Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
208
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
557
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
Pedras Rubras
-
USC Paredes
24°C
L
W
W
L
W
L
18/10/2020 16:00 GMT
1
2 - 1
FT
W
L
W
W
W
L
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
43
31
27
1
1
-
0
1 - 0
1.74
24°
2.15
2.15
3.20
3.00
FT
2 - 1
(0 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
65
35
Sub
1.74
1 - 0
1.74
24°
1.65
1.65
2.20
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
38
23
40
2
24°
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
17%
2
1
1
-
0
1 - 0
24°
26.00
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
64
36
Nu
1
-
0
1 - 0
1.74
24°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
74%
1X
1
-
0
1 - 0
1.74
24°
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
43%
Gazda -0.5
1
-
0
1 - 0
1.74
24°
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série C
Pt3
Pedras Rubras
USC Paredes
18/10/2020 16:00
1
-
0
1 - 0
1.74
24°
FT
2 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
01/03
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
USC Paredes
Pt3
13/10
2019
USC Paredes
0 - 0
(0 - 0)
Pedras Rubras
Pt3
10/02
2019
Pedras Rubras
2 - 1
( - )
USC Paredes
Pt3
02/09
2018
USC Paredes
2 - 2
( - )
Pedras Rubras
Pt3
Pedras Rubras
2
50%
Egalitati
2
50%
USC Paredes
0
0%
{"lg_-1":[2,2,0,4],"lg_-1_6":[2,2,0,4],"lg_259":[2,2,null,4],"lg_259_6":[2,2,null,4]}
Clasare 18/10/2020
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Braga B
6
2
2
0
0
7
1
6
2
SC Mirandela
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Vidago FC
4
2
1
1
0
2
1
1
4
Merelinense FC
4
2
1
1
0
1
0
1
5
Maria da Fonte
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Pedras Salgadas
2
2
0
2
0
1
1
0
7
Águia FC Vimioso
1
2
0
1
1
2
3
-1
8
SC Vianense
1
2
0
1
1
0
1
-1
9
CDC Montalegre
1
2
0
1
1
0
2
-2
10
CD Cerveira
1
2
0
1
1
0
2
-2
11
Vilaverdense FC
1
2
0
1
1
1
4
-3
12
GD Bragança
1
2
0
1
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
4
2
1
1
0
3
1
2
2
FC Felgueiras
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Rio Ave B
3
1
1
0
0
3
2
1
4
Pevidém SC
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FC Tirsense
3
1
1
0
0
1
0
1
6
AD Fafe
1
1
0
1
0
1
1
0
7
São Martinho
1
2
0
1
1
1
2
-1
8
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
9
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Berco SC
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Mondinense FC
0
2
0
0
2
1
3
-2
12
Brito SC
0
2
0
0
2
2
5
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
4
2
1
1
0
2
0
2
2
SC Salgueiros
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Gondomar SC
4
2
1
1
0
2
1
1
4
Leça FC
4
2
1
1
0
1
0
1
5
SC Coimbrões
3
2
1
0
1
3
1
2
6
Pedras Rubras
3
2
1
0
1
1
2
-1
7
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
9
USC Paredes
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
Amarante
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SC Vila Real
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
Marítimo B
0
1
0
0
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CF Canelas 2010
6
2
2
0
0
6
0
6
2
AD Sanjoanense
4
2
1
1
0
6
1
5
3
Lusitânia FC
4
2
1
1
0
3
2
1
4
São João de Ver
4
2
1
1
0
3
2
1
5
Anadia FC
4
2
1
1
0
2
1
1
6
SC Beira-Mar
3
2
1
0
1
2
2
0
7
Valadares Gaia
3
2
1
0
1
2
3
-1
8
Castro Daire
3
2
1
0
1
2
4
-2
9
Vila Cortês do Mondego
3
2
1
0
1
2
6
-4
10
Lusitano FCV
0
2
0
0
2
2
4
-2
11
SC Espinho
0
2
0
0
2
1
3
-2
12
Recreio de Águeda
0
2
0
0
2
1
4
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Sernache
6
2
2
0
0
10
1
9
2
Sertanense FC
4
2
1
1
0
4
2
2
3
Benfica C. Branco
4
2
1
1
0
1
0
1
4
Clube Condeixa
4
2
1
1
0
1
0
1
5
ARC Oleiros
3
2
1
0
1
5
1
4
6
AC Marinhense
3
2
1
0
1
3
1
2
7
Carapinheirense
3
1
1
0
0
1
0
1
8
Mortágua FC
2
2
0
2
0
1
1
0
9
CD Alcains
1
2
0
1
1
0
5
-5
10
Uniao Leiria
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Oliveira do Hospital
0
2
0
0
2
1
6
-5
12
GRAP
0
2
0
0
2
1
10
-9
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sacavenense
3
1
1
0
0
3
0
3
2
UFC Almeirim
3
1
1
0
0
3
2
1
3
FC Alverca
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Caldas SC
3
1
1
0
0
1
0
1
5
Pêro Pinheiro
3
2
1
0
1
1
3
-2
6
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
7
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
9
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SU 1º Dezembro
0
1
0
0
1
2
3
-1
11
Lourinhanense
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
SU Sintrense
0
2
0
0
2
0
2
-2
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estrela Amadora
6
2
2
0
0
5
1
4
2
Sporting Lisboa B
6
2
2
0
0
3
0
3
3
GD Fontinhas
3
2
1
0
1
3
2
1
4
Rabo de Peixe
3
1
1
0
0
2
1
1
5
Real SC
3
2
1
0
1
3
3
0
6
Belenenses B
3
2
1
0
1
1
2
-1
7
Fabril Barreiro
1
2
0
1
1
3
4
-1
8
Clube Oriental
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
CO do Montijo
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Oriental Dragon
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
SC Praiense
0
1
0
0
1
0
2
-2
12
SC Ideal
0
1
0
0
1
0
3
-3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Juventude de Évora
3
1
1
0
0
3
1
2
2
Amora FC
3
1
1
0
0
2
1
1
3
CD Pinhalnovense
3
1
1
0
0
1
0
1
4
SCM Aljustrelense
3
2
1
0
1
2
3
-1
5
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Moura AC
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Esperança de Lagos
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SC Olhanense
0
1
0
0
1
1
2
-1
11
Lusitano GC
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
Lusitano de Évora
0
1
0
0
1
0
1
-1
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
PED
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
04/10
2020
CD Trofense
2 - 0
(1 - 0)
Pedras Rubras
Pt3
27/09
2020
Pedras Rubras
2 - 1
(0 - 0)
Amarante
PtC
20/09
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
Amarante
Pt3
08/03
2020
FC Felgueiras
2 - 1
(0 - 0)
Pedras Rubras
Pt3
01/03
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
USC Paredes
Pt3
23/02
2020
FC Arouca
4 - 2
(0 - 0)
Pedras Rubras
Pt3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_259":[2,null,3,5],"lg_259_6":[2,null,3,5],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
USC
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
11/10
2020
São Martinho
1 - 2
(0 - 1)
USC Paredes
PtC
04/10
2020
USC Paredes
0 - 1
(0 - 0)
Leça FC
Pt3
27/09
2020
USC Paredes
1 - 0
(1 - 0)
Castro Daire
PtC
20/09
2020
Câmara de Lobos
1 - 2
(0 - 1)
USC Paredes
Pt3
08/03
2020
USC Paredes
3 - 0
(0 - 0)
Gondomar SC
Pt3
01/03
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
USC Paredes
Pt3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_259":[2,null,2,4],"lg_259_6":[2,null,2,4],"lg_333":[2,null,null,2],"lg_333_6":[2,null,null,2]}
PED
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
27/09
2020
Pedras Rubras
2 - 1
(0 - 0)
Amarante
PtC
20/09
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
Amarante
Pt3
01/03
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
USC Paredes
Pt3
Victorii
3
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_259":[2,null,null,2],"lg_259_6":[2,null,null,2],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
USC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
11/10
2020
São Martinho
1 - 2
(0 - 1)
USC Paredes
PtC
20/09
2020
Câmara de Lobos
1 - 2
(0 - 1)
USC Paredes
Pt3
01/03
2020
Pedras Rubras
1 - 0
(1 - 0)
USC Paredes
Pt3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_259":[1,null,1,2],"lg_259_6":[1,null,1,2],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Pedras Rubras
Meciuri jucate:
6
USC Paredes
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
7
1.17
1.5
9
8
1.33
0.67
4
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
2.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
3.5
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
PED
Meciuri urmatoare
Dificultate
USC
Uşor 1
Greu 5
USC Paredes (G)
Pt3
18/10/2020
3
SC Salgueiros (G)
PtC
11/11/2020
4
SC Salgueiros (G)
Pt3
15/11/2020
4
Gondomar SC (O)
Pt3
29/11/2020
4
Leça FC (O)
Pt3
02/12/2020
3
SC Coimbrões (G)
Pt3
06/12/2020
1
Pedras Rubras (O)
Pt3
18/10/2020
2
União da Madeira (G)
Pt3
24/10/2020
1
Gondomar SC (O)
Pt3
04/11/2020
4
SC Coimbrões (G)
Pt3
08/11/2020
1
SL Benfica (G)
PtC
21/11/2020
5
SC Salgueiros (G)
Pt3
06/12/2020
4
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program