Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
87
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
1
Pronosticuri maine
177
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
611
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1025
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
20
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
140
American
127
African
60
Asiatic
92
Australijski
42
Internaţional
20
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
6
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
River Plate
63%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:00
DER - RIV,
20:00
Ar1
Cruzeiro
51%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 00:00
CRZ - CUE,
00:00
Br1
Flamengo
58%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
FLA - GRE,
01:00
Br1
São Paulo
43%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
INL - SAP,
01:00
Br1
Atlético PR
57%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
APR - CRI,
01:00
Br1
Bahia
43%
Probabilitatea de a remiza
14/06/2024 02:30
BAH - FOR,
02:30
Br1
Palmeiras
49%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 02:30
PAL - VDG,
02:30
Br1
Espanyol
39%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 21:00
ESP - SPG,
21:00
Es2
Galway United
48%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
GAU - DRU,
20:45
Ie1
Shamrock Rovers
45%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
STD - SHR,
20:45
Ie1
Shelbourne FC
51%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
WAU - SHE,
20:45
Ie1
Derry City
43%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
BOH - DEC,
20:45
Ie1
Sligo Rovers
36%
Probabilitatea de a remiza
13/06/2024 20:45
DUN - SLR,
20:45
Ie1
RSB Berkane
43%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 19:00
RSB - KHE,
19:00
Ma1
json_m
Pronostic
Niva Tolochin
-
Postavy
L
L
L
D
L
L
15/08/2021 13:00 GMT
2
1 - 1
FT
W
L
W
W
L
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
19
31
50
2
0
-
1
0 - 1
1.25
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
75
25
Sub
1.25
0 - 1
1.25
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
14
18
68
2
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
34%
2
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
91
9
Nu
0
-
1
0 - 1
1.25
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
81%
2X
0
-
1
0 - 1
1.25
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
50%
Oaspete -0.5
0
-
1
0 - 1
1.25
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Vitebsk Region - Relegation Group
By3
Niva Tolochin
Postavy
15/08/2021 13:00
0
-
1
0 - 1
1.25
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 15/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
34
12
11
1
0
71
6
65
2
FK Luninets
33
13
11
0
2
30
14
16
3
Ivatsevichi
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Pripyat Olshany
15
11
5
0
6
34
34
0
5
Nadezhda Gorodishche
13
12
4
1
7
24
34
-10
6
FK Ivanovo
13
13
4
1
8
23
46
-23
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
12
0
1
11
9
64
-55
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
34
13
11
1
1
78
8
70
2
Niva Dolbizno
32
13
10
2
1
67
13
54
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
FK Kobrin
16
11
5
1
5
28
36
-8
5
Krechet Bereza
15
12
4
3
5
16
26
-10
6
FK Pruzhany
10
11
3
1
7
19
59
-40
7
FK Vysokoe
6
13
1
3
9
13
66
-53
8
FK Drohichyn
4
13
1
1
11
16
64
-48
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
25
9
8
1
0
41
6
35
2
Bumprom
19
8
6
1
1
28
3
25
3
GOLHU Gomel
14
8
4
2
2
15
11
4
4
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
5
Vertikal Kalinkovichi
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
FK Zhlobin
6
9
1
3
5
13
33
-20
7
Khimik Svetlogorsk
4
9
0
4
5
10
31
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
46
16
15
1
0
107
7
100
2
HCS-Olympia
32
17
9
5
3
47
24
23
3
Cementnik
28
16
8
4
4
39
20
19
4
FK Slonim Siti
27
16
8
3
5
47
32
15
5
FK Shchuchyn
27
16
7
6
3
33
33
0
6
Smena Volkovysk
26
17
7
5
5
40
32
8
7
FSK Grodnensky
25
16
8
1
7
22
50
-28
8
FK Lida-2
22
15
6
4
5
26
34
-8
9
FK Svislach
19
17
5
4
8
27
53
-26
10
Chayka Zelva
17
17
5
2
10
26
37
-11
11
Neman Mosty
17
16
5
2
9
20
32
-12
12
FK Oshmyany
9
16
3
0
13
19
64
-45
13
Belaya Rus
1
15
0
1
14
11
46
-35
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
38
16
12
2
2
60
23
37
3
FK Kolos
32
16
10
2
4
40
26
14
4
SMI Autotrans
29
16
9
2
5
65
42
23
5
Falko Cherkassy
26
16
8
2
6
39
31
8
6
FC Smolevichi
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
15
2
1
12
25
69
-44
10
Berezino
7
14
2
1
11
19
88
-69
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
33
14
10
3
1
45
8
37
3
Neman Stolbtsy
30
15
10
0
5
52
19
33
4
Viktoriya Maryina Horka
27
15
8
3
4
43
28
15
5
FK Kletsk
25
14
7
4
3
26
28
-2
6
Energetik-BGATU
23
14
7
2
5
35
30
5
7
Stroitel Kopyl
15
13
4
3
6
20
25
-5
8
Starye Dorogi
13
15
3
4
8
18
30
-12
9
FK Slutsk-2
10
15
2
4
9
23
57
-34
10
FK Lyuban
7
14
2
1
11
21
52
-31
11
FC Veras Nesvizh
4
15
1
1
13
11
64
-53
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
FK Osipovichi
26
13
8
2
3
41
14
27
3
Gorki
24
13
8
0
5
34
17
17
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Spartak Shklov
7
13
2
1
10
13
37
-24
7
FK Kostyukovichi
6
13
1
3
9
9
44
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
2
2
0
0
8
3
5
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
FK Miory
7
2
1
0
1
4
6
-2
4
FC Polotsk
6
2
1
0
1
4
5
-1
5
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
6
Dorozhnik Orsha
1
2
0
1
1
2
3
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
16
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Lepel
10
2
2
0
0
9
0
9
3
Prodtsentr Vitebsk
10
2
0
0
2
0
6
-6
4
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
2
0
0
2
4
13
-9
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
NIV
meciuri
Toate
07/08
2021
FK Glubokoe
7 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
25/07
2021
Niva Tolochin
0 - 3
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
17/07
2021
Gorodok lions
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
10/07
2021
Niva Tolochin
4 - 4
(0 - 1)
Prodtsentr Vitebsk
By3
26/06
2021
FK Chashniki
4 - 1
(2 - 0)
Niva Tolochin
By3
19/06
2021
Niva Tolochin
1 - 3
(0 - 2)
Dorozhnik Orsha
By3
13/06
2021
Prodtsentr Vitebsk
3 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
05/06
2021
Gazovik Vitebsk
4 - 1
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
30/05
2021
Niva Tolochin
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
01/05
2021
Dorozhnik Orsha
3 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,9,11],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[1,1,9,11],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
POS
meciuri
Toate
07/08
2021
FK Chashniki
4 - 7
( - )
Postavy
By3
24/07
2021
FK Lepel
2 - 1
(2 - 1)
Postavy
By3
17/07
2021
Postavy
3 - 0
( - )
FK Senno
By3
10/07
2021
FK Miory
2 - 7
(0 - 3)
Postavy
By3
04/07
2021
FK Senno
1 - 0
(0 - 0)
Postavy
By3
26/06
2021
Postavy
2 - 2
(1 - 1)
FC Polotsk
By3
19/06
2021
Postavy
0 - 0
(0 - 0)
FK Glubokoe
By3
12/06
2021
Postavy
3 - 1
(0 - 0)
FK Miory
By3
05/06
2021
Postavy
1 - 1
(0 - 1)
FK Lepel
By3
16/05
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 0)
Postavy
By3
01/05
2021
FK Glubokoe
3 - 0
( - )
Postavy
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,3,4,11],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[4,3,4,11],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
NIV
gazde meciuri:
Toate
25/07
2021
Niva Tolochin
0 - 3
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
10/07
2021
Niva Tolochin
4 - 4
(0 - 1)
Prodtsentr Vitebsk
By3
19/06
2021
Niva Tolochin
1 - 3
(0 - 2)
Dorozhnik Orsha
By3
30/05
2021
Niva Tolochin
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
15/05
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Chashniki
By3
Victorii
1
20%
Egalitati
1
20%
Pierderi
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_373":[1,1,3,5],"lg_373_6":[1,1,3,5]}
POS
meciuri in calitate de oaspete
Toate
07/08
2021
FK Chashniki
4 - 7
( - )
Postavy
By3
24/07
2021
FK Lepel
2 - 1
(2 - 1)
Postavy
By3
10/07
2021
FK Miory
2 - 7
(0 - 3)
Postavy
By3
04/07
2021
FK Senno
1 - 0
(0 - 0)
Postavy
By3
16/05
2021
FC Polotsk
3 - 1
(1 - 0)
Postavy
By3
01/05
2021
FK Glubokoe
3 - 0
( - )
Postavy
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Niva Tolochin
Meciuri jucate:
11
Postavy
Meciuri jucate:
11
Goluri
(Marcate/Primite)
12
1.09
3.18
35
25
2.27
1.73
19
Sub/Peste
1.5
1
10
9%
91%
2
9
18%
82%
2.5
1
10
9%
91%
3
8
27%
73%
3.5
5
6
45%
55%
6
5
55%
45%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
6
45%
55%
7
4
64%
36%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
10
9%
91%
2
9
18%
82%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
5
55%
45%
8
3
73%
27%
NIV
Meciuri urmatoare
Dificultate
POS
Uşor 1
Greu 5
Postavy (G)
By3
15/08/2021
FK Lepel (G)
By3
28/08/2021
FK Glubokoe (G)
By3
04/09/2021
Postavy (O)
By3
12/09/2021
FK Lepel (O)
By3
18/09/2021
Postavy (O)
By3
08/05/2022
Niva Tolochin (O)
By3
15/08/2021
Prodtsentr Vitebsk (G)
By3
28/08/2021
FK Chashniki (G)
By3
04/09/2021
Niva Tolochin (G)
By3
12/09/2021
Prodtsentr Vitebsk (O)
By3
18/09/2021
Niva Tolochin (G)
By3
08/05/2022
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program