Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
166
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
54
Pronosticuri maine
346
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1408
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2057
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
53
Favorite
Liste
[+]
Britanic
30
Top European
57
European
523
American
189
African
52
Asiatic
120
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
8
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Leeds United
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Postavy
-
FC Polotsk
W
L
L
W
L
L
04/06/2023 13:00 GMT
1
3 - 0
FT
L
L
W
W
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
44
24
32
1
3
-
2
3 - 2
4.67
-
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
7
93
Peste
4.67
3 - 2
4.67
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
10
62
28
X
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
27%
X
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
4
96
Da
3
-
2
3 - 2
4.67
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
76%
12
3
-
2
3 - 2
4.67
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
44%
Gazda -0.5
3
-
2
3 - 2
4.67
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Vitebsk Region
By3
Postavy
FC Polotsk
04/06/2023 13:00
3
-
2
3 - 2
4.67
FT
3 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
28/08
2022
FC Polotsk
3 - 3
(2 - 2)
Postavy
By3
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
26/06
2021
Postavy
2 - 2
(1 - 1)
FC Polotsk
By3
16/05
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 0)
Postavy
By3
Postavy
0
0%
Egalitati
3
75%
FC Polotsk
1
25%
{"lg_-1":[0,3,1,4],"lg_-1_6":[0,3,1,4],"lg_373":[null,3,1,4],"lg_373_6":[null,3,1,4]}
Clasare 04/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
2
Torpedo Minsk
7
3
2
1
0
10
4
6
3
SDJuShOR-3
6
3
2
0
1
8
3
5
4
FK Krumkachy
6
3
2
0
1
8
5
3
5
BGU Minsk
6
3
2
0
1
7
4
3
6
Uni Minsk
4
4
1
1
2
5
7
-2
7
Serebryanka
3
4
1
0
3
8
13
-5
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
3
0
0
3
0
13
-13
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
17
4
13
2
Livadija
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Viktoriya Maryina Horka
4
2
1
1
0
13
3
10
4
FK Kolos
4
2
1
1
0
11
1
10
5
Molodechno-2018 II
3
2
1
0
1
8
4
4
6
Berezino
0
2
0
0
2
1
14
-13
7
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
3
18
-15
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
2
18
-16
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bobovnya
9
3
3
0
0
11
1
10
2
Partizan Salihorsk
6
2
2
0
0
19
0
19
3
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
10
1
9
4
FS Respect
6
3
2
0
1
8
5
3
5
FK Lyuban
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Starye Dorogi
1
2
0
1
1
2
10
-8
7
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
2
14
-12
8
FK Kletsk
0
3
0
0
3
1
16
-15
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
9
3
3
0
0
33
0
33
2
Klimovichy
9
3
3
0
0
15
1
14
3
Servolyuks
9
3
3
0
0
12
1
11
4
Dribin
6
3
2
0
1
7
14
-7
5
Sozh Krichev
4
3
1
1
1
13
7
6
6
FK Kostyukovichi
3
3
1
0
2
5
7
-2
7
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
2
17
-15
8
Niva Chavusy
1
3
0
1
2
3
5
-2
9
Slavgorod
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
Vikhra
0
3
0
0
3
3
26
-23
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
17
3
14
2
Torpeda
6
2
2
0
0
22
1
21
3
Spartak Shklov
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Drut Belynichi
3
3
1
0
2
6
7
-1
5
Zarya Krugloe
3
3
1
0
2
3
8
-5
6
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
7
Bykhov
3
3
1
0
2
4
25
-21
8
Ptich
0
1
0
0
1
0
2
-2
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Pripyat Olshany
12
4
4
0
0
23
4
19
3
Gantsevichi
12
5
4
0
1
28
11
17
4
Volna Pinsk II
7
4
2
1
1
7
7
0
5
Nadezhda Gorodishche
6
4
2
0
2
11
11
0
6
FK Luninets
4
3
1
1
1
12
7
5
7
FC Mikashevichi
2
4
0
2
2
3
9
-6
8
DUSSH Stolin
2
5
0
2
3
5
18
-13
9
FK Ivanovo
1
4
0
1
3
5
13
-8
10
Volat Lyakhavichi
1
6
0
1
5
5
48
-43
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
12
4
4
0
0
16
1
15
2
Vertikal Kalinkovichi
10
4
3
1
0
14
4
10
3
MNPZ Mozyr
9
4
3
0
1
27
2
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
7
4
2
1
1
7
4
3
5
Iput DYuSSh
6
4
2
0
2
7
4
3
6
Svetlogorsk
3
4
1
0
3
5
10
-5
7
FK Zhlobin
0
4
0
0
4
2
21
-19
8
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
4
36
-32
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
6
2
2
0
0
7
4
3
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
4
2
2
3
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
4
Fakel Novogrudok
3
2
1
0
1
7
4
3
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
3
4
-1
6
FK Lida-2
1
2
0
1
1
1
3
-2
7
FK Oshmyany
0
2
0
0
2
0
7
-7
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
3
2
1
3
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
5
FK Svislach
3
3
1
0
2
4
6
-2
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FSK Grodnensky
1
3
0
1
2
1
3
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
9
0
9
2
FK Miory
9
3
3
0
0
10
6
4
3
FK Senno
7
3
2
1
0
16
2
14
4
DYuSSh Orsha
4
3
1
1
1
4
4
0
5
FC Polotsk
3
3
1
0
2
9
5
4
6
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
3
5
-2
7
FK Lepel
3
3
1
0
2
3
15
-12
8
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Gorodok lions
0
3
0
0
3
4
14
-10
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
15
5
5
0
0
43
0
43
2
FK Vysokoe
12
4
4
0
0
20
6
14
3
Krechet Bereza
12
5
4
0
1
22
10
12
4
Ivatsevichi
9
4
3
0
1
26
4
22
5
FK Kobrin
9
4
3
0
1
15
11
4
6
Agro-Pelishche
6
4
2
0
2
16
10
6
7
Kommunalnik Beloozersk
3
6
1
0
5
2
23
-21
8
FK Drohichyn
3
4
1
0
3
4
28
-24
9
Port SK
0
5
0
0
5
4
31
-27
10
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
5
34
-29
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
POS
meciuri
Toate
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
25/09
2022
Postavy
1 - 3
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
18/09
2022
FK Senno
2 - 4
(2 - 2)
Postavy
By3
10/09
2022
Gorodok lions
3 - 0
( - )
Postavy
By3
04/09
2022
Postavy
0 - 3
(0 - 2)
FK Miory
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
FC
meciuri
Toate
27/05
2023
FC Polotsk
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
24/09
2022
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Lepel
By3
17/09
2022
Niva Tolochin
2 - 5
(0 - 2)
FC Polotsk
By3
10/09
2022
FC Polotsk
0 - 2
(0 - 1)
Gazovik Vitebsk
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
POS
gazde meciuri:
Toate
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
25/09
2022
Postavy
1 - 3
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
04/09
2022
Postavy
0 - 3
(0 - 2)
FK Miory
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
FC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
20/05
2023
FK Lepel
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
17/09
2022
Niva Tolochin
2 - 5
(0 - 2)
FC Polotsk
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Postavy
Meciuri jucate:
6
FC Polotsk
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
9
1.5
2
12
17
2.83
1.5
9
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
3.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
POS
Meciuri urmatoare
Dificultate
FC
Uşor 1
Greu 5
FC Polotsk (G)
By3
04/06/2023
1
Gazovik Vitebsk (O)
By3
10/06/2023
FK Lepel (O)
By3
17/06/2023
FK Miory (G)
By3
25/06/2023
FK Senno (O)
By3
01/07/2023
FK Glubokoe (O)
By3
03/07/2023
Postavy (O)
By3
04/06/2023
FK Miory (G)
By3
10/06/2023
FK Senno (O)
By3
17/06/2023
Niva Tolochin (G)
By3
24/06/2023
DYuSSh Orsha (O)
By3
01/07/2023
Gorodok lions (G)
By3
08/07/2023
Niva Tolochin (G)
By3
08/07/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
16/07/2023
Gorodok lions (O)
By3
22/07/2023
FK Glubokoe (G)
By3
30/07/2023
FC Polotsk (O)
By3
19/08/2023
1
Gazovik Vitebsk (G)
By3
26/08/2023
FK Lepel (G)
By3
03/09/2023
FK Miory (O)
By3
09/09/2023
FK Senno (G)
By3
17/09/2023
Niva Tolochin (O)
By3
23/09/2023
FK Glubokoe (G)
By3
15/07/2023
FK Lepel (G)
By3
22/07/2023
Gazovik Vitebsk (O)
By3
29/07/2023
Postavy (G)
By3
19/08/2023
FK Miory (O)
By3
26/08/2023
FK Senno (G)
By3
02/09/2023
Niva Tolochin (O)
By3
09/09/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
16/09/2023
Gorodok lions (O)
By3
23/09/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program