Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
35
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
64
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
278
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
674
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
110
American
116
African
15
Asiatic
67
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
2
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Partizan Salihorsk
-
Viktoriya Maryina Horka
W
W
W
W
W
W
11/09/2022 16:00 GMT
2
0 - 1
FT
W
W
W
W
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
38
16
46
2
2
-
3
2 - 3
3.05
-
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
39
61
Peste
3.05
2 - 3
3.05
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
20
22
58
2
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
27%
2
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
11
89
Da
2
-
3
2 - 3
3.05
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
84%
21
2
-
3
2 - 3
3.05
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
46%
Oaspete -0.5
2
-
3
2 - 3
3.05
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
Viktoriya Maryina Horka
11/09/2022 16:00
2
-
3
2 - 3
3.05
FT
0 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
25/07
2021
Viktoriya Maryina Horka
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
16/05
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
Partizan Salihorsk
1
50%
Egalitati
1
50%
Viktoriya Maryina Horka
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_373":[1,1,null,2],"lg_373_6":[1,1,null,2]}
Clasare 11/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
32
13
10
2
1
40
8
32
2
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
3
Torpedo Minsk
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
26
14
8
2
4
41
18
23
5
Energetik-BGATU
18
13
5
3
5
29
24
5
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
13
1
1
11
13
62
-49
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
30
12
10
0
2
70
7
63
2
Spartak Shklov
28
12
9
1
2
52
20
32
3
Servolyuks
24
12
8
0
4
38
15
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
12
3
2
7
17
44
-27
6
Kirovsk
10
11
3
1
7
14
65
-51
7
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
8
Zarya Krugloe
2
11
0
2
9
4
39
-35
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
39
13
13
0
0
96
10
86
2
Pripyat Olshany
31
14
10
1
3
58
29
29
3
FK Luninets
22
13
7
1
5
45
21
24
4
Nadezhda Gorodishche
22
13
7
1
5
26
30
-4
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
8
13
2
2
9
18
68
-50
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
36
12
12
0
0
70
6
64
2
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
28
15
13
3
FK Vysokoe
14
12
4
2
6
21
35
-14
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
11
3
1
7
11
32
-21
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
36
15
12
0
3
75
10
65
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Vertikal Kalinkovichi
28
15
9
1
5
59
31
28
5
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
6
FK Zhlobin
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
14
1
2
11
8
76
-68
10
Dnepr Rogachev
0
15
0
0
15
7
153
-146
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
36
16
11
3
2
48
26
22
2
FK Svislach
29
15
9
2
4
52
30
22
3
FK Slonim Siti
29
15
9
2
4
36
19
17
4
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
15
3
3
9
22
42
-20
9
Chayka Zelva
12
16
2
6
8
19
42
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
FK Miory
32
15
10
2
3
48
23
25
4
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
FC Polotsk
17
15
4
5
6
44
46
-2
7
Postavy
14
15
3
5
7
23
47
-24
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
6
15
1
3
11
22
54
-32
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
PAR
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
03/09
2022
Partizan Salihorsk
22 - 2
(9 - 0)
FK Uzda
By3
03/09
2022
Partizan Salihorsk
22 - 2
(9 - 0)
FK Uzda
By3
28/08
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
06/08
2022
Starye Dorogi
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
31/07
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
23/07
2022
FK Slutsk-2
1 - 7
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
17/07
2022
Partizan Salihorsk
2 - 0
(1 - 0)
FS Respect
By3
10/07
2022
Neman Stolbtsy
2 - 1
( - )
Partizan Salihorsk
By3
03/07
2022
FK Uzda
0 - 3
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
25/06
2022
Bobovnya
0 - 2
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
19/06
2022
Partizan Salihorsk
11 - 1
(5 - 0)
Starye Dorogi
By3
11/06
2022
FK Kletsk
0 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
05/06
2022
Partizan Salihorsk
3 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
21/05
2022
FS Respect
0 - 5
(0 - 4)
Partizan Salihorsk
By3
08/05
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
23/06
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(1 - 0)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[15,1,1,17],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[14,null,1,15],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,1,null,2],"lg_304_6":[1,1,null,2]}
VIK
meciuri
Toate
03/09
2022
Viktoriya Maryina Horka
4 - 2
(4 - 0)
Zhodino Yuzhnoe
By3
28/08
2022
FK Krupki
0 - 8
(0 - 5)
Viktoriya Maryina Horka
By3
06/08
2022
Viktoriya Maryina Horka
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolos
By3
30/07
2022
Livadija
1 - 5
(1 - 3)
Viktoriya Maryina Horka
By3
23/07
2022
Viliya Vileyka
1 - 2
(0 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
16/07
2022
Viktoriya Maryina Horka
8 - 0
(4 - 0)
Berezino
By3
09/07
2022
Falko Cherkassy
0 - 3
(0 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
02/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(2 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
26/06
2022
Viktoriya Maryina Horka
12 - 1
( - )
FK Krupki
By3
19/06
2022
FK Kolos
2 - 1
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
11/06
2022
Viktoriya Maryina Horka
0 - 2
(0 - 0)
Livadija
By3
04/06
2022
Viktoriya Maryina Horka
7 - 1
(2 - 1)
Viliya Vileyka
By3
21/05
2022
Berezino
0 - 5
(0 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
07/05
2022
Viktoriya Maryina Horka
2 - 0
(0 - 0)
Falko Cherkassy
By3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,0,3,14],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[11,null,3,14],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
PAR
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
03/09
2022
Partizan Salihorsk
22 - 2
(9 - 0)
FK Uzda
By3
03/09
2022
Partizan Salihorsk
22 - 2
(9 - 0)
FK Uzda
By3
28/08
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
31/07
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
17/07
2022
Partizan Salihorsk
2 - 0
(1 - 0)
FS Respect
By3
19/06
2022
Partizan Salihorsk
11 - 1
(5 - 0)
Starye Dorogi
By3
05/06
2022
Partizan Salihorsk
3 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
08/05
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
( - )
Neman Stolbtsy
By3
23/06
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(1 - 0)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,1,0,9],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[8,null,null,8],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[null,1,null,1],"lg_304_6":[null,1,null,1]}
VIK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
28/08
2022
FK Krupki
0 - 8
(0 - 5)
Viktoriya Maryina Horka
By3
30/07
2022
Livadija
1 - 5
(1 - 3)
Viktoriya Maryina Horka
By3
23/07
2022
Viliya Vileyka
1 - 2
(0 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
09/07
2022
Falko Cherkassy
0 - 3
(0 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
02/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(2 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
19/06
2022
FK Kolos
2 - 1
( - )
Viktoriya Maryina Horka
By3
21/05
2022
Berezino
0 - 5
(0 - 2)
Viktoriya Maryina Horka
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,0,2,7],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,null,2,7],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Partizan Salihorsk
Meciuri jucate:
17
Viktoriya Maryina Horka
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
95
5.59
0.59
10
61
4.36
1
14
Sub/Peste
1.5
1
16
6%
94%
0
14
0%
100%
2.5
4
13
24%
76%
2
12
14%
86%
3.5
11
6
65%
35%
5
9
36%
64%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
10
41%
59%
6
8
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
10
7
59%
41%
6
8
43%
57%
Marcat un gol (Da/Nu)
17
0
100%
0%
12
2
86%
14%
PAR
Meciuri urmatoare
Dificultate
VIK
Uşor 1
Greu 5
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
11/09/2022
3
Viktoriya Maryina Horka (O)
By3
17/09/2022
3
Bobovnya (G)
By3
24/09/2022
Uni Minsk (G)
By3
01/10/2022
Uni Minsk (O)
By3
08/10/2022
DYuSSh-3 Pinsk (O)
By3
15/10/2022
1
Partizan Salihorsk (O)
By3
11/09/2022
Partizan Salihorsk (G)
By3
17/09/2022
Zhodino Yuzhnoe (G)
By3
25/09/2022
Gazovik Vitebsk (O)
By3
01/10/2022
Gazovik Vitebsk (G)
By3
08/10/2022
FK Svislach (G)
By3
15/10/2022
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
22/10/2022
1
Niva Dolbizno (G)
By3
05/11/2022
FK Svislach (O)
By3
23/10/2022
FK Krumkachy (O)
By3
05/11/2022
4
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program