Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
111
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
1
Pronosticuri maine
101
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
452
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1040
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
30
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
143
American
87
African
39
Asiatic
74
Australijski
38
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Juventude
45%
Probabilitatea de a remiza
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Probabilitatea de a remiza
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Probabilitatea de a câștiga
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Probabilitatea de a câștiga
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Pronostic
Neftekhimik Nizhn.
-
Alania Vladikavkaz
-1°C
W
D
D
L
L
W
03/03/2024 15:30 GMT
X
3 - 0
FT
D
L
D
D
D
L
Rusia 1. Division
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
22
50
27
X
0
-
0
0 - 0
2.22
-1°
-
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
56
44
Sub
2.22
0 - 0
2.22
-1°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
25
55
20
X
-1°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
28%
X
X
0
-
0
0 - 0
-1°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
66
34
Nu
0
-
0
0 - 0
2.22
-1°
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
77%
X2
0
-
0
0 - 0
2.22
-1°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
72%
Gazda +0.25
0
-
0
0 - 0
2.22
-1°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
Alania Vladikavkaz
03/03/2024 15:30
0
-
0
0 - 0
2.22
-1°
FT
3 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
24/07
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
05/03
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
14/08
2022
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
06/05
2022
Neftekhimik Nizhn.
5 - 2
(4 - 2)
Alania Vladikavkaz
Ru2
17/10
2021
Alania Vladikavkaz
2 - 3
(0 - 2)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
14/03
2021
Alania Vladikavkaz
1 - 1
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
19/09
2020
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
27/10
2013
Alania Vladikavkaz
2 - 1
( - )
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
18/07
2013
Neftekhimik Nizhn.
1 - 2
( - )
Alania Vladikavkaz
Ru2
Neftekhimik Nizhn.
2
33%
Egalitati
2
33%
Alania Vladikavkaz
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,3,4,9],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_90":[2,3,4,9],"lg_90_6":[2,2,2,6]}
Clasare 03/03/2024
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Dynamo Makhachkala
37
21
11
4
6
21
11
10
2
FK Khimki
36
20
10
6
4
30
20
10
3
Akron Togliatti
35
20
10
5
5
27
15
12
4
Arsenal Tula
35
20
9
8
3
26
15
11
5
FK Tyumen
35
20
10
5
5
28
17
11
6
Alania Vladikavkaz
32
20
8
8
4
24
22
2
7
Rodina Moscow
28
20
7
7
6
30
20
10
8
Torpedo Moscow
27
21
7
6
8
19
21
-2
9
FK Yenisey
27
21
8
3
10
31
29
2
10
Shinnik Yaroslavl
27
21
7
6
8
27
33
-6
11
KAMAZ N. Chelny
26
21
6
8
7
19
20
-1
12
Neftekhimik Nizhn.
24
20
6
6
8
15
20
-5
13
SKA-Khabarovsk
24
20
6
6
8
19
22
-3
14
FK Leningradets
24
21
6
6
9
16
22
-6
15
Sokol Saratov
23
21
6
5
10
19
35
-16
16
Urozhay Krasnodar
20
21
5
5
11
17
28
-11
17
Volgar Astrakhan
19
20
4
7
9
17
26
-9
18
Chernomorets N.
18
20
3
9
8
17
26
-9
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
NEF
meciuri
Toate
1. Division
Kubok
26/11
2023
Chernomorets Nov
0 - 1
(0 - 1)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
19/11
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru2
12/11
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo Moscow
Ru2
05/11
2023
FC Dynamo Makhachkala
1 - 0
(0 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
28/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 2
(0 - 0)
FK Tyumen
Ru2
22/10
2023
FK Leningradets
1 - 2
(0 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
18/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 2
(0 - 1)
FK Taganrog
RuC
14/10
2023
Sokol Saratov
2 - 2
(2 - 1)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
08/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
01/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Tula
Ru2
27/09
2023
SKA Rostov
0 - 3
(0 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
RuC
23/09
2023
Akron Togliatti
0 - 0
(0 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
16/09
2023
KAMAZ N. Chelny
0 - 1
(0 - 1)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
09/09
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 1
(1 - 1)
Urozhay Krasnodar
Ru2
03/09
2023
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
27/08
2023
Neftekhimik Nizhn.
1 - 4
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru2
21/08
2023
Torpedo Moscow
2 - 1
(1 - 1)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
13/08
2023
FK Yenisey
2 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
06/08
2023
Neftekhimik Nizhn.
1 - 1
(0 - 1)
Chernomorets Nov
Ru2
30/07
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 1
(0 - 0)
FK Khimki
Ru2
24/07
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
16/07
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 1
(1 - 0)
Volgar Astrakhan
Ru2
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,6,9,22],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_90":[6,6,8,20],"lg_90_6":[2,2,2,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
ALA
meciuri
Toate
1. Division
Kubok
27/11
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 1
(1 - 1)
Akron Togliatti
Ru2
20/11
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 4
(1 - 1)
FK Khimki
Ru2
12/11
2023
KAMAZ N. Chelny
1 - 1
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
06/11
2023
Shinnik Yaroslavl
3 - 3
(2 - 2)
Alania Vladikavkaz
Ru2
27/10
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 1
(0 - 1)
Arsenal Tula
Ru2
22/10
2023
Volgar Astrakhan
1 - 0
(1 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
14/10
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru2
09/10
2023
FK Khimki
2 - 2
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
02/10
2023
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
27/09
2023
Rotor Volgograd
1 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
RuC
23/09
2023
Alania Vladikavkaz
2 - 1
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
18/09
2023
FC Dynamo Makhachkala
3 - 0
(2 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
10/09
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 1
(1 - 0)
FK Tyumen
Ru2
02/09
2023
Alania Vladikavkaz
2 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey
Ru2
26/08
2023
Urozhay Krasnodar
0 - 1
(0 - 1)
Alania Vladikavkaz
Ru2
20/08
2023
Rodina Moscow
1 - 2
(1 - 1)
Alania Vladikavkaz
Ru2
14/08
2023
Alania Vladikavkaz
2 - 0
(1 - 0)
Torpedo Moscow
Ru2
06/08
2023
Akron Togliatti
1 - 0
(1 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
31/07
2023
Alania Vladikavkaz
2 - 0
(2 - 0)
KAMAZ N. Chelny
Ru2
24/07
2023
Alania Vladikavkaz
1 - 0
(1 - 0)
Neftekhimik Nizhn.
Ru2
17/07
2023
Chernomorets Nov
1 - 1
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
Victorii
0
0%
Egalitati
4
67%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,8,5,21],"lg_-1_6":[0,4,2,6],"lg_90":[8,8,4,20],"lg_90_6":[null,4,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
NEF
gazde meciuri:
Toate
1. Division
Kubok
19/11
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Sokol Saratov
Ru2
12/11
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo Moscow
Ru2
28/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 2
(0 - 0)
FK Tyumen
Ru2
18/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 2
(0 - 1)
FK Taganrog
RuC
08/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk
Ru2
01/10
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 0
(0 - 0)
Arsenal Tula
Ru2
09/09
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 1
(1 - 1)
Urozhay Krasnodar
Ru2
27/08
2023
Neftekhimik Nizhn.
1 - 4
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru2
06/08
2023
Neftekhimik Nizhn.
1 - 1
(0 - 1)
Chernomorets Nov
Ru2
30/07
2023
Neftekhimik Nizhn.
0 - 1
(0 - 0)
FK Khimki
Ru2
16/07
2023
Neftekhimik Nizhn.
2 - 1
(1 - 0)
Volgar Astrakhan
Ru2
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,4,11],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_90":[3,4,3,10],"lg_90_6":[2,3,1,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ALA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
1. Division
Kubok
12/11
2023
KAMAZ N. Chelny
1 - 1
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
06/11
2023
Shinnik Yaroslavl
3 - 3
(2 - 2)
Alania Vladikavkaz
Ru2
22/10
2023
Volgar Astrakhan
1 - 0
(1 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
09/10
2023
FK Khimki
2 - 2
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
02/10
2023
Sokol Saratov
0 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
27/09
2023
Rotor Volgograd
1 - 0
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
RuC
18/09
2023
FC Dynamo Makhachkala
3 - 0
(2 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
26/08
2023
Urozhay Krasnodar
0 - 1
(0 - 1)
Alania Vladikavkaz
Ru2
20/08
2023
Rodina Moscow
1 - 2
(1 - 1)
Alania Vladikavkaz
Ru2
06/08
2023
Akron Togliatti
1 - 0
(1 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
17/07
2023
Chernomorets Nov
1 - 1
(0 - 0)
Alania Vladikavkaz
Ru2
Victorii
0
0%
Egalitati
4
67%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,5,4,11],"lg_-1_6":[0,4,2,6],"lg_90":[2,5,3,10],"lg_90_6":[null,4,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Neftekhimik Nizhn.
Meciuri jucate:
22
Alania Vladikavkaz
Meciuri jucate:
21
Goluri
(Marcate/Primite)
18
0.82
1
22
24
1.14
1.1
23
Sub/Peste
1.5
10
12
45%
55%
7
14
33%
67%
2.5
15
7
68%
32%
14
7
67%
33%
3.5
20
2
91%
9%
18
3
86%
14%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
15
32%
68%
11
10
52%
48%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
8
14
36%
64%
6
15
29%
71%
Marcat un gol (Da/Nu)
11
11
50%
50%
16
5
76%
24%
NEF
Meciuri urmatoare
Dificultate
ALA
Uşor 1
Greu 5
Alania Vladikavkaz (G)
Ru2
03/03/2024
4
KAMAZ N. Chelny (G)
Ru2
08/03/2024
2
FK Khimki (O)
Ru2
17/03/2024
1
Volgar Astrakhan (O)
Ru2
24/03/2024
2
Akron Togliatti (G)
Ru2
31/03/2024
3
SKA-Khabarovsk (O)
Ru2
07/04/2024
4
Neftekhimik Nizhn. (O)
Ru2
03/03/2024
3
Sokol Saratov (G)
Ru2
10/03/2024
3
FK Tyumen (O)
Ru2
17/03/2024
3
Rodina Moscow (G)
Ru2
24/03/2024
5
Chernomorets Nov (G)
Ru2
31/03/2024
2
FK Leningradets (O)
Ru2
07/04/2024
3
FC Dynamo Makhachkala (G)
Ru2
14/04/2024
4
FK Tyumen (O)
Ru2
20/04/2024
3
Shinnik Yaroslavl (G)
Ru2
24/04/2024
5
Urozhay Krasnodar (O)
Ru2
28/04/2024
3
FK Yenisey (G)
Ru2
05/05/2024
4
Arsenal Tula (O)
Ru2
12/05/2024
1
FK Leningradets (G)
Ru2
18/05/2024
3
Rodina Moscow (O)
Ru2
25/05/2024
5
FK Yenisey (O)
Ru2
14/04/2024
4
Volgar Astrakhan (G)
Ru2
20/04/2024
2
Urozhay Krasnodar (G)
Ru2
24/04/2024
3
Arsenal Tula (O)
Ru2
28/04/2024
1
Shinnik Yaroslavl (G)
Ru2
05/05/2024
5
Torpedo Moscow (O)
Ru2
12/05/2024
5
SKA-Khabarovsk (O)
Ru2
18/05/2024
4
FC Dynamo Makhachkala (G)
Ru2
25/05/2024
4
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program