Ligile mele
SUA
[+]
MLS
1
Fotbal
Pronosticuri azi
170
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
209
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
741
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
47
Favorite
Liste
[+]
Britanic
14
Top European
6
European
222
American
30
African
21
Asiatic
78
Australijski
18
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Prestatyn Town
-
Penrhyncoch
L
L
L
L
W
W
29/09/2018 15:30 GMT
X
1 - 1
FT
L
D
W
L
W
W
Țara Galilor Cymru Alliance
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
27
37
36
X
2
-
2
2 - 2
3.40
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
32
68
Peste
3.40
2 - 2
3.40
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
10
30
59
2
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
22%
2
X
2
-
2
2 - 2
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
41
59
Da
2
-
2
2 - 2
3.40
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
73%
X2
2
-
2
2 - 2
3.40
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
64%
Gazda +0.5
2
-
2
2 - 2
3.40
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 9
Wl3
Prestatyn Town
Penrhyncoch
29/09/2018 15:30
2
-
2
2 - 2
3.40
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
04/03
2017
Penrhyncoch
0 - 2
( - )
Prestatyn Town
Wl3
22/10
2016
Prestatyn Town
3 - 2
( - )
Penrhyncoch
Wl3
19/04
2008
Penrhyncoch
0 - 2
( - )
Prestatyn Town
Wl3
24/11
2007
Prestatyn Town
2 - 1
( - )
Penrhyncoch
Wl3
03/02
2007
Prestatyn Town
2 - 2
( - )
Penrhyncoch
Wl3
18/11
2006
Penrhyncoch
3 - 1
( - )
Prestatyn Town
Wl3
Prestatyn Town
4
67%
Egalitati
1
17%
Penrhyncoch
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_257":[4,1,1,6],"lg_257_6":[4,1,1,6]}
Clasare 29/09/2018
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Airbus UK
24
8
8
0
0
23
5
18
2
Flint Town Utd
17
8
5
2
1
21
8
13
3
Bangor City
16
9
5
1
3
20
12
8
4
Buckley Town
16
9
5
1
3
20
12
8
5
Conwy Borough
13
8
4
1
3
11
7
4
6
Porthmadog
13
8
4
1
3
11
9
2
7
Ruthin Town
13
9
4
1
4
16
18
-2
8
Gresford Athletic
12
9
4
0
5
14
16
-2
9
Llanrhaeadr FC
12
8
4
0
4
8
18
-10
10
Penrhyncoch
10
7
3
1
3
9
9
0
11
Rhyl FC
10
8
3
1
4
11
13
-2
12
Denbigh Town
10
8
3
1
4
13
17
-4
13
Guilsfield
9
8
3
0
5
10
17
-7
14
Holywell Town
5
8
1
2
5
7
17
-10
15
Holyhead Hotspur
4
7
1
1
5
8
14
-6
16
Prestatyn Town
4
8
1
1
6
6
16
-10
Promotion
Relegation
PRE
meciuri
Toate
Cymru Alliance
League Cup
25/09
2018
Denbigh Town
2 - 1
(1 - 1)
Prestatyn Town
Wl3
22/09
2018
Prestatyn Town
2 - 3
(0 - 2)
Ruthin Town
Wl3
08/09
2018
Holyhead Hotspur
2 - 1
( - )
Prestatyn Town
Wl3
01/09
2018
Prestatyn Town
0 - 4
(0 - 1)
Buckley Town
Wl3
28/08
2018
Denbigh Town
2 - 3
( - )
Prestatyn Town
WlC
25/08
2018
Holywell Town
0 - 1
( - )
Prestatyn Town
Wl3
21/08
2018
Prestatyn Town
1 - 1
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
18/08
2018
Porthmadog
2 - 0
( - )
Prestatyn Town
Wl3
11/08
2018
Prestatyn Town
0 - 2
( - )
Airbus UK
Wl3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,6,9],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_257":[1,1,6,8],"lg_257_6":[1,1,4,6],"lg_580":[1,null,null,1],"lg_580_6":[1,null,null,1]}
PEN
meciuri
Toate
25/09
2018
Penrhyncoch
0 - 1
(0 - 1)
Llanrhaeadr FC
Wl3
08/09
2018
Denbigh Town
1 - 1
( - )
Penrhyncoch
Wl3
01/09
2018
Penrhyncoch
1 - 0
( - )
Flint Town Utd
Wl3
24/08
2018
Rhyl FC
3 - 1
(0 - 0)
Penrhyncoch
Wl3
21/08
2018
Penrhyncoch
3 - 0
( - )
Guilsfield
Wl3
18/08
2018
Holywell Town
2 - 3
( - )
Penrhyncoch
Wl3
11/08
2018
Penrhyncoch
0 - 2
( - )
Porthmadog
Wl3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,1,3,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_257":[3,1,3,7],"lg_257_6":[3,1,2,6]}
PRE
gazde meciuri:
Toate
22/09
2018
Prestatyn Town
2 - 3
(0 - 2)
Ruthin Town
Wl3
01/09
2018
Prestatyn Town
0 - 4
(0 - 1)
Buckley Town
Wl3
21/08
2018
Prestatyn Town
1 - 1
(0 - 1)
Rhyl FC
Wl3
11/08
2018
Prestatyn Town
0 - 2
( - )
Airbus UK
Wl3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
25%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_257":[null,1,3,4],"lg_257_6":[null,1,3,4]}
PEN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
08/09
2018
Denbigh Town
1 - 1
( - )
Penrhyncoch
Wl3
24/08
2018
Rhyl FC
3 - 1
(0 - 0)
Penrhyncoch
Wl3
18/08
2018
Holywell Town
2 - 3
( - )
Penrhyncoch
Wl3
Victorii
1
33%
Egalitati
1
33%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_257":[1,1,1,3],"lg_257_6":[1,1,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Prestatyn Town
Meciuri jucate:
9
Penrhyncoch
Meciuri jucate:
7
Goluri
(Marcate/Primite)
9
1
2
18
9
1.29
1.29
9
Sub/Peste
1.5
1
8
11%
89%
2
5
29%
71%
2.5
4
5
44%
56%
4
3
57%
43%
3.5
6
3
67%
33%
5
2
71%
29%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
4
56%
44%
3
4
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
8
11%
89%
2
5
29%
71%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
3
67%
33%
5
2
71%
29%
PRE
Meciuri urmatoare
Dificultate
PEN
Uşor 1
Greu 5
Penrhyncoch (G)
Wl3
29/09/2018
1
The New Saints (G)
WlC
03/10/2018
5
Gresford Athletic (O)
Wl3
13/10/2018
2
Conwy Borough (G)
Wl3
26/10/2018
2
Flint Town Utd (G)
Wl3
03/11/2018
2
Bangor City (O)
Wl3
23/11/2018
2
Prestatyn Town (O)
Wl3
29/09/2018
3
Airbus UK (O)
Wl3
13/10/2018
1
Bangor City (G)
Wl3
27/10/2018
2
Conwy Borough (O)
Wl3
03/11/2018
2
Holyhead Hotspur (G)
Wl3
17/11/2018
1
Ruthin Town (G)
Wl3
24/11/2018
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl3
01/12/2018
1
Caernarfon Town (G)
Wl3
07/12/2018
2
Guilsfield (G)
Wl3
15/12/2018
3
Rhyl FC (O)
Wl3
26/12/2018
1
Porthmadog (G)
Wl3
29/12/2018
2
Airbus UK (O)
Wl3
05/01/2019
1
Holywell Town (G)
Wl3
11/01/2019
4
Buckley Town (O)
Wl3
19/01/2019
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl3
26/01/2019
1
Ruthin Town (O)
Wl3
09/02/2019
3
Denbigh Town (G)
Wl3
15/02/2019
2
Penrhyncoch (O)
Wl3
23/02/2019
1
Gresford Athletic (G)
Wl3
02/03/2019
2
Conwy Borough (O)
Wl3
08/03/2019
2
Bangor City (G)
Wl3
22/03/2019
2
Llanrhaeadr FC (O)
Wl3
30/03/2019
1
Guilsfield (O)
Wl3
06/04/2019
3
Flint Town Utd (O)
Wl3
20/04/2019
2
Llanrhaeadr FC (G)
WlC
03/08/2019
1
Cefn Druids AFC (O)
WlC
10/08/2019
4
Guilsfield (G)
Wl2
16/08/2019
3
Corwen FC (O)
Wl2
23/08/2019
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
27/08/2019
2
Rhyl FC (O)
Wl2
31/08/2019
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
06/09/2019
5
Conwy Borough (O)
Wl2
11/09/2019
2
Buckley Town (G)
Wl2
13/09/2019
3
Porthmadog (O)
Wl2
21/09/2019
2
Caernarfon Town (O)
WlC
24/09/2019
2
Bangor City (G)
Wl2
27/09/2019
2
Flint Town Utd (O)
Wl2
05/10/2019
2
Llangefni Town (G)
Wl2
12/10/2019
1
Llandudno (O)
Wl2
15/10/2019
5
Bala Town (G)
WlC
29/10/2019
5
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
02/11/2019
1
Llanfair United (G)
Wl2
16/11/2019
1
Penrhyncoch (O)
Wl2
23/11/2019
1
Guilsfield (O)
Wl2
30/11/2019
3
Penrhyncoch (O)
Wl3
07/12/2019
1
Corwen FC (G)
Wl2
14/12/2019
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
21/12/2019
2
Rhyl FC (G)
Wl2
28/12/2019
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
01/01/2020
5
Conwy Borough (G)
Wl2
11/01/2020
2
Buckley Town (O)
Wl2
18/01/2020
3
Swansea Univ. (O)
Wl3
25/01/2020
2
Ruthin Town (O)
Wl2
01/02/2020
3
Porthmadog (G)
Wl2
08/02/2020
2
Flint Town Utd (G)
Wl2
22/02/2020
2
Flint Town Utd (O)
Wl3
03/03/2020
2
Llangefni Town (O)
Wl2
06/03/2020
1
Llandudno (G)
Wl2
14/03/2020
5
Bangor City (O)
Wl2
20/03/2020
2
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
28/03/2020
1
Ruthin Town (G)
Wl2
11/04/2020
3
Llanfair United (O)
Wl2
18/04/2020
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
25/04/2020
1
Llangefni Town (O)
WlC
17/07/2021
1
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
24/07/2021
1
Llandudno (G)
Wl2
27/07/2021
5
Gresford Athletic (G)
Wl2
31/07/2021
2
Cefn Druids AFC (G)
WlC
06/08/2021
4
Holywell Town (G)
Wl2
10/08/2021
4
Conwy Borough (G)
Wl2
21/08/2021
2
Llanidloes Town (G)
Wl2
28/08/2021
1
Rhostyllen (G)
Wl3
04/09/2021
Colwyn Bay (O)
Wl2
10/09/2021
5
Buckley Town (G)
Wl2
18/09/2021
3
Holywell Town (G)
WlC
21/09/2021
4
Caernarfon Town (O)
Wl3
24/09/2021
2
Ruthin Town (O)
Wl2
28/09/2021
3
Llangefni Town (O)
Wl2
02/10/2021
1
Penrhyncoch (O)
Wl2
09/10/2021
1
Airbus UK (O)
Wl2
23/10/2021
1
Llandudno (O)
Wl2
29/10/2021
5
Guilsfield (O)
Wl2
06/11/2021
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
20/11/2021
1
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
04/12/2021
1
Bangor City (G)
Wl2
11/12/2021
2
Gresford Athletic (O)
Wl2
18/12/2021
2
Conwy Borough (O)
Wl2
22/01/2022
2
Penrhyncoch (G)
Wl2
29/01/2022
1
Llangefni Town (G)
Wl2
05/02/2022
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
26/02/2022
5
Buckley Town (O)
Wl2
05/03/2022
3
Airbus UK (G)
Wl2
26/03/2022
1
Bangor City (O)
Wl2
01/04/2022
2
Llanidloes Town (O)
Wl2
02/04/2022
1
Guilsfield (G)
Wl2
09/04/2022
3
Holywell Town (O)
Wl2
15/04/2022
4
Ruthin Town (G)
Wl2
18/04/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
23/04/2022
1
Caersws FC (O)
WlC
23/07/2022
Cefn Druids AFC (O)
Wl2
29/07/2022
4
Buckley Town (G)
Wl2
02/08/2022
3
Guilsfield (O)
Wl2
13/08/2022
3
Llanidloes Town (G)
Wl2
20/08/2022
1
Penrhyncoch (G)
Wl2
29/08/2022
1
Porthmadog (O)
Wl2
06/09/2022
2
Machynlleth (O)
Wl3
17/09/2022
Chirk AAA FC (O)
Wl2
24/09/2022
2
Colwyn Bay (O)
Wl2
01/10/2022
5
Llandudno (G)
Wl3
08/10/2022
5
Mold Alexandra (G)
Wl2
15/10/2022
3
Ruthin Town (G)
Wl2
21/10/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
28/10/2022
1
Llandudno (G)
Wl2
04/11/2022
5
Buckley Town (O)
Wl3
12/11/2022
3
Holywell Town (O)
Wl2
18/11/2022
4
Conwy Borough (G)
Wl2
26/11/2022
2
Conwy Borough (O)
Wl2
07/12/2022
2
Llandudno (O)
Wl2
16/12/2022
5
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
27/12/2022
1
Ruthin Town (O)
Wl2
02/01/2023
3
Colwyn Bay (G)
Wl2
06/01/2023
5
Gresford Athletic (O)
Wl2
14/01/2023
2
Holywell Town (G)
Wl2
18/01/2023
4
Chirk AAA FC (G)
Wl2
21/01/2023
2
Mold Alexandra (O)
Wl2
27/01/2023
3
Porthmadog (G)
Wl2
11/02/2023
2
Penrhyncoch (O)
Wl2
18/02/2023
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
25/02/2023
2
Llanidloes Town (O)
Wl2
11/03/2023
1
Guilsfield (G)
Wl2
25/03/2023
3
Buckley Town (O)
Wl2
07/04/2023
3
Cefn Druids AFC (G)
Wl2
10/04/2023
4
Gresford Athletic (O)
Wl3
01/12/2018
2
Buckley Town (G)
Wl3
15/12/2018
3
Porthmadog (O)
Wl3
05/01/2019
2
Rhyl FC (G)
Wl3
11/01/2019
1
Flint Town Utd (O)
Wl3
19/01/2019
2
Denbigh Town (G)
Wl3
26/01/2019
2
Holyhead Hotspur (O)
Wl3
02/02/2019
1
Guilsfield (O)
Wl3
09/02/2019
3
Llanrhaeadr FC (O)
Wl3
16/02/2019
1
Prestatyn Town (G)
Wl3
23/02/2019
3
Airbus UK (G)
Wl3
02/03/2019
1
Ruthin Town (O)
Wl3
23/03/2019
3
Gresford Athletic (G)
Wl3
30/03/2019
2
Buckley Town (O)
Wl3
06/04/2019
3
Bangor City (O)
Wl3
09/04/2019
2
Holywell Town (G)
Wl3
13/04/2019
4
Conwy Borough (G)
Wl3
27/04/2019
2
Ammanford (O)
WlC
03/08/2019
2
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
17/08/2019
1
Ruthin Town (G)
Wl2
24/08/2019
3
Llanfair United (O)
Wl2
28/08/2019
1
Guilsfield (G)
Wl2
07/09/2019
3
Corwen FC (G)
Wl2
10/09/2019
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
14/09/2019
2
Rhyl FC (O)
Wl2
21/09/2019
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
28/09/2019
5
Conwy Borough (O)
Wl2
05/10/2019
2
Buckley Town (G)
Wl2
12/10/2019
3
Porthmadog (O)
Wl2
15/10/2019
2
Flint Town Utd (O)
Wl2
02/11/2019
2
Llandudno (O)
Wl2
16/11/2019
5
Prestatyn Town (G)
Wl2
23/11/2019
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
30/11/2019
1
Prestatyn Town (G)
Wl3
07/12/2019
3
Ruthin Town (O)
Wl2
14/12/2019
3
Llanfair United (G)
Wl2
21/12/2019
1
Guilsfield (O)
Wl2
01/01/2020
3
Corwen FC (O)
Wl2
11/01/2020
1
Gresford Athletic (O)
Wl2
18/01/2020
2
Bangor City (G)
Wl2
24/01/2020
2
Llangefni Town (G)
Wl2
01/02/2020
1
Rhyl FC (G)
Wl2
08/02/2020
1
Colwyn Bay (O)
Wl2
29/02/2020
5
Buckley Town (O)
Wl2
07/03/2020
3
Porthmadog (G)
Wl2
14/03/2020
2
Bangor City (O)
Wl2
21/03/2020
2
Conwy Borough (G)
Wl2
21/03/2020
2
Flint Town Utd (G)
Wl2
28/03/2020
2
Llangefni Town (O)
Wl2
11/04/2020
1
Llandudno (G)
Wl2
18/04/2020
5
Prestatyn Town (O)
Wl2
25/04/2020
3
Goytre United (O)
WlC
12/12/2020
2
Llanrhaeadr FC (O)
WlC
17/07/2021
1
Ruthin Town (G)
Wl2
24/07/2021
3
Bangor City (G)
Wl2
27/07/2021
2
Llangefni Town (O)
Wl2
31/07/2021
1
The New Saints (G)
WlC
07/08/2021
5
Llanidloes Town (O)
Wl2
10/08/2021
1
Colwyn Bay (G)
Wl2
14/08/2021
5
Buckley Town (O)
Wl2
21/08/2021
3
Airbus UK (O)
Wl2
28/08/2021
1
Ynyshir Albions (G)
Wl3
04/09/2021
2
Llandudno (G)
Wl2
11/09/2021
5
Guilsfield (O)
Wl2
18/09/2021
3
Pontypridd Town (G)
WlC
22/09/2021
2
Saltney Town (O)
Wl3
25/09/2021
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
02/10/2021
1
Prestatyn Town (G)
Wl2
09/10/2021
3
Llanrhaeadr FC (G)
Wl2
23/10/2021
1
Gresford Athletic (G)
Wl2
06/11/2021
2
Holywell Town (O)
Wl2
20/11/2021
4
Ruthin Town (O)
Wl2
04/12/2021
3
Conwy Borough (O)
Wl2
11/12/2021
2
Llangefni Town (G)
Wl2
18/12/2021
1
Bangor City (O)
Wl2
08/01/2022
2
Buckley Town (G)
Wl2
22/01/2022
3
Prestatyn Town (O)
Wl2
29/01/2022
3
Colwyn Bay (O)
Wl2
05/02/2022
5
Airbus UK (G)
Wl2
12/02/2022
1
Llandudno (O)
Wl2
26/02/2022
5
Guilsfield (G)
Wl2
05/03/2022
3
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
12/03/2022
1
Llanrhaeadr FC (O)
Wl2
26/03/2022
1
Conwy Borough (G)
Wl2
02/04/2022
2
Gresford Athletic (O)
Wl2
09/04/2022
2
Llanidloes Town (G)
Wl2
15/04/2022
1
Holywell Town (G)
Wl2
23/04/2022
4
Buckley Town (G)
WlC
23/07/2022
3
Gresford Athletic (G)
Wl2
30/07/2022
2
Porthmadog (G)
Wl2
13/08/2022
2
Mold Alexandra (O)
Wl2
20/08/2022
3
Chirk AAA FC (G)
Wl2
26/08/2022
2
Prestatyn Town (O)
Wl2
29/08/2022
3
Ruthin Town (G)
Wl2
06/09/2022
3
Holyhead Hotspur (O)
Wl2
10/09/2022
1
Caersws FC (G)
Wl3
17/09/2022
Llandudno (G)
Wl2
24/09/2022
5
Holywell Town (O)
Wl2
01/10/2022
4
Conwy Borough (G)
Wl2
22/10/2022
2
Cefn Druids AFC (O)
Wl2
29/10/2022
4
Buckley Town (G)
Wl2
05/11/2022
3
Guilsfield (O)
Wl2
19/11/2022
3
Llanidloes Town (G)
Wl2
26/11/2022
1
Llanidloes Town (O)
Wl2
07/12/2022
1
Buckley Town (O)
Wl2
17/12/2022
3
Cefn Druids AFC (G)
Wl2
27/12/2022
4
Conwy Borough (O)
Wl2
02/01/2023
2
Holywell Town (G)
Wl2
07/01/2023
4
Colwyn Bay (O)
Wl2
14/01/2023
5
Guilsfield (G)
Wl2
18/01/2023
3
Llandudno (O)
Wl2
21/01/2023
5
Holyhead Hotspur (G)
Wl2
28/01/2023
1
Ruthin Town (O)
Wl2
10/02/2023
3
Prestatyn Town (G)
Wl2
18/02/2023
3
Chirk AAA FC (O)
Wl2
25/02/2023
2
Mold Alexandra (G)
Wl2
11/03/2023
3
Porthmadog (O)
Wl2
25/03/2023
2
Colwyn Bay (G)
Wl2
07/04/2023
5
Gresford Athletic (O)
Wl2
10/04/2023
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program