Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
85
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1495
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
66
Favorite
Liste
[+]
Britanic
27
Top European
40
European
446
American
57
African
34
Asiatic
134
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Oxford City
-
Braintree Town
12°C
W
W
W
W
W
W
20/02/2021 16:00 GMT
1
Oxford City probabilitatea de a câștiga
53%
W
L
L
W
L
L
Anglia National League South
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
53
21
25
1
2
-
0
2 - 0
2.33
12°
-
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
53
47
Sub
2.33
2 - 0
2.33
12°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
35
40
25
X
12°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
21%
X
1
2
-
0
2 - 0
12°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
51
49
Nu
2
-
0
2 - 0
2.33
12°
-
-
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
78%
12
2
-
0
2 - 0
2.33
12°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
45%
Gazda -1.5
2
-
0
2 - 0
2.33
12°
-
Postp.
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Regular Season
NLs
Oxford City
Braintree Town
20/02/2021
2
-
0
2 - 0
2.33
12°
Postp.
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
12/01
2021
Braintree Town
1 - 2
(1 - 2)
Oxford City
NLs
18/01
2020
Oxford City
1 - 4
(0 - 0)
Braintree Town
NLs
28/09
2019
Braintree Town
1 - 0
(1 - 0)
Oxford City
NLs
24/04
2018
Braintree Town
0 - 0
(0 - 0)
Oxford City
NLs
02/09
2017
Oxford City
1 - 2
(1 - 1)
Braintree Town
NLs
Oxford City
1
20%
Egalitati
1
20%
Braintree Town
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_63":[1,1,3,5],"lg_63_6":[1,1,3,5]}
Clasare 20/02/2021
Regular Season
Regular Season
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
OXF
meciuri
Toate
National League South
FA Trophy
13/02
2021
Oxford City
4 - 1
(3 - 0)
Chelmsford
NLs
09/02
2021
Oxford City
4 - 0
(1 - 0)
Hungerford Town
NLs
06/02
2021
Oxford City
2 - 0
(2 - 0)
Peterborough Sports
FAT
19/01
2021
Hemel Hempstead
3 - 5
(2 - 1)
Oxford City
NLs
16/01
2021
Oxford City
4 - 2
(1 - 2)
Haringey Borough
FAT
12/01
2021
Braintree Town
1 - 2
(1 - 2)
Oxford City
NLs
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_63":[4,null,null,4],"lg_63_6":[4,null,null,4],"lg_490":[2,null,null,2],"lg_490_6":[2,null,null,2]}
BRT
meciuri
Toate
19/01
2021
Maidstone United
0 - 2
(0 - 2)
Braintree Town
NLs
16/01
2021
Slough Town
3 - 2
(1 - 1)
Braintree Town
NLs
12/01
2021
Braintree Town
1 - 2
(1 - 2)
Oxford City
NLs
09/01
2021
Braintree Town
2 - 1
(1 - 0)
Dartford
NLs
02/01
2021
Chelmsford
4 - 2
(0 - 2)
Braintree Town
NLs
28/12
2020
Billericay
3 - 1
(1 - 0)
Braintree Town
NLs
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_63":[2,null,4,6],"lg_63_6":[2,null,4,6]}
OXF
gazde meciuri:
Toate
National League South
FA Trophy
13/02
2021
Oxford City
4 - 1
(3 - 0)
Chelmsford
NLs
09/02
2021
Oxford City
4 - 0
(1 - 0)
Hungerford Town
NLs
06/02
2021
Oxford City
2 - 0
(2 - 0)
Peterborough Sports
FAT
16/01
2021
Oxford City
4 - 2
(1 - 2)
Haringey Borough
FAT
Victorii
4
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_63":[2,null,null,2],"lg_63_6":[2,null,null,2],"lg_490":[2,null,null,2],"lg_490_6":[2,null,null,2]}
BRT
meciuri in calitate de oaspete
Toate
19/01
2021
Maidstone United
0 - 2
(0 - 2)
Braintree Town
NLs
16/01
2021
Slough Town
3 - 2
(1 - 1)
Braintree Town
NLs
02/01
2021
Chelmsford
4 - 2
(0 - 2)
Braintree Town
NLs
28/12
2020
Billericay
3 - 1
(1 - 0)
Braintree Town
NLs
Victorii
1
25%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_63":[1,null,3,4],"lg_63_6":[1,null,3,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Oxford City
Meciuri jucate:
6
Braintree Town
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
21
3.5
1.17
7
10
1.67
2.17
13
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
6
0
100%
0%
OXF
Meciuri urmatoare
Dificultate
BRT
Uşor 1
Greu 5
Braintree Town (G)
NLs
20/02/2021
4
Dartford (O)
NLs
23/02/2021
4
Notts County (O)
FAT
27/02/2021
4
Eastbourne (O)
NLs
27/02/2021
2
Concord Rangers (G)
NLs
02/03/2021
2
Maidstone United (O)
NLs
06/03/2021
4
Oxford City (O)
NLs
20/02/2021
1
Hampton FC (O)
NLs
06/03/2021
4
Billericay (G)
NLs
13/03/2021
2
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
16/03/2021
1
Chippenham (G)
NLs
20/03/2021
3
Dorking Wanderers (O)
NLs
27/03/2021
2
Hemel Hempstead (G)
NLs
13/03/2021
3
Bath City (O)
NLs
16/03/2021
4
Tonbridge Angels (O)
NLs
27/03/2021
4
Dorking Wanderers (G)
NLs
02/04/2021
2
Hampton FC (O)
NLs
05/04/2021
4
Billericay (G)
NLs
10/04/2021
2
Chippenham (O)
NLs
13/04/2021
3
St Albans City (O)
NLs
17/04/2021
2
Havant (G)
NLs
24/04/2021
1
Concord Rangers (O)
NLs
01/05/2021
2
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
03/05/2021
1
Dartford (G)
NLs
08/05/2021
4
Welling Utd (O)
NLs
15/05/2021
2
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
18/05/2021
1
Maidstone United (G)
NLs
22/05/2021
4
Oxford United (G)
Cfr
16/07/2021
2
Haringey Borough (O)
Cfr
24/07/2021
1
Brackley Town (O)
Cfr
07/08/2021
4
Braintree Town (O)
NLs
14/08/2021
4
Concord Rangers (G)
NLs
21/08/2021
2
Eastbourne (O)
NLs
28/08/2021
2
Bath City (G)
NLs
30/08/2021
4
Maidstone United (G)
NLs
04/09/2021
4
Havant (O)
NLs
11/09/2021
1
Frome Town (O)
FA
18/09/2021
2
Hampton FC (G)
NLs
25/09/2021
4
Welling Utd (G)
NLs
02/10/2021
2
Hemel Hempstead (O)
NLs
09/10/2021
3
Chelmsford (G)
NLs
23/10/2021
4
Tonbridge Angels (O)
NLs
30/10/2021
4
Dartford (O)
NLs
13/11/2021
4
Dulwich Hamlet (G)
NLs
20/11/2021
3
St Albans City (G)
FAT
27/11/2021
2
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
30/11/2021
1
Hungerford Town (O)
NLs
04/12/2021
4
Chippenham (G)
NLs
11/12/2021
3
Dorking Wanderers (G)
NLs
14/12/2021
2
Slough Town (G)
NLs
26/12/2021
2
Slough Town (O)
NLs
02/01/2022
2
Eastbourne (G)
NLs
08/01/2022
2
Billericay (G)
NLs
15/01/2022
2
Welling Utd (O)
NLs
22/01/2022
2
Havant (G)
NLs
29/01/2022
1
Dorking Wanderers (O)
NLs
01/02/2022
2
Hampton FC (O)
NLs
05/02/2022
4
Hemel Hempstead (G)
NLs
12/02/2022
3
Maidstone United (O)
NLs
19/02/2022
4
Chelmsford (O)
NLs
26/02/2022
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
05/03/2022
4
St Albans City (O)
NLs
08/03/2022
2
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
12/03/2022
1
Billericay (O)
NLs
19/03/2022
2
Dartford (G)
NLs
02/04/2022
4
Dulwich Hamlet (O)
NLs
09/04/2022
3
Hungerford Town (G)
NLs
15/04/2022
4
Chippenham (O)
NLs
18/04/2022
3
Braintree Town (G)
NLs
23/04/2022
4
Concord Rangers (O)
NLs
30/04/2022
2
St Albans City (G)
NLs
02/05/2022
2
Bath City (O)
NLs
07/05/2022
4
Eastbourne (G)
NLs
11/05/2022
2
Dorking Wanderers (O)
NLs
14/05/2022
2
Eastbourne (G)
NLs
06/08/2022
2
St Albans City (O)
NLs
13/08/2022
2
Concord Rangers (G)
NLs
20/08/2022
2
Weymouth (O)
NLs
27/08/2022
2
Hampton FC (G)
NLs
29/08/2022
4
Welling Utd (O)
NLs
03/09/2022
2
Chippenham (O)
NLs
06/09/2022
3
Chelmsford (O)
NLs
12/09/2022
4
Salisbury City (O)
FA
17/09/2022
3
Bath City (G)
NLs
24/09/2022
4
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
27/09/2022
1
Plymouth Parkway (G)
FA
01/10/2022
2
Plymouth Parkway (O)
FA
04/10/2022
2
Tonbridge Angels (O)
NLs
08/10/2022
4
AFC Hornchurch (O)
FA
15/10/2022
3
Havant (O)
NLs
22/10/2022
1
Taunton (G)
NLs
25/10/2022
2
Farnborough FC (O)
NLs
29/10/2022
3
Hungerford Town (G)
NLs
01/11/2022
4
Fleetwood Town (O)
FA
05/11/2022
2
Worthing FC (O)
NLs
08/11/2022
4
Hemel Hempstead (G)
NLs
12/11/2022
3
Dover Athletic (G)
NLs
15/11/2022
1
Plymouth Parkway (G)
FAT
19/11/2022
2
Dartford (G)
NLs
22/11/2022
4
Cheshunt FC (O)
NLs
26/11/2022
3
Dulwich Hamlet (G)
NLs
03/12/2022
3
Braintree Town (O)
NLs
06/12/2022
4
Eastbourne (O)
NLs
10/12/2022
2
Chippenham (G)
NLs
13/12/2022
3
Slough Town (G)
NLs
26/12/2022
2
Slough Town (O)
NLs
01/01/2023
2
St Albans City (G)
NLs
07/01/2023
2
Hampton FC (O)
NLs
14/01/2023
4
Concord Rangers (O)
NLs
21/01/2023
2
Weymouth (G)
NLs
28/01/2023
2
Hungerford Town (O)
NLs
04/02/2023
4
Welling Utd (G)
NLs
11/02/2023
2
Worthing FC (G)
NLs
18/02/2023
4
Taunton (O)
NLs
21/02/2023
2
Dartford (O)
NLs
25/02/2023
4
Farnborough FC (G)
NLs
04/03/2023
3
Braintree Town (G)
NLs
07/03/2023
4
Hemel Hempstead (O)
NLs
11/03/2023
3
Cheshunt FC (G)
NLs
18/03/2023
3
Dulwich Hamlet (O)
NLs
25/03/2023
3
Tonbridge Angels (G)
NLs
01/04/2023
4
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
07/04/2023
1
Chelmsford (G)
NLs
10/04/2023
4
Dover Athletic (O)
NLs
15/04/2023
1
Havant (G)
NLs
22/04/2023
1
Bath City (O)
NLs
29/04/2023
4
Worthing FC (G)
NLs
07/05/2023
4
St Albans City (G)
NLs
14/05/2023
2
Aldershot Town (O)
NL
05/08/2023
4
Rochdale (G)
NL
12/08/2023
4
Chesterfield (G)
NL
15/08/2023
5
Halifax (O)
NL
19/08/2023
4
Maidenhead Utd (O)
NL
26/08/2023
3
Boreham Wood (G)
NL
28/08/2023
3
Solihull Moors (O)
NL
02/09/2023
4
Hartlepool Utd (G)
NL
09/09/2023
3
Dagenham & Red. (G)
NL
16/09/2023
3
Eastleigh (O)
NL
19/09/2023
3
Oldham Athletic (O)
NL
23/09/2023
3
Gateshead (G)
NL
26/09/2023
4
Altrincham (G)
NL
30/09/2023
4
Southend Utd (O)
NL
03/10/2023
4
AFC Fylde (G)
NL
07/10/2023
1
Scarborough Athl. (O)
FA
14/10/2023
4
Scarborough Athl. (G)
FA
17/10/2023
4
Bromley FC (O)
NL
21/10/2023
5
Wealdstone (O)
NL
24/10/2023
3
Barnet (G)
NL
28/10/2023
4
Woking (G)
NL
11/11/2023
2
Ebbsfleet Utd (O)
NL
18/11/2023
1
York City (O)
NL
21/11/2023
2
Kidderminster (G)
NL
25/11/2023
1
Maidenhead Utd (G)
NL
02/12/2023
3
Chelmsford (G)
FAT
09/12/2023
4
Boreham Wood (O)
NL
16/12/2023
3
Solihull Moors (G)
NL
23/12/2023
4
Dorking Wanderers (O)
NL
26/12/2023
2
Dorking Wanderers (G)
NL
01/01/2024
2
Hartlepool Utd (O)
NL
06/01/2024
3
Woking (O)
NL
20/01/2024
2
York City (G)
NL
23/01/2024
2
Ebbsfleet Utd (G)
NL
27/01/2024
1
Kidderminster (O)
NL
03/02/2024
1
Dagenham & Red. (O)
NL
10/02/2024
3
Southend Utd (G)
NL
17/02/2024
4
Eastleigh (G)
NL
20/02/2024
3
Gateshead (O)
NL
24/02/2024
4
Aldershot Town (G)
NL
02/03/2024
4
Rochdale (O)
NL
09/03/2024
4
Chesterfield (O)
NL
12/03/2024
5
Halifax (G)
NL
16/03/2024
4
AFC Fylde (O)
NL
23/03/2024
1
Wealdstone (G)
NL
29/03/2024
3
Barnet (O)
NL
01/04/2024
4
Bromley FC (G)
NL
06/04/2024
5
Oldham Athletic (G)
NL
13/04/2024
3
Altrincham (O)
NL
20/04/2024
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
02/04/2021
4
Hemel Hempstead (O)
NLs
05/04/2021
3
St Albans City (G)
NLs
10/04/2021
2
Concord Rangers (O)
NLs
13/04/2021
2
Hungerford Town (O)
NLs
17/04/2021
4
Eastbourne (G)
NLs
24/04/2021
2
Dulwich Hamlet (O)
NLs
01/05/2021
3
Havant (G)
NLs
03/05/2021
1
Slough Town (G)
NLs
08/05/2021
2
Bath City (G)
NLs
11/05/2021
4
Dartford (O)
NLs
15/05/2021
4
Havant (O)
NLs
18/05/2021
1
Hampton FC (G)
NLs
22/05/2021
4
Bath City (O)
NLs
29/05/2021
4
Bishops Stortford (G)
Cfr
10/07/2021
1
Dagenham & Red. (G)
Cfr
17/07/2021
3
Peterborough Sports (G)
Cfr
07/08/2021
2
Oxford City (G)
NLs
14/08/2021
1
Hemel Hempstead (O)
NLs
21/08/2021
3
Dorking Wanderers (G)
NLs
28/08/2021
2
Billericay (O)
NLs
30/08/2021
2
Bath City (G)
NLs
11/09/2021
4
Billericay (G)
FA
18/09/2021
2
Eastbourne (O)
NLs
25/09/2021
2
St Albans City (G)
NLs
09/10/2021
2
Hungerford Town (O)
NLs
12/10/2021
4
Welling Utd (O)
NLs
16/10/2021
2
Dulwich Hamlet (G)
NLs
23/10/2021
3
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
26/10/2021
1
Chippenham (O)
NLs
30/10/2021
3
Tonbridge Angels (G)
NLs
06/11/2021
4
Havant (G)
NLs
20/11/2021
1
Potters Bar Town (G)
FAT
27/11/2021
2
Concord Rangers (O)
NLs
04/12/2021
2
St Albans City (O)
FAT
18/12/2021
2
Chelmsford (O)
NLs
26/12/2021
4
Dartford (G)
NLs
28/12/2021
4
Dorking Wanderers (O)
NLs
08/01/2022
2
Hampton FC (O)
NLs
18/01/2022
4
Welling Utd (G)
NLs
25/01/2022
2
Bath City (O)
NLs
29/01/2022
4
Eastbourne (G)
NLs
05/02/2022
2
Chelmsford (G)
NLs
08/02/2022
4
St Albans City (O)
NLs
12/02/2022
2
Hungerford Town (G)
NLs
19/02/2022
4
Dulwich Hamlet (O)
NLs
26/02/2022
3
Slough Town (G)
NLs
01/03/2022
2
Chippenham (G)
NLs
05/03/2022
3
Maidstone United (O)
NLs
08/03/2022
4
Tonbridge Angels (O)
NLs
12/03/2022
4
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
15/03/2022
1
Maidstone United (G)
NLs
19/03/2022
4
Slough Town (O)
NLs
26/03/2022
2
Hampton FC (G)
NLs
02/04/2022
4
Havant (O)
NLs
09/04/2022
1
Concord Rangers (G)
NLs
15/04/2022
2
Oxford City (O)
NLs
23/04/2022
1
Hemel Hempstead (G)
NLs
30/04/2022
3
Dartford (O)
NLs
02/05/2022
4
Billericay (G)
NLs
07/05/2022
2
Dulwich Hamlet (O)
NLs
06/08/2022
3
Havant (G)
NLs
13/08/2022
1
Hemel Hempstead (G)
NLs
16/08/2022
3
Bath City (O)
NLs
20/08/2022
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
27/08/2022
4
Cheshunt FC (O)
NLs
29/08/2022
3
Concord Rangers (O)
NLs
03/09/2022
2
Ebbsfleet Utd (O)
NLs
13/09/2022
1
Heybridge Swifts (O)
FA
17/09/2022
Heybridge Swifts (G)
FA
20/09/2022
Slough Town (G)
NLs
24/09/2022
2
St Albans City (G)
NLs
27/09/2022
2
AFC Hornchurch (O)
FA
01/10/2022
3
Dover Athletic (O)
NLs
08/10/2022
1
Worthing FC (G)
NLs
15/10/2022
4
Eastbourne (O)
NLs
22/10/2022
2
Welling Utd (G)
NLs
25/10/2022
2
Hampton FC (O)
NLs
29/10/2022
4
Dartford (O)
NLs
05/11/2022
4
Weymouth (O)
NLs
12/11/2022
2
Farnborough FC (G)
NLs
15/11/2022
3
Brackley Town (G)
FAT
19/11/2022
4
Hungerford Town (G)
NLs
26/11/2022
4
Taunton (O)
NLs
03/12/2022
2
Oxford City (G)
NLs
06/12/2022
1
Farnborough FC (O)
FAT
20/12/2022
3
Chelmsford (O)
NLs
26/12/2022
4
Chippenham (G)
NLs
29/12/2022
3
Chelmsford (G)
NLs
01/01/2023
4
Havant (O)
NLs
07/01/2023
1
Eastleigh (O)
FAT
14/01/2023
3
Bath City (G)
NLs
21/01/2023
4
Tonbridge Angels (O)
NLs
28/01/2023
4
Cheshunt FC (G)
NLs
31/01/2023
3
Chippenham (O)
NLs
04/02/2023
3
Concord Rangers (G)
NLs
11/02/2023
2
Dulwich Hamlet (G)
NLs
14/02/2023
3
Dartford (G)
NLs
18/02/2023
4
Welling Utd (O)
NLs
21/02/2023
2
Farnborough FC (O)
NLs
25/02/2023
3
Hampton FC (G)
NLs
04/03/2023
4
Oxford City (O)
NLs
07/03/2023
1
Weymouth (G)
NLs
11/03/2023
2
Hemel Hempstead (O)
NLs
14/03/2023
3
Hungerford Town (O)
NLs
18/03/2023
4
Taunton (G)
NLs
25/03/2023
2
Dover Athletic (G)
NLs
01/04/2023
1
St Albans City (O)
NLs
07/04/2023
2
Ebbsfleet Utd (G)
NLs
10/04/2023
1
Worthing FC (O)
NLs
15/04/2023
4
Eastbourne (G)
NLs
22/04/2023
2
Slough Town (O)
NLs
29/04/2023
2
Worthing FC (O)
NLs
03/05/2023
4
Taunton (O)
NLs
05/08/2023
2
Truro City (G)
NLs
12/08/2023
2
Maidstone United (G)
NLs
15/08/2023
4
Dover Athletic (O)
NLs
19/08/2023
1
Chippenham (G)
NLs
26/08/2023
3
Torquay United (O)
NLs
28/08/2023
4
Worthing FC (G)
NLs
02/09/2023
4
Tonbridge Angels (O)
NLs
05/09/2023
4
Farnborough FC (G)
NLs
09/09/2023
3
Canvey Island (O)
FA
16/09/2023
2
Canvey Island (G)
FA
19/09/2023
2
Aveley FC (O)
NLs
23/09/2023
1
Brackley Town (G)
FA
30/09/2023
4
Bath City (G)
NLs
07/10/2023
4
Chesham United (G)
FA
14/10/2023
3
Chesham United (O)
FA
17/10/2023
3
Weston-s-Mare (G)
NLs
21/10/2023
1
Hemel Hempstead (O)
NLs
24/10/2023
3
Yeovil Town (O)
NLs
28/10/2023
5
Havant (G)
NLs
04/11/2023
1
St Albans City (G)
NLs
07/11/2023
2
Eastbourne (O)
NLs
11/11/2023
2
Welling Utd (G)
NLs
14/11/2023
2
Gloucester (O)
FAT
18/11/2023
4
Dartford (O)
NLs
21/11/2023
4
Slough Town (O)
NLs
25/11/2023
2
Weymouth (G)
NLs
02/12/2023
2
Hampton FC (O)
NLs
05/12/2023
4
Aveley FC (G)
NLs
16/12/2023
1
Farnborough FC (O)
NLs
23/12/2023
3
Chelmsford (G)
NLs
26/12/2023
4
Chelmsford (O)
NLs
01/01/2024
4
Hampton FC (G)
NLs
06/01/2024
4
Bath City (O)
NLs
13/01/2024
4
Taunton (G)
NLs
20/01/2024
2
Maidstone United (O)
NLs
23/01/2024
4
Truro City (O)
NLs
27/01/2024
2
Dover Athletic (G)
NLs
03/02/2024
1
Chippenham (O)
NLs
10/02/2024
3
Torquay United (G)
NLs
17/02/2024
4
Tonbridge Angels (G)
NLs
20/02/2024
4
Worthing FC (O)
NLs
24/02/2024
4
Welling Utd (O)
NLs
02/03/2024
2
Slough Town (G)
NLs
09/03/2024
2
Dartford (G)
NLs
12/03/2024
4
Weymouth (O)
NLs
16/03/2024
2
Yeovil Town (G)
NLs
23/03/2024
5
St Albans City (O)
NLs
29/03/2024
2
Hemel Hempstead (G)
NLs
01/04/2024
3
Weston-s-Mare (O)
NLs
06/04/2024
1
Havant (O)
NLs
13/04/2024
1
Eastbourne (G)
NLs
20/04/2024
2
Vezi complet
Worthing FC - Braintree Town
06/05/2024 16:00
X
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program