(0 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
22/05
2022
FC Saransk
0 - 2
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
15/05
2022
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
11/05
2022
Peresvet Podolsk
0 - 6
(0 - 2)
Sokol Saratov
Ru3
06/05
2022
Sokol Saratov
1 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
30/04
2022
FK Khimki Youth
2 - 3
(2 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
24/04
2022
Sokol Saratov
3 - 2
(0 - 1)
FC Saransk
Ru3
17/04
2022
SKA-Khabarovsk-2
0 - 1
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
09/04
2022
Sokol Saratov
8 - 1
(2 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/11
2021
Sokol Saratov
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
Ru3
10/11
2021
FK Kaluga
0 - 1
(0 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
03/11
2021
Sokol Saratov
3 - 0
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
31/10
2021
Sokol Saratov
2 - 2
(1 - 1)
Dinamo Vladivostok
Ru3
25/10
2021
Arsenal-2 Tula
1 - 4
(0 - 2)
Sokol Saratov
Ru3
19/10
2021
Fakel Youth
0 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
14/10
2021
Avangard Kursk
0 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
04/10
2021
Sokol Saratov
3 - 0
(2 - 0)
Zenit Penza
Ru3
30/09
2021
Dynamo Bryansk
1 - 1
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
26/09
2021
Salyut Belgorod
1 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
18/09
2021
Sokol Saratov
5 - 0
(4 - 0)
Salyut Belgorod
Ru3
14/09
2021
FK Ryazan
0 - 1
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
10/09
2021
Sokol Saratov
1 - 0
(1 - 0)
FK Kaluga
Ru3
05/09
2021
Sakhalin Y-Sakh.
0 - 1
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
02/09
2021
Dinamo Vladivostok
3 - 2
(1 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
21/08
2021
Sokol Saratov
4 - 0
(1 - 0)
Arsenal-2 Tula
Ru3
15/08
2021
Sokol Saratov
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Youth
Ru3
07/08
2021
Sokol Saratov
3 - 1
(0 - 0)
Avangard Kursk
Ru3
28/07
2021
Sokol Saratov
2 - 3
(2 - 2)
FC Saransk
RuC
24/07
2021
Zenit Penza
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Saratov
Ru3
18/07
2021
Sokol Saratov
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
02/04
2022
Rodina Moscow
2 - 2
( - )
Sokol Saratov
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[20,7,5,32],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_275":[20,7,4,31],"lg_275_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ROD
meciuri
Toate
Division 2 - Center
Kubok
04/06
2022
Rodina Moscow
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
28/05
2022
FK Ryazan
0 - 1
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
22/05
2022
Rodina Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Salyut Belgorod
Ru3
15/05
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
11/05
2022
Dinamo Vladivostok
0 - 2
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
06/05
2022
Dynamo Bryansk
0 - 0
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
30/04
2022
Rodina Moscow
2 - 0
(1 - 0)
FK Ryazan
Ru3
23/04
2022
Salyut Belgorod
0 - 1
(0 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
16/04
2022
Rodina Moscow
6 - 2
(2 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
09/04
2022
Rodina Moscow
2 - 2
(0 - 1)
Dinamo Vladivostok
Ru3
14/11
2021
Peresvet Podolsk
1 - 3
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
04/11
2021
Rodina Moscow
7 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
31/10
2021
Kvant Obninsk
1 - 2
(0 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
25/10
2021
Rodina Moscow
3 - 1
(0 - 1)
FC Saransk
Ru3
19/10
2021
Avtomobilist Noginsk
1 - 4
(1 - 3)
Rodina Moscow
Ru3
14/10
2021
SKA-Khabarovsk-2
0 - 1
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
10/10
2021
Strogino Moscow
1 - 1
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
04/10
2021
Rodina Moscow
1 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
30/09
2021
Saturn
1 - 1
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
26/09
2021
Rodina Moscow
5 - 0
(1 - 0)
Metallurg Vidnoye
Ru3
14/09
2021
FK Kolomna
2 - 2
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
10/09
2021
Rodina Moscow
3 - 1
(1 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
04/09
2021
FC Saransk
0 - 5
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
29/08
2021
Rodina Moscow
3 - 0
(3 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
21/08
2021
Rodina Moscow
1 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
15/08
2021
Rodina Moscow
3 - 1
(2 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
07/08
2021
FK Khimki Youth
3 - 0
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
01/08
2021
Rodina Moscow
4 - 2
(3 - 0)
Saturn
Ru3
28/07
2021
Rodina Moscow
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
RuC
23/07
2021
Metallurg Vidnoye
0 - 4
(0 - 3)
Rodina Moscow
Ru3
18/07
2021
Rodina Moscow
5 - 1
(4 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
02/04
2022
Rodina Moscow
2 - 2
( - )
Sokol Saratov
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[23,6,3,32],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_275":[23,6,2,31],"lg_275_6":[4,1,1,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
SOK
gazde meciuri:
Toate
Division 2 - Center
Kubok
28/05
2022
Sokol Saratov
0 - 2
(0 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
15/05
2022
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
06/05
2022
Sokol Saratov
1 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
24/04
2022
Sokol Saratov
3 - 2
(0 - 1)
FC Saransk
Ru3
09/04
2022
Sokol Saratov
8 - 1
(2 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/11
2021
Sokol Saratov
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
Ru3
03/11
2021
Sokol Saratov
3 - 0
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
31/10
2021
Sokol Saratov
2 - 2
(1 - 1)
Dinamo Vladivostok
Ru3
04/10
2021
Sokol Saratov
3 - 0
(2 - 0)
Zenit Penza
Ru3
18/09
2021
Sokol Saratov
5 - 0
(4 - 0)
Salyut Belgorod
Ru3
10/09
2021
Sokol Saratov
1 - 0
(1 - 0)
FK Kaluga
Ru3
21/08
2021
Sokol Saratov
4 - 0
(1 - 0)
Arsenal-2 Tula
Ru3
15/08
2021
Sokol Saratov
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Youth
Ru3
07/08
2021
Sokol Saratov
3 - 1
(0 - 0)
Avangard Kursk
Ru3
28/07
2021
Sokol Saratov
2 - 3
(2 - 2)
FC Saransk
RuC
18/07
2021
Sokol Saratov
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,2,3,16],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_275":[11,2,2,15],"lg_275_6":[3,1,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ROD
meciuri in calitate de oaspete
Toate
28/05
2022
FK Ryazan
0 - 1
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
15/05
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
11/05
2022
Dinamo Vladivostok
0 - 2
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
06/05
2022
Dynamo Bryansk
0 - 0
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
23/04
2022
Salyut Belgorod
0 - 1
(0 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
14/11
2021
Peresvet Podolsk
1 - 3
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
31/10
2021
Kvant Obninsk
1 - 2
(0 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
19/10
2021
Avtomobilist Noginsk
1 - 4
(1 - 3)
Rodina Moscow
Ru3
14/10
2021
SKA-Khabarovsk-2
0 - 1
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
10/10
2021
Strogino Moscow
1 - 1
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
30/09
2021
Saturn
1 - 1
(1 - 1)
Rodina Moscow
Ru3
14/09
2021
FK Kolomna
2 - 2
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
04/09
2021
FC Saransk
0 - 5
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
07/08
2021
FK Khimki Youth
3 - 0
(0 - 0)
Rodina Moscow
Ru3
23/07
2021
Metallurg Vidnoye
0 - 4
(0 - 3)
Rodina Moscow
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,2,15],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_275":[9,4,2,15],"lg_275_6":[4,1,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Sokol Saratov
Meciuri jucate:
32
Rodina Moscow
Meciuri jucate:
32
Goluri
(Marcate/Primite)
67
2.09
0.78
25
81
2.53
0.91
29
Sub/Peste
1.5
10
22
31%
69%
7
25
22%
78%
2.5
16
16
50%
50%
11
21
34%
66%
3.5
20
12
63%
38%
15
17
47%
53%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
13
19
41%
59%
17
15
53%
47%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
17
15
53%
47%
14
18
44%
56%
Marcat un gol (Da/Nu)
27
5
84%
16%
30
2
94%
6%
SOK
Meciuri urmatoare
Dificultate
ROD
Uşor 1
Greu 5
Rodina Moscow (G)
Ru3
10/06/2022
5
FK Khimki Youth (G)
Ru3
16/07/2022
2
Salyut Belgorod (O)
Ru3
23/07/2022
4
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
28/07/2022
4
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
31/07/2022
2
Kosmos Elektrostal (O)
Ru3
10/08/2022
Sokol Saratov (O)
Ru3
10/06/2022
3
Rubin Kazan (O)
Ru2
17/07/2022
2
Alania Vladikavkaz (G)
Ru2
24/07/2022
4
FK Veles Moscow (O)
Ru2
30/07/2022
2
Volgar Astrakhan (G)
Ru2
07/08/2022
2
Shinnik Yaroslavl (O)
Ru2
13/08/2022
5
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program