Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
259
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
45
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
511
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
72
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
73
American
104
African
2
Asiatic
51
Australijski
16
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
6
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
6
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Oberwart / Rotenturm
-
SC Bad Sauerbrunn
14°C
W
W
W
W
W
W
28/04/2023 19:30 GMT
1
1 - 0
FT
W
L
W
W
W
W
Austria Landesliga Burgenland
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
52
21
27
1
4
-
2
4 - 2
4.63
14°
1.17
1.17
7.00
9.00
no
no
no
FT
1 - 0
(0 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
7
93
Peste
4.63
4 - 2
4.63
14°
1.36
3.10
1.36
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
25
63
13
X
14°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
33%
X
1
4
-
2
4 - 2
14°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
8
92
Da
4
-
2
4 - 2
4.63
14°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
79%
12
4
-
2
4 - 2
4.63
14°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
49%
Gazda -1.5
4
-
2
4 - 2
4.63
14°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 24
AtL
Oberwart / Rotenturm
SC Bad Sauerbrunn
28/04/2023 19:30
4
-
2
4 - 2
4.63
14°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
16/09
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
25/03
2022
Oberwart / Rotenturm
4 - 0
(0 - 0)
SC Bad Sauerbrunn
AtL
20/08
2021
SC Bad Sauerbrunn
1 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
18/09
2020
Oberwart / Rotenturm
4 - 2
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
20/09
2019
SC Bad Sauerbrunn
2 - 2
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
Oberwart / Rotenturm
4
80%
Egalitati
1
20%
SC Bad Sauerbrunn
0
0%
{"lg_-1":[4,1,0,5],"lg_-1_6":[4,1,0,5],"lg_710":[4,1,null,5],"lg_710_6":[4,1,null,5]}
Clasare 28/04/2023
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Oberwart / Rotenturm
59
23
19
2
2
68
21
47
2
Parndorf
48
22
15
3
4
59
24
35
3
Ritzing
44
23
13
5
5
54
33
21
4
Leithaprodersdorf
43
23
13
4
6
58
34
24
5
SC Pinkafeld
42
23
13
3
7
57
38
19
6
St. Margarethen
37
23
12
1
10
33
34
-1
7
Klingenbach
36
23
11
3
9
47
33
14
8
SC Bad Sauerbrunn
35
23
10
5
8
37
37
0
9
Kohfidisch
27
23
7
6
10
41
46
-5
10
Deutschkreutz
27
23
7
6
10
40
47
-7
11
Horitschon
26
23
7
5
11
36
47
-11
12
Markt Allhau
24
23
6
6
11
32
42
-10
13
Schattendorf
20
23
6
2
15
29
51
-22
14
Andau
18
23
4
6
13
33
66
-33
15
SV Rudersdorf
16
23
4
4
15
26
57
-31
16
Güssing
14
22
3
5
14
19
59
-40
Promotion
Possible Relegation
Relegation
OBE
meciuri
Toate
22/04
2023
Klingenbach
0 - 3
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
14/04
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 2
( - )
Horitschon
AtL
08/04
2023
Schattendorf
1 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
31/03
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 2
( - )
SC Pinkafeld
AtL
25/03
2023
Leithaprodersdorf
2 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
17/03
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 1
( - )
Parndorf
AtL
11/03
2023
Kohfidisch
2 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
03/03
2023
Oberwart / Rotenturm
4 - 0
(2 - 0)
Güssing
AtL
28/10
2022
Oberwart / Rotenturm
5 - 0
( - )
Andau
AtL
21/10
2022
Deutschkreutz
0 - 4
(0 - 2)
Oberwart / Rotenturm
AtL
14/10
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
( - )
SV Rudersdorf
AtL
08/10
2022
St. Margarethen
0 - 3
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
01/10
2022
Markt Allhau
1 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
23/09
2022
Oberwart / Rotenturm
6 - 1
( - )
Ritzing
AtL
16/09
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
09/09
2022
Oberwart / Rotenturm
1 - 1
( - )
Klingenbach
AtL
03/09
2022
Horitschon
0 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
27/08
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
(1 - 0)
Schattendorf
AtL
20/08
2022
SC Pinkafeld
1 - 2
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
15/08
2022
Oberwart / Rotenturm
0 - 2
(0 - 2)
Leithaprodersdorf
AtL
12/08
2022
Parndorf
4 - 0
(1 - 0)
Oberwart / Rotenturm
AtL
05/08
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
(0 - 0)
Kohfidisch
AtL
29/07
2022
Güssing
1 - 1
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[19,2,2,23],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_710":[19,2,2,23],"lg_710_6":[6,null,null,6]}
SC
meciuri
Toate
22/04
2023
SC Bad Sauerbrunn
2 - 0
(0 - 0)
Markt Allhau
AtL
18/04
2023
Ritzing
4 - 0
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
06/04
2023
SC Bad Sauerbrunn
2 - 0
( - )
St. Margarethen
AtL
31/03
2023
SC Bad Sauerbrunn
2 - 0
( - )
Klingenbach
AtL
25/03
2023
Horitschon
0 - 5
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
17/03
2023
SC Bad Sauerbrunn
2 - 0
( - )
Schattendorf
AtL
11/03
2023
SC Pinkafeld
0 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
03/03
2023
SC Bad Sauerbrunn
0 - 3
( - )
Leithaprodersdorf
AtL
29/10
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 1
( - )
Parndorf
AtL
22/10
2022
Kohfidisch
1 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
15/10
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 2
( - )
Güssing
AtL
09/10
2022
Andau
2 - 3
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
01/10
2022
SC Bad Sauerbrunn
5 - 5
( - )
Deutschkreutz
AtL
24/09
2022
SV Rudersdorf
0 - 2
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
16/09
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 4
( - )
Oberwart / Rotenturm
AtL
10/09
2022
Markt Allhau
2 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
03/09
2022
SC Bad Sauerbrunn
0 - 3
( - )
Ritzing
AtL
27/08
2022
St. Margarethen
1 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
19/08
2022
Klingenbach
2 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
15/08
2022
SC Bad Sauerbrunn
2 - 1
(0 - 1)
Horitschon
AtL
12/08
2022
Schattendorf
0 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
05/08
2022
SC Bad Sauerbrunn
2 - 2
( - )
SC Pinkafeld
AtL
29/07
2022
Leithaprodersdorf
4 - 4
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,5,8,23],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_710":[10,5,8,23],"lg_710_6":[5,null,1,6]}
OBE
gazde meciuri:
Toate
14/04
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 2
( - )
Horitschon
AtL
31/03
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 2
( - )
SC Pinkafeld
AtL
17/03
2023
Oberwart / Rotenturm
3 - 1
( - )
Parndorf
AtL
03/03
2023
Oberwart / Rotenturm
4 - 0
(2 - 0)
Güssing
AtL
28/10
2022
Oberwart / Rotenturm
5 - 0
( - )
Andau
AtL
14/10
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
( - )
SV Rudersdorf
AtL
23/09
2022
Oberwart / Rotenturm
6 - 1
( - )
Ritzing
AtL
09/09
2022
Oberwart / Rotenturm
1 - 1
( - )
Klingenbach
AtL
27/08
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
(1 - 0)
Schattendorf
AtL
15/08
2022
Oberwart / Rotenturm
0 - 2
(0 - 2)
Leithaprodersdorf
AtL
05/08
2022
Oberwart / Rotenturm
2 - 0
(0 - 0)
Kohfidisch
AtL
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,1,1,11],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_710":[9,1,1,11],"lg_710_6":[6,null,null,6]}
SC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
18/04
2023
Ritzing
4 - 0
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
25/03
2023
Horitschon
0 - 5
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
11/03
2023
SC Pinkafeld
0 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
22/10
2022
Kohfidisch
1 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
09/10
2022
Andau
2 - 3
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
24/09
2022
SV Rudersdorf
0 - 2
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
10/09
2022
Markt Allhau
2 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
27/08
2022
St. Margarethen
1 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
19/08
2022
Klingenbach
2 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
12/08
2022
Schattendorf
0 - 1
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
29/07
2022
Leithaprodersdorf
4 - 4
( - )
SC Bad Sauerbrunn
AtL
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,3,3,11],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_710":[5,3,3,11],"lg_710_6":[4,1,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Oberwart / Rotenturm
Meciuri jucate:
23
SC Bad Sauerbrunn
Meciuri jucate:
23
Goluri
(Marcate/Primite)
68
2.96
0.91
21
37
1.61
1.61
37
Sub/Peste
1.5
0
23
0%
100%
3
20
13%
87%
2.5
6
17
26%
74%
11
12
48%
52%
3.5
9
14
39%
61%
16
7
70%
30%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
11
12
48%
52%
9
14
39%
61%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
10
13
43%
57%
8
15
35%
65%
Marcat un gol (Da/Nu)
21
2
91%
9%
17
6
74%
26%
OBE
Meciuri urmatoare
Dificultate
SC
Uşor 1
Greu 5
SC Bad Sauerbrunn (G)
AtL
28/04/2023
2
Ritzing (O)
AtL
06/05/2023
3
Markt Allhau (G)
AtL
13/05/2023
1
St. Margarethen (G)
AtL
20/05/2023
SV Rudersdorf (O)
AtL
27/05/2023
3
Deutschkreutz (G)
AtL
03/06/2023
Oberwart / Rotenturm (O)
AtL
28/04/2023
4
SV Rudersdorf (G)
AtL
05/05/2023
3
Deutschkreutz (O)
AtL
13/05/2023
Andau (G)
AtL
20/05/2023
3
Güssing (O)
AtL
27/05/2023
1
Kohfidisch (G)
AtL
03/06/2023
2
Andau (O)
AtL
10/06/2023
3
Parndorf (O)
AtL
09/06/2023
3
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program