Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
208
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
557
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
San Martín T.
-
Club Almagro
18°C
W
D
W
W
D
W
09/02/2020 22:00 GMT
1
1 - 1
FT
L
L
W
D
W
L
Argentina Nacional B
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
64
27
9
1
2
-
0
2 - 0
2.31
18°
1.53
1.53
3.50
6.50
-1
1
1
FT
1 - 1
(0 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
54
46
Sub
2.31
2 - 0
2.31
18°
1.60
1.60
2.35
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
32
60
9
X
18°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
38%
X
1
2
-
0
2 - 0
18°
4.20
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
55
45
Nu
2
-
0
2 - 0
2.31
18°
1.57
2.31
1.57
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
91%
1X
2
-
0
2 - 0
2.31
18°
1.10
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
47%
Gazda -1.5
2
-
0
2 - 0
2.31
18°
3.03
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Zona B
Ar2
San Martín T.
Club Almagro
09/02/2020 22:00
59%
16%
14%
Pons
Amor
Castro
2
-
0
2 - 0
2.31
18°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
25/10
2019
Club Almagro
0 - 1
(0 - 0)
San Martín T.
Ar2
17/03
2018
Club Almagro
1 - 1
(1 - 0)
San Martín T.
Ar2
11/06
2017
Club Almagro
0 - 3
(0 - 2)
San Martín T.
Ar2
14/11
2016
San Martín T.
1 - 1
(1 - 1)
Club Almagro
Ar2
18/03
2008
San Martín T.
2 - 0
( - )
Club Almagro
Ar2
15/09
2007
Club Almagro
1 - 4
( - )
San Martín T.
Ar2
29/04
2007
Club Almagro
4 - 0
( - )
San Martín T.
Ar2
05/11
2006
San Martín T.
3 - 1
( - )
Club Almagro
Ar2
San Martín T.
4
67%
Egalitati
2
33%
Club Almagro
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,2,1,8],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_110":[5,2,1,8],"lg_110_6":[4,2,null,6]}
Clasare 09/02/2020
Zona A
Zona A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estudiantes Río Cuarto
29
16
8
5
3
24
15
9
2
CA Atlanta
28
15
8
4
3
28
18
10
3
CA Platense
28
16
9
1
6
18
17
1
4
Temperley
26
16
7
5
4
15
12
3
5
Estudiantes BsAs
26
16
8
2
6
21
19
2
6
San Martin S.J.
24
15
6
6
3
13
10
3
7
Ferro Carril Oeste
21
16
6
3
7
14
16
-2
8
Alvarado Mar del Plata
20
15
5
5
5
23
21
2
9
Agropecuario
19
15
5
4
6
15
14
1
10
Deportivo Morón
19
15
5
4
6
13
16
-3
11
Guillermo Brown
19
16
5
4
7
13
17
-4
12
Barracas Central
18
16
4
6
6
15
17
-2
13
Ind. Rivadavia
18
15
5
3
7
22
26
-4
14
Belgrano Córdoba
15
15
2
9
4
18
20
-2
15
Mitre SdE
15
16
3
6
7
11
15
-4
16
Nueva Chicago
9
15
1
7
7
12
22
-10
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Zona B
Zona B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
San Martín T.
34
15
10
4
1
27
9
18
2
Sarmiento Junín
30
15
8
6
1
28
15
13
3
Def. de Belgrano
29
16
7
8
1
18
10
8
4
Deportivo Riestra
25
16
6
7
3
11
12
-1
5
Atletico Rafaela
24
16
6
6
4
21
17
4
6
CA Tigre
22
16
6
4
6
18
15
3
7
Instituto Córdoba
20
15
5
5
5
20
18
2
8
Quilmes AC
19
16
4
7
5
15
18
-3
9
Villa Dálmine
18
15
5
3
7
13
11
2
10
Gimnasia Jujuy
17
16
4
5
7
11
16
-5
11
Gimnasia Mendoza
17
16
4
5
7
9
16
-7
12
Chacarita Juniors
17
16
4
5
7
11
22
-11
13
Santamarina Tandil
15
15
3
6
6
12
15
-3
14
Brown de Adrogué
15
16
3
6
7
13
19
-6
15
Club Almagro
15
15
3
6
6
9
15
-6
16
All Boys
13
16
2
7
7
9
17
-8
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
SMT
meciuri
Toate
03/12
2019
Gimnasia Mendoza
0 - 3
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
24/11
2019
San Martín T.
1 - 1
(0 - 0)
Instituto Córdoba
Ar2
19/11
2019
Santamarina Tandil
1 - 3
(0 - 2)
San Martín T.
Ar2
10/11
2019
San Martín T.
2 - 0
(0 - 0)
Gimnasia Jujuy
Ar2
02/11
2019
All Boys
1 - 1
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
25/10
2019
Club Almagro
0 - 1
(0 - 0)
San Martín T.
Ar2
20/10
2019
San Martín T.
3 - 0
(0 - 0)
Atletico Rafaela
Ar2
15/10
2019
Quilmes AC
1 - 4
(1 - 2)
San Martín T.
Ar2
06/10
2019
San Martín T.
0 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
30/09
2019
CA Tigre
0 - 1
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
22/09
2019
San Martín T.
2 - 0
(2 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
18/09
2019
Chacarita Juniors
2 - 2
(1 - 1)
San Martín T.
Ar2
08/09
2019
San Martín T.
2 - 0
(1 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
31/08
2019
Sarmiento Junín
3 - 1
(1 - 0)
San Martín T.
Ar2
25/08
2019
San Martín T.
1 - 0
(0 - 0)
Villa Dálmine
Ar2
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,4,1,15],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_110":[10,4,1,15],"lg_110_6":[4,2,null,6]}
CLU
meciuri
Toate
07/12
2019
Club Almagro
0 - 3
(0 - 0)
CA Tigre
Ar2
01/12
2019
Instituto Córdoba
2 - 1
(2 - 0)
Club Almagro
Ar2
23/11
2019
Club Almagro
1 - 0
(0 - 0)
Santamarina Tandil
Ar2
16/11
2019
Gimnasia Jujuy
0 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
09/11
2019
Club Almagro
1 - 0
(1 - 0)
All Boys
Ar2
02/11
2019
Atletico Rafaela
3 - 1
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
25/10
2019
Club Almagro
0 - 1
(0 - 0)
San Martín T.
Ar2
20/10
2019
Club Almagro
2 - 1
(0 - 0)
Quilmes AC
Ar2
15/10
2019
Def. de Belgrano
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
30/09
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
21/09
2019
Club Almagro
0 - 0
(0 - 0)
Chacarita Juniors
Ar2
16/09
2019
Deportivo Riestra
1 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
07/09
2019
Club Almagro
0 - 0
(0 - 0)
Sarmiento Junín
Ar2
02/09
2019
Villa Dálmine
1 - 1
(1 - 1)
Club Almagro
Ar2
25/08
2019
Club Almagro
0 - 1
(0 - 1)
Gimnasia Mendoza
Ar2
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,6,6,15],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_110":[3,6,6,15],"lg_110_6":[2,1,3,6]}
SMT
gazde meciuri:
Toate
24/11
2019
San Martín T.
1 - 1
(0 - 0)
Instituto Córdoba
Ar2
10/11
2019
San Martín T.
2 - 0
(0 - 0)
Gimnasia Jujuy
Ar2
20/10
2019
San Martín T.
3 - 0
(0 - 0)
Atletico Rafaela
Ar2
06/10
2019
San Martín T.
0 - 0
(0 - 0)
Def. de Belgrano
Ar2
22/09
2019
San Martín T.
2 - 0
(2 - 0)
Brown de Adrogué
Ar2
08/09
2019
San Martín T.
2 - 0
(1 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
25/08
2019
San Martín T.
1 - 0
(0 - 0)
Villa Dálmine
Ar2
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,2,0,7],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_110":[5,2,null,7],"lg_110_6":[4,2,null,6]}
CLU
meciuri in calitate de oaspete
Toate
01/12
2019
Instituto Córdoba
2 - 1
(2 - 0)
Club Almagro
Ar2
16/11
2019
Gimnasia Jujuy
0 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
02/11
2019
Atletico Rafaela
3 - 1
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
15/10
2019
Def. de Belgrano
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
30/09
2019
Brown de Adrogué
1 - 1
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
16/09
2019
Deportivo Riestra
1 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
02/09
2019
Villa Dálmine
1 - 1
(1 - 1)
Club Almagro
Ar2
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,4,3,7],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_110":[null,4,3,7],"lg_110_6":[null,3,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
San Martín T.
Meciuri jucate:
15
Club Almagro
Meciuri jucate:
15
Goluri
(Marcate/Primite)
27
1.8
0.6
9
9
0.6
1
15
Sub/Peste
1.5
4
11
27%
73%
8
7
53%
47%
2.5
9
6
60%
40%
11
4
73%
27%
3.5
11
4
73%
27%
14
1
93%
7%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
9
40%
60%
6
9
40%
60%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
9
6
60%
40%
5
10
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
14
1
93%
7%
8
7
53%
47%
SMT
Meciuri urmatoare
Dificultate
CLU
Uşor 1
Greu 5
Club Almagro (G)
Ar2
09/02/2020
4
Villa Dálmine (O)
Ar2
16/02/2020
2
Sarmiento Junín (G)
Ar2
25/02/2020
2
Deportivo Riestra (O)
Ar2
02/03/2020
4
Chacarita Juniors (G)
Ar2
08/03/2020
3
Brown de Adrogué (O)
Ar2
15/03/2020
2
San Martín T. (O)
Ar2
09/02/2020
5
Gimnasia Mendoza (O)
Ar2
16/02/2020
4
Villa Dálmine (G)
Ar2
23/02/2020
2
Sarmiento Junín (O)
Ar2
03/03/2020
2
Deportivo Riestra (G)
Ar2
08/03/2020
4
Chacarita Juniors (O)
Ar2
17/03/2020
3
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program