Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
126
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
28
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
821
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1479
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
55
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
357
American
87
African
59
Asiatic
102
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Skovshoved IF
-
VSK Aarhus
24°C
W
W
D
W
W
L
27/06/2020 15:00 GMT
1
0 - 1
FT
L
L
W
L
W
W
Danemarca 2. Division
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
44
30
25
1
2
-
0
2 - 0
1.19
24°
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
76
24
Sub
1.19
2 - 0
1.19
24°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
26
51
23
X
24°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
22%
X
1
2
-
0
2 - 0
24°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
75
25
Nu
2
-
0
2 - 0
1.19
24°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
74%
1X
2
-
0
2 - 0
1.19
24°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
32%
Gazda -1
2
-
0
2 - 0
1.19
24°
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Relegation Group
Dk3
Skovshoved IF
VSK Aarhus
27/06/2020 15:00
24%
15%
12%
Braemer
Kempel
Karjasevic
2
-
0
2 - 0
1.19
24°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 27/06/2020
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Helsingor
44
17
14
2
1
55
14
41
2
Vanløse IF
30
17
9
3
5
25
18
7
3
Brønshøj BK
29
17
8
5
4
20
17
3
4
Hellerup IK
27
17
7
6
4
27
20
7
5
BK Frem
25
17
6
7
4
26
22
4
6
BK Avarta
24
17
6
6
5
17
16
1
7
B93 København
20
17
4
8
5
17
24
-7
8
Hillerod
19
17
6
1
10
21
30
-9
9
Frederiksberg A. 2000
19
17
5
4
8
23
33
-10
10
Holbæk B&I
17
17
4
5
8
20
26
-6
11
Slagelse B&I
13
17
3
4
10
16
29
-13
12
Skovshoved IF
12
17
3
3
11
12
30
-18
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Aarhus Fremad
38
17
12
2
3
33
10
23
2
Middelfart G & BK
31
17
9
4
4
28
19
9
3
Brabrand IF
29
17
8
5
4
32
23
9
4
Thisted FC
28
17
8
4
5
30
25
5
5
AB Gladsaxe
27
17
8
3
6
33
25
8
6
VSK Aarhus
26
18
8
2
8
24
25
-1
7
Jammerbugt FC
23
17
5
8
4
22
18
4
8
Dalum IF
22
17
6
4
7
29
27
2
9
Næsby BK
18
17
4
6
7
20
27
-7
10
FC Sydvest
18
18
5
3
10
22
35
-13
11
Ringkøbing IF
12
17
2
6
9
21
37
-16
12
Vejgaard BK
11
17
2
5
10
19
42
-23
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Helsingor
47
20
15
2
3
58
17
41
2
Aarhus Fremad
45
20
14
3
3
40
11
29
3
Middelfart G & BK
37
20
11
4
5
34
24
10
4
Brabrand IF
35
20
10
5
5
37
28
9
5
Thisted FC
34
20
10
4
6
35
29
6
6
Vanløse IF
34
20
10
4
6
30
24
6
7
AB Gladsaxe
32
20
9
5
6
41
32
9
8
Hellerup IK
31
20
8
7
5
30
23
7
9
Jammerbugt FC
30
20
7
9
4
29
20
9
10
Brønshøj BK
30
20
8
6
6
24
28
-4
11
BK Frem
26
20
6
8
6
31
29
2
12
BK Avarta
24
20
6
6
8
21
24
-3
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
B93 København
29
20
7
8
5
28
25
3
2
VSK Aarhus
29
21
9
2
10
27
29
-2
3
Hillerod
26
20
8
2
10
28
32
-4
4
Dalum IF
24
20
6
6
8
30
30
0
5
Frederiksberg A. 2000
23
20
6
5
9
24
36
-12
6
FC Sydvest
22
21
6
4
11
27
39
-12
7
Holbæk B&I
21
20
5
6
9
25
31
-6
8
Næsby BK
19
20
4
7
9
22
34
-12
9
Skovshoved IF
19
20
5
4
11
16
31
-15
10
Slagelse B&I
17
20
4
5
11
21
34
-13
11
Vejgaard BK
15
20
3
6
11
23
46
-23
12
Ringkøbing IF
12
20
2
6
12
23
48
-25
Relegation
SKO
meciuri
Toate
2. Division
DBUs Landspokal
24/06
2020
Ringkøbing IF
1 - 2
(1 - 1)
Skovshoved IF
Dk3
20/06
2020
FC Sydvest
0 - 2
(0 - 2)
Skovshoved IF
Dk3
14/06
2020
Skovshoved IF
0 - 0
(0 - 0)
Vejgaard BK
Dk3
07/03
2020
Frederiksberg A. 2000
0 - 2
(0 - 1)
Skovshoved IF
Dk3
09/11
2019
Skovshoved IF
2 - 1
(2 - 0)
Vanløse IF
Dk3
02/11
2019
Skovshoved IF
0 - 2
(0 - 0)
Bronshoj BK
Dk3
27/10
2019
BK Avarta
2 - 1
(1 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
23/10
2019
Skovshoved IF
1 - 2
(1 - 1)
Hellerup IK
Dk3
11/10
2019
FC Helsingor
7 - 0
(5 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
05/10
2019
Skovshoved IF
0 - 4
(0 - 1)
BK Frem
Dk3
28/09
2019
Bronshoj BK
1 - 0
(0 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
21/09
2019
Skovshoved IF
1 - 2
(1 - 2)
Frederiksberg A. 2000
Dk3
14/09
2019
B93 København
0 - 0
(0 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
07/09
2019
Skovshoved IF
1 - 1
(1 - 1)
BK Avarta
Dk3
31/08
2019
Vanløse IF
2 - 0
(0 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
24/08
2019
Skovshoved IF
2 - 2
(1 - 1)
Holbæk B&I
Dk3
21/08
2019
Hellerup IK
2 - 0
(1 - 0)
Skovshoved IF
Dk3
17/08
2019
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 1)
Hillerod
Dk3
11/08
2019
Slagelse B&I
0 - 2
(0 - 1)
Skovshoved IF
Dk3
08/08
2019
BK Avarta
4 - 2
(1 - 1)
Skovshoved IF
DkC
03/08
2019
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 0)
FC Helsingor
Dk3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,4,12,21],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_192":[5,4,11,20],"lg_192_6":[4,1,1,6],"lg_312":[null,null,1,1],"lg_312_6":[null,null,1,1]}
VSK
meciuri
Toate
2. Division
DBUs Landspokal
24/06
2020
VSK Aarhus
1 - 2
(1 - 0)
Hillerod
Dk3
20/06
2020
VSK Aarhus
0 - 1
(0 - 1)
Frederiksberg A. 2000
Dk3
14/06
2020
Holbæk B&I
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
07/03
2020
VSK Aarhus
1 - 3
(1 - 1)
Jammerbugt FC
Dk3
09/11
2019
VSK Aarhus
3 - 0
(1 - 0)
AB Gladsaxe
Dk3
02/11
2019
Brabrand IF
1 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
26/10
2019
VSK Aarhus
3 - 1
(0 - 1)
Ringkøbing IF
Dk3
19/10
2019
Næsby BK
1 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
12/10
2019
VSK Aarhus
1 - 0
(0 - 0)
Thisted FC
Dk3
05/10
2019
Jammerbugt FC
0 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
29/09
2019
AB Gladsaxe
2 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
26/09
2019
VSK Aarhus
1 - 3
(1 - 0)
AGF Aarhus
DkC
21/09
2019
VSK Aarhus
0 - 3
(0 - 0)
FC Sydvest
Dk3
14/09
2019
VSK Aarhus
0 - 2
(0 - 1)
Næsby BK
Dk3
08/09
2019
Ringkøbing IF
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
03/09
2019
FC Djursland
1 - 4
(1 - 3)
VSK Aarhus
DkC
31/08
2019
VSK Aarhus
0 - 3
(0 - 0)
Brabrand IF
Dk3
24/08
2019
Dalum IF
4 - 2
(3 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
21/08
2019
VSK Aarhus
0 - 1
(0 - 0)
Aarhus Fremad
Dk3
17/08
2019
Middelfart G & BK
2 - 1
(2 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
10/08
2019
VSK Aarhus
0 - 0
(0 - 0)
Vejgaard BK
Dk3
07/08
2019
Ringkøbing IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
DkC
04/08
2019
Thisted FC
1 - 4
(1 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,2,11,23],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_192":[8,2,10,20],"lg_192_6":[3,null,3,6],"lg_312":[2,null,1,3],"lg_312_6":[2,null,1,3]}
SKO
gazde meciuri:
Toate
14/06
2020
Skovshoved IF
0 - 0
(0 - 0)
Vejgaard BK
Dk3
09/11
2019
Skovshoved IF
2 - 1
(2 - 0)
Vanløse IF
Dk3
02/11
2019
Skovshoved IF
0 - 2
(0 - 0)
Bronshoj BK
Dk3
23/10
2019
Skovshoved IF
1 - 2
(1 - 1)
Hellerup IK
Dk3
05/10
2019
Skovshoved IF
0 - 4
(0 - 1)
BK Frem
Dk3
21/09
2019
Skovshoved IF
1 - 2
(1 - 2)
Frederiksberg A. 2000
Dk3
07/09
2019
Skovshoved IF
1 - 1
(1 - 1)
BK Avarta
Dk3
24/08
2019
Skovshoved IF
2 - 2
(1 - 1)
Holbæk B&I
Dk3
17/08
2019
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 1)
Hillerod
Dk3
03/08
2019
Skovshoved IF
0 - 1
(0 - 0)
FC Helsingor
Dk3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,3,6,10],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_192":[1,3,6,10],"lg_192_6":[1,1,4,6]}
VSK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
2. Division
DBUs Landspokal
14/06
2020
Holbæk B&I
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
02/11
2019
Brabrand IF
1 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
19/10
2019
Næsby BK
1 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
05/10
2019
Jammerbugt FC
0 - 0
(0 - 0)
VSK Aarhus
Dk3
29/09
2019
AB Gladsaxe
2 - 3
(0 - 3)
VSK Aarhus
Dk3
08/09
2019
Ringkøbing IF
1 - 2
(1 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
03/09
2019
FC Djursland
1 - 4
(1 - 3)
VSK Aarhus
DkC
24/08
2019
Dalum IF
4 - 2
(3 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
17/08
2019
Middelfart G & BK
2 - 1
(2 - 1)
VSK Aarhus
Dk3
07/08
2019
Ringkøbing IF
0 - 1
(0 - 0)
VSK Aarhus
DkC
04/08
2019
Thisted FC
1 - 4
(1 - 2)
VSK Aarhus
Dk3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,1,3,11],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_192":[5,1,3,9],"lg_192_6":[4,1,1,6],"lg_312":[2,null,null,2],"lg_312_6":[2,null,null,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Skovshoved IF
Meciuri jucate:
21
VSK Aarhus
Meciuri jucate:
23
Goluri
(Marcate/Primite)
18
0.86
1.67
35
32
1.39
1.43
33
Sub/Peste
1.5
5
16
24%
76%
7
16
30%
70%
2.5
12
9
57%
43%
8
15
35%
65%
3.5
17
4
81%
19%
15
8
65%
35%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
13
38%
62%
12
11
52%
48%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
5
16
24%
76%
5
18
22%
78%
Marcat un gol (Da/Nu)
11
10
52%
48%
15
8
65%
35%
SKO
Meciuri urmatoare
Dificultate
VSK
Uşor 1
Greu 5
VSK Aarhus (G)
Dk3
27/06/2020
3
Dalum IF (G)
Dk3
01/07/2020
3
Næsby BK (O)
Dk3
04/07/2020
2
Hillerod (O)
Cfr
01/08/2020
3
Holbæk B&I (O)
Cfr
08/08/2020
3
Slagelse B&I (G)
Cfr
15/08/2020
3
Skovshoved IF (O)
Dk3
27/06/2020
2
Slagelse B&I (O)
Dk3
01/07/2020
3
B93 København (G)
Dk3
04/07/2020
5
Brabrand IF (O)
Cfr
20/08/2020
4
Thisted FC (O)
Cfr
22/08/2020
4
Middelfart G & BK (O)
Dk3
29/08/2020
4
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program