Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
9
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1487
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
360
American
87
African
61
Asiatic
104
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Olimpija Ljubljana
-
ND Gorica
18° - 19°C
D
W
W
W
D
L
30/05/2020 12:00 GMT
1
2 - 0
FT
L
W
L
W
W
W
3rd locul Prva Liga (Slovenia)
Club Friendly
4th locul 2. Liga (Slovenia)
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
49
16
34
1
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
22
78
Peste
3.92
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
7
57
36
X
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
28%
X
1
3
-
1
3 - 1
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
16
84
Da
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
83%
12
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
%
Gazda
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
Olimpija Ljubljana
ND Gorica
30/05/2020 12:00
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
FT
2 - 0
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
19/04
2019
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si1
08/12
2018
ND Gorica
1 - 3
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
27/09
2018
Olimpija Ljubljana
2 - 2
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
21/07
2018
ND Gorica
2 - 0
(1 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
29/04
2018
Olimpija Ljubljana
0 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
04/03
2018
ND Gorica
0 - 1
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
01/10
2017
Olimpija Ljubljana
2 - 1
(1 - 1)
ND Gorica
Si1
23/07
2017
ND Gorica
0 - 2
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
21/05
2017
ND Gorica
1 - 0
(1 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
29/03
2017
Olimpija Ljubljana
1 - 2
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
19/11
2016
ND Gorica
1 - 1
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
11/09
2016
Olimpija Ljubljana
1 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
06/04
2016
ND Gorica
1 - 1
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
29/11
2015
Olimpija Ljubljana
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si1
19/09
2015
ND Gorica
0 - 3
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
18/07
2015
Olimpija Ljubljana
4 - 1
(2 - 1)
ND Gorica
Si1
09/05
2015
ND Gorica
1 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
14/03
2015
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(2 - 1)
ND Gorica
Si1
25/10
2014
ND Gorica
0 - 3
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
23/08
2014
Olimpija Ljubljana
0 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
13/05
2014
Olimpija Ljubljana
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si1
05/04
2014
ND Gorica
0 - 0
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
02/11
2013
Olimpija Ljubljana
2 - 2
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
24/08
2013
ND Gorica
4 - 1
(3 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
27/04
2013
ND Gorica
1 - 1
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
01/12
2012
Olimpija Ljubljana
2 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si1
30/09
2012
ND Gorica
0 - 1
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
29/07
2012
Olimpija Ljubljana
1 - 3
(0 - 2)
ND Gorica
Si1
14/04
2012
ND Gorica
2 - 3
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
04/12
2011
Olimpija Ljubljana
1 - 2
(1 - 1)
ND Gorica
Si1
28/09
2011
ND Gorica
2 - 1
(1 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
31/07
2011
Olimpija Ljubljana
2 - 1
(1 - 1)
ND Gorica
Si1
22/04
2011
Olimpija Ljubljana
1 - 0
(1 - 0)
ND Gorica
Si1
26/02
2011
ND Gorica
1 - 3
(1 - 2)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/09
2010
Olimpija Ljubljana
0 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si1
25/07
2010
ND Gorica
2 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
03/04
2010
Olimpija Ljubljana
5 - 0
(2 - 0)
ND Gorica
Si1
05/12
2009
ND Gorica
1 - 1
(1 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
27/09
2009
Olimpija Ljubljana
1 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si1
26/07
2009
ND Gorica
1 - 2
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/05
2005
Olimpija Ljubljana
1 - 1
( - )
ND Gorica
Si1
24/04
2005
ND Gorica
2 - 0
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
12/03
2005
Olimpija Ljubljana
2 - 3
( - )
ND Gorica
Si1
22/09
2004
ND Gorica
2 - 0
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
11/05
2004
Olimpija Ljubljana
2 - 1
( - )
ND Gorica
Si1
14/04
2004
ND Gorica
1 - 0
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
09/11
2003
ND Gorica
5 - 1
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
17/08
2003
Olimpija Ljubljana
0 - 3
( - )
ND Gorica
Si1
13/04
2003
ND Gorica
1 - 2
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
17/11
2002
ND Gorica
3 - 4
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
18/08
2002
Olimpija Ljubljana
1 - 1
( - )
ND Gorica
Si1
04/05
2002
ND Gorica
2 - 1
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
01/12
2001
ND Gorica
1 - 3
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
16/09
2001
Olimpija Ljubljana
2 - 1
( - )
ND Gorica
Si1
20/05
2001
ND Gorica
0 - 1
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
26/11
2000
ND Gorica
5 - 0
( - )
Olimpija Ljubljana
Si1
08/09
2000
Olimpija Ljubljana
3 - 1
( - )
ND Gorica
Si1
Olimpija Ljubljana
3
50%
Egalitati
2
33%
ND Gorica
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[25,15,17,57],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_52":[25,15,17,57],"lg_52_6":[3,2,1,6]}
OLI
meciuri
Toate
Prva Liga
Europa League
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
ND Triglav
1 - 1
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Cfr
23/05
2020
Olimpija Ljubljana
1 - 0
( - )
NK Aluminij
Cfr
08/03
2020
Olimpija Ljubljana
1 - 0
(0 - 0)
ND Mura
Si1
03/03
2020
NK Aluminij
1 - 2
(0 - 2)
Olimpija Ljubljana
Si1
29/02
2020
Rudar Velenje
1 - 1
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/02
2020
Olimpija Ljubljana
0 - 2
(0 - 1)
ND Triglav
Si1
22/02
2020
NK Maribor
1 - 1
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
04/12
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
NK Domzale
Si1
01/12
2019
NK Bravo
1 - 2
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
23/11
2019
NK CM Celje
1 - 3
(1 - 2)
Olimpija Ljubljana
Si1
10/11
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
03/11
2019
ND Mura
3 - 1
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
26/10
2019
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(1 - 0)
NK Aluminij
Si1
19/10
2019
Olimpija Ljubljana
6 - 0
(4 - 0)
Rudar Velenje
Si1
06/10
2019
ND Triglav
2 - 3
(1 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
28/09
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 4
(1 - 2)
NK Maribor
Si1
25/09
2019
NK Domzale
1 - 4
(1 - 2)
Olimpija Ljubljana
Si1
22/09
2019
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(3 - 0)
NK Bravo
Si1
19/09
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
Rudar Velenje
SiC
15/09
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 2
(1 - 0)
NK CM Celje
Si1
31/08
2019
Tabor Sezana
1 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
24/08
2019
Olimpija Ljubljana
1 - 1
(0 - 0)
ND Mura
Si1
18/08
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
11/08
2019
Rudar Velenje
0 - 3
(0 - 2)
Olimpija Ljubljana
Si1
04/08
2019
Olimpija Ljubljana
4 - 2
(3 - 1)
ND Triglav
Si1
01/08
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
Yeni Malatyaspor
UEL
28/07
2019
NK Maribor
0 - 0
(0 - 0)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/07
2019
Yeni Malatyaspor
2 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
UEL
21/07
2019
Olimpija Ljubljana
4 - 2
(2 - 2)
NK Domzale
Si1
18/07
2019
Rigas Futbola skola
0 - 2
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
UEL
14/07
2019
NK Bravo
0 - 2
(0 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
11/07
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 3
(0 - 0)
Rigas Futbola skola
UEL
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[17,7,8,32],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_52":[15,5,5,25],"lg_52_6":[2,2,2,6],"lg_14":[1,1,2,4],"lg_14_6":[1,1,2,4],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1],"lg_370":[1,1,null,2],"lg_370_6":[1,1,null,2]}
ND
meciuri
Toate
2. Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 2)
ND Gorica
Cfr
23/05
2020
Dinamo Zagreb
2 - 3
(1 - 1)
ND Gorica
Cfr
08/03
2020
NK Dob
2 - 0
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
23/11
2019
ND Gorica
2 - 0
(0 - 0)
NŠ Drava
Si2
16/11
2019
FC Koper
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
09/11
2019
ND Gorica
3 - 0
(1 - 0)
NK Dravograd
Si2
02/11
2019
ND Beltinci
2 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
26/10
2019
NK Brežice
0 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
19/10
2019
ND Gorica
1 - 3
(0 - 0)
Nafta Lendava
Si2
12/10
2019
ND Gorica
2 - 1
(0 - 1)
NK Radomlje
Si2
06/10
2019
NK Brda
0 - 1
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
29/09
2019
ND Gorica
3 - 0
(2 - 0)
NK Krka
Si2
25/09
2019
NK Dekani
0 - 2
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
21/09
2019
NK Fuzinar
0 - 1
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
14/09
2019
NK Rogaška
1 - 4
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
11/09
2019
NK Radomlje
3 - 2
(2 - 2)
ND Gorica
SiC
07/09
2019
ND Gorica
2 - 3
(1 - 0)
NK Krsko
Si2
31/08
2019
ND Bilje
2 - 3
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
24/08
2019
ND Gorica
3 - 3
(0 - 2)
NK Dob
Si2
17/08
2019
NŠ Drava
1 - 2
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
14/08
2019
NK Pesnica
1 - 5
(0 - 2)
ND Gorica
SiC
10/08
2019
ND Gorica
1 - 2
(1 - 1)
FC Koper
Si2
03/08
2019
NK Dravograd
1 - 3
(0 - 2)
ND Gorica
Si2
27/07
2019
ND Gorica
4 - 1
(0 - 1)
ND Beltinci
Si2
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[15,2,7,24],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_194":[13,2,5,20],"lg_194_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
OLI
gazde meciuri:
Toate
Prva Liga
Europa League
Hervis Pokal
Club Friendly
23/05
2020
Olimpija Ljubljana
1 - 0
( - )
NK Aluminij
Cfr
08/03
2020
Olimpija Ljubljana
1 - 0
(0 - 0)
ND Mura
Si1
25/02
2020
Olimpija Ljubljana
0 - 2
(0 - 1)
ND Triglav
Si1
04/12
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
NK Domzale
Si1
10/11
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
26/10
2019
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(1 - 0)
NK Aluminij
Si1
19/10
2019
Olimpija Ljubljana
6 - 0
(4 - 0)
Rudar Velenje
Si1
28/09
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 4
(1 - 2)
NK Maribor
Si1
22/09
2019
Olimpija Ljubljana
3 - 1
(3 - 0)
NK Bravo
Si1
19/09
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
Rudar Velenje
SiC
15/09
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 2
(1 - 0)
NK CM Celje
Si1
24/08
2019
Olimpija Ljubljana
1 - 1
(0 - 0)
ND Mura
Si1
04/08
2019
Olimpija Ljubljana
4 - 2
(3 - 1)
ND Triglav
Si1
01/08
2019
Olimpija Ljubljana
0 - 1
(0 - 0)
Yeni Malatyaspor
UEL
21/07
2019
Olimpija Ljubljana
4 - 2
(2 - 2)
NK Domzale
Si1
11/07
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 3
(0 - 0)
Rigas Futbola skola
UEL
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,2,6,16],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_52":[7,2,3,12],"lg_52_6":[4,null,2,6],"lg_14":[null,null,2,2],"lg_14_6":[null,null,2,2],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
ND
meciuri in calitate de oaspete
Toate
2. Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 2)
ND Gorica
Cfr
23/05
2020
Dinamo Zagreb
2 - 3
(1 - 1)
ND Gorica
Cfr
08/03
2020
NK Dob
2 - 0
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
16/11
2019
FC Koper
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
02/11
2019
ND Beltinci
2 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
26/10
2019
NK Brežice
0 - 0
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
06/10
2019
NK Brda
0 - 1
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
25/09
2019
NK Dekani
0 - 2
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
21/09
2019
NK Fuzinar
0 - 1
(0 - 0)
ND Gorica
Si2
14/09
2019
NK Rogaška
1 - 4
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
11/09
2019
NK Radomlje
3 - 2
(2 - 2)
ND Gorica
SiC
31/08
2019
ND Bilje
2 - 3
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
17/08
2019
NŠ Drava
1 - 2
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
14/08
2019
NK Pesnica
1 - 5
(0 - 2)
ND Gorica
SiC
03/08
2019
NK Dravograd
1 - 3
(0 - 2)
ND Gorica
Si2
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,1,4,15],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_194":[8,1,2,11],"lg_194_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Olimpija Ljubljana
Meciuri jucate:
32
ND Gorica
Meciuri jucate:
24
Goluri
(Marcate/Primite)
60
1.88
1.16
37
51
2.13
1.33
32
Sub/Peste
1.5
7
25
22%
78%
3
21
13%
88%
2.5
15
17
47%
53%
7
17
29%
71%
3.5
19
13
59%
41%
13
11
54%
46%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
19
13
59%
41%
15
9
63%
38%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
8
24
25%
75%
8
16
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
26
6
81%
19%
22
2
92%
8%
OLI
Meciuri urmatoare
Dificultate
ND
Uşor 1
Greu 5
ND Gorica (G)
Cfr
30/05/2020
Nafta Lendava (G)
Cfr
03/06/2020
Tabor Sezana (O)
Si1
06/06/2020
NK CM Celje (G)
Si1
13/06/2020
NK Bravo (G)
Si1
17/06/2020
NK Domzale (O)
Si1
21/06/2020
Olimpija Ljubljana (O)
Cfr
30/05/2020
ND Triglav (G)
Si1
26/07/2020
ND Triglav (O)
Si1
30/07/2020
NK Bravo (O)
Si1
29/08/2020
FC Koper (G)
Si1
13/09/2020
ND Mura (O)
Si1
20/09/2020
NK Maribor (G)
Si1
28/06/2020
ND Triglav (O)
Si1
05/07/2020
Rudar Velenje (G)
Si1
09/07/2020
NK Aluminij (G)
Si1
12/07/2020
ND Mura (O)
Si1
16/07/2020
Tabor Sezana (G)
Si1
19/07/2020
NK CM Celje (O)
Si1
22/07/2020
Sparta Praha (G)
Cfr
06/08/2020
Vikingur Reykjavik (G)
UEL
27/08/2020
FC Koper (O)
Si1
30/08/2020
ND Mura (G)
Si1
13/09/2020
Zrinjski Mostar (G)
UEL
17/09/2020
NK Aluminij (O)
Si1
20/09/2020
NK Domzale (G)
Si1
27/09/2020
ND Gorica (G)
Si1
30/09/2020
NK Maribor (O)
Si1
04/10/2020
NK CM Celje (G)
Si1
18/10/2020
NK Brežice (O)
SiC
21/10/2020
Tabor Sezana (O)
Si1
25/10/2020
NK Bravo (G)
Si1
29/10/2020
ND Gorica (O)
Si1
03/11/2020
FC Koper (G)
Si1
07/11/2020
ND Mura (O)
Si1
21/11/2020
NK Aluminij (G)
Si1
26/11/2020
NK Domzale (O)
Si1
29/11/2020
NK Maribor (G)
Si1
03/12/2020
NK CM Celje (O)
Si1
06/12/2020
Tabor Sezana (G)
Si1
12/12/2020
NK Bravo (O)
Si1
15/12/2020
ND Gorica (G)
Si1
19/12/2020
FC Koper (O)
Si1
10/02/2021
ND Mura (G)
Si1
14/02/2021
NK Aluminij (O)
Si1
21/02/2021
NK Domzale (G)
Si1
24/02/2021
NK Maribor (O)
Si1
27/02/2021
NK CM Celje (G)
Si1
07/03/2021
Tabor Sezana (O)
Si1
11/03/2021
NK Bravo (G)
Si1
13/04/2021
ND Gorica (O)
Si1
17/04/2021
FC Koper (G)
Si1
21/04/2021
ND Mura (O)
Si1
25/04/2021
Nafta Lendava (O)
SiC
28/04/2021
NK Aluminij (G)
Si1
02/05/2021
NK Domzale (O)
Si1
05/05/2021
NK Maribor (G)
Si1
09/05/2021
NK Domzale (O)
SiC
12/05/2021
NK CM Celje (O)
Si1
16/05/2021
Tabor Sezana (G)
Si1
19/05/2021
NK Bravo (O)
Si1
22/05/2021
NK CM Celje (O)
SiC
25/05/2021
Cukaricki Belgrade (G)
Cfr
04/07/2021
FC Ashdod (G)
Cfr
10/07/2021
Birkirkara FC (G)
ECL
22/07/2021
NK Radomlje (O)
Si1
25/07/2021
Birkirkara FC (O)
ECL
29/07/2021
NK Maribor (G)
Si1
01/08/2021
CD Santa Clara (O)
ECL
05/08/2021
Tabor Sezana (O)
Si1
08/08/2021
CD Santa Clara (G)
ECL
12/08/2021
FC Koper (G)
Si1
15/08/2021
NK Bravo (O)
Si1
22/08/2021
NK Domzale (O)
Si1
25/08/2021
NK Aluminij (G)
Si1
29/08/2021
ND Mura (O)
Si1
11/09/2021
NK CM Celje (G)
Si1
18/09/2021
NK Domzale (G)
Si1
22/09/2021
NK Radomlje (G)
Si1
25/09/2021
NK Maribor (O)
Si1
02/10/2021
HNK Rijeka (O)
Cfr
08/10/2021
Tabor Sezana (G)
Si1
17/10/2021
FC Koper (O)
Si1
23/10/2021
FC Koper (G)
SiC
27/10/2021
NK Bravo (G)
Si1
30/10/2021
NK Aluminij (O)
Si1
07/11/2021
NK CM Celje (O)
Si1
08/12/2021
NK Radomlje (O)
Si1
11/12/2021
ND Mura (G)
Si1
09/02/2022
NK Maribor (G)
Si1
13/02/2022
NK Domzale (O)
Si1
17/02/2022
Tabor Sezana (O)
Si1
20/02/2022
FC Koper (G)
Si1
27/02/2022
NK Bravo (O)
Si1
03/03/2022
NK Aluminij (G)
Si1
06/03/2022
ND Mura (O)
Si1
10/03/2022
NK CM Celje (G)
Si1
14/03/2022
NK Domzale (G)
Si1
20/03/2022
NK Radomlje (G)
Si1
03/04/2022
NK Maribor (O)
Si1
09/04/2022
Tabor Sezana (G)
Si1
16/04/2022
FC Koper (O)
Si1
24/04/2022
NK Bravo (G)
Si1
01/05/2022
NK Aluminij (O)
Si1
08/05/2022
ND Mura (G)
Si1
15/05/2022
NK CM Celje (O)
Si1
22/05/2022
FC Differdange 03 (G)
ECL
07/07/2022
FC Differdange 03 (O)
ECL
14/07/2022
ND Mura (G)
Si1
17/07/2022
Sepsi OSK (O)
ECL
21/07/2022
Tabor Sezana (O)
Si1
24/07/2022
Sepsi OSK (G)
ECL
28/07/2022
NK Bravo (G)
Si1
31/07/2022
NK Maribor (O)
Si1
07/08/2022
ND Gorica (G)
Si1
15/08/2022
FC Koper (O)
Si1
20/08/2022
NK Radomlje (G)
Si1
27/08/2022
NK Domzale (G)
Si1
04/09/2022
NK CM Celje (O)
Si1
10/09/2022
ND Mura (O)
Si1
17/09/2022
Tabor Sezana (G)
Si1
01/10/2022
NK Bravo (O)
Si1
09/10/2022
NK Maribor (G)
Si1
15/10/2022
Ivancna Gorica (G)
SiC
19/10/2022
ND Gorica (O)
Si1
23/10/2022
FC Koper (G)
Si1
30/10/2022
NK Radomlje (O)
Si1
05/11/2022
Ljutomer (G)
SiC
09/11/2022
NK Domzale (O)
Si1
12/11/2022
NK CM Celje (G)
Si1
01/12/2022
ND Mura (G)
Si1
08/12/2022
Tabor Sezana (O)
Si1
11/12/2022
NK Bravo (G)
Si1
11/02/2023
NK Maribor (O)
Si1
19/02/2023
ND Gorica (G)
Si1
22/02/2023
FC Koper (O)
Si1
25/02/2023
NK Radomlje (G)
Si1
04/03/2023
Nafta Lendava (O)
SiC
08/03/2023
NK Domzale (G)
Si1
12/03/2023
NK CM Celje (O)
Si1
15/03/2023
ND Mura (O)
Si1
19/03/2023
Tabor Sezana (G)
Si1
02/04/2023
NK CM Celje (G)
SiC
06/04/2023
NK Bravo (O)
Si1
10/04/2023
NK Maribor (G)
Si1
16/04/2023
ND Gorica (O)
Si1
23/04/2023
NK Aluminij (G)
SiC
26/04/2023
FC Koper (G)
Si1
30/04/2023
NK Radomlje (O)
Si1
03/05/2023
NK Maribor (G)
SiC
06/05/2023
NK Domzale (O)
Si1
13/05/2023
NK CM Celje (G)
Si1
20/05/2023
Valmieras FK (G)
UCL
11/07/2023
Valmieras FK (O)
UCL
19/07/2023
FC Koper (O)
Si1
22/07/2023
Ludogorets (O)
UCL
26/07/2023
NK Rogaška (G)
Si1
29/07/2023
Ludogorets (G)
UCL
01/08/2023
Galatasaray SK (G)
UCL
08/08/2023
NK Domzale (G)
Si1
12/08/2023
Galatasaray SK (O)
UCL
15/08/2023
NK Aluminij (O)
Si1
19/08/2023
Qarabag FK (G)
UEL
24/08/2023
NK CM Celje (G)
Si1
27/08/2023
Qarabag FK (O)
UEL
31/08/2023
ND Mura (O)
Si1
03/09/2023
NK Maribor (G)
Si1
16/09/2023
Lille (O)
ECL
20/09/2023
NK Bravo (O)
Si1
23/09/2023
FC Koper (G)
Si1
28/09/2023
NK Rogaška (O)
Si1
01/10/2023
Slovan Bratislava (G)
ECL
05/10/2023
NK Radomlje (G)
Si1
08/10/2023
NK Domzale (O)
Si1
21/10/2023
KI Klaksvik (O)
ECL
26/10/2023
NK Aluminij (G)
Si1
29/10/2023
Grosuplje (O)
SiC
02/11/2023
NK CM Celje (O)
Si1
05/11/2023
KI Klaksvik (G)
ECL
09/11/2023
ND Mura (G)
Si1
12/11/2023
Rudar Velenje (G)
SiC
22/11/2023
NK Radomlje (O)
Si1
25/11/2023
Lille (G)
ECL
30/11/2023
NK Maribor (O)
Si1
03/12/2023
NK Bravo (G)
Si1
07/12/2023
FC Koper (O)
Si1
10/12/2023
Slovan Bratislava (O)
ECL
14/12/2023
NK Rogaška (G)
Si1
10/02/2024
NK Radomlje (O)
Si1
17/02/2024
NK Domzale (G)
Si1
21/02/2024
NK Aluminij (O)
Si1
24/02/2024
NK CM Celje (G)
Si1
02/03/2024
FC Koper (G)
SiC
07/03/2024
ND Mura (O)
Si1
10/03/2024
NK Bravo (O)
Si1
16/03/2024
FC Koper (G)
Si1
30/03/2024
NK Rogaška (O)
Si1
06/04/2024
NK Radomlje (G)
Si1
10/04/2024
NK Domzale (O)
Si1
14/04/2024
NK Maribor (G)
Si1
17/04/2024
NK Aluminij (G)
Si1
20/04/2024
NK CM Celje (O)
Si1
28/04/2024
ND Mura (G)
Si1
05/05/2024
NK Maribor (O)
Si1
11/05/2024
NK Bravo (G)
Si1
19/05/2024
NK Aluminij (G)
Si1
26/09/2020
Olimpija Ljubljana (O)
Si1
30/09/2020
NK Domzale (O)
Si1
03/10/2020
NK Maribor (G)
Si1
17/10/2020
NK CM Celje (O)
Si1
24/10/2020
Tabor Sezana (G)
Si1
28/10/2020
Olimpija Ljubljana (G)
Si1
03/11/2020
NK Bravo (G)
Si1
07/11/2020
FC Koper (O)
Si1
21/11/2020
ND Mura (G)
Si1
24/11/2020
NK Aluminij (O)
Si1
29/11/2020
NK Domzale (G)
Si1
02/12/2020
NK Maribor (O)
Si1
06/12/2020
NK CM Celje (G)
Si1
12/12/2020
Tabor Sezana (O)
Si1
16/12/2020
Olimpija Ljubljana (O)
Si1
19/12/2020
NK Bravo (O)
Si1
10/02/2021
FC Koper (G)
Si1
13/02/2021
ND Mura (O)
Si1
20/02/2021
NK Aluminij (G)
Si1
25/02/2021
NK Domzale (O)
Si1
28/02/2021
NK Maribor (G)
Si1
06/03/2021
NK CM Celje (O)
Si1
11/03/2021
Tabor Sezana (G)
Si1
15/03/2021
Olimpija Ljubljana (G)
Si1
17/04/2021
NK Bravo (G)
Si1
21/04/2021
FC Koper (O)
Si1
24/04/2021
ND Mura (G)
Si1
30/04/2021
NK Aluminij (O)
Si1
06/05/2021
NK Domzale (G)
Si1
09/05/2021
NK Maribor (O)
Si1
15/05/2021
NK CM Celje (G)
Si1
19/05/2021
Tabor Sezana (O)
Si1
22/05/2021
ND Triglav (O)
Si2
30/07/2021
ND Bilje (G)
Si2
07/08/2021
NK Brežice (O)
Si2
13/08/2021
NK Fuzinar (G)
Si2
22/08/2021
ND Ilirija (O)
Si2
28/08/2021
NK Krka (G)
Si2
10/09/2021
NK Bravo (G)
SiC
16/09/2021
NK Rogaška (O)
Si2
19/09/2021
NK Krsko (O)
Si2
22/09/2021
ND Beltinci (G)
Si2
25/09/2021
NK Dob (O)
Si2
16/10/2021
NK Dekani (O)
Si2
27/10/2021
NK Primorje (O)
Si2
30/10/2021
Rudar Velenje (G)
Si2
06/11/2021
ND Triglav (G)
Si2
13/11/2021
ND Bilje (O)
Si2
21/11/2021
NK Brežice (G)
Si2
26/11/2021
Nafta Lendava (G)
Si2
01/12/2021
NŠ Drava (G)
Si2
05/12/2021
NK Fuzinar (O)
Si2
05/03/2022
ND Ilirija (G)
Si2
13/03/2022
NK Krsko (G)
Si2
19/03/2022
NK Krka (O)
Si2
27/03/2022
NK Rogaška (G)
Si2
02/04/2022
ND Beltinci (O)
Si2
09/04/2022
NK Dekani (G)
Si2
18/04/2022
Nafta Lendava (O)
Si2
22/04/2022
NK Dob (G)
Si2
04/05/2022
NŠ Drava (O)
Si2
08/05/2022
NK Primorje (G)
Si2
14/05/2022
Rudar Velenje (O)
Si2
21/05/2022
NK Bravo (G)
Si1
18/07/2022
NK Maribor (O)
Si1
23/07/2022
NK Radomlje (G)
Si1
29/07/2022
FC Koper (G)
Si1
08/08/2022
Olimpija Ljubljana (O)
Si1
15/08/2022
NK Domzale (G)
Si1
22/08/2022
NK CM Celje (O)
Si1
26/08/2022
ND Mura (G)
Si1
02/09/2022
Tabor Sezana (O)
Si1
10/09/2022
NK Bravo (O)
Si1
18/09/2022
NK Maribor (G)
Si1
02/10/2022
NK Radomlje (O)
Si1
10/10/2022
FC Koper (O)
Si1
15/10/2022
Olimpija Ljubljana (G)
Si1
23/10/2022
NK Domzale (O)
Si1
28/10/2022
NK CM Celje (G)
Si1
05/11/2022
ND Mura (O)
Si1
13/11/2022
Tabor Sezana (G)
Si1
29/11/2022
NK Bravo (G)
Si1
06/12/2022
NK Maribor (O)
Si1
11/12/2022
NK Radomlje (G)
Si1
12/02/2023
FC Koper (G)
Si1
18/02/2023
Olimpija Ljubljana (O)
Si1
22/02/2023
NK Domzale (G)
Si1
26/02/2023
NK CM Celje (O)
Si1
04/03/2023
ND Mura (G)
Si1
10/03/2023
Tabor Sezana (O)
Si1
16/03/2023
NK Bravo (O)
Si1
19/03/2023
NK Maribor (G)
Si1
01/04/2023
NK Radomlje (O)
Si1
08/04/2023
FC Koper (O)
Si1
14/04/2023
Olimpija Ljubljana (G)
Si1
23/04/2023
NK Domzale (O)
Si1
28/04/2023
NK CM Celje (G)
Si1
03/05/2023
ND Mura (O)
Si1
13/05/2023
Tabor Sezana (G)
Si1
19/05/2023
NK Aluminij (O)
Si1
25/05/2023
NK Aluminij (G)
Si1
28/05/2023
Grosuplje (O)
Si2
29/07/2023
Nafta Lendava (G)
Si2
13/08/2023
NK Dekani (O)
Si2
19/08/2023
ND Bilje (G)
Si2
30/08/2023
ND Dravinja (G)
Si2
02/09/2023
NK Krka (O)
Si2
08/09/2023
NK Bistrica (G)
Si2
15/09/2023
ND Ilirija (O)
Si2
20/09/2023
ND Triglav (O)
Si2
24/09/2023
NK Fuzinar (G)
Si2
29/09/2023
NK Primorje (O)
Si2
07/10/2023
Tabor Sezana (G)
Si2
13/10/2023
ND Beltinci (O)
Si2
21/10/2023
Rudar Velenje (O)
Si2
26/10/2023
NK Tolmin (G)
Si2
29/10/2023
Fama Vipava (O)
SiC
02/11/2023
Grosuplje (G)
Si2
05/11/2023
ND Bilje (O)
Si2
11/11/2023
Rudar Velenje (G)
Si2
18/11/2023
NK Domzale (G)
SiC
22/11/2023
Nafta Lendava (O)
Si2
03/03/2024
NK Jesenice (O)
SiC
06/03/2024
NK Dekani (G)
Si2
09/03/2024
ND Dravinja (O)
Si2
16/03/2024
NK Krka (G)
Si2
22/03/2024
NK Bistrica (O)
Si2
30/03/2024
NK Radomlje (G)
SiC
03/04/2024
ND Ilirija (G)
Si2
07/04/2024
ND Triglav (G)
Si2
13/04/2024
NK Fuzinar (O)
Si2
20/04/2024
ND Beltinci (G)
SiC
24/04/2024
NK Primorje (G)
Si2
28/04/2024
Tabor Sezana (O)
Si2
04/05/2024
ND Beltinci (G)
Si2
12/05/2024
NK Tolmin (O)
Si2
18/05/2024
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program