Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
406
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
21
Pronosticuri maine
315
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
651
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
61
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
86
American
124
African
20
Asiatic
50
Australijski
10
Internaţional
17
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
9
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
9
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Atlanta United
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
ATL - HOU,
01:30
Us1
Toronto FC
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
TFC - CHI,
01:30
Us1
Inter Miami CF
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
PHI - INM,
01:30
Us1
Los Angeles FC
52%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
ORL - LAF,
01:30
Us1
New York Red Bulls
43%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
NYR - NAS,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
NER - VAN,
01:30
Us1
Real Salt Lake
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
MTL - RSL,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
CHA - DCU,
01:30
Us1
FC Dallas
48%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 02:30
DAL - SLC,
02:30
Us1
Colorado Rapids
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 03:30
CLR - AUS,
03:30
Us1
Los Angeles Galaxy
55%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
LAG - SKC,
04:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
SJE - CIN,
04:30
Us1
Minnesota United
38%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
SEA - MIN,
04:30
Us1
Unión Santa Fe
45%
Probabilitatea de a câștiga
15/06/2024 21:00
USF - SLO,
21:00
Ar1
RB Bragantino
46%
Probabilitatea de a remiza
15/06/2024 23:30
RBB - JUV,
23:30
Br1
Fluminense
43%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 02:00
FLU - ACG,
02:00
Br1
Italy
58%
Probabilitatea de a câștiga
15/06/2024 21:00
ITA - ALB,
21:00
Eu
Nacional (URU)
46%
Probabilitatea de a câștiga
15/06/2024 22:30
NAC - LIV,
22:30
Uy1
json_m
Pronostic
Peresvet Podolsk
-
FK Kolomna
7°C
L
W
L
W
L
L
15/04/2023 13:00 GMT
1
0 - 1
FT
L
D
W
W
L
L
Rusia Division 2 - Center
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
44
22
33
1
3
-
1
3 - 1
3.38
7°
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
32
68
Peste
3.38
3 - 1
3.38
7°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
35
33
32
1
7°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
15%
1
1
3
-
1
3 - 1
7°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
39
61
Da
3
-
1
3 - 1
3.38
7°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
77%
12
3
-
1
3 - 1
3.38
7°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
36%
Gazda -1
3
-
1
3 - 1
3.38
7°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
15/04/2023 13:00
3
-
1
3 - 1
3.38
7°
FT
0 - 1
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
10/11
2021
FK Kolomna
3 - 2
(1 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
21/09
2021
Peresvet Podolsk
5 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
Peresvet Podolsk
1
50%
Egalitati
0
0%
FK Kolomna
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_275":[1,null,1,2],"lg_275_6":[1,null,1,2]}
Clasare 15/04/2023
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dynamo Bryansk
49
22
15
4
3
30
9
21
2
Avangard Kursk
38
22
10
8
4
39
24
15
3
Rodina-2 Moscow
37
22
10
7
5
34
17
17
4
Metallurg Lipetsk
37
22
11
4
7
29
21
8
5
Sakhalinets
36
22
11
3
8
36
26
10
6
FK Ryazan
29
22
7
8
7
21
21
0
7
Arsenal-2 Tula
28
22
8
4
10
34
36
-2
8
Strogino Moscow
28
22
7
7
8
22
25
-3
9
Akademiya Tambov
26
22
7
5
10
20
30
-10
10
Kvant Obninsk
21
22
6
3
13
22
40
-18
11
Sakhalin Y-Sakh.
20
22
6
2
14
23
44
-21
12
Peresvet Podolsk
18
22
5
3
14
22
39
-17
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Salyut Belgorod
44
22
13
5
4
46
19
27
2
FK Kaluga
44
22
14
2
6
32
23
9
3
Sokol Saratov
43
22
13
4
5
25
16
9
4
Kosmos Elektrostal
39
22
12
3
7
54
27
27
5
Saturn
37
22
11
4
7
35
27
8
6
Dinamo Vladivostok
36
22
11
3
8
34
23
11
7
FK Khimki Youth
30
22
9
3
10
41
35
6
8
FK Kolomna
27
22
8
3
11
29
44
-15
9
Avtomobilist Noginsk
25
22
7
4
11
23
35
-12
10
SKA-Khabarovsk-2
20
22
5
5
12
26
38
-12
11
Zenit Penza
17
22
4
5
13
20
41
-21
12
Fc Balashikha
13
22
4
1
17
13
50
-37
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Salyut Belgorod
6
2
2
0
0
4
1
3
2
Dynamo Bryansk
6
2
2
0
0
4
1
3
3
FK Kaluga
6
2
2
0
0
4
1
3
4
FK Ryazan
6
3
2
0
1
3
3
0
5
Dinamo Vladivostok
3
2
1
0
1
4
4
0
6
Metallurg Lipetsk
3
2
1
0
1
3
3
0
7
Avangard Kursk
3
2
1
0
1
2
2
0
8
Rodina-2 Moscow
3
2
1
0
1
2
2
0
9
Saturn
1
2
0
1
1
2
3
-1
10
Sakhalinets
1
2
0
1
1
3
5
-2
11
Sokol Saratov
0
2
0
0
2
2
5
-3
12
Kosmos Elektrostal
0
3
0
0
3
0
3
-3
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Fc Balashikha
6
2
2
0
0
5
2
3
2
SKA-Khabarovsk-2
4
2
1
1
0
2
0
2
3
Sakhalin Y-Sakh.
4
2
1
1
0
2
1
1
4
Kvant Obninsk
3
1
1
0
0
3
0
3
5
Avtomobilist Noginsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
Peresvet Podolsk
3
2
1
0
1
1
1
0
7
FK Khimki Youth
2
2
0
2
0
3
3
0
8
Strogino Moscow
2
2
0
2
0
2
2
0
9
Akademiya Tambov
1
2
0
1
1
3
5
-2
10
FK Kolomna
1
2
0
1
1
1
4
-3
11
Zenit Penza
0
2
0
0
2
0
2
-2
12
Arsenal-2 Tula
0
2
0
0
2
0
3
-3
Relegation
PER
meciuri
Toate
Division 2 - Center
Kubok
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
02/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
13/11
2022
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
09/11
2022
Peresvet Podolsk
3 - 0
(3 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
05/11
2022
Akademiya Tambov
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
02/11
2022
Akron Togliatti
5 - 0
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
24/10
2022
Kvant Obninsk
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
19/10
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
15/10
2022
FK Ryazan
0 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
08/10
2022
Arsenal-2 Tula
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
RuC
02/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 2)
Rodina-2 Moscow
Ru3
26/09
2022
Dynamo Bryansk
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
22/09
2022
Peresvet Podolsk
0 - 3
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
18/09
2022
Metallurg Lipetsk
2 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/09
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
RuC
09/09
2022
Peresvet Podolsk
1 - 0
(1 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
28/08
2022
Peresvet Podolsk
3 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
24/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
21/08
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/08
2022
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
Ru3
10/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(0 - 1)
Arsenal-2 Tula
Ru3
05/08
2022
Rodina-2 Moscow
0 - 3
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
28/07
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
24/07
2022
Sakhalinets
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,4,17,29],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_275":[6,3,15,24],"lg_275_6":[2,1,3,6],"lg_335":[2,1,2,5],"lg_335_6":[2,1,2,5]}
FK
meciuri
Toate
Division 2 - Center
Kubok
08/04
2023
FK Kolomna
0 - 3
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
02/04
2023
Akademiya Tambov
1 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
13/11
2022
FK Kolomna
3 - 2
(1 - 0)
Dinamo Vladivostok
Ru3
10/11
2022
FK Kolomna
4 - 1
(3 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
05/11
2022
FK Kolomna
0 - 2
(0 - 0)
Saturn
Ru3
30/10
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
24/10
2022
FK Kolomna
8 - 1
(5 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
19/10
2022
FK Khimki Youth
6 - 3
(2 - 2)
FK Kolomna
Ru3
15/10
2022
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
FK Kolomna
Ru3
08/10
2022
FK Kolomna
0 - 3
(0 - 2)
Zenit Penza
Ru3
30/09
2022
Kosmos Elektrostal
6 - 2
(1 - 1)
FK Kolomna
Ru3
26/09
2022
FK Kolomna
2 - 2
(2 - 2)
Salyut Belgorod
Ru3
22/09
2022
FK Kaluga
3 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
18/09
2022
FK Kolomna
0 - 0
(0 - 0)
FK Kaluga
Ru3
10/09
2022
Salyut Belgorod
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
04/09
2022
FK Kolomna
2 - 0
(2 - 0)
Kosmos Elektrostal
Ru3
31/08
2022
FK Ryazan
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
RuC
27/08
2022
Zenit Penza
0 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
21/08
2022
FK Kolomna
1 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru3
17/08
2022
FK Kolomna
1 - 0
( - )
Saturn
RuC
14/08
2022
FK Kolomna
0 - 4
(0 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
10/08
2022
Fc Balashikha
0 - 1
(0 - 0)
FK Kolomna
Ru3
06/08
2022
FK Kolomna
1 - 0
(0 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
29/07
2022
Saturn
3 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
19/07
2022
SKA-Khabarovsk-2
3 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
16/07
2022
Dinamo Vladivostok
2 - 1
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,13,26],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_275":[8,4,12,24],"lg_275_6":[2,1,3,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
PER
gazde meciuri:
Toate
Division 2 - Center
Kubok
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
02/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
09/11
2022
Peresvet Podolsk
3 - 0
(3 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
19/10
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
05/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
RuC
02/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 2)
Rodina-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Peresvet Podolsk
0 - 3
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
14/09
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
RuC
09/09
2022
Peresvet Podolsk
1 - 0
(1 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
28/08
2022
Peresvet Podolsk
3 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
24/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/08
2022
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
Ru3
10/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(0 - 1)
Arsenal-2 Tula
Ru3
28/07
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,8,16],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_275":[5,1,7,13],"lg_275_6":[3,1,2,6],"lg_335":[1,1,1,3],"lg_335_6":[1,1,1,3]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - Center
Kubok
02/04
2023
Akademiya Tambov
1 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
30/10
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
19/10
2022
FK Khimki Youth
6 - 3
(2 - 2)
FK Kolomna
Ru3
15/10
2022
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
FK Kolomna
Ru3
30/09
2022
Kosmos Elektrostal
6 - 2
(1 - 1)
FK Kolomna
Ru3
22/09
2022
FK Kaluga
3 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
10/09
2022
Salyut Belgorod
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
31/08
2022
FK Ryazan
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
RuC
27/08
2022
Zenit Penza
0 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
10/08
2022
Fc Balashikha
0 - 1
(0 - 0)
FK Kolomna
Ru3
29/07
2022
Saturn
3 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
19/07
2022
SKA-Khabarovsk-2
3 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
16/07
2022
Dinamo Vladivostok
2 - 1
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,2,9,13],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_275":[2,2,8,12],"lg_275_6":[null,2,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Peresvet Podolsk
Meciuri jucate:
29
FK Kolomna
Meciuri jucate:
26
Goluri
(Marcate/Primite)
28
0.97
1.69
49
31
1.19
2
52
Sub/Peste
1.5
9
20
31%
69%
7
19
27%
73%
2.5
13
16
45%
55%
11
15
42%
58%
3.5
23
6
79%
21%
17
9
65%
35%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
12
17
41%
59%
8
18
31%
69%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
23
21%
79%
8
18
31%
69%
Marcat un gol (Da/Nu)
16
13
55%
45%
14
12
54%
46%
PER
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Kolomna (G)
Ru3
15/04/2023
1
Fc Balashikha (O)
Ru3
21/04/2023
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
28/04/2023
2
FK Khimki Youth (O)
Ru3
05/05/2023
2
Avtomobilist Noginsk (O)
Ru3
10/05/2023
2
FK Kolomna (O)
Ru3
15/05/2023
1
Peresvet Podolsk (O)
Ru3
15/04/2023
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
22/04/2023
3
Strogino Moscow (O)
Ru3
29/04/2023
4
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
05/05/2023
3
Kvant Obninsk (O)
Ru3
10/05/2023
2
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
15/05/2023
2
Fc Balashikha (G)
Ru3
21/05/2023
SKA-Khabarovsk-2 (O)
Ru3
28/05/2023
2
FK Khimki Youth (G)
Ru3
04/06/2023
2
Zenit Penza (O)
Ru3
10/06/2023
4
Sakhalin Y-Sakh. (O)
Ru3
21/05/2023
3
Strogino Moscow (G)
Ru3
28/05/2023
4
Arsenal-2 Tula (O)
Ru3
04/06/2023
3
Akademiya Tambov (G)
Ru3
10/06/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program