Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
111
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
101
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
452
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1040
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
30
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
143
American
87
African
39
Asiatic
74
Australijski
38
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Juventude
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Pronostic
Ptich
-
Dnepr Mogilev II
L
L
W
L
L
01/07/2023 00:00 GMT
2
0 - 5
FT
W
W
W
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
22
24
54
2
0
-
3
0 - 3
3.33
-
-
-
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
33
67
Peste
3.33
0 - 3
3.33
-
-
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
18%
1
2
0
-
3
0 - 3
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
51
49
Nu
0
-
3
0 - 3
3.33
-
-
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
78%
2X
0
-
3
0 - 3
3.33
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
46%
Oaspete -1.75
0
-
3
0 - 3
3.33
-
FT
0 - 5
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Mogilev Region West
By3
Ptich
Dnepr Mogilev II
01/07/2023 00:00
0
-
3
0 - 3
3.33
FT
0 - 5
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 01/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
Torpedo Minsk
14
7
4
2
1
16
12
4
3
FK Krumkachy
13
7
4
1
2
19
10
9
4
BGU Minsk
13
7
4
1
2
16
9
7
5
Uni Minsk
13
7
4
1
2
13
8
5
6
SDJuShOR-3
7
6
2
1
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
5
6
1
2
3
12
15
-3
8
Serebryanka
3
7
1
0
6
8
23
-15
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
14
6
4
2
0
17
1
16
2
Falko Cherkassy
13
6
4
1
1
36
8
28
3
Viktoriya Maryina Horka
13
6
4
1
1
24
10
14
4
Livadija
10
6
3
1
2
16
11
5
5
Molodechno-2018 II
9
6
3
0
3
18
12
6
6
Berezino
6
6
2
0
4
13
34
-21
7
Viliya Vileyka
4
6
1
1
4
9
33
-24
8
FK Krupki
0
6
0
0
6
5
29
-24
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
15
6
5
0
1
36
2
34
2
Bobovnya
14
7
4
2
1
16
8
8
3
Neman Stolbtsy
12
6
4
0
2
21
10
11
4
FS Respect
10
7
3
1
3
13
16
-3
5
FK Slutsk-2
9
7
3
0
4
8
18
-10
6
FK Lyuban
5
6
1
2
3
3
13
-10
7
FK Kletsk
5
7
1
2
4
6
24
-18
8
Starye Dorogi
3
6
0
3
3
5
17
-12
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
21
7
7
0
0
27
6
21
2
Gorki
18
7
6
0
1
50
2
48
3
Klimovichy
15
7
5
0
2
19
11
8
4
FK Krasnopole
12
7
4
0
3
22
22
0
5
FK Kostyukovichi
9
7
3
0
4
11
11
0
6
Niva Chavusy
7
7
2
1
4
14
9
5
7
Slavgorod
7
7
2
1
4
11
26
-15
8
Dribin
6
7
2
0
5
12
35
-23
9
Sozh Krichev
5
7
1
2
4
19
21
-2
10
Vikhra
3
7
1
0
6
7
49
-42
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
15
5
5
0
0
31
5
26
2
Torpeda
13
5
4
1
0
39
4
35
3
Drut Belynichi
10
6
3
1
2
18
10
8
4
Spartak Shklov
9
5
3
0
2
9
4
5
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Kolos Kirovsk
3
5
1
0
4
11
26
-15
7
Ptich
3
5
1
0
4
5
22
-17
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
24
8
8
0
0
48
3
45
2
Pripyat Olshany
19
7
6
1
0
33
7
26
3
Gantsevichi
16
9
4
4
1
35
18
17
4
Nadezhda Gorodishche
14
8
4
2
2
29
16
13
5
Volna Pinsk II
14
8
4
2
2
19
18
1
6
FC Mikashevichi
11
8
3
2
3
13
20
-7
7
DUSSH Stolin
6
9
1
3
5
10
28
-18
8
FK Ivanovo
5
8
1
2
5
15
21
-6
9
FK Luninets
4
7
1
1
5
17
21
-4
10
Volat Lyakhavichi
1
10
0
1
9
8
75
-67
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
21
8
7
0
1
35
8
27
2
MNPZ Mozyr
19
8
6
1
1
35
7
28
3
Vertikal Kalinkovichi
16
8
5
1
2
29
11
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
8
3
3
2
14
11
3
5
Iput DYuSSh
9
8
3
0
5
13
16
-3
6
FK Zhlobin
6
8
2
0
6
9
28
-19
7
Dnepr Rogachev
4
7
1
1
5
13
49
-36
8
Svetlogorsk
3
7
1
0
6
7
25
-18
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
18
6
6
0
0
24
6
18
2
Smorgon II
11
5
3
2
0
10
2
8
3
Fakel Novogrudok
9
5
3
0
2
14
8
6
4
FK Lida-2
7
6
2
1
3
9
8
1
5
FK Shchuchyn
6
6
2
0
4
11
10
1
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
FK Oshmyany
3
6
1
0
5
4
28
-24
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
13
5
4
1
0
18
6
12
2
Neman Mosty
10
5
3
1
1
9
6
3
3
Smena Volkovysk
9
6
3
0
3
18
16
2
4
FK Svislach
9
6
3
0
3
8
9
-1
5
Chayka Zelva
9
6
3
0
3
9
14
-5
6
FSK Grodnensky
4
6
1
1
4
4
10
-6
7
FK Slonim Siti
1
4
0
1
3
6
11
-5
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
7
6
0
1
22
5
17
2
FK Miory
18
7
6
0
1
25
14
11
3
Niva Tolochin
15
7
5
0
2
15
9
6
4
FK Senno
11
7
3
2
2
28
16
12
5
DYuSSh Orsha
11
7
3
2
2
21
11
10
6
Gorodok lions
4
7
1
1
5
27
25
2
7
FK Glubokoe
4
6
1
1
4
7
26
-19
8
FC Polotsk
3
7
1
0
6
16
18
-2
9
FK Lepel
3
7
1
0
6
3
52
-49
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
27
9
9
0
0
71
1
70
2
FK Vysokoe
21
8
7
0
1
36
14
22
3
Krechet Bereza
21
9
7
0
2
34
18
16
4
Ivatsevichi
18
8
6
0
2
39
8
31
5
Agro-Pelishche
15
8
5
0
3
28
13
15
6
FK Kobrin
9
8
3
0
5
20
37
-17
7
Kommunalnik Beloozersk
7
10
2
1
7
7
31
-24
8
FK Drohichyn
6
8
2
0
6
12
47
-35
9
FK Pruzhany
3
9
1
0
8
10
45
-35
10
Port SK
1
9
0
1
8
5
48
-43
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
PTI
meciuri
Toate
24/06
2023
Spartak Shklov
4 - 0
( - )
Ptich
By3
18/06
2023
Ptich
1 - 7
( - )
Drut Belynichi
By3
10/06
2023
Kolos Kirovsk
1 - 3
( - )
Ptich
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
09/05
2023
Ptich
0 - 2
( - )
Zarya Krugloe
By3
Victorii
1
20%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
DNE
meciuri
Toate
Reserves Championship
Second League
17/06
2023
Zarya Krugloe
1 - 2
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
10/06
2023
Dnepr Mogilev II
12 - 1
( - )
Bykhov
By3
28/05
2023
Spartak Shklov
0 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
20/05
2023
Dnepr Mogilev II
5 - 0
( - )
Drut Belynichi
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
13/11
2022
Slavia Res.
3 - 3
(3 - 0)
Dnepr Mogilev II
ByR
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_371":[null,1,null,1],"lg_371_6":[null,1,null,1],"lg_373":[5,null,null,5],"lg_373_6":[5,null,null,5]}
PTI
gazde meciuri:
Toate
18/06
2023
Ptich
1 - 7
( - )
Drut Belynichi
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
09/05
2023
Ptich
0 - 2
( - )
Zarya Krugloe
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
DNE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Reserves Championship
Second League
17/06
2023
Zarya Krugloe
1 - 2
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
28/05
2023
Spartak Shklov
0 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
13/11
2022
Slavia Res.
3 - 3
(3 - 0)
Dnepr Mogilev II
ByR
Victorii
3
75%
Egalitati
1
25%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_371":[null,1,null,1],"lg_371_6":[null,1,null,1],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Ptich
Meciuri jucate:
5
Dnepr Mogilev II
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
5
1
4.4
22
34
5.67
1.33
8
Sub/Peste
1.5
0
5
0%
100%
1
5
17%
83%
2.5
1
4
20%
80%
1
5
17%
83%
3.5
1
4
20%
80%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
2
60%
40%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
5
0%
100%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
3
2
60%
40%
6
0
100%
0%
PTI
Meciuri urmatoare
Dificultate
DNE
Uşor 1
Greu 5
Dnepr Mogilev II (G)
By3
01/07/2023
Bykhov (O)
By3
09/07/2023
Zarya Krugloe (O)
By3
15/07/2023
Olsa Klichev (G)
By3
23/07/2023
Torpeda (O)
By3
06/08/2023
Kolos Kirovsk (G)
By3
12/08/2023
Ptich (O)
By3
01/07/2023
Torpeda (G)
By3
08/07/2023
Kolos Kirovsk (G)
By3
15/07/2023
Drut Belynichi (O)
By3
23/07/2023
Spartak Shklov (G)
By3
29/07/2023
Bykhov (O)
By3
13/08/2023
Drut Belynichi (O)
By3
20/08/2023
Spartak Shklov (G)
By3
27/08/2023
Dnepr Mogilev II (O)
By3
02/09/2023
Bykhov (G)
By3
10/09/2023
Zarya Krugloe (G)
By3
19/08/2023
Olsa Klichev (O)
By3
27/08/2023
Ptich (G)
By3
02/09/2023
Torpeda (O)
By3
09/09/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program