Ligile mele
SUA
[+]
MLS
1
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
SK Lisen
-
FK Jablonec
14°C
D
W
D
D
W
W
10/10/2020 15:00 GMT
2
FK Jablonec probabilitatea de a câștiga
41%
L
W
L
D
W
D
7th locul Druha Liga
Cehia Pohar CMFS
12th locul Synot liga
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
22
37
41
2
1
-
2
1 - 2
3.13
14°
1.32
7.50
4.60
1.32
1
1
1
Postp.
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
37
63
Peste
3.13
1 - 2
3.13
14°
1.63
2.88
1.63
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
31
33
36
2
14°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
15%
2
2
1
-
2
1 - 2
14°
1.83
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
43
57
Da
1
-
2
1 - 2
3.13
14°
1.67
1.67
2.20
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
78%
2X
1
-
2
1 - 2
3.13
14°
1.15
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
%
Oaspete
1
-
2
1 - 2
3.13
14°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
3rd Round
CzC
SK Lisen
FK Jablonec
10/10/2020
1
-
2
1 - 2
3.13
14°
Postp.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
SK
meciuri
Toate
Druha Liga
Pohar CMFS
03/10
2020
Dukla Praha
2 - 2
(1 - 2)
SK Lisen
Cz2
26/09
2020
SK Lisen
1 - 0
(1 - 0)
FC Vlasim
Cz2
18/09
2020
Jihlava
1 - 1
(1 - 0)
SK Lisen
Cz2
12/09
2020
SK Lisen
1 - 1
(1 - 0)
FK Varnsdorf
Cz2
29/08
2020
SK Lisen
4 - 1
(1 - 1)
FK Blansko
Cz2
26/08
2020
TJ Sokol Lanzhot
0 - 1
(0 - 1)
SK Lisen
CzC
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_99":[2,3,null,5],"lg_99_6":[2,3,null,5],"lg_310":[1,null,null,1],"lg_310_6":[1,null,null,1]}
FK
meciuri
Toate
Synot liga
Europa League
03/10
2020
Sparta Praha
2 - 1
(2 - 0)
FK Jablonec
Cz1
27/09
2020
FK Jablonec
4 - 1
(2 - 1)
Opava
Cz1
21/09
2020
Mlada Boleslav
2 - 0
(1 - 0)
FK Jablonec
Cz1
17/09
2020
Dunajska Streda
3 - 3
(1 - 1)
FK Jablonec
UEL
12/09
2020
FK Jablonec
2 - 0
(0 - 0)
Banik Ostrava
Cz1
29/08
2020
Slovacko
1 - 1
(0 - 0)
FK Jablonec
Cz1
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_51":[2,1,2,5],"lg_51_6":[2,1,2,5],"lg_14":[null,1,null,1],"lg_14_6":[null,1,null,1]}
SK
gazde meciuri:
Toate
26/09
2020
SK Lisen
1 - 0
(1 - 0)
FC Vlasim
Cz2
12/09
2020
SK Lisen
1 - 1
(1 - 0)
FK Varnsdorf
Cz2
29/08
2020
SK Lisen
4 - 1
(1 - 1)
FK Blansko
Cz2
Victorii
2
67%
Egalitati
1
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_99":[2,1,null,3],"lg_99_6":[2,1,null,3]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Synot liga
Europa League
03/10
2020
Sparta Praha
2 - 1
(2 - 0)
FK Jablonec
Cz1
21/09
2020
Mlada Boleslav
2 - 0
(1 - 0)
FK Jablonec
Cz1
17/09
2020
Dunajska Streda
3 - 3
(1 - 1)
FK Jablonec
UEL
29/08
2020
Slovacko
1 - 1
(0 - 0)
FK Jablonec
Cz1
Victorii
0
0%
Egalitati
2
50%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[0,2,2,4],"lg_-1_6":[0,2,2,4],"lg_51":[null,1,2,3],"lg_51_6":[null,1,2,3],"lg_14":[null,1,null,1],"lg_14_6":[null,1,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
SK Lisen
Meciuri jucate:
6
FK Jablonec
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
10
1.67
0.83
5
11
1.83
1.5
9
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
2.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
5
1
83%
17%
SK
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Jablonec (G)
CzC
10/10/2020
MFK Chrudim (G)
Cz2
07/11/2020
Banik Ostrava (O)
Cfr
13/11/2020
Viktoria Zizkov (O)
Cz2
22/11/2020
Slavoj Vysehrad (G)
Cz2
25/11/2020
Taborsko (O)
Cz2
28/11/2020
SK Lisen (O)
CzC
10/10/2020
Zbrojovka Brno (G)
Cz1
06/11/2020
Slovan Liberec (O)
Cz1
20/11/2020
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
04/12/2020
Bohemians 1905 (G)
Cz1
08/12/2020
Viktoria Plzen (G)
Cz1
12/12/2020
SK Prostějov (G)
Cz2
02/12/2020
Usti nad Labem (O)
Cz2
05/12/2020
FK Jablonec (O)
CzC
10/02/2021
Hradec Kralove (G)
Cz2
06/03/2021
FK Blansko (O)
Cz2
13/03/2021
FK Varnsdorf (O)
Cz2
28/03/2021
Jihlava (G)
Cz2
05/04/2021
FC Vlasim (O)
Cz2
11/04/2021
Dukla Praha (G)
Cz2
14/04/2021
MFK Chrudim (O)
Cz2
17/04/2021
Viktoria Zizkov (G)
Cz2
23/04/2021
Slavoj Vysehrad (O)
Cz2
01/05/2021
Taborsko (G)
Cz2
05/05/2021
SK Prostějov (O)
Cz2
08/05/2021
Usti nad Labem (G)
Cz2
17/05/2021
Hradec Kralove (O)
Cz2
22/05/2021
Fotbal Trinec (G)
Cz2
30/05/2021
Sparta Praha (O)
Cfr
01/07/2021
FK Senica (G)
Cfr
07/07/2021
Banik Ostrava (O)
Cfr
10/07/2021
TJ Sokol Lanzhot (O)
Cfr
14/07/2021
Banik Ostrava (G)
Cfr
17/07/2021
Banik Ostrava B (G)
Cfr
17/07/2021
Viktoria Zizkov (G)
Cz2
24/07/2021
MFK Vyskov (O)
Cz2
31/07/2021
Usti nad Labem (G)
Cz2
07/08/2021
Znojmo (O)
CzC
11/08/2021
FC Vlasim (O)
Cz2
15/08/2021
Zbrojovka Brno (G)
Cz2
22/08/2021
Fotbal Trinec (O)
Cz2
28/08/2021
Viktorie Přerov (O)
CzC
01/09/2021
Dukla Praha (G)
Cz2
10/09/2021
MFK Chrudim (O)
Cz2
18/09/2021
Sparta Praha (G)
CzC
22/09/2021
Jihlava (G)
Cz2
25/09/2021
Opava (O)
Cz2
02/10/2021
Taborsko (O)
Cz2
17/10/2021
SK Prostějov (O)
Cz2
30/10/2021
Pribram (G)
Cz2
06/11/2021
FK Varnsdorf (G)
Cz2
14/11/2021
Sparta Praha B (O)
Cz2
21/11/2021
Usti nad Labem (O)
Cz2
04/03/2022
MFK Vyskov (G)
Cz2
08/03/2022
FC Vlasim (G)
Cz2
12/03/2022
Zbrojovka Brno (O)
Cz2
18/03/2022
Fotbal Trinec (G)
Cz2
26/03/2022
Dukla Praha (O)
Cz2
02/04/2022
MFK Chrudim (G)
Cz2
09/04/2022
Jihlava (O)
Cz2
13/04/2022
Opava (G)
Cz2
16/04/2022
Taborsko (G)
Cz2
23/04/2022
FK Varnsdorf (O)
Cz2
26/04/2022
SK Prostějov (G)
Cz2
30/04/2022
Pribram (O)
Cz2
07/05/2022
Sparta Praha B (G)
Cz2
11/05/2022
Viktoria Zizkov (O)
Cz2
14/05/2022
Sokol Hostouň (G)
Cfr
23/07/2022
Slavia Praha (O)
Cfr
24/07/2022
Dukla Praha (O)
Cz2
29/07/2022
FK Varnsdorf (G)
Cz2
06/08/2022
FC Vlasim (O)
Cz2
13/08/2022
Tatran Ždírec (O)
CzC
17/08/2022
Pribram (G)
Cz2
20/08/2022
MFK Vyskov (O)
Cz2
27/08/2022
Sigma Olomouc B (G)
Cz2
31/08/2022
MFK Chrudim (O)
Cz2
03/09/2022
Jihlava (G)
Cz2
10/09/2022
Hlucin (O)
CzC
14/09/2022
Taborsko (O)
Cz2
18/09/2022
MFK OKD Karvina (G)
Cz2
01/10/2022
Sparta Praha B (O)
Cz2
09/10/2022
Opava (O)
Cz2
14/10/2022
SK Prostějov (G)
Cz2
22/10/2022
Fotbal Trinec (O)
Cz2
29/10/2022
Slavia Praha B (G)
Cz2
05/11/2022
FK Varnsdorf (O)
Cz2
13/11/2022
FC Vlasim (G)
Cz2
05/03/2023
Pribram (O)
Cz2
10/03/2023
MFK Vyskov (G)
Cz2
18/03/2023
Sigma Olomouc B (O)
Cz2
02/04/2023
MFK Chrudim (G)
Cz2
07/04/2023
Jihlava (O)
Cz2
14/04/2023
Taborsko (G)
Cz2
19/04/2023
MFK OKD Karvina (O)
Cz2
23/04/2023
Sparta Praha B (G)
Cz2
29/04/2023
Opava (G)
Cz2
06/05/2023
SK Prostějov (O)
Cz2
13/05/2023
Fotbal Trinec (G)
Cz2
20/05/2023
Slavia Praha B (O)
Cz2
24/05/2023
Dukla Praha (G)
Cz2
28/05/2023
MFK Chrudim (O)
Cz2
22/07/2023
Jihlava (G)
Cz2
29/07/2023
Viktoria Zizkov (O)
Cz2
02/08/2023
Pribram (G)
Cz2
05/08/2023
Opava (O)
Cz2
11/08/2023
SFK Vrchovina (O)
CzC
16/08/2023
FK Varnsdorf (G)
Cz2
19/08/2023
Hanácká Slavia Kroměříž (G)
Cz2
26/08/2023
Dukla Praha (O)
Cz2
02/09/2023
Hlinsko (O)
CzC
06/09/2023
FC Vlasim (G)
Cz2
16/09/2023
Sigma Olomouc B (O)
Cz2
24/09/2023
Sparta Praha (G)
CzC
27/09/2023
Taborsko (G)
Cz2
30/09/2023
SK Prostějov (O)
Cz2
07/10/2023
Sparta Praha B (G)
Cz2
21/10/2023
Zbrojovka Brno (O)
Cz2
27/10/2023
MFK Vyskov (G)
Cz2
04/11/2023
Jihlava (O)
Cz2
10/11/2023
Viktoria Zizkov (G)
Cz2
02/03/2024
Pribram (O)
Cz2
08/03/2024
Opava (G)
Cz2
16/03/2024
FK Varnsdorf (O)
Cz2
27/03/2024
Hanácká Slavia Kroměříž (O)
Cz2
06/04/2024
Dukla Praha (G)
Cz2
13/04/2024
FC Vlasim (O)
Cz2
17/04/2024
Sigma Olomouc B (G)
Cz2
20/04/2024
Taborsko (O)
Cz2
27/04/2024
SK Prostějov (G)
Cz2
04/05/2024
Sparta Praha B (O)
Cz2
08/05/2024
Zbrojovka Brno (G)
Cz2
11/05/2024
MFK Vyskov (O)
Cz2
18/05/2024
MFK Chrudim (G)
Cz2
25/05/2024
MFK OKD Karvina (O)
Cz1
15/12/2020
Ceske Budejovice (G)
Cz1
19/12/2020
Sigma Olomouc (O)
Cz1
22/12/2020
Teplice (O)
Cz1
15/01/2021
Pribram (G)
Cz1
24/01/2021
Slavia Praha (O)
Cz1
31/01/2021
SK Lisen (G)
CzC
10/02/2021
Banik Ostrava (O)
Cz1
14/02/2021
Mlada Boleslav (G)
Cz1
19/02/2021
Slovacko (G)
Cz1
24/02/2021
Opava (O)
Cz1
27/02/2021
Zbrojovka Brno (O)
Cz1
14/03/2021
Slovan Liberec (G)
Cz1
20/03/2021
FC Vlasim (O)
CzC
27/03/2021
Bohemians 1905 (O)
Cz1
02/04/2021
Sparta Praha (O)
CzC
07/04/2021
FK Trinity Zlin (G)
Cz1
10/04/2021
Sparta Praha (G)
Cz1
14/04/2021
Viktoria Plzen (O)
Cz1
17/04/2021
MFK OKD Karvina (G)
Cz1
20/04/2021
Ceske Budejovice (O)
Cz1
24/04/2021
Sigma Olomouc (G)
Cz1
02/05/2021
Teplice (G)
Cz1
07/05/2021
Pribram (O)
Cz1
15/05/2021
Slavia Praha (G)
Cz1
23/05/2021
FK Pardubice (O)
Cz1
29/05/2021
FK Varnsdorf (G)
Cfr
03/07/2021
FK Pardubice (G)
Cfr
06/07/2021
Sparta Praha B (G)
Cfr
07/07/2021
Dynamo Moscow (O)
Cfr
15/07/2021
Banik Ostrava (G)
Cz1
24/07/2021
Mlada Boleslav (O)
Cz1
31/07/2021
Celtic (G)
UEL
05/08/2021
Bohemians 1905 (G)
Cz1
08/08/2021
Celtic (O)
UEL
12/08/2021
Teplice (O)
Cz1
15/08/2021
MSK Zilina (G)
ECL
19/08/2021
Slovacko (G)
Cz1
22/08/2021
MSK Zilina (O)
ECL
26/08/2021
Sigma Olomouc (O)
Cz1
29/08/2021
MFK OKD Karvina (G)
Cz1
12/09/2021
CFR Cluj (G)
ECL
16/09/2021
Sparta Praha (O)
Cz1
19/09/2021
FK Prepere (O)
CzC
22/09/2021
Slovan Liberec (G)
Cz1
26/09/2021
AZ Alkmaar (O)
ECL
30/09/2021
Hradec Kralove (O)
Cz1
03/10/2021
Ceske Budejovice (G)
Cz1
16/10/2021
Randers FC (G)
ECL
21/10/2021
Viktoria Plzen (O)
Cz1
24/10/2021
FK Pardubice (G)
Cz1
31/10/2021
Randers FC (O)
ECL
04/11/2021
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
07/11/2021
FK Varnsdorf (G)
CzC
11/11/2021
Slavia Praha (O)
Cz1
21/11/2021
AZ Alkmaar (G)
ECL
25/11/2021
Mlada Boleslav (G)
Cz1
28/11/2021
Bohemians 1905 (O)
Cz1
05/12/2021
CFR Cluj (O)
ECL
09/12/2021
Teplice (G)
Cz1
12/12/2021
Slovacko (O)
Cz1
18/12/2021
Sigma Olomouc (G)
Cz1
05/02/2022
MFK OKD Karvina (O)
Cz1
13/02/2022
Mlada Boleslav (G)
CzC
16/02/2022
Slovan Liberec (O)
Cz1
26/02/2022
Sparta Praha (O)
CzC
02/03/2022
Hradec Kralove (G)
Cz1
06/03/2022
Sparta Praha (G)
Cz1
09/03/2022
Ceske Budejovice (O)
Cz1
13/03/2022
Viktoria Plzen (G)
Cz1
19/03/2022
FK Pardubice (O)
Cz1
03/04/2022
FK Trinity Zlin (G)
Cz1
10/04/2022
Slavia Praha (G)
Cz1
17/04/2022
Banik Ostrava (O)
Cz1
20/04/2022
FK Pardubice (G)
Cz1
23/04/2022
MFK OKD Karvina (G)
Cz1
01/05/2022
Teplice (O)
Cz1
07/05/2022
Bohemians 1905 (G)
Cz1
10/05/2022
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
14/05/2022
Bohemians 1905 (G)
Cz1
31/07/2022
Mlada Boleslav (O)
Cz1
07/08/2022
Slavia Praha (G)
Cz1
14/08/2022
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
21/08/2022
Banik Ostrava (G)
Cz1
27/08/2022
Sparta Praha (G)
Cz1
30/08/2022
Teplice (O)
Cz1
03/09/2022
Hradec Kralove (G)
Cz1
11/09/2022
Motorlet Praha (O)
CzC
14/09/2022
Slovacko (O)
Cz1
18/09/2022
Zbrojovka Brno (G)
Cz1
02/10/2022
FK Pardubice (O)
Cz1
08/10/2022
MFK Vyskov (G)
CzC
11/10/2022
Viktoria Plzen (G)
Cz1
16/10/2022
Slovan Liberec (O)
Cz1
22/10/2022
Ceske Budejovice (G)
Cz1
29/10/2022
Sigma Olomouc (O)
Cz1
05/11/2022
Mlada Boleslav (G)
Cz1
12/11/2022
Slavia Praha (O)
Cz1
29/01/2023
FK Trinity Zlin (G)
Cz1
04/02/2023
Banik Ostrava (O)
Cz1
11/02/2023
Sparta Praha (O)
Cz1
19/02/2023
Teplice (G)
Cz1
26/02/2023
Hradec Kralove (O)
Cz1
04/03/2023
Zbrojovka Brno (O)
Cz1
19/03/2023
FK Pardubice (G)
Cz1
02/04/2023
Slovacko (G)
Cz1
05/04/2023
Viktoria Plzen (O)
Cz1
08/04/2023
Slovan Liberec (G)
Cz1
15/04/2023
Ceske Budejovice (O)
Cz1
23/04/2023
Sigma Olomouc (G)
Cz1
26/04/2023
Bohemians 1905 (O)
Cz1
30/04/2023
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
06/05/2023
Banik Ostrava (G)
Cz1
14/05/2023
Zbrojovka Brno (G)
Cz1
21/05/2023
FK Pardubice (O)
Cz1
24/05/2023
Teplice (G)
Cz1
28/05/2023
Mlada Boleslav (O)
Cz1
23/07/2023
FK Pardubice (O)
Cz1
29/07/2023
Teplice (O)
Cz1
06/08/2023
Sparta Praha (G)
Cz1
12/08/2023
MFK OKD Karvina (O)
Cz1
19/08/2023
Slavia Praha (G)
Cz1
27/08/2023
Ceske Budejovice (O)
Cz1
02/09/2023
Admira Praha (O)
CzC
05/09/2023
Slovan Liberec (G)
Cz1
17/09/2023
Hradec Kralove (O)
Cz1
24/09/2023
Jiskra Domazlice (O)
CzC
27/09/2023
Slovacko (G)
Cz1
30/09/2023
Viktoria Plzen (O)
Cz1
08/10/2023
Bohemians 1905 (G)
Cz1
22/10/2023
Banik Ostrava (O)
Cz1
28/10/2023
Sigma Olomouc (G)
Cz1
04/11/2023
FK Trinity Zlin (O)
Cz1
11/11/2023
Ceske Budejovice (O)
CzC
16/11/2023
FK Pardubice (G)
Cz1
26/11/2023
Teplice (G)
Cz1
06/12/2023
Sparta Praha (O)
Cz1
09/12/2023
MFK OKD Karvina (G)
Cz1
16/12/2023
Slavia Praha (O)
Cz1
11/02/2024
Ceske Budejovice (G)
Cz1
17/02/2024
Slovan Liberec (O)
Cz1
24/02/2024
Hradec Kralove (G)
Cz1
02/03/2024
Slovacko (O)
Cz1
09/03/2024
Viktoria Plzen (G)
Cz1
17/03/2024
Bohemians 1905 (O)
Cz1
30/03/2024
Viktoria Plzen (G)
CzC
02/04/2024
Banik Ostrava (G)
Cz1
07/04/2024
Sigma Olomouc (O)
Cz1
13/04/2024
FK Trinity Zlin (G)
Cz1
20/04/2024
Mlada Boleslav (G)
Cz1
27/04/2024
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program